شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۷
حوادث ایران و جهان
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
/ لیست اخبار آتش سوزی
جام جم آنلاین - جنگل‌های رامسر آتش گرفت
جام جم آنلاین - جنگل‌های رامسر آتش گرفت رئیس اداره منبع طبیعی رامسر گفت: شب گذشته حدود ۵ هکتار از جنگل‌های مسیر جاده جواهرده رامسر دچار آتش‌سوزی شد.

۳۹۰ روز پیش
جام جم آنلاین - روزی که آتش به قلب آتش نشان ها نشست (تصاویر)
جام جم آنلاین - روزی که آتش به قلب آتش نشان ها نشست (تصاویر) یک سال قبل در چنین روزی ساختمان تجاری پلاسکو فروریخت.

۳۹۰ روز پیش
جام جم آنلاین - نجات بچه بازیگوش ازداخل ماشین لباسشویی+عکس
جام جم آنلاین - نجات بچه بازیگوش ازداخل ماشین لباسشویی+عکس مدیرعامل سازمان آتش نشانی مشهد گفت: کودک بازیگوشی که داخل محفظه خشک کن ماشین لباسشویی گیر افتاده بود، نجات پیدا کرد.

۳۹۰ روز پیش
جام جم آنلاین - جزئیات انفجار مهیب گاز در اسلامشهر
جام جم آنلاین - جزئیات انفجار مهیب گاز در اسلامشهر مدیرعامل سازمان آتش نشانی شهرداری اسلامشهر ضمن تشریح جزئیات انفجار گاز اسلامشهر گفت: در این حادثه به ۱۸۵ واحد آسیب وارد شده است.

۳۹۰ روز پیش
جزئیات انفجار گاز اسلامشهر
مدیرعامل سازمان آتش نشانی شهرداری اسلامشهر ضمن تشریح جزئیات انفجار گاز اسلامشهر گفت: در این حادثه به ۱۸۵ واحد آسیب وارد شده است.

۳۹۰ روز پیش
جام جم آنلاین - بازداشت عاملان آتش سوزی خودپرداز در قصرشیرین
جام جم آنلاین - بازداشت عاملان آتش سوزی خودپرداز در قصرشیرین فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از دستگیری عاملان آتش سوزی دستگاه خودپرداز پست بانک قصرشیرین خبر داد.

۳۹۲ روز پیش
جام جم آنلاین - پسری که پدرش را کشت
جام جم آنلاین - پسری که پدرش را کشت مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی بهشهر گفت: جسد مرد ۶۵ ساله بهشهری که توسط پسرش به قتل رسید کاملا سوخته و قابل شناسایی نیست.

۳۹۲ روز پیش
جام جم آنلاین - خاطرات تلخ و شیرین پلاسکو +عکس
جام جم آنلاین - خاطرات تلخ و شیرین پلاسکو +عکس پنجشنبه صبح که به محل کارم رفتم قرار بود همراه دستیارمان و تصویر‌بردار برای تهیه گزارش از بازدید گروهی از پزشکان تحت عنوان خیرین سلامت به میدان خراسان و میدان شوش پایتخت برویم. در حال هماهنگی برای ضبط این گزارش بودم که خبر رسید پلاسکو دچار آتش‌سوزی شده است.

۳۹۲ روز پیش
سالگرد پلاسکو | آتش نشانان بازمانده حادثه پلاسکو چه می گویند؟ | در لحظه فروریختن پلاسکو چه گذشت؟
سالگرد پلاسکو | آتش نشانان بازمانده حادثه پلاسکو چه می گویند؟ | در لحظه فروریختن پلاسکو چه گذشت؟سالگرد پلاسکو | آتش نشانان بازمانده حادثه پلاسکو در سالگرد این روز تلخ خاطرات روزی را به یاد می آورند که ساختمان معروف پلاسکو، پس از حریقی هولناک فروریخت در حالی که آتش نشانان داخل آن سرگرم خاموش کردن آتش بودند. یکی از آنها می گوید: وقتی سقف فروریخت، همه چیز از هم پاشید. ما دستور تخلیه را نشنیدیم، چند نفر در کنارم زیر آوار ماندند و صحنه‌‌های بسیار بدی را می‌دیدم...

