دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶
حوادث ایران و جهان
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
جزییات عجیب خودکشی دختر اصفهانی | انگیزه خودکشی زهرا و نیلوفر | دختر اصفهانی قبل از خودکشی کجا بود؟
جزییات عجیب خودکشی دختر اصفهانی | انگیزه خودکشی زهرا و نیلوفر | دختر اصفهانی قبل از خودکشی کجا بود؟جزییات عجیب خودکشی دختر اصفهانی | با گذشت 12 روز از خودکشی زهرا و نیلوفر دو دختر اصفهانی، جزییات جدیدی از ماجرای این خودکشی مرموز منتشر شد. خانواده دختر اصفهانی گفته های وزیر ارتباطات را درباره خودکشی مادر او تکذیب می کنند. آنها به کلیپ منتشر شده و گفته های خاله دختر اصفهانی معترضند و می گویند او «تنها سه روز آخر پیش آنها بود.»

۱۸ روز پیش
زلزله 5.5 ریشتری در مرز کرمان و هرمزگان
زلزله 5.5 ریشتری در مرز کرمان و هرمزگانزمین‌لرزه 5.5 ریشتری مرز استان های هرمزگان و کرمان، حوالی زیارتعلی(هرمزگان) را لرزاند.

۲۸ روز پیش
خارج کردن توده 4 کیلوگرمی از شکم زن 42 ساله
خارج کردن توده 4 کیلوگرمی از شکم زن 42 سالهمدیر گروه زنان و زایمان دانشگاه علوم پزشکی بابل گفت: توده 4 کیلوگرمی از شکم زن 42 ساله آملی در بیمارستان روحانی بابل خارج شد.

۲۸ روز پیش
محدودیت گردشگری در پاسارگاد
محدودیت گردشگری در پاسارگاداجتماع > سفر - با نزدیک شدن به هفتم آبان ماه محدودیت‌ها برای ورود گردشگران و علاقه‌مندان به این روز در پاسارگاد افزایش یافت. هفتم آبان روزی است که برخی از علاقه‌مندان تاریخ ایران باستان آن را روز کوروش نامیده‌اند.

۲۸ روز پیش
ادامه به‌کار پس از اخراج شدن
ادامه به‌کار پس از اخراج شدناجتماع > اجتماعی - لندن> زنی در انگلستان پس از اینکه اخراج شده نیز بدون حقوق هر روز کارش را انجام می‌دهد.

۲۸ روز پیش
خودکشی پس از قتل عاشق سمج
آخرین روزهای پرکار اسفندماه که باید بیشتر پرونده‌ها تعیین تکلیف می‌شدند و سر و سامانی به آن‌ها می‌دادم، پرونده دیگری به دایره فقدانی ارجاع شد که دختر 28 ساله‌ای به نام «لیلی» از ظهر روز گذشته از خانه خارج شده و دیگر به خانه برنگشته‌است.

۲۸ روز پیش
قتل پسردایی‌ به‌ خاطر هزینه جوجه‌کباب
پسر جوانی که متهم است با پسردایی‌اش به‌خاطر هزینه جوجه‌کباب درگیر شده و او را به قتل رسانده، در جلسه محاکمه‌اش جزئیات درگیری را تشریح کرد و گفت دعوا به خاطر یک اختلاف خانوادگی قدیمی بود.

۲۸ روز پیش
ماجرای خودکشی در دانشگاه شهید بهشتی +عکس | آخرین یادداشت دانشجوی حقوق قبل از خودکشی
ماجرای خودکشی در دانشگاه شهید بهشتی +عکس | آخرین یادداشت دانشجوی حقوق قبل از خودکشیماجرای خودکشی در دانشگاه شهید بهشتی | روز گذشته یک دانشجوی رشته حقوق دانشگاه شهید بهشتی که از دانشجویان نخبه شناخته می شد و مدال طلای المپیاد علمی را نیز از آن خود کرده بود، در محوطه دانشگاه شهید بهشتی خودکشی کرد. او در آخرین یادداشت قبل از خودکشی، ارتباط مرگش را با نهنگ آبی رد کرده است!

۲۱ روز پیش
حکایت مشت یک قلچماق پهلوان پنبه
حکایت مشت یک قلچماق پهلوان پنبه اجتماع > اجتماعی - مهدیا گل‌محمدی:
پاندول ساعت دیواری ۴ سالی می‌شد که از حرکت ایستاده بود، خانه اما با تمام محتویاتش ‌پاندول‌وار داشت به عقب و جلو لمبر می‌خورد.

