یکشنبه ۲ مهر ۱۳۹۶
حوادث ایران و جهان
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
/ لیست اخبار آسیب های اجتماعی
دو راهی انتخاب زن عقدی یا همسر موقت!
جوان فروشنده‌ای که در انتخاب یکی از دو همسر عقدی و موقتش برای زندگی گرفتارو سرگشته شده بود، به دادگاه خانواده فراخوانده شد تا مهریه ۱۳۶۰ سکه‌ای یکی از این دو زن را بپردازد.

۳۸ روز پیش
اجرای حکم شلاق بازیگر مشهور تلویزیون
اجرای حکم شلاق بازیگر مشهور تلویزیوناجتماع > اجتماعی - بازیگر مشهور تلویزیون که به اتهام ارتکاب عمل منافی عفت به شلاق محکوم شده بود بعد از تحمل مجازاتش راهی بیمارستان شد.

۳۸ روز پیش
هزار راه نرفته
هزار راه نرفته اجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین - زهرا زنده‌رود*:
هرکاری بگی انجام دادم ولی... هرچی که یاد گرفته بودم توی کلاسا و کتابای زناشویی انجام دادم ولی... هزارتا راه رفتم ولی... هرچی که هر کی گفته انجام دادم ولی... . شما لااقل یه راه نشونم بدید.

۳۸ روز پیش
چگونه دست کودک‌آزاران را باز گذاشتیم؟
چگونه دست کودک‌آزاران را باز گذاشتیم؟اجتماع > اجتماعی - مهدیه تقوی راد:
حالا دیگر هیجان‌های خبری روزهای نخست پرونده آتنا و بنیتا تمام‌شده است.بسیاری از ماجرا‌ها و پرونده‌های مشابه قدیمی را هم کسی به یاد نمی‌آورد.

۳۸ روز پیش
دو راهی انتخاب: زن عقدی یا همسر موقت
دو راهی انتخاب: زن عقدی یا همسر موقتجوان فروشنده‌ای که در انتخاب یکی از دو همسر عقدی و موقتش برای زندگی گرفتارو سرگشته شده بود، به دادگاه خانواده فراخوانده شد تا مهریه ۱۳۶۰ سکه‌ای یکی از این دو زن را بپردازد.

۳۸ روز پیش
انتقام پسر جوان از کسی که به او تجاوز کرده بود
انتقام پسر جوان از کسی که به او تجاوز کرده بودجوانی که فردی را به قتل رسانده ‌است، مدعی شد مقتول سال‌ها قبل به او تعرض کرده ‌بود و او در پی این تعرض دست به قتل زده ‌است.

۴۲ روز پیش
ویدیوی اسنپ چت مرد متجاوز را لو داد + عکس
ویدیوی اسنپ چت مرد متجاوز را لو داد + عکسپس از آن که زن قربانی تجاوز فیلمی از اتفاقی را که برایش افتاده بود به اسنپ چت فرستاد، مرد متجاوز توسط پلیس دستگیر شد.

۴۲ روز پیش
«بی‌‌.ام‌.دبلیو» وسیله پسر جوان برای اغفال دختران
دختر جوانی که در پی یک قرار اینترنتی با جوانی آشنا شده و به خانه‌اش رفته ‌بود، با شکایت به مأموران مدعی شد از سوی پسر جوان مورد تعرض قرار گرفته‌ است.

۴۲ روز پیش
انتقام مرگبار از هم خوابگاهی آزارگر
انتقام مرگبار از هم خوابگاهی آزارگرپسری که مدعی است در دوران راهنمایی مورد آزار و اذیت هم خوابگاهی خود قرار گرفته است، نقشه انتقام‌جویانه‌ای کشید، او عامل آزار را در کارگاه گچبری اش به قتل رساند. او تصاویر جسد را برای یکی از دوستانش در تلگرام فرستاد و نوشت: «برای همیشه خداحافظ ...» پرونده او بزودی در دادگاه کیفری استان تهران رسیدگی می‌شود.

۴۲ روز پیش
دام سیاه مرد بی‌ام‌ ‌و سوار برای دختران
دام سیاه مرد بی‌ام‌ ‌و سوار برای دختراناجتماع > اجتماعی - مرد جوان با استفاده از عکسی که کنار خودروی بی‌ام‌ و انداخته بود، دختران دم‌بخت را در تلگرام فریب می‌داد و قربانی نقشه سیاه خود می‌کرد.

