یکشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۷
حوادث ایران و جهان
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
تقدیر از امدادگران ارتفاعات دنا
تقدیر از امدادگران ارتفاعات دناجلسه هماهنگی ادامه عملیات جست‌وجو و انتقال پیکر مسافران پرواز تهران–یاسوج با حضور رئیس سازمان امدادونجات جمعیت هلال‌احمر در استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار و در این جلسه از امدادگران حاضر در ارتفاعات دنا تقدیر شد.

۱ روز پیش
وزیر ارتباطات عضو داوطلب جمعیت هلال احمر شد
وزیر ارتباطات عضو داوطلب جمعیت هلال احمر شدوزیر ارتباطات عضو داوطلب جمعیت هلال احمر شد.

۱ روز پیش
فردا، روز «ساعت زمین» است
رویداد جهانی ساعت زمین با هدف هشدار در خصوص تغییرات اقلیمی فردا شب از ساعت ۲۰.۳۰ تا ۲۱.۳۰ در سراسر جهان با خاموش کردن چراغ‌ها اجرا می‌شود.

۱ روز پیش
محدودیتی در عرضه گوشت و مرغ وجود ندارد
مدیر عامل شرکت پشتیبانی امور دام گفت: برای توزیع گوشت قرمز،مرغ و تخم مرغ محدودیتی قائل نیستیم و به هر میزانی که تقاضا باشد،آمادگی توزیع وجود دارد.

۱ روز پیش
وزیر ارتباطات عضو داوطلب هلال احمر شد
وزیر ارتباطات عضو داوطلب هلال احمر شد وزیر ارتباطات عضو داوطلب جمعیت هلال احمر شد.

۱ روز پیش
دستگیری سارق زورگیر و کیف قاپ در شرق تهران
رئیس کلانتری 128 تهران نو از دستگیری سارق زورگیر و کیف قاپ خبر داد.

۱ روز پیش
شهردار تهران مایل به استعفا نیست
مشاور شهردار تهران گفت ضمن اشاره به اینکه نجفی مایل به کناره‌گیری نیست،گفت:اعضای شورای شهر هرگز مایل به پذیرش استعفای وی نیستند.

۱ روز پیش
حسگری که مراقب غذای شماست!
حسگری که مراقب غذای شماست! دانشمندان آمریکایی موفق شدند حسگری ابداع کنند که غذای مصرف شده را بررسی می‌کند.

۱ روز پیش
نشانه‌های آغاز جنگ سرد بین روسیه و آمریکا
سخنگوی کاخ کرملین مقر ریاست جمهوری روسیه اعلام کرد: نشانه های آغاز جنگ سرد بین روسیه و آمریکا در حال افزایش است.

۱ روز پیش
حقوق سرباز معلمان واریز شد
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزیر آموزش و پرورش از آغاز پرداخت بخشی از حق‌الزحمه امتحانات و خرید خدمات از امروز خبر داد و گفت: تمام حقوق سرباز معلمان و بخشی از حق‌التدریس معلمان رسمی و اضافه کار اداری در حال پرداخت است.

۱ روز پیش
/ لیست اخبار آسیب های اجتماعی
تجاوز دوقلو ها به دختر جوان | «با تهدید چاقو آزارم دادند»
تجاوز دوقلو ها به دختر جوان | «با تهدید چاقو آزارم دادند»تجاوز دوقلوها به دختر جوان | دو برادر دوقلوی تهرانی سوار خودرو پدرشان بودند که دختر جوانی را در خیابان دیدند و نقشه ای شیطانی برای او ریختند. دوقلوها در پوشش مسافرکش دختر جوان را سوار ماشین کردند و پس از چند دقیقه راه را عوض کردند و دختر جوان را در ماشین مورد تجاوز جنسی قرار دادند. تجاوز دوقلوها به دختر جوان البته مخفی نماند...

