سه شنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۸
حوادث ایران و جهان
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
/ لیست اخبار آسیب های اجتماعی
تجاوز راننده به دختر جوان | در قرچک چه اتفاقی برای نسرین افتاد؟
تجاوز راننده به دختر جوان | در قرچک چه اتفاقی برای نسرین افتاد؟تجاوز راننده به دختر جوان | نسرین دو سال پیش برای بازگشت به خانه سوار خودروی پرایدی شد که دو مرد در آن نشسته بودند. آن دو اما برای نسرین نقشه داشتند، نقشه ای که رساندن او به خانه نبود. دو مرد شیطان صفت، نسرین را به قرچک برده و مورد تجاوز و آزار جنسی قرار دادند...

۶۹۹ روز پیش
ماجرای تجاوز و قتل اهورا به دست ناپدری | «مادر اهورا» از قاتل پسر دوساله اش شکایتی نداشت!
ماجرای تجاوز و قتل اهورا به دست ناپدری | «مادر اهورا» از قاتل پسر دوساله اش شکایتی نداشت! ماجرای قتل اهورا | مادر اهورا با مراجعه به مسئولان قضایی و انتظامی که مشغول بررسی ماجرای قتل اهورا بودند، اعلام می کند که از قاتل اهورا شکایتی ندارد! مادر اهورا زن جوانی است که سال گذشته پس از طلاق از پدر اهورا با مرد دیگری ازدواج کرد. مرد دیگر، قاتل اهورا ست. بنابر آخرین اخبار، مادر اهورا به عنوان شریک جرم دستگیر شده است.

۶۹۹ روز پیش
«قاتل اهورا» اعتراف کرد: بعد از تجاوز گریه می کرد، سرش را به دیوار کوبیدم | دستگیری مادر اهورا +عکس
«قاتل اهورا» اعتراف کرد: بعد از تجاوز گریه می کرد، سرش را به دیوار کوبیدم | دستگیری مادر اهورا +عکسقاتل اهورا اعتراف کرد | ناپدری اهورا مرد شیطان صفتی که کودک ۲ ساله رشتی را مورد تجاوز و آزار جنسی قرار داد و به قتل رساند، روز گذشته به جنایت خود اعتراف کرد. بنا به اخبار خبرگزاری های محلی در رشت، قاتل اهورا اعتراف کرده است که این کودک دو ساله را مورد تجاوز قرار داده و سپس برای ساکت کردن او سرش را به دیوار کوبیده است. مادر اهورا نیز دستگیر شده است.

۶۹۹ روز پیش
«قتل اهورا» | تجاوز ناپدری به اهورا پسربچه ۲ ساله در رشت | جزئیات قتل اهورا
«قتل اهورا» | تجاوز ناپدری به اهورا پسربچه 2 ساله در رشت | جزئیات قتل اهورا «قتل اهورا» | اهورا پسربچه دو ساله با مادر و ناپدری خود در محله لاکانی رشت زندگی می کرد. مادر اهورا سال گذشته از پدر اهورا طلاق گرفته و با مردی ازدواج کرده بود که حالا با عنوان «قاتل اهورا» شناخته می شود. ناپدری اهورا، در روز حادثه، به اهورا تجاوز می کند. وقتی اهورا از درد و وحشت فریاد می کشد، ناپدری اهورا سر کودک ۲ ساله را به دیوار می کوبد و قتل اهورا را رقم می زند.

۶۹۹ روز پیش
باند قاچاق بیش از ۸۰۰ دختر در تهران متلاشی شد / سرکرده متواری است
باند قاچاق بیش از 800 دختر در تهران متلاشی شد / سرکرده متواری استشعبه ۱۵ دادگاه انقلاب اسلامی تهران به ریاست قاضی صلواتی، متهمان یک باند بزرگ قاچاق دختران را مجموعاً به تحمل ۱۰۰ سال حبس محکوم کرد.

۶۹۹ روز پیش
فرار هزار دختر از خانه در سال گذشته
فرار هزار دختر از خانه در سال گذشته اجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی از پذیرش یک هزار دختر فراری به مراکز بهزیستی در سال گذشته خبر داد.

۷۰۰ روز پیش
‌روزگارکودکانی‌که ‌ همسرداری می‌کنند
‌روزگارکودکانی‌که ‌ همسرداری می‌کننداجتماع > اجتماعی - مهدیه تقوی‌راد:
سن و سال چندانی ندارد اما مادر ۲دختر دوساله و یک‌ساله است. شیطنت بچه‌ها کلافه‌اش کرده با این حال دست از دوخت و دوز بر نمی‌دارد.