۴۲ روز پیش
تجاوز پسر ثروتمند به سه دختر جوان | دخترانی که فریب ماشین مدل بالا را خوردند!
تجاوز پسر ثروتمند به سه دختر جوان | دخترانی که فریب ماشین مدل بالا را خوردند!پسر جوان به اتهام تجاوز به سه دختر محاکمه شد. سه دختر جوان که با دیدن تصاویر پسر ثروتمند در کنار خودروی گران قیمتش فریب اورا خورده و قدم به خانه وحشت گذاشته بودند، از او به اتهام اغفال و تجاوز شکایت کردند.

۴۲ روز پیش
تجاوز به دختر ۲۲ ساله | خودکشی دختر جوان بعد از تجاوز خواننده قلابی
تجاوز به دختر 22 ساله | خودکشی دختر جوان بعد از تجاوز خواننده قلابی تجاوز به دختر ۲۲ ساله | دختر جوانی که فریب خواننده و آهنگساز قلابی را خورده و توسط او مورد تجاوز جنسی قرار گرفته بود، پس از شکایت به پلیس به شهر خود بازگشت و خودکشی کرد... مردی که خود را خواننده معرفی، و به دختر جوان تجاوز کرده بود، در خارج از کشور راننده خودروی سنگین بود...

۴۲ روز پیش
همسرم به فرزندانمان زیادی محبت می‌کند
همسرم به فرزندانمان زیادی محبت می‌کندازدواج دوباره سارا و شهریار شش ماه بیشتر دوام نیاورد. جنجال بر سر محبت‌های زیادی سارا به فرزندانشان آنها را راهی دادگاه خانواده کرد.

۴۳ روز پیش
ارتباط پنهانی رنگ خون گرفت
ارتباط پنهانی رنگ خون گرفتوابستگی سارا به خواستگار قبلی به حدی زیاد شده بود که با وجود داشتن همسر و کودک خردسال دست کشیدن یکباره از این رابطه پنهانی برایش ناممکن بود‌ رابطه‌ای که جز خون، رنگ دیگری به خود نگرفت.

۴۳ روز پیش
عکس: تجاوز به زن جوان توسط چهار مرد پلید
عکس: تجاوز به زن جوان توسط چهار مرد پلیدچهار راننده امداد خودرو که متهم هستند، زن جوانی را پس از نجات از دست مزاحمان موتورسوار ربوده و به او تعرض کرده‌اند، بار دیگر به میز محاکمه بازگشتند.

۴۴ روز پیش
عکس خصوصی دختر جوان لو رفت | دو بار خودکشی دختر تربت جامی
عکس خصوصی دختر جوان لو رفت | دو بار خودکشی دختر تربت جامیفرمانده انتظامى شهرستان تربت جام از شناسایى و دستگیرى عامل هتك حرمت و انتشار تصاویر خصوصى دختر جوان در این شهرستان خبر داد و گفت: در پی این عمل مجرمانه دختر جوانی قصد خودکشی داشت.

۴۴ روز پیش
در پی رابطه پنهانی، پسر مرد کارخانه دار به آتش کشیده شد
مرد جوانی که به رابطه پنهانی همسرش با پسر یک کارخانه دار ظنین شده بود با نقشه‌ای از پیش تعیین شده او را به آتش کشید.

۴۴ روز پیش
عاقبت ازدواج دختر اصفهانی با دوست خیابانی | عروسی که کارتن خواب شد!
عاقبت ازدواج دختر اصفهانی با دوست خیابانی | عروسی که کارتن خواب شد!دختر نوجوان که برای رسیدن به پسر مورد علاقه‌اش از خانه فرار کرده و پنهانی به عقدش درآمده بود، پس از یک سال اسارت در خانه پدرشوهر بار دیگر فرار کرد اما وقتی خانواده‌اش او را نپذیرفتند در پارک‌ها سرگردان شد...

۴۴ روز پیش
حبس و شلاق، مجازات آدم‌ ربایان متعرض
دادگاه، متهمانی را که در دو پرونده جداگانه پس از آدم‌ربایی، اقدام به آزار و اذیت شهروندان کرده‌ بودند، به ده‌ها سال حبس و شلاق محکوم کرد.

۴۴ روز پیش
آزار پس از نجات از دام متجاوزان +عکس
آزار پس از نجات از دام متجاوزان +عکسچهار مرد جوان که دقایقی پس از نجات یک زن از دست چند پسر شرور، خودشان او را ربودند و مورد آزار و اذیت قرار دادند، با رای دیوان عالی کشور به شلاق، تبعید و ممنوعیت از کار با وسایل نقلیه عمومی محکوم شدند.

