دوشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۵
حوادث ایران و جهان
hamchap.ir
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
/ لیست اخبار آتش سوزی
جان باختن شاگرد راننده اتوبوس در آتش‌سوزی/ مجروحیت چند مسافر
جان باختن شاگرد راننده اتوبوس در آتش‌سوزی/ مجروحیت چند مسافررئیس پلیس راه به بیان جزئیات تازه‌تری از حادثه آتش گرفتن اتوبوس در محور قم پرداخت و گفت: متأسفانه در این حادثه شاگرد راننده اتوبوس در آتش می‌سوزد.

۲۱۹ روز پیش
حادثه‌ای که جان آتش نشان تهرانی را گرفت + تصاویر
حادثه‌ای که جان آتش نشان تهرانی را گرفت + تصاویرآتش سوزی گسترده منزل مسکونی در خیابان جنت آباد، مرگ یک شهروند و شهادت یک آتش نشان جوان تهرانی را رقم زد.

۲۱۹ روز پیش
شهادت یک آتش‌نشان دیگر در عملیات نجات/ نجات ۱۵ نفر در حادثه آتش‌سوزی بلوار لاله شرقی
شهادت یک آتش‌نشان دیگر در عملیات نجات/ نجات 15 نفر در حادثه آتش‌سوزی بلوار لاله شرقیسخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران از شهادت یک آتش‌نشان به نام علی قانع ۳۶ ساله در عملیات نجات و اطفای حریق در بلوار لاله شرقی خبر داد.

۲۱۹ روز پیش
شهادت یک آتش‌نشان در عملیات اطفاء حریق
شهادت یک آتش‌نشان در عملیات اطفاء حریقهمشهری آنلاین: سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از شهادت یک آتش‌نشان در پی عملیات اطفاء حریق خبر داد.

۲۱۹ روز پیش
آتش‌سوزی گسترده در انباری به وسعت ۱۵۰ متر
آتش‌سوزی گسترده در انباری به وسعت ۱۵۰ مترسخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران از آتش‌سوزی گسترده‌ای در یک انبار به وسعت ۱۵۰ متر واقع در محله سوهانک خبر داد.

۲۲۳ روز پیش
حریق برج سلمان مشهد به‌طور کامل خاموش شد
حریق برج سلمان مشهد به‌طور کامل خاموش شدآتش‌سوزی برج سلمان مشهد پس از حدود ۴ ساعت به‌طور کامل خاموش شد.

۲۲۴ روز پیش
آتش گرفتن خودروی مگان در جاده رشت - تهران
آتش گرفتن خودروی مگان در جاده رشت - تهرانروز گذشته یک خودروی مگان در جاده رشت - تهران آتش گرفت.

۲۲۴ روز پیش
بررسی دلیل حریق یک دستگاه خودروی مگان در امامزاده هاشم(ع)/ سرنشینان آسیبی ندیدند
بررسی دلیل حریق یک دستگاه خودروی مگان در امامزاده هاشم(ع)/ سرنشینان آسیبی ندیدندرئیس پلیس راه استان گیلان از حریق یک دستگاه خودروی مگان در محدوده امامزاده هاشم(ع) خبر داد و گفت: خوشبختانه در این حریق به سرنشینان خودرو آسیبی نرسیده است.

۲۲۴ روز پیش
۳۳ مصدوم حاصل آتش‌سوزی پتروشیمی بوعلی سینا
33 مصدوم حاصل آتش‌سوزی پتروشیمی بوعلی سینارئیس سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت اهواز گفت: حادثه آتش‌سوزی پتروشیمی بوعلی سینا از صبح امروز تاکنون ۳۳ مصدوم داشته است.

۲۲۶ روز پیش
شعله‌های آتش پتروشیمی بوعلی سینا فروکش کرد
شعله‌های آتش پتروشیمی بوعلی سینا فروکش کردآتش پتروشیمی بوعلی سینا پس از حدود ۵۶ ساعت تلاش همه جانبه فروکش کرد.

۲۲۶ روز پیش
حمله همه جانبه به آتش در ماهشهر
حمله همه جانبه به آتش در ماهشهر«آتش‌ســوزی مخزن ۲۵ هزار تنی مواد نفتی». حتی تصور چنین حادثه‌ای هم وحشتناک است اما از ۳ روز قبل یکی از مخازن عظیم پتروشیمی ماهشهر دچار حریق شده و تلاش‌های آتش‌نشانان برای مهار این آتش‌سوزی گسترده تا عصر دیروز همچنان ادامه داشت.

