شنبه ۳ تیر ۱۳۹۶
حوادث ایران و جهان
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
تجاوز به دختر 17 ساله در خانه مادربزرگ | تجاوز گروهی به دختر در برابر نامزدش
تجاوز به دختر 17 ساله در خانه مادربزرگ | تجاوز گروهی به دختر در برابر نامزدشتجاوز به دختر 17 ساله جنایتی بود که چندی پیش 5 شیطان صفت در آبادان مرتکب شدند. در جریان تجاوز گروهی به دختر جوان، 5 مرد به خانه مادربزرگ دختر 17 ساله حمله کرده و پس از ضرب و شتم نامزدش، دحتر بی گناه را مورد آزار و اذیت و تجاوز جنسی قرار دادند...

۱ روز پیش
ماجرای قتل ناموسی | زوج جوان چطور مرد مزاحم را کشتند؟ | خواسته های نامشروع مرد از زن جوان
ماجرای قتل ناموسی | زوج جوان چطور مرد مزاحم را کشتند؟ | خواسته های نامشروع مرد از زن جوانماجرای قتل ناموسی | زوج جوان از خواسته های نامشروع مرد مزاحم کلافه شده بوده اند. خودشان این طور می گویند. می گویند مرد مزاحم از زن جوان خواسته های نامشروع داشته، تماس می گرفته، کوتاه نمی آمده... تا اینکه روزی قرار می گذارند با مرد مزاحم، می آید سر قرار، زن و مرد چاقو می کشند، می کُشندش.

۱ روز پیش
قاتل اسیدپاش در زابل به اعدام محکوم شد
قاتل اسیدپاش در زابل به اعدام محکوم شدزاهدان- ایرنا- رئیس دادگستری زابل در شمال سیستان و بلوچستان گفت: حکم نهایی پرونده اسیدپاشی مردادماه سال گذشته زابل که منجر به قتل یک نفر شد از سوی دیوان عالی کشور صادر و 2 متهم اصلی یکی به اعدام و دیگری به حبس طولانی مدت محکوم شد.

۱ روز پیش
دستگیری سه آدم ربا در شهریار
فرمانده انتظامی شهرستان شهریار از دستگیری آدم ربایان در کمتر از ۲۴ ساعت خبر داد.

۱ روز پیش
آتش سوزی در حوالی باغ پرندگان تهران
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از آتش سوزی درحوالی باغ پرندگان خبر داد.

۱ روز پیش
مهار آتش سوزی بزرگ ضایعات کارخانه در جاده مخصوص کرج
مهار آتش سوزی بزرگ ضایعات کارخانه در جاده مخصوص کرجانبار ضایعات یک کارخانه صنعتی در جاده مخصوص کرج صبح امروز آتش گرفت و آتش‌نشانان چهار ایستگاه برای خاموش کردن آن تلاش کردند.

۱ روز پیش
فیلم تجاوز به زن در دستان مردان شرور | زنی که در برابر چشمان شوهر مورد آزار قرار گرفت
وقتی به قصد در اختیار قرار دادن بنزین به ۲ نفر که در حاشیه جاده ایستاده بودند خودرو را متوقف کردم، من و همسرم به یکباره از سوی ۲ مرد جوان و ۲ نفر دیگری که در محدوده جنگلی اطراف بهشت زهرا مخفی شده بودند، مورد حمله قرار گرفتیم و ...

۱ روز پیش
قاتل پرونده اسیدپاشی زابل به قصاص محکوم شد
رئیس حوزه قضایی شهرستان زابل گفت: در مرداد ماه سال قبل متأسفانه شاهد اسید پاشی در این شهرستان بودیم که منجر به قتل یک نفرشد که خوشبختانه با پیگیریهای مستمر و اقدامات انجام گرفته از سوی تیمهای اطلاعاتی و تخصصی در کمتر از 5 روز دونفر متهم در این رابطه دستگیر شدند.

۱ روز پیش
عاقبت تلخ رابطه نامشروع | زن شوهردار با دوست پسرش از خانه فرار کرد و...
عاقبت تلخ رابطه نامشروع | زن شوهردار با دوست پسرش از خانه فرار کرد و...زن شوهردار با دوست پسرش از خانه فرار کرد. شوهرش را دوست نداشت و این پسر جوان را در پارک دیده بود و به او دلبسته بود. یک روز به پیشنهاد پسر از خانه شوهر فرار کرد و همه چیزش را با خودش برد، غافل از اینکه...

