دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶
حوادث ایران و جهان
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
جزییات عجیب خودکشی دختر اصفهانی | انگیزه خودکشی زهرا و نیلوفر | دختر اصفهانی قبل از خودکشی کجا بود؟
جزییات عجیب خودکشی دختر اصفهانی | انگیزه خودکشی زهرا و نیلوفر | دختر اصفهانی قبل از خودکشی کجا بود؟جزییات عجیب خودکشی دختر اصفهانی | با گذشت 12 روز از خودکشی زهرا و نیلوفر دو دختر اصفهانی، جزییات جدیدی از ماجرای این خودکشی مرموز منتشر شد. خانواده دختر اصفهانی گفته های وزیر ارتباطات را درباره خودکشی مادر او تکذیب می کنند. آنها به کلیپ منتشر شده و گفته های خاله دختر اصفهانی معترضند و می گویند او «تنها سه روز آخر پیش آنها بود.»

۱۷ روز پیش
زلزله 5.5 ریشتری در مرز کرمان و هرمزگان
زلزله 5.5 ریشتری در مرز کرمان و هرمزگانزمین‌لرزه 5.5 ریشتری مرز استان های هرمزگان و کرمان، حوالی زیارتعلی(هرمزگان) را لرزاند.

۲۷ روز پیش
خارج کردن توده 4 کیلوگرمی از شکم زن 42 ساله
خارج کردن توده 4 کیلوگرمی از شکم زن 42 سالهمدیر گروه زنان و زایمان دانشگاه علوم پزشکی بابل گفت: توده 4 کیلوگرمی از شکم زن 42 ساله آملی در بیمارستان روحانی بابل خارج شد.

۲۷ روز پیش
محدودیت گردشگری در پاسارگاد
محدودیت گردشگری در پاسارگاداجتماع > سفر - با نزدیک شدن به هفتم آبان ماه محدودیت‌ها برای ورود گردشگران و علاقه‌مندان به این روز در پاسارگاد افزایش یافت. هفتم آبان روزی است که برخی از علاقه‌مندان تاریخ ایران باستان آن را روز کوروش نامیده‌اند.

۲۷ روز پیش
ادامه به‌کار پس از اخراج شدن
ادامه به‌کار پس از اخراج شدناجتماع > اجتماعی - لندن> زنی در انگلستان پس از اینکه اخراج شده نیز بدون حقوق هر روز کارش را انجام می‌دهد.

۲۷ روز پیش
خودکشی پس از قتل عاشق سمج
آخرین روزهای پرکار اسفندماه که باید بیشتر پرونده‌ها تعیین تکلیف می‌شدند و سر و سامانی به آن‌ها می‌دادم، پرونده دیگری به دایره فقدانی ارجاع شد که دختر 28 ساله‌ای به نام «لیلی» از ظهر روز گذشته از خانه خارج شده و دیگر به خانه برنگشته‌است.

۲۷ روز پیش
قتل پسردایی‌ به‌ خاطر هزینه جوجه‌کباب
پسر جوانی که متهم است با پسردایی‌اش به‌خاطر هزینه جوجه‌کباب درگیر شده و او را به قتل رسانده، در جلسه محاکمه‌اش جزئیات درگیری را تشریح کرد و گفت دعوا به خاطر یک اختلاف خانوادگی قدیمی بود.

۲۷ روز پیش
ماجرای خودکشی در دانشگاه شهید بهشتی +عکس | آخرین یادداشت دانشجوی حقوق قبل از خودکشی
ماجرای خودکشی در دانشگاه شهید بهشتی +عکس | آخرین یادداشت دانشجوی حقوق قبل از خودکشیماجرای خودکشی در دانشگاه شهید بهشتی | روز گذشته یک دانشجوی رشته حقوق دانشگاه شهید بهشتی که از دانشجویان نخبه شناخته می شد و مدال طلای المپیاد علمی را نیز از آن خود کرده بود، در محوطه دانشگاه شهید بهشتی خودکشی کرد. او در آخرین یادداشت قبل از خودکشی، ارتباط مرگش را با نهنگ آبی رد کرده است!

۲۰ روز پیش
حکایت مشت یک قلچماق پهلوان پنبه
حکایت مشت یک قلچماق پهلوان پنبه اجتماع > اجتماعی - مهدیا گل‌محمدی:
پاندول ساعت دیواری ۴ سالی می‌شد که از حرکت ایستاده بود، خانه اما با تمام محتویاتش ‌پاندول‌وار داشت به عقب و جلو لمبر می‌خورد.

۲۷ روز پیش
دختر اصفهانی قبل از خودکشی، خودزنی کرده بود | تصاویر وحشتناک موبایل دو دختر اصفهانی +عکس
دختر اصفهانی قبل از خودکشی، خودزنی کرده بود | تصاویر وحشتناک موبایل دو دختر اصفهانی +عکسدختر اصفهانی قبل از خودکشی، خودزنی کرده بود +عکس | دختر اصفهانی کشته شده در ماجرای نهنگ آبی اصفهان، به شدت تحت تاثیر چالش های اینترنتی بوده و پیش از خودکشی، خودزنی کرده بوده است. رئیس پلیس آگاهی اصفهان با اعلام این موضوع از کشف تصاویر وحشتناک در موبایل دو دختر اصفهانی ماجرای نهنگ آبی خبر داد.

۲۷ روز پیش
سقوط درخت بر روی خانه جنگلی
سقوط درخت بر روی خانه جنگلیوقوع توفان در جنگل‌های ایالت کارولینای شمالی (آمریکا) باعث شد یکی درخت تنومند روی یک خانه جنگلی سقوط کند.بر اثر این حادثه، بخش زیادی از خانه تخریب شد اما خوشبختانه کسی داخل آن نبود.

