سه شنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۸
حوادث ایران و جهان
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
/ لیست اخبار آسیب های اجتماعی
شکایت زنان قربانی از شیطان تهران +عکس
شکایت زنان قربانی از شیطان تهران +عکسقربانیان عامل اذیت و آزار هشت زن در تهران از روز حادثه گفته و از شیطان پایتخت شکایت کردند.

۶۹۰ روز پیش
جوان متجاوز: این کار را کردم تا اعدام شوم!
روزنامه ایران با جوانی که به اتهام ۸ فقره تجاوز به زنان پس از ربودن آنها اعتراف کرده مصاحبه ای انجام داده است.

۶۹۰ روز پیش
دختر اصفهانی: نمی خواستم خودکشی کنم
دختر نجات یافته ماجرای سقوط مرگبار از پل چمران اصفهان، پس از گشودن چشم‌هایش روی تخت بیمارستان اظهار داشت، زمان حادثه برای نجات دوستش جلو رفته بود که ناخواسته و همراه او به پایین افتاد.

۶۹۰ روز پیش
گفتگو با متجاوز به ۸ زن و دختر تهرانی
خودش می‌گوید قبل از هر باری که به زنان و دختران تجاوز می‌کرده مصرف شیشه داشته و مطمئن هم بوده که دستگیر می‌شود.

۶۹۰ روز پیش
اعتراف تلخ متجاوز به ۸ زن و دختر تهرانی
متهم سابقه‌داری که با استفاده از پراید و مزدا ۳ سرقتی زنان را در خیابان‌های سطح شهر سوار کرده و در مناطق خلوت مورد آزار و اذیت قرار می‌داد، شناسایی و دستگیر شد.

۶۹۰ روز پیش
جزییات جدید از متجاوز سریالیِ دختران تهرانی
قربانیان عامل اذیت و آزار هشت زن در تهران از روز حادثه گفته و از شیطان پایتخت شکایت کردند.

۶۹۱ روز پیش
انهدام باند مدلینگ در زاهدان
رئیس پلیس امنیت سیستان وبلوچستان از شناسایی و انهدام باند مدلینگ و بازداشت سه زن فعل در این باند خبر داد.

۶۹۱ روز پیش
تصاویر خصوصی «نرگس» چطور منتشر شد؟ | ماجرای فیلم غیراخلاقی دختر جوان
تصاویر خصوصی «نرگس» چطور منتشر شد؟ | ماجرای فیلم غیراخلاقی دختر جوانتصاویر خصوصی «نرگس» | دختر جوانی که پس از دوستی با پسر ناشناس به خانه او رفته و ساعتی با او تنها بود، با اخاذی مرد جوان و تهدید به انتشار فیلم غیر اخلاقی مواجه شد. دختر دیگری به نام نرگس اما با تصاویر فوتوشاپی مورد تهدید و اخاذی قرار گرفت. تصاویر این دختر جوان از فیسبوک او برداشته شده و با فوتوشاپ، دستکاری شده بود...

۶۹۱ روز پیش
احتمال ارتباط حوادث ارومیه با مسائل اخلاقی بسیار ناچیز است
احتمال ارتباط حوادث ارومیه با مسائل اخلاقی بسیار ناچیز استاجتماع > آموزش - همشهری آنلاین:
مشاور و بازرس ویژه وزیر آموزش و پرورش گفت: دو مدرسه آسیب دیده در اغتشاشات منطقه اسلام آباد ارومیه به‌زودی وارد چرخه آموزشی می‌شوند.

۶۹۱ روز پیش
شیطان پایتخت، به آزار و اذیت ۸ زن اعتراف کرد
شیطان پایتخت، به آزار و اذیت 8 زن اعتراف کرد سرپرست پلیس آگاهی تهران گفت: سارق سابقه دار خودرو‌های پایتخت به ربودن و آزار و اذیت ۸ زن اعتراف کرد.

۶۹۱ روز پیش
اخاذی از زنان جوان با تهدید به انتشار عکس‌
دو مرد که در پرونده‌های جداگانه با تهدید به انتشار عکس‌ها و فیلم‌های خصوصی زنان جوان قصد داشتند از آنها اخاذی کنند، دستگیر شدند و به جرم خود اعتراف کردند.

۶۹۱ روز پیش
تجاوز به دختر دانشجو | پیرمرد برج ساز نیمه شب وارد اتاق مریم شد...
تجاوز به دختر دانشجو | پیرمرد برج ساز نیمه شب وارد اتاق مریم شد...دختر دانشجوی جوانی که برای تامین مخارج زندگی اش، در خانه پیرمرد برج ساز خدمتکاری می کرد، مورد تجاوز قرار گرفت. دختر جوان می گوید: ک شب او وارد اتاق خوابم شد و با زور به من تعرض کرد. بعدهم برای اینکه علیه‌اش شکایت نکنم به من وعده ازدواج داد....