۱ روز پیش
آتش در حوالی باغ پرندگان مهار شد
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از آتش سوزی درحوالی باغ پرندگان خبر داد.و گفت آتش سوزی مهار شد.

۱ روز پیش
/ لیست اخبار آتش سوزی
آمار جانبختگان آزادشهر هنوز قطعی نیست
در بامداد ششمین روز از وقوع حادثه انفجار تونل شماره یک معدن زمستان یورت آزادشهر، معدنکاران توانستند با استفاده از مسیر دوم تونل به پیکر ۱۳ تن از معدنچیان جانباخته دسترسی پیدا کنند.

۴۷ روز پیش
کشف ۱۳ جسد دیگر از تونل معدن آزادشهر؛ شمار جانباختگان به ۳۵ تن رسید
کشف ۱۳ جسد دیگر از تونل معدن آزادشهر؛ شمار جانباختگان به ۳۵ تن رسیداجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
مدیر کل مدیریت بحران گلستان گفت: با تلاش نیروهای تجسس امدادگر در معدن زمستان یورت آزادشهر، جسد ۱۳ معدنچی دیگر در عمق تونل معدن شناسایی شد.

۴۷ روز پیش
احتمال زنده بودن معدنچیان محبوس در «زمستان یورت»
احتمال زنده بودن معدنچیان محبوس در «زمستان یورت» اجتماع > اجتماعی - درحالی‌که عملیات امدادی برای رسیدن به انتهای تونل اصلی معدن زمستان یورت، جایی که تعدادی از کارگران در آنجا محبوس شده‌اند ادامه دارد، مدیرکل مدیریت بحران استان گلستان از احتمال زنده‌ماندن معدنچیان گرفتار خبر داد.

۴۷ روز پیش
شناسایی هویت بیست و دومین جانباخته معدن آزادشهر
شناسایی هویت بیست و دومین جانباخته معدن آزادشهرمدیرکل پزشکی قانونی استان گلستان از شناسایی هویت بیست و دومین جانباخته حادثه انفجار معدن زغال سنگ آزادشهر خبر داد.

۴۸ روز پیش
چهارمین روز امدادرسانی به معدنچیان یورت
چهارمین روز امدادرسانی به معدنچیان یورتساعت ۱۲:۰۵ دقیقه ظهر روز چهارشنبه ‌(۱۳ اردیبهشت ماه) در معدن زغال‌سنگ آزادشهر در استان گلستان انفجاری شدید رخ داد و باعث تخریب بخشی از این معدن شد.

۴۸ روز پیش
داد و ستد جان‌ با نان در معادن نا ایمن
داد و ستد جان‌ با نان در معادن نا ایمناجتماع > اجتماعی - تا پیش از ظهر چهارشنبه ۱۳ اردیبهشت‌ماه شاید کمتر کسی نام «زمستان یورت» را شنیده بود اما این روزها همه از آنجا و معدنچیانش سخن می‌گویند؛ از اینکه آنها برای گذران زندگی‌شان مجبور بودند در شرایطی سخت و طاقت‌فرسا و در‌برابر حقوقی ناچیز کار کنند و دم نزنند.

۴۸ روز پیش
آن روی سکه یک فاجعه
آن روی سکه یک فاجعهجان باختن ۳۵ کارگر در انفجار ناشی از نشت گاز در معدن یورت آزادشهر گلستان بار دیگر بحث ایمنی معادن زغال‌سنگ کشور را به میان آورده است. حادثه اخیر پس از آن اتفاق افتاد که تعدادی از کارگران قصد داشتند، یکی از موتورهای دیزل از کار افتاده معدن را از طریق روش باتری به باتری روشن کنند.

۴۸ روز پیش
آتش‌ فروشگاه لوازم آرایشی را خاکستر کرد +عکس
آتش‌ فروشگاه لوازم آرایشی را خاکستر کرد +عکسفروشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی در بلوار خلیج‌ فارس آتش گرفت و تبدیل به تلی از خاکستر شد.

