دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶
حوادث ایران و جهان
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
جزییات عجیب خودکشی دختر اصفهانی | انگیزه خودکشی زهرا و نیلوفر | دختر اصفهانی قبل از خودکشی کجا بود؟
جزییات عجیب خودکشی دختر اصفهانی | انگیزه خودکشی زهرا و نیلوفر | دختر اصفهانی قبل از خودکشی کجا بود؟جزییات عجیب خودکشی دختر اصفهانی | با گذشت 12 روز از خودکشی زهرا و نیلوفر دو دختر اصفهانی، جزییات جدیدی از ماجرای این خودکشی مرموز منتشر شد. خانواده دختر اصفهانی گفته های وزیر ارتباطات را درباره خودکشی مادر او تکذیب می کنند. آنها به کلیپ منتشر شده و گفته های خاله دختر اصفهانی معترضند و می گویند او «تنها سه روز آخر پیش آنها بود.»

۱۸ روز پیش
زلزله 5.5 ریشتری در مرز کرمان و هرمزگان
زلزله 5.5 ریشتری در مرز کرمان و هرمزگانزمین‌لرزه 5.5 ریشتری مرز استان های هرمزگان و کرمان، حوالی زیارتعلی(هرمزگان) را لرزاند.

۲۸ روز پیش
خارج کردن توده 4 کیلوگرمی از شکم زن 42 ساله
خارج کردن توده 4 کیلوگرمی از شکم زن 42 سالهمدیر گروه زنان و زایمان دانشگاه علوم پزشکی بابل گفت: توده 4 کیلوگرمی از شکم زن 42 ساله آملی در بیمارستان روحانی بابل خارج شد.

۲۸ روز پیش
محدودیت گردشگری در پاسارگاد
محدودیت گردشگری در پاسارگاداجتماع > سفر - با نزدیک شدن به هفتم آبان ماه محدودیت‌ها برای ورود گردشگران و علاقه‌مندان به این روز در پاسارگاد افزایش یافت. هفتم آبان روزی است که برخی از علاقه‌مندان تاریخ ایران باستان آن را روز کوروش نامیده‌اند.

۲۸ روز پیش
ادامه به‌کار پس از اخراج شدن
ادامه به‌کار پس از اخراج شدناجتماع > اجتماعی - لندن> زنی در انگلستان پس از اینکه اخراج شده نیز بدون حقوق هر روز کارش را انجام می‌دهد.

۲۸ روز پیش
خودکشی پس از قتل عاشق سمج
آخرین روزهای پرکار اسفندماه که باید بیشتر پرونده‌ها تعیین تکلیف می‌شدند و سر و سامانی به آن‌ها می‌دادم، پرونده دیگری به دایره فقدانی ارجاع شد که دختر 28 ساله‌ای به نام «لیلی» از ظهر روز گذشته از خانه خارج شده و دیگر به خانه برنگشته‌است.

۲۸ روز پیش
قتل پسردایی‌ به‌ خاطر هزینه جوجه‌کباب
پسر جوانی که متهم است با پسردایی‌اش به‌خاطر هزینه جوجه‌کباب درگیر شده و او را به قتل رسانده، در جلسه محاکمه‌اش جزئیات درگیری را تشریح کرد و گفت دعوا به خاطر یک اختلاف خانوادگی قدیمی بود.

۲۸ روز پیش
ماجرای خودکشی در دانشگاه شهید بهشتی +عکس | آخرین یادداشت دانشجوی حقوق قبل از خودکشی
ماجرای خودکشی در دانشگاه شهید بهشتی +عکس | آخرین یادداشت دانشجوی حقوق قبل از خودکشیماجرای خودکشی در دانشگاه شهید بهشتی | روز گذشته یک دانشجوی رشته حقوق دانشگاه شهید بهشتی که از دانشجویان نخبه شناخته می شد و مدال طلای المپیاد علمی را نیز از آن خود کرده بود، در محوطه دانشگاه شهید بهشتی خودکشی کرد. او در آخرین یادداشت قبل از خودکشی، ارتباط مرگش را با نهنگ آبی رد کرده است!

