شنبه ۲ شهریور ۱۳۹۸
حوادث ایران و جهان
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
/ لیست اخبار آتش سوزی
آتش‌سوزی گسترده در پتروشیمی بیستون
آتش‌سوزی گسترده در پتروشیمی بیستونهمشهری آنلاین: آتش‌سوزی گسترده جمعه ۸ مرداد ۱۳۹۵ در پتروشیمی بیستون واقع در استان کرمانشاه رخ داد و تلاش برای مهار آن ادامه دارد.

۱۱۱۹ روز پیش
آتش‌سوزی در ساختمان ۴ طبقه مسکونی/۱۷ نفر نجات یافتند
آتش‌سوزی در ساختمان 4 طبقه مسکونی/17 نفر نجات یافتندسخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران از آتش‌سوزی در یک ساختمان ۴ طبقه مسکونی واقع در خیابان رباط کریم و نجات ۱۷ نفر خبرداد.

۱۱۱۹ روز پیش
آتش‌سوزی گسترده در انبار دارو
آتش‌سوزی گسترده در انبار داروسخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران از آتش‌سوزی گسترده‌ای در انبار دارو واقع در میدان توحید خبر داد.

۱۱۱۹ روز پیش
آتش پتروشیمی بیستون به‌طور کامل مهار شد + تصاویر
آتش پتروشیمی بیستون به‌طور کامل مهار شد + تصاویرمعاون وزیر نفت از مهار کامل آتش پتروشیمی بیستون خبر داد و گفت: در اطفای این حریق نیروهای امدادی و مسؤولان مربوطه به خوبی عمل کردند و تمام نیروها پای کار بودند.

۱۱۱۹ روز پیش
حریق پتروشیمی بیستون برای دومین بار مهار شد + تصاویر
حریق پتروشیمی بیستون برای دومین بار مهار شد + تصاویرآتش‌سوزی پتروشیمی بیستون با تلاش نیروهای امدادی برای دومین بار مهار شد و درحال حاضر عملیات خنک‌سازی مخزن برای مهار قطعی آتش در حال انجام است.

۱۱۱۹ روز پیش
آتش‌سوزی مجتمع پتروشیمی بیستون مهار شد
آتش‌سوزی مجتمع پتروشیمی بیستون مهار شدآتش‌سوزی مجتمع پتروشیمی بیستون لحظاتی پیش توسط نیروهای امدادی کرمانشاه مهار شد.

۱۱۱۹ روز پیش
آتش‌سوزی گسترده در پتروشیمی بیستون/ اعزام ۴ تیم و یک بالگرد برای اطفای حریق
آتش‌سوزی گسترده در پتروشیمی بیستون/ اعزام 4 تیم و یک بالگرد برای اطفای حریقآتش‌سوزی گسترده امروز در پتروشیمی بیستون واقع در استان کرمانشاه رخ داد و تلاش برای مهار آن ادامه دارد.

۱۱۱۹ روز پیش
گزارش بررسی علل وقوع آتش‌سوزی پتروشیمی بوعلی سینا
گزارش بررسی علل وقوع آتش‌سوزی پتروشیمی بوعلی سیناهمشهری آنلاین: قاضی سراج گفت: گزارش کامل سازمان بازرسی در رابطه با علل وقوع آتش سوزی «پتروشیمی بوعلی سینا» تا هفته آینده به مراجع ذی صلاح ارسال می‌شود.

۱۱۲۰ روز پیش
توضیح وزیر بهداشت درباره اعزام کودکان شین‌آبادی به خارج
توضیح وزیر بهداشت درباره اعزام کودکان شین‌آبادی به خارجوزیر بهداشت درباره اقدامات وزارت بهداشت برای کودکان شین آبادی، اظهار کرد: گروهی از بهترین متخصصان کشور که مورد اعتماد خانواده‌های این کودکان هستند امور مربوط به درمان آنها را پیگیری می کنند و به آنها گفته ایم که دولت آمادگی دارد تا برای درمان بهتر، آنها را به هر نقطه‌ای از خارج و داخل کشور اعزام کند اما به دلیل تعداد زیاد اعمال جراحی مورد نیاز برای این کودکان، تصمیم اعزام این کودکان بر عهده تیم تخصصی پزشکی است.

۱۱۲۰ روز پیش
جزئیات حریق اتوبوس ولوو با ۴۰ مسافر در سمنان
جزئیات حریق اتوبوس ولوو با 40 مسافر در سمنانرییس پلیس‌راه راهور ناجا از حریق یک دستگاه اتوبوس ولوو در محور گرمسار خبر داد.