۴۸ روز پیش
عملیات امداد و نجات حادثه معدن آزادشهر+ فیلم
عملیات امداد و نجات حادثه معدن آزادشهر+ فیلمعملیات امداد و نجات وکار آواربرداری برای دسترسی به محل انفجار تونل معدن زمستان یورت آزادشهر ادامه دارد.

۴۸ روز پیش
شهادت یک آتش نشان در حریق پالایشگاه زغال سنگ اصفهان +عکس
شهادت یک آتش نشان در حریق پالایشگاه زغال سنگ اصفهان +عکسدر حادثه حریق پالایشگاه زغال سنگ اصفهان یک آتش نشان به شهادت رسید.

۴۸ روز پیش
حریق در پالایشگاه زغال سنگ اصفهان/ شهادت یک آتش نشان
حریق در پالایشگاه زغال سنگ اصفهان/ شهادت یک آتش نشاندر حادثه حریق پالایشگاه زغال سنگ اصفهان یک آتش نشان به شهادت رسید.

۴۸ روز پیش
حضور پیمانکار معدن آزادشهر در دادسرا
حضور پیمانکار معدن آزادشهر در دادسرااجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
رییس کل دادگستری استان گلستان از احضار پیمانکار معدن زمستان یورت آزادشهر به دادسرا خبر داد و گفت: پیمانکار به همراه وکیل خود در دادسرا حضور یافت.

۴۸ روز پیش
این‌« خانه»‌سیاه شد؛ روایتی از حادثه معدن یورت
این‌« خانه»‌سیاه شد؛ روایتی از حادثه معدن یورتاجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
اهالی روستای سوسرا عصر پنجشنبه سه بار مسیر غسالخانه تا گورستان را رفتند و برگشتند تا پیکر مجتبی، حمید و نورالله را به خاک بسپارند. سه جوان سی و اندی ساله که چهارشنبه ظهر در حادثه انفجار معدن زمستان یورت جان خود را از دست دادند.

۴۸ روز پیش
پیکر یک جانباخته دیگر حادثه معدن زغال سنگ آزادشهر خارج شد
پیکر یک جانباخته دیگر حادثه معدن زغال سنگ آزادشهر خارج شداجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
فرماندار آزادشهر در شرق گلستان از خارج شدن پیکر یکی دیگر از جانباختگان حادثه معدن زغال سنگ زمستان یورت این شهرستان در بامداد روز شنبه خبر داد.

۴۹ روز پیش
پیکر یک معدنچی دیگر از معدن یورت خارج شد
پیکر یک معدنچی دیگر از معدن یورت خارج شدمدیرکل مدیریت بحران استان گلستان گفت: پیکر یکی دیگر از معدنچیان جانباختگان حادثه انفجار معدن زمستان یورت آزادشهر بامداد امروز از معدن خارج شد.

۴۹ روز پیش
اینجا همیشه زمستان است
اینجا همیشه زمستان استاجتماع > اجتماعی - محمد جعفری : ۳ روز از انفجار مرگبار در معدن زمستان یورت آزادشهر، در استان گلستان می‌گذرد و همچنان تلاش‌ها برای یافتن معدنچیان گرفتار شده در آنجا ادامه دارد.

۴۹ روز پیش
کارگاه تولید لوازم پلاستیکی آتش گرفت +عکس
کارگاه تولید لوازم پلاستیکی آتش گرفت +عکسآتش نشانان با حضور به موقع خود آتش سوزی در کارگاه تولید لوازم پلاستیکی را مهار کردند.

۵۰ روز پیش
سمند در تونل توحید آتش گرفت
سمند در تونل توحید آتش گرفتیک خودروی سمند داخل تونل توحید دچار حریق شد.

۵۰ روز پیش
۸۰ درصد آواربرداری ریزش اول تونل معدن انجام شد
80 درصد آواربرداری ریزش اول تونل معدن انجام شدمعاون عمرانی استاندار گلستان با اشاره به اینکه بر اثر انفجار در معدن در سه نقطه تونل ریزش اتفاق افتاده است، گفت: ۸۰ درصد آواربرداری ریزش اول انجام شده است.

۵۰ روز پیش
امدادرسانی به حادثه دیدگان معدن «یورت» در سومین روز / تلاش برای دسترسی به قسمت دوم تونل /۸۱ مصدوم و ۱۵ محبوس
امدادرسانی به حادثه دیدگان معدن «یورت» در سومین روز / تلاش برای دسترسی به قسمت دوم تونل /81 مصدوم و 15 محبوسرئیس سازمان امداد و نجات هلال احمر از ادامه امدادرسانی به حادثه‌دیدگان معدن یورت در سومین روز و توزیع نزدیک به دو تن اقلام و مواد غذایی در محل حادثه خبر داد.

