چهارشنبه ۹ فروردین ۱۳۹۶
حوادث ایران و جهان
hamchap.ir
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
/ لیست اخبار آتش سوزی
آتش سوزی در فازهای ۱۵ و ۱۶ منطقه ویژه پارس
آتش سوزی در فازهای ۱۵ و ۱۶ منطقه ویژه پارسهمشهری آنلاین: در پی حادثه آتش سوزی در واحد پساب پالایشگاه هشتم فازهای ۱۵ و ۱۶ پارس جنوبی ستاد بحران منطقه ویژه پارس به ریاست مدیرعامل این منطقه تشکیل جلسه داد.

۲۱۱ روز پیش
حریق در انبار لوستر
حریق در انبار لوسترسخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از حریق گسترده انبار لوستر در محدوده بازار تهران خبر داد.

۲۱۲ روز پیش
نجات ۱۳ تن از حریق بامدادی پرشیا
نجات 13 تن از حریق بامدادی پرشیاسخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از نجات ۱۳ تن از ساکنان یک مجتمع مسکونی در پی وقوع حریق خودرو در پارکینگ این ساختمان خبر داد.

۲۱۲ روز پیش
تلاش آتش‌نشان‌ها برای مهار کامل حریق در اسپانیا
تلاش آتش‌نشان‌ها برای مهار کامل حریق در اسپانیاتلاش ماموران آتش‌نشانی در شمال اسپانیا برای مهار کامل حریق گسترده‌ای که پنج‌شنبه شب آغاز شد، ادامه دارد.

۲۱۲ روز پیش
مرگ ۱۷ کارگر در آتش‌سوزی انبار در روسیه
مرگ ۱۷ کارگر در آتش‌سوزی انبار در روسیهوقوع آتش سوزی در یک انبار در مسکو، پایتخت روسیه موجب مرگ دست‌کم ۱۷ نفر شد.

۲۱۲ روز پیش
نجات ۲۰ تن از حریق سونای خشک
نجات ۲۰ تن از حریق سونای خشکهمشهری آنلاین: سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از نجات ۲۰ تن از ساکنان مجتمع مسکونی در پی حریق سونا خبر داد.

۲۱۴ روز پیش
۶ کشته در انفجار مرگبار گاز
۶ کشته در انفجار مرگبار گازانفجار هولناک گاز در اهواز، ساختمان ۴ واحدی را ویران کرد، جان ۶ نفر را گرفت و ۱۱ نفر را راهی بیمارستان کرد.

۲۱۶ روز پیش
ایستگاه‌های آتش‌نشانی به ۱۲۸ می‌رسد
ایستگاه‌های آتش‌نشانی به 128 می‌رسدمدیرعامل سازمان آتش‌نشانی شهر تهران گفت: تعداد ایستگاه های آتش‌نشانی تا ۷ مهر، روز آتش‌نشان به ۱۲۸ ایستگاه می‌رسد.

۲۱۸ روز پیش
انفجار مخزن آمونیاک کارخانه یخ در اهواز چند شهروند را راهی بیمارستان کرد
انفجار مخزن آمونیاک کارخانه یخ در اهواز چند شهروند را راهی بیمارستان کردانفجار مخزن آمونیاک کارخانه یخ در اهواز چند شهروند را به دلیل مسمومیت راهی بیمارستان کرد.

۲۲۰ روز پیش
وقوع آتش‌سوزی در خیایان خیام/ ساختمان ۳ طبقه در آتش سوخت
وقوع آتش‌سوزی در خیایان خیام/ ساختمان ۳ طبقه در آتش سوختسخنگوی سازمان آتش‌نشانی کشور گفت: یک ساختمان سه طبقه در خیابان خیام که انبار وسایل و ابزار کفاشی بوده دچار حریق شد.

۲۲۳ روز پیش
آتش‌‌گرفتن ۳ خودرو در داخل پارکینگ/ ۷ نفر نجات یافتند
آتش‌‌گرفتن ۳ خودرو در داخل پارکینگ/ ۷ نفر نجات یافتندسخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران از آتش‌سوزی ۳ خودرو در پارکینگ یک ساختمان سه طبقه مسکونی و نجات ۷ نفر خبر داد.

