جمعه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۶
حوادث ایران و جهان
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
ستاره فوتبال، متهم نفر دوم در پرونده قتل یک تاجر+ عکس
ستاره فوتبال، متهم نفر دوم در پرونده قتل یک تاجر+ عکسبا اعتراف قاتل به ارتکاب جرم، پای یک ستاره مطرح فوتبال در سال های نه چندان دور به پرونده قتل بازشد.

۵ روز پیش
رابطه پنهانی زن شوهردار؛ علت قتل شوهر/ مردی که بخاطر دوقلوهایش آدم کشت!
رابطه پنهانی زن شوهردار؛ علت قتل شوهر/ مردی که بخاطر دوقلوهایش آدم کشت!همسرم دوقلو باردار بود و ما با هم زندگی خوبی داشتیم اما من مشکلات مالی زیادی داشتم و نمی‌توانستم هزینه زایمان و زندگی بچه‌هایم را بدهم؛ وقتی کیانا به من پیشنهاد داد که شوهرش را بکشم و شش ‌میلیون تومان بگیرم، قبول کردم چون در مخمصه مالی گرفتار شده بودم.

۴ روز پیش
سکوت مرموز از قتل زن جوان خبر می داد
سکوت مرموز از قتل زن جوان خبر می دادزن میانسال وقتی متوجه غیبت ناگهانی زن همسایه وسه فرزندش شد برای بررسی موضوع به آپارتمان آنها رفت اما پس ازورود به خانه با جسد زن جوان روبه‌رو شد. درحالی که هیچ اثری از همسر و سه کودکش نبود.

۳ روز پیش
تیراندازی در مرکز مسکو زخمی به‌جا گذاشت
تیراندازی در مرکز مسکو زخمی به‌جا گذاشتیک فرد ناشناس نزدیک یک رستوران واقع در مرکز مسکو بدون هدف تیراندازی کرد.

۲ روز پیش
محاکمه قاتلی که می‌گوید عاشق است
محاکمه قاتلی که می‌گوید عاشق است«عشق زیاد» انگیزه‌ای بود که باعث شد مردی به‌خاطر آن دست به قتل همسرش بزند.

۲ روز پیش
آخرین جزئیات از پرونده قتل سریالی وحشتناک زنان گیلانی/ زن صیغه ای قاتل، همدست و برنامه ریز جنایت بود؟
آخرین جزئیات از پرونده قتل سریالی وحشتناک زنان گیلانی/ زن صیغه ای قاتل، همدست و برنامه ریز جنایت بود؟طعمه‌هایش را به محلی خلوت کشانده و در فرصتی مناسب با روسری‌هایشان آنها را خفه می‌کرد. اجساد را به خانه‌اش برده و در حمام مثله کرده و قسمت‌های مختلف اندام آنها را در جنگل‌ها و رودخانه‌های اطراف استان گیلان و شهرهای اطراف رشت رها می‌کرد.

۳ روز پیش
از سرقت در نوجوانی تا قتل ۷ زن در بزرگسالی
از سرقت در نوجوانی تا قتل ۷ زن در بزرگسالیاجتماع > اجتماعی - «مردی خونسرد که مدعی است انگیزه‌اش از قتل‌های سریالی، انتقام گرفتن از زنان بوده است».

۵ روز پیش
قتل همسر با کابل بخاطر سوء ظن/ می خواست با آرایش تند و لباس‌های پر زرق و برق بیرون برود!
قتل همسر با کابل بخاطر سوء ظن/ می خواست با آرایش تند و لباس‌های پر زرق و برق بیرون برود!مرد جوانی که پس از مشاجره شدید خانوادگی، همسرش را با کابل رایانه خفه کرده بود، صبح دیروز به اتهام قتل عمد و جنایت بر میت در شعبه دهم دادگاه کیفری تحت محاکمه قرار گرفت. این مرد که بخاطر سوءظن به همسرش او را به قتل رسانده بود پس از جنایت، جسد زن را داخل یک گونی قرار داد و در سطل زباله خیابان انداخت.

