سه شنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۸
حوادث ایران و جهان
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
/ لیست اخبار آسیب های اجتماعی
رابطه نامشروع زن شوهردار با قاتل شوهرش | قاتل اعدام می شود، زن خائن زندانی
رابطه نامشروع زن شوهردار با قاتل شوهرش | قاتل اعدام می شود، زن خائن زندانیحدود ۷ ماه قبل با پسرجوانی به نام «سیاوش» آشنا شدم. اوکه راننده تاکسی بود، زن و فرزند داشت. اما هر دو از زندگی مشترک‌مان راضی نبودیم. همان روز شماره تلفنش را گرفتم و پس ازآن به طورپنهانی در ارتباط بودیم. او از وقتی فهمیده بود شوهرم دست بزن دارد قول داد انتقامم را بگیرد...

۶۸۷ روز پیش
علت دستگیری خواننده مشهور رپ
روزنامه جام جم نوشت: غروب ۲۶ مهر امسال مردی با مراجعه به پلیس آگاهی تهران از مفقود شدن دختر ۱۶ساله‌اش خبر داد.

۶۸۷ روز پیش
اعدام، پایان رابطه یک جوان با زن شوهردار
ششم مهر سال گذشته مردی با حضور در کلانتری محمد شهر کرج از حمله مرگبار مرد ناشناسی به پسر جوانش که پیمانکار ساختمانی بود، خبر داد.

۶۸۷ روز پیش
تجاوز رپر معروف به دختر ۱۶ ساله | حمید گفت صدای خوبی داری! | خواننده رپ، چطور دختران را اغفال می کرد؟
تجاوز رپر معروف به دختر 16 ساله | حمید گفت صدای خوبی داری! | خواننده رپ، چطور دختران را اغفال می کرد؟تجاوز رپر معروف به دختر ۱۶ ساله | دختر نوجوان دبیرستانی که به واسطه یکی از دوستانش با حمید (خواننده رپ مشهور) آشنا شده بود، توسط او مورد تجاوز قرار گرفت. تجاوز به دختر دبیرستانی تنها اتهام رپر معروف نیست. او پیش از این دختران دیگری را نیز اغفال کرده است.

۶۸۷ روز پیش
مردی که فیلم خصوصی زن جوانش را می فروخت | فیلمبرداری از همسر برای خرید مواد؟!
مردی که فیلم خصوصی زن جوانش را می فروخت | فیلمبرداری از همسر برای خرید مواد؟!مردی که فیلم غیراخلاقی زن جوانش را می فروخت | دعوای زن و شوهر معتادش به دادگاه کشید. مرد معتاد می گفت هسرم مرا به خانه راه نمی دهد. زن اما در دادگاه ادعای عجیبی مطرح کرد. زن مدعی شد شوهرش از او مخفیانه فیلمبرداری کرده و فیلم و عکس خصوصی و غیراخلاقی اش را به دوستانش فروخته است...

۶۸۷ روز پیش
حکم جلب برای مرد آهنگ‌ ساز به اتهام تجاوز
قضات دادگاه کیفری استان تهران دستور دستگیری مرد آهنگ‌سازی را که متهم است به دختری نوجوان تعرض کرده، صادر کردند.

۶۸۷ روز پیش
اطلاعیه آموزش و پرورش درباره خودکشی یک دانش آموز
اطلاعیه آموزش و پرورش درباره خودکشی یک دانش آموزآموزش و پرورش بوشهر طی اطلاعیه ای درباره اقدام به خودکشی یک دانش آموز دختر در یکی از مدارس استان بوشهر توضیحاتی را ارائه کرد.

۶۸۷ روز پیش
دام سیاه خواننده‌ مشهور برای دختران دانش‌ آموز
دام سیاه خواننده‌ مشهور برای دختران دانش‌ آموزخواننده مشهور رپ به اتهام آزار و اذیت دختر ۱۶ ساله تحت تعقیب پلیس قرار گرفت. متهم پس از آزار این دختر گریخته و پلیس در تعقیب اوست و ردپای این خواننده زیرزمینی در ماجرای فریب دختران دانش‌آموز دیگر نیز بدست آمده است.

