سه شنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۸
حوادث ایران و جهان
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
/ لیست اخبار آتش سوزی
حریق در ساختمان چهار طبقه محله کارون
حریق در ساختمان چهار طبقه محله کارونسخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از آتش سوزی در پارکینگ یک ساختمان چهار طبقه و مصدومیت هشت نفر در اثر این حادثه خبر داد.

۶۷۷ روز پیش
حریق در ساختمان ۴ طبقه در کارون
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از آتش سوزی در پارکینگ یک ساختمان چهار طبقه و مصدومیت هشت نفر در اثر این حادثه خبر داد.

۶۷۷ روز پیش
انفجار در شرکت عمران پرند؛ یک نفر کشته شد
فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم از انفجار یک شئ در شرکت عمران پرند خبر داد و جزییات این حادثه را تشریح کرد.

۶۷۸ روز پیش
درس‌هایی‌که باید دوباره مرورکرد
درس‌هایی‌که باید دوباره مرورکرداجتماع > اجتماعی - ناصر نقویان:
حالا حدود یک ‌سال از حادثه پلاسکو می‌گذرد. لحظه‌های سرنوشت‌ساز و بحرانی ساختمان پلاسکو را هرگز فراموش نمی‌کنیم؛ آن ساختمان رفیع و محکم را که در اثر بی‌مبالاتی بعضی ساکنین و بی‌خیالی مالکین و بی‌توجهی بسیاری از مسئولین در چند ساعت فرو ریخت و اکنون از آن همه آبادی، آواری سنگین و آواره‌هایی بی‌پناه بر جای مانده است.

۶۷۸ روز پیش
انفجار شئ انفجاری در پرند
انفجار شئ انفجاری در پرنددادستان رباط کریم از انفجار یک شئ شبیه به نارنجک در شرکت عمران پرند و فوت کارمند این شرکت خبر داد و گفت: بخشی از اراضی اطراف فاز ۶ در گذشته میدان تیر و چک و خنثی لشکر ۲۳ تکاور ارتش بوده است و این شئ از همان زمان در این ‌محل باقی مانده است.

۶۷۸ روز پیش
مرگ فجیع پیرمرد هنگام استفاده از آسانسور
مرگ فجیع پیرمرد هنگام استفاده از آسانسورسخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران گفت: یک پیرمرد ۸۰ ساله به دلیل گرفتار شدن در داخل چاهک آسانسور و شدت جراحات وارده جان باخت.

۶۷۸ روز پیش
دود گرفتگی در بیمارستان کودکان بندرعباس
دود گرفتگی در بیمارستان کودکان بندرعباس ساعتی پیش در اثر پخت و پز والدین یکی از کودکان بستری در بخش اونکولوژی (سرطانی) در آشپزخانه و بی‌احتیاطی وی، غذا سوخته و دود غلیظ ایجاد می‌شود و طبقه سوم دچار دود گرفتگی می‌شود.

۶۷۹ روز پیش
مهار آتش در جنگل‌های کوه سفید لنده بعد از ۳ روز
مدیر کل منابع طبیعی کهگیلویه و بویراحمد گفت: آتش سوزی جنگلهای کوه سفید لنده پس از سه روز مهار شد.

۶۸۰ روز پیش
۴۰ روز؛ زمان لازم برای مهار آتش دکل نفتی رگ سفید
۴۰ روز؛ زمان لازم برای مهار آتش دکل نفتی رگ سفیداجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس با بیان اینکه سطح آتش‌سوزی در دکل نفتی رگ سفید وسیع است، گفت:‌ با توجه به این حجم آتش ۳۰ تا ۴۰ روز طول می‌کشد تا آتش مهار شود.

۶۸۰ روز پیش
نجات یک خانواده از آتش سوزی عمدی در کرج
فرمانده انتظامی شهرستان البرز کرج گفت: فداکاری مأموران وظیفه شناس پلیس مانع سوختن یک خانواده در آتش سوزی عمدی شد.

۶۸۱ روز پیش
نجات یک خانواده از آتش سوزی با فداکاری ماموران ناجا
نجات یک خانواده از آتش سوزی با فداکاری ماموران ناجافرمانده انتظامی شهرستان کرج گفت: فداکاری ماموران وظیفه شناس پلیس مانع سوختن یک خانواده در آتش سوزی عمدی شد.

۶۸۱ روز پیش
کشته وزخمی شدن سه کارگر در حادثه آتش سوزی معدن خمرود
کشته وزخمی شدن سه کارگر در حادثه آتش سوزی معدن خمرودآتش سوزی در معدن زغال سنگ خمرود شهرستان زرند استان کرمان ،باعث کشته وزخمی شدن سه کارگر شد.

۶۸۱ روز پیش
یک کشته در آتش سوزی معدن خمرود زرند
یک کشته در آتش سوزی معدن خمرود زرندفرماندار زرند از کشته شدن یک نفر بر اثر آتش سوزی در معدن خمرود زرند خبر داد و گفت: در این حادثه دو نفر هم مجروح شدند.

۶۸۲ روز پیش
۲ کشته در حادثه آتش سوزی حفاری نفت
مدیر کل روابط عمومی وزارت نفت گفت: کشته شدن تنها دو نفر در آتش‌سوزی دکل حفاری نفت شهرستان گچساران را تایید می‌کنم

۶۸۲ روز پیش
خانه ای که در آتش سوخت +عکس
خانه ای که در آتش سوخت +عکسمدیر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اسلامشهر از حریق گسترده در یکی از خانه های مسکونی در شهرک «واوان» از توابع اسلامشهر خبر داد.

