پنجشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۶
حوادث ایران و جهان
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
چرا جانی تحت تعقیب به خانم آرایشگر اسید پاشید؟
چرا جانی تحت تعقیب به خانم آرایشگر اسید پاشید؟مردی که چهار سال پس از قتل همسرش دلبسته ی خانم آرایشگر شد، با شنیدن جواب رد و احساس شکست عشقی، از طریق اسید پاشی انتقام گرفت.

۱۹ ساعت پیش
جزئیات مرگ گروگان در خانه زوج سارق
جزئیات مرگ گروگان در خانه زوج سارقاجتماع > اجتماعی - زن حیله‌گر خود را خریدار خودروی شاسی بلند جا می‌زد و فروشندگان را به دامی می‌کشاند که برای سرقت از آنها پهن کرده بود.

۱۹ ساعت پیش
مرگ دندانپزشک اسیدپاش پیش از محاکمه
مرگ دندانپزشک اسیدپاش پیش از محاکمهاجتماع > اجتماعی - زن دندانپزشک که به‌خاطر اختلافات خانوادگی به روی خاله‌اش اسید پاشیده بود پیش از محاکمه در دادگاه به‌دلیل سکته قلبی جانش را از دست داد.

۱۹ ساعت پیش
انتقام عجیب از‌ خواننده رپ +عکس
انتقام عجیب از‌ خواننده رپ +عکسدختر جوان بعد از تمام شدن دوستی‌اش با خواننده رپ، برای کتک زدن او و سرقت اموالش دو نفر را اجیر کرد.

۱۹ ساعت پیش
نتیجه تفحص مجلس از برخورد با کارگران آق‌دره
نتیجه تفحص مجلس از برخورد با کارگران آق‌درهاجتماع > اجتماعی - گزارش تحقیق و تفحص از نحوه برخورد با کارگران معدن آق‌دره تکاب در جلسه علنی مجلس شورای اسلامی توسط علیرضا محجوب، رئیس فراکسیون کارگری مجلس قرائت شد.

۱۹ ساعت پیش
مادر آمریکایی 2 کودک خود را کشت
مادر آمریکایی 2 کودک خود را کشتدادگاه ایالتی تگزاس یک مادر جوان آمریکایی را به جرم قتل غیرعمد ۲ کودک خود به دادگاه فراخواند.

۱۹ ساعت پیش
برنده مسابقات کشتی با شست پا
برنده مسابقات کشتی با شست پااجتماع > اجتماعی - داربیشایر> یک مرد انگلیسی به نام آلن ناش برای چهاردهمین بار برنده رقابت‌های کشتی شست پا شد.

۱۹ ساعت پیش
محاکمه همدست ژان والژان پس از نجات از قصاص +عکس
محاکمه همدست ژان والژان پس از نجات از قصاص +عکسمردی که 9 سال پیش با همدستی دامادش، پسردایی خود را به قتل رسانده بود با رضایت اولیای دم از طناب دار نجات یافت.

۱۹ ساعت پیش
طناب دار بر گردن شرور مخوف
طناب دار بر گردن شرور مخوف اجتماع > اجتماعی - آریا-ج، یکی از اشرار مخوف کرمان که کلکسیونی از جرایم و شرارت در پرونده‌اش ثبت شده بود سحرگاه دیروز به دار مجازات آویخته شد.

۱۹ ساعت پیش
اعتراف به جنایت دروغین برای فرار از کمپ
اعتراف به جنایت دروغین برای فرار از کمپمرد معتاد برای خلاصی از شکنجه درکمپ ترک اعتیاد، با سناریوی دروغین وانمود کرده بود دختری را کشته و دفن کرده است.

۱۹ ساعت پیش
/ لیست اخبار آتش سوزی
مصدومیت آتش‌نشان در سانحه برج جردن
مصدومیت آتش‌نشان در سانحه برج جردنصبح امروز برج آناهیتا در خیابان دچار آتش سوزی شده و یکی از آتش نشان ها در حین اطفای حریق مصدوم شد.

۱۶ روز پیش
۲ کشته و زخمی بر اثر انفجار در معدن زغال‌ سنگ دیزین
2 کشته و زخمی بر اثر انفجار در معدن زغال‌ سنگ دیزینانفجار در معدن زغال‌سنگ دیزین، ۲ کشته و مصدوم بر جای گذاشت.

۱۶ روز پیش
مجروح شدن ۱۵ آتش نشان در برج آناهیتا خیابان جردن +عکس
مجروح شدن 15 آتش نشان در برج آناهیتا خیابان جردن +عکسمعاون عملیات اورژانس تهران گفت: در پی آتش سوزی در برج آناهیتا تهران، ۱۵ آتش نشان به صورت جزئی مجروح شدند.

