پنجشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۶
حوادث ایران و جهان
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
جسد بنیتا پیدا شد | ماجرای تلخ کشته شدن بنیتا هشت ماهه + عکس بنیتا
جسد بنیتا پیدا شد | ماجرای تلخ کشته شدن بنیتا هشت ماهه + عکس بنیتافیلم: بنیتا | بنیتا دختر هشت ماهه ای که چند روز پیش گم شده بود و خیلی ها به دنبال پیدا کردنش بودند، پیدا شد؛ اما نه زنده... گم شدن بنیتا برای پدر و مادرش سخت ترین روزها را آورد، اما حالا آنها باید با خبر مرگ بنیتا روبرو شوند، و به جای تحویل گرفتن دخترکشان، جسد بنیتا را تحویل بگیرند...

۱۶ ساعت پیش
جزئیات قتل بنیتا | قاتل بنیتا چه می گوید؟ | دزدها بنیتا را در خیابان رها کردند | دستگیری عاملان مرگ بنیتا
جزئیات قتل بنیتا | قاتل بنیتا چه می گوید؟ | دزدها بنیتا را در خیابان رها کردند | دستگیری عاملان مرگ بنیتاجزئیات قتل بنیتا | دزدان خودرو، بنیتا دختر هشت ماهه را در خیابان رها کردند و گریختند. همین موضوع باعث مرگ بنیتا شد. سارق خودرو که حالا قاتل بنیتا شده، می گوید: خودرو و نوزاد هشت ماهه را در یكی از خیابانهای شهرستان پاكدشت رها كرده! عاملان مرگ بنیتا بازداشت شده اند...

۱۶ ساعت پیش
قتل بنیتا عمد بود؟ | قاتل بنیتا اعدام می شود؟ | جزئیات ماجرای بنیتا از زبان دزدها
قتل بنیتا عمد بود؟ | قاتل بنیتا اعدام می شود؟ | جزئیات ماجرای بنیتا از زبان دزدهاقتل بنیتا عمد بود؟ اگر عمدی بودن قتل بنیتا اثبات شود، و دو متهم به قتل عمد محکوم شوند، حکم آنها چه خواهد بود؟ آیا قاتل بنیتا اعدام می شود؟ دو متهم به قتل بنیتا در آخرین اعترافات خود به جزئیات ماجرای ربودن بنیتا اشاره کرده اند. متهم اصلی پرونده می گوید: بنیتا را ماشین رها کردیم و رفتیم و از سرنوشت او اطلاع نداشتیم!

۱۲ ساعت پیش
ما بزرگترها و والدین کودکی را از کودکانمان دزدیدم
ما بزرگترها و والدین کودکی را از کودکانمان دزدیدماجتماع > آموزش - همشهری آنلاین:
معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه امروز ما والدین و بزرگترها داریم کودکی را از کودکانمان می‌دزدیم و عجله داریم کودکان را هرچه سریعتر به بزرگسالی پرتاب و ذهن آنها را با تست و فرمول پر کنیم گفت: برخی رسانه‌ها و آموزشگاه‌ها به کودکان همانند کیسه پول نگاه می‌کنند.


۳ روز پیش
توضیحات راه آهن درباره خروج قطار اهواز – مشهد از ریل
توضیحات راه آهن درباره خروج قطار اهواز – مشهد از ریلروابط عمومی راه آهن جمهوری اسلامی ایران در اطلاعیه‌ای درباره خروج بوژی ۲ واگن قطار مسافری اهواز-مشهد در ایستگاه گلمحک توضیحاتی ارائه داد.

۳ روز پیش
رد پای قاتل آتنا در ۲ جنایت در شمال کشور
رد پای قاتل آتنا در ۲ جنایت در شمال کشوراجتماع > اجتماعی - قاتل آتنا در حالی به قتل یک زن دیگر اعتراف کرده که پلیس احتمال می‌دهد وی در ماجرای قتل ۲ زن در شمال کشور نیز نقش داشته است.

۳ روز پیش
شوهری که گاو شد
شوهری که گاو شداجتماع > اجتماعی - پنوم‌پنه> زن سالمندی در کامبوج از گوساله پنج‌ما‌هه‌ای در خانه‌اش نگهداری می‌کند که به ادعای او روح شوهر درگذشته‌اش در این حیوان حلول کرده است.