۲۱ روز پیش
حکایت مشت یک قلچماق پهلوان پنبه
حکایت مشت یک قلچماق پهلوان پنبه اجتماع > اجتماعی - مهدیا گل‌محمدی:
پاندول ساعت دیواری ۴ سالی می‌شد که از حرکت ایستاده بود، خانه اما با تمام محتویاتش ‌پاندول‌وار داشت به عقب و جلو لمبر می‌خورد.

۲۸ روز پیش
دختر اصفهانی قبل از خودکشی، خودزنی کرده بود | تصاویر وحشتناک موبایل دو دختر اصفهانی +عکس
دختر اصفهانی قبل از خودکشی، خودزنی کرده بود | تصاویر وحشتناک موبایل دو دختر اصفهانی +عکسدختر اصفهانی قبل از خودکشی، خودزنی کرده بود +عکس | دختر اصفهانی کشته شده در ماجرای نهنگ آبی اصفهان، به شدت تحت تاثیر چالش های اینترنتی بوده و پیش از خودکشی، خودزنی کرده بوده است. رئیس پلیس آگاهی اصفهان با اعلام این موضوع از کشف تصاویر وحشتناک در موبایل دو دختر اصفهانی ماجرای نهنگ آبی خبر داد.

۲۸ روز پیش
/ لیست اخبار آسیب های اجتماعی
توضیحات ابتکار در باره تمایل خشونت در دختران | هپاتیک و اعتیاد در کودکان کار
توضیحات ابتکار در باره تمایل خشونت در دختران | هپاتیک و اعتیاد در کودکان کاراجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
ابتکار در نشست با وزیر بهداشت با بیان اینکه سیاست‌های انکار آسیب‌های اجتماعی را باید کنار گذاشت بهافزایش تمایل خشونت در دختران و نیز بالا رفتن میزان هپاتیت C و اعتیاد در کودکان پرداخت و خواستار ارائه آموزش‌های بازدارنده در زمینه آسیب‌های اجتماعی شد.

۸ روز پیش
ازدواج زرد
ازدواج زرداجتماع > اجتماعی - ازدواج کودکان پدیده شومی است چون همه کودکی‌های کودکان را می‌گیرد و بعد از چند سال روح افسرده‌ای به آنها می‌بخشد که با هیچ‌چیز قابل درمان نیست.

۹ روز پیش
مادرزنی که با چوب به جان داماد افتاد
مادرزنی که با چوب به جان داماد افتاد«بعد از ۱۲ سال زندگی مشترک، از مادرزنم کتک خورده‌ام. در این مدت دخالت‌های خانواده همسرم را توانستم تحمل کنم، ولی دیگر برایم زور دارد که از مادرزنم کتک بخورم. برای همین خواستار جدایی از همسرم هستم.»

۹ روز پیش
مرد بوکانی، ۳ قلوهای خود را سر راه گذاشت!
مرد دو زنه بوکانی برای فرار از مسئولیت نگهداری سه قلوهایش، هر سه آنها را سر راه گذاشت.

۹ روز پیش
پدربی رحم نوزادان سه قلویش را سر راه گذاشت
پدربی رحم نوزادان سه قلویش را سر راه گذاشتیک پدر بوکانی به سبب اختلافات خانوادگی فرزندان سه قلوی خود را در کوچه رها کرد که بر اساس اعلام مسئولان اختلافات خانوادگی دلیل اصلی رهاسازی این کودکان بوده است.

۹ روز پیش
واکنش رئیس پلیس راهور تهران به کورس گذاشتن دو فوتبالیست در اتوبان
واکنش رئیس پلیس راهور تهران به کورس گذاشتن دو فوتبالیست در اتوبانایسنا نوشت: رئیس پلیس راهور تهران بزرگ در واکنش به خبر کورس گذاشتن دو فوتبالیست در اتوبان از چک دوربین‌ها برای بررسی این موضوع و برخورد با تخلف خبر داد.

۱۱ روز پیش
راننده از ترس، جسد مسافر را دفن کرد
راننده مسافرکش وقتی دختر جوان در خودرویش فوت شد، جسد او را دفن کرد.

۱۲ روز پیش
از التماس قربانیان لذت می‌بردم +عکس
از التماس قربانیان لذت می‌بردم +عکسراننده‌ای که مسافران زن پرواز ترکیه ـ تهران را در دام شیطانی خود گرفتار می‌کرد، بازداشت شد.

