شنبه ۵ فروردین ۱۳۹۶
حوادث ایران و جهان
hamchap.ir
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
/ لیست اخبار آتش سوزی
گزارش بررسی علل وقوع آتش‌سوزی پتروشیمی بوعلی سینا
گزارش بررسی علل وقوع آتش‌سوزی پتروشیمی بوعلی سیناهمشهری آنلاین: قاضی سراج گفت: گزارش کامل سازمان بازرسی در رابطه با علل وقوع آتش سوزی «پتروشیمی بوعلی سینا» تا هفته آینده به مراجع ذی صلاح ارسال می‌شود.

۲۳۹ روز پیش
آتش‌سوزی انباری ۶ متری در پاساژ لباف میدان امام خمینی(ره)
آتش‌سوزی انباری 6 متری در پاساژ لباف میدان امام خمینی(ره)عصر امروز یک انباری ۶ متری در پاساژ لباف واقع در میدان امام خمینی(ره) تهران آتش گرفت.

۲۴۲ روز پیش
انفجار کاظمین در مسیر زائران ایرانی نبود | همه زائران سالم هستند
انفجار کاظمین در مسیر زائران ایرانی نبود | همه زائران سالم هستندهمشهری آنلاین: مدیرکل عتبات عالیات سازمان حج و زیارت گفت: انفجار کاظمین در مسیر زائران ایرانی نبود و همه زائران در سلامت کامل هستند.

۲۴۳ روز پیش
آتش‌سوزی‌ در میدان تاریخی همدان
آتش‌سوزی‌ در میدان تاریخی همدانهمشهری آنلاین: منحصربه‌فردترین میدان تاریخی ایران که شش خیابان به آن منتهی می‌شود، پیش از ظهر پنجشنبه سی و یکم تیر برای ساعاتی در آتش سوخت.

۲۴۶ روز پیش
۷۵ درصد حجم آتش‌سوزی کوه عنا مهار شد/ بی‌اثر بودن حضور بالگرد و هواپیما برای مهار آتش
75 درصد حجم آتش‌سوزی کوه عنا مهار شد/ بی‌اثر بودن حضور بالگرد و هواپیما برای مهار آتشمدیرکل منابع طبیعی کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۷۵ درصد حجم آتش‌سوزی کوه عنا مهار شد.

۲۴۹ روز پیش
ترکیدگی لاستیک و برخورد با گارد ریل؛ علت آتش‌سوزی اتوبوس
ترکیدگی لاستیک و برخورد با گارد ریل؛ علت آتش‌سوزی اتوبوسرئیس پلیس راه، با تایید خبر آتش گرفتن یک دستگاه اتوبوس در انتهای حوزه استان قم، اظهار داشت:‌ یک دستگاه اتوبوس و هنوز نوع آن مشخص نشده به علت ترکیدگی لاستیگ با گارد وسط محور برخورد کرده و آتش می‌گیرد.

۲۵۲ روز پیش
جان باختن شاگرد راننده اتوبوس در آتش‌سوزی/ مجروحیت چند مسافر
جان باختن شاگرد راننده اتوبوس در آتش‌سوزی/ مجروحیت چند مسافررئیس پلیس راه به بیان جزئیات تازه‌تری از حادثه آتش گرفتن اتوبوس در محور قم پرداخت و گفت: متأسفانه در این حادثه شاگرد راننده اتوبوس در آتش می‌سوزد.

۲۵۲ روز پیش
شهادت یک آتش‌نشان در عملیات اطفاء حریق
شهادت یک آتش‌نشان در عملیات اطفاء حریقهمشهری آنلاین: سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از شهادت یک آتش‌نشان در پی عملیات اطفاء حریق خبر داد.

۲۵۳ روز پیش
حادثه‌ای که جان آتش نشان تهرانی را گرفت + تصاویر
حادثه‌ای که جان آتش نشان تهرانی را گرفت + تصاویرآتش سوزی گسترده منزل مسکونی در خیابان جنت آباد، مرگ یک شهروند و شهادت یک آتش نشان جوان تهرانی را رقم زد.

۲۵۳ روز پیش
شهادت یک آتش‌نشان دیگر در عملیات نجات/ نجات ۱۵ نفر در حادثه آتش‌سوزی بلوار لاله شرقی
شهادت یک آتش‌نشان دیگر در عملیات نجات/ نجات 15 نفر در حادثه آتش‌سوزی بلوار لاله شرقیسخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران از شهادت یک آتش‌نشان به نام علی قانع ۳۶ ساله در عملیات نجات و اطفای حریق در بلوار لاله شرقی خبر داد.

