پنجشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۶
حوادث ایران و جهان
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
چرا جانی تحت تعقیب به خانم آرایشگر اسید پاشید؟
چرا جانی تحت تعقیب به خانم آرایشگر اسید پاشید؟مردی که چهار سال پس از قتل همسرش دلبسته ی خانم آرایشگر شد، با شنیدن جواب رد و احساس شکست عشقی، از طریق اسید پاشی انتقام گرفت.

۱۹ ساعت پیش
جزئیات مرگ گروگان در خانه زوج سارق
جزئیات مرگ گروگان در خانه زوج سارقاجتماع > اجتماعی - زن حیله‌گر خود را خریدار خودروی شاسی بلند جا می‌زد و فروشندگان را به دامی می‌کشاند که برای سرقت از آنها پهن کرده بود.

۱۹ ساعت پیش
مرگ دندانپزشک اسیدپاش پیش از محاکمه
مرگ دندانپزشک اسیدپاش پیش از محاکمهاجتماع > اجتماعی - زن دندانپزشک که به‌خاطر اختلافات خانوادگی به روی خاله‌اش اسید پاشیده بود پیش از محاکمه در دادگاه به‌دلیل سکته قلبی جانش را از دست داد.

۱۹ ساعت پیش
انتقام عجیب از‌ خواننده رپ +عکس
انتقام عجیب از‌ خواننده رپ +عکسدختر جوان بعد از تمام شدن دوستی‌اش با خواننده رپ، برای کتک زدن او و سرقت اموالش دو نفر را اجیر کرد.

۱۹ ساعت پیش
نتیجه تفحص مجلس از برخورد با کارگران آق‌دره
نتیجه تفحص مجلس از برخورد با کارگران آق‌درهاجتماع > اجتماعی - گزارش تحقیق و تفحص از نحوه برخورد با کارگران معدن آق‌دره تکاب در جلسه علنی مجلس شورای اسلامی توسط علیرضا محجوب، رئیس فراکسیون کارگری مجلس قرائت شد.

۱۹ ساعت پیش
مادر آمریکایی 2 کودک خود را کشت
مادر آمریکایی 2 کودک خود را کشتدادگاه ایالتی تگزاس یک مادر جوان آمریکایی را به جرم قتل غیرعمد ۲ کودک خود به دادگاه فراخواند.

۱۹ ساعت پیش
برنده مسابقات کشتی با شست پا
برنده مسابقات کشتی با شست پااجتماع > اجتماعی - داربیشایر> یک مرد انگلیسی به نام آلن ناش برای چهاردهمین بار برنده رقابت‌های کشتی شست پا شد.

۱۹ ساعت پیش
محاکمه همدست ژان والژان پس از نجات از قصاص +عکس
محاکمه همدست ژان والژان پس از نجات از قصاص +عکسمردی که 9 سال پیش با همدستی دامادش، پسردایی خود را به قتل رسانده بود با رضایت اولیای دم از طناب دار نجات یافت.

۱۹ ساعت پیش
طناب دار بر گردن شرور مخوف
طناب دار بر گردن شرور مخوف اجتماع > اجتماعی - آریا-ج، یکی از اشرار مخوف کرمان که کلکسیونی از جرایم و شرارت در پرونده‌اش ثبت شده بود سحرگاه دیروز به دار مجازات آویخته شد.

۱۹ ساعت پیش
اعتراف به جنایت دروغین برای فرار از کمپ
اعتراف به جنایت دروغین برای فرار از کمپمرد معتاد برای خلاصی از شکنجه درکمپ ترک اعتیاد، با سناریوی دروغین وانمود کرده بود دختری را کشته و دفن کرده است.

۱۹ ساعت پیش
/ لیست اخبار آتش سوزی
آتش سوزی در تجریش | تلاش آتش نشانان برای اطفاء حریق میدان قدس | علت آتش سوزی تهران امروز
آتش سوزی در تجریش | تلاش آتش نشانان برای اطفاء حریق میدان قدس | علت آتش سوزی تهران امروزآتش سوزی در تجریش | میدان قدس تهران دقایقی پیش شاهد یک آتش سوزی بود. ماموران آتش نشانی در محل حضور یافته اند. مسئولان از بار ترافیکی در میدان قدس و خیابان شریعتی در پی آتش سوزی تهران امروز خبر می دهند.

۴۳ روز پیش
حریق جان یک کارگر ۲۵ ساله مغازه ساخت و ساز عروسک را گرفت
حریق جان یک کارگر 25 ساله مغازه ساخت و ساز عروسک را گرفتسخنگوی سازمان آتش نشانی از وقوع فوت یک کارگر ۲۵ ساله در حریق یک مغازه ساخت و ساز عروسک در ساعت ۱۶ و هفت دقیقه روز گذشته (دوشنبه/۱۹ تیر) خبر داد.

