یکشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۶
حوادث ایران و جهان
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
/ لیست اخبار آسیب های اجتماعی
ریشه‌های خشونت در جامعه
ریشه‌های خشونت در جامعهاجتماع > اجتماعی - هنوز رسانه‌ها مشغول واکاوی قتل آتنا در پارس آباد بودند که درگیری در متروی شهر ری اتفاق افتاد. تیراندازی سربازی به سوی رئیس‌کلانتری آبپخش بوشهر نیز حادثه دیگری بود که دیروز رخ داد.

۶ روز پیش
لطفا مراقب کودکانمان باشیم و آنها را مجهز به سلاح خود مراقبتی کنیم
لطفا مراقب کودکانمان باشیم و آنها را مجهز به سلاح خود مراقبتی کنیماجتماع > اجتماعی - زهرا زنده‌ رود*:
اینجا ایران است، مهد شیران، مهد دلاوران، مهد فرهنگ و هنر و ادبیات و ...

۷ روز پیش
پدر «آتنا» فقط اعدام می‌خواهد
روزنامه اعتماد در گزارشی به پرونده قتل آتنا اصلانی پرداخت.

۷ روز پیش
واکنش مادر اسماعیل قاتل آتنا به جنایت فرزندش چه بود؟ | «حتی اگر پسر من باشد...»
واکنش مادر اسماعیل قاتل آتنا به جنایت فرزندش چه بود؟ | «حتی اگر پسر من باشد...»مادر اسماعیل قاتل آتنا این روزها حال بهتری از مادر آتنا ندارد. زنی که در شهر به ایمان و راستگویی مشهور است، حالا در شرایط ناخوشایندی قرار گرفته. واکنش مادر اسماعیل قاتل آتنا به جنایت فرزندش جالب بود؛ «با صدای بلند گفت خدایا این دختربچه را از شر آدمی که او را ربوده نجات بده و مجازات کن؛ حتی اگر پسر من باشد.»

۷ روز پیش
جزئیات جدید قتل آتنا | همسر اسماعیل رنگرز او را لو داد | خانواده آتنا اعدام قاتل را می خواهند
جزئیات جدید قتل آتنا | همسر اسماعیل رنگرز او را لو داد | خانواده آتنا اعدام قاتل را می خواهندجزئیات جدید ماجرای آتنا اصلانی | اسماعیل رنگرز قاتل آتنا اصلانی دختر پارس آبادی با خانواده آتنا آشنا بود. عموی آتنا می گوید ما او را می شناختیم، می گوید او در روزهای گم شدن آتنا به ما در جستجوی آتنا کمک می کرد. می گوید: همسر اسماعیل رنگرز، قاتل پارس آباد، او را لو داد! جزئیات جدید قتل آتنا را بخوانید.

۷ روز پیش
آخرین اخبار قتل آتنا | سابقه کیفری اسماعیل رنگرز قاتل آتنا؛ از تجاوز جنسی تا آدم ربایی
آخرین اخبار قتل آتنا | سابقه کیفری اسماعیل رنگرز قاتل آتنا؛ از تجاوز جنسی تا آدم رباییقتل آتنا | ماجرای قتل آتنا اصلانی با اعتراف اسماعیل رنگرز قاتل دختر پارس آبادی وارد مرحله جدیدی شد. قاتل آتنا به قتل دیگر نیز متهم است اما هنوز مدرکی برای اثبات اتهاماتش به دست نیامده. سوابق کیفری اسماعیل قاتل آتنا نیز همه جور جرمی دارد؛ تجاوز جنسی، زنای غیرمحصنه، آدم ربایی، مزاحمت برای بانوان...

۷ روز پیش
رابطه زن شوهردار با خواستگار خواهرش | زن خیانتکار، قاتل همسرش شد
رابطه زن شوهردار با خواستگار خواهرش | زن خیانتکار، قاتل همسرش شدرابطه زن شوهردار با خواستگار خواهرش پایان وحشتناکی داشت. زن خیانتکار ادعا می کند به دستور میکائیل خواستگار همسرش که با او رابطه داشته، شوهر خود را کشته است. ادعایی که میکائیل نمی پذیرد. حالا زن خیانتکارف به جرم قتل شوهرش منتظر چوبه دار است و میکائیل به جرم رابطه نامشروع، در صف شلاق!

