شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷
حوادث ایران و جهان
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
تازه ترین خبرها
وضعیت پرونده تعرض به دختر خمینی‌شهری
مدیرکل دادگستری استان اصفهان با اعلام اینکه حادثه تعرض به کودکی در خمینی شهر بدون توجه به ملیت او در دست بررسی است اظهار کرد که این کودک هنوز نتوانسته متهم را شناسایی کند.

۲ روز پیش
وضعیت پرونده تعرض به دختر خردسال در خمینی شهر
مدیرکل دادگستری استان اصفهان با اعلام اینکه حادثه تعرض به کودکی در خمینی شهر بدون توجه به ملیت او در دست بررسی است اظهار کرد که این کودک هنوز نتوانسته متهم را شناسایی کند.

۲ روز پیش
توضیحات رئیس پلیس آگاهی درباره پرونده تجاوز به دختران ایرانشهر
توضیحات رئیس پلیس آگاهی درباره پرونده تجاوز به دختران ایرانشهررئیس پلیس آگاهی ناجا در خصوص پرونده تجاوز به دختران ایرانشهر توضیحاتی ارائه کرد.

۲ روز پیش
سرقت از منازل با طلایاب صحت ندارد
سرقت از منازل با طلایاب صحت نداردرئیس پلیس آگاهی ناجا گفت: برخی مدعی می‌شوند سارقان در سرقت از منازل از طلایاب استفاده می‌کنند که این صحت ندارد.

۲ روز پیش
توضیح درباره مرگ کودک خرمشهری
مدیر شبکه بهداشت و درمان خرمشهر گفت: در مرگ کودک خرمشهری هیچگونه قصور پزشکی در بیمارستان صورت نگرفته است.

۲ روز پیش
جام جم آنلاین - غرق دختر 9 ساله در رودخانه کرج +عکس
جام جم آنلاین - غرق دختر 9 ساله در رودخانه کرج +عکس ‌معاون امداد و نجات هلال احمر استان البرز از ادامه جست و جو برای یافتن جسد دختربچه 9 ساله که به همراه پدرش در رودخانه کرج غرق شده بود خبر داد.

۲ روز پیش
ناپدیدشدن ۱۸۰ تن در پی واژگونی کشتی در اندونزی
ناپدیدشدن ۱۸۰ تن در پی واژگونی کشتی در اندونزیرسانه‌های اندونزی تعداد مسافران ناپدید شده در حادثه واژگونی کشتی در آب‌های این کشور را ۱۸۰ نفر اعلام کردند.

۲ روز پیش
کلاهبرداری اینترنتی به بهانه تهیه ویزای ورزشی برای اروپا
کلاهبرداری اینترنتی به بهانه تهیه ویزای ورزشی برای اروپارئیس پلیس «فتا»ی مازندران از دستگیری فردی که به بهانه تهیه ویزای ورزشی برای علاقه‌مندان فوتبال و مسابقات ورزشی در اروپا از آنان کلاهبرداری کرده بود، خبر داد.

۲ روز پیش
پرونده "تجاوز در ایرانشهر" در مرحله تحقیق است/ ماجرا آنطور کهمطرح شده نیست
پرونده "تجاوز در ایرانشهر" در مرحله تحقیق است/ ماجرا آنطور کهمطرح شده نیسترئیس پلیس آگاهی ناجا جزئیات بیشتر از پرونده تجاوز در ایرانشهر را تشریح و اعلام کرد که ماجرا آن طوری که در برخی از رسانه‌ها و فضای مجازی مطرح شده بود نیست.

۲ روز پیش
دستگیری 1400 متجاوز در سال گذشته
دستگیری 1400 متجاوز در سال گذشتهرییس پلیس آگاهی ناجا از دستگیری 1400 متجاوز در سال گذشته خبر داد.

۲ روز پیش
جزییات جدید از تجاوز ایرانشهر | تجاوز به 41 دختر کذب محض است!
جزییات جدید از تجاوز ایرانشهر | تجاوز به 41 دختر کذب محض است!جزییات جدید از تجاوز ایرانشهر | تحقیقات در پرونده ربودن و آزار دختران ایرانشهری با دستگیری دومین متهم پرونده وارد مرحله جدیدی شد و تلاش برای دستگیری دو عضو دیگر این باند ادامه دارد.

۲ روز پیش
جاده‌های آذربایجان‌شرقی قربانی گرفت
جاده‌های آذربایجان‌شرقی قربانی گرفتدر پی دو سانحه رانندگی در محورهای مواصلاتی آذربایجان‌شرقی، یک نفر جان باخت و هشت نفر مصدوم شدند.

