دوشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۵
حوادث ایران و جهان
hamchap.ir
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
/ لیست اخبار آتش سوزی
حریق در میدان راه آهن
حریق در میدان راه آهنسخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از وقوع حریق انبار یک رستوران در میدان راه‌آهن خبر داد.

۹۰ روز پیش
انفجار مرگبار کامیون حامل مواد سوختی در موزامبیک
انفجار مرگبار کامیون حامل مواد سوختی در موزامبیکبر اثر انفجار کامیون حامل مواد سوختی در موزامبیک دست‌کم ۷۳ تن جان خود را از دست دادند.

۹۲ روز پیش
حریق ساختمان مسکونی در خانی‌آباد
حریق ساختمان مسکونی در خانی‌آبادسخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرتهران از نجات ۱۱ تن درپی وقوع حریق در یک ساختمان مسکونی خبر داد.

۹۴ روز پیش
سوختگی ۳ تن در حریق خانه ویلایی
سوختگی ۳ تن در حریق خانه ویلاییسخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرتهران از سوختگی سه تن در پی وقوع حریق در یک منزل مسکونی خبر داد.

۹۷ روز پیش
آتش‌سوزی مجتمع تجاری بزرگ در مینی‌سیتی + عکس
آتش‌سوزی مجتمع تجاری بزرگ در مینی‌سیتی + عکسسخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از وقوع آتش سوزی در یک مجتمع بزرگ تجاری در مینی سیتی خبر داد.

۹۷ روز پیش
آتش در گذر لوطی‌
آتش در گذر لوطی‌سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از وقوع حریق در دو فروشگاه پوشاک در بازار تهران خبر داد.

۹۷ روز پیش
حریق انبار لاستیک در جنوب تهران
حریق انبار لاستیک در جنوب تهرانسخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از آتش‌سوزی گسترده یک انبار بزرگ لاستیک‌های ضایعاتی در جنوب تهران خبر داد.

۹۹ روز پیش
انفجار در یک ساختمان ۴ طبقه/ ۶ نفر مصدوم شدند
انفجار در یک ساختمان 4 طبقه/ 6 نفر مصدوم شدندسخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران از انفجار در زیرزمین یک ساختمان ۴ طبقه به دلیل نشست گاز و مصدومیت ۶ نفر خبر داد.

۹۹ روز پیش
انفجار انبار تنقلات در جنوب تهران
انفجار انبار تنقلات در جنوب تهرانسخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از انفجار گاز در یک انبار تنقلات خبر داد.

۹۹ روز پیش
۱۵ کشته در آتش‌سوزی کارخانه پوشاک در هند
۱۵ کشته در آتش‌سوزی کارخانه پوشاک در هندآتش‌سوزی گسترده در یک کارخانه پوشاک در هند ۱۵ کشته و شمار زیادی مجروح برجای گذاشت.

۱۰۰ روز پیش
انفجار در مرکز بهداشت تبریز
انفجار در مرکز بهداشت تبریزسرپرست روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی آذربایجان‌شرقی گفت: انفجار در مرکز بهداشت تبریز، واقع در خیابان نصف راه خسارت جانی نداشت، اما ترس شهروندان را در پی داشت

۱۰۰ روز پیش
انفجار مرگبار در کارخانه‌ای در چین
انفجار مرگبار در کارخانه‌ای در چینآمار تلفات حادثه انفجار در کارخانه‌ای در استان "آن‌هویی" چین به دو تن افزایش یافت.

۱۰۱ روز پیش
انبار مکانیکی کارخانه پارس شهاب گرفتار شعله‌های آتش
انبار مکانیکی کارخانه پارس شهاب گرفتار شعله‌های آتشیک انبار قطعات مکانیکی واقع در کارخانه پارس شهاب صبح امروز دچار آتش‌سوزی شد.

۱۰۱ روز پیش
۱۰سال حبس برای عامل آتش سوزی منطقه حفاظت شده
۱۰سال حبس برای عامل آتش سوزی منطقه حفاظت شدههمشهری آنلاین: عامل آتش سوزی عمدی در منطقه حفاظت شده شیمبار شهرستان اندیکا در شمال استان خوزستان به ۱۰ سال حبس محکوم شد.

۱۰۴ روز پیش
آماده باش اورژانس برای انتقال مجروحان انفجار سامرا به کشور
آماده باش اورژانس برای انتقال مجروحان انفجار سامرا به کشورسرپرست اورژانس کشور از آماده باش بیمارستان‌های تهران جهت پذیرش مجروحان عملیات انتحاری حادثه سامرا خبر داد.

۱۰۵ روز پیش
انفجار مرگبار گاز در غرب روسیه
انفجار مرگبار گاز در غرب روسیهبر اثر انفجار گاز طبیعی در غرب روسیه دست‌کم یک تن کشته و تعداد دیگری مفقود شدند.