۴۴ روز پیش
پرونده قتل و تجاوز به آتنا در چه مرحله ای است؟ | چرا قاتل آتنا محاکمه نمی شود؟
پرونده قتل و تجاوز به آتنا در چه مرحله ای است؟ | چرا قاتل آتنا محاکمه نمی شود؟پرونده قتل آتنا توسط دادسرا و پرونده تجاوز به آتنا توسط دادگاه کیفری بررسی می شود. رئیس دادگستری اردبیل می گوید: علت کمی معطل شدن پرونده آتنا در دادگاه کیفری یک، در نظر گرفتن زمان برای تکمیل تحقیقات بخش تجاوز به عنف است.

۴۴ روز پیش
تجاوز به مبینا تایید شد
تجاوز به مبینا تایید شدموسسه مهرآفرین پس از تکذیب خبر کودک آزاری در مشهد توسط پلیس توضیحاتی در خصوص این خبر ارائه کرد.

۴۵ روز پیش
محاکمه قاتل «آتنا»، در انتظار نظریه پزشکی قانونی
وکیل خانواده «آتنا اصلانی» گفت: تحقیقات درباره اتهام تجاوز به عنف، فقط در صلاحیت دادگاه کیفری یک استان اردبیل است که این دادگاه همچنان در حال انجام تحقیقات مقدماتی است.

۴۵ روز پیش
تجاوز به دختر ۱۷ ساله در تاکسی توسط ۲ مرد!
تجاوز به دختر 17 ساله در تاکسی توسط 2 مرد!دختر نوجوان که حالت تهوع داشت همراه مردی از خودروی تاکسی پیاده شدند. راننده تاکسی نیز با مراجعه به فروشگاه در حال خرید آب معدنی بود که در همین لحظه دختر ریزاندام از دست آنان فرار کرده و با ورود به فروشگاه با صدای بلند خواستار کمک شد و ادعا کرد که این مردان قصد ربودنش را دارند...

۴۶ روز پیش
خودکشی جوان ۲۸ ساله در میدان رسالت
مرد جوانی که عصر امروز(پنجشنبه) با سقوط از بالای پل عابر پیاده در میدان رسالت قصد خودکشی داشت، با اقدام به موقع عوامل اورژانس تهران جان سالم بدر برد.

۴۶ روز پیش
خودکشی زنجیره ای در اتوبان رسالت | زن و مرد جوان به فاصله کمی از هم خودکشی کردند
خودکشی زنجیره ای در اتوبان رسالت | زن و مرد جوان به فاصله کمی از هم خودکشی کردنددیشب پل عابر اتوبان رسالت شاهد خودکشی یک زن و یک مرد در فاصله زمانی اندک بود. ابتدا در ساعت ۹:۳۰ شب یک مرد با پریدن از پل عابر خودکشی کرد و حدودا دو ساعت بعد زن جوانی از روی همین پل پایین پرید و جان داد...

۴۶ روز پیش
«تجاوز به مبینا» | ماجرای آخرین کودک قربانی آزار جنسی؛ مبینا +عکس
«تجاوز به مبینا» | ماجرای آخرین کودک قربانی آزار جنسی؛ مبینا +عکس«تجاوز به مبینا» | مبینا پس از آتنا و کیمیا، آخرین قربانی آزار جنسی کودکان است. مبینا دختر ۳ ساله یک ماه پیش با مادرش به پارکی در مشهد رفته بود. مادر مبینا می گوید: ...هرچه به دنبال مبینا کوچولو گشتم او را نیافتم... ساعتی بعد ماموران خبر از پیدا شدن مبینا دادند؛ مبینا به درمانگاه منتقل شد و آنجا علام آزار جنسی و تجاوز به مبینا ۳ ساله تایید شد و...

۴۶ روز پیش
خودکشی عجیب مرد و زن جوان در بزرگراه رسالت
خودکشی عجیب مرد و زن جوان در بزرگراه رسالتیک مرد و یک دختر جوان در دو ساعت مختلف با پریدن از روی پل عابر میدان‌رسالت خودکشی کردند.

۴۶ روز پیش
سقوط مرگبار یک مرد از پل رسالت
سقوط مرگبار یک مرد از پل رسالتمرد جوان در سقوط از پل عابرپیاده به کام مرگ فرو رفت. تحقیقات برای شناسایی هویت متوفی و کشف علت وقوع حادثه از سوی کاراگاهان اداره دهم پلیس آگاهی ادامه دارد.

۴۶ روز پیش
تکذیب آزارجنسی دختر ۳ ساله در مشهد
مطالبی در شبکه‌های اجتماعی مبنی بر تجاوز به یک دختربچه ۳ ساله در مشهد مطرح شده بود که فرمانده انتظامی مشهد ضمن تکذیب این خبر، جزییات این پرونده را مطرح کرد.

۴۶ روز پیش

صفحه ۱ از ۱۳ صفحه
1
2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 صفحه بعد صفحه آخر