۱۲ روز پیش
دام کثیف یک راننده برای زنان در مسیر فرودگاه
راننده شیطان صفتی که با کمین در مسیر فرودگاه‌های تهران زنان و دختران جوان را ربوده و مورد آزار و اذیت قرار می‌داد، در عملیاتی غافلگیرانه‌ای در خانه‌اش دستگیر شد.

۱۲ روز پیش
پسر ۱۵ ساله خود را به دار آویخت
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی خراسان شمالی گفت: پسر ۱۵ ساله آشخانه ای عصر امروز خود را به درآویخت و درگذشت.

۱۲ روز پیش
فرود اضطراری هواپیما به خاطر دعوای زوج ایرانی!
زن ایرانی آن قدر همسرش را کتک زد که هواپیما مجبور به فرود اضطراری شد.

۱۳ روز پیش
زن ایرانی آن قدر شوهرش را کتک زد که هواپیما مجبور به فرود اضطراری شد!
زن ایرانی آن قدر شوهرش را کتک زد که هواپیما مجبور به فرود اضطراری شد!یک خانم ایرانی که همراه با همسر خود در حال پرواز از قطر به اندونزی بود، در بین راه متوجه شد که همسرش به او خیانت کرده است؛ او آن قدر همسرش را کتک زد که هواپیما مجبور به فرود اضطراری شد و این زوج را در شهر چنای هند پیاده کرد!

۱۳ روز پیش
دعوای زوج ایرانی باعث فرود اضطراری هواپیما شد!
دعوای زوج ایرانی باعث فرود اضطراری هواپیما شد!زن ایرانی آن قدر همسرش را کتک زد که هواپیما مجبور به فرود اضطراری شد.

۱۳ روز پیش
تجاوز به دختر ۱۸ ساله در خیابان +عکس | دختر جوان چطور نجات یافت؟
تجاوز به دختر 18 ساله در خیابان +عکس | دختر جوان چطور نجات یافت؟تجاوز به دختر ۱۸ ساله در خیابان +عکس | مرد معتادی که با دیدن دختری جوان در خیابان از خود بیخود شد و با تهدید چاقو او را مورد تجاوز قرار داد، با حضور پلیس از دست او نجات یافت. عامل تجاوز به دختر جوان به ۱۳ سال زندان و ثبت‌نام در فهرست مجرمان جنسی محکوم شد...

۱۳ روز پیش
ابوالفضل، قربانی کودک‌آزاری و گرفتار ناپدری
ابوالفضل، قربانی کودک‌آزاری و گرفتار ناپدریمدیر روابط عمومی بیمارستان علی ابن ابیطالب (ع) رفسنجان گفت: کودک دو ساله ای بر اثر کودک آزاری روانه بخش «آی سی یو» این بیمارستان شد.

۱۳ روز پیش
رابطه با خواهر زن؛ درخواست نامشروع داماد بی شرم | ماجرای انتشار تصاویر دختر جوان گلستانی
رابطه با خواهر زن؛ درخواست نامشروع داماد بی شرم | ماجرای انتشار تصاویر دختر جوان گلستانی رابطه با خواهر زن؛ درخواست نامشروع داماد بی شرم | دختر جوان به پلیس فتا شکایت برد و مدعی شد که فردی ناشناس با دسترسی غیرمجاز به تلفن همراه وی و تصاویر و فیلم‌های خصوصی‌اش در یک کانال برای وی ایجاد مزاحمت کرده و با تهدید وی را مجبور می‌کند که به خواسته‌های نامشروعش تمکین کند...

۱۳ روز پیش
کشف ۱۰ بسته طلا از کمر یک مسافر
ماموران گمرک ۱۰ بسته طلای کار شده قاچاق را از کمر یک مسافر ورودی کشف کردند.

۱۳ روز پیش
کشف ۱۱ میلیون سی دی غیرمجاز در تهران
کشف 11 میلیون سی دی غیرمجاز در تهرانرئیس پلیس پایتخت از کشف ۱۱ میلیون سی دی غیرمجاز و غیر اخلاقی در عملیات ۴۸ ساعت گذشته مأموران پلیس خبر داد.

