سه شنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۸
حوادث ایران و جهان
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
/ لیست اخبار آسیب های اجتماعی
تکذیب تیراندازی در کهگیلویه و بویراحمد
مدیر روابط عمومی اداره کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد گفت: امروز یکی از ارباب رجوع ها با سلاح وارد این اداره کل شد اما تیراندازی صورت نگرفت.

۶۷۴ روز پیش
توضیحات ابتکار در باره تمایل خشونت در دختران | هپاتیک و اعتیاد در کودکان کار
توضیحات ابتکار در باره تمایل خشونت در دختران | هپاتیک و اعتیاد در کودکان کاراجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
ابتکار در نشست با وزیر بهداشت با بیان اینکه سیاست‌های انکار آسیب‌های اجتماعی را باید کنار گذاشت بهافزایش تمایل خشونت در دختران و نیز بالا رفتن میزان هپاتیت C و اعتیاد در کودکان پرداخت و خواستار ارائه آموزش‌های بازدارنده در زمینه آسیب‌های اجتماعی شد.

۶۷۴ روز پیش
ازدواج زرد
ازدواج زرداجتماع > اجتماعی - ازدواج کودکان پدیده شومی است چون همه کودکی‌های کودکان را می‌گیرد و بعد از چند سال روح افسرده‌ای به آنها می‌بخشد که با هیچ‌چیز قابل درمان نیست.

۶۷۴ روز پیش
پدربی رحم نوزادان سه قلویش را سر راه گذاشت
پدربی رحم نوزادان سه قلویش را سر راه گذاشتیک پدر بوکانی به سبب اختلافات خانوادگی فرزندان سه قلوی خود را در کوچه رها کرد که بر اساس اعلام مسئولان اختلافات خانوادگی دلیل اصلی رهاسازی این کودکان بوده است.

۶۷۴ روز پیش
مادرزنی که با چوب به جان داماد افتاد
مادرزنی که با چوب به جان داماد افتاد«بعد از ۱۲ سال زندگی مشترک، از مادرزنم کتک خورده‌ام. در این مدت دخالت‌های خانواده همسرم را توانستم تحمل کنم، ولی دیگر برایم زور دارد که از مادرزنم کتک بخورم. برای همین خواستار جدایی از همسرم هستم.»

۶۷۴ روز پیش
مرد بوکانی، ۳ قلوهای خود را سر راه گذاشت!
مرد دو زنه بوکانی برای فرار از مسئولیت نگهداری سه قلوهایش، هر سه آنها را سر راه گذاشت.

۶۷۴ روز پیش
واکنش رئیس پلیس راهور تهران به کورس گذاشتن دو فوتبالیست در اتوبان
واکنش رئیس پلیس راهور تهران به کورس گذاشتن دو فوتبالیست در اتوبانایسنا نوشت: رئیس پلیس راهور تهران بزرگ در واکنش به خبر کورس گذاشتن دو فوتبالیست در اتوبان از چک دوربین‌ها برای بررسی این موضوع و برخورد با تخلف خبر داد.

۶۷۶ روز پیش
از التماس قربانیان لذت می‌بردم +عکس
از التماس قربانیان لذت می‌بردم +عکسراننده‌ای که مسافران زن پرواز ترکیه ـ تهران را در دام شیطانی خود گرفتار می‌کرد، بازداشت شد.

۶۷۷ روز پیش
دام کثیف یک راننده برای زنان در مسیر فرودگاه
راننده شیطان صفتی که با کمین در مسیر فرودگاه‌های تهران زنان و دختران جوان را ربوده و مورد آزار و اذیت قرار می‌داد، در عملیاتی غافلگیرانه‌ای در خانه‌اش دستگیر شد.

۶۷۷ روز پیش
پسر ۱۵ ساله خود را به دار آویخت
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی خراسان شمالی گفت: پسر ۱۵ ساله آشخانه ای عصر امروز خود را به درآویخت و درگذشت.

۶۷۷ روز پیش
راننده از ترس، جسد مسافر را دفن کرد
راننده مسافرکش وقتی دختر جوان در خودرویش فوت شد، جسد او را دفن کرد.

