دوشنبه ۹ اسفند ۱۳۹۵
حوادث ایران و جهان
hamchap.ir
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
/ لیست اخبار آتش سوزی
۶ کشته در انفجار مرگبار گاز
۶ کشته در انفجار مرگبار گازانفجار هولناک گاز در اهواز، ساختمان ۴ واحدی را ویران کرد، جان ۶ نفر را گرفت و ۱۱ نفر را راهی بیمارستان کرد.

۱۸۶ روز پیش
ایستگاه‌های آتش‌نشانی به ۱۲۸ می‌رسد
ایستگاه‌های آتش‌نشانی به 128 می‌رسدمدیرعامل سازمان آتش‌نشانی شهر تهران گفت: تعداد ایستگاه های آتش‌نشانی تا ۷ مهر، روز آتش‌نشان به ۱۲۸ ایستگاه می‌رسد.

۱۸۸ روز پیش
انفجار مخزن آمونیاک کارخانه یخ در اهواز چند شهروند را راهی بیمارستان کرد
انفجار مخزن آمونیاک کارخانه یخ در اهواز چند شهروند را راهی بیمارستان کردانفجار مخزن آمونیاک کارخانه یخ در اهواز چند شهروند را به دلیل مسمومیت راهی بیمارستان کرد.

۱۹۰ روز پیش
وقوع آتش‌سوزی در خیایان خیام/ ساختمان ۳ طبقه در آتش سوخت
وقوع آتش‌سوزی در خیایان خیام/ ساختمان ۳ طبقه در آتش سوختسخنگوی سازمان آتش‌نشانی کشور گفت: یک ساختمان سه طبقه در خیابان خیام که انبار وسایل و ابزار کفاشی بوده دچار حریق شد.

۱۹۲ روز پیش
آتش‌‌گرفتن ۳ خودرو در داخل پارکینگ/ ۷ نفر نجات یافتند
آتش‌‌گرفتن ۳ خودرو در داخل پارکینگ/ ۷ نفر نجات یافتندسخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران از آتش‌سوزی ۳ خودرو در پارکینگ یک ساختمان سه طبقه مسکونی و نجات ۷ نفر خبر داد.

۱۹۷ روز پیش
اعزام ۲ فروند بالگرد آب‌پاش جهت مهار آتش جنگل‌های الوار گرمسیری/ آتش تا ساعات آینده مهار خواهد شد
اعزام 2 فروند بالگرد آب‌پاش جهت مهار آتش جنگل‌های الوار گرمسیری/ آتش تا ساعات آینده مهار خواهد شدفرماندار اندیمشک گفت: ۲ فروند بالگرد آب‌پاش از استان کرمانشاه به منطقه حادثه دیده اعزام شده و پیس‌بینی می‌شود که آتش تا ساعات آینده مهار خواهد شد.

۱۹۸ روز پیش
انفجارهای مرگبار در جایگاه‌های سوخت؛‌ مقصر کیست؟
انفجارهای مرگبار در جایگاه‌های سوخت؛‌ مقصر کیست؟حتما شما هم تا حالا کلیپ‌های مربوط به لحظه انفجار خودروها در جایگاه‌های سوخت سی‌ان‌جی را دیده‌اید.

۲۰۰ روز پیش
۲۰ هکتار از مراتع روستای آروی دماوند دچار حریق شد/ تلاش برای مهار کامل آتش ادامه دارد
20 هکتار از مراتع روستای آروی دماوند دچار حریق شد/ تلاش برای مهار کامل آتش ادامه داردمسؤول مدیریت بحران شهرستان دماوند گفت: ۲۰ هکتار از مراتع روستای آرو از توابع شهرستان دماوند بر اثر گرمای شدید هوا دچار حریق شده و تلاش‌ها برای مهار کامل آتش ادامه دارد.

۲۰۲ روز پیش
تهیه گزارشی از حریق‌های اخیر در ایران
تهیه گزارشی از حریق‌های اخیر در ایرانهمشهری آنلاین: فرمانده ناجا درباره وقوع حریق‌های گسترده در نقاط مختلفی از کشور در ماه‌های اخیر اظهار کرد: ناجا در این خصوص گزارشی ارائه کرده و آن را به قوه قضاییه، شورای عالی امنیت ملی و... ارسال خواهیم کرد.

۲۰۲ روز پیش
۲ موتورسوار ایرلندی در شعله‌های آتش سوختند + تصاویر
لویز کلارک همراه با موتورسوار دیگری جانشان را در سانحه‌ی تصادف از دست دادند.

