جمعه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۶
حوادث ایران و جهان
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
ستاره فوتبال، متهم نفر دوم در پرونده قتل یک تاجر+ عکس
ستاره فوتبال، متهم نفر دوم در پرونده قتل یک تاجر+ عکسبا اعتراف قاتل به ارتکاب جرم، پای یک ستاره مطرح فوتبال در سال های نه چندان دور به پرونده قتل بازشد.

۵ روز پیش
رابطه پنهانی زن شوهردار؛ علت قتل شوهر/ مردی که بخاطر دوقلوهایش آدم کشت!
رابطه پنهانی زن شوهردار؛ علت قتل شوهر/ مردی که بخاطر دوقلوهایش آدم کشت!همسرم دوقلو باردار بود و ما با هم زندگی خوبی داشتیم اما من مشکلات مالی زیادی داشتم و نمی‌توانستم هزینه زایمان و زندگی بچه‌هایم را بدهم؛ وقتی کیانا به من پیشنهاد داد که شوهرش را بکشم و شش ‌میلیون تومان بگیرم، قبول کردم چون در مخمصه مالی گرفتار شده بودم.

۴ روز پیش
سکوت مرموز از قتل زن جوان خبر می داد
سکوت مرموز از قتل زن جوان خبر می دادزن میانسال وقتی متوجه غیبت ناگهانی زن همسایه وسه فرزندش شد برای بررسی موضوع به آپارتمان آنها رفت اما پس ازورود به خانه با جسد زن جوان روبه‌رو شد. درحالی که هیچ اثری از همسر و سه کودکش نبود.

۳ روز پیش
تیراندازی در مرکز مسکو زخمی به‌جا گذاشت
تیراندازی در مرکز مسکو زخمی به‌جا گذاشتیک فرد ناشناس نزدیک یک رستوران واقع در مرکز مسکو بدون هدف تیراندازی کرد.

۲ روز پیش
محاکمه قاتلی که می‌گوید عاشق است
محاکمه قاتلی که می‌گوید عاشق است«عشق زیاد» انگیزه‌ای بود که باعث شد مردی به‌خاطر آن دست به قتل همسرش بزند.

۲ روز پیش
آخرین جزئیات از پرونده قتل سریالی وحشتناک زنان گیلانی/ زن صیغه ای قاتل، همدست و برنامه ریز جنایت بود؟
آخرین جزئیات از پرونده قتل سریالی وحشتناک زنان گیلانی/ زن صیغه ای قاتل، همدست و برنامه ریز جنایت بود؟طعمه‌هایش را به محلی خلوت کشانده و در فرصتی مناسب با روسری‌هایشان آنها را خفه می‌کرد. اجساد را به خانه‌اش برده و در حمام مثله کرده و قسمت‌های مختلف اندام آنها را در جنگل‌ها و رودخانه‌های اطراف استان گیلان و شهرهای اطراف رشت رها می‌کرد.

۳ روز پیش
از سرقت در نوجوانی تا قتل ۷ زن در بزرگسالی
از سرقت در نوجوانی تا قتل ۷ زن در بزرگسالیاجتماع > اجتماعی - «مردی خونسرد که مدعی است انگیزه‌اش از قتل‌های سریالی، انتقام گرفتن از زنان بوده است».

۵ روز پیش
قتل همسر با کابل بخاطر سوء ظن/ می خواست با آرایش تند و لباس‌های پر زرق و برق بیرون برود!
قتل همسر با کابل بخاطر سوء ظن/ می خواست با آرایش تند و لباس‌های پر زرق و برق بیرون برود!مرد جوانی که پس از مشاجره شدید خانوادگی، همسرش را با کابل رایانه خفه کرده بود، صبح دیروز به اتهام قتل عمد و جنایت بر میت در شعبه دهم دادگاه کیفری تحت محاکمه قرار گرفت. این مرد که بخاطر سوءظن به همسرش او را به قتل رسانده بود پس از جنایت، جسد زن را داخل یک گونی قرار داد و در سطل زباله خیابان انداخت.