۶۸۷ روز پیش
توقیف دو لنج صیادی متجاوز به آب‌های ایران +عکس
توقیف دو لنج صیادی متجاوز به آب‌های ایران +عکسفرمانده دریابانی و نیروی انتظامی ویژه کیش اظهار کرد: این دو فروند لنج به همراه ۱۶ خدمه صبح امروز در ۸ مایلی داخل آب‌های جزیره کیش توقیف شده‌اند.

۶۸۸ روز پیش
دستگیری کانال منتشر کننده تصاویر و شماره تلفن‌های زنان جوان
دستگیری کانال منتشر کننده تصاویر و شماره تلفن‌های زنان جوانمسئول پلیس فتا گلستان گفت: کارشناسان با رصد فضای مجازی کانالی را در یکی از شبکه‌های اجتماعی شناسایی کردند که گردانندگان آن تصاویر خصوصی از خانم‌های جوان و شماره تلفن آن‌ها را منتشر می‌کردند.

۶۸۸ روز پیش
شاهین مرا آزار داد و گفت آبرویم را می برد... | آزار جنسی جوان ۱۹ ساله در خودرو
شاهین مرا آزار داد و گفت آبرویم را می برد... | آزار جنسی جوان 19 ساله در خودروآزار جنسی جوان ۱۹ ساله در خودرو | شاهین من را آزار داد و گفت نباید دراین‌باره به کسی حرفی بزنم وگرنه ماجرا را به بچه‌های محل می‌گوید و آبرویم را می‌برد.به‌دنبال شکایت پسر جوان او به پزشکی قانونی معرفی شد. وقتی پزشکی قانونی آزار احسان را تأیید کرد، شاهین و دوستش یونس بازداشت شدند.

۶۸۸ روز پیش
دختر جوان؛ طعمه آدم ربایی | ماجرای قرار عاشقانه تلگرامی المیرا و شهرام
دختر جوان؛ طعمه آدم ربایی | ماجرای قرار عاشقانه تلگرامی المیرا و شهرامدختر جوان؛ طعمه آدم ربایی | قرار تلگرامی المیرا و شهرام چیزی جز دام آدم رباها برای دزدیدن پسر جوان نبود. المیرا، دختری که با دوستی تلگرامی و قرار و مدارهای عاشقانه شهرام را به محل کشده بود، می گوید: می‌دانستم که همسر کیوان بیمار است و نیاز به پول برای درمانش دارد. به همین دلیل با او همراه شدم و بعد از ریختن طرح دوستی با شهرام، بالاخره او را به محل قرار کشاندم.

۶۸۸ روز پیش
قرار تلگرامی برای اجرای نقشه آدم‌ربایی
قرار تلگرامی برای اجرای نقشه آدم‌رباییاجتماع > اجتماعی - پسر جوان پس از دوستی با دختری در تلگرام، برای دیدن او راهی قرار تلگرامی‌شان شد غافل از اینکه ۴ مرد نقابدار انتظارش را می‌کشند.

۶۸۸ روز پیش
نقشه شوم ۲ جوان برای دوست‌شان
نقشه شوم ۲ جوان برای دوست‌شاناجتماع > اجتماعی - پسر جوان هنگامی که برای تفریح سوار خودروی دوستانش می‌شد نمی‌دانست آنها برایش چه نقشه شومی کشیده‌اند.

۶۸۸ روز پیش
سوءاستفاده‌ جنسی ازکودکانِ زباله‌گرد
سوءاستفاده‌ جنسی ازکودکانِ زباله‌گرداجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
عضو شورای شهر تهران گفت: اغلب این کودکان بیماری دارند، اما مسئله بیماری نسبت به سایر مشکلات این کودکان در اولویت نیست، چرا که از اغلب این کودکان سوءاستفاده‌های جنسی می‌شود.