۲۲۶ روز پیش
زمان مهار آتش در پتروشیمی بوعلی سینا مشخص نیست
زمان مهار آتش در پتروشیمی بوعلی سینا مشخص نیستهمشهری آنلاین: معاون عمرانی استانداری خوزستان گفت: نمی توان زمان مشخصی را برای مهار آتش سوزی مجتمع پتروشیمی بوعلی سینا ماهشهر اعلام کرد؛ در جلسه شب گذشته عنوان شد که آتش تا صبح امروز به طور کامل اطفا خواهد شد ولی امروز دوباره برخی مخازن شعله ور شدند.

۲۲۷ روز پیش
آماده باش برای کنترل موج دوم بحران آتش در مجتمع پتروشیمی خلیج‌فارس
آماده باش برای کنترل موج دوم بحران آتش در مجتمع پتروشیمی خلیج‌فارسدر حالی که بامداد امروز خبر از کنترل و مهار آتش‌سوزی و انفجار در مجتمع پتروشیمی بوعلی سینا به عنوان بلندترین برج پتروشیمی خاورمیانه منتشر شد، موج دوم این بحران امروز از سر گرفته شد که به گفته مسئولان، برای مهار این آتش‌سوزی همه نکات ایمنی رعایت شده و حالت آماده‌ باش کامل در منطقه حکمفرماست.

۲۲۷ روز پیش
علت آتش‌سوزی پتروشیمی بوعلی نشت در واحد پارازایلین است
علت آتش‌سوزی پتروشیمی بوعلی نشت در واحد پارازایلین استمسؤول روابط عمومی سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی گفت: علت حادثه آتش‌سوزی در پتروشیمی بوعلی سینا نشتی یکی از ولوهای واحد پارازایلین است.

۲۲۷ روز پیش
حادثه پتروشیمی بوعلی تلفات جانی دربر نداشته است/ اعزام هواپیمای آتش‌نشان از تهران
حادثه پتروشیمی بوعلی تلفات جانی دربر نداشته است/ اعزام هواپیمای آتش‌نشان از تهرانفرماندار بندر ماهشهر با تکذیب اخبار منتشر شده در مورد تلفات جانی حادثه آتش‌سوزی پتروشیمی بوعلی سینا، اظهار کرد: هواپیمای آتش‌نشان از تهران در حال اعزام به محل حادثه است.

۲۲۷ روز پیش
جزییات بحران در بلندترین برج پتروشیمی خاورمیانه
جزییات بحران در بلندترین برج پتروشیمی خاورمیانهدر ساعات پایانی روز آرام عید فطر، خبر حادثه‌ای در قلب پتروشیمی ایران خیلی زود به خبر اول صنعت نفت کشور تبدیل شد، حادثه‌ای که در صورت مهار نشدن ابعادش، می‌توانست تبدیل به بحرانی بزرگ شود.

۲۲۷ روز پیش
آتش‌سوزی ۴ هکتار جنگل و مرتع در سرپل‌ذهاب
آتش‌سوزی 4 هکتار جنگل و مرتع در سرپل‌ذهابمدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان کرمانشاه از وقوع آتش‌سوزی در منطقه قلعه‌شاهین و پادگان ابوذر سرپل‌ذهاب خبر داد و گفت: چهار هکتار جنگل و مرتع دچار حریق شد.

۲۲۷ روز پیش
شرکت‌های پتروشیمی و اداره بنادر و دریانوردی تخلیه شدند/ ورود بالگرد‌ آب‌پاش به عملیات مهار آتش
شرکت‌های پتروشیمی و اداره بنادر و دریانوردی تخلیه شدند/ ورود بالگرد‌ آب‌پاش به عملیات مهار آتششرکت‌های پتروشیمی‌ و اداره بنادر و دریانوردی به دلیل احتمال سرایت آتش تخلیه شدند.

۲۲۷ روز پیش
پتروشیمی بو‌علی سینا آتش گرفت | خطر انفجار و تخلیه اضطراری
پتروشیمی بو‌علی سینا آتش گرفت | خطر انفجار و تخلیه اضطراریهمشهری آنلاین: در پی آتش‌سوزری گسترده در پتروشیمی بوعلی سینا واقع در شهرستان ماهشهر، تخلیه اضطراری پتروشیمی بندر امام و پتروشیمی تند گویان در دستور کار مسئولان قرار گرفته است.

۲۲۸ روز پیش
انفجار و آتش‌سوزی گسترده در پتروشیمی بوعلی سینا/ حادثه تاکنون تلفاتی در بر نداشته است
انفجار و آتش‌سوزی گسترده در پتروشیمی بوعلی سینا/ حادثه تاکنون تلفاتی در بر نداشته استپتروشیمی بوعلی سینا واقع در سایت ۴ منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی دچار انفجار و آتش‌سوزی گسترده شد و تلاش برای مهار آتش ادامه دارد.

