شنبه ۵ فروردین ۱۳۹۶
حوادث ایران و جهان
hamchap.ir
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
/ لیست اخبار آتش سوزی
اعزام تیم امدادی و ۵ دستگاه اتوبوس آمبولانس و آمبولانس‌ هلال‌احمر برای امدادرسانی به زائران
اعزام تیم امدادی و 5 دستگاه اتوبوس آمبولانس و آمبولانس‌ هلال‌احمر برای امدادرسانی به زائرانرئیس مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر اعلام کرد: نیروهای امدادی هلال احمر به همراه سه دستگاه آمبولانس و ۲ دستگاه آمبولانس به منظور امدادرسانی به حادثه دیدگان انفجار انتحاری در عراق، راهی منطقه الشوملی شدند.

۱۲۰ روز پیش
حریق کارگاه کفاشی در مخبرالدوله
حریق کارگاه کفاشی در مخبرالدولهسخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از حریق یک کارگاه کفاشی در چهارراه مخبرالدوله خبر داد.

۱۲۱ روز پیش
مهار آسانسور آتشین در خیابان پیروزی
مهار آسانسور آتشین در خیابان پیروزیسخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از نجات ۲۰ تن درپی آتش‌گرفتن یک آسانسور در ساختمان مسکونی خبر داد.

۱۲۱ روز پیش
نجات ۱۶ تن از حریق برج مسکونی در اشرفی اصفهانی
نجات 16 تن از حریق برج مسکونی در اشرفی اصفهانیسخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از نجات ۱۶ تن از ساکنان یک برج مسکونی در بزرگراه اشرفی اصفهانی خبر داد.

۱۲۱ روز پیش
آتش در تعمیرگاه، دو خودرو را سوزاند
آتش در تعمیرگاه، دو خودرو را سوزاندوقوع حریق در یک تعمیرگاه سبب آتش‌ گرفتن دو دستگاه خودروی سواری شد.

۱۲۱ روز پیش
انفجار مرگبار در یک معدن زغال سنگ در چین
انفجار مرگبار در یک معدن زغال سنگ در چینبر اثر انفجار گاز در یک معدن زغال سنگ در مرکز چین دست‌کم چهار تن جان خود را از دست دادند.

۱۲۴ روز پیش
حریق در میدان راه آهن
حریق در میدان راه آهنسخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از وقوع حریق انبار یک رستوران در میدان راه‌آهن خبر داد.

۱۲۴ روز پیش
انفجار مرگبار کامیون حامل مواد سوختی در موزامبیک
انفجار مرگبار کامیون حامل مواد سوختی در موزامبیکبر اثر انفجار کامیون حامل مواد سوختی در موزامبیک دست‌کم ۷۳ تن جان خود را از دست دادند.

۱۲۶ روز پیش
حریق ساختمان مسکونی در خانی‌آباد
حریق ساختمان مسکونی در خانی‌آبادسخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرتهران از نجات ۱۱ تن درپی وقوع حریق در یک ساختمان مسکونی خبر داد.

۱۲۸ روز پیش
سوختگی ۳ تن در حریق خانه ویلایی
سوختگی ۳ تن در حریق خانه ویلاییسخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرتهران از سوختگی سه تن در پی وقوع حریق در یک منزل مسکونی خبر داد.

۱۳۰ روز پیش
آتش‌سوزی مجتمع تجاری بزرگ در مینی‌سیتی + عکس
آتش‌سوزی مجتمع تجاری بزرگ در مینی‌سیتی + عکسسخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از وقوع آتش سوزی در یک مجتمع بزرگ تجاری در مینی سیتی خبر داد.

۱۳۰ روز پیش
آتش در گذر لوطی‌
آتش در گذر لوطی‌سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از وقوع حریق در دو فروشگاه پوشاک در بازار تهران خبر داد.

۱۳۰ روز پیش
حریق انبار لاستیک در جنوب تهران
حریق انبار لاستیک در جنوب تهرانسخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از آتش‌سوزی گسترده یک انبار بزرگ لاستیک‌های ضایعاتی در جنوب تهران خبر داد.

۱۳۳ روز پیش
انفجار در یک ساختمان ۴ طبقه/ ۶ نفر مصدوم شدند
انفجار در یک ساختمان 4 طبقه/ 6 نفر مصدوم شدندسخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران از انفجار در زیرزمین یک ساختمان ۴ طبقه به دلیل نشست گاز و مصدومیت ۶ نفر خبر داد.

۱۳۳ روز پیش
انفجار انبار تنقلات در جنوب تهران
انفجار انبار تنقلات در جنوب تهرانسخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از انفجار گاز در یک انبار تنقلات خبر داد.

۱۳۳ روز پیش
۱۵ کشته در آتش‌سوزی کارخانه پوشاک در هند
۱۵ کشته در آتش‌سوزی کارخانه پوشاک در هندآتش‌سوزی گسترده در یک کارخانه پوشاک در هند ۱۵ کشته و شمار زیادی مجروح برجای گذاشت.