۶۸۸ روز پیش
حبس یک سیاهپوست درون تابوت+عکس
حبس یک سیاهپوست درون تابوت+عکسدو سفیدپوستی که پس از تجاوز به یک مرد سیاه پوست، وی را به زور داخل یک تابوت حبس کرده بودند به زندان محکوم شدند.

۶۸۸ روز پیش
زن جوان: شوهرم می‌خواهد با جاری ام ازدواج کند!
زن جوان با اینکه تنها ۲۹ سال داشت، مادر سه فرزند بود. لاغر اندام، با چهره‌ای تکیده و پیشانی چروک خورده. به همراه وکیل‌اش به دادگاه آمده بود تا از همسرش طلاق بگیرد. اسمش «خورشید» و متولد یکی از شهرهای غرب کشور بود. چند سالی می‌شد که به تهران مهاجرت کرده بودند. خیاط ماهری بود و درآمد خوبی داشت.

۶۸۸ روز پیش
شلاق برای دو جوان که به دوست خود تجاوز کردند
چندی قبل جوان ۱۹ساله‌ای نزد مأموران پلیس ورامین رفت و از ۲نفر از دوستانش شکایت کرد. او گفت آنها به بهانه تفریح وی را سوار خودروی‌شان کرده‌اند اما در ادامه او را به بیابان‌های اطراف ورامین برده و در آنجا مورد آزار و اذیت قرار داده‌اند.

۶۸۸ روز پیش
قرار شوم تلگرامیِ پسر جوان با یک دختر
چند روز پیش پسری به نام داوود درحالی‌که سوار بر خودروی ۲۰۶خود بود به یکی از خیابان‌‌های شهرک غرب رفت تا با دختری به نام پرستو ملاقات کند. آنها به‌تازگی و از طریق تلگرام آشنا شده بودند و این نخستین قرار ملاقات‌شان بود.

۶۸۸ روز پیش
آزار و اذیت پسر جوان با انگیزه انتقام‌ گیری
پسر جوانی که به‌دنبال یک انتقام‌گیری دوستش را در یک خودرو مورد آزارواذیت قرار داده‌ است، به شلاق و تبعید محکوم شد.

۶۸۸ روز پیش
نقشه شوم برای مرد آزارگر
نقشه شوم برای مرد آزارگرزن جوان وقتی برای قرض گرفتن پول پا به خانه دوستش گذاشت فکر نمی‌کرد در دام شیطانی برادر دوستش گرفتار شود.

۶۸۹ روز پیش
جنجال بعد از خرید طلا
جنجال بعد از خرید طلاهدیه گرانقیمت بهداد به شیرین آن‌قدر دردسر‌ساز شد که در نهایت پای این زوج جوان را به دادگاه خانواده باز کرد.

۶۸۹ روز پیش
خانه‌ای روی‌ آب
خانه‌ای روی‌ آبآزادی، زندگی در ثروت و آسایش انگیزه دخترانی است که خانه‌هایشان را ترک می‌کنند و بی‌هدف در خیابان‌ها به راه می‌افتند.

۶۸۹ روز پیش
دختر اصفهانی پس از به هوش آمدن چه گفت؟ | علت سقوط دختر نجات یافته اصفهانی
دختر اصفهانی پس از به هوش آمدن چه گفت؟ | علت سقوط دختر نجات یافته اصفهانی دختر اصفهانی پس از به هوش آمدن چه گفت؟ | دختر ۱۵ ساله دبیرستانی که با جریان خودکشی و شایعات نهنگ آبی معروف شد، پس از به هوش آمدن در بیمارستان گفت: نمی خواستم خودکشی کنم! او علت سقوط خود را «تلاش برای نجات دادن دوستش» عنوان کرد. دختر اصفهانی که به هوش آمده، حالا می تواند ناگفته های مرگ دوستش را نیز افشا کند...