۷۰۰ روز پیش
مجرم سابقه دار، در شهر گردانده شد
متهم سابقه دار روز ۱۵ مهر امسال دختر نوجوانی را در سطح شهر و درملأعام با ضربات متعدد چاقو مجروح کرده و گریخته بود.

۷۰۰ روز پیش
سرنوشت مرموز یک کودک بعد از ۸ ماه
یازدهم تیر امسال خانواده‌ای پس ازسفر پنج‌روزه از شمال کشورراهی تهران شده بودند که حوالی عصر برای استراحت در منطقه «وانا»، نزدیکی خروجی تونلی به همین نام و در محلی که به «نقش شاه» معروف است در کنار رودخانه خروشان هراز توقف کردند، اما پس از دقایقی متوجه ناپدید شدن «پارسا»ی هشت‌ساله شدند.

۷۰۰ روز پیش
سرنـوشت مرموز یک کودک بعد از ۸ ماه
یازدهم تیر امسال خانواده‌ای پس ازسفر پنج‌روزه از شمال کشورراهی تهران شده بودند که حوالی عصر برای استراحت در منطقه «وانا»، نزدیکی خروجی تونلی به همین نام و در محلی که به «نقش شاه» معروف است در کنار رودخانه خروشان هراز توقف کردند، اما پس از دقایقی متوجه ناپدید شدن «پارسا»ی هشت‌ساله شدند.

۷۰۰ روز پیش
خودکشی ۵ زن و مرد در پایتخت
خودکشی 5 زن و مرد در پایتختسه مرد و دو زن در پنج محله تهران با انگیزه‌های نامعلوم در یک روز به زندگی خود پایان دادند.

۷۰۰ روز پیش
دستگیری قاچاقچیان عتیقه در ساختمان نیمه‌کاره
رئیس کلانتری ۱۶۸ سیزده آبان فاتب از دستگیری دو نفر قاچاقچی اشیاء عتیقه و کشف اشیاء عتیقه از آنان خبر داد.

۷۰۰ روز پیش
وقوع ۴ خودكشی در یک روز
روز ٢٢ مهرماه ٤ خودكشی در تهران اتفاق افتاد. تیم جنایی به همراه بازپرس شعبه دوم دادسرای جنایی تهران؛ قاضی مرادی و پزشكی قانونی به محل مراجعه كردند تا درباره انگیزه‌های منجر به خودكشی این ٤ نفر تحقیقات‌شان را انجام دهند.خودكشی اول در ساعت ١٠: ١١ صبح ٢٢ مهر به كلانتری ١٢١ سلیمانیه گزارش شد.

۷۰۰ روز پیش
ناکامی مرد شیشه‌ای در آزار دختر خردسال
ناکامی مرد شیشه‌ای در آزار دختر خردسالمرد شیشه ای که با ربودن دختر هشت ساله قصد آزار و اذیت او را داشت، ناکام ماند.

۷۰۱ روز پیش
درگیری خونین رانندگان بر سر نوبت!
یکی دیگر از عاملان درگیری خونین تعدادی راننده در جاده خاوران دستگیر شد.

۷۰۱ روز پیش
بازداشت پسر شیشه ای قبل از نیت شیطانی
بازداشت پسر شیشه ای قبل از نیت شیطانیپسر شیشه‌ای که قصد داشت دختر هشت ساله‌ای را مورد اذیت و آزار قرار دهد، توسط مردم بازداشت شد.

۷۰۱ روز پیش
حمله افراد ناشناس به دفتر حافظ منافع ایران در واشنگتن
حمله افراد ناشناس به دفتر حافظ منافع ایران در واشنگتنافراد ناشناس با حمله به دفتر حافظ منافع ایران در شهر واشنگتن، پایتخت آمریکا، شیشه های آن را شکستند.

۷۰۱ روز پیش
بازداشت پسر جوان قبل از آزار دختر ۸ ساله
پسر شیشه‌ای که قصد داشت دختر هشت ساله‌ای را مورد اذیت و آزار قرار دهد، توسط مردم بازداشت شد.

۷۰۱ روز پیش
واکنش به طرح جمع آوری کودکان کار
اجتماع > اجتماعی - مدیر کل دفتر امور آسیب‌های اجتماعی وزارت رفاه به ادامه طرح جمع‌آوری کودکان کار واکنش نشان داد:

۷۰۲ روز پیش
جمع‌آوری کودکان کار اشتباه محض بود
اجتماع > اجتماعی - سید حسن موسوی چلک:
سال ۸۴آیین‌نامه‌ای تحت عنوان ساماندهی کودکان خیابانی در دولت مصوب شد. طبق این آیین‌نامه حدود ۱۳دستگاه در حوزه ساماندهی کودکان مسئولیت داشتند و مسئولیت‌های هر دستگاه مشخص بود.