۶۷۷ روز پیش
فرود اضطراری هواپیما به خاطر دعوای زوج ایرانی!
زن ایرانی آن قدر همسرش را کتک زد که هواپیما مجبور به فرود اضطراری شد.

۶۷۸ روز پیش
زن ایرانی آن قدر شوهرش را کتک زد که هواپیما مجبور به فرود اضطراری شد!
زن ایرانی آن قدر شوهرش را کتک زد که هواپیما مجبور به فرود اضطراری شد!یک خانم ایرانی که همراه با همسر خود در حال پرواز از قطر به اندونزی بود، در بین راه متوجه شد که همسرش به او خیانت کرده است؛ او آن قدر همسرش را کتک زد که هواپیما مجبور به فرود اضطراری شد و این زوج را در شهر چنای هند پیاده کرد!

۶۷۸ روز پیش
دعوای زوج ایرانی باعث فرود اضطراری هواپیما شد!
دعوای زوج ایرانی باعث فرود اضطراری هواپیما شد!زن ایرانی آن قدر همسرش را کتک زد که هواپیما مجبور به فرود اضطراری شد.

۶۷۸ روز پیش
تجاوز به دختر ۱۸ ساله در خیابان +عکس | دختر جوان چطور نجات یافت؟
تجاوز به دختر 18 ساله در خیابان +عکس | دختر جوان چطور نجات یافت؟تجاوز به دختر ۱۸ ساله در خیابان +عکس | مرد معتادی که با دیدن دختری جوان در خیابان از خود بیخود شد و با تهدید چاقو او را مورد تجاوز قرار داد، با حضور پلیس از دست او نجات یافت. عامل تجاوز به دختر جوان به ۱۳ سال زندان و ثبت‌نام در فهرست مجرمان جنسی محکوم شد...

۶۷۸ روز پیش
ابوالفضل، قربانی کودک‌آزاری و گرفتار ناپدری
ابوالفضل، قربانی کودک‌آزاری و گرفتار ناپدریمدیر روابط عمومی بیمارستان علی ابن ابیطالب (ع) رفسنجان گفت: کودک دو ساله ای بر اثر کودک آزاری روانه بخش «آی سی یو» این بیمارستان شد.

۶۷۸ روز پیش
رابطه با خواهر زن؛ درخواست نامشروع داماد بی شرم | ماجرای انتشار تصاویر دختر جوان گلستانی
رابطه با خواهر زن؛ درخواست نامشروع داماد بی شرم | ماجرای انتشار تصاویر دختر جوان گلستانی رابطه با خواهر زن؛ درخواست نامشروع داماد بی شرم | دختر جوان به پلیس فتا شکایت برد و مدعی شد که فردی ناشناس با دسترسی غیرمجاز به تلفن همراه وی و تصاویر و فیلم‌های خصوصی‌اش در یک کانال برای وی ایجاد مزاحمت کرده و با تهدید وی را مجبور می‌کند که به خواسته‌های نامشروعش تمکین کند...

۶۷۸ روز پیش
کشف ۱۰ بسته طلا از کمر یک مسافر
ماموران گمرک ۱۰ بسته طلای کار شده قاچاق را از کمر یک مسافر ورودی کشف کردند.

۶۷۸ روز پیش
کشف ۶۲۰ بطری مشروبات الکی/ دستگیری متهم سابقه دار در ستارخان
رئیس کلانتری ۱۱۸ ستارخان از دستگیری متهم سابقه داری خبر داد که اقدام به تهیه و توزیع انواع مشروبات الکی در محله ستارخان می کرد از محل اختفای متهم تعداد ۶۲۰ بطری مشروبات الکی کشف شد.

۶۷۸ روز پیش
دستگیری مشروب‌فروش سابقه‌دار در ستارخان/ کشف ۶۲۰ بطری مشروبات الکلی
دستگیری مشروب‌فروش سابقه‌دار در ستارخان/ کشف ۶۲۰ بطری مشروبات الکلیرییس کلانتری ۱۱۸ ستارخان از کشف ۶۲۰ بطر مشروبات الکلی در مخفیگاه مشروب‌فروش سابقه‌دار خبر داد.