۲ روز پیش
هشدار فرمانده ناجا به کسانی که از بیت‌المال سوءاستفاده می‌کنند
هشدار فرمانده ناجا به کسانی که از بیت‌المال سوءاستفاده می‌کنندفرمانده ناجا گفت: کسانی که دسترسی به بیت‌المال دارند و قدرت جابجایی اموال داشته و سوءاستفاده می‌کنند، مطمئن باشند، پلیس با آنها برخورد خواهد کرد.

۲ روز پیش
شناسایی دست‌اندازان به بیت‌المال و برخورد پلیس با آنها
شناسایی دست‌اندازان به بیت‌المال و برخورد پلیس با آنهافرمانده نیروی انتظامی بر برخورد قاطع پلیس با دست اندازان به بیت‌المال و جرایم اقتصادی تاکید کرد و گفت: در برخورد با جرایم اعم از اقتصادی، جنایی و ... گروه‌ها و جناح بندی‌های سیاسی اهمیت نداشته و ملاک عمل پلیس قانون است.

۲ روز پیش
رابطه زن خائنم با پسر دانشجو را دیدم و .... | ژاله به من گفته بود مطلقه است در حالی که ....
رابطه زن خائنم با پسر دانشجو را دیدم و .... | ژاله به من گفته بود مطلقه است در حالی که ....رابطه زن خائنم با پسر دانشجو را دیدم و .... | ژاله که دوسال نمی شد عروس شده بود خود را مطلقه معرفی کرد تا با پسری آشنا شود.

۲ روز پیش
ترافیک نیمه‌سنگین در معابر بزرگراهی تهران
ترافیک نیمه‌سنگین در معابر بزرگراهی تهرانپلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از ترافیک نیمه‌سنگین در معابر بزرگراهی خبر داد.

۲ روز پیش
رابطه کثیف زن شوهردار با دوست صمیمیش | وارد خانه شدم که همسرمو دوستش را در حالت بدی دیدم و ....
رابطه کثیف زن شوهردار با دوست صمیمیش | وارد خانه شدم که همسرمو دوستش را در حالت بدی دیدم و ....رابطه کثیف زن شوهردار با دوست صمیمیش | مردی که همسرش را به خاطر ارتباط نزدیکش با یک زن کشته بود، دستگیر شد. مرد 49 ساله ای در بیرمنگام به جرم قتل همسرش دستگیر شد و علت قتل را خیانت مقتول با علاقه مند شدن به همجنس خود بوده است و ....

۲ روز پیش
قربانیان سکوت نکنند
قربانیان سکوت نکننداجتماع > اجتماعی - محمد جعفری-خبرنگار:
حادثه ایرانشهر و ادعای تجاوز به گروهی دختر جوان همچنان در صدر اخبار قرار دارد و مأموران پلیس که پیش از این متهم اصلی پرونده را دستگیر کرده بودند همچنان به‌دنبال دستگیری سایر متهمان هستند.

۲ روز پیش
قصاص؛ پایان ۲ پرونده جنجالی
قصاص؛ پایان ۲ پرونده جنجالیاجتماع > اجتماعی - ۲ پرونده جنجالی سال ‌۹۶ با قصاص عاملان این دو جنایت پایان یافت. نخستین پرونده مربوط به حادثه جنجالی خیابان گلستان هفتم پاسداران بود.

۲ روز پیش
شوهرکشی بر سر شبکه‌های اجتماعی
شوهرکشی بر سر شبکه‌های اجتماعیاجتماع > اجتماعی - زن جوانی که مدعی است همسرش را به‌خاطر حضور بیش از حد او در تلگرام و اینستاگرام به قتل رسانده است، پس از ۳روز راز این جنایت را برملا کرد.

۲ روز پیش
بانوان می‌توانند به تماشای والیبال لیگ ملت‌ها بروند
بانوان می‌توانند به تماشای والیبال لیگ ملت‌ها برونداجتماع > اجتماعی - همشهری آنلانی:
مدیر مجموعه ورزشی آزادی تهران، اعلام کرد: حضور خانواده‌ها برای تماشای رقابت‌های لیگ ملت‌های والیبال در سالن ۱۲هزار نفری این مجموعه مانعی ندارد و مقدمات کارهای اجرایی حضور آنها انجام شده است.

۲ روز پیش
۳۵ موسسه اعزام دانشجو به خارج تعلیق و ۶۷ موسسه لغو مجوز شد
۳۵ موسسه اعزام دانشجو به خارج تعلیق و ۶۷ موسسه لغو مجوز شداجتماع > آموزش - همشهری آنلاین:
موسسات و شرکت‌های مجاز و غیرمجاز خدمات اعزام دانشجو به خارج از کشور در خرداد ۹۷ بروزرسانی شد و بر این اساس، ۳۵ موسسه تعلیق و ۶۷ موسسه لغو مجوز شد.

