دوشنبه ۷ فروردین ۱۳۹۶
حوادث ایران و جهان
hamchap.ir
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
/ لیست اخبار آسیب های اجتماعی
جولایی: آمار زندانیان مهریه تغییری ندارد؛ ۲۰۱۲ بدهکار مهریه در کشور وجود دارد
جولایی: آمار زندانیان مهریه تغییری ندارد؛ ۲۰۱۲ بدهکار مهریه در کشور وجود داردمدیرعامل ستاد دیه کشور گفت: هر چند در استان‌هایی تعداد زندانیان بدهی مالی مهریه تغییر داشته، اما طی آمار چند سال گذشته تعداد ۲۰۰۰ زندانی مهریه در مجموع هیچ تغییری نداشته است.

۲۴۵ روز پیش
الکل‌هایی با طعم مرگ؛ بیشترین علت مرگ ورزشکاران
الکل‌هایی با طعم مرگ؛ بیشترین علت مرگ ورزشکارانمدیرکل پزشکی قانونی استان تهران ضمن تشریح بیشترین علت مرگ ورزشکاران گفت: الکل‌های صنعتی و الکل‌هایی که در داروخانه‌ها موجود است در صورت مصرف خوراکی سبب کوری و مرگ فرد می‌شود.

۲۴۷ روز پیش
خودکشی دختر ۲۳ ساله از طبقه هفتم منزل مسکونی
خودکشی دختر ۲۳ ساله از طبقه هفتم منزل مسکونیدختر ۲۳ ساله با سقوط از طبقه ۷ منزل مسکونی در منطقه دارآباد، خودکشی کرد.

۲۴۷ روز پیش
تصادف خودروی آدم‌ربایان با سگ دختر جوان را فراری داد
تصادف خودروی آدم‌ربایان با سگ دختر جوان را فراری دادتصادف خودروی آدم‌ربایان با سگی در جاده، باعث فرار دختر جوان از چنگال دو جوان که نیت شومی در سرداشتند، شد.

۲۵۰ روز پیش
پلیس به گروگانگیری خواستگار سمج پایان داد
پلیس به گروگانگیری خواستگار سمج پایان دادمرد مسلح که با محبوس‌کردن دختر مورد علاقه‌اش در آژانس مسافرتی تلاش می‌کرد هر طوری شده از او جواب مثبت بگیرد، در عملیات ضربتی پلیس لاهیجان دستگیر شد.

۲۵۲ روز پیش
انکار آزار زن جوان در تحقیقات قضایی
انکار آزار زن جوان در تحقیقات قضایی«ما سرقت کردیم، نه تجاوز» این اعترافات ۲ پسر جوان است که متهم‌اند با ورود به خانه زن جوانی با تهدید قمه او را مورد آزار و اذیت قرار داده و گوشی تلفن همراه و پول‌هایش را سرقت کرده‌اند.

۲۵۲ روز پیش
دختران جوان در دام سیاه خواستگاری با پراید شیشه‌دودی
دختران جوان در دام سیاه خواستگاری با پراید شیشه‌دودیمرد شیطان صفت خود را طلافروش معرفی می‌کرد و به بهانه ازدواج دختران جوان را به دام سیاه خود می‌کشاند.

۲۵۴ روز پیش
حبس در خانه متروکه؛ عاقبت فرار از خانه
حبس در خانه متروکه؛ عاقبت فرار از خانهدختر٢٠ ساله وقتی با مادرش درگیر شد و از خانه فرار کرد، نمی‌دانست حادثه‌ای شوم در انتظارش است و در دام ٤ آدم ربای شیطان صفت گرفتار خواهد شد.

۲۶۱ روز پیش
شاکی، اتفاقی آدم‌ربای شیطان‌صفت را در خیابان دید
شاکی، اتفاقی آدم‌ربای شیطان‌صفت را در خیابان دیدزن جوان که در دام شیطانی راننده پراید گرفتار شده بود، پس از مدتی متهم را به‌صورت اتفاقی در خیابان دید و پلیس را خبر کرد.

۲۶۵ روز پیش
گزارش نشست بررسی وضعیت نوزادان مبتلا به اعتیاد
گزارش نشست بررسی وضعیت نوزادان مبتلا به اعتیاداگر زنان معتاد را حدود ۲۰۰ هزار نفر در نظر بگیریم حتی اگر کمتر از یک چهارم آنها به کارتن خوابی و روابط پرخطر متعدد، در نهایت بارداری‌های مکرر برسند و هر کدام سه کودک به دنیا آورند در آینده نزدیک قابل پیش‌بینی است که با حدود ۳۰۰ هزار کودک معتاد مواجه شویم.

۲۶۶ روز پیش
نقشه شوم مرد آشنا برای ربودن دختر ۱۷ ساله
نقشه شوم مرد آشنا برای ربودن دختر ۱۷ سالهوقتی زن جوان به همراه خواهرش سوار خودروی مرد موردعلاقه‌اش شد نمی‌دانست، او نقشه‌ شومی در سر دارد.

۲۶۷ روز پیش
رابطه پنهانی به جنایت منجر شد
رابطه پنهانی به جنایت منجر شدمرد جوان با همدستی زنی شوهر وی را به قتل رساند و جسدش را به آتش کشید اما اسرار این جنایت خیلی زود بر ملا شد.