۷ روز پیش
ناگفته های روز حادثه از زبان پدر آتنا | گفتگوی اسماعیل با پدر آتنا | قاتل چطور آتنا را فریب داد؟
ناگفته های روز حادثه از زبان پدر آتنا | گفتگوی اسماعیل با پدر آتنا | قاتل چطور آتنا را فریب داد؟ناگفته های پدر آتنا از روز حادثه | پدر آتنا دختر پارس آبادی ناگفته هایش را از روز حادثه بیان کرد. او از گفتگویش با اسماعیل رنگرز در روز حادثه گفت، اینکه همان روز اسماعیل برایش زیتون آورده بوده و خواسته که بخرد، اما آتنا مخالفت می کند.

۷ روز پیش
مادر آتنا چه می گوید؟ | تولد آتنا یک هفته بعد از گم شدنش بود | نظر مادر آتنا درباره قاتل و خانواده قاتل آتنا
مادر آتنا چه می گوید؟ | تولد آتنا یک هفته بعد از گم شدنش بود | نظر مادر آتنا درباره قاتل و خانواده قاتل آتنامادر آتنا اصلانی دختر پارس آبادی غمگین ترین و زجرکشیده ترین آدم این روزهاست. او می گوید تولد آتنا ۵ تیر بود، یک هفته بعد از گم شدنش. او با گریه سخن می گوید و درد دارد، اما مادرانه از خانواده قاتل دخترش سخن می گوید: «مادر و خواهر اسماعیل در مراسم دعایی که هر شب برای دخترم می‌گرفتیم که پیدا شود، آمده‌ بودند و مادرش بسیار دعا کرده‌ بود که رباینده آتنا پیدا شود.»

۷ روز پیش
افشای جزئیات زندگی قاتل آتنا: همسر اول اسماعیل بخاطر کودک آزاری از او طلاق گرفته بود
افشای جزئیات زندگی قاتل آتنا: همسر اول اسماعیل بخاطر کودک آزاری از او طلاق گرفته بودجزئیات زندگی قاتل آتنا دختر پارس آبادی، گویای نکات مهمی درباره علت قتل آتنا است. یکی از نزدیکان اسماعیل با افشای جزئیات زندگی قاتل می گوید: ۱۵ سال پیش همسر اول اسماعیل بخاطر کودک آزاری از او طلاق گرفت؛ اسماعیل دختربچه ای را به خانه برده بود. دختر گریخته و پدرش سراغ اسماعیل آمده بود...

۷ روز پیش
واکنش جهانگیری به قتل آتنا | تاکید بر رسیدگی فوری و مجازات قاطع جنایتکار
واکنش جهانگیری به قتل آتنا | تاکید بر رسیدگی فوری و مجازات قاطع جنایتکار اجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
اسحاق جهانگیری در پیامی ضمن تسلیت حادثه قتل دردناک و غم انگیز آتنا اصلانی گفت: رسیدگی فوری به این جنایت هولناک و مجازات قاطع جنایتکار این فاجعه توسط قوه قضاییه، موجب کاهش آلام مردم صبور ایران به ویژه خانواده آتنای بی‌گناه و عزیز خواهد شد.

۷ روز پیش
آتناهایی که در ما مرده‌اند!
آتناهایی که در ما مرده‌اند!اجتماع > اجتماعی - سیداکبر میرجعفری:
۳۰ سال پیش بود به گمانم. مرد بقال محلۀ ما هر دو فرزند خود را به قتل رسانده بود.

۷ روز پیش
مادر آتنا و اهالی شهر از قتل می‌گویند
شهر‌ پارس‌آباد مغان به خاطر قتل دختربچه‌ای به نام آتنا همچنان در التهاب است و مردم در حالی منتظر خبری از قاتل آتنا هستند که مأموران پلیس به صورت ویژه در حال بازجویی از اسماعیل، مرد متهم به قتل، هستند و فرضیه ارتکاب قتل‌های بیشتر از سوی این فرد را در دستور کار خود قرار داده‌اند.