۲۲۸ روز پیش
اعزام ۲ فروند بالگرد آب‌پاش جهت مهار آتش جنگل‌های الوار گرمسیری/ آتش تا ساعات آینده مهار خواهد شد
اعزام 2 فروند بالگرد آب‌پاش جهت مهار آتش جنگل‌های الوار گرمسیری/ آتش تا ساعات آینده مهار خواهد شدفرماندار اندیمشک گفت: ۲ فروند بالگرد آب‌پاش از استان کرمانشاه به منطقه حادثه دیده اعزام شده و پیس‌بینی می‌شود که آتش تا ساعات آینده مهار خواهد شد.

۲۲۹ روز پیش
انفجارهای مرگبار در جایگاه‌های سوخت؛‌ مقصر کیست؟
انفجارهای مرگبار در جایگاه‌های سوخت؛‌ مقصر کیست؟حتما شما هم تا حالا کلیپ‌های مربوط به لحظه انفجار خودروها در جایگاه‌های سوخت سی‌ان‌جی را دیده‌اید.

۲۳۰ روز پیش
۲۰ هکتار از مراتع روستای آروی دماوند دچار حریق شد/ تلاش برای مهار کامل آتش ادامه دارد
20 هکتار از مراتع روستای آروی دماوند دچار حریق شد/ تلاش برای مهار کامل آتش ادامه داردمسؤول مدیریت بحران شهرستان دماوند گفت: ۲۰ هکتار از مراتع روستای آرو از توابع شهرستان دماوند بر اثر گرمای شدید هوا دچار حریق شده و تلاش‌ها برای مهار کامل آتش ادامه دارد.

۲۳۲ روز پیش
تهیه گزارشی از حریق‌های اخیر در ایران
تهیه گزارشی از حریق‌های اخیر در ایرانهمشهری آنلاین: فرمانده ناجا درباره وقوع حریق‌های گسترده در نقاط مختلفی از کشور در ماه‌های اخیر اظهار کرد: ناجا در این خصوص گزارشی ارائه کرده و آن را به قوه قضاییه، شورای عالی امنیت ملی و... ارسال خواهیم کرد.

۲۳۲ روز پیش
۲ موتورسوار ایرلندی در شعله‌های آتش سوختند + تصاویر
لویز کلارک همراه با موتورسوار دیگری جانشان را در سانحه‌ی تصادف از دست دادند.

۲۳۴ روز پیش
آتش‌سوزی در اتوبوس ساری ـ تهران با ۴۷ مسافر/ حادثه تلفات جانی نداشت
آتش‌سوزی در اتوبوس ساری ـ تهران با 47 مسافر/ حادثه تلفات جانی نداشتمدیر عملیات سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری آمل گفت: بامداد امروز حریق در اتوبوس مسیر ساری ـ تهران با ۴۷ مسافر توسط آتش‌نشانان آملی مهار شد و خوشبختانه تلفات جانی نداشت.

۲۴۰ روز پیش
حادثه در پتروشیمی بوعلی ۸ نفر را روانه بیمارستان کرد
حادثه در پتروشیمی بوعلی 8 نفر را روانه بیمارستان کردحادثه در پتروشیمی بوعلی سینا باعث مصدومیت هشت نفر شد.

۲۴۰ روز پیش
پتروشیمی بوعلی ماهشهر بازهم آتش گرفت | ۹ نفر مصدوم شدند
پتروشیمی بوعلی ماهشهر بازهم آتش گرفت | ۹ نفر مصدوم شدندهمشهری آنلاین: منابع محلی از ماهشهر خبر می‌دهند که در جریان تعمیرات پتروشیمی بوعلی در ماهشهر آتش‌سوزی رخ داده و ۹ نفر مصدوم شدند.

۲۴۰ روز پیش
خانواده عروس در آتش داماد سوختند
خانواده عروس در آتش داماد سوختندداماد خانواده با ریختن بنزین روی پیک‌نیک باعث سوختگی خود و خانواده همسرش شد و در این حادثه پدر و مادر عروس جانشان را از دست دادند.

