پنجشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۸
حوادث ایران و جهان
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
/ لیست اخبار آتش سوزی
انفجار و آتش‌سوزی در پرتغال با ۵۸ کشته و زخمی
رسانه‌های محلی پرتغال از انفجار و آتش‌سوزی در یک ساختمان خبر دادند که در پی آن ۸ نفر جان خود را از دست داده و ۵۰ نفر دیگر نیز زخمی شدند.

۵۴۸ روز پیش
خودکشی مردی که همسرش را به طرز فجیهی کشته بود
خودکشی مردی که همسرش را به طرز فجیهی کشته بودخودکشی مردی که همسرش را به طرز فجیهی کشته بود | پس از گزارش همسایه، نیروهای آتش نشانی به ناچار حفاظ واحد آپارتمانی مرد ۳۳ ساله را گشودند و وارد خانه شدند اما صحنه ای وحشتناک مقابل آن ها قرار گرفت. جسد زنی داخل رختخواب پهن شده در پذیرایی افتاده بود و پیکر بی جان مردی نیز درون آشپزخانه قرار داشت.

۵۵۰ روز پیش
جام جم آنلاین - اعزام ۲یدک‌کش ژاپنی به محل حادثه نفتکش ایرانی
جام جم آنلاین - اعزام ۲یدک‌کش ژاپنی به محل حادثه نفتکش ایرانیمعاون امور دریایی سازمان بنادر از حضور دو یدک کش ژاپنی برای کمک به عملیات اطفا حریق نفتکش ایرانی در آب‌های چین خبر داد.

۵۵۰ روز پیش
جام جم آنلاین - از سرگیری عملیات اطفای آتش سوزی نفتکش ایرانی
جام جم آنلاین - از سرگیری عملیات اطفای آتش سوزی نفتکش ایرانیسخنگوی شرکت ملی نفتکش با اشاره به حادثه برخورد نفتکش ایرانی با کشتی چینی و حریق نفتکش اظهار کرد: عملیات اطفای حریق که متوقف شده بود، مجددا آغاز شد.

۵۵۰ روز پیش
گودبرداری، باعث ریزش یک ساختمان شد
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از حادثه ریزش یک ساختمان سه طبقه قدیمی خالی از سکنه در محله مهرآباد جنوبی خبر داد.

۵۵۰ روز پیش
ریزش ساختمان ۳ طبقه در مهرآباد جنوبی
سخنگوی سازمان آتش نشانی از ریزش یک ساختمان سه طبقه در خیابان مهرآباد جنوبی خبر داد.

۵۵۰ روز پیش
آتش سوزی کارگاه خیاطی در خیابان انقلاب
سخنگوی سازمان آتش‌نشانی از وقوع حریق در یک کارگاه خیاطی در خیابان انقلاب خبر داد.

۵۵۰ روز پیش
آتش سوزی مرگبار در مجتمع مسکونی در میانه
سخنگوی اورژانس آذربایجان شرقی از کشته و مصدوم شدن ۱۰ نفر در آتش سوزی یک ساختمان مسکونی در میانه خبر داد.

۵۵۰ روز پیش
جام جم آنلاین - آغاز عملیات اطفاء حریق نفتکش ایرانی از صبح امروز
جام جم آنلاین - آغاز عملیات اطفاء حریق نفتکش ایرانی از صبح امروزمدیرعامل شرکت ملی نفتکش ایران به ادامه تلاش ها برای روشن شدن هرچه سریعتر وضعیت کشتی حادثه دیده ایرانی اشاره کرد و گفت: عملیات اطفاء حریق این کشتی مجدد از ساعت ۷:۳۰ صبح امروز، ۲۲ دی ماه آغاز شده و عملیات همچنان ادامه دارد.

۵۵۰ روز پیش
جام جم آنلاین - ورود نفتکش حادثه دیده ایرانی به آب های ژاپن
جام جم آنلاین - ورود نفتکش حادثه دیده ایرانی به آب های ژاپننفتکش ایرانی که روز شنبه در آب های چین دچار حادثه و حریق شد از دیروز پنجشنبه وارد حریم دریایی ژاپن شده است.

۵۵۰ روز پیش
جام جم آنلاین - آتش‌سوزی مهیب در ایستگاه راه‌آهن ناتینگهام
جام جم آنلاین - آتش‌سوزی مهیب در ایستگاه راه‌آهن ناتینگهامرسانه‌های انگلستان از وقوع آتش سوزی مهیب در ایستگاه راه‌آهن ناتینگهام خبر دادند.

