یکشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۸
حوادث ایران و جهان
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
/ لیست اخبار آتش سوزی
حریق گسترده انبار شیمیایی در جنوب‌تهران
حریق گسترده انبار شیمیایی در جنوب‌تهرانسخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از آتش‌سوزی گسترده یک انبار شیمیایی در خیابان انبار نفت خبر داد.

۱۱۱۱ روز پیش
حریق گسترده انبار ۱۰ هزار متری در جنوب تهران
حریق گسترده انبار 10 هزار متری در جنوب تهرانسخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از حریق گسترده در یک انبار ۱۰ هزار متری در جنوب تهران خبر داد.

۱۱۱۱ روز پیش
سوختگی ۳ نفر در آتش‌سوزی واحد مسکونی در نکا/ نشت گاز علت حادثه بود
سوختگی 3 نفر در آتش‌سوزی واحد مسکونی در نکا/ نشت گاز علت حادثه بودمسؤول واحد آتش‌نشانی شهرداری نکا گفت: نشت گاز در یک واحد مسکونی در نکا، سبب وقوع آتش‎سوزی و مصدومیت سه فرد ساکن در این واحد شد.

۱۱۱۲ روز پیش
انجام ۵ عملیات در سال جاری/ هلاکت ۳ داعشی مجهز به جلیقه انفجاری در کرمانشاه
انجام 5 عملیات در سال جاری/ هلاکت 3 داعشی مجهز به جلیقه انفجاری در کرمانشاهفرمانده یگان‌های ویژه ناجا از اجرای پنج مورد عملیات برخورد با اشرار و گروهک‌های تروریستی در سال جاری خبر داد.

۱۱۱۲ روز پیش
مانور بانوان آتش نشان ـ مشهد
مانور بانوان آتش نشان ـ مشهدمانور حریق مایعات قابل اشتعال جهت آموزش بانوان آتش نشان صبح امروز شنبه (۱۳شهریور) در مشهد برگزار شد.

۱۱۱۳ روز پیش
آب‌جوش جان دو کودک خردسال را گرفت
آب‌جوش جان دو کودک خردسال را گرفتدو کودک خردسال در اثر بی احتیاطی مادر خانواده با آب جوش سوختند و جانشان را از دست دادند.

۱۱۱۶ روز پیش
آتش‌سوزی فازهای ۱۵ و ۱۶ پارس جنوبی به طور کامل مهار شد
آتش‌سوزی فازهای 15 و 16 پارس جنوبی به طور کامل مهار شدمدیرکل مدیریت بحران استانداری بوشهر گفت: آتش‌سوزی فازهای ۱۵ و ۱۶ پارس جنوبی به طور کامل مهار شد.

۱۱۱۶ روز پیش
آتش سوزی گسترده دو برج در ابوظبی + عکس
آتش سوزی گسترده  دو برج در ابوظبی + عکسدو برج در شیخ نشین ابوظبی طعمه حریق شد و بیش از ۱۳ مصدوم برجای گذاشت.

۱۱۱۶ روز پیش
حریق گسترده کارگاه صندلی‌سازی
حریق گسترده کارگاه صندلی‌سازیسخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از حریق گسترده یک کارگاه صندلی‌سازی در اسلامشهر خبر داد.

۱۱۱۶ روز پیش
آتش‌سوزی فازهای ۱۵ و ۱۶ پارس جنوبی به طور کامل مهار شد
آتش‌سوزی فازهای 15 و 16 پارس جنوبی به طور کامل مهار شدمدیرکل مدیریت بحران استانداری بوشهر گفت: آتش‌سوزی فازهای ۱۵ و ۱۶ پارس جنوبی به طور کامل مهار شد.

۱۱۱۶ روز پیش
آتش سوزی در فازهای ۱۵ و ۱۶ منطقه ویژه پارس
آتش سوزی در فازهای ۱۵ و ۱۶ منطقه ویژه پارسهمشهری آنلاین: در پی حادثه آتش سوزی در واحد پساب پالایشگاه هشتم فازهای ۱۵ و ۱۶ پارس جنوبی ستاد بحران منطقه ویژه پارس به ریاست مدیرعامل این منطقه تشکیل جلسه داد.