۱۳ روز پیش
جزئیات حمله مسلحانه به کارمند اداره کار یاسوج
جزئیات حمله مسلحانه به کارمند اداره کار یاسوجصاحب یکی از شرکت‌های تعاونی‌ استان، در اداره کل تعاون، رفاه و کار اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد به سمت مدیر تعاون این اداره تیراندازی کرد. فرد ضارب بارها در جهت پیگیری کارهای تعاونی به مضروب مراجعه کرده بود.

۱۳ روز پیش
نمایش نفس گیر
نمایش نفس گیردر این فیلم کوتاه شاهد نمایشی خطرناک و نفس گیر خواهیم بود.

۱۳ روز پیش
کشف ۶۲۰ بطری مشروبات الکی/ دستگیری متهم سابقه دار در ستارخان
رئیس کلانتری ۱۱۸ ستارخان از دستگیری متهم سابقه داری خبر داد که اقدام به تهیه و توزیع انواع مشروبات الکی در محله ستارخان می کرد از محل اختفای متهم تعداد ۶۲۰ بطری مشروبات الکی کشف شد.

۱۳ روز پیش
تیراندازی در کهگیلویه و بویراحمد با کلاشینکف
تیراندازی در کهگیلویه و بویراحمد با کلاشینکفمنابع آگاه از وقوع تیراندازی در اداره کل کار، تعاون و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد خبر می دهند.

۱۳ روز پیش
روان‌ پریش را در جامعه رها نکنیم
روان‌ پریش را در جامعه رها نکنیمروحانی کشته شده در متروی امام خمینی تهران، یکی از مقتولانی است که قاتلش را بیمار روانی تشخیص داده‌اند و حکمش، بستری شدن در بیمارستان روانی بوده است.

۱۳ روز پیش
متهم شـاکی شـد!
متهم شـاکی شـد!جلسه محاکمه پزشک مرحوم عباس کیارستمی‌ کارگردان فقید ایرانی صبح دیروز بدون حضور اولیای‌دم و وکیل‌شان برگزار شد. در این جلسه وکیل پزشک با رد اتهام قصور پزشکی به دفاع از موکلش پرداخت و رئیس دادگاه نیز در گفت‌وگو با جام‌جم از صدور حکم پرونده، طی یک هفته آینده خبر داد.

۱۳ روز پیش
اشک‌های گوشی تلفن
اشک‌های گوشی تلفناجتماع > اجتماعی - اسدالله امرایی:
آن‌روز صبح زود به صدای گریه مضطربی از خواب پریدم.

۱۳ روز پیش
زن نگون‌ بخت، ۳۵ سال شکنجه را تحمل کرد
زن نگون‌بخت که ۳۵ سال آزار و کتک‌های شوهربیمارش را تحمل کرده بود، سرانجام طاقتش را از دست داد و تصمیم گرفت او را ترک کند.

۱۳ روز پیش
کشف ۶۰۰ بطری مشروب از یک خانه در ستارخان
کشف 600 بطری مشروب از یک خانه در ستارخانرئیس کلانتری ۱۱۸ ستارخان از دستگیری متهم سابقه داری خبر داد که مسئولیت تهیه و توزیع انواع مشروبات الکی در غرب تهران را بر عهده اشت.

۱۳ روز پیش
دستگیری مشروب‌فروش سابقه‌دار در ستارخان/ کشف ۶۲۰ بطری مشروبات الکلی
دستگیری مشروب‌فروش سابقه‌دار در ستارخان/ کشف ۶۲۰ بطری مشروبات الکلیرییس کلانتری ۱۱۸ ستارخان از کشف ۶۲۰ بطر مشروبات الکلی در مخفیگاه مشروب‌فروش سابقه‌دار خبر داد.

۱۳ روز پیش
اغفال زن آلمانی به بهانه یک تلفن در نواب
سه جوان، یک زن آلمانی را به بهانه تلفن کردن به خانه‌شان بردند و با تهدید چاقو او را اغفال کردند.

۱۴ روز پیش
حکایت خواب یک هوسه‌خوان
حکایت خواب یک هوسه‌خواناجتماع > اجتماعی - مهدیا گل‌محمدی:
خبر ناپدید شدن ۸ کارگر حاج‌ذبیح بزاز داشت دهان به دهان در محله منیریه می‌گشت.

۱۴ روز پیش

صفحه ۲ از ۳۱ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 1
2
3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 صفحه بعد صفحه آخر