۵۰ روز پیش
امدادرسانی حادثه معدن «یورت» در سومین روز
امدادرسانی حادثه معدن «یورت» در سومین روزاجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
رئیس سازمان امداد و نجات هلال احمر از ادامه امدادرسانی به حادثه‌دیدگان معدن یورت در سومین روز و توزیع نزدیک به دو تن اقلام و مواد غذایی در محل حادثه خبر داد.

۵۰ روز پیش
آتش سوزی در چهارراه جهان کودک
سخنگوی سازمان آتش نشانی از حریق در یک ساختمان در حال ساخت واقع در چهارراه جهان کودک خبرداد.

۵۰ روز پیش
حادثه معدن آزادشهر ناشی از نبود ایمنی است
حادثه معدن آزادشهر ناشی از نبود ایمنی استرئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور درباره حادثه معدن آزادشهر گفت: این حادثه به مربوط به نبود ایمنی بوده است.

۵۰ روز پیش
آتش‌، فروشگاه لوازم آرایشی را خاکستر کرد
آتش‌، فروشگاه لوازم آرایشی را خاکستر کردفروشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی در بلوار خلیج‌فارس آتش گرفت و تبدیل به تلی از خاکستر شد.

۵۰ روز پیش
وزیر تعاون علت انفجار معدن آزادشهر را تعویض باتری داخل تونل اعلام کرد
وزیر تعاون علت انفجار معدن آزادشهر را تعویض باتری داخل تونل اعلام کرداجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی علت وقوع انفجار در معدن زمستان یورت شهرستان آزادشهر در شرق استان گلستان را تعویض باتری کشنده واگن‌ها در داخل تونل و جرقه ناشی از آن اعلام کرد.

۵۱ روز پیش
آتش‌سوزی در کمپ ترک اعتیاد بانوان قزوین
آتش‌سوزی در کمپ ترک اعتیاد بانوان قزوینسخنگوی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان قزوین گفت: این حادثه ۲۳ مصدوم بر جای گذاشت که متاسفانه ۲ مجروح دچار سوختگی بالای ۷۰ درصد شدند که یکی از آنها به سبب شدت سوختگی به تهران اعزام شد.

۵۱ روز پیش
فوت ۲۱ معدنچی | احتمال زنده ماندن سایر محبوسان
فوت ۲۱ معدنچی | احتمال زنده ماندن سایر محبوساناجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
مدیر کل بحران استان گلستان با تایید فوت ۲۱ معدنچی نسبت به نجات سایر محبوس شدگان ابراز امیدواری کرد.

۵۱ روز پیش
پیکرهای جانباختگان فاجعه معدن گلستان +عکس
پیکرهای جانباختگان فاجعه معدن گلستان +عکسروز گذشته انفجاری در عمق ۱۲۰۰ متری معدن زغال سنگ زمستان یورت در آزادشهر استان گلستان رخ داد که موجب حبس تعدادی از معدنکاران و جان باختن ۳۵ تن از آنان شد.

۵۱ روز پیش
تصاویر غم انگیز از نگاه های خانواده ها و کارگران فاجعه معدن گلستان
تصاویر غم انگیز از نگاه های خانواده ها و کارگران فاجعه معدن گلستانساعت ۱۲ و پنج دقیقه ظهر روز گذشته (چهارشنبه) انفجاری در معدن زمستانه یورت در منطقه خوش ییلاق استان گلستان رخ داد که در نتیجه آن تاکنون ۳۵ کارگر جان خود را از دست دادند.

۵۱ روز پیش
جزئیات تازه از حادثه معدن یورت / تایید جان‌باختن ۳۵ معدنکار
جزئیات تازه از حادثه معدن یورت / تایید جان‌باختن ۳۵ معدنکارعلی ربیعی، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از جان باختن ۳۵ معدنکار در حادثه معدن زمستان یورت آزادشهر خبر داد.

۵۱ روز پیش

صفحه ۲ از ۱۲ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 1
2
3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 صفحه بعد صفحه آخر