۶۹۱ روز پیش
جزییاتی تازه از بررسی حوادث مدرسه اسلام‌آبادِ ارومیه/خانه سرایدار در آتش سوخت/پیگیری جبران خسارت ۲ مدرسه و تعدادی خودرو
جزییاتی تازه از بررسی حوادث مدرسه اسلام‌آبادِ ارومیه/خانه سرایدار در آتش سوخت/پیگیری جبران خسارت ۲ مدرسه و تعدادی خودروبازپرس ویژه وزیر آموزش و پرورش نتایج آخرین بررسی‌ها از حوادث مدرسه اسلام آبادِ ارومیه را تشریح کرد.

۶۹۲ روز پیش
قاچاق دختران ایرانی | ارائه خدمات جنسی از طریق اینترنت | انهدام باند شیطانی
قاچاق دختران ایرانی | ارائه خدمات جنسی از طریق اینترنت | انهدام باند شیطانیقاچاق دختران ایرانی | اعضای یک باند که در قاچاق دختران ایرانی به قصد فساد و فحشا دست داشتند، با اقدام ماموران و ضابطین دستگیر شدند. این افراد از بستر فضای مجازی به تبلیغ و ارائه خدمات جنسی اقدام می کردند. دادستان تهران جزئیاتی از این پرونده را امروز افشا کرد...

۶۹۲ روز پیش
جزییات خودکشی امروز تهران | خودکشی زن جوان برای ترساندن شوهر سابقش
جزییات خودکشی امروز تهران | خودکشی زن جوان برای ترساندن شوهر سابقش در حالی که پیشتر گزارش شده بود خودکشی امروز تهران مربوط دختری نوجوان است، مرکز اطلاع‌رسانی نیروی انتظامی تهران بزرگ ضمن تکذیب این موضوع، جزییات ماجرای خودکشی زن جوان در تهران را اعلام کرد. بر این اساس، زن ۳۲ ساله ای برای ترساندن شوهر سابقش اقدام به خودکشی از طریق آویزان نمودن خود از روی پل عابر کرد...

۶۹۲ روز پیش
نگرانی رئیس دفتر مقام معظم رهبری از بازی نهنگ آبی
نگرانی رئیس دفتر مقام معظم رهبری از بازی نهنگ آبیاجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
رئیس دفتر مقام معظم رهبری اظهار کرد: این کانال‌های تلگرامی واقعا خانواده‌ها را در خطر قرار داده و در اثر همین تبلیغات مسموم، طلاق نیز زیاد شده است و حتی شنیده‌ام چیزی مثل نهنگ آبی درست کرده‌اند.

۶۹۲ روز پیش
توضیحات پلیس درمورد خودکشی یک زن در پل آهنگ + عکس
توضیحات پلیس درمورد خودکشی یک زن در پل آهنگ + عکسمرکز اطلاع رسانی نیروی انتظامی تهران بزرگ در خصوص اقدام به خودکشی خانمی در پل آهنگ توضیحاتی ارائه کرد.

۶۹۲ روز پیش
توضیح پلیس درباره خودکشی نافرجام زن جوان
پلیس پایتخت توضیحاتی در خصوص خودکشی نافرجام زن جوان بر روی پل آهنگ ارائه داد.

۶۹۲ روز پیش
خودکشی نافرجام دختر جوان در پایتخت + عکس
خودکشی نافرجام دختر جوان در پایتخت + عکسصبح امروز خودکشی دختر جوان از روی پل عابر پیاده اتوبان آهنگ در پایتخت،نافرجام ماند.

۶۹۲ روز پیش
خودکشی نافرجام دختر جوان در تهران
خودکشی نافرجام دختر جوان در تهران صبح امروز خودکشی دختر جوان از روی پل عابر پیاده اتوبان آهنگ در پایتخت،نافرجام ماند.

۶۹۲ روز پیش
خودکشی دختر تهرانی به سبک دو دختر اصفهانی +عکس +عکس | لحظه نجات دختری که می خواست از روی پل لپرد
خودکشی دختر تهرانی به سبک دو دختر اصفهانی +عکس +عکس | لحظه نجات دختری که می خواست از روی پل لپرددختر تهرانی که قصد داشت مانند دو دختر اصفهانی با پریدن از روی پل خودکشی کند، با هوشیاری و تلاش ماموران نجات یافت. اقدام دختر نوجوان تهرانی در پریدن از روی پل در حالی صورت می گیرد که روز شنبه دو دختر اصفهانی ۱۵ و ۱۶ ساله با همین روش دست به خودکشی زده بودند. عکس خودکشی نافرجام دختر تهرانی را در ادامه ببینید...