۲۴ روز پیش
این مرد به 40 زن و دختر تهرانی تجاوز کرد +عکس | ناگغته های وحشتناک زنان قربانی
این مرد به 40 زن و دختر تهرانی تجاوز کرد +عکس | ناگغته های وحشتناک زنان قربانیاین مرد به 40 زن و دختر تجاوز کرد +عکس | 40 زن و دختر تهرانی از 5 سال پیش با حضور در پلیس آگاهی ماجرای تجاوز جنسی و آزار و اذیت مردی در لباس پستچی را شرح دادند و از مرد متجاوز بی شرم شکایت کردند. پستچی متجاوز زنان را در خانه هایشان هدف نیت شوم خود قرار می داد... زنان قربانی، صحنه های وحشتناک تجاوز را در دادگاه شرح دادند...

۱۸ روز پیش
بلایی که آدم رباها سر پسر جوان و نامزدش آوردند | ما را به باغی در شمال بردند و...
بلایی که آدم رباها سر پسر جوان و نامزدش آوردند | ما را به باغی در شمال بردند و...بلایی که آدم رباها سر پسر جوان و نامزدش آوردند | من و نامزدم شبانه سوار بر خودرو پژو، دریکی از خیابان‌های شمال تهران درحرکت بودیم که ناگهان خودرویی سد راه ما شد. بعد هم سرنشینانش با زور و تهدید من و نامزدم را از ماشین بیرون کشیدند و سوار بر خودروی دیگری کردند و بسرعت حرکت کردند...

۱۵ روز پیش
2 اسیدپاشی همزمان در انگلیس
حملات اسیدی در پایتخت انگلیس از سر گرفته شده است.

۱۶ روز پیش
رهایی گروگان 12 ساله و دستگیری گروگانگیران
رهایی گروگان 12 ساله و دستگیری گروگانگیرانفرمانده انتظامی خراسان رضوی گفت: عاملان گروگانگیری نوجوان 12 ساله مشهدی دستگیر و گروگان به سلامت آزاد شد.

۱۶ روز پیش
تجاوز مربی اسکیت به کودکان در یزد | جزییات آزار جنسی کودکان یزدی
تجاوز مربی اسکیت به کودکان در یزد | جزییات آزار جنسی کودکان یزدی تجاوز مربی اسکیت به کودکان در یزد | رئیس فدراسیون اسکیت به ماجرای تجاوز یک مربی اسکیت به کودکان یزدی،واکنش نشان داد. گفته می شود در این ماجرا، چندین کودک زیر 8 سال یزدی قربانی تجاوز مربی اسکیت شده اند. رئیس فدراسیون می گوید:این مربی غیرمجاز در پارکی در یزد، کارهایی از قبیل سوء استفاده‌های جنسی، غیر جنسی و نقدی کرده است.

۱۹ روز پیش
قصاص برادرزاده به خاطر قتل عمه
قصاص برادرزاده به خاطر قتل عمهبا تائید دیوان‌ عالی کشور، مردی که عمه خود را به خاطر ارثیه کشته بود در آستانه اعدام با طناب دار قرار گرفت.

۱۵ روز پیش
دو دختر اصفهانی قبل از خودکشی چه گفتند؟ | جزییات اولین خودکشی با نهنگ آبی در ایران
دو دختر اصفهانی قبل از خودکشی چه گفتند؟ | جزییات اولین خودکشی با نهنگ آبی در ایراندو دختر اصفهانی قبل از خودکشی چه گفتند؟ | دو دختر اصفهانی در آخرین مکالمات خود که پیش از خودکشی ضبط کردند، علت خودکشی را بازی نهنگ آبی عنوان می کنند. آنها در بخشی از پیام خود، با پدر و مادرشان خداحافظی می کنند...

۲۷ روز پیش
چالش نهنگ آبی چیست؟ | مراحل نهنگ آبی چطور به خودکشی 130 نفر ختم شده؟ | جزییات بازی نهنگ آبی
چالش نهنگ آبی چیست؟ | مراحل نهنگ آبی چطور به خودکشی 130 نفر ختم شده؟ | جزییات بازی نهنگ آبیبازی نهنگ آبی چیست؟ | نهنگ آبی یک بازی اینترنتی است که در آن کاربر 50 مرحله طی می کند تا به مرحله آخر یعنی خودکشی برسد! مراحل بازی نهنگ آبی از کشیدن یک نهنگ روی بدن شروع شده، و پس از چند مرحله خودزنی، به مرحله آخر (خودکشی) می رسد. کاربر باید در مراحل بازی نهنگ آبی، از خودش عکس سلفی بگیرد و خودزنی را ثابت کند! جزییات نهنگ آبی را در اداغمه بخوانید

۲۷ روز پیش
حمله اسیدی به پیک رستوران
حمله اسیدی به پیک رستورانیک راننده تحویل سریع غذا در لندن مورد حمله اسیدی قرار گرفت.

۱۶ روز پیش
خودکشی دسته‌جمعی اختاپوس‌ها
خودکشی دسته‌جمعی اختاپوس‌هااجتماع > اجتماعی - لندن> خودکشی دسته‌جمعی اختاپوس‌ها در سواحل انگلستان توجه بسیاری از جانورشناس‌ها را به این پدیده کم‌نظیر جلب کرد.

۲۰ روز پیش
خواهر، برادر متهم به قتلش را بخشید
خواهر، برادر متهم به قتلش را بخشید اجتماع > اجتماعی - پسر ۱۹ ساله‌ای که پس از قتل پدرش، جسد او را در کف کمد دیواری خانه‌شان دفن کرده بود، با رضایت خواهرش از چوبه دار فاصله گرفت.

