دوشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۶
حوادث ایران و جهان
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
ستاره فوتبال، متهم نفر دوم در پرونده قتل یک تاجر+ عکس
ستاره فوتبال، متهم نفر دوم در پرونده قتل یک تاجر+ عکسبا اعتراف قاتل به ارتکاب جرم، پای یک ستاره مطرح فوتبال در سال های نه چندان دور به پرونده قتل بازشد.

۲ روز پیش
این زن را می شناسید؟ / فیلم دوربین مداربسته راز مرگ وحشتناک زن جوان را افشا کرد +تصاویر
این زن را می شناسید؟ / فیلم دوربین مداربسته راز مرگ وحشتناک زن جوان را افشا کرد +تصاویردوربین مداربسته کارخانه قدیمی، راز قتل هولناک زن جوان به‌دست مرد شیشه‌ای را فاش کرد. اما باتوجه به اینکه هویت قربانی جنایت تاکنون شناسایی نشده است و هیچ سرنخی هم ازقاتل در دست نیست، بازپرس جنایی از مردم خواست در صورت اطلاع از هویت زن جوان و متهم فراری موضوع را به پلیس اطلاع دهند.

۲ روز پیش
قتل مرد 50 ساله به روش حلق آویز
قتل مرد 50 ساله به روش حلق آویزفرمانده انتظامی شهرستان چابهار از شناسایی و دستگیری عامل قتل مرد 50 ساله در یکی از روستاهای این شهر خبر داد.

۲ روز پیش
زنده ماندن عجیب مردی که قبرش کنده شده بود
زنده ماندن عجیب مردی که قبرش کنده شده بوداجتماع > اجتماعی - «قبرش را آماده کنید تا پس از قتل، جسدش را در بیابان دفن کنیم» این دستور مرد کینه‌جو به قاتلان اجیره شده بود تا نقشه قتل مردی جوان را عملی کنند.

۲ روز پیش
تجاوز وحشیانه سه آدم ربا به عروس جوان/ آزار و اذیت در بیابان های اطراف کرج +عکس
تجاوز وحشیانه سه آدم ربا به عروس جوان/ آزار و اذیت در بیابان های اطراف کرج +عکسزن: با وحشت پیاده شدم تا فرار کنم اما کفش‌هایم در گل فرو رفت و 3 آدم ربا وحشیانه مرا مورد آزار و اذیت قرار دادند و بعد هم فرار کردند... شوهر: آن شب وقتی همسرم را دیدم او را نشناختم. صورتش زخمی و خون‌آلود و لباس‌هایش گل‌آلود بود و انگشتان دستش هم شکسته بود.

۲ روز پیش
قاتل، جسد مقتول را در فریزر مخفی‌کرده بود
قاتل، جسد مقتول را در فریزر مخفی‌کرده بوداجتماع > اجتماعی - مردی که با انگیزه تصاحب خانه زنی سالخورده او را به قتل رسانده و جسدش را ۲‌ ماه در فریزر خانه‌اش نگه داشته بود درحالی‌که از سوی دادگاه به قصاص محکوم شده بود توانست با جلب رضایت اولیای دم از چوبه دار نجات پیدا کند.

۲ روز پیش
قتل سریالی ۷ زن در گیلان به سبک خفاش شب
قتل سریالی ۷ زن در گیلان به سبک خفاش شباجتماع > اجتماعی - معمای ناپدید شدن زنان در رشت با دستگیری قاتل سریالی فاش شد.

۲ روز پیش
اعتراف شیطان به آزار و اذیت زن جوان +عکس
اعتراف شیطان به آزار و اذیت زن جوان +عکسشیطان پراید سوار دو ماه پس از آزادی از زندان بار دیگر به اتهام آزار و اذیت یک زن شناسایی و دستگیر شد.

۲ روز پیش
دستگیری دانشجوی ایرانی مقیم کانادا به اتهام اقدام به قتل دختر جوان کانادایی
دستگیری دانشجوی ایرانی مقیم کانادا به اتهام اقدام به قتل دختر جوان کاناداییدانشجوی ایرانی مقیم کانادا که به اتهام اقدام به قتل دخترجوان دانشجو دستگیرشده است در دادگاه تفهیم اتهام شد.

