سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶
حوادث ایران و جهان
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
/ لیست اخبار آسیب های اجتماعی
۶ ماه چشم انتظارِ بازگشت «ابوالفضل»
هنوز چند روزی از پیدا شدن «ملیکا»ی مشهدی در اصفهان نگذشته که خانواده دیگری از اهالی محلات حاشیه شهرمشهد، برای یافتن پسر ۱۰ ساله‌شان از مردم و رسانه‌ها کمک خواسته‌اند.

۴۹ روز پیش
علت خودکشی دختر ۳۰ ساله در برج آتی ساز
علت خودکشی دختر 30 ساله در برج آتی سازانگیزه خودکشی دختر جوانی که خود را از طبقه ششم برج آتی ساز به بیرون پرتاب کرد؛ مشکل روحی و روانی گزارش شده است.

۵۰ روز پیش
ماجرای تلخ زن بیست ساله‌ای که در نوجوانی قربانی تجاوز شده بود...
ماجرای تلخ زن بیست ساله‌ای که در نوجوانی قربانی تجاوز شده بود...«اوایل ازدواج كمی از رابطه جنسی خوشم می‌آمد اما الان برایم یك كابوس است. حتی تحریك هم نمی‌شوم»

۵۰ روز پیش
تجاوز پدر به کودک ۶ ماهه | مرگ کودک ۶ ماهه بستان آبادی در اثر تجاوز پدر
تجاوز پدر به کودک 6 ماهه | مرگ کودک 6 ماهه بستان آبادی در اثر تجاوز پدر تجاوز پدر به کودک ۶ ماهه | یک بار دیگر یک پرونده دلخراش کودک آزاری در سطح رسانه ها مطرح شده است. این بار قربانی یک کودک شش ماهه بستان آبادی است که توسط پدر سنگدلش مورد تجاوز قرار گرفته. مدیرکل بهزیستی آذربایجان شرقی خبر فوت کودک ۶ ماهه بستان آبادی را تایید می کند...

۵۰ روز پیش
«قاتل آتنا» چند پرونده قتل دارد؟ | اسماعیل رنگرز قاتل و متجاوز سریالی بود؟ | بررسی تجاوز به آتنا
«قاتل آتنا» چند پرونده قتل دارد؟ | اسماعیل رنگرز قاتل و متجاوز سریالی بود؟ | بررسی تجاوز به آتنا قاتل آتنا، بجز این پرونده چند پرونده دیگر هم دارد که باید بررسی شوند. یکی از این پرونده ها، مربوط به قتل زنی در سال ۹۱، دیگری ارتباط نامشروع و قتل زنی دیگر در سال ۹۳ است. اسماعیل رنگرز در پرونده آتنا نیز با چند اتهام روبروست؛ قتل آتنا، تجاوز به آتنا، و سرقت اموال آتنا اصلانی. طول کشیدن بررسی پرونده، به علت بررسی اتهام تجاوز به آتنا است...

۵۰ روز پیش
زوایای مختلف پرونده آتنا اصلانی/ ردپای قاتلدر ۲ قتل دیگر
زوایای مختلف پرونده آتنا اصلانی/ ردپای قاتلدر ۲ قتل دیگررئیس کل دادگستری استان اردبیل در تشریح آخرین وضعیت پرونده قتل آتنا اصلانی گفت: در حال حاضر کیفرخواست «اسماعیل - ج» قاتل آتنا اصلانی نسبت به قتل پس از تکمیل تحقیقات در پارس آباد صادر شده و تحقیقات برای بخش تجاوز به عنف در دادگاه کیفری یک استان در حال انجام است.

۵۰ روز پیش
فیلم سیاه، راز شکایت دروغین را فاش کرد
فیلم سیاه، راز شکایت دروغین را فاش کردکشف فیلم سیاه چند ثانیه‌ای از لحظه ارتباط پنهانی دست دو مرد جوان و زن آرایشگر را رو کرد. هر سه آنها با حکم دادگاه در مجموع به شلاق و تبعید محکوم شدند.

۵۰ روز پیش
کار اجباری در شهرداری، مجازات فریب برای ازدواج
پسر جوان که متهم است با وعده ازدواج، دختری دانشجو را فریب داده و نیت شوم خود را عملی کرده بود، با حکم دادگاه به شلاق و یک سال کار اجباری در شهرداری محکوم شد.

۵۰ روز پیش
شلاق، تبعید و کار اجباری مجازات مردان متعرض
پرونده مردانی که در دو پرونده جداگانه متهم به آزار و اذیت دو زن شده ‌بودند، به صورت جداگانه در دادگاه کیفری استان تهران رسیدگی شد و متهمان به شلاق، تبعید و کار اجباری محکوم شدند.

۵۰ روز پیش
خودکشی دختر ۲۵ ساله در مسجد سلیمان
رئیس مرکز اورژانس و فوریت‌های پزشکی خوزستان از خودکشی یک دختر ۲۵ ساله در مسجدسلیمان خبر داد.