۲۴۱ روز پیش
آتش‌سوزی گسترده در پتروشیمی بیستون
آتش‌سوزی گسترده در پتروشیمی بیستونهمشهری آنلاین: آتش‌سوزی گسترده جمعه ۸ مرداد ۱۳۹۵ در پتروشیمی بیستون واقع در استان کرمانشاه رخ داد و تلاش برای مهار آن ادامه دارد.

۲۴۲ روز پیش
آتش‌سوزی در ساختمان ۴ طبقه مسکونی/۱۷ نفر نجات یافتند
آتش‌سوزی در ساختمان 4 طبقه مسکونی/17 نفر نجات یافتندسخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران از آتش‌سوزی در یک ساختمان ۴ طبقه مسکونی واقع در خیابان رباط کریم و نجات ۱۷ نفر خبرداد.

۲۴۲ روز پیش
آتش‌سوزی گسترده در انبار دارو
آتش‌سوزی گسترده در انبار داروسخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران از آتش‌سوزی گسترده‌ای در انبار دارو واقع در میدان توحید خبر داد.

۲۴۲ روز پیش
آتش پتروشیمی بیستون به‌طور کامل مهار شد + تصاویر
آتش پتروشیمی بیستون به‌طور کامل مهار شد + تصاویرمعاون وزیر نفت از مهار کامل آتش پتروشیمی بیستون خبر داد و گفت: در اطفای این حریق نیروهای امدادی و مسؤولان مربوطه به خوبی عمل کردند و تمام نیروها پای کار بودند.

۲۴۲ روز پیش
حریق پتروشیمی بیستون برای دومین بار مهار شد + تصاویر
حریق پتروشیمی بیستون برای دومین بار مهار شد + تصاویرآتش‌سوزی پتروشیمی بیستون با تلاش نیروهای امدادی برای دومین بار مهار شد و درحال حاضر عملیات خنک‌سازی مخزن برای مهار قطعی آتش در حال انجام است.

۲۴۲ روز پیش
آتش‌سوزی مجتمع پتروشیمی بیستون مهار شد
آتش‌سوزی مجتمع پتروشیمی بیستون مهار شدآتش‌سوزی مجتمع پتروشیمی بیستون لحظاتی پیش توسط نیروهای امدادی کرمانشاه مهار شد.

۲۴۲ روز پیش
آتش‌سوزی گسترده در پتروشیمی بیستون/ اعزام ۴ تیم و یک بالگرد برای اطفای حریق
آتش‌سوزی گسترده در پتروشیمی بیستون/ اعزام 4 تیم و یک بالگرد برای اطفای حریقآتش‌سوزی گسترده امروز در پتروشیمی بیستون واقع در استان کرمانشاه رخ داد و تلاش برای مهار آن ادامه دارد.

۲۴۲ روز پیش
انبار برنج کوچه‌مرغی‌ها در آتش سوخت
انبار برنج کوچه‌مرغی‌ها در آتش سوختسخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران از آتش‌سوزی گسترده انبار برنج واقع در خیابان مولوی خبر داد.

۲۴۳ روز پیش
جزئیات حریق اتوبوس ولوو با ۴۰ مسافر در سمنان
جزئیات حریق اتوبوس ولوو با 40 مسافر در سمنانرییس پلیس‌راه راهور ناجا از حریق یک دستگاه اتوبوس ولوو در محور گرمسار خبر داد.

۲۴۳ روز پیش
توضیح وزیر بهداشت درباره اعزام کودکان شین‌آبادی به خارج
توضیح وزیر بهداشت درباره اعزام کودکان شین‌آبادی به خارجوزیر بهداشت درباره اقدامات وزارت بهداشت برای کودکان شین آبادی، اظهار کرد: گروهی از بهترین متخصصان کشور که مورد اعتماد خانواده‌های این کودکان هستند امور مربوط به درمان آنها را پیگیری می کنند و به آنها گفته ایم که دولت آمادگی دارد تا برای درمان بهتر، آنها را به هر نقطه‌ای از خارج و داخل کشور اعزام کند اما به دلیل تعداد زیاد اعمال جراحی مورد نیاز برای این کودکان، تصمیم اعزام این کودکان بر عهده تیم تخصصی پزشکی است.

۲۴۳ روز پیش

صفحه ۵ از ۸ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 1 2 3 4
5
6 7 8 صفحه بعد صفحه آخر