۱۲ روز پیش
پشت پرده فیلم سلفی دو دختر اصفهانی قبل از خودکشی / شوخی، خنده، هیجان و مرگ ...
پشت پرده فیلم سلفی دو دختر اصفهانی قبل از خودکشی / شوخی، خنده، هیجان و مرگ ...یک فیلم کوتاه چند دقیقه ای؛ یک فیلم باورنکردنی با عنوانی عجیب :« صحبت های دو دختر اصفهانیلحظاتی قبل از خودکشی ! » از شنبه 29 مهر که دو دختر اصفهانی با خودکشی شان در صدر اخبار حوادث رسانه ها قرار گرفتند ، حدود 15 روز می گذرد و حالا با انتشار این فیلم ، بسیاری از فرضیه ها درباره دلایل خودکشی این دونفر بهم ریخته است.

۱۵ روز پیش
مرگ زهرای 25 ساله در خودروی مرد مسافرکش
راننده مسافرکش وقتی دختر جوان در خودرواش فوت کرد، جسد او را در جاده هفت برم دفن کرد.

۱۲ روز پیش
خلاصه مستند قتل اهورا + فیلم | ناگفته های شاهدان از شکنجه اهورا توسط قاتل
خلاصه مستند قتل اهورا + فیلم | ناگفته های شاهدان از شکنجه اهورا توسط قاتلخلاصه مستند قتل اهورا + فیلم | ماجرای اهورا کودک دوساله رشتی که چندی پیش به دست همسر صیغه ای مادرش پس از تجاوز جنسی به قتل رسید، زوایای پنهانی دارد که در مستند اهورا به برخی از آنها پرداخته شده است. در این فیلم پدر و مادر اهورا و برخی شاهدان عینی درباره نحوه مرگ اهورا سخن می گویند. خلاصه مستند قتل اهورا را در ادامه ببینید.

۲۷ روز پیش
تازه ترین خبرها
اعتراف مرد میانسال به 2 جنایت
اعتراف مرد میانسال به 2 جنایتمردی که به اتهام قتل دختری نوجوان در مرند بازداشت شده بود، راز قتل همسر سابق خود را نیز فاش کرد.

۴ ساعت پیش
انفجار گاز در بندر ماهشهر 6 مصدوم برجای گذاشت
انفجار گاز در بندر ماهشهر 6 مصدوم برجای گذاشترئیس جمعیت هلال احمر شهرستان بندر ماهشهر گفت: بر اثر نشتی گاز شهری در یک واحد مسکونی در شهر بندر امام 6 نفر مصدوم شدند.

۴ ساعت پیش
نزاع مرگبار در ورامین / دستگیری قاتل کمتر از 2 ساعت
نزاع مرگبار در ورامین / دستگیری قاتل کمتر از 2 ساعتفرمانده انتظامی شرق استان تهران از وقوع نزاع در ورامین خبر داد و افزود: قاتلی که یک جوان ۲۱ ساله را در این نزاع به قتل رسانده بود، کم تر از ۲ ساعت دستگیر شد.

۴ ساعت پیش
راکی هم متهم به آزار جنسی شد
راکی هم متهم به آزار جنسی شدسیلوستر استالونه، بازیگر فیلم‌های اکشن و آثاری چون راکی، متهم به آزار جنسی یک هوادار 16 ساله شده است. او متهم شده سال 1986 همراه محافظ شخصی‌اش به یکی از هواداران 16 ساله‌اش تجاوز کرده است.

۴ ساعت پیش
قتل جوان 21 ساله در ورامین
فرمانده انتظامی شرق استان تهران از وقوع نزاع در ورامین خبر داد و افزود: قاتلی که یک جوان ۲۱ ساله را در این نزاع به قتل رسانده بود، کم تر از ۲ ساعت دستگیر شد.

۴ ساعت پیش
انفجار تانکر سوخت در جاده سرخه - سمنان
سخنگوی اورژانس کشور از واژگونی تانکر سوخت و انفجار آن در جاده سرخه خبر داد.

۵ ساعت پیش
انفجار تانکر حامل سوخت در سرخه
انفجار تانکر حامل سوخت در سرخهیک دستگاه تانکر حمل سوخت در ورودی شهرک صنعتی سرخه پس از واژگونی دچار حریق شد که خوشبختانه کسی در این حادثه آسیب ندید.

۵ ساعت پیش
مرگ خانم ۶۰ ساله براثر گاز گرفتگی در ثلاث باباجانی
مرگ خانم ۶۰ ساله براثر گاز گرفتگی در ثلاث باباجانیسخنگوی اورژانس کشور از فوت زن مسنی بر اثر گاز گرفتگی خبر داد.

۶ ساعت پیش
مرگ کارگر تبریزی براثر سقوط تابلو تبلیغاتی
مرگ کارگر تبریزی براثر سقوط تابلو تبلیغاتیعصر روز گذشته (شنبه، بیست‌و‌هفتم آبان‌ماه) سقوط تابلو تبلیغاتی در شهر تبریز یک کشته و سه نفر مصدوم برجای گذاشت.

۶ ساعت پیش
اعتراف قاتل دختر 15 ساله در مرند
اعتراف قاتل دختر 15 ساله در مرندقاتل که در بازجوییها خود را متاهل معرفی کرده بود به لحاظ نکات فنی پلیس پیگیر یافتن همسر وی بود که دربازجوئی ها ، قاتل سعی در گمراه کردن پلیس بر می‌آمد و در ادامه اعلام داشت که قبل ترها همسر خود را طلاق داده است که در ادامه بازجوئیهای فنی کاراگاهان پلیس به قتل همسر سابق خود در استان البرز اعتراف کرد.