۵۵۰ روز پیش
جام جم آنلاین - توقف اطفای‌حریق نفتکش به دلیل بدی آب و هوا
جام جم آنلاین - توقف اطفای‌حریق نفتکش به دلیل بدی آب و هوامعاون دریایی سازمان بنادر و دریانوردی درباره آخرین جزئیات اطفای حریق در نفتکش ایرانی سانچی توضیح داد: تیم تجسس و نجات در بندر شانگهای آماده ارائه خدمات است که به‌محض اطفای حریق به امور تجسس و نجات خدمه کشتی بپردازد. همچنین کشتی‌های ژاپنی و چینی اطراف این نفتکش استقرار دارند.

۵۵۰ روز پیش
عملیات اطفا حریق نفتکش ایرانی متوقف شد
عملیات اطفا حریق نفتکش ایرانی متوقف شداجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
سرکنسول جمهوری اسلامی ایران در شانگهای گفت: عملیات اطفا حریق نفتکش ایرانی بعد از یک روز عملیات اطفا توسط کشتی‌های آتش خوار چینی به دلیل شرایط بد آب و هوایی متوقف شد و ادامه عملیات به فردا ۲۱ دی ماه موکول شد.

۵۵۰ روز پیش
۲۲ دی؛ تیم‌های تجسس امروز وارد نفتکش می‌شوند
۲۲ دی؛ تیم‌های تجسس امروز وارد نفتکش می‌شونداجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
معاون امور دریایی سازمان بنادر و دریانوردی از آغاز عملیات اطفای حریق نفتکش «سانچی» از بامداد امروز ( جمعه ۲۲ دی) خبر داد و گفت: عملیات اصلی مهار آتش امروز با حضور تیم تجسس نجات این سازمان و آتش خوارهای ژاپنی انجام می‌شود.

۵۵۰ روز پیش
مرگ یک دختر و دو پسر در آتش سوزی سرباز | همسایه ها صدای فریاد زن جوان را شنیدند...
مرگ یک دختر و دو پسر در آتش سوزی سرباز | همسایه ها صدای فریاد زن جوان را شنیدند...مرگ یک دختر و دو پسر در آتش سوزی سرباز | مهسا، عبدالحنان و رامتین سه کودک ٩ساله، چهارساله و بیست‌ودوماهه در آتش‌سوزی خانه‌شان جان باختند. مرگ دردناکی که در روستای «کدان» در شهرستان «سرباز» رخ داد. بامداد جمعه بود که زبانه‌های آتش خانه دوطبقه «محمد» را فراگرفت. پدری که هرگز تصور نمی‌کرد روزی بدون سه کودکش مجبور به زیستن باشد.

۵۵۳ روز پیش
جام جم آنلاین - عملیات اطفای حریق نفتکش ایرانی آغاز شد / جسد شناسایی نشد
جام جم آنلاین - عملیات اطفای حریق نفتکش ایرانی آغاز شد / جسد شناسایی نشدسرکنسول ایران در شانگهای چین از آغاز عملیات اطفای حریق نفتکش ایرانی خبر داد.

۵۵۳ روز پیش
جام جم آنلاین - انبار جعبه در نظام آباد آتش گرفت
جام جم آنلاین - انبار جعبه در نظام آباد آتش گرفتسخنگوی سازمان آتش نشانی از حریق گسترده در یک انبار جعبه واقع در خیابان نظام آباد خبرداد.

۵۵۳ روز پیش
جام جم آنلاین - احتمال محبوس شدن تعدادی از خدمه در موتورخانه نفتکش ایرانی
جام جم آنلاین - احتمال محبوس شدن تعدادی از خدمه در موتورخانه نفتکش ایرانیسخنگوی شرکت ملی نفتکش از احتمال محبوس شدن تعدادی از خدمه نفتکش حادثه دیده ایرانی در موتورخانه کشتی خبر داد و گفت: به همین دلیل اولویت ما، اطفای حریق است تا هرچه سریعتر به نفتکش دسترسی یابیم.

۵۵۳ روز پیش
جام جم آنلاین - انفجار مهیب لوله گاز کوره بخار در شرکت نیشکر هفت‌تپه
جام جم آنلاین - انفجار مهیب لوله گاز کوره بخار در شرکت نیشکر هفت‌تپهصدای مهیبی ناشی از انفجار لوله گاز کوره بخار در شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت‌تپه شوش ساعتی قبل به گوش رسید.