۵۶ روز پیش
داستان تجاوز به هانیه | مرد شیشه ای چه بلایی سر دختر بی گناه آورد؟
داستان تجاوز به هانیه | مرد شیشه ای چه بلایی سر دختر بی گناه آورد؟داستان تجاوز به هانیه آن قدر تلخ و وحشتناک است که دل هر خواننده ای را به درد می آورد. هانیه دختر ۴ ساله افغان، از زمانی که مادرش به افغانستان برگشت، مجبور شد با پدری زندگی کند که به شیشه اعتیاد داشت... پدر معتاد چندی پیش به دختر ۴ ساله خود تجاوز می کند و می گریزد! حالا هانیه مانده و دربدری و سرگردانی، در حالی که هیچ کس او را نمی خواهد...

۶۱ روز پیش
حیله سیاه مرد شیطان صفت برای آزار جنسی دانش آموزان
حیله سیاه مرد شیطان صفت برای آزار جنسی دانش آموزانشیطان صفتی که با دسیسه‌ای ماهرانه، پسران دانش‌آموز را به بهانه کمک در انتقال یک گلدان، ربوده وپس ازکشاندن‌شان به‌کانال آب، نقشه سیاهش را اجرا می‌کرد با ردیابی‌های پلیسی به دام افتاد.

۶۱ روز پیش
تجاوز به عروس ۱۸ ساله در شب عروسی +عکس | متهم: عاشق عروس بودم!
تجاوز به عروس 18 ساله در شب عروسی +عکس | متهم: عاشق عروس بودم!تجاوز به عروس ۱۸ ساله در شب عروسی | عروس ۱۸ ساله اهل کامبوج، در شب عروسی مورد تجاوز جنسی قرار گرفت. در حالی که تازه داماد از فرط خوردن نوشیدنی های الکلی خوابش برده بود، مرد غریبه به اتاق عروس وارد شد و به او تجاوز کرد. مرد متجاوز مدعی است عاشق عروس بوده و به خاطر بی پولی نتوانسته با او ازدواج کند!

۶۱ روز پیش
پدر شیطان صفت، به دختر ۴ ساله اش تجاوز کرد | کودک آزاری توسط پدر
پدر شیطان صفت، به دختر 4 ساله اش تجاوز کرد | کودک آزاری توسط پدرپدر شیطان صفت، به دختر ۴ ساله اش تجاوز کرد | پدر و مادر خوانده دختربچه چهار ساله وقتی فهمیدند این کودک مورد آزار و اذیت شیطانی پدر معتادش قرار گرفته، فرزندخوانده‌شان را به دادگاه بردند تا او را تحویل دهند. این در حالی بود که سازمان بهزیستی نیز حاضر به پذیرش او نشده و این کودک با سرنوشتی مبهم در مسیر دادگاه وکلانتری، سرگردان مانده است.

۶۲ روز پیش
آزار جنسی ده‌ها کارمند زن سازمان ملل
آزار جنسی ده‌ها کارمند زن سازمان مللیک روزنامه انگلیسی نوشت که تعدادی از کارکنان زن سازمان ملل مورد آزار و اذیت جنسی قرار گرفته‌اند اما به دلیل ترس از پیامدهای شکایت در این زمینه سکوت کرده‌اند.

۶۲ روز پیش
تعرض جنسی به زنان در ماشین | زن شجاع، مرد متجاوز را رسوا کرد
تعرض جنسی به زنان در ماشین | زن شجاع، مرد متجاوز را رسوا کردتعرض جنسی به زنان در ماشین | زمانی‌که در نزدیکی محل سکونت به راننده اعلام کردم که کمی جلوتر پیاده خواهم شد. ناگهان راننده خودرو را متوقف کرد و به‌سرعت به عقب ماشین آمد، به من حمله‌ور شد و با دست، دهان و گلویم را گرفت. او به زور مرا به صندلی جلو برد و درهای ماشین را قفل کرد و مرا مورد آزارواذیت قرار داد.