۴۳ روز پیش
آتش سوزی گسترده در میدان «قدس» تهران
آتش سوزی نسبتا گسترده ای در حوالی میدان قدس تجریش رخ داد.

۴۳ روز پیش
آتش سوزی در فروشگاه بزرگ در مسکو
منابع خبری روسیه از آتش سوزی وسیعی در یکی از فروشگاه های بزرگ شهر مسکو و زخمی شدن دستکم ۱۴ تن از شهروندان این شهر در جریان این آتش سوزی خبر دادند.

۴۴ روز پیش
حریق مرگبار در بزرگراه سعیدی
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرتهران از مرگ مردی جوان در پی وقوع حریق مغازه‌ای در بزرگراه سعیدی خبر داد.

۴۴ روز پیش
نجات ۲ زن از آتش سوزی در بالکن
سخنگوی آتش‌نشانی تهران گفت: استفاده از پیک‌نیکی برای پخت‌وپز در بالکن منجر به آتش‌سوزی یک منزل مسکونی و محبوس و مصدوم شدن دو خانم جوان شد.

۴۴ روز پیش
حبس ۲ زن جوان در آتش سوزی بالکن
حبس 2 زن جوان در آتش سوزی بالکنسخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از نجات دو زن جوان که در حریق بالکن خانه شان محبوس شده بودند خبر داد.

۴۴ روز پیش
حریق در یک مرکز تجاری شهر مسکو
حریق در یک مرکز تجاری شهر مسکوآتش سوزی در یک مرکز تجاری در مسکو ۱۴ مجروح بر جای گذاشت و دهها مامور اتش نشانی برای اطفاء حریق تلاش می کنند.

۴۴ روز پیش
مرگ مرد جوان در آتش سوزی مغازه
مرگ مرد جوان در آتش سوزی مغازهسخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از وقوع یک مورد حریق در مغازه پلاستیک‌فروشی در محدوده بزرگراه سعیدی خبر داد و گفت: در این حادثه مرگ مغازه‌دار جان باخت.

۴۴ روز پیش
آتش‌ سوزی یک مرکز آموزشی در خیابان ولیعصر
آتش‌ سوزی یک مرکز آموزشی در خیابان ولیعصرآتش‌سوزی یک مرکز آموزشی در خیابان ولیعصر(عج) منجر به محبوس شدن سه شهروند در میان دود و آتش شد.

۴۴ روز پیش
آتش‌ سوزی در مرکز خرید توریستی لندن
آتش‌ سوزی در مرکز خرید توریستی لندنکمدن مارکت (Camden Market) لندن بامداد روز دوشنبه طعمه حریق شد. کمدن مارکت یک مرکز خرید توریستی با قابلیت جذب بالای توریست در لندن محسوب می‌شود.

۴۴ روز پیش
آتش‌سوزی در بازار «کمدن لاک» در شمال لندن
آتش‌سوزی در بازار «کمدن لاک» در شمال لندنمنابع خبری از آتش‌سوزی بزرگی در بازار «کمدن لاک» در شمال لندن خبر دادند.

۴۴ روز پیش
آتش سوزی مهیب لندن را شعله ور کرد
منابع خبری از وقوع یک آتش سوزی شبانه در بازاری در لندن خبر دادند؛ دستکم ۷۰ آتش نشان و تجهیزات مختلف مهار حریق به محل حادثه اعزام شده است.

۴۴ روز پیش
انفجاری مهیب در شهرک شهید بهشتی
دقایقی پیش بعد از شنیدن صدای انفجاری مهیب در پارکینگ ساختمان نسترن ۱۳ شهرک شهید بهشتی واقع در اتوبان شهید بابایی تهران، آتش سوزی رخ داده است.

۴۴ روز پیش
آتش سوزی یک خودروی سواری در شهرک شهید بهشتی تهران / انفجار تکذیب شد
آتش سوزی یک خودروی سواری در شهرک شهید بهشتی تهران / انفجار تکذیب شدسخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران گفت: یک خودروی سواری در پارکینگ ساختمان مسکونی در شهرک شهید بهشتی در آتش سوخت.

۴۴ روز پیش
آتش سوزی در شهرک شهید بهشتی بعد از انفجار
دقایقی پیش بعد از شنیدن صدای انفجاری مهیب در پارکینگ ساختمان نسترن ۱۳ شهرک شهید بهشتی واقع در اتوبان شهید بابایی تهران، آتش سوزی رخ داده است.