۲۸ روز پیش
دختر اصفهانی قبل از خودکشی، خودزنی کرده بود | تصاویر وحشتناک موبایل دو دختر اصفهانی +عکس
دختر اصفهانی قبل از خودکشی، خودزنی کرده بود | تصاویر وحشتناک موبایل دو دختر اصفهانی +عکسدختر اصفهانی قبل از خودکشی، خودزنی کرده بود +عکس | دختر اصفهانی کشته شده در ماجرای نهنگ آبی اصفهان، به شدت تحت تاثیر چالش های اینترنتی بوده و پیش از خودکشی، خودزنی کرده بوده است. رئیس پلیس آگاهی اصفهان با اعلام این موضوع از کشف تصاویر وحشتناک در موبایل دو دختر اصفهانی ماجرای نهنگ آبی خبر داد.

۲۸ روز پیش
/ لیست اخبار آسیب های اجتماعی
مجازات خواستگار دروغگو
مجازات خواستگار دروغگوفصل نوزدهم قانون مجازات اسلامی به جرایم بر ضد حقوق تکالیف خانوادگی می‌پردازد. ماده ۶۴۳ قانون مجازات می‌گوید؛ هرگاه کسی عالما زن شوهردار یا زنی را که در عده دیگری است برای مردی عقد کند به حبس از شش ماه تا سه سال یا از سه میلیون تا ۱۸ میلیون ریال جزای نقدی و تا ۷۴ ضربه شلاق محکوم می‌شود و اگر دارای دفتر ازدواج و طلاق یا اسناد رسمی باشد برای همیشه از تصدی دفتر منع خواهد شد.

۱۶ روز پیش
زندان؛ مجازات ربودن پسربچه همسایه
مرد میان‌سالی که به اتهام ربودن و آزار پسربچه‌ای بازداشت شده‌ بود، با حکم قضات کیفری استان تهران به حبس محکوم شد.

۱۸ روز پیش
ترفند دختر جوان برای ازدواج با پسر یک کارخانه دار
عروس جوان که در جلسه خواستگاری قول داده بود به تمام نظرات پسر کارخانه دار ثروتمند عمل کندپس از مراسم عقد و ثبت مهریه ۱۳۷۰ سکه طلا، رویه‌اش را عوض کرد.

۱۸ روز پیش
جزییات ماجرای قتل ابوالفضل پس از تجاوز | پزشکی قانونی: قاتل ابوالفضل روانی نیست
جزییات ماجرای قتل ابوالفضل پس از تجاوز | پزشکی قانونی: قاتل ابوالفضل روانی نیستجزییات ماجرای قتل ابوالفضل پس از تجاوز | ابوالفضل پسر بچه ۱۱ ساله ای بود که شهریور ماه امسال اسیر جوان شیطان صفت همسایه شد و پس از تجاوز جنسی به قتل رسید. حالا پزشکی قانونی صحت روانی قاتل ابوالفضل را تایید کرده تا راه او را برای فرار از مجازات بسته باشد...

۱۸ روز پیش
جزییات عجیب خودکشی دختر اصفهانی | انگیزه خودکشی زهرا و نیلوفر | دختر اصفهانی قبل از خودکشی کجا بود؟
جزییات عجیب خودکشی دختر اصفهانی | انگیزه خودکشی زهرا و نیلوفر | دختر اصفهانی قبل از خودکشی کجا بود؟جزییات عجیب خودکشی دختر اصفهانی | با گذشت ۱۲ روز از خودکشی زهرا و نیلوفر دو دختر اصفهانی، جزییات جدیدی از ماجرای این خودکشی مرموز منتشر شد. خانواده دختر اصفهانی گفته های وزیر ارتباطات را درباره خودکشی مادر او تکذیب می کنند. آنها به کلیپ منتشر شده و گفته های خاله دختر اصفهانی معترضند و می گویند او «تنها سه روز آخر پیش آنها بود.»

