شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۶
حوادث ایران و جهان
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
ماجرای تجاوز و قتل اهورا به دست ناپدری | «مادر اهورا» از قاتل پسر دوساله اش شکایتی نداشت!
ماجرای تجاوز و قتل اهورا به دست ناپدری | «مادر اهورا» از قاتل پسر دوساله اش شکایتی نداشت! ماجرای قتل اهورا | مادر اهورا با مراجعه به مسئولان قضایی و انتظامی که مشغول بررسی ماجرای قتل اهورا بودند، اعلام می کند که از قاتل اهورا شکایتی ندارد! مادر اهورا زن جوانی است که سال گذشته پس از طلاق از پدر اهورا با مرد دیگری ازدواج کرد. مرد دیگر، قاتل اهورا ست. بنابر آخرین اخبار، مادر اهورا به عنوان شریک جرم دستگیر شده است.

۴ روز پیش
پزشک اورژانس جعلی دستگیر شد
پزشک اورژانس جعلی دستگیر شدجوانی که با لباس پرسنل مرکز اورژانس اقدام به کلاهبرداری از متقاضیان این مرکز می‌کرد، توسط ماموران آگاهی دستگیر شد.

۱۰ روز پیش
مرد در بجنورد زنی را آتش زد/ پلیس در پی متهم
مرد در بجنورد زنی را آتش زد/ پلیس در پی متهمفرمانده انتظامی شهرستان بجنورد از آتش زدن زنی توسط یک مرد در این شهرستان خبر داد.

۱۰ روز پیش
محکومیت عجیب زن شوهردار به خاطر رابطه با مرد متأهل | ناهید به تیمارستان تبعید شد
محکومیت عجیب زن شوهردار به خاطر رابطه با مرد متأهل | ناهید به تیمارستان تبعید شدزن متاهل به جرم برقراری رابطه نامشروع با مرد متأهل هم دانشگاهی به یک سال کار اجباری در مرکز نگهداری بیماران روانی محکوم شد. هر دو طرف این رابطه پنهانی بیشرمانه و خیانت به همسرانشان به شلاق محکوم شدند.

۱۰ روز پیش
تجاوز، اسنپ را به درسر انداخت | واکنش دادستان تهران به جنجال «تجاوز راننده اسنپ»
تجاوز، اسنپ را به درسر انداخت | واکنش دادستان تهران به جنجال «تجاوز راننده اسنپ»تجاوز، اسنپ را به درسر انداخت | دادستان تهران به ماجرای «تجاوز راننده اسنپ» به زن مسافر واکنش نشان داد. در این پرونده، یک راننده اسنپ زن مسافری را مورد تعرض جنسی قرار داد و ادعا کرد در آن لحظه تحت تاثیر مصرف مواد مخدر بوده است. دادستان تهران گفت: قرار بود به مردم خدمت شود نه این که راننده اسنپ، زنی را به تپه‌ها ببرد و به او تجاوز کند!

۱۰ روز پیش
عاملان تخریب بانک‌ها در تهران بازداشت شدند
عاملان تخریب بانک‌ها در تهران بازداشت شدندرئیس پلیس پایتخت از دستگیری عاملان تخریب بانک‌ها در سطح شهر تهران خبر داد.

۱۰ روز پیش
گواهینامه بدون سربازی
گواهینامه بدون سربازیاجتماع > اجتماعی - قانون حذف شرط داشتن پایان خدمت برای اخذ گواهینامه رانندگی که اواخر پاییز ۹۴در صحن علنی مجلس به تصویب نمایندگان رسید، پس از فراز ‌و ‌نشیب‌های فراوان بین مجلس و نیروی انتظامی به‌زودی اجرایی می‌شود؛ این خبری بود که پس از دیدار روسای ستاد کل نیروهای مسلح و مجلس شورای اسلامی منتشر شد.