۳ روز پیش
احتمال لغو اعزام زائران ایرانی به حج
احتمال لغو اعزام زائران ایرانی به حج اجتماع > سفر - درحالی‌که برخی مسئولان ایرانی از اعزام قطعی زائران ایرانی به حج تمتع سخن می‌گویند، رفتار مسئولان سعودی به‌گونه‌ای است که احتمال لغو اعزام زائران وجود دارد.

۳ روز پیش
خودکشی پس از حمله خونین به پسربچه ۱۱ ساله
خودکشی پس از حمله خونین به پسربچه ۱۱ ساله اجتماع > اجتماعی - جوان ۲۴ ساله پس از حمله به پسربچه ۱۱ ساله در راهروی ساختمان و زخمی کردن او، دست به‌خودکشی زد.

۳ روز پیش
ولایتی: مشکل مجوز رشته‌های دانشگاه آزاد حل شد
ولایتی: مشکل مجوز رشته‌های دانشگاه آزاد حل شد اجتماع > آموزش - رئیس هیأت مؤسس و امنای دانشگاه آزاد یک هفته پس از آنکه هشدار داده بود اگر وزارت علوم رشته‌های این دانشگاه را تأیید نکند این موضوع را از طریق مجلس دنبال خواهد کرد، روز گذشته اعلام کرد که رشته‌های دانشگاه آزاد براساس قانون مجلس تأیید می‌شود.

۳ روز پیش
/ لیست اخبار آتش سوزی
پیکر یک معدنچی دیگر از معدن یورت خارج شد
پیکر یک معدنچی دیگر از معدن یورت خارج شدمدیرکل مدیریت بحران استان گلستان گفت: پیکر یکی دیگر از معدنچیان جانباختگان حادثه انفجار معدن زمستان یورت آزادشهر بامداد امروز از معدن خارج شد.

۸۱ روز پیش
اینجا همیشه زمستان است
اینجا همیشه زمستان استاجتماع > اجتماعی - محمد جعفری : ۳ روز از انفجار مرگبار در معدن زمستان یورت آزادشهر، در استان گلستان می‌گذرد و همچنان تلاش‌ها برای یافتن معدنچیان گرفتار شده در آنجا ادامه دارد.

۸۱ روز پیش
کارگاه تولید لوازم پلاستیکی آتش گرفت +عکس
کارگاه تولید لوازم پلاستیکی آتش گرفت +عکسآتش نشانان با حضور به موقع خود آتش سوزی در کارگاه تولید لوازم پلاستیکی را مهار کردند.

۸۲ روز پیش
سمند در تونل توحید آتش گرفت
سمند در تونل توحید آتش گرفتیک خودروی سمند داخل تونل توحید دچار حریق شد.

۸۲ روز پیش
۸۰ درصد آواربرداری ریزش اول تونل معدن انجام شد
80 درصد آواربرداری ریزش اول تونل معدن انجام شدمعاون عمرانی استاندار گلستان با اشاره به اینکه بر اثر انفجار در معدن در سه نقطه تونل ریزش اتفاق افتاده است، گفت: ۸۰ درصد آواربرداری ریزش اول انجام شده است.

۸۲ روز پیش
امدادرسانی به حادثه دیدگان معدن «یورت» در سومین روز / تلاش برای دسترسی به قسمت دوم تونل /۸۱ مصدوم و ۱۵ محبوس
امدادرسانی به حادثه دیدگان معدن «یورت» در سومین روز / تلاش برای دسترسی به قسمت دوم تونل /81 مصدوم و 15 محبوسرئیس سازمان امداد و نجات هلال احمر از ادامه امدادرسانی به حادثه‌دیدگان معدن یورت در سومین روز و توزیع نزدیک به دو تن اقلام و مواد غذایی در محل حادثه خبر داد.

۸۲ روز پیش
امدادرسانی حادثه معدن «یورت» در سومین روز
امدادرسانی حادثه معدن «یورت» در سومین روزاجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
رئیس سازمان امداد و نجات هلال احمر از ادامه امدادرسانی به حادثه‌دیدگان معدن یورت در سومین روز و توزیع نزدیک به دو تن اقلام و مواد غذایی در محل حادثه خبر داد.