۲ روز پیش
دماغ بزرگ زورگیر تهران را لو داد +عکس
دماغ بزرگ زورگیر تهران را لو داد +عکسزورگیر جنوب تهران پس از دهها فقره زورگیری میلیونی از روی دماغ بزرگش شناسایی و دستگیر شد.

۲ روز پیش
/ لیست اخبار آسیب های اجتماعی
جشن تولد برای قربانی کودک‌آزاری
جشن تولد برای قربانی کودک‌آزاری«آرزوم اینه که برام جشن تولد بگیرند.» این تنها خواسته معصومه ۱۰ساله، تازه‌ترین قربانی کودک‌آزاری از مسئولان بیمارستان بود.

۳۰۸ روز پیش
ادامه طرح امنیت و آرامش در محله‌ها؛ دستگیری ۱۶۷ نفر از اراذل واوباش
ادامه طرح امنیت و آرامش در محله‌ها؛ دستگیری ۱۶۷ نفر از اراذل واوباشفرمانده نیروی انتظامی تهران بااشاره به ادامه طرح امنیت و آرامش و برخورد با اراذل و اوباش و سطح محلات پایتخت گفت: در ۳ماهه نخست امسال، ۱۶۷نفر از اراذل و اوباش و۴۲۱مزاحم نوامیس دستگیر شده‌اند.

۳۰۹ روز پیش
دستگیری ۱۶۷ شرور و ۴۲۱ مزاحم نوامیس و لمپن خیابانی درسه ماهه امسال
دستگیری 167 شرور و 421 مزاحم نوامیس و لمپن خیابانی درسه ماهه امسالفرمانده انتظامی تهران بزرگ ضمن اشاره به عملکرد مثبت پلیس پایتخت در بحث دستگیری مخلان نظم و امنیت عمومی در سه ماهه سالجاری گفت: در این عملیات۱۶۷ نفر از اراذل و اوباش و ۴۲۱ مزاحم نوامیس دستگیر شده اند.

۳۰۹ روز پیش
خشونت علیه همسر را به تلفن ۱۲۳ اطلاع دهید
خشونت علیه همسر را به تلفن ۱۲۳ اطلاع دهیدرئیس مرکز فوریت های اجتماعی سازمان بهزیستی کشور از هموطنان خواست تا خشونت علیه همسر را به تلفن اورژانس اجتماعی با شماره تماس ۱۲۳ اطلاع دهند تا کمک های لازم برای آنان انجام شود.

۳۱۲ روز پیش
انتقامگیری اینستاگرامی شوهر بر سر مهریه
انتقامگیری اینستاگرامی شوهر بر سر مهریهمرد جوان که همسرش با به اجرا گذاشتن مهریه‌اش باعث زندانی شدن او شده بود، تصمیم به انتقامجویی از او گرفت.

۳۱۳ روز پیش
معلم شیطان‌صفت انگلیسی مردم مالزی را به خشم آورد
معلم شیطان‌صفت انگلیسی مردم مالزی را به خشم آورددستگیری معلم انگلیسی که گفته می‌شود طی ۹ سال اقامت در مالزی از دست‌کم ۲۰۰ کودک سوءاستفاده کرده است، مردم مالزی را در شوک و خشم فروبرد.

۳۱۷ روز پیش
نقشه شوم دو پراید سوار برای دختر دانشجو
نقشه شوم دو پراید سوار برای دختر دانشجو۲ جوان پراید سوار، ‌با ربودن دختردانشجویی، او را به شرق تهران کشاندند و تسلیم نیت شیطانی خود کردند.

۳۲۰ روز پیش
انتقاد استاد جمعیت‌شناسی از نحوه آماردهی ازدواج و طلاق در کشور
انتقاد استاد جمعیت‌شناسی از نحوه آماردهی ازدواج و طلاق در کشورعضو هیات علمی دانشگاه تهران با انتقاد از نحوه آماردهی سازمان ثبت در خصوص ازدواج و طلاق گفت، تحلیل بر اساس آمار خام عملی نیست.

۳۲۰ روز پیش

صفحه ۴ از ۴ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 1 2 3
4