۷۰۲ روز پیش
اعتراض ۲ زن به حکم تبرئه «عنکبوت زرد»
دو نفر از شاکیان پرونده مشهور به «عنکبوت زرد» به حکم تبرئه متهم از جرم آزار و اذیت اعتراض کردند.

۷۰۲ روز پیش
حکم جالب قاضی برای حاملان مشروبات الکلی
رئیس دادگستری شهرستان رودان در اقدامی جالب برای ۸ نفر از حاملان مشروبات الکلی تنظیم و نگارش مقاله و حفظ احادیث در خصوص مضرات مشروبات الکلی را به عنوان مجازات جایگزین حبس صادر کرد.

۷۰۲ روز پیش
دام شیطانی در فضای مجازی
در بازار مکاره فضای مجازی هویت‌های نامشخص و تصاویر اشتباهی همیشه گول زننده بوده و گاهی اوقات دردسرهای زیادی را برای کاربران آن به وجود آورده است.

۷۰۲ روز پیش
کمک سید رحیم برای نجات کودک ربوده شده
خاطره‌ای که می‌خواهم برایتان تعریف کنم درباره ربوده شدن پسر جوانی در اردبیل بود که گروگان را پس از ربودن به تهران آورده بودند.

۷۰۲ روز پیش
کودکان کار همچنان جمع‌آوری می‌شوند
کودکان کار همچنان جمع‌آوری می‌شونداجتماع > اجتماعی - مهدیه‌تقوی راد:
درحالی‌که روز سه‌شنبه روزبه کردونی، مدیرکل آسیب‌های اجتماعی وزارت رفاه از توقف طرح جمع‌آوری کودکان کار خبر داده بود، مشاهدات میدانی خبرنگار همشهری نشان می‌دهد که این طرح همچنان در سطح شهر تهران ادامه دارد

۷۰۲ روز پیش
نجات جوان ۱۸ ساله از چنگال آدم ربایان در خاش
فرمانده انتظامی شهرستان خاش از عملیات موفقیت آمیز ماموران پلیس در شناسایی و دستگیری عامل آدم ربایی در کمتر از ۱۵ ساعت خبر داد.

۷۰۲ روز پیش
بررسی اتهام تعرض مهندس جوان
پرونده مردی که به اتهام تجاوز به چند زن، به شلاق،‌ تبعید و کار اجباری محکوم شده بود، با اعتراض دو نفر از شاکیان برای بررسی بیشتر به دیوان‌ عالی کشور ارسال شد.

۷۰۲ روز پیش
حکم جالب یک قاضی برای حاملان مشروبات الکلی: نگارش مقاله و حفظ حدیث!
رئیس دادگستری شهرستان رودان در اقدامی جالب برای ۸ نفر از حاملان مشروبات الکلی تنظیم و نگارش مقاله و حفظ احادیث در خصوص مضرات مشروبات الکلی را به عنوان مجازات جایگزین حبس صادر کرد.

۷۰۲ روز پیش
از تهدیدهای شوهر سابق همسرم خسته شده‌ام
تهدیدها و مزاحمت‌های شوهر سابق مونا زندگی مشترک جدیدش را از هم پاشید. مونا که سه ماه بود با کاوه ازدواج کرده بود، به خاطر کارهای شوهر سابقش مجبور شد برای دادخواست جدایی بار دیگر راهی دادگاه خانواده تهران شود.

۷۰۲ روز پیش
تجاوز به پسر معلول در خیابان | ماجرای تجاوز وحشتناک به پسر معلول در تهران
تجاوز به پسر معلول در خیابان | ماجرای تجاوز وحشتناک به پسر معلول در تهرانتجاوز به پسر معلول در خیابان | ماجرای تجاوز وحشتناک به پسر معلول در تهران || شهروز پسر ۱۳ ساله معلولی است که در محله پاسگاه نعمت آباد زندکی می کند. چندی پیش شهروز در حال بازگشت از مسجد بود که پویا یکی از اراذل و اوباش محله با چاقو او را تهدید کرد و مورد تجاوز جنسی قرار داد. متهم ماجرای تجاوز به پسر معلول با چاقو را رد می کند اما...

۷۰۴ روز پیش

صفحه ۱۸ از ۳۹ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
18
19 20 21 22 23 صفحه بعد صفحه آخر