۸۲ روز پیش
آتش سوزی در چهارراه جهان کودک
سخنگوی سازمان آتش نشانی از حریق در یک ساختمان در حال ساخت واقع در چهارراه جهان کودک خبرداد.

۸۲ روز پیش
حادثه معدن آزادشهر ناشی از نبود ایمنی است
حادثه معدن آزادشهر ناشی از نبود ایمنی استرئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور درباره حادثه معدن آزادشهر گفت: این حادثه به مربوط به نبود ایمنی بوده است.

۸۲ روز پیش
آتش‌، فروشگاه لوازم آرایشی را خاکستر کرد
آتش‌، فروشگاه لوازم آرایشی را خاکستر کردفروشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی در بلوار خلیج‌فارس آتش گرفت و تبدیل به تلی از خاکستر شد.

۸۳ روز پیش
وزیر تعاون علت انفجار معدن آزادشهر را تعویض باتری داخل تونل اعلام کرد
وزیر تعاون علت انفجار معدن آزادشهر را تعویض باتری داخل تونل اعلام کرداجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی علت وقوع انفجار در معدن زمستان یورت شهرستان آزادشهر در شرق استان گلستان را تعویض باتری کشنده واگن‌ها در داخل تونل و جرقه ناشی از آن اعلام کرد.

۸۳ روز پیش
آتش‌سوزی در کمپ ترک اعتیاد بانوان قزوین
آتش‌سوزی در کمپ ترک اعتیاد بانوان قزوینسخنگوی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان قزوین گفت: این حادثه ۲۳ مصدوم بر جای گذاشت که متاسفانه ۲ مجروح دچار سوختگی بالای ۷۰ درصد شدند که یکی از آنها به سبب شدت سوختگی به تهران اعزام شد.

۸۳ روز پیش
فوت ۲۱ معدنچی | احتمال زنده ماندن سایر محبوسان
فوت ۲۱ معدنچی | احتمال زنده ماندن سایر محبوساناجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
مدیر کل بحران استان گلستان با تایید فوت ۲۱ معدنچی نسبت به نجات سایر محبوس شدگان ابراز امیدواری کرد.

۸۳ روز پیش
پیکرهای جانباختگان فاجعه معدن گلستان +عکس
پیکرهای جانباختگان فاجعه معدن گلستان +عکسروز گذشته انفجاری در عمق ۱۲۰۰ متری معدن زغال سنگ زمستان یورت در آزادشهر استان گلستان رخ داد که موجب حبس تعدادی از معدنکاران و جان باختن ۳۵ تن از آنان شد.

۸۳ روز پیش
تصاویر غم انگیز از نگاه های خانواده ها و کارگران فاجعه معدن گلستان
تصاویر غم انگیز از نگاه های خانواده ها و کارگران فاجعه معدن گلستانساعت ۱۲ و پنج دقیقه ظهر روز گذشته (چهارشنبه) انفجاری در معدن زمستانه یورت در منطقه خوش ییلاق استان گلستان رخ داد که در نتیجه آن تاکنون ۳۵ کارگر جان خود را از دست دادند.

۸۳ روز پیش
جزئیات تازه از حادثه معدن یورت / تایید جان‌باختن ۳۵ معدنکار
جزئیات تازه از حادثه معدن یورت / تایید جان‌باختن ۳۵ معدنکارعلی ربیعی، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از جان باختن ۳۵ معدنکار در حادثه معدن زمستان یورت آزادشهر خبر داد.

۸۳ روز پیش
جان باختن ۲۱ معدنچی آزادشهر / احتمال زنده ماندن سایر محبوسان
جان باختن 21 معدنچی آزادشهر / احتمال زنده ماندن سایر محبوسانرئیس خانه صنعت و معدن استان گلستان خبر داد: لحظاتی پیش ۲۱ جنازه از معدن ذغال‌سنگ آزادشهر خارج شد.

۸۳ روز پیش
انفجار معدن یورت در گلستان
انفجار معدن یورت در گلستانساعت ۱۲:۰۵ دقیقه ظهر چهارشنبه ‌در معدن زغال‌سنگ آزادشهر در استان گلستان انفجاری شدید رخ داد و باعث تخریب بخشی از این معدن شد.