۷ روز پیش
حکم اعدام زنی که شوهرش را کشت
قضات دیوانعالی کشورحکم قصاص زن جوان جنایتکاری را تأیید کردند که درپی ارتباط پنهانی با خواستگارسابق خواهرش، شوهرش را در خواب به قتل رسانده بود.

۷ روز پیش
گزارش حال‌ و روز خانه «آتنا» در اردبیل
خبرنگار روزنامه اعتماد به شهر «پارس‌آباد» رفته تا اندوه، خشم و وحشت مردم عزا در خانه آتنا اصلانی، محل قتل او و سرنخ‌های جنایت مرد رنگرز را روایت کند.

۷ روز پیش
دل نوشته سردار آزمون برای آتنا کوچولو +عکس
دل نوشته سردار آزمون برای آتنا کوچولو +عکسسردار آزمون نسبت به قتلبی رحمانه آتنا اصلانی دختربچه هفت ساله پارس آبادی واکنش نشان داد.

۷ روز پیش
مرگ دلخراش «آتنا» و چند نکته قابل تامل
مرگ دلخراش «آتنا» و چند نکته قابل تاملچند روز است جامعه ما ملتهب جنایتی است که در شهری کوچک با مردمی مهربان رخ داده و طی آن دخترکی بیگناه، در چنگال فردی مبتلا به بیماری اعصاب و روان گرفتار شده، مورد تعرض قرار می‌گیرد و به شکل وحشیانه‌ای به قتل می‌رسد.

۷ روز پیش
پزشکی قانونی درباره جزئیات قتل آتنا اصلانی چه می گوید؟ | آزار جنسی آتنا واقعیت دارد؟
پزشکی قانونی درباره جزئیات قتل آتنا اصلانی چه می گوید؟ | آزار جنسی آتنا واقعیت دارد؟پزشکی قانونی درباره جزئیات قتل آتنا اصلانی در چند روز گذشته تحقیقات گسترده ای به عمل آورد. حساسیت این پرونده در اذهان عمومی، کار بر روی آن را نیازمند دقت بیشتری کرد. بسیاری می پرسند آیا آزار جنسی آتنا واقعیت دارد؟ پزشکی قانونی متاسفانه آزار جنسی آتنا را تایید می کند...

۸ روز پیش
از جنجال در‌ گروه تلگرامی تا درخواست طلاق
از جنجال در‌ گروه تلگرامی تا درخواست طلاقدعوای بهناز و نادر، از گروه تلگرامی خانوادگی شروع شد و در نهایت به دادگاه خانواده ختم شد. نادر که در سفر بود، هنگامی که چند عکس در گروه خانوادگی شان فرستاد، هرگز تصورش را هم نمی‌کرد این عکس‌ها زندگی مشترکش را نابود کند.

۸ روز پیش
پرسه شیادان مجازی با اسب سپید
پرسه شیادان مجازی با اسب سپیدزمانی‌که قلب به تپش می‌افتد، فکر عشق و عاشقی یک لحظه هم رهایشان نمی‌کند. عاشقی که در سرشان می‌افتد دیگر فکر هیچ چیز را نمی‌کنند.

۸ روز پیش
ورود فراکسیون زنان مجلس به موضوعآتنا اصلانی
ورود فراکسیون زنان مجلس به موضوعآتنا اصلانیاجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
رئیس فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی گفت که این فراکسیون با ورود به موضوع آتنا اصلانی به دنبال رفع موانع حقوقی در این زمینه خواهد بود.

۹ روز پیش
پرستویی: از قتل آتنا خیلی شاخ در نیاوردم! / بهنوش بختیاری: چرا کثافت های دنیا تموم نمیشه؟! +تصاویر
پرستویی: از قتل آتنا خیلی شاخ در نیاوردم! / بهنوش بختیاری: چرا کثافت های دنیا تموم نمیشه؟! +تصاویربه دنبال گم شدن آتنا اصلانی دختر بچه ۷ ساله پارس آبادی بسیاری از هنرمندان و چهره های شاخص کشور با انتشار عکسی از او برای پیدا کردنش از مردم درخواست کمک کردند ، با مشخص شدن قتل فجیع و وحشیانه آتنا حالا هنرمندان با خانواده او ابراز همدردی کرده اند.