۱۰۵ روز پیش
آتش سوزی در منطقه صنعتی دوبی
آتش سوزی در منطقه صنعتی دوبیانبار لوزام یدکی خودرو در منطقه صنعتی دوبی طعمه حریق شد.

۱۰۷ روز پیش
آتش‌سوزی در واحد تجاری در حوالی میدان رازی/حادثه تلفات جانی نداشت
آتش‌سوزی در واحد تجاری در حوالی میدان رازی/حادثه تلفات جانی نداشتسخنگوی سازمان آتش‌نشانی تهران گفت: صبح امروز ساختمان ۳ طبقه تجاری که محل خرید و فروش و تعمیر موتورسیکلت بود، حوالی میدان رازی دچار حریق شد و مصدومیت و تلفات جانی نداشت.

۱۰۷ روز پیش
نجات یک خانواده از میان دود و آتش
نجات یک خانواده از میان دود و آتشسخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از نجات سه عضو یک خانواده از حریق در منزل مسکونی‌شان خبر داد.

۱۱۱ روز پیش
آتش‌سوزی مرگبار در غرب هند
آتش‌سوزی مرگبار در غرب هندپلیس هند از وقوع آتش‌سوزی مرگبار در محل فروش لوازم آتش‌بازی در غرب این کشور خبر داد.

۱۱۳ روز پیش
آتش گرفتن هواپیمای آمریکایی هنگام بلند شدن از باند فرودگاه
آتش گرفتن هواپیمای آمریکایی هنگام بلند شدن از باند فرودگاهیکی از هواپیماهای خطوط پروازی آمریکا هنگام بلند شدن از باند فرودگاه بین‌المللی "اوهرِ" شیکاگو دچار آتش‌سوزی شد.

۱۱۳ روز پیش
آتش سوزی در سرچشمه تهران
آتش سوزی در سرچشمه تهرانشامگاه گذشته (جمعه هفتم آبان‌ماه) در پی آتش سوزی گسترده در چندین مغازه مواد شوینده در خیابان مصطفی خمینی (سرچشمه)، مامورین هشت ایستگاه آتش نشانی پس از حضور در محل به اطفاء حریق پرداختند که در پی این حادثه به این مغازه‌ها خسارات شدیدی وارد شد.

۱۱۴ روز پیش
آتش‌سوزی گسترده در خیابان مصطفی خمینی
آتش‌سوزی گسترده در خیابان مصطفی خمینیسخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از حریق گسترده در انبار نگهداری از مواد شیمیایی و پیش‌ساز مواد شوینده در خیابان مصطفی خمینی خبر داد.

۱۱۴ روز پیش
خسارت ۵۰ میلیاردی به کارخانه‌ای که خاکستر شد
خسارت ۵۰ میلیاردی به کارخانه‌ای که خاکستر شدآتش‌نشانان ۱۵ ایستگاه بعد از ۹ ساعت جدال با شعله‌های آتش توانستند آتش‌سوزی گسترده در کارخانه‌ای در حوالی شهرکرد را مهار کنند.

۱۱۴ روز پیش
آتش سوزی ۲ خودروی پژو ۲۰۶ و مگان در داخل پارکینگ
آتش سوزی 2 خودروی پژو 206 و مگان در داخل پارکینگسخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران از آتش سوزی ۲ خودروی مگان و پژو ۲۰۶ در داخل پارکینگ مجتمع مسکونی خبرداد.

۱۱۴ روز پیش
حریق کارگاه کفش در جمهوری
حریق کارگاه کفش در جمهوریسخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از آتش سوزی در یک کارگاه کفاشی در خیابان جمهوری اسلامی خبر داد.

۱۱۴ روز پیش
حریق گسترده در ناصر خسرو
حریق گسترده در ناصر خسروسخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از حریق گسترده یک انبار کاغذ در خیابان ناصر خسرو خبر داد.

۱۱۴ روز پیش
آتش، کارگاه مبل سازی را خاکستر کرد
آتش، کارگاه مبل سازی را خاکستر کردبامداد امروز پنجشنبه یک کارگاه مبل سازی در جنوب تهران دچار حریق شد.

۱۱۴ روز پیش
آتش‌سوزی گسترده در ناصر خسرو
آتش‌سوزی گسترده در ناصر خسروهمشهری آنلاین: سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از حریق گسترده یک انبار کاغذ در خیابان ناصر خسرو خبر داد.

۱۱۴ روز پیش
حریق در یک مجتمع مسکونی در پونک
حریق در یک مجتمع مسکونی در پونکسخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از وقوع حریق یک مجتمع مسکونی در پونک خبر داد.

۱۱۸ روز پیش

صفحه ۲ از ۷ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 1
2
3 4 5 6 7 صفحه بعد صفحه آخر