۳۹۲ روز پیش
جام جم آنلاین - ۶ مصدوم بر اثر انفجار ساختمانی در اسلامشهر +عکس
جام جم آنلاین - ۶ مصدوم بر اثر انفجار ساختمانی در اسلامشهر +عکس یک ساختمان به دلیل نشت گاز در اسلامشهر منفجر شد و ۶ مصدوم بر جای گذاشت.

۳۹۳ روز پیش
جام جم آنلاین - ۵۷ کشته و زخمی بر اثر آتش سوزی اتوبوس در قزاقستان
جام جم آنلاین - ۵۷ کشته و زخمی بر اثر آتش سوزی اتوبوس در قزاقستان آتش گرفتن یک دستگاه اتوبوس در قزاقستان ۵۲ کشته و ۵ زخمی برجا گذاشت.

۳۹۳ روز پیش
پدرکُشی در بهشهر
سخنگوی اورژانس کشور از کشته‌شدن مردی ۶۵ ساله بر اثر حریق عمدی در منزل مسکونی‌اش در بهشهر خبر داد.

۳۹۳ روز پیش
جام جم آنلاین - نجات پسربچه بازیگوش از چاه ۵ متری
جام جم آنلاین - نجات پسربچه بازیگوش از چاه 5 متری پسر بچه بازیگوش که به داخل یک چاه ۵ متری رفته و در عمق چاه محبوس شده بود، با تلاش آتش نشانان نجات پیدا کرد.

۳۹۳ روز پیش
جام جم آنلاین - یک کشته در آتش سوزی منزلی مسکونی در بهشهر
جام جم آنلاین - یک کشته در آتش سوزی منزلی مسکونی در بهشهر مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی بهشهر از کشته شدن یک نفر در آتش‌سوزی شامگاه چهارشنبه در محله گرجی محله بهشهر خبر داد.

۳۹۳ روز پیش
آتش‌سوزی ۲ فروند لنج باری در بندر عامری بوشهر/علت حادثه در دست بررسی است
آتش‌سوزی ۲ فروند لنج باری در بندر عامری بوشهر/علت حادثه در دست بررسی است«قاسم قائدی» مدیرکل ستاد بحران استان بوشهر، از آتش‌سوزی ۲ فروند لنج باری در بندر عامری خبرداد.

۳۹۳ روز پیش
پدرکشی در محله گرجی/ پسر بهشهری خانه پدری‌اش را آتش زد
پدرکشی در محله گرجی/ پسر بهشهری خانه پدری‌اش را آتش زدسخنگوی اورژانس کشور از کشته‌شدن مردی ۶۵ ساله بر اثر حریق عمدی در منزل مسکونی‌اش در بهشهر خبر داد.

۳۹۳ روز پیش
آتش سوزی در چادر یکی از زلزله زدگان در گیلانغرب
چادر یکی از زلزله زدگان در گیلانغرب به دلیل اتصال برق دچار آتش سوزی شد.

۳۹۴ روز پیش
جام جم آنلاین - انفجار قایق گردشگری در تایلند + عکس
جام جم آنلاین - انفجار قایق گردشگری در تایلند + عکس انفجار یک قایق گردشگری در رودخانه کرابی واقع در جنوب تایلند، ۱۶ مجروح به جای گذاشت و وضعیت عمومی برخی از مسافران نیز وخیم گزارش شده است.

۳۹۴ روز پیش
جام جم آنلاین - ناگفته های گزارشگر تلویزیون از لحظه فرو ریختن پلاسکو
جام جم آنلاین - ناگفته های گزارشگر تلویزیون از لحظه فرو ریختن پلاسکو علی حمزه ای، گزارشگر خبرگزاری صدا و سیما را همه با حادثه تلخ پلاسکو به یاد می آوریم، مردی که در میانه گزارش زنده او ساختمان پلاسکو درست پشت سرش و در چند قدمی این گزارشگر فروریخت و جمعی از آتش نشانان قهرمان کشورمان بر اثر این حادثه آسمانی شدند.

۳۹۴ روز پیش
جام جم آنلاین - آتش‌ سوزی در مجتمع مسکونی ۳۹واحدی
جام جم آنلاین - آتش‌ سوزی در مجتمع مسکونی ۳۹واحدی سخنگوی آتش‌نشانی تهران از وقوع حریق در یک مجتمع مسکونی ۳۹ واحدی در خیابان خواجه نصیر طوسی خبر داد و گفت: آتش‌نشانان ۴۰ نفر از ساکنان این مجتمع را نجات دادند.