۲۰۳ روز پیش
پتروشیمی بوعلی ماهشهر بازهم آتش گرفت | ۹ نفر مصدوم شدند
پتروشیمی بوعلی ماهشهر بازهم آتش گرفت | ۹ نفر مصدوم شدندهمشهری آنلاین: منابع محلی از ماهشهر خبر می‌دهند که در جریان تعمیرات پتروشیمی بوعلی در ماهشهر آتش‌سوزی رخ داده و ۹ نفر مصدوم شدند.

۲۱۰ روز پیش
حادثه در پتروشیمی بوعلی ۸ نفر را روانه بیمارستان کرد
حادثه در پتروشیمی بوعلی 8 نفر را روانه بیمارستان کردحادثه در پتروشیمی بوعلی سینا باعث مصدومیت هشت نفر شد.

۲۱۰ روز پیش
آتش‌سوزی در اتوبوس ساری ـ تهران با ۴۷ مسافر/ حادثه تلفات جانی نداشت
آتش‌سوزی در اتوبوس ساری ـ تهران با 47 مسافر/ حادثه تلفات جانی نداشتمدیر عملیات سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری آمل گفت: بامداد امروز حریق در اتوبوس مسیر ساری ـ تهران با ۴۷ مسافر توسط آتش‌نشانان آملی مهار شد و خوشبختانه تلفات جانی نداشت.

۲۱۰ روز پیش
خانواده عروس در آتش داماد سوختند
خانواده عروس در آتش داماد سوختندداماد خانواده با ریختن بنزین روی پیک‌نیک باعث سوختگی خود و خانواده همسرش شد و در این حادثه پدر و مادر عروس جانشان را از دست دادند.

۲۱۱ روز پیش
آتش‌سوزی گسترده در پتروشیمی بیستون
آتش‌سوزی گسترده در پتروشیمی بیستونهمشهری آنلاین: آتش‌سوزی گسترده جمعه ۸ مرداد ۱۳۹۵ در پتروشیمی بیستون واقع در استان کرمانشاه رخ داد و تلاش برای مهار آن ادامه دارد.

۲۱۱ روز پیش
آتش‌سوزی در ساختمان ۴ طبقه مسکونی/۱۷ نفر نجات یافتند
آتش‌سوزی در ساختمان 4 طبقه مسکونی/17 نفر نجات یافتندسخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران از آتش‌سوزی در یک ساختمان ۴ طبقه مسکونی واقع در خیابان رباط کریم و نجات ۱۷ نفر خبرداد.

۲۱۱ روز پیش
آتش‌سوزی گسترده در انبار دارو
آتش‌سوزی گسترده در انبار داروسخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران از آتش‌سوزی گسترده‌ای در انبار دارو واقع در میدان توحید خبر داد.

۲۱۱ روز پیش
آتش پتروشیمی بیستون به‌طور کامل مهار شد + تصاویر
آتش پتروشیمی بیستون به‌طور کامل مهار شد + تصاویرمعاون وزیر نفت از مهار کامل آتش پتروشیمی بیستون خبر داد و گفت: در اطفای این حریق نیروهای امدادی و مسؤولان مربوطه به خوبی عمل کردند و تمام نیروها پای کار بودند.

۲۱۱ روز پیش
حریق پتروشیمی بیستون برای دومین بار مهار شد + تصاویر
حریق پتروشیمی بیستون برای دومین بار مهار شد + تصاویرآتش‌سوزی پتروشیمی بیستون با تلاش نیروهای امدادی برای دومین بار مهار شد و درحال حاضر عملیات خنک‌سازی مخزن برای مهار قطعی آتش در حال انجام است.

۲۱۱ روز پیش
آتش‌سوزی مجتمع پتروشیمی بیستون مهار شد
آتش‌سوزی مجتمع پتروشیمی بیستون مهار شدآتش‌سوزی مجتمع پتروشیمی بیستون لحظاتی پیش توسط نیروهای امدادی کرمانشاه مهار شد.

۲۱۱ روز پیش
آتش‌سوزی گسترده در پتروشیمی بیستون/ اعزام ۴ تیم و یک بالگرد برای اطفای حریق
آتش‌سوزی گسترده در پتروشیمی بیستون/ اعزام 4 تیم و یک بالگرد برای اطفای حریقآتش‌سوزی گسترده امروز در پتروشیمی بیستون واقع در استان کرمانشاه رخ داد و تلاش برای مهار آن ادامه دارد.