۱۰ روز پیش
ماهیانه ۲.۵میلیون کارت هوشمند ملی صادر می‌شود
ماهیانه ۲.۵میلیون کارت هوشمند ملی صادر می‌شوداجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
سخنگوی سازمان ثبت احوال از صدور ماهیانه دو میلیون و ۵۰۰ هزار کارت هوشمند ملی خبر داد و گفت: کارت‌های قدیمی سال آینده بی‌اعتبار می‌شود.

۱۰ روز پیش
تجاوز به زن جوان ساده لوح توسط دو جوان شیطان صفت
تجاوز به زن جوان ساده لوح توسط دو جوان شیطان صفتزن جوانی که با اعتماد بیجا و بی توجه به هشدارهای پلیس سوار خودرو شخصی شد، مورد تجاوز جنسی و آزار و اذیت دو جوان پلید قرار گرفت.

۱۰ روز پیش
فیلم: «صادق برمکی»؛ ناگفته های قتل جوان مهابادی | از رفاقت دانال و صادق، تا ماجرای شیطان پرستی +فیلم
فیلم: «صادق برمکی»؛ ناگفته های قتل جوان مهابادی | از رفاقت دانال و صادق، تا ماجرای شیطان پرستی || قتل صادق برمکی جوان مهابادی همچنان در صدر اخبار حوادث قرار دارد. شاهین صمدپور، مستندساز اجتماعی، به مهاباد رفته و از ماجرای قتل و سوزاندن صادق برمکی فیلم مستندی ساخته است. چند بخش دیده نشده از فیلم مستند صادق برمکی را در ادامه می بینید...

۱۰ روز پیش
/ لیست اخبار آتش سوزی
۴ نفر بر اثر ریزش چاه در میدان ولی عصر کشته شدند
۴ نفر بر اثر ریزش چاه در میدان ولی عصر کشته شدنداجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با تایید خبرریزش چاه قدیمی در محدوده میدان ولی عصر (عج)، گفت: ۴ تن در این حادثه فوت کردند.

۱۰۵ روز پیش
ترکیدگی علمک گاز در رشت
ترکیدگی علمک گاز در رشتبه دلیل انفجار علمک گاز شب گذشته در رشت تعدادی ساختمان مسکونی تخریب شد ، شدت انفجار به حدی بود که به چندین خانه اطراف هم خسارت جدی وارد کرد.

۱۰۵ روز پیش
مرگ یک زن بر اثر آتش سوزی در یک ساختمان
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از حادثه انفجار و آتش سوزی در یک ساختمان ۴ طبقه مسکونی در خیابان مختاری خبر داد و گفت: در این حادثه یک خانم ۴۰ ساله بدلیل شدت سوختگی جان باخت.

۱۰۵ روز پیش
ریزش مرگبار چاه قدیمی در میدان ولیعصر تهران
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با تایید خبرریزش چاه قدیمی در محدوده میدان ولی عصر (عج)، گفت: ۴ تن در این حادثه فوت کردند.

۱۰۵ روز پیش
آتش سوزی در بیمارستان ولیعصر؛ فوت یک بیمار
بر اثر آتش‌سوزی در اتاق ایزوله بخش داخلی بیمارستان ولیعصر(عج) خرمشهر یک بیمار جان باخت.

۱۰۵ روز پیش
انگشتر دردسرساز شد +عکس
انگشتر دردسرساز شد +عکسانگشتر تنگ که موجب ناراحتی بانوی جوان شده بود با تلاش نیروهای آتش نشانی از انگشتش بیرون آورده شد.

۱۰۵ روز پیش
مرگ ۴ جوان در چاه سفره خانه +عکس
مرگ 4 جوان در چاه سفره خانه +عکسگرفتار شدن چهار نفر مرد جوان در اعماق چاه در یک سفره خانه سنتی، آتش نشانان را به محل حادثه کشاند.

۱۰۵ روز پیش
انفجار واحد مسکونی در تهران با یک کشته +عکس
انفجار واحد مسکونی در تهران با یک کشته +عکسآتش سوزی یک واحد مسکونی در خیابان مختاری، مرگ بانوی میانسال را رقم زد.