۲ روز پیش
گزارش اقدامات پلیس مواد مخدر
گزارش اقدامات پلیس مواد مخدراجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
رئیس پلیس مواد مخدر از کشف ۸۰۸ تن مواد مخدر در سال گذشته، افزایش رشد ۴ درصدی در کشف مواد مخدر، دستگیری ۱۰۶ عضور اصلی شبکه‌های مواد مخدر خبر داد.

۲ روز پیش
اساتید بازنشسته دانشگاه آزاد "استاد وابسته" می‌شوند
اساتید بازنشسته دانشگاه آزاد اجتماع > آموزش - همشهری آنلاین:
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گفت: همکاری با آن دسته از اعضای هیات علمی برجسته که به افتخار بازنشستگی نائل می‌شوند را نمی‌خواهیم از دست بدهیم.

۲ روز پیش
مسمومیت غذایی ۱۹نفر در تبریز
مسمومیت غذایی ۱۹نفر در تبریزاجتماع > اجتماعی - همشهری‌آنلاین:
رئیس اورژانس پیش‌بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی تبریز از مسمومیت ۱۹ نفر در پی مصرف غذای مسموم خبر داد.

۲ روز پیش
جام جم آنلاین - اسب یک نوجوان را کشت
جام جم آنلاین - اسب یک نوجوان را کشت یک راس اسب هار در روستای «پیه جیک» از توابع بخش قصابه مشگین شهر نوجوانی 13 ساله را کشت.

۲ روز پیش
جام جم آنلاین - خودکشی یک زن در ایستگاه مترو میدان شهدا
جام جم آنلاین - خودکشی یک زن در ایستگاه مترو میدان شهدا شب گذشته زن جوانی در ایستگاه میدان مترو شهدا خودکشی کرد.

۲ روز پیش
جام جم آنلاین - قتل مدیرعامل برای تصاحب اموال
جام جم آنلاین - قتل مدیرعامل برای تصاحب اموال دو مرد جوان که متهم هستند مدیرعامل یک شرکت خصوصی را به‌خاطر تصاحب اموالش کشته و پس از دفن جنازه وی در شرکت با هویت جعلی اموال وی را به نام خود سند زده بودند، دیروز پای میز محاکمه ایستادند. متهمان در دادگاه انگشت اتهام را به سوی یکدیگر نشانه رفتند و خود را بی‌گناه خواندند.

۲ روز پیش
جام جم آنلاین - جزییاتی از آتش‌سوزی در یک پاساژ در خیابان امیرکبیر تهران
جام جم آنلاین - جزییاتی از آتش‌سوزی در یک پاساژ در خیابان امیرکبیر تهران سخنگوس سازمان آتش نشانی در خصوص آتش سوزی در پاساژی در خیابان امیرکبیر در تهران توضیحاتی ارائه کرد.

۲ روز پیش
جام جم آنلاین - تجاوز معاون کلانتر به دختر 4 ساله
جام جم آنلاین - تجاوز معاون کلانتر به دختر 4 ساله معاون کلانتر ایالت تگزاس آمریکا به اتهام تجاوز جنسی به یک دختربچه چهار ساله گواتمالایی بازداشت شد.

۲ روز پیش
جام جم آنلاین - آتش سوزی گسترده پاساژی در خیابان امیرکبیر تهران / مصدومیت 3 آتش نشان
جام جم آنلاین - آتش سوزی گسترده پاساژی در خیابان امیرکبیر تهران / مصدومیت 3 آتش نشان سخنگوی سازمان اورژانس کشور از وقوع حریق گسترده در یک پاساژ در خیابان امیرکبیر تهران خبر داد و گفت: بر اثر این حادثه تاکنون سه آتش‌نشان مصدوم شدند.

۲ روز پیش
جام جم آنلاین - عامل اصلی شهادت ۳۶ مامور ناجا دستگیر شد
جام جم آنلاین - عامل اصلی شهادت ۳۶ مامور ناجا دستگیر شد رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر از دستگیری عامل شهادت ۳۶ مامور ناجا خبر داد.

۲ روز پیش
جام جم ورزش - بازیکن تیم لیگ برتری دستگیر شد
جام جم ورزش - بازیکن تیم لیگ برتری دستگیر شد بازیکن تیم پرهوادار لیگ برتری به اتهام حمل مواد مخدر بازداشت شد.

۲ روز پیش
جام جم آنلاین - تصادف خونین ۳ خودرو در پلدختر / ۲ نفر کشته و ۱۸ نفر مجروح شدند +عکس
جام جم آنلاین - تصادف خونین ۳ خودرو در پلدختر / ۲ نفر کشته و ۱۸ نفر مجروح شدند +عکس فرماندار پلدختر گفت: برخورد شدید سه دستگاه خودرو در جاده پلدختر - خرم‌آباد ۲ کشته و ۱۸ نفر مجروح بر جای گذاشت.