۳ روز پیش
خواستگار شرور، دختر جوان را دزدید تا پدرش به ازدواج رضایت بدهد/ افشای راز عاشق خشن!
خواستگار شرور، دختر جوان را دزدید تا پدرش به ازدواج رضایت بدهد/ افشای راز عاشق خشن! آن روز وقتی از دانشگاه بیرون آمدم با خودرویش سد راهم شد و مرا با زور و تهدید سوار کرد و به سمت شمال رفت. من فکر می‌کردم دیگر آینده‌ام تباه شده تا اینکه پدرش با ما تماس گرفت و توانست راضی‌اش کند که به تهران برگردیم.

۴ روز پیش
قتل مرد 50 ساله به روش حلق آویز
قتل مرد 50 ساله به روش حلق آویزفرمانده انتظامی شهرستان چابهار از شناسایی و دستگیری عامل قتل مرد 50 ساله در یکی از روستاهای این شهر خبر داد.

۵ روز پیش
/ لیست اخبار آتش سوزی
علت آتش‌سوزی پتروشیمی بوعلی نشت در واحد پارازایلین است
علت آتش‌سوزی پتروشیمی بوعلی نشت در واحد پارازایلین استمسؤول روابط عمومی سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی گفت: علت حادثه آتش‌سوزی در پتروشیمی بوعلی سینا نشتی یکی از ولوهای واحد پارازایلین است.

۲۹۴ روز پیش
پتروشیمی بو‌علی سینا آتش گرفت | خطر انفجار و تخلیه اضطراری
پتروشیمی بو‌علی سینا آتش گرفت | خطر انفجار و تخلیه اضطراریهمشهری آنلاین: در پی آتش‌سوزری گسترده در پتروشیمی بوعلی سینا واقع در شهرستان ماهشهر، تخلیه اضطراری پتروشیمی بندر امام و پتروشیمی تند گویان در دستور کار مسئولان قرار گرفته است.

۲۹۴ روز پیش
انفجار و آتش‌سوزی گسترده در پتروشیمی بوعلی سینا/ حادثه تاکنون تلفاتی در بر نداشته است
انفجار و آتش‌سوزی گسترده در پتروشیمی بوعلی سینا/ حادثه تاکنون تلفاتی در بر نداشته استپتروشیمی بوعلی سینا واقع در سایت ۴ منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی دچار انفجار و آتش‌سوزی گسترده شد و تلاش برای مهار آتش ادامه دارد.

۲۹۴ روز پیش
آتش‌سوزی خودروی سمند در جاده ورامین/ کشف جسد سوخته در خودرو
آتش‌سوزی خودروی سمند در جاده ورامین/ کشف جسد سوخته در خودروسخنگوی سازمان آتش‌نشانی از آتش‌سوزی خودروی سمند در جاده ورامین نرسیده به زمان آباد در ساعت ۲:۴۸ دقیقه بامداد امروز خبر داد و گفت: جسد سوخته‌ا‌ی در این خودرو وجود داشته است که در اثر سوختگی، امکان تعیین جنسیت وجود نداشت.

۲۹۴ روز پیش
آتش‌سوزی گسترده در جنگل دشت‌بازار ده‌برآفتاب
آتش‌سوزی گسترده در جنگل دشت‌بازار ده‌برآفتابآتش‌سوزی گسترده‌ای در جنگل دشت‌بازار ده‌برآفتاب رخ داد.