۶۹۰ روز پیش
تجاوز سریالی در تهران | علت تجاوز وحشیانه راننده مزدا ۳ به زنان و دختران چه بود؟
تجاوز سریالی در تهران | علت تجاوز وحشیانه راننده مزدا 3 به زنان و دختران چه بود؟تجاوز سریالی در تهران | مرد جوانی که سوار بر یک خودروی مزدا ۳ سرقتی، زنان و دختران جوان را در تهران پس از سوار کردن مورد تجاوز و آزار و اذیت جنسی قرار می داد، علت اقدامات وحشیانه خود را اینگونه شرح داد: درجریان خواندن ماجرای خفاش شب متوجه شدم که آنها محکوم به اعدام شده‌اند. من که از زندگی خسته شده بودم تصمیم گرفتم زنان و دختران را بدزدم و...

۶۹۰ روز پیش
آخرین جزییات پرونده تجاوز به اهورا +فیلم | فرق تجاوز جنسی و آزار جنسی چیست؟
آخرین جزییات پرونده تجاوز به اهورا +فیلم | فرق تجاوز جنسی و آزار جنسی چیست؟آخرین جزییات پرونده تجاوز به اهورا +فیلم | خبر تجاوز به اهورا، پرونده قتل این پسر دوساله رشتی را با حساسیت های بیشتری همراه کرد. بسیاری از مردم گیلان از اقدام وحشیانه قاتل اهورا ابراز خشم کردند. اما پزشکی قانونی هنوز تجاوز به اهورا را مورد تایید قرار نداده است. آنچه پیداست، آزار جنسی اهورا توسط قاتل است، اما اثبات تجاوز به اهورا هنوز تایید نشده است...

۶۹۰ روز پیش
ماجرای تجاوز راننده مزدا ۳ به چندین زن جوان | عکس: لحظه مواجه شدن زنان با مرد متجاوز
ماجرای تجاوز راننده مزدا 3 به چندین زن جوان | عکس: لحظه مواجه شدن زنان با مرد متجاوزتجاوز راننده مزدا ۳ | متهم سابقه داری که با خودروی مسروقه در شهر می گشت و زنان و دختر جوان را سوار کرده، با ضرب و شتم و خشونت مورد آزار و اذیت و تجاوز قرار می داد، با شلیک گلوله ماموران پلیس دستگیر شد. این مرد به تجاوز جنسی به چندین زن و دختر جوان در تهران متهم است. جزییات ماجرا و عکس های آن را در ادامه ببینید...

۶۹۰ روز پیش
دانش‌آموز ارومیه‌ای مورد بی‌حرمتی قرار گرفته اما تعرض نه
دانش‌آموز ارومیه‌ای مورد بی‌حرمتی قرار گرفته اما تعرض نهاجتماع > آموزش - همشهری آنلاین:
وزیر آموزش و پرورش با اشاره به ماجرای تعرض به دانش آموز ارومیه‌ای اظهار کرد: تعرض به آن معنا که در رسانه ها مطرح شده بود، اتفاق نیفتاده است و هنوز مراجع رسمی آن را تایید نکرده‌اند، اما انجام بی‌حرمتی، از سوی آنان تایید شده است.

۶۹۰ روز پیش
مرگ مرحله آخر چالش‌های اینترنتی
مرگ مرحله آخر چالش‌های اینترنتیماجرا از خودکشی دو دختر دانش‌آموز با پریدن از بالای پل چمران اصفهان آغاز شد؛ آثار خودزنی روی دست و گرفتن فیلم قبل از حادثه توسط این دو نوجوان باعث شد تا فرضیه خودکشی تحت تاثیر چالش نهنگ آبی بر سر زبان‌ها بیفتد؛ اما طولی نکشید که پلیس این موضوع را تکذیب و وزیر ارتباطات نیز انگیزه خودکشی را مسائل خانوادگی اعلام کرد.

۶۹۰ روز پیش
بعد از تجاوز به ۶ دختر، می خواهد بمیرد
بعد از تجاوز به 6 دختر، می خواهد بمیردمردی که به ۶ دختر تجاوز کرده بود، پس از دستگیری، درباره مجازاتش گفت: می‌خواهم زودتر بمیرم.

۶۹۰ روز پیش

صفحه ۱۳ از ۳۹ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
13
14 15 16 17 18 19 صفحه بعد صفحه آخر