۳ روز پیش
خواستگار شرور، دختر جوان را دزدید تا پدرش به ازدواج رضایت بدهد/ افشای راز عاشق خشن!
خواستگار شرور، دختر جوان را دزدید تا پدرش به ازدواج رضایت بدهد/ افشای راز عاشق خشن! آن روز وقتی از دانشگاه بیرون آمدم با خودرویش سد راهم شد و مرا با زور و تهدید سوار کرد و به سمت شمال رفت. من فکر می‌کردم دیگر آینده‌ام تباه شده تا اینکه پدرش با ما تماس گرفت و توانست راضی‌اش کند که به تهران برگردیم.

۴ روز پیش
قتل مرد 50 ساله به روش حلق آویز
قتل مرد 50 ساله به روش حلق آویزفرمانده انتظامی شهرستان چابهار از شناسایی و دستگیری عامل قتل مرد 50 ساله در یکی از روستاهای این شهر خبر داد.

۵ روز پیش
/ لیست اخبار آتش سوزی
آتش سوزی در منطقه صنعتی دوبی
آتش سوزی در منطقه صنعتی دوبیانبار لوزام یدکی خودرو در منطقه صنعتی دوبی طعمه حریق شد.

۱۷۴ روز پیش
نجات یک خانواده از میان دود و آتش
نجات یک خانواده از میان دود و آتشسخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از نجات سه عضو یک خانواده از حریق در منزل مسکونی‌شان خبر داد.

۱۷۸ روز پیش
آتش گرفتن هواپیمای آمریکایی هنگام بلند شدن از باند فرودگاه
آتش گرفتن هواپیمای آمریکایی هنگام بلند شدن از باند فرودگاهیکی از هواپیماهای خطوط پروازی آمریکا هنگام بلند شدن از باند فرودگاه بین‌المللی "اوهرِ" شیکاگو دچار آتش‌سوزی شد.

۱۸۰ روز پیش
آتش‌سوزی مرگبار در غرب هند
آتش‌سوزی مرگبار در غرب هندپلیس هند از وقوع آتش‌سوزی مرگبار در محل فروش لوازم آتش‌بازی در غرب این کشور خبر داد.

۱۸۰ روز پیش
آتش سوزی در سرچشمه تهران
آتش سوزی در سرچشمه تهرانشامگاه گذشته (جمعه هفتم آبان‌ماه) در پی آتش سوزی گسترده در چندین مغازه مواد شوینده در خیابان مصطفی خمینی (سرچشمه)، مامورین هشت ایستگاه آتش نشانی پس از حضور در محل به اطفاء حریق پرداختند که در پی این حادثه به این مغازه‌ها خسارات شدیدی وارد شد.

۱۸۰ روز پیش
خسارت ۵۰ میلیاردی به کارخانه‌ای که خاکستر شد
خسارت ۵۰ میلیاردی به کارخانه‌ای که خاکستر شدآتش‌نشانان ۱۵ ایستگاه بعد از ۹ ساعت جدال با شعله‌های آتش توانستند آتش‌سوزی گسترده در کارخانه‌ای در حوالی شهرکرد را مهار کنند.

۱۸۱ روز پیش
آتش‌سوزی گسترده در خیابان مصطفی خمینی
آتش‌سوزی گسترده در خیابان مصطفی خمینیسخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از حریق گسترده در انبار نگهداری از مواد شیمیایی و پیش‌ساز مواد شوینده در خیابان مصطفی خمینی خبر داد.

۱۸۱ روز پیش
آتش سوزی ۲ خودروی پژو ۲۰۶ و مگان در داخل پارکینگ
آتش سوزی 2 خودروی پژو 206 و مگان در داخل پارکینگسخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران از آتش سوزی ۲ خودروی مگان و پژو ۲۰۶ در داخل پارکینگ مجتمع مسکونی خبرداد.