۱۰۵ روز پیش
خودرو در پارکینگ آتش گرفت / نجات ۵ زن و مرد از میان دود سیاه +عکس
خودرو در پارکینگ آتش گرفت / نجات 5 زن و مرد از میان دود سیاه +عکسپنج نفر از ساکنان ساختمان مسکونی از ترس دودزدگی و انتشار دود ناشی از آتش سوزی یک خودرو در پارکینگ این ساختمان به پشت بام پناه برده و نجات یافتند.

۱۰۵ روز پیش
حریق در بیمارستان ولیعصر خرمشهر یک کشته بر جای گذاشت
حریق در بیمارستان ولیعصر خرمشهر یک کشته بر جای گذاشتآتش سوزی در بیمارستان حضرت ولیعصر (عج ) شهر خرمشهر یک کشته بر جای گذاشت.

۱۰۵ روز پیش
سنگ ۲۰ تنی، بزرگراه نیایش را بست
سنگ ۲۰ تنی، بزرگراه نیایش را بستسخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از واژگونی یک دستگاه تریلر حامل سنگی ۲۰ تنی در بزرگراه نیایش خبر داد.

۱۰۶ روز پیش
علت حادثه فولاد بویراحمد هنوز به طور دقیق مشخص نشده است
علت حادثه فولاد بویراحمد هنوز به طور دقیق مشخص نشده استرئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد گفت: علت حادثه فولاد بویراحمد هنوز به طور دقیق مشخص نشده و در حال بررسی است.

۱۰۶ روز پیش
حریق مرگبار در کارخانه کارتن‌سازی
حریق مرگبار در کارخانه کارتن‌سازیسخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از مرگ یک جوان در پی وقوع یک حریق در کارخانه کارتن‌سازی خبر داد.

۱۰۶ روز پیش
۲۵۰۰ مترمربع از اراضی جنگلی گالیکش سوخت
رئیس منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان گالیکش گفت: آتش‎سوزی در عرصه‎های جنگل‎های تراجیق شهرستان گالیکش به صورت کامل مهار شده و بر اثر آن ۲۵۰۰ مترمربع از اراضی جنگلی در آتش سوخت.

۱۰۶ روز پیش
انفجار کپسول گاز CNG در شوش
رئیس مرکز اورژانس و فوریت‌های پزشکی خوزستان از مصدوم شدن چهار نفر در حادثه انفجار کپسول گاز سی‌ان‌جی خبر داد.

۱۰۶ روز پیش
مهار آتش‌سوزی در جنگل چهل چای مینودشت
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری مینودشت گفت: آتش‌سوزی در جنگل‌های چهل چای شهرستان مینودشت صبح امروز مهار شد.

۱۰۶ روز پیش
جزئیات دو آتش‌ سوزی در همدان
مدیر روابط عمومی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی همدان از وقوع دو فقره آتش‌سوزی در همدان خبر داد.

۱۰۶ روز پیش
مصدومیت دو آتش‌نشان حین اطفای حریق در تبریز
‌مدیر روابط عمومی اورژانس و مرکز فوریت‌های پزشکی از مصدومیت دو آتش نشان در حین اطفای آتش سوزی کارخانه صنایع غذایی خبر داد.

۱۰۶ روز پیش
آتش سوزی در پارکینگ مجتمع مسکونی
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از وقوع حادثه آتش سوزی در پارکینگ یک مجتمع مسکونی در محدوده اوین خبر داد وگفت: در این حادثه ۱۵ نفر از میان شعله ها نجات پیدا کردند.

۱۰۶ روز پیش
متواری شدن راننده وانت پس از آتش‌ سوزی خودرو +عکس
متواری شدن راننده وانت پس از آتش‌ سوزی خودرو +عکسراننده خودروی پیکان وانت پس از واژگون شدن و آتش‌ سوزی خودرو از محل حادثه متواری شد.