۲۲۸ روز پیش
آتش‌سوزی گسترده در جنگل دشت‌بازار ده‌برآفتاب
آتش‌سوزی گسترده در جنگل دشت‌بازار ده‌برآفتابآتش‌سوزی گسترده‌ای در جنگل دشت‌بازار ده‌برآفتاب رخ داد.

۲۲۸ روز پیش
آتش‌سوزی خودروی سمند در جاده ورامین/ کشف جسد سوخته در خودرو
آتش‌سوزی خودروی سمند در جاده ورامین/ کشف جسد سوخته در خودروسخنگوی سازمان آتش‌نشانی از آتش‌سوزی خودروی سمند در جاده ورامین نرسیده به زمان آباد در ساعت ۲:۴۸ دقیقه بامداد امروز خبر داد و گفت: جسد سوخته‌ا‌ی در این خودرو وجود داشته است که در اثر سوختگی، امکان تعیین جنسیت وجود نداشت.

۲۲۸ روز پیش
۹ نفر در حریق برج‌ها مصدوم شدند/ استفاده از بالگرد برای امدادرسانی/ عملیات امداد و نجات همچنان ادامه دارد
۹ نفر در حریق برج‌ها مصدوم شدند/ استفاده از بالگرد برای امدادرسانی/ عملیات امداد و نجات همچنان ادامه داردسخنگوی سازمان امداد و نجات با اشاره به حریق برج‌های مسکونی طاووس در منطقه آزاد انزلی گفت: تاکنون این حادثه ۹ مصدوم بر جای گذاشته است و عملیات امداد و نجات همچنان ادامه دارد.

۲۳۰ روز پیش
تعداد قربانیان انفجار خوی به ۵ نفر رسید
تعداد قربانیان انفجار خوی به ۵ نفر رسید روز پس از انفجار مرگبار کپسول گاز در روستایی واقع در خوی، شمار قربانیان این حادثه به ۵ نفر رسید.

۲۳۱ روز پیش
۵ نفر از مصدومان حادثه «شوریک» به تهران منتقل شدند/ فوت ۲ نفر از مصدومان پیش از انتقال
۵ نفر از مصدومان حادثه «شوریک» به تهران منتقل شدند/ فوت 2 نفر از مصدومان پیش از انتقالنخستین گروه از مصدومان بدحال حادثه شوریک، بامداد امروز به بیمارستان شهید مطهری تهران منتقل شدند.

۲۳۱ روز پیش
آسیب و مصدومیت ۲۴ نفر در اثر آتش‌سوزی منزل مسکونی
آسیب و مصدومیت ۲۴ نفر در اثر آتش‌سوزی منزل مسکونیقائم مقام سازمان امداد و نجات با اشاره به وقوع مهمترین حوادث ۲۴ ساعت گذشته، گفت: آتش‌سوزی یک منزل مسکونی در روستای شوریک آذربایجان غربی سبب آسیب دیدن ۲۴ نفر شد.

۲۳۴ روز پیش
کشف جسد دومین قربانی حادثه شهران
کشف جسد دومین قربانی حادثه شهران۱۱ روز بعد از حادثه نشست زمین و انفجار گاز در شهران که به ناپدید شدن ۲کارگر منجر شده بود آتش‌نشانان توانستند جسد دومین قربانی را که راننده بیل مکانیکی پیمانکار مترو بود از زیر خروارها خاک بیرون بکشند.

۲۳۶ روز پیش
عامل انفجارهای مشهد دستگیر شد
عامل انفجارهای مشهد دستگیر شدمرد ۴۰ ساله که عامل ۳ انفجار در کوچه بهار شهرستان مشهد بود، دستگیر شد و انگیزه‌اش را از این کار انتقام‌گیری از صاحبخانه برسر ارثیه اعلام کرد.

۲۳۶ روز پیش
درس‌های انفجار شهران
درس‌های انفجار شهرانسید جلال ملکی: چند روز از حادثه‌ انفجار گاز در شهران می‌گذرد. کسانی که آن شب شعله‌های اولیه آتش را دیده بودند می‌گفتند که در این حادثه انتظار تلفات زیاد و فاجعه انسانی را داشتند اما به لطف خدا و حضور آتش‌نشانان، این حادثه بدون حتی مصدوم جدی برای شهروندان سپری شد.

۲۳۹ روز پیش
آتش‌سوزی در پارک جنگلی شاهد ملایر
آتش‌سوزی در پارک جنگلی شاهد ملایررئیس اداره منابع طبیعی ملایر گفت: شب گذشته بیش از ۵ هکتار از اراضی پارک جنگلی شاهد در ملایر طعمه حریق شد.

۲۴۲ روز پیش

صفحه ۶ از ۷ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 1 2 3 4 5
6
7 صفحه بعد صفحه آخر