۶۷۸ روز پیش
اشک‌های گوشی تلفن
اشک‌های گوشی تلفناجتماع > اجتماعی - اسدالله امرایی:
آن‌روز صبح زود به صدای گریه مضطربی از خواب پریدم.

۶۷۸ روز پیش
کشف ۶۰۰ بطری مشروب از یک خانه در ستارخان
کشف 600 بطری مشروب از یک خانه در ستارخانرئیس کلانتری ۱۱۸ ستارخان از دستگیری متهم سابقه داری خبر داد که مسئولیت تهیه و توزیع انواع مشروبات الکی در غرب تهران را بر عهده اشت.

۶۷۸ روز پیش
متهم شـاکی شـد!
متهم شـاکی شـد!جلسه محاکمه پزشک مرحوم عباس کیارستمی‌ کارگردان فقید ایرانی صبح دیروز بدون حضور اولیای‌دم و وکیل‌شان برگزار شد. در این جلسه وکیل پزشک با رد اتهام قصور پزشکی به دفاع از موکلش پرداخت و رئیس دادگاه نیز در گفت‌وگو با جام‌جم از صدور حکم پرونده، طی یک هفته آینده خبر داد.

۶۷۸ روز پیش
روان‌ پریش را در جامعه رها نکنیم
روان‌ پریش را در جامعه رها نکنیمروحانی کشته شده در متروی امام خمینی تهران، یکی از مقتولانی است که قاتلش را بیمار روانی تشخیص داده‌اند و حکمش، بستری شدن در بیمارستان روانی بوده است.

۶۷۸ روز پیش
نمایش نفس گیر
نمایش نفس گیردر این فیلم کوتاه شاهد نمایشی خطرناک و نفس گیر خواهیم بود.

۶۷۸ روز پیش
جزئیات حمله مسلحانه به کارمند اداره کار یاسوج
جزئیات حمله مسلحانه به کارمند اداره کار یاسوجصاحب یکی از شرکت‌های تعاونی‌ استان، در اداره کل تعاون، رفاه و کار اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد به سمت مدیر تعاون این اداره تیراندازی کرد. فرد ضارب بارها در جهت پیگیری کارهای تعاونی به مضروب مراجعه کرده بود.

۶۷۸ روز پیش
تیراندازی در کهگیلویه و بویراحمد با کلاشینکف
تیراندازی در کهگیلویه و بویراحمد با کلاشینکفمنابع آگاه از وقوع تیراندازی در اداره کل کار، تعاون و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد خبر می دهند.

۶۷۸ روز پیش
کشف ۱۱ میلیون سی دی غیرمجاز در تهران
کشف 11 میلیون سی دی غیرمجاز در تهرانرئیس پلیس پایتخت از کشف ۱۱ میلیون سی دی غیرمجاز و غیر اخلاقی در عملیات ۴۸ ساعت گذشته مأموران پلیس خبر داد.

۶۷۸ روز پیش
زن نگون‌ بخت، ۳۵ سال شکنجه را تحمل کرد
زن نگون‌بخت که ۳۵ سال آزار و کتک‌های شوهربیمارش را تحمل کرده بود، سرانجام طاقتش را از دست داد و تصمیم گرفت او را ترک کند.

۶۷۸ روز پیش
مرگ مشکوک دو خواهر تهرانی | نسرین و نرگس خودکشی کردند؟
مرگ مشکوک دو خواهر تهرانی | نسرین و نرگس خودکشی کردند؟مرگ مشکوک دو خواهر تهرانی | نسرین و نرگس دو خواهر تهرانی بودند که مرگ مشکوک شان به فاصله کمی از یکدیگر، شک ماموران را برانگیخته است. چندی پیش جسد نسرین دختر تهرانی در حالی پیدا شد که شواهد خبر از خودکشی او می اد اما خواهرش نرگس معتقد بود نسرین کشته شده... مرگ نسرین در دست بررسی بود که خبر مرگ مشکوک به خودکشی نرگس رسید...

۶۷۹ روز پیش

صفحه ۱۰ از ۳۹ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 1 2 3 4 5 6 7 8 9
10
11 12 13 14 15 16 17 18 19 صفحه بعد صفحه آخر