۱۸ روز پیش
آرایش غلیظ و لباس زننده عروس جوانی که گاهی مواد می زد! | چرا پسر ثروتمند با این دختر ازدواج کرد؟
آرایش غلیظ و لباس زننده عروس جوانی که گاهی مواد می زد! | چرا پسر ثروتمند با این دختر ازدواج کرد؟چرا پسر ثروتمند با این دختر ازدواج کرد؟ | پسر جوان بعد از جلسات خواستگاری مطمئن بود همراه زندگی اش را یافته است. اما بعد از ازدوج، آرایش غلیظ و لباس های زننده و ارتباط عروس جوان با نامحرم دعوا را شروع کرد... زن جوان به شوهرش گفت که گاهی مواد هم مصرف می کند... جالا مرد جوان باید ۱۳۷۰ سکه مهریه عروس فریبکار را بپردازد...

۱۸ روز پیش
۴ ماه حبس؛ تاوان مرد کودک‌ آزار
4 ماه حبس؛ تاوان مرد کودک‌ آزارمرد همسایه به جرم ربودن پسر شش ساله با قصد کودک آزاری به چهار ماه حبس محکوم شد.

۱۸ روز پیش
بازداشت ۳۷ پسر گدا با ظاهر دخترانه
روزنامه ایران نوشت: ۳۷ عضو باند پسران نوجوان پاکستانی که با لباس زنانه در شهرستان دماوند گدایی و گوشی دزدی می‌کردند ازسوی پلیس دستگیر شدند.

۱۸ روز پیش
فقط گیر دادن به چای کم بود!
فقط گیر دادن به چای کم بود!اجتماع > اجتماعی - رضا رفیع:
آدم خبرها را پیگیری و پالایش نکند، سر و گوشش از هر جهت (حتی همان جهتی که شما فکر می‌کنید) خوابیده است و خیالش راحت.

۱۹ روز پیش
من کودک کارم
من کودک کارماجتماع > اجتماعی - یوسف علیخانی:
سوم ابتدایی بودم؛ سال۶۲. تازه آمده بودیم شهر؛ قزوین. پدرم یک شیفت در کارخانه فرش پارس کار می‌کرد و یک شیفت در بازار قزوین، بار خالی می‌کرد.

۱۹ روز پیش
پشت پرده یک شایعه تلگرامی
پشت پرده یک شایعه تلگرامیانتشار فیلمی در فضای مجازی که خودکشی جوان ۲۵ ساله مقابل دادسرای اصفهان را نشان می داد بازخوردهای متفاوتی در جامعه به همراه داشت، اما واقعیت ماجرا چیز دیگری بود.

۱۹ روز پیش
درخواست قطع دست جوان شرور
درخواست قطع دست جوان شروراجتماع > اجتماعی - جوانی که در جریان میانجیگری در درگیری دو نفر از دوستانش ۴انگشت دستش توسط یکی از آنها قطع شده است در جلسه محاکمه به قضات دادگاه گفت: باید دست متهم هم مثل من قطع شود تا او بداند من در این مدت چه کشیده ام.

۱۹ روز پیش
تجاوز به دختر ۱۸ ساله در بازداشتگاه | آزار جنسی دختری که به جرم مصرف ماری جوانا دستگیر شد
تجاوز به دختر 18 ساله در بازداشتگاه | آزار جنسی دختری که به جرم مصرف ماری جوانا دستگیر شدتجاوز به دختر ۱۸ ساله در بازداشتگاه | دختر جوان آمریکایی که به جرم مصرف ماری جوانا دستگیر شده بود، در حالی که دستبند به دست داشت، در بازداشتگاه پلیس نیویورک مورد تجاوز و آزار جنسی قرار گرفت. آزار دختر ۱۸ ساله در بازداشتگاه، برگی دیگر به دفتر رسوایی های پلیس آمریکا افزود..

۱۹ روز پیش
این مرد به ۴۰ زن و دختر تهرانی تجاوز کرد +عکس | ناگغته های وحشتناک زنان قربانی
این مرد به 40 زن و دختر تهرانی تجاوز کرد +عکس | ناگغته های وحشتناک زنان قربانیاین مرد به ۴۰ زن و دختر تجاوز کرد +عکس | ۴۰ زن و دختر تهرانی از ۵ سال پیش با حضور در پلیس آگاهی ماجرای تجاوز جنسی و آزار و اذیت مردی در لباس پستچی را شرح دادند و از مرد متجاوز بی شرم شکایت کردند. پستچی متجاوز زنان را در خانه هایشان هدف نیت شوم خود قرار می داد... زنان قربانی، صحنه های وحشتناک تجاوز را در دادگاه شرح دادند...

