شنبه ۵ فروردین ۱۳۹۶
حوادث ایران و جهان
hamchap.ir
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
/ لیست اخبار آتش سوزی
آتش، کارگاه مبل سازی را خاکستر کرد
آتش، کارگاه مبل سازی را خاکستر کردبامداد امروز پنجشنبه یک کارگاه مبل سازی در جنوب تهران دچار حریق شد.

۱۴۸ روز پیش
حریق گسترده در ناصر خسرو
حریق گسترده در ناصر خسروسخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از حریق گسترده یک انبار کاغذ در خیابان ناصر خسرو خبر داد.

۱۴۸ روز پیش
حریق کارگاه کفش در جمهوری
حریق کارگاه کفش در جمهوریسخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از آتش سوزی در یک کارگاه کفاشی در خیابان جمهوری اسلامی خبر داد.

۱۴۸ روز پیش
آتش‌سوزی گسترده در ناصر خسرو
آتش‌سوزی گسترده در ناصر خسروهمشهری آنلاین: سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از حریق گسترده یک انبار کاغذ در خیابان ناصر خسرو خبر داد.

۱۴۸ روز پیش
آتش سوزی ۲ خودروی پژو ۲۰۶ و مگان در داخل پارکینگ
آتش سوزی 2 خودروی پژو 206 و مگان در داخل پارکینگسخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران از آتش سوزی ۲ خودروی مگان و پژو ۲۰۶ در داخل پارکینگ مجتمع مسکونی خبرداد.

۱۴۸ روز پیش
حریق در یک مجتمع مسکونی در پونک
حریق در یک مجتمع مسکونی در پونکسخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از وقوع حریق یک مجتمع مسکونی در پونک خبر داد.

۱۵۱ روز پیش
۲۸ کشته و زخمی در انفجار گاز در روسیه
۲۸ کشته و زخمی در انفجار گاز در روسیهبر اثر نشت گاز در روسیه تاکنون ۱۵ نفر کشته شده‌اند.

۱۵۱ روز پیش
آتش سوزی در مجتمع رازی خیابان فدائیان اسلام
آتش سوزی در مجتمع رازی خیابان فدائیان اسلامیک فقره آتش سوزی ناشی از انفجار گاز در مجتمع رازی واقع در خیابان فدائیان اسلام به وقوع پیوست.

۱۵۱ روز پیش
انفجار در خیابان فداییان اسلام/ دو مصدوم به بیمارستان منتقل شدند
انفجار در خیابان فداییان اسلام/ دو مصدوم به بیمارستان منتقل شدندسخنگوی اورژانس تهران از وقوع یک انفجار به دلیل نقص فنی آبگرمکن در خیابان فداییان اسلام خبر داد و گفت: بر اثر این حادثه دو نفر به شدت مصدوم شدند.

۱۵۱ روز پیش
آتش دوباره به جان تالاب میانگران ایذه افتاد
آتش دوباره به جان تالاب میانگران ایذه افتادآتش‌سوزی چند باره در زمین‌های اطراف تالاب میانگران ایذه قسمت انبوهی از پوشش گیاهی آن را از بین برد.

۱۵۱ روز پیش
۲ هکتار از باغات ساوه در آتش سوخت
2 هکتار از باغات ساوه در آتش سوختبر اثر آتش سوزی در شهرستان ساوه دو هکتار از باغات این شهرستان طعمه حریق شد.

۱۵۱ روز پیش
آتش‌سوزی در مجتمع مسکونی؛ ۱۲ نفر نجات پیدا کردند
آتش‌سوزی در مجتمع مسکونی؛ ۱۲ نفر نجات پیدا کردندهمشهری آنلاین: سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از وقوع آتش‌سوزی در یک مجتمع مسکونی در اتوبان اشرفی‌ اصفهانی خبر داد و گفت: در این حادثه ۱۲ نفر نجات پیدا کردند.

۱۵۱ روز پیش
پیکر آتش‌نشان شهید «مهدی حاجی‌پور» امروز تشییع می‌شود
پیکر آتش‌نشان شهید «مهدی حاجی‌پور» امروز تشییع می‌شودمراسم تشییع پیکر آتش نشان "شهید مهدی حاجی‌پور" ساعت ۱۱ امروز در مقابل ایستگاه ۲۲ آتش نشانی برگزار می‌شود.

۱۶۴ روز پیش
حریق گسترده انبار کالا در شورآباد
حریق گسترده انبار کالا در شورآبادسخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از حریق گسترده یک انبار ۴۰۰۰ متری کالا در شور آباد خبر داد.

۱۶۴ روز پیش
شهادت یک آتش نشان در حین انجام عملیات نجات + جزئیات
شهادت یک آتش نشان در حین انجام عملیات نجات + جزئیاتمدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از شهادت یک آتش نشان در حین انجام عملیات در میدان قیام خبر داد.

۱۶۴ روز پیش
حریق لوکوموتیو در جنوب تهران
حریق لوکوموتیو در جنوب تهرانسخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از اطفای حریق در لوکوموتیو قطاری در جنوب تهران خبر داد.

۱۶۷ روز پیش
سوختگی مشکوک یک زن ۳۰ ساله در بلوار کشاورز
سوختگی مشکوک یک زن 30 ساله در بلوار کشاورزصبح امروز یک زن ۳۰ ساله در محدوده بلوار کشاورز دچار سوختگی مشکوک شد که نیروهای اورژانس فرد حادثه‌دیده را به بیمارستان سوختگی شهید مطهری منتقل کردند.

