پنجشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۶
حوادث ایران و جهان
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
جسد بنیتا پیدا شد | ماجرای تلخ کشته شدن بنیتا هشت ماهه + عکس بنیتا
جسد بنیتا پیدا شد | ماجرای تلخ کشته شدن بنیتا هشت ماهه + عکس بنیتافیلم: بنیتا | بنیتا دختر هشت ماهه ای که چند روز پیش گم شده بود و خیلی ها به دنبال پیدا کردنش بودند، پیدا شد؛ اما نه زنده... گم شدن بنیتا برای پدر و مادرش سخت ترین روزها را آورد، اما حالا آنها باید با خبر مرگ بنیتا روبرو شوند، و به جای تحویل گرفتن دخترکشان، جسد بنیتا را تحویل بگیرند...

۲۲ روز پیش
قتل بنیتا عمد بود؟ | قاتل بنیتا اعدام می شود؟ | جزئیات ماجرای بنیتا از زبان دزدها
قتل بنیتا عمد بود؟ | قاتل بنیتا اعدام می شود؟ | جزئیات ماجرای بنیتا از زبان دزدهاقتل بنیتا عمد بود؟ اگر عمدی بودن قتل بنیتا اثبات شود، و دو متهم به قتل عمد محکوم شوند، حکم آنها چه خواهد بود؟ آیا قاتل بنیتا اعدام می شود؟ دو متهم به قتل بنیتا در آخرین اعترافات خود به جزئیات ماجرای ربودن بنیتا اشاره کرده اند. متهم اصلی پرونده می گوید: بنیتا را ماشین رها کردیم و رفتیم و از سرنوشت او اطلاع نداشتیم!

۲۱ روز پیش
«پریا»؛ دختر بچه 5 ساله ساوه ای | ماجرای تجاوز به پریا | اظهارات متناقض مادر پریا 5 ساله | بازداشت مادر پریا +عکس
«پریا»؛ دختر بچه 5 ساله ساوه ای | ماجرای تجاوز به پریا | اظهارات متناقض مادر پریا 5 ساله | بازداشت مادر پریا +عکستجاوز به دختر 5 ساله | «پریا»؛ دختر 5 ساله ساوه ای است که روز گذشته به دلیل ضربه مغزی در بیمارستان بستری شد و به کما رفت. شواهد نشان از تجاوز جنسی به پریا دختر 5 ساله ساوه ای دارد. مادر پریا در بازجویی ها اظهارات متناقض و مشکوکی داشته است. پلیس مادر پریا را بازداشت کرده. جزئیات ماجرای پریا را بخوانید...

۱۷ روز پیش
اعتراف قاتل بنیتا | بنیتا چطور کشته شد؟ | ماجرای مرگ غم انگیز بنیتا به روایت قاتل
اعتراف قاتل بنیتا | بنیتا چطور کشته شد؟ | ماجرای مرگ غم انگیز بنیتا به روایت قاتلاعترافات قاتل بنیتا | قاتل بنیتا به دزدی خودرو پدر بنیتا اعتراف کرد و گفت: بعد از سرقت لوازم خودرو، بچه را در ماشین گذاشتیم و گریختیم... به گزارش آفتاب، گرمای سوزان باعث مرگ بنیتا در داخل خودرو شده است. ماموران از جمود نعشی بنیتا در پی این اتفاق وحشتناک خبر می دهند.

۲۲ روز پیش
جزئیات قتل بنیتا | قاتل بنیتا چه می گوید؟ | دزدها بنیتا را در خیابان رها کردند | دستگیری عاملان مرگ بنیتا
جزئیات قتل بنیتا | قاتل بنیتا چه می گوید؟ | دزدها بنیتا را در خیابان رها کردند | دستگیری عاملان مرگ بنیتاجزئیات قتل بنیتا | دزدان خودرو، بنیتا دختر هشت ماهه را در خیابان رها کردند و گریختند. همین موضوع باعث مرگ بنیتا شد. سارق خودرو که حالا قاتل بنیتا شده، می گوید: خودرو و نوزاد هشت ماهه را در یكی از خیابانهای شهرستان پاكدشت رها كرده! عاملان مرگ بنیتا بازداشت شده اند...