۲ روز پیش
جام جم آنلاین - دستگیری ۱۰۳۷ معتاد متجاهر / انهدام ۱۹باند سرقت در پایتخت +عکس
جام جم آنلاین - دستگیری ۱۰۳۷ معتاد متجاهر / انهدام ۱۹باند سرقت در پایتخت +عکس فرمانده انتظامی تهران بزرگ با اشاره به اجرای دوازدهمین مرحله طرح رعد در سطح کلانتری ها و سر کلانتری های پایتخت از دستگیری ۱۰۳۷ معتاد متجاهر خبر داد.

۲ روز پیش
جام جم آنلاین - غذای مسموم ۱۹ نفر را راهی بیمارستان کرد
جام جم آنلاین - غذای مسموم ۱۹ نفر را راهی بیمارستان کرد رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی تبریز از مسمومیت غذایی ۱۹ نفر در تبریز خبر داد.

۲ روز پیش
زن جوان: فرهاد خودش را «سحر» معرفی کرد!
زن جوانی به‌همراه همسرش به پلیس فتا مراجعه کرد و با پرونده‌ای که در دست داشت از کارآگاهان تقاضای کمک کرد.

۲ روز پیش
خودکشی زنی در ایستگاه میدان شهدا
شب گذشته زن جوانی در ایستگاه میدان مترو شهدا خودکشی کرد.

۲ روز پیش
اغفال دختر جوان با وعده ازدواج
پسری بعد از آنکه دختری جوان را با وعده ازدواج فریب داد، نقشه اخاذی از او را به مرحله اجرا درآورد، اما ازسوی کارآگاهان پلیس فتا شناسایی و دستگیر شد.

۲ روز پیش
ابهام در پرونده قتل مرد کارخانه‌دار
طمع به‌دست‌آوردن اموال مرد کارخانه‌دار دو دوست را چنان تحریک کرد که بعد از به‌قتل‌رساندن او با جعل وکالت‌نامه دارایی‌اش را به نام خود کردند.

۲ روز پیش
حریق در خیابان امیرکبیر و مصدومیت ۳ آتش نشان
حریق در خیابان امیرکبیر و مصدومیت ۳ آتش نشان سخنگوی سازمان اورژانس کشور از وقوع حریق گسترده در یک پاساژ در خیابان امیرکبیر تهران خبر داد و گفت: بر اثر این حادثه تاکنون سه آتش‌نشان مصدوم شدند.

۲ روز پیش
سقوط خودرو در عمق ۱۵ متری در دبی
سقوط خودرو در عمق ۱۵ متری در دبی خودرویی در شیخ نشین دوبی داخل حفره‌ای به عمق 15 متر سقوط کرد.

۲ روز پیش
نزاع مرگبار سرایدار با کارگر در پاساژ مولوی
مرد جوان طی درگیری با سرایدار در پاساژی در خیابان مولوی به قتل رسید.

۲ روز پیش
عامل اصلی شهادت ۳۶ مامور ناجا دستگیر شد
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر از دستگیری عامل شهادت ۳۶ مامور ناجا خبر داد.

۲ روز پیش
انتشار تصاویر خصوصی توسط آرایشگاه زنانه
رئیس پلیس فتا استان مازندران از شناسایی و دستگیری متصدی یکی از آرایشگاه‌های زنانه که اقدام به انتشار تصاویر خصوصی مشتریان خود به عنوان مدلینگ در فضای مجازی می‌کرد خبر داد.

۲ روز پیش
تشدید جلوگیری از ورود موتورسیکلت‌ها به تونل‌های شهری
تشدید جلوگیری از ورود موتورسیکلت‌ها به تونل‌های شهریبه دنبال تصادف مرگبار روز گذشته در تونل توحید تهران نظارت برای ممنوعیت ورود موتورسیکلت به تونل‌های شهری با شدت بیشتری در حال انجام است.

۳ روز پیش
دستگیری و جمع‌آوری بیش از ۱۳۰۰ مجرم و معتاد متجاهر در تهران
دستگیری و جمع‌آوری بیش از ۱۳۰۰ مجرم و معتاد متجاهر در تهرانرئیس پلیس پایتخت از دستگیری ۵۱۳ سارق در دوازدهمین مرحله از اجرای طرح رعد خبر داد.

۳ روز پیش
تیراندازی در جشن پیروزی فوتبالدوستان در سوئد
تیراندازی در جشن پیروزی فوتبالدوستان در سوئد مقام‌های سوئد بامداد سه شنبه با رد گمانه زنی‌ها درخصوص تروریستی بودن حادثه تیراندازی در شهر مالمو، اعلام کردند که یک تن در جریان این تیراندازی کشته و ۵ شهروند دیگر زخمی شدند. تعدادی از رسانه‌ها اعلام کرده اند که این تیراندازی در میان جمعی از هواداران تیم ملی فوتبال سوئد رخ داده است که پس از پیروزی در نخستین مسابقه از رقابت‌های جام جهانی، در خیابان‌ها به شادی پرداخته بودند.