۱۰۶ روز پیش
کشف چاشنی انفجاری در نهاوند
کشف چاشنی انفجاری در نهاوندفرمانده انتظامی شهرستان نهاوند از کشف یک چاشنی انفجاری از حفاران غیرمجاز کوه‌های یکی از روستاهای این شهرستان خبر داد.

۱۰۶ روز پیش
آتش سوزی در پارکینگ مجتمع مسکونی در اوین
آتش سوزی در پارکینگ مجتمع مسکونی در اوینسخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از وقوع حادثه آتش سوزی در پارکینگ یک مجتمع مسکونی در محدوده اوین خبر داد وگفت: در این حادثه ۱۵ نفر از میان شعله ها نجات پیدا کردند.

۱۰۶ روز پیش
اطفای حریق نیروگاه حرارتی تبریز
اطفای حریق نیروگاه حرارتی تبریزمعاون عملیاتی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی تبریز از اطفای حریق نیروگاه تبریز خبر داد.

۱۰۸ روز پیش
آتش‌سوزی در کارخانه کارتن‌سازی ۵ مصدوم و ۱ کشته برجای گذاشت
آتش‌سوزی در کارخانه کارتن‌سازی ۵ مصدوم و ۱ کشته برجای گذاشتسخنگوی آتش نشانی می‌گوید: در حادثه آتش‌سوزی کارخانه کارتن‌سازی در منطقه خاوران ۵ نفر مصدوم و یک نفر کشته شد.

۱۰۸ روز پیش
آتش‌ سوزی در کارگاه کارتن‌سازی/ یک نفر جان خود را از دست داد
آتش‌ سوزی در کارگاه کارتن‌سازی/ یک نفر جان خود را از دست دادسخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران از آتش‌سوزی در کارگاه کارتن‌سازی واقع در شهرک صنعتی عباس آباد خبر داد و گفت: در این حادثه یک نفر جان خود را از دست داده است و ۳ نفر مصدوم شده‌اند.

۱۰۸ روز پیش
آتش‌ سوزی مرگبار در جاده خاوران
سخنگوی آتش‌نشانیو خدمات ایمنی شهرداری تهران از وقوع آتش‌سوزی گسترده یک کارگاه در جاده خاوران خبر داد و گفت: پس از مهار شعله‌ها پیکر سوخته مردی مواجه شدند که در زیر کارتن‌ها مانده بود.

۱۰۸ روز پیش
حریق در نیروگاه تبریز
حریق در نیروگاه تبریزمدیر روابط‌ عمومی سازمان آتش‌نشانی تبریز از وقوع حریق در نیروگاه حرارتی، واقع در جاده آذر شهر خبر داد.

۱۰۸ روز پیش
توضیحات نهایی پزشکی قانونی درباره حادثه پلاسکو
توضیحات نهایی پزشکی قانونی درباره حادثه پلاسکواجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
سخنگوی پزشکی قانونی از ناگفته‌‌های پرونده‌های پلاسکو، کیارستمی و ثبت اطلاعات ژنتیکی سخن گفت.

۱۰۹ روز پیش
آتش گرفتن سمند به علت شدت گرما
فرمانده انتظامی شهرستان دره شهر گفت: یک دستگاه خودرو سمند در دره شهر به علت شدت گرما و اتصالات برقی در آتش سوخت.

۱۰۹ روز پیش
۶ نفر مصدوم در آتش‌سوزی در پالایشگاه آبادان
۶ نفر مصدوم در آتش‌سوزی در پالایشگاه آبادانبه دلیل حادثه آتش‌سوزی در مسیر عبور لوله‌های آب و گاز در پالایشگاه آبادان ۶ نفر مصدوم شدند که سوختگی ۲ نفر از آنها شدید گزارش شده است.

۱۰۹ روز پیش

صفحه ۶ از ۲۶ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 1 2 3 4 5
6
7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 صفحه بعد صفحه آخر