۱۳۴ روز پیش
انفجار در مرکز بهداشت تبریز
انفجار در مرکز بهداشت تبریزسرپرست روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی آذربایجان‌شرقی گفت: انفجار در مرکز بهداشت تبریز، واقع در خیابان نصف راه خسارت جانی نداشت، اما ترس شهروندان را در پی داشت

۱۳۴ روز پیش
انبار مکانیکی کارخانه پارس شهاب گرفتار شعله‌های آتش
انبار مکانیکی کارخانه پارس شهاب گرفتار شعله‌های آتشیک انبار قطعات مکانیکی واقع در کارخانه پارس شهاب صبح امروز دچار آتش‌سوزی شد.

۱۳۴ روز پیش
انفجار مرگبار در کارخانه‌ای در چین
انفجار مرگبار در کارخانه‌ای در چینآمار تلفات حادثه انفجار در کارخانه‌ای در استان "آن‌هویی" چین به دو تن افزایش یافت.

۱۳۴ روز پیش
۱۰سال حبس برای عامل آتش سوزی منطقه حفاظت شده
۱۰سال حبس برای عامل آتش سوزی منطقه حفاظت شدههمشهری آنلاین: عامل آتش سوزی عمدی در منطقه حفاظت شده شیمبار شهرستان اندیکا در شمال استان خوزستان به ۱۰ سال حبس محکوم شد.

۱۳۷ روز پیش
انفجار مرگبار گاز در غرب روسیه
انفجار مرگبار گاز در غرب روسیهبر اثر انفجار گاز طبیعی در غرب روسیه دست‌کم یک تن کشته و تعداد دیگری مفقود شدند.

۱۳۸ روز پیش
آماده باش اورژانس برای انتقال مجروحان انفجار سامرا به کشور
آماده باش اورژانس برای انتقال مجروحان انفجار سامرا به کشورسرپرست اورژانس کشور از آماده باش بیمارستان‌های تهران جهت پذیرش مجروحان عملیات انتحاری حادثه سامرا خبر داد.

۱۳۸ روز پیش
آتش سوزی در منطقه صنعتی دوبی
آتش سوزی در منطقه صنعتی دوبیانبار لوزام یدکی خودرو در منطقه صنعتی دوبی طعمه حریق شد.

۱۴۰ روز پیش
آتش‌سوزی در واحد تجاری در حوالی میدان رازی/حادثه تلفات جانی نداشت
آتش‌سوزی در واحد تجاری در حوالی میدان رازی/حادثه تلفات جانی نداشتسخنگوی سازمان آتش‌نشانی تهران گفت: صبح امروز ساختمان ۳ طبقه تجاری که محل خرید و فروش و تعمیر موتورسیکلت بود، حوالی میدان رازی دچار حریق شد و مصدومیت و تلفات جانی نداشت.

۱۴۰ روز پیش
نجات یک خانواده از میان دود و آتش
نجات یک خانواده از میان دود و آتشسخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از نجات سه عضو یک خانواده از حریق در منزل مسکونی‌شان خبر داد.

۱۴۵ روز پیش
آتش گرفتن هواپیمای آمریکایی هنگام بلند شدن از باند فرودگاه
آتش گرفتن هواپیمای آمریکایی هنگام بلند شدن از باند فرودگاهیکی از هواپیماهای خطوط پروازی آمریکا هنگام بلند شدن از باند فرودگاه بین‌المللی "اوهرِ" شیکاگو دچار آتش‌سوزی شد.

۱۴۷ روز پیش
آتش‌سوزی مرگبار در غرب هند
آتش‌سوزی مرگبار در غرب هندپلیس هند از وقوع آتش‌سوزی مرگبار در محل فروش لوازم آتش‌بازی در غرب این کشور خبر داد.

۱۴۷ روز پیش
آتش سوزی در سرچشمه تهران
آتش سوزی در سرچشمه تهرانشامگاه گذشته (جمعه هفتم آبان‌ماه) در پی آتش سوزی گسترده در چندین مغازه مواد شوینده در خیابان مصطفی خمینی (سرچشمه)، مامورین هشت ایستگاه آتش نشانی پس از حضور در محل به اطفاء حریق پرداختند که در پی این حادثه به این مغازه‌ها خسارات شدیدی وارد شد.

۱۴۷ روز پیش
خسارت ۵۰ میلیاردی به کارخانه‌ای که خاکستر شد
خسارت ۵۰ میلیاردی به کارخانه‌ای که خاکستر شدآتش‌نشانان ۱۵ ایستگاه بعد از ۹ ساعت جدال با شعله‌های آتش توانستند آتش‌سوزی گسترده در کارخانه‌ای در حوالی شهرکرد را مهار کنند.

۱۴۷ روز پیش
آتش‌سوزی گسترده در خیابان مصطفی خمینی
آتش‌سوزی گسترده در خیابان مصطفی خمینیسخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از حریق گسترده در انبار نگهداری از مواد شیمیایی و پیش‌ساز مواد شوینده در خیابان مصطفی خمینی خبر داد.

۱۴۷ روز پیش

صفحه ۲ از ۸ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 1
2
3 4 5 6 7 8 صفحه بعد صفحه آخر