۱۱۱۷ روز پیش
حریق در انبار لوستر
حریق در انبار لوسترسخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از حریق گسترده انبار لوستر در محدوده بازار تهران خبر داد.

۱۱۱۸ روز پیش
نجات ۱۳ تن از حریق بامدادی پرشیا
نجات 13 تن از حریق بامدادی پرشیاسخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از نجات ۱۳ تن از ساکنان یک مجتمع مسکونی در پی وقوع حریق خودرو در پارکینگ این ساختمان خبر داد.

۱۱۱۸ روز پیش
تلاش آتش‌نشان‌ها برای مهار کامل حریق در اسپانیا
تلاش آتش‌نشان‌ها برای مهار کامل حریق در اسپانیاتلاش ماموران آتش‌نشانی در شمال اسپانیا برای مهار کامل حریق گسترده‌ای که پنج‌شنبه شب آغاز شد، ادامه دارد.

۱۱۱۹ روز پیش
مرگ ۱۷ کارگر در آتش‌سوزی انبار در روسیه
مرگ ۱۷ کارگر در آتش‌سوزی انبار در روسیهوقوع آتش سوزی در یک انبار در مسکو، پایتخت روسیه موجب مرگ دست‌کم ۱۷ نفر شد.

۱۱۱۹ روز پیش
نجات ۲۰ تن از حریق سونای خشک
نجات ۲۰ تن از حریق سونای خشکهمشهری آنلاین: سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از نجات ۲۰ تن از ساکنان مجتمع مسکونی در پی حریق سونا خبر داد.

۱۱۲۰ روز پیش
۶ کشته در انفجار مرگبار گاز
۶ کشته در انفجار مرگبار گازانفجار هولناک گاز در اهواز، ساختمان ۴ واحدی را ویران کرد، جان ۶ نفر را گرفت و ۱۱ نفر را راهی بیمارستان کرد.

۱۱۲۲ روز پیش
ایستگاه‌های آتش‌نشانی به ۱۲۸ می‌رسد
ایستگاه‌های آتش‌نشانی به 128 می‌رسدمدیرعامل سازمان آتش‌نشانی شهر تهران گفت: تعداد ایستگاه های آتش‌نشانی تا ۷ مهر، روز آتش‌نشان به ۱۲۸ ایستگاه می‌رسد.

۱۱۲۴ روز پیش
انفجار مخزن آمونیاک کارخانه یخ در اهواز چند شهروند را راهی بیمارستان کرد
انفجار مخزن آمونیاک کارخانه یخ در اهواز چند شهروند را راهی بیمارستان کردانفجار مخزن آمونیاک کارخانه یخ در اهواز چند شهروند را به دلیل مسمومیت راهی بیمارستان کرد.

۱۱۲۷ روز پیش
وقوع آتش‌سوزی در خیایان خیام/ ساختمان ۳ طبقه در آتش سوخت
وقوع آتش‌سوزی در خیایان خیام/ ساختمان ۳ طبقه در آتش سوختسخنگوی سازمان آتش‌نشانی کشور گفت: یک ساختمان سه طبقه در خیابان خیام که انبار وسایل و ابزار کفاشی بوده دچار حریق شد.

۱۱۲۹ روز پیش
آتش‌‌گرفتن ۳ خودرو در داخل پارکینگ/ ۷ نفر نجات یافتند
آتش‌‌گرفتن ۳ خودرو در داخل پارکینگ/ ۷ نفر نجات یافتندسخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران از آتش‌سوزی ۳ خودرو در پارکینگ یک ساختمان سه طبقه مسکونی و نجات ۷ نفر خبر داد.