۲۵۳ روز پیش
آتش‌سوزی گسترده در انباری به وسعت ۱۵۰ متر
آتش‌سوزی گسترده در انباری به وسعت ۱۵۰ مترسخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران از آتش‌سوزی گسترده‌ای در یک انبار به وسعت ۱۵۰ متر واقع در محله سوهانک خبر داد.

۲۵۶ روز پیش
حریق برج سلمان مشهد به‌طور کامل خاموش شد
حریق برج سلمان مشهد به‌طور کامل خاموش شدآتش‌سوزی برج سلمان مشهد پس از حدود ۴ ساعت به‌طور کامل خاموش شد.

۲۵۷ روز پیش
آتش گرفتن خودروی مگان در جاده رشت - تهران
آتش گرفتن خودروی مگان در جاده رشت - تهرانروز گذشته یک خودروی مگان در جاده رشت - تهران آتش گرفت.

۲۵۸ روز پیش
بررسی دلیل حریق یک دستگاه خودروی مگان در امامزاده هاشم(ع)/ سرنشینان آسیبی ندیدند
بررسی دلیل حریق یک دستگاه خودروی مگان در امامزاده هاشم(ع)/ سرنشینان آسیبی ندیدندرئیس پلیس راه استان گیلان از حریق یک دستگاه خودروی مگان در محدوده امامزاده هاشم(ع) خبر داد و گفت: خوشبختانه در این حریق به سرنشینان خودرو آسیبی نرسیده است.

۲۵۸ روز پیش
۳۳ مصدوم حاصل آتش‌سوزی پتروشیمی بوعلی سینا
33 مصدوم حاصل آتش‌سوزی پتروشیمی بوعلی سینارئیس سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت اهواز گفت: حادثه آتش‌سوزی پتروشیمی بوعلی سینا از صبح امروز تاکنون ۳۳ مصدوم داشته است.

۲۵۹ روز پیش
شعله‌های آتش پتروشیمی بوعلی سینا فروکش کرد
شعله‌های آتش پتروشیمی بوعلی سینا فروکش کردآتش پتروشیمی بوعلی سینا پس از حدود ۵۶ ساعت تلاش همه جانبه فروکش کرد.

۲۵۹ روز پیش
حمله همه جانبه به آتش در ماهشهر
حمله همه جانبه به آتش در ماهشهر«آتش‌ســوزی مخزن ۲۵ هزار تنی مواد نفتی». حتی تصور چنین حادثه‌ای هم وحشتناک است اما از ۳ روز قبل یکی از مخازن عظیم پتروشیمی ماهشهر دچار حریق شده و تلاش‌های آتش‌نشانان برای مهار این آتش‌سوزی گسترده تا عصر دیروز همچنان ادامه داشت.

۲۵۹ روز پیش
زمان مهار آتش در پتروشیمی بوعلی سینا مشخص نیست
زمان مهار آتش در پتروشیمی بوعلی سینا مشخص نیستهمشهری آنلاین: معاون عمرانی استانداری خوزستان گفت: نمی توان زمان مشخصی را برای مهار آتش سوزی مجتمع پتروشیمی بوعلی سینا ماهشهر اعلام کرد؛ در جلسه شب گذشته عنوان شد که آتش تا صبح امروز به طور کامل اطفا خواهد شد ولی امروز دوباره برخی مخازن شعله ور شدند.

۲۶۱ روز پیش
آماده باش برای کنترل موج دوم بحران آتش در مجتمع پتروشیمی خلیج‌فارس
آماده باش برای کنترل موج دوم بحران آتش در مجتمع پتروشیمی خلیج‌فارسدر حالی که بامداد امروز خبر از کنترل و مهار آتش‌سوزی و انفجار در مجتمع پتروشیمی بوعلی سینا به عنوان بلندترین برج پتروشیمی خاورمیانه منتشر شد، موج دوم این بحران امروز از سر گرفته شد که به گفته مسئولان، برای مهار این آتش‌سوزی همه نکات ایمنی رعایت شده و حالت آماده‌ باش کامل در منطقه حکمفرماست.

۲۶۱ روز پیش
علت آتش‌سوزی پتروشیمی بوعلی نشت در واحد پارازایلین است
علت آتش‌سوزی پتروشیمی بوعلی نشت در واحد پارازایلین استمسؤول روابط عمومی سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی گفت: علت حادثه آتش‌سوزی در پتروشیمی بوعلی سینا نشتی یکی از ولوهای واحد پارازایلین است.

۲۶۱ روز پیش
حادثه پتروشیمی بوعلی تلفات جانی دربر نداشته است/ اعزام هواپیمای آتش‌نشان از تهران
حادثه پتروشیمی بوعلی تلفات جانی دربر نداشته است/ اعزام هواپیمای آتش‌نشان از تهرانفرماندار بندر ماهشهر با تکذیب اخبار منتشر شده در مورد تلفات جانی حادثه آتش‌سوزی پتروشیمی بوعلی سینا، اظهار کرد: هواپیمای آتش‌نشان از تهران در حال اعزام به محل حادثه است.