۶۹۲ روز پیش
نهنگ آبی ایرانی؟ | دو دختر اصفهانی چرا خودکشی کردند؟ | «چالشی شبیه نهنگ آبی»
نهنگ آبی ایرانی؟ | دو دختر اصفهانی چرا خودکشی کردند؟ | «چالشی شبیه نهنگ آبی»نهنگ آبی ایرانی ساخته شد؟ | شب گذشته ارتباط خودکشی دو دختر اصفهانی به بازی نهنگ آبی توسط وزیر ارتباطات تکذیب شد. اما امروز خبری دیگر به گوش می رسد. گفته شده دو دختر اصفهانی در «چالشی مشابه نهنگ آبی» عضو بوده اند. نهنگ آبی ایرانی، یا چیزی شبیه نهنگ آبی، امروز در سخنان رئیس دفتر رهبر انقلاب نیز مورد اشاره قرار گرفت.

۶۹۲ روز پیش
خودکشی دختر اصفهانی نافرجام ماند؛ به هوش آمد | خودکشی ای که ربطی به نهنگ آبی نداشت!
خودکشی دختر اصفهانی نافرجام ماند؛ به هوش آمد | خودکشی ای که ربطی به نهنگ آبی نداشت!خودکشی اصفهان | یکی از دو دختر اصفهانی که روز شنبه اقدام به خودکشی از روی پل چمران این شهر کرده بودند، امروز به هوش آمد. این دختر ۱۵ ساله اصفهانی از آی سی یو به بخش منتقل شده و دوران درمان را طی می کند. دختر دیگر، که آثار خودزنی روی بدنش، شک ارتباط خودکشی با چالش نهنگ آبی را برانگیخت، ساعتی پس از حادثه درگذشت...

۶۹۲ روز پیش
تنها دختر بازمانده حادثه اصفهان به هوش آمد
مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: دختر بازمانده از حادثه سقوط از پل چمران اصفهان پس از تلاش پزشکان امروز به هوش آمده است.

۶۹۲ روز پیش
سرایدار مدرسه در ارومیه بازداشت شد/دستگیری تعدادی از عوامل فرصت‌طلب
سرایدار مدرسه در ارومیه بازداشت شد/دستگیری تعدادی از عوامل فرصت‌طلبدادستان عمومی و انقلاب ارومیه از دستگیری برخی عوامل فرصت طلبی خبر داد که به بهانه اعتراض به اتفاق دیروز در یکی از مدارس ارومیه، شب گذشته به دو مدرسه دیگر در این شهر حمله کرده و خسارت هایی به بار آورده بودند.

۶۹۲ روز پیش
دستگیری عوامل فرصت‌طلب بعد از حمله به چند مدرسه در ارومیه
دستگیری عوامل فرصت‌طلب بعد از حمله به چند مدرسه در ارومیهدادستان عمومی و انقلاب ارومیه از دستگیری برخی عوامل فرصت طلبی خبر داد که به بهانه اعتراض به اتفاق دیروز در یکی از مدارس ارومیه، شب گذشته به دو مدرسه دیگر در این شهر حمله کرده و خسارت هایی به بار آورده بودند.

۶۹۲ روز پیش
تعرض مرد برج ساز به خدمتکار جوان خانه‌اش
مرد ۶۸ ساله برج ساز که نیمه شب وارد اتاق خواب خدمتکار خانه‌اش شده و به دخترجوان دانشجو تعرض کرده بود، صبح دیروز در شعبه چهارم دادگاه کیفری تهران محاکمه شد.

۶۹۲ روز پیش
توضیحات دادستان درباره ادعای پدر اهورا
توضیحات دادستان درباره ادعای پدر اهورادادستان عمومی و انقلاب مرکز استان گیلان گفت: تمام‌نشدن دوره عده طلاق (سه ماه و ده روز) در مورد مادر اهورا که همسر سابق وی نسبت به آن مدعی است، باید از طرف دادگاه خانواده مورد استعلام قرار گرفته و بررسی شود.

۶۹۲ روز پیش
پشت پرده خودکشی ‌۲ دختر دانش‌آموز +عکس
پشت پرده خودکشی ‌2 دختر دانش‌آموز +عکسدر حالی که پیش از این علت خودکشی دو دختر دانش‌آموز در اصفهان، بازی اینترنتی «نهنگ آبی» اعلام شده بود اکنون مسئولان انتظامی و خانواده قربانی این ماجرا، صحت این موضوع را مورد تردید قرار داده و علت اصلی حادثه را «حضور این دو دختر در یک چالش اینترنتی» اعلام کرده‌اند.

۶۹۲ روز پیش
آسیب‌های استفاده بی‌مرز دانش‌آموزان از فضای مجازی
آسیب‌های استفاده بی‌مرز دانش‌آموزان از فضای مجازیاستفاده غیراصولی از فضای مجازی، همه افراد جامعه را در معرض خطر قرار می‌دهد، اما این خطر برای کودکان و نوجوانان به مراتب بیشتر است؛ چرا که این قشر در شرایط خاص سنی قرار دارد و استعدادها، تفکرات و مسیر زندگی آینده‌شان در حال شکل‌گیری است.

۶۹۲ روز پیش

صفحه ۱۴ از ۳۹ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
14
15 16 17 18 19 صفحه بعد صفحه آخر