۲۹۴ روز پیش
۹ نفر در حریق برج‌ها مصدوم شدند/ استفاده از بالگرد برای امدادرسانی/ عملیات امداد و نجات همچنان ادامه دارد
۹ نفر در حریق برج‌ها مصدوم شدند/ استفاده از بالگرد برای امدادرسانی/ عملیات امداد و نجات همچنان ادامه داردسخنگوی سازمان امداد و نجات با اشاره به حریق برج‌های مسکونی طاووس در منطقه آزاد انزلی گفت: تاکنون این حادثه ۹ مصدوم بر جای گذاشته است و عملیات امداد و نجات همچنان ادامه دارد.

۲۹۷ روز پیش
تعداد قربانیان انفجار خوی به ۵ نفر رسید
تعداد قربانیان انفجار خوی به ۵ نفر رسید روز پس از انفجار مرگبار کپسول گاز در روستایی واقع در خوی، شمار قربانیان این حادثه به ۵ نفر رسید.

۲۹۸ روز پیش
۵ نفر از مصدومان حادثه «شوریک» به تهران منتقل شدند/ فوت ۲ نفر از مصدومان پیش از انتقال
۵ نفر از مصدومان حادثه «شوریک» به تهران منتقل شدند/ فوت 2 نفر از مصدومان پیش از انتقالنخستین گروه از مصدومان بدحال حادثه شوریک، بامداد امروز به بیمارستان شهید مطهری تهران منتقل شدند.

۲۹۸ روز پیش
آسیب و مصدومیت ۲۴ نفر در اثر آتش‌سوزی منزل مسکونی
آسیب و مصدومیت ۲۴ نفر در اثر آتش‌سوزی منزل مسکونیقائم مقام سازمان امداد و نجات با اشاره به وقوع مهمترین حوادث ۲۴ ساعت گذشته، گفت: آتش‌سوزی یک منزل مسکونی در روستای شوریک آذربایجان غربی سبب آسیب دیدن ۲۴ نفر شد.

۳۰۱ روز پیش
کشف جسد دومین قربانی حادثه شهران
کشف جسد دومین قربانی حادثه شهران۱۱ روز بعد از حادثه نشست زمین و انفجار گاز در شهران که به ناپدید شدن ۲کارگر منجر شده بود آتش‌نشانان توانستند جسد دومین قربانی را که راننده بیل مکانیکی پیمانکار مترو بود از زیر خروارها خاک بیرون بکشند.

۳۰۳ روز پیش
عامل انفجارهای مشهد دستگیر شد
عامل انفجارهای مشهد دستگیر شدمرد ۴۰ ساله که عامل ۳ انفجار در کوچه بهار شهرستان مشهد بود، دستگیر شد و انگیزه‌اش را از این کار انتقام‌گیری از صاحبخانه برسر ارثیه اعلام کرد.

۳۰۳ روز پیش
درس‌های انفجار شهران
درس‌های انفجار شهرانسید جلال ملکی: چند روز از حادثه‌ انفجار گاز در شهران می‌گذرد. کسانی که آن شب شعله‌های اولیه آتش را دیده بودند می‌گفتند که در این حادثه انتظار تلفات زیاد و فاجعه انسانی را داشتند اما به لطف خدا و حضور آتش‌نشانان، این حادثه بدون حتی مصدوم جدی برای شهروندان سپری شد.

۳۰۶ روز پیش
آتش‌سوزی در پارک جنگلی شاهد ملایر
آتش‌سوزی در پارک جنگلی شاهد ملایررئیس اداره منابع طبیعی ملایر گفت: شب گذشته بیش از ۵ هکتار از اراضی پارک جنگلی شاهد در ملایر طعمه حریق شد.

۳۰۸ روز پیش
حضور ۵ کارشناس رسمی دادگستری در محل انفجار شهران/ دستور پر شدن گودال صادر شد
حضور 5 کارشناس رسمی دادگستری در محل انفجار شهران/ دستور پر شدن گودال صادر شدسرپرست دادسرای جنایی تهران گفت: لحظاتی قبل ۵ کارشناس رسمی دادگستری برای بررسی حادثه امروز شهران در محل این حادثه حاضر شدند.