۳ روز پیش
دختر ۱۷ ساله‌ای که جسد پسر خردسال را آتش زد
دختر نوجوان که پس از تصادف با پسر بچه ماهشهری از ترس لو رفتن، جسد را به خرمشهر برده و سوزانده بود برای معاینات روانی به پزشکی قانونی منتقل شد.

۳ روز پیش
/ / نمایش خبر
تاریخ ثبت خبر : ۱ خرداد ۱۳۹۷ - ساعت ۱۷:۲۳
بازدید : ۲۸۷ بار - منبع خبر : http://www.hamshahrionline.ir

متهم که طرفداران زیادی در فضای مجازی دارد در مهمانی آزادی‌اش از زندان دست به قتل میزبان زده بود

دستگیری شرور معروف ۵۰۰ متر مانده به ترکیه

اجتماع > اجتماعی - شرور معروف دنیای مجازی که ۲۴ ساعت پس از آزادی از زندان، دوستش را به قتل رسانده بود در چند قدمی ترکیه دستگیر شد. او زمانی که پشت تخته‌سنگی خوابیده ‏و منتظر بود تا قاچاقچی ترک او را آنسوی مرز ببرد، خود را در محاصره پلیس دید.
30466-520.jpg به گزارش همشهری، ساعت 20چهارشنبه 26اردیبهشت‌ماه درگیری خونینی در طبقه نهم ‏برجی در ولنجک رخ داد و در جریان آن صاحبخانه که جوانی 35ساله بود به قتل رسید. در جریان ‏این درگیری 2نفر از بستگان مقتول نیز زخمی شدند که در تحقیق از آنها مشخص شد عامل جنایت ‏شرور مطرح کشور به نام وحید است.

نام وحید برای پلیس آشنا بود. مردی که صفحه اینستاگرامش بیش از 100هزار فالوور داشت و کلیپ‌های کل‌کل‌ها و کری‌خوانی‌های مجازی او و اشرار دیگر تا مدت‌ها در شبکه‌های اجتماعی دست به‌دست می‌شد.تحقیقات پلیس از این حکایت داشت که وحید بعد از ارتکاب جنایت گریخته و کسی از مخفیگاهش خبر ندارد. مأموران در ادامه به تحقیق از 2مجروح حادثه پرداختند. یکی از آنها گفت: مقتول دوست صمیمی وحید(قاتل) بود. او به مناسبت آزادی وحید از زندان، مهمانی گرفته بود اما وحید در این مهمانی او را به قتل رساند و ما را که قصد میانجیگری داشتیم مجروح کرد.

با این اطلاعات، ‌تیمی از مأموران پلیس آگاهی پایتخت زیر نظر سرهنگ حمیدرضا یاراحمدی، ‏سرپرست پلیس آگاهی ‏تهران جست وجو برای دستگیری شرور جنایتکار را شروع کردند. بررسی‌ها از این حکایت داشت که قاتل پس از جنایت به خانه خودش در کرج رفته و پس از جمع‌‌کردن وسایلش آنجا را ترک کرده است.

ادامه تحقیقات نشان داد که متهم به ‏همراه چند نفر از دوستانش که آنها هم سابقه شرارت و اوباشگری دارند به مرز های غربی کشور رفته است. این یعنی وی قصد دارد از کشور فرار کند و در ادامه مأموران پی بردند که او 3میلیون تومان به یک قاچاقچی انسان در ایران پرداخت کرده و حالا هم در راه مرزهای غربی است.

سردار حسین رحیمی، رئیس پلیس پایتخت در این‌باره گفت: یکی از بی‌نظیرترین عملیات پلیس آگاهی تهران، در جریان دستگیری این قاتل فراری رقم خورد. درحالی‌که او تلاش می‌کرد هیچ ردی از خودش به‌جا نگذارد کارآگاهان در کمتر از 24ساعت از زمان جنایت توانستند وی را دستگیر کنند. مأموران برای دستگیری او از منطقه‌ای کوهستانی و صعب‌العبور گذشتند و در نهایت ‌متهم را که پشت ‏تخت سنگی خوابیده بود و 500متر با مرز ترکیه فاصله داشت و منتظر بود تا قاچاقچی ترک برسد و او را از مرز عبور ‏بدهد دستگیر کردند. سردار رحیمی افزود: وحید شرور مطرح کشور است که ده‌ها بار به اتهام مزاحمت، ‌اوباش گری و اخلال در نظم عمومی ‏توسط پلیس دستگیر شده و به زندان رفته بود.