۶ ساعت پیش
انفجار در اصفهان | انفجار مدرسه دخترانه در اصفهان + اسامی مصدومان
انفجار در اصفهان | انفجار مدرسه دخترانه در اصفهان + اسامی مصدومان انفجار مدرسه دخترانه در اصفهان | سخنگوی اورژانس کشور درباره جزییات این حادثه گفت: در ساعت ۱۲:۵۰ انفجار ترکیب مواد شیمیایی در آزمایشگاه در دبیرستان دخترانه شاهد اسوه واقع در مبارکه - صفاییه اصفهان اطلاع‌ داده شد. در این حادثه 20 نفر مصدوم شدند.

۶ ساعت پیش
دزد زلزله کرمانشاه | دستگیری 22 سارق در مناظق زلزله زده
دزد زلزله کرمانشاه | دستگیری 22 سارق در مناظق زلزله زدهسخنگوی نیروی انتظامی با اعلام اینکه ۲۲ سارق در مناطق زلزله زده دستگیر شده‌اند تاکید کرد: پلیس با همه توان در کنار حادثه دیدگان است و تا استقرار کامل نظم و امنیت در مناطق زلزله زده می ماند.

۶ ساعت پیش
۱۱ مصدوم بر اثر سانحه برخورد تریلی با مینی‌بوس در خرم‌آباد+اسامی
۱۱ مصدوم بر اثر سانحه برخورد تریلی با مینی‌بوس در خرم‌آباد+اسامیسخنگوی اورژانس کشور از مصدومیت ۱۱ نفر بر اثر تصادف مینی‌بوس و تریلی در خرم آباد خبر داد.

۶ ساعت پیش
«ابوبکر معروفی» راننده بوکانی که در راه امدادرسانی به زلزله‌زدگان جان باخت
«ابوبکر معروفی» راننده بوکانی که در راه امدادرسانی به زلزله‌زدگان جان باختپنج‌شنبه شب، یک راننده بوکانی در راه امدادرسانی به زلزله‌زدگان جان خود را از دست داد. امروز پیکر او در زادگاهش بوکان تشییع می‌شود.

۶ ساعت پیش
۴۷ موسسه اعزام دانشجو به خارج فاقد اعتبار اعلام شدند
۴۷ موسسه اعزام دانشجو به خارج فاقد اعتبار اعلام شدنداجتماع > آموزش - همشهری آنلاین:
معاونت بورس و امور دانشجویان خارج سازمان امور دانشجویان لیست موسسات و شرکت‌های لغو مجوز شده و همچنین لیست موسسات مجاز اعزام دانشجو را به روز کرد.

۶ ساعت پیش
هفتمین روز ؛ مردمی که برای اولین بار نگران بارانند | تولد فرشته‌ و تابش نور بر سیاهی
هفتمین روز ؛ مردمی که برای اولین بار نگران بارانند | تولد فرشته‌ و تابش نور بر سیاهیاجتماع > اجتماعی - فهیمه‌سادات طباطبایی - همشهری‌آنلاین:
«دو سال انتظار کشیدم. روزها را شمردم و رویا بافتم. دلم که تنگ می‌شد با موتور به روستای‌شان می‌رفتم. برادرش موبایلش را گرفته بود تا نتواند با من حرف بزند. دو سال رفتم و آمدم تا بالاخره راضی‌شان کردم. خانه کوچکی ساختم و قرار شد ۱۰ روز دیگر برویم خواستگاری. زلزله ولی آمد و همه چیز را با خودش برد.» اینجا رویای برباد رفته زیاد است، مثل همین یکی که «علی» برای‌مان تعریف می‌کند. او البته دلخوش به سلامتی دلبر است و می‌گوید دوباره همه چیز را از نو خواهد ساخت.

۶ ساعت پیش
۲۸ آبان؛‌ آخرین آمار: ۴۳۷ کشته در زلزله استان کرمانشاه
۲۸ آبان؛‌ آخرین آمار: ۴۳۷ کشته در زلزله استان کرمانشاهاجتماع > اجتماعی -همشهری آنلاین:
سازمان پزشکی قانون کشور، آخرین آمار تلفات زلزله استان کرمانشاه را ۴۳۷ نفر اعلام کرد که دو نفر از آنان مجهول الهویه هستند.

۶ ساعت پیش
توضیح بهزیستی در مورد کودکان بی سرپرست زلزله استان کرمانشاه
توضیح بهزیستی در مورد کودکان بی سرپرست زلزله استان کرمانشاهاجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
مدیرکل روابط عمومی و اموربین الملل سازمان بهزیستی کل کشور درپاسخ به اینکه چگونه می‌‌توان کودکان بازمانده از زلزله را به سرپرستی و فرزندخواندگی گرفت، گفت: پس از شناسایی کودکان از آنان در بهزیستی نگهداری خواهند شد.

۶ ساعت پیش
مسکن مهر بیمه است؛ خسارت دیدگان زلزله غرامت می‌گیرند
مسکن مهر بیمه است؛ خسارت دیدگان زلزله غرامت می‌گیرنداجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
معاون استاندار کرمانشاه با بیان اینکه مسکن‌مهر بیمه هستند و خسارت آنها پرداخت می‌شود، گفت: مردم ساکن مسکن‌های مهر مناطق زلزله‌زده جهت اخذ غرامت یک ماه فرصت دارند.