۳۹۵ روز پیش
۴۰ ساکن یک ساختمان در حال آتش نجات پیدا کردند
۴۰ ساکن یک ساختمان در حال آتش نجات پیدا کردنداجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
سخنگوی آتش‌نشانی تهران از وقوع حریق در یک مجتمع مسکونی ۳۹ واحدی در خیابان خواجه نصیر طوسی خبر داد و گفت: آتش‌نشانان ۴۰ نفر از ساکنان این مجتمع را نجات دادند.

۳۹۵ روز پیش
آتش سوزی در مجتمع مسکونی ۳۹ واحدی
سخنگوی آتش‌نشانی تهران از وقوع حریق در یک مجتمع مسکونی ۳۹ واحدی در خیابان خواجه نصیر طوسی خبر داد و گفت: آتش‌نشانان ۴۰ نفر از ساکنان این مجتمع را نجات دادند.

۳۹۵ روز پیش
جام جم آنلاین - آتش‌سوزی مرگبار کشتی تفریحی در آمریکا + عکس
جام جم آنلاین - آتش‌سوزی مرگبار کشتی تفریحی در آمریکا + عکس یک کشتی تفریحی با پنجاه سرنشین در سواحل ایالت فلوریدا در آمریکا دچار آتش‌سوزی شد.

۳۹۶ روز پیش
حریق در پاساژی در خیابان فردوسی/نجات ۲۰ کارگر
حریق در پاساژی در خیابان فردوسی/نجات ۲۰ کارگرسخنگوی سازمان آتش‌نشانی از آتش‌سوزی در یک پاساژ سه طبقه در خیابان فردوسی و نجات ۲۰ کارگر محبوس شده در این پاساژ خبر داد.

۳۹۶ روز پیش
تایید شنیده شدن صدای مهیب در کرمانشاه/ انفجار مربوط به مسائل امنیتی نبوده است
تایید شنیده شدن صدای مهیب در کرمانشاه/ انفجار مربوط به مسائل امنیتی نبوده استفرماندار کرمانشاه خبر شنیده شدن صدای مهیب در این شهر را تایید کرد و گفت: در حال بررسی موضوع هستیم اما با توجه به پیگیری انجام شده این انفجار مربوط به مسائل امنیتی نبوده است

۳۹۶ روز پیش
تکاوران ایرانی به «سانچی» رسیدند| بررسی نحوه ورود به نفتکش
تکاوران ایرانی به «سانچی» رسیدند| بررسی نحوه ورود به نفتکشاجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
معاون سازمان بنادر و دریانوردی، از رسیدن ١٢ تکاور ایرانی به محل حریق نفتکش سانچی خبر داد و گفت: تکاوران و گروه چینی در حال برگزاری جلسه و بررسی نحوه ورود به نفتکش هستند.

۳۹۶ روز پیش
جام جم آنلاین - آتش سوزی در کوچه برلن تهران +عکس
جام جم آنلاین - آتش سوزی در کوچه برلن تهران +عکس سخنگوی سازمان آتش نشانی از حریق گسترده در پاساژ فردوسی واقع در کوچه برلن خبر داد.

۳۹۶ روز پیش
جام جم آنلاین - شغال با درخت آتش گرفت
جام جم آنلاین - شغال با درخت آتش گرفت آتش‌سوزی پارک ملت سنندج با تلاش یک ساعته آتش‌نشانان مهار شد و یک قلاده شغال گرفتار در تنه درخت نجات یافت.

۳۹۶ روز پیش
جام جم آنلاین - آخرین عکس کاپیتان نفتکش سانچی در کنار دخترش
جام جم آنلاین - آخرین عکس کاپیتان نفتکش سانچی در کنار دخترشاز آخرین عکسهای مجید قصابی کاپیتان نفتکش سانچی، اهل شهرستان پاسارگاد که در حادثه انفجار و آتش سوزی نفتکش سانچی در دریای شرق چین جان باخت.

۳۹۶ روز پیش
آتش سوزی گسترده در کوچه «بِرلن»
سخنگوی سازمان آتش نشانی از حریق گسترده در پاساژ فردوسی واقع در کوچه برلن خبرداد.

۳۹۶ روز پیش

صفحه ۴ از ۴۱ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 1 2 3
4
5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 صفحه بعد صفحه آخر