۱۶۸ روز پیش
توضیحات پلیس درمورد خودسوزی یک‌ زن در بلوار کشاورز
توضیحات پلیس درمورد خودسوزی یک‌ زن در بلوار کشاورزمرکز اطلاع رسانی پلیس پایتخت توضیحاتی را درباره خودسوزی یک زن در بلوار کشاورز تهران ارائه کرد و از بررسی علت و انگیزه‌های وقوع این حادثه خبر داد.

۱۶۸ روز پیش
خسارت یک‌میلیارد تومانی آتش‌سوزی در یک کارخانه فاقد بیمه در آذرشهر
خسارت یک‌میلیارد تومانی آتش‌سوزی در یک کارخانه فاقد بیمه در آذرشهررئیس ایستگاه آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری آذرشهر گفت: آتش‌سوزی واحد تولیدی در شهرک سلیمی خسارت جانی نداشت، اما طبق برآوردهای اولیه، این آتش‌سوزی یک میلیارد تومان خسارت وارد کرده است.

۱۶۸ روز پیش
خودسوزی مرد مغازه‌دار در اداره دارایی/ مصدوم شاهرگ خود را زد
خودسوزی مرد مغازه‌دار در اداره دارایی/ مصدوم شاهرگ خود را زدمرد مغازه‌داری پیش از ظهر امروز پس از مشاجره با کارمندان اداره مالیات و دارایی شهرستان نور اقدام به خودکشی در ملأ عام کرد.

۱۶۸ روز پیش
مصدومیت ۹ مسافر در برخورد پژو با پراید/ آتش‌سوزی در مراتع چهارمحال و بختیاری
مصدومیت 9 مسافر در برخورد پژو با پراید/ آتش‌سوزی در مراتع چهارمحال و بختیاریسخنگوی سازمان امداد و نجات از مصدومیت ۹ مسافر به دلیل برخورد پراید با پژو خبر داد و گفت: این حادثه بامداد امروز در خراسان شمالی به وقوع پیوسته است.

۱۷۴ روز پیش
بیش از ۷۰ زخمی در انفجار مهیب گاز در اسپانیا
بیش از ۷۰ زخمی در انفجار مهیب گاز در اسپانیامقام‌های اسپانیایی می‌گویند: بیش از ۷۰ نفر در جریان یک انفجار مهیب گاز در منطقه "مالاگا" در جنوب این کشور مجروح شده‌اند.

۱۷۴ روز پیش
مرگ ۵ کودک در آتش‌سوزیِ پرورشگاهی در جنوب پاکستان
مرگ ۵ کودک در آتش‌سوزیِ پرورشگاهی در جنوب پاکستانحریق در یک پرورشگاه دولتی در جنوب پاکستان جان پنج کودک را گرفت.

۱۷۵ روز پیش
انفجار در آزمایشگاه خانگی در نیویورک جان یک آتش‌نشان را گرفت
انفجار در آزمایشگاه خانگی در نیویورک جان یک آتش‌نشان را گرفتانفجار در خانه‌ای در نیویورک که گمان می‌رود یک لابراتور تهیه مواد غیرقانونی بوده به کشته شدن دست‌کم یک آتش‌نشان و مجروح شدن چند نفر دیگر انجامیده است.

۱۷۵ روز پیش
برخورد ۲ تریلی حاوی سوخت و حریق ۶ خودرو در سنندج
برخورد ۲ تریلی حاوی سوخت و حریق ۶ خودرو در سنندجبرخورد دودستگاه تریلی حاوی سوخت با چهار دستگاه خودرو، منجر به آتش گرفتن هر شش خودرو و مصدومیت هفت تن شد.

۱۷۵ روز پیش
حریق ۶ خودرو در محور سنندج ـ‌ مریوان/ ۷ مسافر در آتش سوختند
حریق 6 خودرو در محور سنندج ـ‌ مریوان/ 7 مسافر در آتش سوختندمعاون عملیات امداد و نجات از حریق ۶ خودرو در محور سنندج ـ مریوان خبر داد و گفت:‌بر اثر این حادثه ۷ مسافر در آتش سوختند.

۱۷۵ روز پیش
۵۹هزار کلاس درس استاندارد گرم نمی‌شوند
۵۹هزار کلاس درس استاندارد گرم نمی‌شوندوزیر آموزش و پرورش که یک روز قبل از آغاز رسمی سال تحصیلی جدید سخنران پیش از خطبه‌های نمازجمعه بود، گزارشی از روند تجهیز مدارس کشور به سامانه گرمایشی استاندارد ارائه کرد.

۱۸۲ روز پیش
آماده‌باش آتش‌نشانی برای بازگشایی مدارس
آماده‌باش آتش‌نشانی برای بازگشایی مدارسسخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از آماده باش آتش نشانی برای بازگشایی مدارس تا بیستم مهر ماه خبر داد.

۱۸۲ روز پیش
حریق کارگاه ۱۲هزارمتری مبل‌سازی در یافت‌آباد
حریق کارگاه 12هزارمتری مبل‌سازی در یافت‌آبادسخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از حریق گسترده در یک کارگاه ۱۲ هزار متری مبل‌سازی خبر داد.

۱۸۲ روز پیش
۸ آتش‌نشان در مسکو جان باختند
۸ آتش‌نشان در مسکو جان باختنددر جریان اطفای آتش‌سوزی بزرگ در یک انبار کالا در "گولیانووا"، منطقه‌ای در شمال شرق مسکو پایتخت روسیه، هشت آتش‌نشان جان باختند.

۱۸۲ روز پیش

صفحه ۳ از ۸ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 1 2
3
4 5 6 7 8 صفحه بعد صفحه آخر