۲۲ روز پیش
تجاوز به دختر 5 ساله ساوه ای | دختر ساوه ای در کما | یک آتنای دیگر قربانی آزار جنسی شد
تجاوز به دختر 5 ساله ساوه ای | دختر ساوه ای در کما | یک آتنای دیگر قربانی آزار جنسی شدتجاوز به دختر ساوه ای | دختر 5ساله در ساوه قربانی تجاوز وحشتناک یک فرد ناشناس قرار گرفت و پس از آزار جنسی، به علت ضربه شدید به سرش، به کما رفت. یک بار دیگر، یک آتنا دیگر قربانی آزار جنسی شده است... این چندمین مورد از آزار جنسی کودکان است که در فاصله ای اندک افشا می شود. آتنا، کیمیا و اینک تجاوز به دختر ساوه ای...

۱۸ روز پیش
حال مادر بنیتا پس از شنیدن خبر فوت فرزندش
حال مادر بنیتا پس از شنیدن خبر فوت فرزندشتصویری از مادر بنیتا پس از شنیدن خبر فوت فرزندش در فضای مجازی منتشر شد.

۲۱ روز پیش
احتمال لغو اعزام زائران ایرانی به حج
احتمال لغو اعزام زائران ایرانی به حج اجتماع > سفر - درحالی‌که برخی مسئولان ایرانی از اعزام قطعی زائران ایرانی به حج تمتع سخن می‌گویند، رفتار مسئولان سعودی به‌گونه‌ای است که احتمال لغو اعزام زائران وجود دارد.

۲۴ روز پیش
توضیحات راه آهن درباره خروج قطار اهواز – مشهد از ریل
توضیحات راه آهن درباره خروج قطار اهواز – مشهد از ریلروابط عمومی راه آهن جمهوری اسلامی ایران در اطلاعیه‌ای درباره خروج بوژی ۲ واگن قطار مسافری اهواز-مشهد در ایستگاه گلمحک توضیحاتی ارائه داد.

۲۴ روز پیش
شوهری که گاو شد
شوهری که گاو شداجتماع > اجتماعی - پنوم‌پنه> زن سالمندی در کامبوج از گوساله پنج‌ما‌هه‌ای در خانه‌اش نگهداری می‌کند که به ادعای او روح شوهر درگذشته‌اش در این حیوان حلول کرده است.

۲۴ روز پیش
/ لیست اخبار آتش سوزی
مصدومیت آتش‌نشان در سانحه برج جردن
مصدومیت آتش‌نشان در سانحه برج جردنصبح امروز برج آناهیتا در خیابان دچار آتش سوزی شده و یکی از آتش نشان ها در حین اطفای حریق مصدوم شد.

۱۰ روز پیش
۲ کشته و زخمی بر اثر انفجار در معدن زغال‌ سنگ دیزین
2 کشته و زخمی بر اثر انفجار در معدن زغال‌ سنگ دیزینانفجار در معدن زغال‌سنگ دیزین، ۲ کشته و مصدوم بر جای گذاشت.

۱۰ روز پیش
مجروح شدن ۱۵ آتش نشان در برج آناهیتا خیابان جردن +عکس
مجروح شدن 15 آتش نشان در برج آناهیتا خیابان جردن +عکسمعاون عملیات اورژانس تهران گفت: در پی آتش سوزی در برج آناهیتا تهران، ۱۵ آتش نشان به صورت جزئی مجروح شدند.

۱۰ روز پیش
آتش سوزی بانک ملت در شهر تیران
بعد از ظهر امروز حوالی ساعت ۱۷:۰۳ در تماسی با آتش‌نشانی شهر تیران مبنی بر آتش گرفتن بانک ملت تمامی عوامل آتش‌نشانی سریعاً به محل حادثه اعزام شدند.

۱۰ روز پیش
آتش سوزی برج تجاری مسکونی در بلوار آفریقا
طبقه های منفی ۴ و ۵ یک برج تجاری مسکونی در بلوار آفریقا، خیابان آناهیتا دچار حریق شد.

۱۰ روز پیش
لوله بخار نیروگاه حرارتی ذوب آهن اصفهان تِرکید/حادثه تلفات جانی نداشت
لوله بخار نیروگاه حرارتی ذوب آهن اصفهان تِرکید/حادثه تلفات جانی نداشتبه دنبال وقوع حادثه ترکیدگی لوله بخار در نیروگاه حرارتی شرکت ذوب آهن اصفهان، کار برق‌رسانی به این واحد تولیدی با اخلال مواجه شده است. حادثه تلفات جانی نداشته است.

