سه شنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۸
حوادث ایران و جهان
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
/ لیست اخبار آسیب های اجتماعی
تبرئه مرد افغان از اتهام آزار دخترش
تبرئه مرد افغان از اتهام آزار دخترشمرد افغان از اتهام کودک آزاری به دختر ۱۲ ساله‌اش تبرئه شد. همسر او در جلسه دادگاه گفت متهم را به خدا واگذار می‌کند.

۷۰۴ روز پیش
عشق تلگرامی زوج جوان را به دادگاه کشاند
عشق تلگرامی زوج جوان را به دادگاه کشاندمینو و فرشاد، پنج سال پیش با هزاران عشق و علاقه و باتوجه به مخالفت میان خانواده‌هایشان به عقد یکدیگر درآمدند و با برپایی جشن ازدواج به خانه بخت رفتند. هر دو کار می‌کردند و با پولی که به دست می‌آوردند،‌ هزینه زندگی‌شان را تامین می‌کردند.

۷۰۴ روز پیش
لحظه مرگ یک جوان
لحظه مرگ یک جوانیک پسر ۱۹ ساله پس از سقوط از طبقه هفتم یک مجتمع مسکونی فوت کرد.

۷۰۴ روز پیش
پدر و پسر روی هم اسید ریختند!
فرمانده انتظامی شهرستان بجنورد از یک مورد اسیدپاشی پدر و پسر روی هم در این شهرستان خبر داد.

۷۰۴ روز پیش
تجاوز به نوجوان معلول در جنوب تهران!
تجاوز به پسربچه‌ای معلول در یکی از محلات جنوب‌غرب تهران؛ پرونده‌ای که در شعبه چهارم دادسرای جنایی تهران به جریان افتاده است.

۷۰۴ روز پیش
عوامل تیراندازی در تربت حیدریه دستگیر شدند
فرماندار تربت حیدریه گفت: عوامل دخیل در حادثه تیراندازی شب گذشته در این شهر شناسایی و دستگیر شده اند.

۷۰۴ روز پیش
بازداشت عوامل آتش زدن مسجدی در تهران / پلیس: دستگیر شدگان تحت تاثیر یک شبکه ماهواره ای بوده اند
بازداشت عوامل آتش زدن مسجدی در تهران / پلیس: دستگیر شدگان تحت تاثیر یک شبکه ماهواره ای بوده اندرئیس پلیس پایتخت از شناسایی و دستگیری تمام عوامل تخریب شیشه‌های بانک و اقدام اخیری که در مقابل یکی از مساجد رخ داده بود خبر داد.

۷۰۵ روز پیش
رابطه نامشروع زن و مرد متاهل رسوایی به بار آورد | مجازات سنگین زن و مرد خائن
رابطه نامشروع زن و مرد متاهل رسوایی به بار آورد | مجازات سنگین زن و مرد خائن«همسرم به دلیل بدبینی به رابطه ما شک کرده و از من شکایت کرد؛ درحالی‌که من به همسرم خیانت نکرده‌ام.»

۷۰۵ روز پیش
خود کشی یک جوان در شازند
خود کشی یک جوان در شازندجوان ۲۱ ساله در شهرستان شازند به زندگی خود پایان داد.

۷۰۵ روز پیش
ازدواج روزانه ۲۰ هزار کودک در جهان
ازدواج روزانه ۲۰ هزار کودک در جهاناجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
بر اساس گزارش مشترک صندوق نجات کودک و بانک جهانی که به تازگی منتشر شده است، در سال حدود هفت و نیم میلیون دختر زیر سن قانونی در جهان ازدواج می‌کنند و نزدیک به ۱۰۰ میلیون دختر به دلیل عدم حمایت قانونی در کشورهایشان در معرض «ازدواج کودکان» قرار دارند.۷۰۵ روز پیش
کشتار مرال‌های زیبا در فصل جفت‌گیری
کشتار مرال‌های زیبا در فصل جفت‌گیریشکارچیان غیرمجاز حیات وحش یک جفت مرال را در جنگل های شهرستان علی آبادکتول شکار کردند.