۴۵ روز پیش
انفجار در نیروگاه لس آنجلس، شهر خاموش شد
انفجار یک نیروگاه در لس آنجلس موجب قطعی برق در بیش از ۱۴۰ هزار منزل مسکونی و واحد تجاری شد.

۴۵ روز پیش
رکورددار آتش‌سوزی جنگل‌ها در ایران + عکس
رکورددار آتش‌سوزی جنگل‌ها در ایران + عکسبا اینکه آمار حریق جنگل ها ۳۵ درصد کاهش یافته اما در خوزستان روند معکوس پیدا کرده و آمار حریق در استان افزایش پیدا کرده است به گونه ای که بیشترین آمارآتش‌سوزی جنگل‌های ایران را دارد.

۴۶ روز پیش
۴ نفر بر اثر ریزش چاه در میدان ولی عصر کشته شدند
۴ نفر بر اثر ریزش چاه در میدان ولی عصر کشته شدنداجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با تایید خبرریزش چاه قدیمی در محدوده میدان ولی عصر (عج)، گفت: ۴ تن در این حادثه فوت کردند.

۴۶ روز پیش
ترکیدگی علمک گاز در رشت
ترکیدگی علمک گاز در رشتبه دلیل انفجار علمک گاز شب گذشته در رشت تعدادی ساختمان مسکونی تخریب شد ، شدت انفجار به حدی بود که به چندین خانه اطراف هم خسارت جدی وارد کرد.

۴۶ روز پیش
مرگ یک زن بر اثر آتش سوزی در یک ساختمان
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از حادثه انفجار و آتش سوزی در یک ساختمان ۴ طبقه مسکونی در خیابان مختاری خبر داد و گفت: در این حادثه یک خانم ۴۰ ساله بدلیل شدت سوختگی جان باخت.

۴۶ روز پیش
ریزش مرگبار چاه قدیمی در میدان ولیعصر تهران
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با تایید خبرریزش چاه قدیمی در محدوده میدان ولی عصر (عج)، گفت: ۴ تن در این حادثه فوت کردند.

۴۶ روز پیش
آتش سوزی در بیمارستان ولیعصر؛ فوت یک بیمار
بر اثر آتش‌سوزی در اتاق ایزوله بخش داخلی بیمارستان ولیعصر(عج) خرمشهر یک بیمار جان باخت.

۴۶ روز پیش
حریق در بیمارستان ولیعصر خرمشهر یک کشته بر جای گذاشت
حریق در بیمارستان ولیعصر خرمشهر یک کشته بر جای گذاشتآتش سوزی در بیمارستان حضرت ولیعصر (عج ) شهر خرمشهر یک کشته بر جای گذاشت.

۴۶ روز پیش
انفجار واحد مسکونی در تهران با یک کشته +عکس
انفجار واحد مسکونی در تهران با یک کشته +عکسآتش سوزی یک واحد مسکونی در خیابان مختاری، مرگ بانوی میانسال را رقم زد.

۴۶ روز پیش
خودرو در پارکینگ آتش گرفت / نجات ۵ زن و مرد از میان دود سیاه +عکس
خودرو در پارکینگ آتش گرفت / نجات 5 زن و مرد از میان دود سیاه +عکسپنج نفر از ساکنان ساختمان مسکونی از ترس دودزدگی و انتشار دود ناشی از آتش سوزی یک خودرو در پارکینگ این ساختمان به پشت بام پناه برده و نجات یافتند.

۴۶ روز پیش
مرگ ۴ جوان در چاه سفره خانه +عکس
مرگ 4 جوان در چاه سفره خانه +عکسگرفتار شدن چهار نفر مرد جوان در اعماق چاه در یک سفره خانه سنتی، آتش نشانان را به محل حادثه کشاند.

۴۶ روز پیش
انگشتر دردسرساز شد +عکس
انگشتر دردسرساز شد +عکسانگشتر تنگ که موجب ناراحتی بانوی جوان شده بود با تلاش نیروهای آتش نشانی از انگشتش بیرون آورده شد.

۴۶ روز پیش
سنگ ۲۰ تنی، بزرگراه نیایش را بست
سنگ ۲۰ تنی، بزرگراه نیایش را بستسخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از واژگونی یک دستگاه تریلر حامل سنگی ۲۰ تنی در بزرگراه نیایش خبر داد.

۴۷ روز پیش
علت حادثه فولاد بویراحمد هنوز به طور دقیق مشخص نشده است
علت حادثه فولاد بویراحمد هنوز به طور دقیق مشخص نشده استرئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد گفت: علت حادثه فولاد بویراحمد هنوز به طور دقیق مشخص نشده و در حال بررسی است.

۴۷ روز پیش

صفحه ۶ از ۲۵ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 1 2 3 4 5
6
7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 صفحه بعد صفحه آخر