۱۱ روز پیش
برج مشعل دبی پس از آتش سوزی
برج مشعل دبی پس از آتش سوزی برج مشعل دبی پس از آتش سوزی؛ این آسمان‌خراش با بیش از ۳۵۴ متر ارتفاع یکی از مرتفع‌ترین ساختمان‌های مسکونی جهان است.

۱۲ روز پیش
۱۴ مصدوم در آتش سوزیواحدهای تجاری - مسکونی در بندر انزلی
14 مصدوم در آتش سوزیواحدهای تجاری - مسکونی در بندر انزلیمعاون عملیات سازمان امداد و نجات از مصدومیت ۱۴ نفر به دلیل آتش‌سوزی در تعدادی از واحدهای تجاری، مسکونی در بندر انزلی خبر داد.

۱۲ روز پیش
مهار به موقع آتش‌سوزی سقف قهوه‌خانه سنتی در بازار تهران
مهار به موقع آتش‌سوزی سقف قهوه‌خانه سنتی در بازار تهرانآتش‌سوزی در شیروانی سقف یک قهوه‌خانه سنتی در بازار بزرگ تهران با تلاش چهار ایستگاه آتش‌نشانی مهار و از سرایت آن به داخل این قهوه‌خانه و ساختمان‌های مجاور جلوگیری شد.

۱۲ روز پیش
آتش سوزی در برج ۸۶ طبقه در دبی
شب گذشته برج ۸۶ طبقه شعله در شهر دبی آتش گرفت که پس از تلاش ماموران آتش مهار شد.

۱۲ روز پیش
مهار آتش‌ در برج &#۱۷۱;تورچِ&#۱۸۷; دوبی
مهار آتش‌ در برج «تورچِ» دوبیآتش‌سوزی در یکی از مرتفع‌ترین ساختمان‌های مسکونی جهان در دوبی خاموش شده است.

۱۳ روز پیش
بزرگترین بازار ماهی جهان، دچار حریق شد
بزرگترین بازار ماهی جهان، دچار حریق شد بزرگترین بازار ماهی جهان که در پایتخت ژاپن قرار دارد، دچارحریق شده است و ماموران آتش‌نشانی در تلاش برای اطفای حریق هستند.

۱۳ روز پیش
آتش سوزی گسترده در برج ۸۶ طبقه در دوبی
آتش سوزی گسترده در برج 86 طبقه در دوبی برج ۸۶ طبقه ای تورچ در دوبی دچار آتش سوزی شد.

۱۳ روز پیش
بزرگترین بازار ماهی جهان در توکیو آتش گرفت +عکس
بزرگترین بازار ماهی جهان در توکیو آتش گرفت +عکسبزرگترین بازار ماهی جهان که در پایتخت ژاپن قرار دارد، دچارحریق شده است و ماموران آتش‌نشانی در تلاش برای اطفای حریق هستند.

۱۳ روز پیش
آتش سوزی برج مسکونی ۸۶ طبقه دبی
آتش سوزی برج مسکونی ۸۶ طبقه دبیبرج مسکونی ۸۶ طبقه در منطقه مارینا در دبی آتش گرفت.

۱۳ روز پیش
مصدومیت شدید مرد جوان بر اثر انفجار منزل +عکس
مصدومیت شدید مرد جوان بر اثر انفجار منزل +عکسسخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی ورامین گفت: بر اثر انفجار در یک منزل مسکونی مرد جوانی به شدت مصدوم شد.

۱۴ روز پیش
علت مرگ دختربچه دوساله پیرانشهری در تنور همسایه مشخص شد
علت مرگ دختربچه دوساله پیرانشهری در تنور همسایه مشخص شدنماینده مردم پیرانشهر در مجلس شورای اسلامی علت مرگ دختربچه دوساله پیرانشهری در تنور همسایه را اعلام کرد.

۱۴ روز پیش
حرکت وانت مرگبار در مشهد +عکس
حرکت وانت مرگبار در مشهد +عکسمشعل روشن (قیر) در وانت در حال حرکت در خیابان امام خمینی(ره) مشهد.