۲۶۱ روز پیش
جزییات بحران در بلندترین برج پتروشیمی خاورمیانه
جزییات بحران در بلندترین برج پتروشیمی خاورمیانهدر ساعات پایانی روز آرام عید فطر، خبر حادثه‌ای در قلب پتروشیمی ایران خیلی زود به خبر اول صنعت نفت کشور تبدیل شد، حادثه‌ای که در صورت مهار نشدن ابعادش، می‌توانست تبدیل به بحرانی بزرگ شود.

۲۶۱ روز پیش
آتش‌سوزی ۴ هکتار جنگل و مرتع در سرپل‌ذهاب
آتش‌سوزی 4 هکتار جنگل و مرتع در سرپل‌ذهابمدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان کرمانشاه از وقوع آتش‌سوزی در منطقه قلعه‌شاهین و پادگان ابوذر سرپل‌ذهاب خبر داد و گفت: چهار هکتار جنگل و مرتع دچار حریق شد.

۲۶۱ روز پیش
شرکت‌های پتروشیمی و اداره بنادر و دریانوردی تخلیه شدند/ ورود بالگرد‌ آب‌پاش به عملیات مهار آتش
شرکت‌های پتروشیمی و اداره بنادر و دریانوردی تخلیه شدند/ ورود بالگرد‌ آب‌پاش به عملیات مهار آتششرکت‌های پتروشیمی‌ و اداره بنادر و دریانوردی به دلیل احتمال سرایت آتش تخلیه شدند.

۲۶۱ روز پیش
پتروشیمی بو‌علی سینا آتش گرفت | خطر انفجار و تخلیه اضطراری
پتروشیمی بو‌علی سینا آتش گرفت | خطر انفجار و تخلیه اضطراریهمشهری آنلاین: در پی آتش‌سوزری گسترده در پتروشیمی بوعلی سینا واقع در شهرستان ماهشهر، تخلیه اضطراری پتروشیمی بندر امام و پتروشیمی تند گویان در دستور کار مسئولان قرار گرفته است.

۲۶۱ روز پیش
آتش‌سوزی گسترده در جنگل دشت‌بازار ده‌برآفتاب
آتش‌سوزی گسترده در جنگل دشت‌بازار ده‌برآفتابآتش‌سوزی گسترده‌ای در جنگل دشت‌بازار ده‌برآفتاب رخ داد.

۲۶۱ روز پیش
آتش‌سوزی خودروی سمند در جاده ورامین/ کشف جسد سوخته در خودرو
آتش‌سوزی خودروی سمند در جاده ورامین/ کشف جسد سوخته در خودروسخنگوی سازمان آتش‌نشانی از آتش‌سوزی خودروی سمند در جاده ورامین نرسیده به زمان آباد در ساعت ۲:۴۸ دقیقه بامداد امروز خبر داد و گفت: جسد سوخته‌ا‌ی در این خودرو وجود داشته است که در اثر سوختگی، امکان تعیین جنسیت وجود نداشت.

۲۶۱ روز پیش
انفجار و آتش‌سوزی گسترده در پتروشیمی بوعلی سینا/ حادثه تاکنون تلفاتی در بر نداشته است
انفجار و آتش‌سوزی گسترده در پتروشیمی بوعلی سینا/ حادثه تاکنون تلفاتی در بر نداشته استپتروشیمی بوعلی سینا واقع در سایت ۴ منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی دچار انفجار و آتش‌سوزی گسترده شد و تلاش برای مهار آتش ادامه دارد.

۲۶۱ روز پیش
۹ نفر در حریق برج‌ها مصدوم شدند/ استفاده از بالگرد برای امدادرسانی/ عملیات امداد و نجات همچنان ادامه دارد
۹ نفر در حریق برج‌ها مصدوم شدند/ استفاده از بالگرد برای امدادرسانی/ عملیات امداد و نجات همچنان ادامه داردسخنگوی سازمان امداد و نجات با اشاره به حریق برج‌های مسکونی طاووس در منطقه آزاد انزلی گفت: تاکنون این حادثه ۹ مصدوم بر جای گذاشته است و عملیات امداد و نجات همچنان ادامه دارد.

۲۶۴ روز پیش
تعداد قربانیان انفجار خوی به ۵ نفر رسید
تعداد قربانیان انفجار خوی به ۵ نفر رسید روز پس از انفجار مرگبار کپسول گاز در روستایی واقع در خوی، شمار قربانیان این حادثه به ۵ نفر رسید.

۲۶۴ روز پیش

صفحه ۶ از ۸ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 1 2 3 4 5
6
7 8 صفحه بعد صفحه آخر