۶ ساعت پیش
">تصاویر خبرنگار اعزامی همشهری آنلاین از مناطق زلزله‌زده | نعمت پس از محنت
اجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین - فهمیه سادات طباطبایی:
یک هفته پس از زلزله شدید غرب کشور همچنان مردم زلزله‌زده نگران کمک‌های مسئولان در روزهای آینده هستند. آنها نگرانند که شاید بعد از چند روز آینده رها شوند...

۶ ساعت پیش
حمایت بنیاد کودک از دانش آموزان زلزله زده استان کرمانشاه
حمایت بنیاد کودک از دانش آموزان زلزله زده استان کرمانشاهاجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
قائم مقام مدیرعامل بنیادکودک از کمک رسانی این موسسه به دانش آموزان زلزله زده استان کرمانشاه خبر داد.

۶ ساعت پیش
اختصاصی همشهری آنلاین | آغاز احداث سازه‌های اسکان موقت زلزله‌زدگان
اختصاصی همشهری آنلاین | آغاز احداث سازه‌های اسکان موقت زلزله‌زدگاناجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
فرمانده قرارگاه خاتم‌الانبیای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از استقرار ۱۵ هزار سازه اسکان موقت از امروز در مناطق زلزله‌زده استان کرمانشاه خبر داد.

۶ ساعت پیش
اتاق‌‌های بازرگانی، بازسازی مدارس روستایی مناطق زلزله‌زده را تقبل می‌کنند
اتاق‌‌های بازرگانی، بازسازی مدارس روستایی مناطق زلزله‌زده را تقبل می‌کننداجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
رئیس اتاق بازرگانی استان کرمانشاه گفت: با توجه به سوابق اتاق بازرگانی در امر مدرسه‌سازی روستایی، تصمیم داریم بازسازی تمام مدرسه‌های روستایی مناطق زلزله زده را تقبل کنیم.

۶ ساعت پیش
تجربه میراث در تقابل با آزمون زلزله
تجربه میراث در تقابل با آزمون زلزلهاجتماع > اجتماعی - یوسف منصورزاده:
زلزله آزمون بزرگی است که تجربیات بشر را به محک سنجش می‌گذارد

۶ ساعت پیش
۲۰ تیم‌ روانشناسی تا پایان سال در منطقه زلزله‌زده می‌مانند
۲۰ تیم‌ روانشناسی تا پایان سال در منطقه زلزله‌زده می‌ماننداجتماع > اجتماعی -همشهری آنلاین:
رئیس سازمان بهزیستی از استقرار ۲۰ تیم تخصصی روانشناسی در منطقه زلزله‌زده تا پایان سال خبر داد و گفت: تاکنون ۱۱۸ نفر که دچار معلولیت شده‌اند شناسایی و خدمات تخصصی به آن‌ها ارائه می‌شود.

۶ ساعت پیش
کلاهبرداری با عنوان جعلی مامور تامین اجتماعی
کلاهبرداری با عنوان جعلی مامور تامین اجتماعی اجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
سازمان تامین اجتماعی در اطلاعیه‌ای به بیمه شدگان خود تاکید کرد که این سازمان هیچ نماینده‌ای به منازل بیمه شدگان و بازنشستگان برای صدور هیچ نوع کارتی اعزام نکرده است.

۶ ساعت پیش
ششمین روز؛ آرامش نسبی پس از زلزله
ششمین روز؛ آرامش نسبی پس از زلزلهاجتماع > اجتماعی - فهیمه‌سادات طباطبایی، همشهری‌آنلاین:
مدام سراغ شاهنامه‌اش را می‌گیرد. سنی از او گذشته، فرزندان و نوه‌هایش در چادر دورش را گرفته‌اند. با نگرانی، مدام می‌پرسد شاهنامه‌اش را از زیرآوار درآورده‌اند یا نه.

۶ ساعت پیش
معاون عمرانی استاندار کرمانشاه:کشته‌های مسکن مهر به ۱۰۰ نفر رسید
معاون عمرانی استاندار کرمانشاه:کشته‌های مسکن مهر به ۱۰۰ نفر رسیداجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
معاون عمرانی استاندار کرمانشاه از رسیدن تعداد کشته شده‌های مسکن مهر سرپل ذهاب به ۱۰۰ نفر خبر داد.

۶ ساعت پیش
یک فرد مشکوک به وبا در بیمارستان کرمانشاه بستری شده است
یک فرد مشکوک به وبا در بیمارستان کرمانشاه بستری شده استاجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
شیوع وبا موضوعی است که از دیروز به لیست نگرانی‌های مناطق زلزله زده افزوده شده است. در همین رابطه یکی از نیروهای اورژانس حاضر در منطقه، از بستری شدن یک بیمار مشکوک به وبا در بیمارستان کرمانشاه خبر داد.

۶ ساعت پیش
آمار جان‌باختگان زلزله کرمانشاه به 437 نفر رسید / 2 نفر مجهول الهویه
آمار جان‌باختگان زلزله کرمانشاه به 437 نفر رسید / 2 نفر مجهول الهویهیکی از مصدومان زمین‌لرزه اخیر کرمانشاه که از شهر سرپل ذهاب به بیمارستانی در تهران انتقال یافته بود، فوت کرد.

۶ ساعت پیش
اتفاق تلخ دنیای ورزش: درگذشت هرکول جیبی
اتفاق تلخ دنیای ورزش: درگذشت هرکول جیبیقهرمان سابق وزنه برداری جهان و المپیک در سن ۵۰ سالگی در گذشت. نعیم سلیمان اوغلو وزنه بردار مطرح جهان که به "هرکول جیبی" شهرت داشت، در سن ۵۰ سالگی درگذشت.

۶ ساعت پیش
2018؛ سال زلزله‌های بزرگ و ویرانگر
2018؛ سال زلزله‌های بزرگ و ویرانگردانشمندان هشدار دادند باتوجه به کاهش سرعت چرخش زمین، سال آینده شاهد تعداد زیادی زلزله ویرانگر خواهیم بود.