۱۱۳۴ روز پیش
اعزام ۲ فروند بالگرد آب‌پاش جهت مهار آتش جنگل‌های الوار گرمسیری/ آتش تا ساعات آینده مهار خواهد شد
اعزام 2 فروند بالگرد آب‌پاش جهت مهار آتش جنگل‌های الوار گرمسیری/ آتش تا ساعات آینده مهار خواهد شدفرماندار اندیمشک گفت: ۲ فروند بالگرد آب‌پاش از استان کرمانشاه به منطقه حادثه دیده اعزام شده و پیس‌بینی می‌شود که آتش تا ساعات آینده مهار خواهد شد.

۱۱۳۵ روز پیش
انفجارهای مرگبار در جایگاه‌های سوخت؛‌ مقصر کیست؟
انفجارهای مرگبار در جایگاه‌های سوخت؛‌ مقصر کیست؟حتما شما هم تا حالا کلیپ‌های مربوط به لحظه انفجار خودروها در جایگاه‌های سوخت سی‌ان‌جی را دیده‌اید.

۱۱۳۶ روز پیش
۲۰ هکتار از مراتع روستای آروی دماوند دچار حریق شد/ تلاش برای مهار کامل آتش ادامه دارد
20 هکتار از مراتع روستای آروی دماوند دچار حریق شد/ تلاش برای مهار کامل آتش ادامه داردمسؤول مدیریت بحران شهرستان دماوند گفت: ۲۰ هکتار از مراتع روستای آرو از توابع شهرستان دماوند بر اثر گرمای شدید هوا دچار حریق شده و تلاش‌ها برای مهار کامل آتش ادامه دارد.

۱۱۳۸ روز پیش
تهیه گزارشی از حریق‌های اخیر در ایران
تهیه گزارشی از حریق‌های اخیر در ایرانهمشهری آنلاین: فرمانده ناجا درباره وقوع حریق‌های گسترده در نقاط مختلفی از کشور در ماه‌های اخیر اظهار کرد: ناجا در این خصوص گزارشی ارائه کرده و آن را به قوه قضاییه، شورای عالی امنیت ملی و... ارسال خواهیم کرد.

۱۱۳۸ روز پیش
۲ موتورسوار ایرلندی در شعله‌های آتش سوختند + تصاویر
لویز کلارک همراه با موتورسوار دیگری جانشان را در سانحه‌ی تصادف از دست دادند.

۱۱۴۰ روز پیش
پتروشیمی بوعلی ماهشهر بازهم آتش گرفت | ۹ نفر مصدوم شدند
پتروشیمی بوعلی ماهشهر بازهم آتش گرفت | ۹ نفر مصدوم شدندهمشهری آنلاین: منابع محلی از ماهشهر خبر می‌دهند که در جریان تعمیرات پتروشیمی بوعلی در ماهشهر آتش‌سوزی رخ داده و ۹ نفر مصدوم شدند.

۱۱۴۷ روز پیش
حادثه در پتروشیمی بوعلی ۸ نفر را روانه بیمارستان کرد
حادثه در پتروشیمی بوعلی 8 نفر را روانه بیمارستان کردحادثه در پتروشیمی بوعلی سینا باعث مصدومیت هشت نفر شد.

۱۱۴۷ روز پیش
آتش‌سوزی در اتوبوس ساری ـ تهران با ۴۷ مسافر/ حادثه تلفات جانی نداشت
آتش‌سوزی در اتوبوس ساری ـ تهران با 47 مسافر/ حادثه تلفات جانی نداشتمدیر عملیات سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری آمل گفت: بامداد امروز حریق در اتوبوس مسیر ساری ـ تهران با ۴۷ مسافر توسط آتش‌نشانان آملی مهار شد و خوشبختانه تلفات جانی نداشت.

۱۱۴۷ روز پیش
خانواده عروس در آتش داماد سوختند
خانواده عروس در آتش داماد سوختندداماد خانواده با ریختن بنزین روی پیک‌نیک باعث سوختگی خود و خانواده همسرش شد و در این حادثه پدر و مادر عروس جانشان را از دست دادند.

۱۱۴۷ روز پیش

صفحه ۳۸ از ۴۱ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37
38
39 40 41 صفحه بعد صفحه آخر