۶۲ روز پیش
ماجرای تجاوز به زنان جوان در کرج | حمله به زن جوان در اتاق خواب
ماجرای تجاوز به زنان جوان در کرج | حمله به زن جوان در اتاق خوابماجرای تجاوز به زنان جوان در کرج | زندان کرج دیروز شاهد اعدام دو مرد شیطان صفت بود، که هر دو به جرم تجاوز به زنان زندانی شده بودند... یکی از قربانیان درباره ماجرای تجاوز می گوید: در اتاق خواب خانه خوابیده بودم که ناگهان مرد ناشناسی وارد اتاق شد... وحشتزده ازخواب پریدم. مقاومتم بی‌فایده بود چرا که او بشدت مرا کتک زد و بی‌توجه به التماس‌هایم به من تجاوز کرد و گریخت.

۶۵ روز پیش
جام جم آنلاین - اعدام ۲ آزارگر در زندان
جام جم آنلاین - اعدام 2 آزارگر در زندان دو مرد جوان که در پرونده‌هایی جداگانه به اتهام آزار و اذیت زنان به اعدام محکوم شده بودند، دیروز در یکی از زندان‌های کرج به دار مجازات آویخته شدند.

۶۵ روز پیش
اعدام دو متجاوز در کرج
دو شیطان صفت که درجنایت‌های سیاه جداگانه دو زن را هدف تجاوز قرارداده بودند سحرگاه دیروز در ندامتگاه مرکزی کرج به دار مجازات آویخته شدند.

۶۵ روز پیش
تجاوز گروهی به دختر ۱۵ ساله +عکس | بدن عریان دختر در نزدیکی مدرسه پیدا شد
تجاوز گروهی به دختر 15 ساله +عکس | بدن عریان دختر در نزدیکی مدرسه پیدا شدتجاوز گروهی به دختر ۱۵ ساله | تجاوز وحشیانه گروهی به دختر نوجوان در هند، بخشی از این ماجرای دردناک بود. مردان شیطان صفت پس از تجاوز جنسی، دختر ۱۵ ساله را با ضربات چاقو مثله کردند و بدن عریان دختر را در کانال آب انداختند. جنازه خون آلود دختر در حوالی مدرسه اش پیدا شد...

۶۶ روز پیش
جام جم آنلاین - جزئیات تجاوز مربی آمریکایی به ورزشکار زن +عکس
جام جم آنلاین - جزئیات تجاوز مربی آمریکایی به ورزشکار زن +عکس در ادامه سلسله افشاگری های ورزشکاران زن در سراسر جهان یکی از مشهورترین زنان ورزشکار در چند سال اخیر نیز لب به افشاگری های تکان دهنده ای زد تا باز هم این موضوع توجهات زیادی را به خود جلب کند.

۶۷ روز پیش
اعدام به جرم تجاوز به دختر جوان
جوانی افغان که متهم است دختری ایرانی را در جوی آب مورد تعرض قرار داده، به اعدام، ١٠ سال حبس و شلاق محکوم شد.

۶۷ روز پیش
تجاوز به دختر نوجوان در جوی آب | ماجرای آزار وحشیانه دختران توسط جوان موتورسوار
تجاوز به دختر نوجوان در جوی آب | ماجرای آزار وحشیانه دختران توسط جوان موتورسوار تجاوز به دختر نوجوان در جوی آب | دختر ۱۶ ساله از مترو بیرون آمده بود که جوان موتورسوار به او نزدیک شد و به جوی آب پرتابش کرد. تا دختر خواست از جوی عمیق بیرون بیاید، پسر شیطان صفت بالای سرش رفت و پس از تجاوز جنسی به دختر، طلا و موبایل او را دزدید و فرار کرد. متجاوز ۱۹ ساله فکرش را هم نمی کرد که پدر دختر بتواند پیدایش کند...

۶۷ روز پیش
تجاوز به چپ، سه کشته به جا گذاشت
رییس پلیس راه استان کرمانشاه گفت: تجاوز به چپ ‌یک دستگاه خودرو پژو ۴۰۵ سه سرنشین آن را به کام مرگ کشاند.

۶۸ روز پیش
جام جم آنلاین - دردسر سکوت در برابر آزار دختر مسافر +عکس
جام جم آنلاین - دردسر سکوت در برابر آزار دختر مسافر +عکس سکوت پسر مسافر در مقابل آزار و اذیت شیطانی دختر جوان، او را به دردسر انداخت. تحقیقات برای یافتن راننده شیطان‌ صفت ادامه دارد.