۶ ساعت پیش
افسر پلیس فرانسه 3 نفر را کشت
افسر پلیس فرانسه 3 نفر را کشتیک افسر پلیس فرانسه در پی تیراندازی، سه نفر را کشته و چند نفر دیگر را زخمی کرد.

۶ ساعت پیش
زلزله ۴.۳ ریشتری سرپل ذهاب را لرزاند
زلزله ۴.۳ ریشتری سرپل ذهاب را لرزاندزمین لرزه ۴.۳ ریشتری بامداد امروز منطقه سرپل ذهاب در کرمانشاه را لرزاند.

۶ ساعت پیش
کلاهبرداری هنگام کارت به کارت با صفر اضافی! +عکس
کلاهبرداری هنگام کارت به کارت با صفر اضافی! +عکسپلیس آگاهی استان قم با انتشار تصویر یک کلاهبردار متواری، از هموطنان خواست تا در صورت شناسایی، کارآگاهان این پلیس را در جریان قرار دهند.

۶ ساعت پیش
اسامی ۴۳۴ نفر از جانباختگان زلزله کرمانشاه اعلام شد
اسامی ۴۳۴ نفر از جانباختگان زلزله کرمانشاه اعلام شدپزشکی قانونی استان کرمانشاه اسامی ۴۳۴ نفر از جانباختگان زلزله در ثلاث باباجانی، سرپل ذهاب، ازگله، شهر کرمانشاه، اسلام آباد غرب، کرند و قصر شیرین را اعلام کرد.

۶ ساعت پیش
دستگیری ۴ زورگیر در شهریار +عکس
دستگیری ۴ زورگیر در شهریار +عکسفرمانده انتظامی شهرستان شهریار از دستگیری ۴ زورگیر در کم تر از ۲۴ ساعت خبر داد.

۶ ساعت پیش
درگیری پلیس با سارق فراری در قزوین
درگیری پلیس با سارق فراری در قزوینشاهدان از وقوع تیراندازی در درگیری پلیس با سارق فراری در بلوار آیت الله خامنه ای قزوین خبر دادند.

۶ ساعت پیش
چادر زدن دو سارق برای دریافت کمک به زلزله زدگان!
چادر زدن دو سارق برای دریافت کمک به زلزله زدگان!رئیس پلیس اطلاعات ایلام گفت: روز گذشته افرادی که با برپا کردن چادر اقدام به جمع آوری غیر قانونی و تصرف به نفع خود فعالیت می‌کردند، از سوی پلیس دستگیر شدند.

۶ ساعت پیش
متهم از جواب رد خواستگاری عصبانی شد! +عکس
متهم از جواب رد خواستگاری عصبانی شد! +عکسمرد افغانستانی که چندی قبل به خاطر جواب منفی دختر ۲۵ ساله به خواستگاری او جواب منفی داده بود، او را به قتل رسانده بود، سرانجام دستگیر و به قتل دختر ایرانی اعتراف کرد.

۶ ساعت پیش
نقشه زن برای سرقت از خانه برادر شوهرش +عکس
نقشه زن برای سرقت از خانه برادر شوهرش +عکسزن جوان که برای انتقام از خانواده همسرش، نقشه سرقت از خانه برادر شوهرش را کشیده بود به همراه همسر سابقش دستگیر شد.

۶ ساعت پیش
قاتل خاموش در خرم‌آباد قربانی گرفت
استفاده از اجاق خوراک‌پزی برای گرم کردن خانه باعث مرگ یک نفر در خرم‌آباد شد.

۶ ساعت پیش
کامیون، 15 راس دام را تلف کرد
بخشدار بوستان از توابع شهرستان باشت گفت: برخورد یک دستگاهکامیون با احشام عشایر در ورودی بوستان باعث تلف شدن 15 گوسفند شده است.

۶ ساعت پیش
برخورد مرگبار موتورسیکلت با تانکر آبرسانی
برخورد مرگبار راکب موتورسیکلت با تانکر آبرسانی در میدان شهدای تبریز اتفاق افتاد.

۶ ساعت پیش
لرستان لرزید
مدیرکل مدیریت بحران لرستان از وقوع زلزله ۳.۱ ریشتری در شهرستان «پلدختر» این استان خبر داد.

۶ ساعت پیش
نجات جان 43 مسافر در راه مانده کویر لوت
رئیس پلیس راه خراسان جنوبی از نجات جان ۴۳ مسافر در راه مانده در کویر لوت خبر داد.

۶ ساعت پیش
مواد فروش زعفرانیه دستگیر شد
رئیس کلانتری ۱۲۲ دربند از دستگیری یک فروشنده مواد مخدر با کشف حدود نیم کیلوگرم انواع موادمخدر در محله زعفرانیه خبر داد.

۶ ساعت پیش
آتش سوزی در پکن با 19 کشته و 8 مصدوم
مقامات آتش نشانی پکن امروز یکشنبه اعلام کردند به دلیل آتش سوزی در یک مجتمع مسکونی در ناحیه 'دگزینگ' این شهر، 19 تن کشته و 8 نفر دیگر نیز زخمی شدند.

۶ ساعت پیش
علت وقوع انفجار در آزمایشگاه مدرسه دخترانه
مدیر روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان توضیحاتی را در رابطه با انفجار در آزمایشگاه شیمی یکی از دبیرستان‌های دخترانه شهرستان مبارکه ارائه کرد.