 • آخرین دستگیری

وحید آخرین بار حدود یک سال و نیم قبل و زمانی تحت تعقیب پلیس قرار گرفت که کلیپ‌های کل‌کل‌ها و رجزخوانی‌های او و چند شرور دیگر در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده و کلیپ معروف کسگم یکی از آنها بود. در آن زمان مأموران برخی از این اشرار را دستگیر کردند اما وحید به شمال ایران رفت و در آنجا مخفی شد.

با این حال پلیس مخفیگاه وی را شناسایی کرد و زمانی که او با تهدید قمه و چاقو به مأموران حمله کرد تا فرار کند، با شلیک گلوله به پایش زمینگیر شد.سردار رحیمی می‌گوید: وی پس از دستگیری تحویل مقامات قضایی شد اما توانست با سپردن وثیقه آزاد ‏شود. ‏ به گفته وی، وحید از معروف‌ترین اراذل و اوباش تهران و کشور بود و سرنوشت وی باید درس عبرتی باشد ‏برای دیگر مجرمان واراذل و اوباشی که قصد دارند امنیت مردم را به خطر بیندازند.

گفت وگو

 • درگیری هنگام لایوگرفتن در اینستاگرام

شرور مطرح کشورمتولد 63است. ‏روی بدنش پر است از خالکوبی. کنار چشمش اشک، ‌روی گردنش تصویر یک اژدها، روی گوشش عقرب، روی دستانش ‏دلنوشته و پشت و سینه‌اش هم متن‌هایی عجیب مانند «بکش تا زنده بمانی» یا «مرده‌شور مرا آرام و تمیز بشور!» دیده می‌شود. ‏خودش می‌گوید معروف به عقاب ایران است و مانند یک بازیگر مشهور هواداران زیادی دارد. یکی از گوش‌هایش ‏شکسته و هیکل ورزشکاری دارد. می‌گوید: کشتی‌گیر و مربی است و در جوانی مدال قهرمانی هم گرفته است. گفت‌وگو با او را در ادامه می‌خوانید.

 • از روز حادثه بگو، چه اتفاقی رخ داد که جان دوستت و از همه مهم‌تر میزبانت را گرفتی؟

مقتول وقتی شنید که از زندان آزاد شده‌ام به من زنگ زد و تبریک گفت. بعد گفت برایم ماشین می‌فرستد تا به خانه‌اش بروم. می‌‏گفت بزمی به پا کرده به مناسبت آزادی من و باید بروم. خیلی خسته بودم و نمی‌خواستم بروم اما دوستم اصرار کرد و حتی برایم مرام گذاشت و ماشین هم فرستاد. من هم رفتم. ‌البته خیلی مهمان ‏نداشت. ‌خودش بود و 2نفر از بستگانش. وقتی دیدم شیشه مشروبات الکلی سرو کرده‌اند مخالفت کردم. یک سالی می‌شد ‏که توبه کرده بودم اما اصرار کردند و وقتی دیدم مهمانی به‌خاطر من برگزار شده تصمیم گرفتم به ‏خاطر آنها توبه‌ام را بشکنم.

 • بعد چه شد؟

بعد از مصرف مشروبات الکلی، مقتول موبایلش را برداشت و اینستاگرام را باز کرد. خودم در اینستا ‏پیج ندارم اما هوادارانم به اسم من پیجی راه انداختند و تصاویر و فیلم‌هایم را در آنجا قرار می‌دهند. اتفاقا فالوورهای زیادی هم ‏دارم. پیج مقتول هم فالوورهای زیادی داشت.

او شروع کرد به لایوگرفتن در اینستاگرام. به این کار او اعتراض کردم و گفتم فیلم نگیر. چون در پرونده قبلی که فیلمم در فضای ‏مجازی پخش شد در پلیس امنیت تعهد دادم که دیگر فیلمی از من در دنیای مجازی پخش نشود اما مقتول حاضر نشد لایو را قطع کند ‏و چون حالت عادی نداشت شروع کرد به ناسزا گفتن.

چون افراد زیادی در حال دیدن لایو ‏بودند عصبانی شدم. همین شد که درگیری شروع شد. دوستم شیشه مشروبی که مقابلش بود را شکست و به سمتم هجوم آورد. من هم در دفاع از ‏خودم چاقویی را که همراهم بود در بدنش فرو کردم. اما واقعا قصد کشتن او را نداشتم. او دوست صمیمی‌ام بود.