۱۸۱ روز پیش
آتش‌سوزی گسترده در ناصر خسرو
آتش‌سوزی گسترده در ناصر خسروهمشهری آنلاین: سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از حریق گسترده یک انبار کاغذ در خیابان ناصر خسرو خبر داد.

۱۸۱ روز پیش
آتش، کارگاه مبل سازی را خاکستر کرد
آتش، کارگاه مبل سازی را خاکستر کردبامداد امروز پنجشنبه یک کارگاه مبل سازی در جنوب تهران دچار حریق شد.

۱۸۱ روز پیش
حریق گسترده در ناصر خسرو
حریق گسترده در ناصر خسروسخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از حریق گسترده یک انبار کاغذ در خیابان ناصر خسرو خبر داد.

۱۸۱ روز پیش
حریق کارگاه کفش در جمهوری
حریق کارگاه کفش در جمهوریسخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از آتش سوزی در یک کارگاه کفاشی در خیابان جمهوری اسلامی خبر داد.

۱۸۱ روز پیش
حریق در یک مجتمع مسکونی در پونک
حریق در یک مجتمع مسکونی در پونکسخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از وقوع حریق یک مجتمع مسکونی در پونک خبر داد.

۱۸۵ روز پیش
۲۸ کشته و زخمی در انفجار گاز در روسیه
۲۸ کشته و زخمی در انفجار گاز در روسیهبر اثر نشت گاز در روسیه تاکنون ۱۵ نفر کشته شده‌اند.

۱۸۵ روز پیش
انفجار در خیابان فداییان اسلام/ دو مصدوم به بیمارستان منتقل شدند
انفجار در خیابان فداییان اسلام/ دو مصدوم به بیمارستان منتقل شدندسخنگوی اورژانس تهران از وقوع یک انفجار به دلیل نقص فنی آبگرمکن در خیابان فداییان اسلام خبر داد و گفت: بر اثر این حادثه دو نفر به شدت مصدوم شدند.

۱۸۵ روز پیش
آتش دوباره به جان تالاب میانگران ایذه افتاد
آتش دوباره به جان تالاب میانگران ایذه افتادآتش‌سوزی چند باره در زمین‌های اطراف تالاب میانگران ایذه قسمت انبوهی از پوشش گیاهی آن را از بین برد.

۱۸۵ روز پیش
آتش سوزی در مجتمع رازی خیابان فدائیان اسلام
آتش سوزی در مجتمع رازی خیابان فدائیان اسلامیک فقره آتش سوزی ناشی از انفجار گاز در مجتمع رازی واقع در خیابان فدائیان اسلام به وقوع پیوست.

۱۸۵ روز پیش
۲ هکتار از باغات ساوه در آتش سوخت
2 هکتار از باغات ساوه در آتش سوختبر اثر آتش سوزی در شهرستان ساوه دو هکتار از باغات این شهرستان طعمه حریق شد.

۱۸۵ روز پیش
آتش‌سوزی در مجتمع مسکونی؛ ۱۲ نفر نجات پیدا کردند
آتش‌سوزی در مجتمع مسکونی؛ ۱۲ نفر نجات پیدا کردندهمشهری آنلاین: سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از وقوع آتش‌سوزی در یک مجتمع مسکونی در اتوبان اشرفی‌ اصفهانی خبر داد و گفت: در این حادثه ۱۲ نفر نجات پیدا کردند.

۱۸۵ روز پیش
پیکر آتش‌نشان شهید «مهدی حاجی‌پور» امروز تشییع می‌شود
پیکر آتش‌نشان شهید «مهدی حاجی‌پور» امروز تشییع می‌شودمراسم تشییع پیکر آتش نشان "شهید مهدی حاجی‌پور" ساعت ۱۱ امروز در مقابل ایستگاه ۲۲ آتش نشانی برگزار می‌شود.

۱۹۷ روز پیش
شهادت یک آتش نشان در حین انجام عملیات نجات + جزئیات
شهادت یک آتش نشان در حین انجام عملیات نجات + جزئیاتمدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از شهادت یک آتش نشان در حین انجام عملیات در میدان قیام خبر داد.