۵۵۳ روز پیش
جام جم آنلاین - پراید در حال حرکت سوخت + عکس
جام جم آنلاین - پراید در حال حرکت سوخت + عکسیک دستگاه خودرو سواری پراید، در حال عبور از بزرگراه شهید لشگری تهران به طور ناگهانی دچار حریق شد.

۵۵۳ روز پیش
جام جم نما - برج ترامپ آتش گرفت+ فیلم
جام جم نما - برج ترامپ آتش گرفت+ فیلمبرج ترامپ واقع در نیویورک سیتی آمریکا دچار حریق شد. آتش از سقف این برج آغاز شد و آتش‌نشانان برای اطفای حریق به محل اعزام شدند. رئیس جمهور آمریکا در این برج حضور ندارد و هیچ کس نیز صدمه ندیده است.

۵۵۳ روز پیش
جزئیات مرگ دردناک سه کودک بر اثر آتش‌ سوزی
مهسا، عبدالحنان و رامتین سه کودک ٩ ساله، چهار ساله و ۲۲ ماهه در آتش‌سوزی خانه‌شان جان باختند؛ مرگ دردناکی که در روستای «کدان» در شهرستان «سرباز» رخ داد.

۵۵۳ روز پیش
پراید، حین حرکت در آتش سوخت
یک دستگاه خودرو سواری حین حرکت در بزرگراه شهید لشگری، از قسمت موتور دچار آتش سوزی شد.

۵۵۳ روز پیش
انفجار در ایستگاه متروی استکهلم
در پی وقوع انفجاری در بیرون یک ایستگاه مترو در استکهلم سوئد دو تن زخمی شدند.

۵۵۵ روز پیش
جام جم آنلاین - اولین جسد حادثه برخورد دو کشتی ایرانی و چینی پیدا شد
جام جم آنلاین - اولین جسد حادثه برخورد دو کشتی ایرانی و چینی پیدا شدمدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی گفت: عملیات اطفای حریق نفتکش ایرانی در سواحل چین همچنان ادامه دارد ولی به علت حجم بالای آتش امداد رسانی به سختی صورت می گیرد.

۵۵۵ روز پیش
جام جم آنلاین - دختر جوان خود را حلق آویز کرد
جام جم آنلاین - دختر جوان خود را حلق آویز کردمسئول خدمات ایمنی و آتش نشانی شهرداری کهریزک گفت: یک دختر جوان ۲۷ ساله ظهر امروز یکشنبه در یک منزل مسکونی در کهریزک بدلایل نامعلوم خود را حلق آویز کرد و به زندگی خود پایان داد.

۵۵۵ روز پیش
حریق در شهرک اکباتان/نجات ۴۰ نفر از میان آتش
حریق در شهرک اکباتان/نجات ۴۰ نفر از میان آتشسخنگوی سازمان آتش‌نشانی تهران از نجات ۴۰ نفر از ساکنان ساختمانی در شهرک اکباتان که در آتش محبوس شده بودند، خبر داد.

۵۵۶ روز پیش
جام جم آنلاین - وضعیت نامشخص سرنشینان نفت‌کش ایرانی/ آتش‌سوزی مهار نشده است
جام جم آنلاین - وضعیت نامشخص سرنشینان نفت‌کش ایرانی/ آتش‌سوزی مهار نشده استمعاون کنسولی وزیر خارجه با بیان اینکه تا الان هنوز برای مهار آتش ناشی از آتش‌سوزی نفت‌کش ایرانی در چین توفیقی حاصل نشده گفت که هنوز از وضعیت سرنشینان و خدمه این نفت‌کش خبری در دست نیست.

۵۵۶ روز پیش
جام جم آنلاین - آخرین وضعیت نفتکش ایرانی / آتش سوزی هنوز ادامه دارد
جام جم آنلاین - آخرین وضعیت نفتکش ایرانی / آتش سوزی هنوز ادامه داردمدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی گفت: به دلیل گستردگی حریق در نفتکش ایرانی شرایط پیجچیده است و همچنان حریق ادامه دارد.

۵۵۶ روز پیش
جام جم نما - اولین فیلم از لحظه انفجار نفتکش ایرانی در آب‌های چین
جام جم نما - اولین فیلم از لحظه انفجار نفتکش ایرانی در آب‌های چینیک نفتکش ایرانی که در حال انتقال میعانات نفتی به سمت کره جنوبی بود در آب‌های چین طعمه حریق شد.

۵۵۶ روز پیش

صفحه ۵ از ۴۱ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 1 2 3 4
5
6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 صفحه بعد صفحه آخر