 • چرا به 2نفر دیگر ضربه زدی؟

آنها هم وارد درگیری شدند و چند ضربه هم به آن دو نفر زدم. البته حالت عادی نداشتم. ‏

 • چرا فراری کردی؟

ترسیدم. به خانه‌ام برگشتم. وسایلم را برداشتم. به همسرم گفتم که قتل کرده‌ام. او اصرار کرد که فرار نکنم، به اداره آگاهی بروم و ‏خودم را معرفی کنم. اما ترسیدم. من تا به حال قتلی انجام نداده بودم. ‏

 • اما یکی از اتهامات قبلی‌ات ضرب و جرح عمدی منجر به قتل است؟

نه. ‌در آن درگیری من فردی را کتک زدم که جانش را از دست داد. اما جواب پزشکی قانونی که آمد مشخص شد بر اثر سکته ‏قلبی فوت شده و من از اتهام قتل عمدی تبرئه شدم.

 • تا به حال چند بار دستگیر شده‌ای؟

‏14بار. جای 18تیر در پاهایم است برای همین است که گاهی لنگان لنگان راه می‌روم . هربار که از دست پلیس ‏فرار می‌کردم مأموران گلوله ای به پاهایم شلیک می‌کردند. ‏

 • اعتیاد داری؟

نه. من ورزشکارم. کشتی‌گیر هستم و یک زمان مربی هم بودم. مدال آوردم و الان برای تأمین مخارج زندگیم در باشگاه داروهای ‏بدنسازی می فروشم. ‏

 • فرزند هم داری؟

یک پسر 4سال و نیمه دارم. روز حادثه پس از قتل دوستم به خانه رفتم و هنگامی که وسایلم را جمع کردم به این امید که از ‏ایران فرار می‌کنم دست پسرم را گرفتم و از او خواستم هرگز شبیه من نشود. می‌دانم او هیچ وقت به پدرش افتخار نخواهد کرد. ‏برای همین تنها آرزویم این است که پسرم راه مرا پیش نبرد و یک روزی ببینم که برای خودش کسی شده. دکتر شده، مهندس ‏شده و من اگر زنده باشم به او افتخار کنم. ‏

 • چرا به‌خاطر پسرت حاضر نشدی خلاف را کنار بگذاری؟

باورکنید خلافکار نیستم. همین معرفت بازی و رفیق بازی مرا بدبخت کرد. برای همین هواداران زیادی دارم. چون با مرام هستم. چشمانم پاک است، به ناموس مردم کاری ندارم، اما خب هر بار که دوستانم به من زنگ می‌زنند و می‌خواهند به‌خاطر آنها دعوا کنم، ‏نصفه شب هم باشد می‌روم. روی تمام صورتم آثار چاقوست، چون در درگیری‌ها چاقو خورده‌ام. خیلی کم پیش آمده که به‌خاطر ‏خودم دعوا کنم. همیشه به‌خاطر دوستانم مرام گذاشته‌ام، قدرت‌نمایی با چاقو کردم.

 • همسرت مشکلی با این موضوع نداشت؟

بنده خدا دیگر عادت کرده بود. هرچه می‌خواست برایش فراهم می‌کردم. من مرد دلسوزی‌ام و عاشق خانواده‌ام هستم. می‌دانست هر بار که ‏دستگیر می شوم، خیلی زود وثیقه می گذارم و آزاد می‌شوم. آخرین بار هم با وثیقه 400میلیونی آزاد شدم که ای کاش پس از آزادی به ‏آن مهمانی نمی‌رفتم.

راستش آن شب فکر کردم که مقتول قصد دارد جان مرا بگیرد در غیراینصورت در مرام ما قتل نیست. من ‏در بین راه بودم که فهمیدم دوستم جان باخته است. ضربه‌ها را طوری نزدم که بمیرد اما از بخت بد من جانش را از دست داد و ‏حالا خیلی ناراحتم. ‏

اخبار مرتبط
وضعیت پرونده تعرض به دختر خمینی‌شهری
مدیرکل دادگستری استان اصفهان با اعلام اینکه حادثه تعرض به کودکی در خمینی شهر بدون توجه به ملیت او در دست بررسی است اظهار کرد که این کودک هنوز نتوانسته متهم را شناسایی کند.

۲ روز پیش
وضعیت پرونده تعرض به دختر خردسال در خمینی شهر
مدیرکل دادگستری استان اصفهان با اعلام اینکه حادثه تعرض به کودکی در خمینی شهر بدون توجه به ملیت او در دست بررسی است اظهار کرد که این کودک هنوز نتوانسته متهم را شناسایی کند.

۲ روز پیش
توضیحات رئیس پلیس آگاهی درباره پرونده تجاوز به دختران ایرانشهر
توضیحات رئیس پلیس آگاهی درباره پرونده تجاوز به دختران ایرانشهررئیس پلیس آگاهی ناجا در خصوص پرونده تجاوز به دختران ایرانشهر توضیحاتی ارائه کرد.

۲ روز پیش
سرقت از منازل با طلایاب صحت ندارد
سرقت از منازل با طلایاب صحت نداردرئیس پلیس آگاهی ناجا گفت: برخی مدعی می‌شوند سارقان در سرقت از منازل از طلایاب استفاده می‌کنند که این صحت ندارد.