۶۸۲ روز پیش
آتش‌سوزی در کارخانه اکریلتاب بهشهر/انتقال یک آتش‌نشان به بیمارستان
آتش‌سوزی در کارخانه اکریلتاب بهشهر/انتقال یک آتش‌نشان به بیمارستانمسئول خانه کارگر بهشهر در استان مازندران از وقوع آتش‌سوزی در کارخانه ریسندگی و بافندگی اکریلتاب بهشهر خبر داد.

۶۸۲ روز پیش
آتش سوزی مجدد جنگل های کوه سفید لنده
مدیر منابع طبیعی شهرستان لنده در استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: آتش‌سوزی منابع طبیعی کوه سفید لنده آتش‌سوزی در بخشی ازمنابع طبیعی و جنگل‌های کوه سفید شهرستان لنده عصر امروز دوباره آغاز شد.

۶۸۲ روز پیش
حریق در انبار کارخانه ریسندگی اکریلتاب بهشهر
حریق در انبار کارخانه ریسندگی اکریلتاب بهشهرانبار مواد اولیه کارخانه نخ و ریسندگی اکریلتاب در شهرستان بهشهر در شرق مازندران دچار آتش سوزی شد.

۶۸۳ روز پیش
مرگ دلخراش ۶ عضو خانواده در آتش‌سوزی + عکس
مرگ دلخراش 6 عضو خانواده در آتش‌سوزی + عکسیک خانواده ۶ نفره در حالی که خواب ناز بودند، نیمه‌های شب در دام شعله های سوزان آتش گرفتار شدند.

۶۸۳ روز پیش
کارگاه تولید کفش در آتش سوخت
کارگاه تولید کفش در آتش سوختسخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از حریق گسترده در یکی از کارگاه‌های تولید کفش واقع در باغ سپه سالار تهران خبرداد.

۶۸۳ روز پیش
آتش‌ سوزی در بازار بهشهر
آتش سوزی در یکی از بازارهای شهر بهشهر در شرق مازندران دستکم ۱۰ باب مغازه و اجناس داخل آن را خاکستر کرد و به بخشی از اداره ثبت احوال شهرستان هم خسارت زد.

۶۸۳ روز پیش
جنگل های کوه سفید لنده در حال سوختن
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان لنده از آتش سوزی در جنگل‌ها و مراتع کوه سفید این شهرستان خبر داد.

۶۸۳ روز پیش
خسارت آتش به جنگل ابر
خسارت آتش به جنگل ابر روز گذشته جنگل ابر شاهرود در منطقه پمولچال شیرین‌آباد استان گلستان طعمه حریق شد. نیروهای امدادی و محلی در نهایت توانستند این آتش را خاموش کنند. جنگل ابر با ۳۵ هزار هکتار وسعت در شمال شهرستان شاهرود قرار دارد.

۶۸۴ روز پیش
آتش سوزی کارگاه تولید کفش در سپهسالار
سخنگوی سازمان آتش و خدمات ایمنی شهرداری تهران از مهار آتش سوزی در یک کارگاه تولید کفش که در ساختمانی چهار طبقه در سپهسالار واقع شده بود خبر داد.

۶۸۴ روز پیش
«رگ‌سفید» همچنان می‌سوزد
«رگ‌سفید» همچنان می‌سوزداجتماع > اجتماعی - آتش‌سوزی در چاه ۱۴۷ میدان نفتی رگ‌سفید در حالی ادامه دارد که احتمال می‌رود مهار آن هفته‌ها به طول انجامد.

۶۸۴ روز پیش
زن و شوهر از ترس آتش‌ خود را از ساختمان به بیرون پرتاب کردند + عکس
زن و شوهر از ترس آتش‌ خود را از ساختمان به بیرون پرتاب کردند + عکسآتش‌سوزی گسترده در یک ساختمان سه طبقه قدیمی در خیابان گلبرگ باعث شد تا یک زن و شوهری پیش از رسیدن آتش‌نشانان از ترس آتش، خود را از ساختمان به بیرون پرتاب کنند.

۶۸۴ روز پیش
تجهیز بازار کیمیا به کپسولهای آتش نشانی
تجهیز بازار کیمیا به کپسولهای آتش نشانیبا توجه به دستو العمل ایمنی در خصوص تجهیز بازار کیمیا به کپسول آتش نشانی و تصویب آن در هیات مدیره اتحادیه صنف تهیه کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی، این امر با همت هیات امنا بازار کیمیا محقق شد.

۶۸۴ روز پیش
نجات ۸ عضو خانواده از میان شعله های آتش
هشت نفر از اعضای یک خانواده که درآتش سوزی یک ساختمان سه طبقه مسکونی در خیابان گلبرگ در میان دود و آتش گرفتار شده بودند، با کمک آتش نشانان نجات پیدا کردند.

۶۸۴ روز پیش
برخورد ۳ دستگاه خودرو در بزرگراه آزادگان/مصدومیت شدید رانندگان
برخورد ۳ دستگاه خودرو در بزرگراه آزادگان/مصدومیت شدید رانندگانسخنگوی آتش نشانی با اعلام برخورد ۳ دستگاه خودرو در بزرگراه آزادگان گفت: رانندگان محبوس در داخل خودرو‌ها به شدت مصدوم شده و پس از خارج شدن از داخل خودرو‌ها تحویل عوامل اورژانس شدند.

۶۸۵ روز پیش

صفحه ۱۳ از ۴۱ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
13
14 15 16 17 18 19 صفحه بعد صفحه آخر