۶ ساعت پیش
رد ادعای دروغین درباره سردار جعفری
در روزهای اخیر، بعد از انتشار مستند خدمات سپاه پاسداران در مناطق زلزله زده برخی کانال‌های معاند ادعا‌هایی در مورد صحت و سقم مکالمه سردار جعفری با یکی از مسئولین سپاه مطرح کردند که دروغ بودن این ادعا‌ها مشخص گردید.

۶ ساعت پیش
/ آسیب های اجتماعی / نمایش خبر
تاریخ ثبت خبر : ۱ آبان ۱۳۹۶ - ساعت ۲۱:۳۸
بازدید : ۴۶۳ بار - منبع خبر : http://www.hamshahrionline.ir

کشف آثار خودزنی روی بدن دختر اصفهانی

اجتماع > اجتماعی - تلاش پزشکان بیمارستان امین اصفهان برای درمان دختر نوجوانی که قربانی بازی نهنگ آبی شده بود در حالی ادامه دارد که بررسی‌ها نشان می‌دهد دختر دیگری که در این حادثه جان باخته به‌شدت درگیر این بازی یا چالش اینترنتی بوده است.
12805-931.jpg به گزارش همشهری، رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان می‌گوید: همه بررسی‌ها نشان می‌دهد كه علت خودكشی 2 دانش‌آموز اصفهانی چالش‌های اینترنتی بوده‌است. دختر كشته شده بیشتر از دختری كه زنده مانده درگیر این چالش بوده به‌طوری كه به گفته پزشكی قانونی روی بدن وی آثاری از خودزنی وجود داشته است.

آثار خودزنی كه رئیس پلیس آگاهی اصفهان از آن سخن می‌گوید، در حقیقت مرحله‌ای از بازی یا چالش نهنگ آبی است كه در آن ادمین بازی از بازی‌كننده می‌خواهد با تیغ روی بدنش خراش به‌وجود بیاورد.به گفته سرهنگ خسروی، گفت‌وگوهای شب قبل از حادثه بین 2دختر نوجوان و دوستانشان از طریق تلفن همراه و همچنین دست‌نوشته‌هایی كه از آنها به جا مانده، حكایت از این دارد كه آنها برای پایان دادن به زندگی‌شان از قبل تصمیم گرفته و برای انجام این كار كاملا مصمم بودند. 2دختر نوجوان پیش از اینكه خود را از بالای پل به پایین پرت كنند، یك ویدئو ضبط كرده و آن را برای دوستانشان ارسال كرده بودند.

از سوی دیگر در تلفن همراه دختر فوت شده تصاویر ترسناكی كشف شده كه احتمالا دیدن این تصاویر نیز بخشی از چالش نهنگ آبی كه پایان آن به مرگ می‌انجامد، بوده است.اما این 2دختر چطور با هم آشنا شدند و تصمیم به این كار گرفتند؟ به گزارش ایسنا، صبح روز29مهر «ن» و «ع» (2دختر نوجوان) در یكی از كتابخانه‌های اصفهان تصمیم می‌گیرند به زندگی خود پایان دهند.

خانواده‌های هر دو قربانی می‌گویند كه آنها با شروع مدرسه با یكدیگر دوست شده بودند؛ هر چند مادربزرگ هر دو با هم همسایه هستند و پس از دوستی‌شان اخیرا گاهی با هم به كتابخانه می‌رفتند. یكی 16ساله و دیگری 15ساله و هر دو 29روز پیش، سال تحصیلی را در كلاس نهم یكی از مدارس متوسطه اصفهان آغاز كرده بودند تا اینكه ساعت 11:38ظهر شنبه، قرار گذاشتند تصمیم‌شان را عملی كنند و به این ترتیب از بالای پل چمران به پایین پریدند كه یكی از آنها جان باخت و دیگری حالا در بیمارستان است.

هیچ‌یك از خانواده‌ها هنوز فایل صوتی را كه پلیس اصفهان اعلام كرده حاوی پیام خداحافظی دختران و تأیید عضویت آنها در چالش نهنگ آبی است نشنیده‌اند. پدر «ن» می‌گوید كه با دخترش هیچ مشكلی نداشته است. «ن» تنها فرزند خانواده است و پدرش از چالش نهنگ آبی بی‌اطلاع است. او می‌گوید: دخترم هوشیار است، اما هنوز از او نپرسیده‌ام كه چه شده است و چرا این كار را با من، خودش و مادر پا به ماهش كرد؟

من مشكلی با دخترم نداشتم. تلفن همراه او اصلا سیمكارت نداشت و وسایل او هنوز در اختیار پلیس است. پدر ادامه می‌دهد: همه‌‌چیز برای دخترم مهیا بود، ما شب‌ها همیشه با خانواده جمع می‌شویم و شاد هستیم، همیشه از دخترم می‌پرسم كه در مدرسه یا خانه مشكلی ندارد و همیشه گفته نه. متأسفانه در شبكه‌های مجازی چیزهایی نوشته‌اند كه صحت ندارد.

اخبار مرتبط
شهادت سرباز ناجا در تعقیب قاچاقچیان
شهادت سرباز ناجا در تعقیب قاچاقچیانسرباز وظیفه کلانتری ۱۲ شهرستان شازند در حین عملیات مبارزه با قاچاقچیان کالا به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

۴ روز پیش
دستگیری مدیر کانال هک و دیفیس بیش از ۴۰ سایت
دستگیری مدیر کانال هک و دیفیس بیش از ۴۰ سایتدادستان عمومی و انقلاب مرکز استان مرکزی از هک و دیفیس بیش از ۴۰ سایت و برخی از سایت‎های دانشگاهی خبر داد و گفت: مدیر این کانال با انجام حملات «D.DOS» بر روی برخی از سایت‌های مهم و ایجاد کانال آموزش هک و نفوذ که در آن علاوه بر قرار دادن آموزش های مجرمانه، باگ برخی از سایت‌های با اهمیت ایرانی نیز منتشر می‏‌شد، دستگیر شد.