۸۳ روز پیش
۲۱ جنازه از معدن ذغال‌سنگ آزادشهر خارج شد
۲۱ جنازه از معدن ذغال‌سنگ آزادشهر خارج شدرئیس خانه صنعت و معدن استان گلستان خبر داد: لحظاتی پیش ۲۱ جنازه از معدن ذغال‌سنگ آزادشهر خارج شد.

۸۴ روز پیش
گزارش حادثه معدن آزادشهر | حبس حدود ۳۵ کارگر در معدن | امکان انفجار بعدی
گزارش حادثه معدن آزادشهر | حبس حدود ۳۵ کارگر در معدن | امکان انفجار بعدیاجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان گلستان از خارج شدن ۵۰ مصدوم از معدن زغال‌سنگ زمستان یورت خبر داد و گفت: تاکنون هیچ جسدی از معدن زغال‌سنگ زمستان یورت خارج نشده است.

۸۴ روز پیش
حبس حدود ۸۰ نفر در معدن آزادشهر
حبس حدود ۸۰ نفر در معدن آزادشهر اجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
انفجار در معدن آزادشهر باعث حبس حدود ۸۰ معدنچی و مصدوم شدن تعداد زیادی از کارگران شده است.

۸۴ روز پیش
اعلام اسامی جدید مصدومان حادثه انفجار معدن زغال سنگ آزادشهر
اعلام اسامی جدید مصدومان حادثه انفجار معدن زغال سنگ آزادشهربر اساس آخرین جزئیات اسامی جدید مصدومان حادثه انفجار معدن زغال سنگ آزادشهر اعلام شد.

۸۴ روز پیش
کمپ ترک اعتیاد زنان در قزوین در آتش سوخت
مدیر مرکز هدایت بحران دانشگاه علوم پزشکی قزوین از وقوع آتش‌سوزی در یکی از کمپ‌های ترک اعتیاد در اقبالیه و مجروح شدن ۲۳ نفر خبر داد.

۸۴ روز پیش
آخرین اخبار از انفجار معدن در گلستان
آخرین اخبار از انفجار معدن در گلستانسرپرست اورژانس کشور از احتمال محبوس شدن نزدیک به ۸۰ نفر در معدن ذغال سنگ گلستان به دلیل انفجار این معدن خبرداد.

۸۴ روز پیش
اعلامی اسامی ۱۲ کارگر زخمی شده در انفجار معدن
اعلامی اسامی 12 کارگر زخمی شده در انفجار معدناسامی دوازده کارگر که در حادثه انفجار معدن زغال سنگ زمستانه یورت آزادشهر گلستان زخمی شدند اعلام شد.

۸۴ روز پیش
آخرین وضعیت معدن زمستانه یورت پس از انفجار
آخرین وضعیت معدن زمستانه یورت پس از انفجارمعاون عملیات امداد و نجات جمعیت هلال احمر توضیحاتی را در رابطه با آخرین وضعیت کارگران معدن زمستانه یورت پس از انفجار ارائه کرد.

۸۴ روز پیش
محبوس شدن ۸۰ کارگر در انفجار معدن گلستان
: سرپرست اورژانس کشور از احتمال محبوس شدن نزدیک به ۸۰ نفر در معدن ذغال سنگ گلستان به دلیل انفجار این معدن خبرداد و گفت: ۴ مصدوم به بیمارستان حضرت معصومه (س) آزادشهر منتقل شدند.

۸۴ روز پیش
انفجار در مغازه جیگرکی خیابان پاسداران
سخنگوی سازمان آتش نشانی از انفجار در یک مغازه جیگرکی واقع در خیابان پاسداران خبر داد.

۸۴ روز پیش
آتش سوزی در خیابان شریعتی
نشت بنزین از پمپ بنزینی در تقاطع خیابان شریعتی و مطهری و ورود آن به جوی آب سبب آتش‌گرفتن آن در بخش‌هایی از خیابان شریعتی شد.

۸۴ روز پیش
وقوع حادثه انفجار در معدن زغال سنگ
معاونت عملیات امداد و نجات از وقوع حادثه انفجار در معدن زغال سنگ در استان گلستان خبر داد.

۸۴ روز پیش

صفحه ۴ از ۱۴ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 1 2 3
4
5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 صفحه بعد صفحه آخر