۵۱ روز پیش
محاکمه عاملان آزار زن جوان در باغ سیب
محاکمه عاملان آزار زن جوان در باغ سیباجتماع > اجتماعی - ۲ پسر جوان که زنی را به باغی برده و در آنجا مورد آزار و اذیت قرار داده بودند از سوی قضات دادگاه گناهکار تشخیص داده شده و به شلاق و تبعید محکوم شدند.

۵۱ روز پیش
یک‌سال نظافت؛ مجازات آزار دختر جوان
یک‌سال نظافت؛ مجازات آزار دختر جواناجتماع > اجتماعی - پسر جوانی که با فریب دختری دانشجو او را به خانه‌اش کشانده و مورد آزار و اذیت قرار داده بود با رأی دادگاه باید یک‌سال به نظافت شهر بپردازد.

۵۱ روز پیش
خودکشی در آتی ساز | دختر جوان خود را از برج آتی ساز به پایین پرتاب کرد
خودکشی در آتی ساز | دختر جوان خود را از برج آتی ساز به پایین پرتاب کردخودکشی در آتی ساز | ساعتی پیش دختر جوان تهرانی خود را ازبرج آتی ساز به پایین پرتاب کرد. شدت جراحات به حدی بود که ماموران اورژانس با چیزی جز جنازه متلاشی شده دختر جوان مواجه نشدند...

۵۱ روز پیش
شوهرم گاوهایش را بیشتر از من دوست دارد
شوهرم گاوهایش را بیشتر از من دوست داردرویای زندگی زیبای روستایی به کابوس زوج جوان تبدیل شد. کار به جایی رسید که مرد زندان را به زن ترجیح داد.

۵۲ روز پیش
زن در دادگاه: ۱۱۰۰ سکه مهریه ام را می خواهم
روزنامه ایران نوشت: مرد جوان در حالی که دستبند به دست داشت وارد اتاق دادگاه شد تا تکلیف مهریه ۱۱۰۰ سکه‌ای همسرش را مشخص کند. اما پس ازدقایقی اعلام کرد پولی در بساط ندارد و ترجیح می‌دهد در زندان بماند تا اینکه با همسرش به تفاهم برسد.

۵۲ روز پیش
بنیتا قربانی چه عواملی شد؟
بنیتا قربانی چه عواملی شد؟پرونده بنیتا در مراحل پایانی دادسرا قرار گرفت تا بزودی با صدور کیفرخواست به دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شود. دادسرای جنایی تهران و پلیس آگاهی پس از ربوده شدن دختر هشت ماهه جست‌و‌جوی گسترده‌ای را آغاز کرده و پس از شش روز ربایندگان در شرق تهران دستگیر شدند.

۵۲ روز پیش
خودکشی یک جوان با خیار! +عکس
خودکشی یک جوان با خیار! +عکسجوان مشهدی برای خودکشی شیوه جالبی را انتخاب کرد؛ خوردن ۵ کیلو خیار با پوست!

۵۳ روز پیش
قرار مهمانی شوم در فضای مجازی
قرار مهمانی شوم در فضای مجازیدختران و پسران جوان که در گروه تلگرامی باهم آشنا و با انتشار آگهی استخر پارتی راهی باغی شده بودند تا برنامه‌هایی که در سر داشتند اجرا کنند، به دام ماموران پلیس افتادند.

۵۳ روز پیش
خاطرات تلخ در‌ آتلیه‌های سیاه
خاطرات تلخ در‌ آتلیه‌های سیاهثبت خاطرات یا جاودانگی انسان در لحظه، همان دلخوشی است که بسیاری از سالمندان با ورق زدن آلبوم‌های خانوادگی‌شان به دل راه می‌دهند. جوانتر‌ها هم با عنوان خاطره بازی از این رویداد یاد می‌کنند، اما گاهی ممکن است همین دلخوشی‌های شیرین، تلخ‌ترین خاطرات زندگی را رقم بزند.

۵۳ روز پیش
ملیکا را چه کسی به اصفهان برد؟ | دستگیری یک مظنون | متهم دزدیدن ملیکا از نزدیکان خانواده است!
ملیکا را چه کسی به اصفهان برد؟ | دستگیری یک مظنون | متهم دزدیدن ملیکا از نزدیکان خانواده است!ملیکا گمشده ۱۸ ماهه مشهدی پس از ۱۲ روز بی خبری در اصفهان پیدا شد. پدر ملیکا به اصفهان رفت و دختر ۱۸ ماهه اش را تحویل گرفت. پلیس از دستگیری یک مظنون در پرونده دزدیدن ملیکا خبر می دهد. به گفته دادستان مشهد، متهم دزدیدن ملیکا از نزدیکان خانواده است!

۵۴ روز پیش
کودک ربوده شده مشهدی در اصفهان پیدا شد/تشریح جزئیات حادثه از زبان پدر ملیکا
کودک ربوده شده مشهدی در اصفهان پیدا شد/تشریح جزئیات حادثه از زبان پدر ملیکاملیکا کودک ۱.۵ ساله مشهدی که ۱۱ روز پیش از مقابل منزل‌اش ربوده شده بود، امروز در اصفهان پیدا شد و خانواده اش را از اضطرابی کشنده رهایی بخشید.