۱۴ روز پیش
زانتیا و اُپتیما ۳۰ نفر را داخل ساختمان محبوس کردند+عکس
زانتیا و اُپتیما 30 نفر را داخل ساختمان محبوس کردند+عکسآتش‌نشانان ۳۰ نفر از ساکنان ساختمان ۱۰ واحدی که میان دود غلیظ به خاطر آتش گرفتن دو دستگاه خودروی سواری زانتیا و اپتیما در قسمت پارکینگ ساختمان گرفتار شده بودند را نجات دادند.

۱۴ روز پیش
آتش سوزی سنگین در پناهگاه حیات وحش میانکاله
روابط عمومی حفاظت محیط زیست مازندران از ' بزرگ ترین آتش سوزی سال های اخیر ' در شبه جزیره میانکاله در شرق این استان خبر داد.

۱۴ روز پیش
آتش سوزی در بندر صادراتی ماهشهر مهار شد
آتش سوزی در بندر صادراتی ماهشهر با تلاش آتش نشانان مهار شد.

۱۴ روز پیش
بمب متحرک در خیابان‌های مشهد!
بمب متحرک در خیابان‌های مشهد! در تصویر زیر خودروی وانتی را می بینید که با مشعل روشن زیر بشکه قیر در حال حرکت در خیابان امام خمینی(ره) مشهد است.

۱۴ روز پیش
پس از ۳ روز، اورامانات هنوز در آتش می‌سوزد
معاون نظارت و پایش اداره کل محیط زیست استان کرمانشاه از ادامه آتش‌سوزی در منطقه حفاظت شده بوزین و مره‌خیل واقع در ارتفاعات اورامانات خبر داد و گفت: آتش تاکنون چند بار مهار و دوباره شعله‌ور شده است.

۱۵ روز پیش
حریق گسترده انبار چوب در جنوب تهران
سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از حریق گسترده یک انبار ۳۰۰۰ متری چوب در خلازیر خبر داد.

۱۶ روز پیش
ادامه آتش‌ سوزی در ارتفاعات جوانر
فرمانده یگان حفاظت اداره کل منابع طبیعی استان کرمانشاه، از تداوم آتش‌سوزی ارتفاعات جوانرود و تلاش گسترده نیروهای امدادی و محلی برای اطفای حریق خبر داد.

۱۶ روز پیش
تصادف مرگبار در بزرگراه نیایش
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از وقوع تصادف مرگبار یک دستگاه خودروی سواری پرشیا با گاردریل در بزرگراه نیایش خبر داد.

۱۶ روز پیش
مهار آتش سوزی جنگل های کوه نارک گچساران
فرماندار شهرستان گچساران گفت: مراتع و جنگلهای کوه نارک در دهستان امامزاده مهار آتش سوزی کوه نارک گچساران جعفر گچساران عصر دیروز یکشنبه ۸ مرداد بر اثر صاعقه دچار آتش سوزی شد .

۱۶ روز پیش
مرگ زوج جوان پس از محبوس شدن در ۲۰۶
سخنگوی سازمان آتش نشانی از مرگ زن و مردی جوان در حادثه برخورد ۲۰۶ با کامیون خبرداد.

۱۷ روز پیش
۱۳ مصدوم در انفجار گاز در زنجان
13 مصدوم در انفجار گاز در زنجانانفجار ناشی از نشت گاز شهری در یک منزل مسکونی در زنجان، به ۳۰ باب مغازه، ۲ دستگاه خودرو و ۱۵ واحد مسکونی خسارت زد و ۱۳ تن نیز مصدوم و روانه بیمارستان شدند.

۱۷ روز پیش
آخرین وضعیت آتش سوزی کوه های«چوار» ایلام/آتش دوباره شعله ور شد
آخرین وضعیت آتش سوزی کوه های«چوار» ایلام/آتش دوباره شعله ور شدایلام-آتش سوزی کوه های چال زرد بخش چوار از دیروز آغاز شده و با وجود تلاش های بسیار برای خاموش کردن آن، آتش دوباره شعله ور شده است.

۱۷ روز پیش

صفحه ۲ از ۲۵ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 1
2
3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 صفحه بعد صفحه آخر