۷۰۵ روز پیش
تیراندازی در خیابان طالقانی تهران
تیراندازی در خیابان طالقانی تهرانافراد ناشناس با شلیک به شیشه های یک مغازه صنایع دستی در خیابان طالقانی تهران از محل متواری شدند.

۷۰۵ روز پیش
دستگیری عوامل تیراندازی در خیابان طالقانی
دستگیری عوامل تیراندازی در خیابان طالقانیعوامل تیراندازی به یک مغازه در خیابان طالقانی تهران دستگیر شدند.

۷۰۵ روز پیش
دام شیطانی برای مسافر زن
دام شیطانی برای مسافر زنمحمدامین ۱۹ ساله است. او به عنوان راننده در یک آژانس اینترنتی کار می‌کرد که بعد از مدتی اخراج شد، اما دوباره با مدارک جعلی جذب این مرکز شد.

۷۰۵ روز پیش
نگهداری از بیماران روانی به‌خاطر ارتباط پنهانی!
نگهداری از بیماران روانی به‌خاطر ارتباط پنهانی!زنی متاهل به جرم برقراری ارتباط پنهانی با هم دانشگاهی اش به یک سال کار اجباری در مرکز نگهداری بیماران روانی محکوم شد.

۷۰۵ روز پیش
پدر و پسر به یکدیگر اسید پاشیدند
پدر و پسر به یکدیگر اسید پاشیدندفرمانده انتظامی شهرستان بجنورد از یک مورد اسیدپاشی پدر و پسر برروی یکدیگر خبر داد.

۷۰۵ روز پیش
نقشه عجیب شوهر برای جلوگیری از ادامه تحصیل همسرش
نقشه عجیب شوهر برای جلوگیری از ادامه تحصیل همسرش اجتماع > اجتماعی - مردی جوان که با ادامه تحصیل همسرش مخالف بود برای اینکه وی نتواند در آزمون دانشگاه ثبت‌نام کند، نقشه عجیبی کشید.

۷۰۵ روز پیش
تبعید و کار اجباری؛ مجازات رابطه پنهانی
تبعید و کار اجباری؛ مجازات رابطه پنهانیاجتماع > اجتماعی - قضات دادگاه زن و مردی را که به‌صورت پنهانی با یکدیگر رابطه برقرار کرده بودند، به شلاق، تبعید و کار اجباری در مرکز نگهداری بیماران روانی محکوم کردند.

۷۰۵ روز پیش
واکنش وزیر ارتباطات به ماجرای تجاوز راننده اسنپ به زن مسافر
واکنش وزیر ارتباطات به ماجرای تجاوز راننده اسنپ به زن مسافروزیر ارتباطات گفت: کسب وکارهای نوپای حوزه حمل و نقل فرصت مناسبی برای بهبود فضای نامناسب حمل ونقل شهری دارند.

۷۰۵ روز پیش
تجاوز، اسنپ را به درسر انداخت | واکنش دادستان تهران به جنجال «تجاوز راننده اسنپ»
تجاوز، اسنپ را به درسر انداخت | واکنش دادستان تهران به جنجال «تجاوز راننده اسنپ»تجاوز، اسنپ را به درسر انداخت | دادستان تهران به ماجرای «تجاوز راننده اسنپ» به زن مسافر واکنش نشان داد. در این پرونده، یک راننده اسنپ زن مسافری را مورد تعرض جنسی قرار داد و ادعا کرد در آن لحظه تحت تاثیر مصرف مواد مخدر بوده است. دادستان تهران گفت: قرار بود به مردم خدمت شود نه این که راننده اسنپ، زنی را به تپه‌ها ببرد و به او تجاوز کند!

۷۰۵ روز پیش
عاملان تخریب بانک‌ها در تهران بازداشت شدند
عاملان تخریب بانک‌ها در تهران بازداشت شدندرئیس پلیس پایتخت از دستگیری عاملان تخریب بانک‌ها در سطح شهر تهران خبر داد.

