چهارشنبه ۹ فروردین ۱۳۹۶
حوادث ایران و جهان
hamchap.ir
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
/ لیست اخبار آسیب های اجتماعی
شوخی عجیب ۳ پسر پولدار با دختر ورزشکار
شوخی عجیب ۳ پسر پولدار با دختر ورزشکار۳ پسر جوان وقتی در یکی از خیابان‌های شمال پایتخت مشغول تفریح بودند با دیدن دختر جوانی که سگی همراه داشت، نقشه عجیبی کشیدند.

۲۰۷ روز پیش
کاهش فاصله ازدواج و طلاق در کشور
کاهش فاصله ازدواج و طلاق در کشورهمشهری آنلاین: رئیس سازمان بهزیستی کشور گفت: فاصله میان ازدواج و طلاق در کشور کاهش یافته است.

۲۰۸ روز پیش
محاکمه دالتون ورامین به اتهام ربودن زن جوان
محاکمه دالتون ورامین به اتهام ربودن زن جوانمرد شرور که به‌دلیل سوابق متعدد کیفری‌اش به دالتون ورامین معروف شده در آخرین شرارتش زنی را با تهدید چاقو ربود و وی را یک هفته زندانی و شکنجه کرد.

۲۰۹ روز پیش
خودکشی ۲ نوجوان متاثر از شبکه‌های اجتماعی
خودکشی ۲ نوجوان متاثر از شبکه‌های اجتماعیرئیس مرکز تشخیص و پیشگیری پلیس فتا ناجا از خودکشی دو دختر نوجوان تهرانی خبرداد که تحت تاثیر کانالی خاص در یکی از شبکه‌های اجتماعی قرار گرفته بودند.

۲۱۰ روز پیش
۱۰ سال زندان به‌خاطر بدهی ۲ میلیونی به خواهر!
نیکوکار البرزی که تاکنون مقدمات آزادی ده‌ها زندانی بدهکار را فراهم کرده است، به یک زن درمانده برای رهایی از زندان نیز آزادی هدیه کرد. این زن به ۶ ماه زندان و ردمال محکوم شده بود اما با گذشت ۱۰ سال نتوانسته بود خسارت شاکی پرونده را جبران کند و به همین خاطر روزهای سختی را در حسرت و انتظار پشت میله‌های زندان می‌گذراند.

۲۱۲ روز پیش
طلاق در آمریکا فصلی است
طلاق در آمریکا فصلی استهمشهری آنلاین: محققان دانشگاه واشنگتن با بررسی پرونده‌های طلاقی که از سال ۲۰۰۱ تا ۲۰۱۵ ثبت شده بودند، نشان دادند که آمار طلاق دو ماه از سال افزایش پیدا می‌کند.

۲۱۸ روز پیش
مجلس قانون استفاده از سلاح سرد را اصلاح خواهد کرد
مجلس قانون استفاده از سلاح سرد را اصلاح خواهد کردجلیل رحیمی‌جهان‌آبادی: کلیات لایحه ممنوعیت توزیع، خرید و فروش و واردات سلاح سرد چند روز قبل در مجلس تصویب شد.

۲۱۸ روز پیش
معمای مرگ دختر جوان در مهمانی شبانه
معمای مرگ دختر جوان در مهمانی شبانهمرگ مرموز دختر ۱۹ ساله که همراه ۵پسر به مهمانی در باغ رفته بود، تیم جنایی را با یک معما روبه‌رو کرده است.

۲۱۸ روز پیش
افزایش ۶۰ درصدی جرایم فضای مجازی در کشور
افزایش ۶۰ درصدی جرایم فضای مجازی در کشوررئیس پلیس فتای کشور گفت: طبق آخرین آمارها ۷۰ درصد جرایم صورت گرفته در کشور در حوزه فضای مجازی بوده که نسبت به‌مدت مشابه سال گذشته با افزایش ۶۰درصدی همراه بوده است.

۲۱۸ روز پیش
شناسایی ۱۲ باند ساماندهی تکدی گری در تهران
شناسایی ۱۲ باند ساماندهی تکدی گری در تهران همشهری آنلاین: فرماندار شهرستان تهران گفت: بیش از ۱۲ باند ساماندهی تکدی گری در مناطق مختلاف پایتخت شناسایی و برای اقدام و پیگیری قانونی به نیروی انتظامی معرفی شدند.

۲۲۰ روز پیش
انتقامجویی دوبرادر از آدم‌ربایان
انتقامجویی دوبرادر از آدم‌ربایاندو برادر افغان وقتی متوجه شدند خواهر ۱۶ساله‌شان در دام ۵ متجاوز گرفتار شده، تصمیم به انتقام‌جویی گرفتند.