۹ روز پیش
رابطه با زن شوهردار همسایه، پسر مجرد را به فکر آدم ربایی هالیوودی انداخت | شکایت مرد از خیانت همسر
رابطه با زن شوهردار همسایه، پسر مجرد را به فکر آدم ربایی هالیوودی انداخت | شکایت مرد از خیانت همسرپسری که برای ایجاد رابطه با زن شوهردار همسایه، دست به آدم ربایی هالیوودی زده و شوهر زن مورد علاقه (!) اش را ربوده و به عنوان فردی فاسد به پلیس معرفی کرده بود، به دام ماموران افتاد . به اتهامات خود اعتراف کرد.

۹ روز پیش
خانم مهندس برای تنبیه شوهرش مزدور اجیر کرد
خانم مهندس که با همدستی ۴ مرد سناریوی ربودن همسرش را طراحی و اجرا کرده بودند صبح دیروز به اتهام معاونت و مشارکت در آدم‌ربایی پای میز محاکمه ایستاد.

۹ روز پیش
پایان تلخ زندگی دختر ۱۴ ساله پس از آزارجنسی
مرد شیطان صفت که درجنایتی سیاه دختر ۱۴ ساله‌ای را ربوده و پس از آزار و اذیت‌اش گریخته بود سرانجام پس از ۲۲ روز فرار در مخفیگاهش شناسایی و دستگیر شد.

۹ روز پیش
عشق یک‌طرفه به زن متأهل، انگیزه آدم‌ ربایی
عشق یک‌طرفه مرد جوان به زن متأهل انگیزه‌ای بود برای طراحی و اجرای نقشه‌ ربودن شوهر این زن؛ اما آدم‌ربایان تصور نمی‌کردند خیلی زود دستگیر شوند.

۹ روز پیش
خودکشی در ایستگاه قطار + فیلم
خودکشی در ایستگاه قطار + فیلمدر این ویدئو، خودکشی دلخراشی را در ایستگاه قطار مشاهده می‌کنید.

۱۰ روز پیش
خودکشی دختر بی گناه پس از تجاوز مرد غریبه | عصبانیت مردم از جنایت شیطانی
خودکشی دختر بی گناه پس از تجاوز مرد غریبه | عصبانیت مردم از جنایت شیطانیدختر نوجوان که توسط مرد ۳۳ ساله ای مورد تجاوز جنسی قرار گرفته بود، بی تاب از تحمل رنج ماجرای تجاوز، با خوردن قرص خودکشی کرد. این جنایت در شبکه های اجتماعی بازتاب یافت و موجب ریحه‌دار شدن احساسات و عواطف مردم استان گلستان شد.

۱۰ روز پیش
رابطه زن شوهردار با پسر همسایه فاجعه آفرید | دختری که با همسایه دوست پسرش ازدواج کرد!
رابطه زن شوهردار با پسر همسایه فاجعه آفرید | دختری که با همسایه دوست پسرش ازدواج کرد!رابطه زن شوهردار با پسر همسایه | ارتباط زن شوهردار با پسر همسایه به مرگ او و فلج شدن پسر انجامید. شوهر این زن می گوید زنش از اول پسر همسایه را دوست داشته و بعد از مخالفت خانواده اش، برای رهایی از آنها به او بله گفته! ماجرای رابطه نامشروع زن شوهردار با پسر همسایه را بخوانید!

۱۱ روز پیش
آخرین جزئیات پرونده ستایش
آخرین جزئیات پرونده ستایشآخرین جزئیات پرونده ستایش | پرونده قاتل ستایش قریشی برای تعیین میزان ارش البکاره و مهرالمثل با حکم قضائی به کارشناسی دادگستری فرستاده شد. با تعیین میزان ارش البکاره و مهرالمثل قضات دادگاهدرباره درخواست اولیای دم حکم صادر می‌کنند.

۱۱ روز پیش

صفحه ۲ از ۸ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 1
2
3 4 5 6 7 8 صفحه بعد صفحه آخر