۶۸ روز پیش
رابطه پنهانی ام با قاسم آینده ام را تباه کرد! | پلیس مرد متجاوز را دستگیر کرد
رابطه پنهانی ام با قاسم آینده ام را تباه کرد! | پلیس مرد متجاوز را دستگیر کردرابطه پنهانی ام با قاسم آینده ام را تباه کرد! | آن ها مرا فریب دادند و سیاه بختم کردند هیچ گاه فکر نمی کردم ماجرای یک دوستی خیابانی به جایی کشیده شود که همه هستی و آینده ام را از دست بدهم با این رسوایی که به بار آمده است نمی دانم چگونه به چشمان پدرم نگاه کنم که شبانه روز زحمت کشید تا من به مدارج علمی بالا برسم و یا چگونه با مادری روبه رو شوم که با هزاران امید و آرزو مرا روانه شهر دیگری کرد تا روزی خوشبختی و سعادت مرا نظاره گر باشد و...

۶۸ روز پیش
تجاوز مرگبار به ۱۲ دختربچه | جسد زینب ۷ ساله در سطل زباله پیدا شد
تجاوز مرگبار به 12 دختربچه | جسد زینب 7 ساله در سطل زباله پیدا شدتجاوز به ۱۲ دختربچه | تنها در طول یک سال در شهری کوچک ۱۲ دختر بچه مورد تجاوز قرار گرفته و کشته شده اند. نام این شهر کوچک، کاسور در ایالت پنجاب پاکستان است؛ جایی که جنازه زینب، آخرین قربانی تجاوز جنسی مرگبار، در سطل زباله ای پیدا شده است. فعالان در شبکه های اجتماعی به وضعیت اسفبار کاسور معترضند...

۷۰ روز پیش
راننده ای که به زنان تجاوز می کرد دستگیر شد | مرد متجاوز زندانی شد
راننده ای که به زنان تجاوز می کرد دستگیر شد | مرد متجاوز زندانی شدراننده ای که به زنان تجاوز می کرد دستگیر شد | علیرضا ۴۲ ساله متهم است که پاییز امسال سه زن را در پوشش مسافربر سوار خودروی پرایدش کرده و آنها را مورد آزار قرار داده بود.

۷۳ روز پیش
آخرین ملاقات پدر قاتل «ستایش» با پسرش
روزنامهشهروند نوشت: به پایان قصه رسیدیم؛ قصه‌ای که از آن یکشنبه تلخ شروع شد؛ یکشنبه ٢٢فروردین ٩٥. دختربچه ٦ساله‌ای به نام «ستایش قریشی» به طرز دلخراشی به قتل رسید. قاتل امیرحسین ١٦ساله بود، پسر همسایه‌ای که به ستایش تجاوز کرد و او را با چاقو به قتل رساند.

۷۷ روز پیش
جام جم آنلاین - تجاوز معلم هلندی به شاگردش
جام جم آنلاین - تجاوز معلم هلندی به شاگردشمعلم ۴۰ ساله هلندی که پس از اتمام کلاس درس به شاگرد ۱۳ ساله خود تجاوز کرده بود، به ۳۰ ماه حبس محکوم شد.

۷۷ روز پیش
قاتل ستایش اعدام شد | اجرای حکم قصاص قاتل ستایش قریشی؛ صبح امروز
قاتل ستایش اعدام شد | اجرای حکم قصاص قاتل ستایش قریشی؛ صبح امروز قاتل ستایش اعدام شد | صبح امروز امیرحسین قاتل ستایش قریشی اعدام شد. امیرحسین پسر نوجوان ۱۶ ساله ای بود که در ۲۲ فروردین ۹۵ پس از تجاوز و آزار و اذیت جنسی ستایش قریشی دختر بچه افغان تبار، او را به طرز فجیعی به قتل رساند. قاتل ستایش در زمان اجرای حکم ۱۸ سال تمام داشت. تلاش های خانواده قاتل ستایش برای رضایت گرفتن سودی نداشت و قاتل ستایش اعدام شد.

