چهارشنبه ۹ فروردین ۱۳۹۶
حوادث ایران و جهان
hamchap.ir
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
/ لیست اخبار آتش سوزی
۵ نفر از مصدومان حادثه «شوریک» به تهران منتقل شدند/ فوت ۲ نفر از مصدومان پیش از انتقال
۵ نفر از مصدومان حادثه «شوریک» به تهران منتقل شدند/ فوت 2 نفر از مصدومان پیش از انتقالنخستین گروه از مصدومان بدحال حادثه شوریک، بامداد امروز به بیمارستان شهید مطهری تهران منتقل شدند.

۲۶۹ روز پیش
آسیب و مصدومیت ۲۴ نفر در اثر آتش‌سوزی منزل مسکونی
آسیب و مصدومیت ۲۴ نفر در اثر آتش‌سوزی منزل مسکونیقائم مقام سازمان امداد و نجات با اشاره به وقوع مهمترین حوادث ۲۴ ساعت گذشته، گفت: آتش‌سوزی یک منزل مسکونی در روستای شوریک آذربایجان غربی سبب آسیب دیدن ۲۴ نفر شد.

۲۷۲ روز پیش
کشف جسد دومین قربانی حادثه شهران
کشف جسد دومین قربانی حادثه شهران۱۱ روز بعد از حادثه نشست زمین و انفجار گاز در شهران که به ناپدید شدن ۲کارگر منجر شده بود آتش‌نشانان توانستند جسد دومین قربانی را که راننده بیل مکانیکی پیمانکار مترو بود از زیر خروارها خاک بیرون بکشند.

۲۷۳ روز پیش
عامل انفجارهای مشهد دستگیر شد
عامل انفجارهای مشهد دستگیر شدمرد ۴۰ ساله که عامل ۳ انفجار در کوچه بهار شهرستان مشهد بود، دستگیر شد و انگیزه‌اش را از این کار انتقام‌گیری از صاحبخانه برسر ارثیه اعلام کرد.

۲۷۳ روز پیش
درس‌های انفجار شهران
درس‌های انفجار شهرانسید جلال ملکی: چند روز از حادثه‌ انفجار گاز در شهران می‌گذرد. کسانی که آن شب شعله‌های اولیه آتش را دیده بودند می‌گفتند که در این حادثه انتظار تلفات زیاد و فاجعه انسانی را داشتند اما به لطف خدا و حضور آتش‌نشانان، این حادثه بدون حتی مصدوم جدی برای شهروندان سپری شد.

۲۷۶ روز پیش
آتش‌سوزی در پارک جنگلی شاهد ملایر
آتش‌سوزی در پارک جنگلی شاهد ملایررئیس اداره منابع طبیعی ملایر گفت: شب گذشته بیش از ۵ هکتار از اراضی پارک جنگلی شاهد در ملایر طعمه حریق شد.

۲۷۹ روز پیش
حضور ۵ کارشناس رسمی دادگستری در محل انفجار شهران/ دستور پر شدن گودال صادر شد
حضور 5 کارشناس رسمی دادگستری در محل انفجار شهران/ دستور پر شدن گودال صادر شدسرپرست دادسرای جنایی تهران گفت: لحظاتی قبل ۵ کارشناس رسمی دادگستری برای بررسی حادثه امروز شهران در محل این حادثه حاضر شدند.

۲۸۴ روز پیش
پایان عملیات تخلیه آب و ادامه جست‌وجو در شهران؛ هنوز مورد فوتی گزارش نشده است
پایان عملیات تخلیه آب و ادامه جست‌وجو در شهران؛ هنوز مورد فوتی گزارش نشده استسخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از پایان عملیات تخلیه آب و ادامه عملیات جست‌وجو و آواربرداری در حادثه شهران خبر داد.

۲۸۴ روز پیش
علت حادثه شهران هنوز مشخص نیست/ صدور دستورات لازم برای برقراری هر چه سریع‌تر آب، برق، گاز و شریانات حیاتی در منطقه
علت حادثه شهران هنوز مشخص نیست/ صدور دستورات لازم برای برقراری هر چه سریع‌تر آب، برق، گاز و شریانات حیاتی در منطقهسرپرست دادسرای جنایی تهران با اشاره به اینکه هنوز علت قطعی حادثه منطقه شهران مشخص نشده است، گفت: تلاش اصلی ما بر این بوده تا هر چه سریع‌تر شریانات حیاتی نظیر آب، برق، گاز و تلفن در این منطقه وصل شود.

۲۸۵ روز پیش
احتمال فوت یک نفر در حادثه انفجار امروز منطقه شهران
احتمال فوت یک نفر در حادثه انفجار امروز منطقه شهرانسرپرست دادسرای جنایی تهران گفت: تا این لحظه و بر اساس بررسی‌های انجام شده، احتمال فوت تنها یک نفر در این حادثه وجود دارد.

۲۸۵ روز پیش
۲ کارگر مترو در انفجار خط لوله گاز منطقه شهران کشته شدند
۲ کارگر مترو در انفجار خط لوله گاز  منطقه شهران کشته شدندرئیس کمیته عمران شورای اسلامی شهر تهران گفت: در اثر انفجار لوله گاز در منطقه شهران، ۲ کارگر مترو جان خود را از دست دادند.

۲۸۵ روز پیش
تهران | انفجار مهیب در شهران؛ جزئیات حادثه
تهران | انفجار مهیب در شهران؛ جزئیات حادثههمشهری آنلاین: رییس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران جزئیاتی از انفجار شدید در فلکه دوم شهران در تهران را تشریح کرد.

۲۸۵ روز پیش
انفجار لوله گاز ۵ نفر مصدوم داشت/ تا کنون مورد فوتی گزارش نشده است
انفجار لوله گاز 5 نفر مصدوم داشت/ تا کنون مورد فوتی گزارش نشده استسخنگوی اورژانس تهران گفت:‌ انفجار لوله گاز در فلکه اول شهران موجب مصدومیت ۵ نفر شد که به صورت سرپایی درمان شدند.

۲۸۵ روز پیش
جزئیات حریق اتوبوس بنز با ۲۶ مسافر در جنگل گلستان اعلام شد
جزئیات حریق اتوبوس بنز با 26 مسافر در جنگل گلستان اعلام شدرئیس پلیس راه راهور ناجا از حریق یک دستگاه اتوبوس بنز در محور چمن بید خبر داد.

۲۸۷ روز پیش
تلاش امدادگران برای مهار آتش در جنگل‌های پاسارگاد/ بیش از ۵۰ نفر مصدوم شدند
تلاش امدادگران برای مهار آتش در جنگل‌های پاسارگاد/ بیش از ۵۰ نفر مصدوم شدندسخنگوی سازمان امداد و نجات هلال‌احمر اعلام کرد: تلاش امدادگران برای مهار آتش‌سوزی جنگل پاسارگاد فارس ادامه دارد و تاکنون بیش از ۵۰ نفر در این آتش‌سوزی مصدوم شده‌اند.

۲۹۲ روز پیش

صفحه ۷ از ۸ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 1 2 3 4 5 6
7
8 صفحه بعد صفحه آخر