۵۴ روز پیش
۱۱۸ مورد تجاوز توسط پزشک عمومی
118 مورد تجاوز توسط پزشک عمومییک پزشک عمومی اهل شرق لندن متهم است در مدت تنها ۹ سال کار برای خدمات درمان ملی انگلیس، ۱۱۸ مورد تجاوز و سوء استفاده جنسی مرتکب شده است.

۵۴ روز پیش
جزئیات خودسوزی دختر دانش‌ آموز در پارک جنگلی
جزئیات خودسوزی دختر دانش‌ آموز در پارک جنگلیدر جریان تحقیقات قضایی از معلم درس اقتصاد و مسئولان مدرسه دخترانه که یکی از دختران دانش آموز آن خودسوزی مرگبار کرده بود، معلوم شد آنها نقشی در این ماجرا نداشته‌اند.

۵۴ روز پیش
پایانی شیرین برای داستان ملیکا
پایانی شیرین برای داستان ملیکاسرانجام پس از ۱۰ روز بی‌خبری، ملیکا، دختر ۱۸ ماهه ربوده شده در مشهد در یکی از پارک‌های اصفهان پیدا شد.

۵۴ روز پیش
پیدا شدن ملیکا، کیلومترها دورتر از خانه
١١ روز انتظار به سر رسید و ملیکای ١٨ماهه به آغوش پدر و مادرش بازگشت.او که ١١ روز پیش از خانه‌شان در مشهد بیرون رفته بود، سه‌شنبه شب در یکی از پارک‌های اصفهان پیدا شد.

۵۴ روز پیش
شوهر نامرد، همسر و فرزند معلولش را رها کرد
بیوه میانسال با امید به رفاه، آسایش و آینده‌ای روشن در دومین ازدواج همسر مردی شد که نه تنها زندگی‌اش را به تلخکامی کشاند بلکه همه دارایی ‌اندکش را هم به یغما برد و پا به فرار گذاشت.

۵۴ روز پیش
«رعنا» قربانی تجاوز جنسی پدر، دخترش را چند می فروشد؟! | کودک فروشی در تهران!
«رعنا» قربانی تجاوز جنسی پدر، دخترش را چند می فروشد؟! | کودک فروشی در تهران!«رعنا» نام زنی است که در ۱۷ سالگی، قربانی تجاوز جنسی پدر شد و از خانه گریخت. فرار او از خانه، پس از چند سال به آشنایی اش با یک مرد افغات منجر شد. رعنا زن صیغه ای مرد افغان شد، اما شوهر در زمان بارداری رعنا از ایران فرار کرد و به افغانستان رفت. رعنا پس از تولد نوزادش تصمیم گرفت کودک خود را بفروشد. قیمتی که رعنا روی فرزندش گذاشت، تنها دو میلیون و ۵۰۰ هزار تومان بود...

۵۵ روز پیش
ملیکا پیدا شد | ملیکا گمشده ۱۸ ماهه مشهدی در اصفهان پیدا شد +عکس
ملیکا پیدا شد | ملیکا گمشده 18 ماهه مشهدی در اصفهان پیدا شد +عکسملیکا پیدا شد | ملیکا دختر ۱۸ ماهه مشهدی در اصفهان پیدا شد. ملیکا در خیابانی در اصفهان رها شده بود. ملیکا توسط مردم شناسایی و به پلیس تحویا داده شد. عکس لحظه پیدا شدن ملیکا گمشده مشهدی در اصفهان را در ادامه ببینید...

۵۵ روز پیش
ملیکای کوچولو در اصفهان پیدا شد
ملیکای کوچولو در اصفهان پیدا شدملیکای یک و نیم ساله که از اول مردادماه در مشهد گم شده بود، امروز در یکی از خیابان های شهر اصفهان پیدا شد.

۵۵ روز پیش
«پریا» را چه کسی کشت؟ | دوربینی که فیلم آزار جنسی دختر ساوه ای را ضبط کرد | ماجرای رابطه مادر پریا با مرد ناشناس
«پریا» را چه کسی کشت؟ | دوربینی که فیلم آزار جنسی دختر ساوه ای را ضبط کرد | ماجرای رابطه مادر پریا با مرد ناشناس«پریا» دختر ساوه ای در روزهای گذشته قربانی آزار جنسی شد و به علت شدت جراحات و ضربه به سر، به کما رفت و عاقبت جان سپرد. جزئیات جدیدی از پرونده پریا منتشر شده است. دوربین های مداربسته و موبایل متهمان دستگیر شده، فیلم آزار جنسی دختر ساوه ای را ضبط کرده اند. نقش مشکوک یک مرد در زندگی مادر پریا نیز موارد جدید پرونده است.

۵۵ روز پیش

صفحه ۲ از ۱۳ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 1
2
3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 صفحه بعد صفحه آخر