۱۶ روز پیش
آتش سوزی بانک ملت در شهر تیران
بعد از ظهر امروز حوالی ساعت ۱۷:۰۳ در تماسی با آتش‌نشانی شهر تیران مبنی بر آتش گرفتن بانک ملت تمامی عوامل آتش‌نشانی سریعاً به محل حادثه اعزام شدند.

۱۶ روز پیش
آتش سوزی برج تجاری مسکونی در بلوار آفریقا
طبقه های منفی ۴ و ۵ یک برج تجاری مسکونی در بلوار آفریقا، خیابان آناهیتا دچار حریق شد.

۱۶ روز پیش
لوله بخار نیروگاه حرارتی ذوب آهن اصفهان تِرکید/حادثه تلفات جانی نداشت
لوله بخار نیروگاه حرارتی ذوب آهن اصفهان تِرکید/حادثه تلفات جانی نداشتبه دنبال وقوع حادثه ترکیدگی لوله بخار در نیروگاه حرارتی شرکت ذوب آهن اصفهان، کار برق‌رسانی به این واحد تولیدی با اخلال مواجه شده است. حادثه تلفات جانی نداشته است.

۱۸ روز پیش
برج مشعل دبی پس از آتش سوزی
برج مشعل دبی پس از آتش سوزی برج مشعل دبی پس از آتش سوزی؛ این آسمان‌خراش با بیش از ۳۵۴ متر ارتفاع یکی از مرتفع‌ترین ساختمان‌های مسکونی جهان است.

۱۸ روز پیش
۱۴ مصدوم در آتش سوزیواحدهای تجاری - مسکونی در بندر انزلی
14 مصدوم در آتش سوزیواحدهای تجاری - مسکونی در بندر انزلیمعاون عملیات سازمان امداد و نجات از مصدومیت ۱۴ نفر به دلیل آتش‌سوزی در تعدادی از واحدهای تجاری، مسکونی در بندر انزلی خبر داد.

۱۸ روز پیش
مهار به موقع آتش‌سوزی سقف قهوه‌خانه سنتی در بازار تهران
مهار به موقع آتش‌سوزی سقف قهوه‌خانه سنتی در بازار تهرانآتش‌سوزی در شیروانی سقف یک قهوه‌خانه سنتی در بازار بزرگ تهران با تلاش چهار ایستگاه آتش‌نشانی مهار و از سرایت آن به داخل این قهوه‌خانه و ساختمان‌های مجاور جلوگیری شد.

۱۹ روز پیش
آتش سوزی در برج ۸۶ طبقه در دبی
شب گذشته برج ۸۶ طبقه شعله در شهر دبی آتش گرفت که پس از تلاش ماموران آتش مهار شد.

۱۹ روز پیش
مهار آتش‌ در برج &#۱۷۱;تورچِ&#۱۸۷; دوبی
مهار آتش‌ در برج «تورچِ» دوبیآتش‌سوزی در یکی از مرتفع‌ترین ساختمان‌های مسکونی جهان در دوبی خاموش شده است.

۱۹ روز پیش
بزرگترین بازار ماهی جهان، دچار حریق شد
بزرگترین بازار ماهی جهان، دچار حریق شد بزرگترین بازار ماهی جهان که در پایتخت ژاپن قرار دارد، دچارحریق شده است و ماموران آتش‌نشانی در تلاش برای اطفای حریق هستند.

۱۹ روز پیش
آتش سوزی گسترده در برج ۸۶ طبقه در دوبی
آتش سوزی گسترده در برج 86 طبقه در دوبی برج ۸۶ طبقه ای تورچ در دوبی دچار آتش سوزی شد.

۱۹ روز پیش
بزرگترین بازار ماهی جهان در توکیو آتش گرفت +عکس
بزرگترین بازار ماهی جهان در توکیو آتش گرفت +عکسبزرگترین بازار ماهی جهان که در پایتخت ژاپن قرار دارد، دچارحریق شده است و ماموران آتش‌نشانی در تلاش برای اطفای حریق هستند.

۱۹ روز پیش
آتش سوزی برج مسکونی ۸۶ طبقه دبی
آتش سوزی برج مسکونی ۸۶ طبقه دبیبرج مسکونی ۸۶ طبقه در منطقه مارینا در دبی آتش گرفت.

۱۹ روز پیش
مصدومیت شدید مرد جوان بر اثر انفجار منزل +عکس
مصدومیت شدید مرد جوان بر اثر انفجار منزل +عکسسخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی ورامین گفت: بر اثر انفجار در یک منزل مسکونی مرد جوانی به شدت مصدوم شد.