۱۹۷ روز پیش
حریق گسترده انبار کالا در شورآباد
حریق گسترده انبار کالا در شورآبادسخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از حریق گسترده یک انبار ۴۰۰۰ متری کالا در شور آباد خبر داد.

۱۹۷ روز پیش
حریق لوکوموتیو در جنوب تهران
حریق لوکوموتیو در جنوب تهرانسخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از اطفای حریق در لوکوموتیو قطاری در جنوب تهران خبر داد.

۲۰۰ روز پیش
توضیحات پلیس درمورد خودسوزی یک‌ زن در بلوار کشاورز
توضیحات پلیس درمورد خودسوزی یک‌ زن در بلوار کشاورزمرکز اطلاع رسانی پلیس پایتخت توضیحاتی را درباره خودسوزی یک زن در بلوار کشاورز تهران ارائه کرد و از بررسی علت و انگیزه‌های وقوع این حادثه خبر داد.

۲۰۱ روز پیش
سوختگی مشکوک یک زن ۳۰ ساله در بلوار کشاورز
سوختگی مشکوک یک زن 30 ساله در بلوار کشاورزصبح امروز یک زن ۳۰ ساله در محدوده بلوار کشاورز دچار سوختگی مشکوک شد که نیروهای اورژانس فرد حادثه‌دیده را به بیمارستان سوختگی شهید مطهری منتقل کردند.

۲۰۱ روز پیش
خودسوزی مرد مغازه‌دار در اداره دارایی/ مصدوم شاهرگ خود را زد
خودسوزی مرد مغازه‌دار در اداره دارایی/ مصدوم شاهرگ خود را زدمرد مغازه‌داری پیش از ظهر امروز پس از مشاجره با کارمندان اداره مالیات و دارایی شهرستان نور اقدام به خودکشی در ملأ عام کرد.

۲۰۱ روز پیش
خسارت یک‌میلیارد تومانی آتش‌سوزی در یک کارخانه فاقد بیمه در آذرشهر
خسارت یک‌میلیارد تومانی آتش‌سوزی در یک کارخانه فاقد بیمه در آذرشهررئیس ایستگاه آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری آذرشهر گفت: آتش‌سوزی واحد تولیدی در شهرک سلیمی خسارت جانی نداشت، اما طبق برآوردهای اولیه، این آتش‌سوزی یک میلیارد تومان خسارت وارد کرده است.

۲۰۱ روز پیش
بیش از ۷۰ زخمی در انفجار مهیب گاز در اسپانیا
بیش از ۷۰ زخمی در انفجار مهیب گاز در اسپانیامقام‌های اسپانیایی می‌گویند: بیش از ۷۰ نفر در جریان یک انفجار مهیب گاز در منطقه "مالاگا" در جنوب این کشور مجروح شده‌اند.

۲۰۷ روز پیش
مصدومیت ۹ مسافر در برخورد پژو با پراید/ آتش‌سوزی در مراتع چهارمحال و بختیاری
مصدومیت 9 مسافر در برخورد پژو با پراید/ آتش‌سوزی در مراتع چهارمحال و بختیاریسخنگوی سازمان امداد و نجات از مصدومیت ۹ مسافر به دلیل برخورد پراید با پژو خبر داد و گفت: این حادثه بامداد امروز در خراسان شمالی به وقوع پیوسته است.

۲۰۷ روز پیش
حریق ۶ خودرو در محور سنندج ـ‌ مریوان/ ۷ مسافر در آتش سوختند
حریق 6 خودرو در محور سنندج ـ‌ مریوان/ 7 مسافر در آتش سوختندمعاون عملیات امداد و نجات از حریق ۶ خودرو در محور سنندج ـ مریوان خبر داد و گفت:‌بر اثر این حادثه ۷ مسافر در آتش سوختند.

۲۰۸ روز پیش

صفحه ۳ از ۸ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 1 2
3
4 5 6 7 8 صفحه بعد صفحه آخر