۲۱۱ روز پیش
انبار برنج کوچه‌مرغی‌ها در آتش سوخت
انبار برنج کوچه‌مرغی‌ها در آتش سوختسخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران از آتش‌سوزی گسترده انبار برنج واقع در خیابان مولوی خبر داد.

۲۱۳ روز پیش
جزئیات حریق اتوبوس ولوو با ۴۰ مسافر در سمنان
جزئیات حریق اتوبوس ولوو با 40 مسافر در سمنانرییس پلیس‌راه راهور ناجا از حریق یک دستگاه اتوبوس ولوو در محور گرمسار خبر داد.

۲۱۳ روز پیش
توضیح وزیر بهداشت درباره اعزام کودکان شین‌آبادی به خارج
توضیح وزیر بهداشت درباره اعزام کودکان شین‌آبادی به خارجوزیر بهداشت درباره اقدامات وزارت بهداشت برای کودکان شین آبادی، اظهار کرد: گروهی از بهترین متخصصان کشور که مورد اعتماد خانواده‌های این کودکان هستند امور مربوط به درمان آنها را پیگیری می کنند و به آنها گفته ایم که دولت آمادگی دارد تا برای درمان بهتر، آنها را به هر نقطه‌ای از خارج و داخل کشور اعزام کند اما به دلیل تعداد زیاد اعمال جراحی مورد نیاز برای این کودکان، تصمیم اعزام این کودکان بر عهده تیم تخصصی پزشکی است.

۲۱۳ روز پیش
گزارش بررسی علل وقوع آتش‌سوزی پتروشیمی بوعلی سینا
گزارش بررسی علل وقوع آتش‌سوزی پتروشیمی بوعلی سیناهمشهری آنلاین: قاضی سراج گفت: گزارش کامل سازمان بازرسی در رابطه با علل وقوع آتش سوزی «پتروشیمی بوعلی سینا» تا هفته آینده به مراجع ذی صلاح ارسال می‌شود.

۲۱۳ روز پیش
آتش‌سوزی انباری ۶ متری در پاساژ لباف میدان امام خمینی(ره)
آتش‌سوزی انباری 6 متری در پاساژ لباف میدان امام خمینی(ره)عصر امروز یک انباری ۶ متری در پاساژ لباف واقع در میدان امام خمینی(ره) تهران آتش گرفت.

۲۱۶ روز پیش
انفجار کاظمین در مسیر زائران ایرانی نبود | همه زائران سالم هستند
انفجار کاظمین در مسیر زائران ایرانی نبود | همه زائران سالم هستندهمشهری آنلاین: مدیرکل عتبات عالیات سازمان حج و زیارت گفت: انفجار کاظمین در مسیر زائران ایرانی نبود و همه زائران در سلامت کامل هستند.

۲۱۷ روز پیش
آتش‌سوزی‌ در میدان تاریخی همدان
آتش‌سوزی‌ در میدان تاریخی همدانهمشهری آنلاین: منحصربه‌فردترین میدان تاریخی ایران که شش خیابان به آن منتهی می‌شود، پیش از ظهر پنجشنبه سی و یکم تیر برای ساعاتی در آتش سوخت.

۲۱۹ روز پیش
۷۵ درصد حجم آتش‌سوزی کوه عنا مهار شد/ بی‌اثر بودن حضور بالگرد و هواپیما برای مهار آتش
75 درصد حجم آتش‌سوزی کوه عنا مهار شد/ بی‌اثر بودن حضور بالگرد و هواپیما برای مهار آتشمدیرکل منابع طبیعی کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۷۵ درصد حجم آتش‌سوزی کوه عنا مهار شد.

۲۲۳ روز پیش
ترکیدگی لاستیک و برخورد با گارد ریل؛ علت آتش‌سوزی اتوبوس
ترکیدگی لاستیک و برخورد با گارد ریل؛ علت آتش‌سوزی اتوبوسرئیس پلیس راه، با تایید خبر آتش گرفتن یک دستگاه اتوبوس در انتهای حوزه استان قم، اظهار داشت:‌ یک دستگاه اتوبوس و هنوز نوع آن مشخص نشده به علت ترکیدگی لاستیگ با گارد وسط محور برخورد کرده و آتش می‌گیرد.

۲۲۶ روز پیش

صفحه ۵ از ۷ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 1 2 3 4
5
6 7 صفحه بعد صفحه آخر