۲۰ روز پیش
علت مرگ دختربچه دوساله پیرانشهری در تنور همسایه مشخص شد
علت مرگ دختربچه دوساله پیرانشهری در تنور همسایه مشخص شدنماینده مردم پیرانشهر در مجلس شورای اسلامی علت مرگ دختربچه دوساله پیرانشهری در تنور همسایه را اعلام کرد.

۲۱ روز پیش
حرکت وانت مرگبار در مشهد +عکس
حرکت وانت مرگبار در مشهد +عکسمشعل روشن (قیر) در وانت در حال حرکت در خیابان امام خمینی(ره) مشهد.

۲۱ روز پیش
زانتیا و اُپتیما ۳۰ نفر را داخل ساختمان محبوس کردند+عکس
زانتیا و اُپتیما 30 نفر را داخل ساختمان محبوس کردند+عکسآتش‌نشانان ۳۰ نفر از ساکنان ساختمان ۱۰ واحدی که میان دود غلیظ به خاطر آتش گرفتن دو دستگاه خودروی سواری زانتیا و اپتیما در قسمت پارکینگ ساختمان گرفتار شده بودند را نجات دادند.

۲۱ روز پیش
آتش سوزی سنگین در پناهگاه حیات وحش میانکاله
روابط عمومی حفاظت محیط زیست مازندران از ' بزرگ ترین آتش سوزی سال های اخیر ' در شبه جزیره میانکاله در شرق این استان خبر داد.

۲۱ روز پیش
آتش سوزی در بندر صادراتی ماهشهر مهار شد
آتش سوزی در بندر صادراتی ماهشهر با تلاش آتش نشانان مهار شد.

۲۱ روز پیش
بمب متحرک در خیابان‌های مشهد!
بمب متحرک در خیابان‌های مشهد! در تصویر زیر خودروی وانتی را می بینید که با مشعل روشن زیر بشکه قیر در حال حرکت در خیابان امام خمینی(ره) مشهد است.

۲۱ روز پیش
پس از ۳ روز، اورامانات هنوز در آتش می‌سوزد
معاون نظارت و پایش اداره کل محیط زیست استان کرمانشاه از ادامه آتش‌سوزی در منطقه حفاظت شده بوزین و مره‌خیل واقع در ارتفاعات اورامانات خبر داد و گفت: آتش تاکنون چند بار مهار و دوباره شعله‌ور شده است.

۲۲ روز پیش
حریق گسترده انبار چوب در جنوب تهران
سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از حریق گسترده یک انبار ۳۰۰۰ متری چوب در خلازیر خبر داد.

۲۲ روز پیش
ادامه آتش‌ سوزی در ارتفاعات جوانر
فرمانده یگان حفاظت اداره کل منابع طبیعی استان کرمانشاه، از تداوم آتش‌سوزی ارتفاعات جوانرود و تلاش گسترده نیروهای امدادی و محلی برای اطفای حریق خبر داد.

۲۲ روز پیش
تصادف مرگبار در بزرگراه نیایش
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از وقوع تصادف مرگبار یک دستگاه خودروی سواری پرشیا با گاردریل در بزرگراه نیایش خبر داد.

۲۲ روز پیش
مهار آتش سوزی جنگل های کوه نارک گچساران
فرماندار شهرستان گچساران گفت: مراتع و جنگلهای کوه نارک در دهستان امامزاده مهار آتش سوزی کوه نارک گچساران جعفر گچساران عصر دیروز یکشنبه ۸ مرداد بر اثر صاعقه دچار آتش سوزی شد .

۲۲ روز پیش
مرگ زوج جوان پس از محبوس شدن در ۲۰۶
سخنگوی سازمان آتش نشانی از مرگ زن و مردی جوان در حادثه برخورد ۲۰۶ با کامیون خبرداد.

۲۴ روز پیش
۱۳ مصدوم در انفجار گاز در زنجان
13 مصدوم در انفجار گاز در زنجانانفجار ناشی از نشت گاز شهری در یک منزل مسکونی در زنجان، به ۳۰ باب مغازه، ۲ دستگاه خودرو و ۱۵ واحد مسکونی خسارت زد و ۱۳ تن نیز مصدوم و روانه بیمارستان شدند.

۲۴ روز پیش
آخرین وضعیت آتش سوزی کوه های«چوار» ایلام/آتش دوباره شعله ور شد
آخرین وضعیت آتش سوزی کوه های«چوار» ایلام/آتش دوباره شعله ور شدایلام-آتش سوزی کوه های چال زرد بخش چوار از دیروز آغاز شده و با وجود تلاش های بسیار برای خاموش کردن آن، آتش دوباره شعله ور شده است.

۲۴ روز پیش

صفحه ۲ از ۲۵ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 1
2
3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 صفحه بعد صفحه آخر