۱۱۲۰ روز پیش
انبار برنج کوچه‌مرغی‌ها در آتش سوخت
انبار برنج کوچه‌مرغی‌ها در آتش سوختسخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران از آتش‌سوزی گسترده انبار برنج واقع در خیابان مولوی خبر داد.

۱۱۲۰ روز پیش
آتش‌سوزی انباری ۶ متری در پاساژ لباف میدان امام خمینی(ره)
آتش‌سوزی انباری 6 متری در پاساژ لباف میدان امام خمینی(ره)عصر امروز یک انباری ۶ متری در پاساژ لباف واقع در میدان امام خمینی(ره) تهران آتش گرفت.

۱۱۲۴ روز پیش
انفجار کاظمین در مسیر زائران ایرانی نبود | همه زائران سالم هستند
انفجار کاظمین در مسیر زائران ایرانی نبود | همه زائران سالم هستندهمشهری آنلاین: مدیرکل عتبات عالیات سازمان حج و زیارت گفت: انفجار کاظمین در مسیر زائران ایرانی نبود و همه زائران در سلامت کامل هستند.

۱۱۲۵ روز پیش
آتش‌سوزی‌ در میدان تاریخی همدان
آتش‌سوزی‌ در میدان تاریخی همدانهمشهری آنلاین: منحصربه‌فردترین میدان تاریخی ایران که شش خیابان به آن منتهی می‌شود، پیش از ظهر پنجشنبه سی و یکم تیر برای ساعاتی در آتش سوخت.

۱۱۲۷ روز پیش
۷۵ درصد حجم آتش‌سوزی کوه عنا مهار شد/ بی‌اثر بودن حضور بالگرد و هواپیما برای مهار آتش
75 درصد حجم آتش‌سوزی کوه عنا مهار شد/ بی‌اثر بودن حضور بالگرد و هواپیما برای مهار آتشمدیرکل منابع طبیعی کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۷۵ درصد حجم آتش‌سوزی کوه عنا مهار شد.

۱۱۳۱ روز پیش
ترکیدگی لاستیک و برخورد با گارد ریل؛ علت آتش‌سوزی اتوبوس
ترکیدگی لاستیک و برخورد با گارد ریل؛ علت آتش‌سوزی اتوبوسرئیس پلیس راه، با تایید خبر آتش گرفتن یک دستگاه اتوبوس در انتهای حوزه استان قم، اظهار داشت:‌ یک دستگاه اتوبوس و هنوز نوع آن مشخص نشده به علت ترکیدگی لاستیگ با گارد وسط محور برخورد کرده و آتش می‌گیرد.

۱۱۳۴ روز پیش
جان باختن شاگرد راننده اتوبوس در آتش‌سوزی/ مجروحیت چند مسافر
جان باختن شاگرد راننده اتوبوس در آتش‌سوزی/ مجروحیت چند مسافررئیس پلیس راه به بیان جزئیات تازه‌تری از حادثه آتش گرفتن اتوبوس در محور قم پرداخت و گفت: متأسفانه در این حادثه شاگرد راننده اتوبوس در آتش می‌سوزد.

۱۱۳۴ روز پیش
شهادت یک آتش‌نشان در عملیات اطفاء حریق
شهادت یک آتش‌نشان در عملیات اطفاء حریقهمشهری آنلاین: سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از شهادت یک آتش‌نشان در پی عملیات اطفاء حریق خبر داد.

۱۱۳۴ روز پیش
حادثه‌ای که جان آتش نشان تهرانی را گرفت + تصاویر
حادثه‌ای که جان آتش نشان تهرانی را گرفت + تصاویرآتش سوزی گسترده منزل مسکونی در خیابان جنت آباد، مرگ یک شهروند و شهادت یک آتش نشان جوان تهرانی را رقم زد.

۱۱۳۴ روز پیش
شهادت یک آتش‌نشان دیگر در عملیات نجات/ نجات ۱۵ نفر در حادثه آتش‌سوزی بلوار لاله شرقی
شهادت یک آتش‌نشان دیگر در عملیات نجات/ نجات 15 نفر در حادثه آتش‌سوزی بلوار لاله شرقیسخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران از شهادت یک آتش‌نشان به نام علی قانع ۳۶ ساله در عملیات نجات و اطفای حریق در بلوار لاله شرقی خبر داد.