۷۷ روز پیش
رابطه نامشروع عمه و برادرزاده + عکس | عمه ای که به برادر زاده ۱۴ ساله اش تجاوز کرد
رابطه نامشروع عمه و برادرزاده + عکس | عمه ای که به برادر زاده 14 ساله اش تجاوز کردعمه ای که به برادر زاده ۱۴ ساله اش تجاوز کرد | آنجلا گات به اتهام رابطه جنسی با پسر ۱۴ ساله در حالی دادگاهی شد که مدعی است این کار درحالی که در وضعیت مستی بسر می برده صورت گرفته است. با این ادعا رسیدگی به پرونده از مسیر عادی خارج شده بود.

۷۷ روز پیش
تجاوز به دختر ۱۱ ساله همسایه | دام شیطانی برای دختر همسایه
تجاوز به دختر 11 ساله همسایه | دام شیطانی برای دختر همسایهتجاوز به دختر ۱۱ ساله همسایه | مرد جوان با همدستی دوست افغانش، دختر ۱۱ ساله همسایه را به بهانه خوردن کباب به خانه‌اش کشاند و او را در دام شیطانی خود گرفتار کرد.

۸۲ روز پیش
دستگیری مرد متجاوز به دختر دانشجو در راه آزمون وکالت!
دستگیری مرد متجاوز به دختر دانشجو در راه آزمون وکالت!در پی دستگیری جوانی که سوار بر یک پراید سفید، زنان و دختران جوان را به‌عنوان مسافر در خیابان‌های خلوت تهران می‌ربود و به آنان تعرض می‌کرد، پلیس آگاهی تهران بزرگ از بانوانی که به دام این خفاش افتاده‌اند درخواست کرد برای شناسایی متهم و طرح شکایت به اداره آگاهی تهران بزرگ مراجعه کنند. پرونده این ماجرا چندی قبل وبه دنبال شکایت زن جوانی و با دستور بازپرس شعبه دوم دادسرای ناحیه ۲ تهران، در اختیار اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفته بود.

۸۲ روز پیش
متهم: تجاوز نکردم، این زن همسرم است
مردی که از سوی زنی متهم به تعرض شده‌ است، ادعا کرد که این زن همسرش است و از طریق سایت با او آشنا شده و عقدش کرده ‌است.

۸۳ روز پیش
رابطه نامشروع، پای دختر دانشجو را به کلانتری باز کرد | پسر متجاوز فرار کرد
رابطه نامشروع، پای دختر دانشجو را به کلانتری باز کرد | پسر متجاوز فرار کردرابطه نامشروع، پای دختر دانشجو را به کلانتری باز کرد | دختر ۲۱ ساله که صدای گریه‌هایش سکوت کلانتری را شکسته و صورتش غرق اشک بود، از رابطه‌اش با یک پسر جوان گفت.

۸۶ روز پیش
زنان قربانی تجاوز جنسی چگونه فریب می خورند؟ | ترفندهای تجاوزگران
زنان قربانی تجاوز جنسی چگونه فریب می خورند؟ | ترفندهای تجاوزگرانزنان قربانی تجاوز و آزار جنسی چگونه فریب می خورند؟ | در همین صفحه حوادث آفتاب، هر روز اخباری درباره زنانی می خوانیم که قربانی تجاوز و آزار جنسی شده اند. زنان و دخترانی که فریب تبهکاران را خورده اند و در عین ناباوری ضربات جبران ناپذیری را متحمل شده اند. اما ترفندهای تجاوزگران و بیماران جنسی برای فریفتن زنان چیست؟

۸۶ روز پیش
مهندس بیکار متهم به تعرض به زن سرطانی
مهندس جوان که متهم است زنی بیمار را مورد آزار و اذیت قرار داده ‌است، برای بار دوم پای میز محاکمه رفت.

۸۷ روز پیش
قتل دختر روس پس از تجاوز
پلیس در حالی جسد دختر جوان را پیدا کرده که بررسی‌ها نشان می‌داد پیش از قتل به او تجاوز شده است.

۸۸ روز پیش

صفحه ۲ از ۳۹ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 1
2
3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 صفحه بعد صفحه آخر