۲ روز پیش
توضیح درباره مرگ کودک خرمشهری
مدیر شبکه بهداشت و درمان خرمشهر گفت: در مرگ کودک خرمشهری هیچگونه قصور پزشکی در بیمارستان صورت نگرفته است.

۲ روز پیش
جام جم آنلاین - غرق دختر ۹ ساله در رودخانه کرج +عکس
جام جم آنلاین - غرق دختر 9 ساله در رودخانه کرج +عکس ‌معاون امداد و نجات هلال احمر استان البرز از ادامه جست و جو برای یافتن جسد دختربچه ۹ ساله که به همراه پدرش در رودخانه کرج غرق شده بود خبر داد.

۲ روز پیش
ناپدیدشدن ۱۸۰ تن در پی واژگونی کشتی در اندونزی
ناپدیدشدن ۱۸۰ تن در پی واژگونی کشتی در اندونزیرسانه‌های اندونزی تعداد مسافران ناپدید شده در حادثه واژگونی کشتی در آب‌های این کشور را ۱۸۰ نفر اعلام کردند.

۲ روز پیش
کلاهبرداری اینترنتی به بهانه تهیه ویزای ورزشی برای اروپا
کلاهبرداری اینترنتی به بهانه تهیه ویزای ورزشی برای اروپارئیس پلیس «فتا»ی مازندران از دستگیری فردی که به بهانه تهیه ویزای ورزشی برای علاقه‌مندان فوتبال و مسابقات ورزشی در اروپا از آنان کلاهبرداری کرده بود، خبر داد.

۲ روز پیش
پرونده "تجاوز در ایرانشهر" در مرحله تحقیق است/ ماجرا آنطور کهمطرح شده نیست
پرونده "تجاوز در ایرانشهر" در مرحله تحقیق است/ ماجرا آنطور کهمطرح شده نیسترئیس پلیس آگاهی ناجا جزئیات بیشتر از پرونده تجاوز در ایرانشهر را تشریح و اعلام کرد که ماجرا آن طوری که در برخی از رسانه‌ها و فضای مجازی مطرح شده بود نیست.

۲ روز پیش
دستگیری ۱۴۰۰ متجاوز در سال گذشته
دستگیری 1400 متجاوز در سال گذشتهرییس پلیس آگاهی ناجا از دستگیری ۱۴۰۰ متجاوز در سال گذشته خبر داد.

۲ روز پیش
جزییات جدید از تجاوز ایرانشهر | تجاوز به ۴۱ دختر کذب محض است!
جزییات جدید از تجاوز ایرانشهر | تجاوز به 41 دختر کذب محض است!جزییات جدید از تجاوز ایرانشهر | تحقیقات در پرونده ربودن و آزار دختران ایرانشهری با دستگیری دومین متهم پرونده وارد مرحله جدیدی شد و تلاش برای دستگیری دو عضو دیگر این باند ادامه دارد.

۲ روز پیش
جاده‌های آذربایجان‌شرقی قربانی گرفت
جاده‌های آذربایجان‌شرقی قربانی گرفتدر پی دو سانحه رانندگی در محورهای مواصلاتی آذربایجان‌شرقی، یک نفر جان باخت و هشت نفر مصدوم شدند.

۲ روز پیش
هشدار فرمانده ناجا به کسانی که از بیت‌المال سوءاستفاده می‌کنند
هشدار فرمانده ناجا به کسانی که از بیت‌المال سوءاستفاده می‌کنندفرمانده ناجا گفت: کسانی که دسترسی به بیت‌المال دارند و قدرت جابجایی اموال داشته و سوءاستفاده می‌کنند، مطمئن باشند، پلیس با آنها برخورد خواهد کرد.

۲ روز پیش
شناسایی دست‌اندازان به بیت‌المال و برخورد پلیس با آنها
شناسایی دست‌اندازان به بیت‌المال و برخورد پلیس با آنهافرمانده نیروی انتظامی بر برخورد قاطع پلیس با دست اندازان به بیت‌المال و جرایم اقتصادی تاکید کرد و گفت: در برخورد با جرایم اعم از اقتصادی، جنایی و ... گروه‌ها و جناح بندی‌های سیاسی اهمیت نداشته و ملاک عمل پلیس قانون است.

۲ روز پیش
رابطه زن خائنم با پسر دانشجو را دیدم و .... | ژاله به من گفته بود مطلقه است در حالی که ....
رابطه زن خائنم با پسر دانشجو را دیدم و .... | ژاله به من گفته بود مطلقه است در حالی که ....رابطه زن خائنم با پسر دانشجو را دیدم و .... | ژاله که دوسال نمی شد عروس شده بود خود را مطلقه معرفی کرد تا با پسری آشنا شود.

۲ روز پیش