۷۰۵ روز پیش
محکومیت عجیب زن شوهردار به خاطر رابطه با مرد متأهل | ناهید به تیمارستان تبعید شد
محکومیت عجیب زن شوهردار به خاطر رابطه با مرد متأهل | ناهید به تیمارستان تبعید شدزن متاهل به جرم برقراری رابطه نامشروع با مرد متأهل هم دانشگاهی به یک سال کار اجباری در مرکز نگهداری بیماران روانی محکوم شد. هر دو طرف این رابطه پنهانی بیشرمانه و خیانت به همسرانشان به شلاق محکوم شدند.

۷۰۵ روز پیش
تجاوز به زن جوان ساده لوح توسط دو جوان شیطان صفت
تجاوز به زن جوان ساده لوح توسط دو جوان شیطان صفتزن جوانی که با اعتماد بیجا و بی توجه به هشدارهای پلیس سوار خودرو شخصی شد، مورد تجاوز جنسی و آزار و اذیت دو جوان پلید قرار گرفت.

۷۰۵ روز پیش
درخواست زن ۶۰ ساله برای طلاق
زن سالخورده بعد از ۴۰ سال زندگی مشترک با همسر خسیس اش، سرانجام طاقت از دست داد و راهی دادگاه خانواده شد تا راه زندگی‌اش را از شوهر جدا کند.

۷۰۵ روز پیش
اسیدپاشی پدر و پسر در بجنورد
فرمانده انتظامی شهرستان بجنورد از وقوع اسیدپاشی در مرکز خراسان شمالی خبر داد و گفت: پدر و پسر بجنوردی در این حادثه دچار آسیب شدند.

۷۰۵ روز پیش
تیراندازی به مغازه صنایع دستی در خیابان طالقانی
افراد ناشناس دقایقی پیش با شلیک به شیشه های یک مغازه صنایع دستی در خیابان طالقانی از محل متواری شدند.

۷۰۵ روز پیش
۳۰۰ ساعت خدمات عمومی، مجازات پدر عصبانی
پدر عصبانی به دنبال رفتارهای ناهنجار دختر ۱۵ ساله اش را کتک زد و او را وادار کرد که در مقابل خواهر وبرادرش دست خود را درون چاه فاضلاب کند.

۷۰۵ روز پیش
توزیع مشروبات الکلی در بطری «دلستر»!
توزیع مشروبات الکلی در بطری «دلستر»! اعضای باندی که پس از تولید مشروبات الکلی، آن‌ها را در بطری‌های ماءالشعیر یک کارخانه معروف داخلی بسته بندی کرده و در قالب بسته‌های ماءالشعیر آن‌ها را منتقل می‌کرده و در اختیار مشتریان خود قرار می‌دادند در شهرک غرب دستگیر شدند.

۷۰۵ روز پیش
گم‌ شدن دو مهندس راه در جاده زندگی
عروس و داماد جوانی که هر دو فارغ‌التحصیل رشته مهندسی راه و ساختمان بودند در رؤیاهایشان زندگی مشترک را چون جاده‌ای باصفا و دل‌انگیز تصور می‌کردند وخیلی زود کاشانه‌ای از عشق ساختند. اما این بنای سست بنیاد که در مسیـــــــــــری پر سنگلاخ پا گرفته بود پس از ۴ ماه در هجوم طوفان طلاق قرار گرفت.

۷۰۵ روز پیش
تهدید به رابطه شیطانی با تهیه فیلم غیر اخلاقی
جوانی که با تهیه یک کلیپ از دختر جوانی و تهدید به انتشار آن وی را مجبور به برقراری رابطه کرده بود، با صدور قرار بازداشت موقت راهی زندان شد.

۷۰۵ روز پیش

صفحه ۱۹ از ۳۹ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
19
20 21 22 23 24 صفحه بعد صفحه آخر