۲۲۰ روز پیش
طناب دار بر گردن ۲ متجاوز
طناب دار بر گردن ۲ متجاوز۲ مرد که با ربودن دختری جوان در شهرستان پارسیان استان هرمزگان او را به بیابان‌های اطراف شهر کشانده و قربانی نقشه شوم خود کرده بودند، سحرگاه دیروز در ملأعام به دار مجازات آویخته شدند.

۲۲۲ روز پیش
۳ ساعت شکنجه پایان دوستی تلگرامی با دختر نوجوان
۳ ساعت شکنجه پایان دوستی تلگرامی با دختر نوجواندوستی دختر و پسر ۱۴ ساله در تلگرام پایان خوشی نداشت. پدردختر وقتی پی به این رابطه برد، پسرنوجوان را با زور به خانه‌اش کشاند و تا حد مرگ وی را کتک زد.

۲۲۵ روز پیش
آزادی دختر ۱۳ ساله پس از ۶ ماه اسارت در چنگال معلمش +‌عکس
آزادی دختر 13 ساله پس از 6 ماه اسارت در چنگال معلمش +‌عکسدختر دانش آموزی که توسط معلم مدرسه ربوده شده بود،‌ بعد از ۶ ماه به آغوش خانواده برگشت.

۲۲۶ روز پیش
۲ روایت در پرونده آدم‌ربایی
۲ روایت در پرونده آدم‌رباییتحقیقات برای رازگشایی از پرونده‌ای که هر دو طرف آن، یکدیگر را متهم به آدم‌ربایی و اجرای نقشه شیطانی می‌کنند در دادسرای جنایی تهران آغاز شده است.

۲۲۷ روز پیش
هشدار؛ زنان سرپرست خانوار جوان‌تر شده‌اند
هشدار؛ زنان سرپرست خانوار جوان‌تر شده‌اندرئیس ستاد توانمندسازی زنان سرپرست خانوار شهرداری تهران گفت: ما اطلاعات ستاد را در بازه زمانی ۸ ساله بررسی کرده و به این نتیجه رسیدیم که سن سرپرستی خانوار توسط زنان از ۵۰ به ۴۰ سال کاهش پیدا کرده و در عین حال، آمار خانم‌هایی که به‌دلیل طلاق و بدسرپرستی مسئولیت سرپرستی خانوار را بر عهده گرفته‌اند افزایش پیدا کرده، ضمن اینکه تعداد فرزندان به کمتر از ۲بچه رسیده است.

۲۲۷ روز پیش
نقشه آسیب‌های اجتماعی کشور تدوین شد
نقشه آسیب‌های اجتماعی کشور تدوین شد همشهری آنلاین: در حال حاضر نقشه آسیب‌ها در کشور تدوین و آماده شده و اکنون مسئولان کشور نقاط آسیب در کشور را کاملا در تمامی مناطق جغرافیایی مختلف، بخش‌ها و حتی شهرستان‌ها شناسایی و نقاط بحران‌خیز را نیز مشخص کرده‌اند و راه‌حل‌ها نیز پیدا شده است.

۲۲۷ روز پیش
معرفی ۴ پاتوق گدایان تهران| درآمد سرشاخه‌ها | پدیده‌ای به نام حقوق تکدی‌گری
معرفی ۴ پاتوق گدایان تهران| درآمد سرشاخه‌ها | پدیده‌ای به نام حقوق تکدی‌گریهمشهری آنلاین: معاون حمایت‌های اجتماعی سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران گفت: طرح جمع‌آوری متکدیان از سطح پایتخت با همکاری شهرداری، بهزیستی، نیروی انتظامی، قوه قضائیه، فرمانداری و غیره در حال اجراست و از ۹ تا ۱۹ مردادماه ۷۰۰ متکدی جمع‌آوری شده‌اند.

۲۲۸ روز پیش
جزای نقدی و حبس در انتظار منتشرکنندگان تصاویر خصوصی افراد در پیام‌رسان‌های موبایلی
جزای نقدی و حبس در انتظار منتشرکنندگان تصاویر خصوصی افراد در پیام‌رسان‌های موبایلیرئیس پلیس فتا فرماندهی انتظامی استان گیلان از جزای نقدی و حبس به عنوان مجازات منتشرکنندگان تصاویر خصوصی افراد در فضای مجازی و پیام‌رسان‌های موبایلی خبر داد.