۱۹ روز پیش
عکس خصوصی دختران جوان چطور دست پسر شیاد افتاد؟ | باج گیری با عکس غیراخلاقی
عکس خصوصی دختران جوان چطور دست پسر شیاد افتاد؟ | باج گیری با عکس غیراخلاقیعکس خصوصی دختران جوان | پسر فریبکار که با انتشار عکس خصوصی دختران جوان در یک کانال غیراخلاقی از آنها باج گیری می کرد، به دام افتاد. یکی از شاکیان پرونده که دختری جوان است، در این رابطه می گوید: در آن کانال غیراخلاقی علاوه بر عکس‌های من، عکس دختران و پسران دیگری هم دیده می‌شد...

۲۰ روز پیش
تجاوز گروهی به دختر ۱۶ ساله در پارک جنگلی | فیلمبرداری از تجاوز توسط مردان شیطان صفت
تجاوز گروهی به دختر 16 ساله در پارک جنگلی | فیلمبرداری از تجاوز توسط مردان شیطان صفتتجاوز گروهی به دختر ۱۶ ساله در پارک جنگلی | دختر ۱۶ ساله ای در شهر سیدنی پس از آنکه توسط مرد شیطان صفت مورد تجاوز قرار گرفت، به گروهی از افراد شرور سپرده شد... فیلمبرداری این افراد شرور از تجاوز گروهی به دختر نوجوان در رسانه های استرالیا سر و صدای زیادی به پا کرده است...

۲۰ روز پیش
علت خودکشی دو دختر اصفهانی چه بود؟ | معاون وزیر کشور از مشکلات خانوادگی دختر اصفهانی پرده برداشت
علت خودکشی دو دختر اصفهانی چه بود؟ | معاون وزیر کشور از مشکلات خانوادگی دختر اصفهانی پرده برداشتعلت خودکشی دو دختر اصفهانی چه بود؟ | فردای خودکشی دو دختر اصفهانی، گفته شد علت این ماجرا عضویت این دو دختر در چالش نهنگ آبی بوده است. معاون امنیتی وزارت کشور با تکذیب این موضوع، درباره علت خودکشی دودختر اصفهانی گفت: یکی از این دونفر بطور قطع با مشکلات شخصی زندگی و خانوادگی مواجه و دیگری نیز تا حدی با برخی مشکلات دست به گریبان بوده است.

۲۰ روز پیش
تجاوز مربی اسکیت به کودکان در یزد | جزییات آزار جنسی کودکان یزدی
تجاوز مربی اسکیت به کودکان در یزد | جزییات آزار جنسی کودکان یزدی تجاوز مربی اسکیت به کودکان در یزد | رئیس فدراسیون اسکیت به ماجرای تجاوز یک مربی اسکیت به کودکان یزدی،واکنش نشان داد. گفته می شود در این ماجرا، چندین کودک زیر ۸ سال یزدی قربانی تجاوز مربی اسکیت شده اند. رئیس فدراسیون می گوید:این مربی غیرمجاز در پارکی در یزد، کارهایی از قبیل سوء استفاده‌های جنسی، غیر جنسی و نقدی کرده است.

۲۰ روز پیش
پایان عشق نوجوان افغان به زن میانسال ایرانی
عشق نافرجام پسر نوجوان افغانستانی به زن میان‌سال ایرانی منجر به شکایت زن و صدور حکم مجازات برای هر دو نفر شد.

۲۰ روز پیش
یک مرد بنابی پس از سوزاندن همسرانش خودسوزی کرد
یک مرد بنابی پس از سوزاندن همسرانش خودسوزی کردمسئول آتش‌نشانی و خدمات ایمنی بناب گفت: یک مرد اقدام به سوزاندن خود و همسرهایش کرد.

۲۰ روز پیش
عکس تجاوز به کودکان لو رفت | مرد متجاوز، همسر ۲۳ ساله اش را به قتل رساند
عکس تجاوز به کودکان لو رفت | مرد متجاوز، همسر 23 ساله اش را به قتل رساندعکس تجاوز به کودکان لو رفت | زن جوان فکرش را هم نمی کرد وقتی آلبوم عکس های خصوصی شوهرش را باز می کند، عکس تجاوز جنسی و رابطه شیطانی او با کودکان را ببیند! اما دید و عاقبتش را هم چشید. مرد دیوانه به جان همسرش ۲۳ ساله اش افتاد و او را با ضربه های چاقو به قتل رساند.