۴ روز پیش
کشف جنین داخل سطل زباله در خیابان مولوی
جنینی داخل یک سطل زباله در محدوده خیابان مولوی کشف شد.

۵ روز پیش
اخاذی سیاه از دختر دانش‌آموز در تلگرام
اخاذی سیاه از دختر دانش‌آموز در تلگرامپسر جوان که با اغفال دختر دانش‌آموز در تلگرام و تهیه عکس‌های سیاه از او اخاذی می‌کرد، بازداشت شد. متهم همچنین دختران و پسران را در اینستاگرام دوست می‌کرد و از آنها پول می‌گرفت.

۶ روز پیش
«پرنسس»‌ها‌ پدیده نوظهور عروسی‌ها
«پرنسس»‌ها‌ پدیده نوظهور عروسی‌هااجتماع > اجتماعی - محمد‌صادق خسروی‌علیا:
دادستان تهران هفته گذشته با اشاره به اخذ مبالغ کلان بابت آرایش عروس و پدیده پرنسس‌ها- افرادی را که آرایش و به‌عنوان ساقدوش ضمیمه عروس می‌کنند- اعلام کرد:« این اقدامات ترویج فرهنگ اشرافی‌گری است.

۶ روز پیش
۴ روز شکنجه پسربچه هشت‌ساله در مخفیگاه مرد شیطان‌صفت
۴ روز شکنجه پسربچه هشت‌ساله در مخفیگاه مرد شیطان‌صفتاجتماع > اجتماعی - پسربچه هشت‌ساله که برای بازی به پارکی در جنوب تهران رفته بود قربانی سرنوشتی هولناک شد. او توسط مردی شیشه‌ای ربوده شد و ۴ روز در مخفیگاه او مورد آزار و اذیت قرار گرفت.

۶ روز پیش
کباب با گوشت سگ، توطئه ای برای حذف رقیب!
مردی ۵۰ ساله با مراجعه به پلیس شکایت کرد که فرد یا افرادی ناشناس با انتشار خبر کذب در فضای مجازی ادعا کرده‌اند که در رستوران من کباب با گوشت سگ فروخته می‌شود.

۶ روز پیش
ربودن سه کودک به قصد تجاوز
چندی پیش زن جوانی به دادسرای جنایی تهران رفت و از ناپدید شدن پسر ۸ ساله‌اش خبر داد.

۶ روز پیش
کودکان پروانه‌ای؛ محروم از مدرسه و مطرود از صدا و سیما
کودکان پروانه‌ای؛ محروم از مدرسه و مطرود از صدا و سیمااجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
رئیس خانه "ای‌بی" با اشاره به اینکه آموزش و پرورش از پذیرش کودکان مبتلا به بیماری "ای‌بی" خودداری می‌کند، گفت: این کودکان برای رسانه ملی نیز خط قرمز هستند چون نمی‌توانند آنها را نشان دهند اما این کودکان در جامعه ما وجود دارند و نمی‌توان وجود آنها را کتمان کرد.

۷ روز پیش
ازدواج منصوره با مرد نامرئی! /حتی طلاق هم نمی توانم بگیرم!
ازدواج منصوره با مرد نامرئی! /حتی طلاق هم نمی توانم بگیرم!ازدواج منصوره با مرد نامرئی! /حتی طلاق هم نمی توانم بگیرم! | منصوره پس از گرفتن حکم طلاق از همسر فراری اش در دادگاه به دفترخانه رفت تا حکم را ثبت کند اما اعلام کردند مردی با مشخصات شوهرش در اسناد ثبت احوال وجود ندارد، حتی در میان مردگان مشخصاتش دیده نمی شود...

۷ روز پیش
خودکشی یک بیمار در غرب تهران
خودکشی یک بیمار در غرب تهرانجسد یک بیمار در حالیکه حلق‌ آویز شده بود، در محوطه یک بیمارستان در غرب تهران کشف شد.

۷ روز پیش
انتقام اینترنتی از منشی شوهر با انتشار عکسهایش در فضای مجازی
انتقام اینترنتی از منشی شوهر با انتشار عکسهایش در فضای مجازیانتقام اینترنتی از منشی شوهر با انتشار عکسهایش در فضای مجازی | از رابطه ی پنهانی شوهر تا انتقام زن از منشی شوهر با انتشار عکسهایش در اینترنت

۷ روز پیش
انتقام اینترنتی از منشی شوهر با انتشار عکسهایش در فضای مجازی
انتقام اینترنتی از منشی شوهر با انتشار عکسهایش در فضای مجازیانتقام اینترنتی از منشی شوهر با انتشار عکسهایش در فضای مجازی | از رابطه ی پنهانی شوهر تا انتقام زن از منشی شوهر با انتشار عکسهایش در اینترنت

۷ روز پیش
شکنجه زن و فرزند با میخ طویله
شکنجه زن و فرزند با میخ طویلهمرد افغان معتاد به شیشه با میخ طویله، همسر و فرزندانش را مورد آزار و اذیت قرار داد.

۷ روز پیش
تبعیض؛ ریشه افزایش خشونت دختران
تبعیض؛ ریشه افزایش خشونت دختراناجتماع > اجتماعی - افزایش «تمایل به خشونت در میان دختران» موضوعی است که روز گذشته معصومه ابتکار، معاون امور زنان رئیس‌جمهور در همایش سلامت زنان به آن اشاره کرد.

۷ روز پیش