۱۱۳۴ روز پیش
آتش‌سوزی گسترده در انباری به وسعت ۱۵۰ متر
آتش‌سوزی گسترده در انباری به وسعت ۱۵۰ مترسخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران از آتش‌سوزی گسترده‌ای در یک انبار به وسعت ۱۵۰ متر واقع در محله سوهانک خبر داد.

۱۱۳۷ روز پیش
حریق برج سلمان مشهد به‌طور کامل خاموش شد
حریق برج سلمان مشهد به‌طور کامل خاموش شدآتش‌سوزی برج سلمان مشهد پس از حدود ۴ ساعت به‌طور کامل خاموش شد.

۱۱۳۸ روز پیش
آتش گرفتن خودروی مگان در جاده رشت - تهران
آتش گرفتن خودروی مگان در جاده رشت - تهرانروز گذشته یک خودروی مگان در جاده رشت - تهران آتش گرفت.

۱۱۳۹ روز پیش
بررسی دلیل حریق یک دستگاه خودروی مگان در امامزاده هاشم(ع)/ سرنشینان آسیبی ندیدند
بررسی دلیل حریق یک دستگاه خودروی مگان در امامزاده هاشم(ع)/ سرنشینان آسیبی ندیدندرئیس پلیس راه استان گیلان از حریق یک دستگاه خودروی مگان در محدوده امامزاده هاشم(ع) خبر داد و گفت: خوشبختانه در این حریق به سرنشینان خودرو آسیبی نرسیده است.

۱۱۳۹ روز پیش
۳۳ مصدوم حاصل آتش‌سوزی پتروشیمی بوعلی سینا
33 مصدوم حاصل آتش‌سوزی پتروشیمی بوعلی سینارئیس سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت اهواز گفت: حادثه آتش‌سوزی پتروشیمی بوعلی سینا از صبح امروز تاکنون ۳۳ مصدوم داشته است.

۱۱۴۰ روز پیش
شعله‌های آتش پتروشیمی بوعلی سینا فروکش کرد
شعله‌های آتش پتروشیمی بوعلی سینا فروکش کردآتش پتروشیمی بوعلی سینا پس از حدود ۵۶ ساعت تلاش همه جانبه فروکش کرد.

۱۱۴۰ روز پیش
حمله همه جانبه به آتش در ماهشهر
حمله همه جانبه به آتش در ماهشهر«آتش‌ســوزی مخزن ۲۵ هزار تنی مواد نفتی». حتی تصور چنین حادثه‌ای هم وحشتناک است اما از ۳ روز قبل یکی از مخازن عظیم پتروشیمی ماهشهر دچار حریق شده و تلاش‌های آتش‌نشانان برای مهار این آتش‌سوزی گسترده تا عصر دیروز همچنان ادامه داشت.

۱۱۴۱ روز پیش
زمان مهار آتش در پتروشیمی بوعلی سینا مشخص نیست
زمان مهار آتش در پتروشیمی بوعلی سینا مشخص نیستهمشهری آنلاین: معاون عمرانی استانداری خوزستان گفت: نمی توان زمان مشخصی را برای مهار آتش سوزی مجتمع پتروشیمی بوعلی سینا ماهشهر اعلام کرد؛ در جلسه شب گذشته عنوان شد که آتش تا صبح امروز به طور کامل اطفا خواهد شد ولی امروز دوباره برخی مخازن شعله ور شدند.

۱۱۴۲ روز پیش
آماده باش برای کنترل موج دوم بحران آتش در مجتمع پتروشیمی خلیج‌فارس
آماده باش برای کنترل موج دوم بحران آتش در مجتمع پتروشیمی خلیج‌فارسدر حالی که بامداد امروز خبر از کنترل و مهار آتش‌سوزی و انفجار در مجتمع پتروشیمی بوعلی سینا به عنوان بلندترین برج پتروشیمی خاورمیانه منتشر شد، موج دوم این بحران امروز از سر گرفته شد که به گفته مسئولان، برای مهار این آتش‌سوزی همه نکات ایمنی رعایت شده و حالت آماده‌ باش کامل در منطقه حکمفرماست.

۱۱۴۲ روز پیش
علت آتش‌سوزی پتروشیمی بوعلی نشت در واحد پارازایلین است
علت آتش‌سوزی پتروشیمی بوعلی نشت در واحد پارازایلین استمسؤول روابط عمومی سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی گفت: علت حادثه آتش‌سوزی در پتروشیمی بوعلی سینا نشتی یکی از ولوهای واحد پارازایلین است.

۱۱۴۲ روز پیش

صفحه ۳۹ از ۴۱ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38
39
40 41 صفحه بعد صفحه آخر