۳۱۳ روز پیش
پایان عملیات تخلیه آب و ادامه جست‌وجو در شهران؛ هنوز مورد فوتی گزارش نشده است
پایان عملیات تخلیه آب و ادامه جست‌وجو در شهران؛ هنوز مورد فوتی گزارش نشده استسخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از پایان عملیات تخلیه آب و ادامه عملیات جست‌وجو و آواربرداری در حادثه شهران خبر داد.

۳۱۳ روز پیش
علت حادثه شهران هنوز مشخص نیست/ صدور دستورات لازم برای برقراری هر چه سریع‌تر آب، برق، گاز و شریانات حیاتی در منطقه
علت حادثه شهران هنوز مشخص نیست/ صدور دستورات لازم برای برقراری هر چه سریع‌تر آب، برق، گاز و شریانات حیاتی در منطقهسرپرست دادسرای جنایی تهران با اشاره به اینکه هنوز علت قطعی حادثه منطقه شهران مشخص نشده است، گفت: تلاش اصلی ما بر این بوده تا هر چه سریع‌تر شریانات حیاتی نظیر آب، برق، گاز و تلفن در این منطقه وصل شود.

۳۱۴ روز پیش
احتمال فوت یک نفر در حادثه انفجار امروز منطقه شهران
احتمال فوت یک نفر در حادثه انفجار امروز منطقه شهرانسرپرست دادسرای جنایی تهران گفت: تا این لحظه و بر اساس بررسی‌های انجام شده، احتمال فوت تنها یک نفر در این حادثه وجود دارد.

۳۱۴ روز پیش
۲ کارگر مترو در انفجار خط لوله گاز منطقه شهران کشته شدند
۲ کارگر مترو در انفجار خط لوله گاز  منطقه شهران کشته شدندرئیس کمیته عمران شورای اسلامی شهر تهران گفت: در اثر انفجار لوله گاز در منطقه شهران، ۲ کارگر مترو جان خود را از دست دادند.

۳۱۴ روز پیش
تهران | انفجار مهیب در شهران؛ جزئیات حادثه
تهران | انفجار مهیب در شهران؛ جزئیات حادثههمشهری آنلاین: رییس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران جزئیاتی از انفجار شدید در فلکه دوم شهران در تهران را تشریح کرد.

۳۱۴ روز پیش
انفجار لوله گاز ۵ نفر مصدوم داشت/ تا کنون مورد فوتی گزارش نشده است
انفجار لوله گاز 5 نفر مصدوم داشت/ تا کنون مورد فوتی گزارش نشده استسخنگوی اورژانس تهران گفت:‌ انفجار لوله گاز در فلکه اول شهران موجب مصدومیت ۵ نفر شد که به صورت سرپایی درمان شدند.

۳۱۴ روز پیش
جزئیات حریق اتوبوس بنز با ۲۶ مسافر در جنگل گلستان اعلام شد
جزئیات حریق اتوبوس بنز با 26 مسافر در جنگل گلستان اعلام شدرئیس پلیس راه راهور ناجا از حریق یک دستگاه اتوبوس بنز در محور چمن بید خبر داد.

۳۱۶ روز پیش
تلاش امدادگران برای مهار آتش در جنگل‌های پاسارگاد/ بیش از ۵۰ نفر مصدوم شدند
تلاش امدادگران برای مهار آتش در جنگل‌های پاسارگاد/ بیش از ۵۰ نفر مصدوم شدندسخنگوی سازمان امداد و نجات هلال‌احمر اعلام کرد: تلاش امدادگران برای مهار آتش‌سوزی جنگل پاسارگاد فارس ادامه دارد و تاکنون بیش از ۵۰ نفر در این آتش‌سوزی مصدوم شده‌اند.

۳۲۱ روز پیش

صفحه ۷ از ۸ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 1 2 3 4 5 6
7
8 صفحه بعد صفحه آخر