۲۱ روز پیش
ماجرای خودکشی در دانشگاه شهید بهشتی +عکس | آخرین یادداشت دانشجوی حقوق قبل از خودکشی
ماجرای خودکشی در دانشگاه شهید بهشتی +عکس | آخرین یادداشت دانشجوی حقوق قبل از خودکشیماجرای خودکشی در دانشگاه شهید بهشتی | روز گذشته یک دانشجوی رشته حقوق دانشگاه شهید بهشتی که از دانشجویان نخبه شناخته می شد و مدال طلای المپیاد علمی را نیز از آن خود کرده بود، در محوطه دانشگاه شهید بهشتی خودکشی کرد. او در آخرین یادداشت قبل از خودکشی، ارتباط مرگش را با نهنگ آبی رد کرده است!

۲۱ روز پیش
جزئیات خودکشی دانشجوی دانشگاه شهید بهشتی
روابط عمومی دانشگاه شهید بهشتی در اطلاعیه‌ای جزئیات درگذشت دانشجوی این دانشگاه را اعلام کرد.

۲۱ روز پیش
زن جوان ناپدید شد | فیلم خصوصی او را چه کسی منتشر کرد؟
زن جوان ناپدید شد | فیلم خصوصی او را چه کسی منتشر کرد؟چند روزی از انتشار این تصاویر گذشته بود که فرزاد با شقایق تماس گرفت و از او خواست به جایی برود تا فیلم‌ها را بگیرد. شقایق هم دخترش را درخانه پدرم گذاشت و به محل قرار در یکی از خیابان‌های شمال شهر رفت.اما بعد از آن خواهرم به طور مرموزی ناپدید شد و هر چه با تلفن همراهش تماس گرفتیم خاموش بود...

۲۱ روز پیش
خودکشی یک دانشجو در دانشگاه شهید بهشتی
خودکشی یک دانشجو در دانشگاه شهید بهشتییک دانشجوی حقوق دانشگاه شهید بهشتی تهران در داخل دانشگاه خودکشی کرد.

۲۱ روز پیش
خودکشی دانشجوی شهید بهشتی در دانشگاه
یک دانشجوی حقوق دانشگاه شهید بهشتی تهران در داخل دانشگاه خودکشی کرد.

۲۱ روز پیش
اسیدپاش جم دستگیر شد
اسیدپاش جم دستگیر شدفرمانده انتظامی شهرستان جم از کشف اسیدپاشی و دستگیری عامل آن در این شهرستان خبر داد.

۲۱ روز پیش
پرونده قاتل اهورا تکمیل شد | قتل و آزار جنسی اهورا در کیفرخواست قاتل
پرونده قاتل اهورا تکمیل شد | قتل و آزار جنسی اهورا در کیفرخواست قاتلپرونده قاتل اهورا تکمیل شد | با دریافت نظریه پزشکی قانونی درباره تجاوز و قتل اهورا توسط ناپدری اش، کیفرخواست قاتل تکمیل شده و به دادگاه ارسال شد. اهورا کودک دو ساله رشتی ۲۲ مهرماه گذشته توسط ناپدری اش مورد تعرض و آزار جسمی قرار گرفت که منجر به ازدست دادن جانش شد.

۲۲ روز پیش
کشف محموله بزرگ مشروبات الکلی در جاسک
کشف محموله بزرگ مشروبات الکلی در جاسکفرمانده انتظامی استان هرمزگان از وقوع درگیری مسلحانه ماموران انتظامی جاسک با یک باند مسلح قاچاق مشروبات الکلی و هلاکت یک قاچاقچی مسلح در این شهرستان خبرداد.

۲۲ روز پیش
رابطه نامشروع زن شوهردار با قاتل شوهرش | قاتل اعدام می شود، زن خائن زندانی
رابطه نامشروع زن شوهردار با قاتل شوهرش | قاتل اعدام می شود، زن خائن زندانیحدود ۷ ماه قبل با پسرجوانی به نام «سیاوش» آشنا شدم. اوکه راننده تاکسی بود، زن و فرزند داشت. اما هر دو از زندگی مشترک‌مان راضی نبودیم. همان روز شماره تلفنش را گرفتم و پس ازآن به طورپنهانی در ارتباط بودیم. او از وقتی فهمیده بود شوهرم دست بزن دارد قول داد انتقامم را بگیرد...

۲۲ روز پیش

صفحه ۴ از ۳۱ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 1 2 3
4
5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 صفحه بعد صفحه آخر