۲۳۰ روز پیش
وزارت کشور خبر داد: بررسی موضوع کودک فروشی در شورای اجتماعی
وزارت کشور خبر داد: بررسی موضوع کودک فروشی در شورای اجتماعیهمشهری آنلاین: دبیر ستاد مرکزی صیانت از حریم امنیت عمومی وحقوق شهروندی وزارت کشور گفت: موضوع فروش کودکان در شورای اجتماعی این وزارتخانه مطرح شده و در حال رسیدگی است.

۲۳۰ روز پیش
جمع‌آوری ۶۰۰ گدای پاکستانی و افغانی در یک منطقه تهران
جمع‌آوری ۶۰۰ گدای پاکستانی و افغانی در یک منطقه تهرانهمشهری آنلاین: معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۱۷ تهران از شناسایی و جمع‌آوری ۶۰۰ تبعه خارجی که در این منطقه اقدام به تکدی‌گری می‌کردند خبر داد.

۲۳۰ روز پیش
یک کشته، ۱۰۸ مجروح و ۷۰ بازداشتی در پی درگیرهای مردم بلداجی
یک کشته، ۱۰۸ مجروح و ۷۰ بازداشتی در پی درگیرهای مردم بلداجیهمشهری آنلاین: عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: در پی بروز درگیری مردم بلداجی، یک نفر کشته، ۱۰۸ نفر نیز مجروح حدود ۷۰ نفر بازداشت شدند و به همین دلیل کمیسیون امنیت ملی به موضوع ورود کرد که گزارش این حادثه در نشست ۱۹ مرداد قرائت می‌شود.

۲۳۲ روز پیش
دام فیزیوتراپ قلابی برای زن ماساژور
دام فیزیوتراپ قلابی برای زن ماساژورمرد جوان خودش را فیزیوتراپ معرفی و ادعا می‌کرد با همکاری یکی از بازیگران مشهور قصد دارد یک مرکز درمانی راه‌اندازی کند، اما همه این حرف‌ها بخشی از نقشه سیاه او برای یک زن ماساژور بود.

۲۳۲ روز پیش
اسارت دختر فراری برای بیگاری
دختر ۲۰ ساله وقتی از خانه فرار کرد نمی‌دانست سرنوشتی شوم در انتظارش است.

۲۳۳ روز پیش
حمله وحشیانه به یک زن در پارک/ مجرم بلافاصله دستگیر شد + عکس
مرد بی‌شرمی که جنایت هولناکی را رقم زده بود، به ۱۲ سال زندان محکوم شد.

۲۳۳ روز پیش
نقشه شوم سرنشینان پراید شیشه دودی
نقشه شوم سرنشینان پراید شیشه دودی۲ پسر جوان سوار بر پرایدشیشه دودی زنان و دختران را شکار و قربانی نقشه شوم خود می‌کردند.

۲۴۰ روز پیش
آتش‌ در مجتمع پتروشیمی بیستون دوباره شعله‌ور شد
آتش‌ در مجتمع پتروشیمی بیستون دوباره شعله‌ور شدشعله‌های آتش مخزن پتروشیمی بیستون که خاموش شده بود مجدداً زبانه کشید.

۲۴۱ روز پیش
احداث خانه‌های امن در ۱۸ استان| ثبت ۱۹ طلاق در هر ساعت در کشور
احداث خانه‌های امن در ۱۸ استان| ثبت ۱۹ طلاق در هر ساعت در کشورهمشهری آنلاین: مدیر کل دفتر امور آسیب دیدگان بهزیستی کشور از احداث خانه های امن در ۱۸استان کشور خبر داد.

۲۴۵ روز پیش
توریست فرانسوی متجاوزان را بخشید
توریست فرانسوی متجاوزان را بخشیدپرونده جنجالی ۳ مرد افغان که متهم هستند زنی فرانسوی را در فرحزاد مورد آزار و اذیت قرار داده بودند با اعلام رضایت توریست فرانسوی وارد مرحله تازه‌ای شد.

۲۴۵ روز پیش
۵۰ درصد طلاق‌ها طی ۵ سال اول ازدواج است
۵۰ درصد طلاق‌ها طی ۵ سال اول ازدواج استهمشهری آنلاین: مدیر کل دفتر ازدواج و تعالی خانواده وضعیت ازدواج در کشور را نگران‌کننده عنوان کرد و گفت؛ ۵۰ درصد طلاق‌ها در ۵ سال اول زندگی رخ می‌دهد

۲۴۶ روز پیش

صفحه ۲ از ۴ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 1
2
3 4 صفحه بعد صفحه آخر