۲۶۸ روز پیش
چوبه ‌دار در انتظار عاملان آزار توریست فرانسوی
چوبه ‌دار در انتظار عاملان آزار توریست فرانسوی«اعدام» مجازاتی است که قضات دادگاه کیفری یک استان تهران برای عاملان آزار و اذیت توریست فرانسوی درنظر گرفتند.

۲۷۰ روز پیش
خودکشی؛ سومین عامل مرگ نوجوانان
خودکشی؛ سومین عامل مرگ نوجوانانکودکان ازجمله آسیب‌پذیرترین گروه‌های جامعه هستند و همواره در معرض مخاطرات زیادی قرار دارند.

۲۷۲ روز پیش
راهنمای انعکاس خبر خودکشی در رسانه‌ها
راهنمای انعکاس خبر خودکشی در رسانه‌هادفتر سلامت روانی، اجتماعی و اعتیاد وزارت بهداشت چندی قبل پژوهشی را راجع به چگونگی انعکاس اخبار خودکشی در رسانه‌ها منتشر کرد.

۲۷۲ روز پیش
ترسوها را قهرمان نکنیم
ترسوها را قهرمان نکنیمرسانه‌ها دماسنج جامعه هستند و می‌توانند نشانگر سلامت آن باشند.

۲۷۲ روز پیش
تلخ‌تر از مرگ
تلخ‌تر از مرگدر عصری که رسانه‌ها تسلط بی‌چون و چرایی بر زندگی افراد جامعه پیدا کرده‌اند، کارکرد آنها بیش از پیش اهمیت پیدا می‌کند.

۲۷۲ روز پیش
۳۰ سال حبس؛ مجازات عاملان آزار دخترافغان
۳۰ سال حبس؛ مجازات عاملان آزار دخترافغان۲ پسر جوان که دختر افغان را ربوده و مورد آزار و اذیت قرار داده و با انداختن وی در کانال آب وی را تا یک قدمی مرگ پیش برده بودند با تأیید قضات دیوان عالی کشور به ۳۰ سال حبس محکوم شدند.

۲۷۲ روز پیش
افزایش متقاضیان سقط درمانی/ فوت ۲۲ نفر در تهران به دلیل حوادث کار
افزایش متقاضیان سقط درمانی/ فوت 22 نفر در تهران به دلیل حوادث کارمدیر کل پزشکی قانونی استان تهران با اشاره به اینکه در اردیبهشت ماه امسال ۱۸۷ نفر متقاضی سقط درمانی به مراکز پزشک قانونی پایتخت مراجعه کرده‌اند، گفت: این رقم نسبت به مدت مشابه سال قبل ۷ درصد افزایش یافته است.

۲۷۴ روز پیش
آمار تحصیلات زوجین در ازدواج و طلاق؛ بیشترین ازدواج در دیپلمه‌ها
آمار تحصیلات زوجین در ازدواج و طلاق؛ بیشترین ازدواج در دیپلمه‌هاهمشهری آنلاین: مدیرکل دفتر اطلاعات، آمار و مهاجرت سازمان ثبت احوال با اعلام اینکه در ۳۵.۳درصد ازدواجها و ۳۱.۲درصد طلاق‌ها زوجین تحصیلات برابر دارند، افزود: بیشترین ازدواج های انجام شده مربوط به دیپلمه‌ها است.

۲۷۴ روز پیش
افزایش آمار نوزادان فروخته شده در شکم مادر
افزایش آمار نوزادان فروخته شده در شکم مادرمعاون امور زنان رئیس جمهور گفت؛ آماری از تعداد فروش نوزادان در شکم مادر نداریم اما آنقدر تعداد آن زیاد است که به خبر تبدیل شده است.

۲۷۷ روز پیش
انکار آزار توریست فرانسوی توسط ۲ جوان افغان
انکار آزار توریست فرانسوی توسط ۲ جوان افغان۲ جوان افغان که متهمند در باغی واقع در حوالی فرحزاد زن توریست فرانسوی را مورد آزار و اذیت قرار داده‌اند در دادگاه اتهام‌شان را به گردن همدست فراری‌شان انداختند.

۲۷۹ روز پیش
آمارهای نگران‌کننده از زندگی دانشجویی
آمارهای نگران‌کننده از زندگی دانشجویی۱۷ درصد دانشجویان قلیان می‌کشند، ۲۳ درصد‌شان مطلقا هیچ ورزشی نمی‌کنند و ۵ درصدهم معتاد اینترنتی هستند

۲۷۹ روز پیش
جشن تولد برای قربانی کودک‌آزاری
جشن تولد برای قربانی کودک‌آزاری«آرزوم اینه که برام جشن تولد بگیرند.» این تنها خواسته معصومه ۱۰ساله، تازه‌ترین قربانی کودک‌آزاری از مسئولان بیمارستان بود.

۲۸۱ روز پیش
دستگیری ۱۶۷ شرور و ۴۲۱ مزاحم نوامیس و لمپن خیابانی درسه ماهه امسال
دستگیری 167 شرور و 421 مزاحم نوامیس و لمپن خیابانی درسه ماهه امسالفرمانده انتظامی تهران بزرگ ضمن اشاره به عملکرد مثبت پلیس پایتخت در بحث دستگیری مخلان نظم و امنیت عمومی در سه ماهه سالجاری گفت: در این عملیات۱۶۷ نفر از اراذل و اوباش و ۴۲۱ مزاحم نوامیس دستگیر شده اند.

۲۸۱ روز پیش
ادامه طرح امنیت و آرامش در محله‌ها؛ دستگیری ۱۶۷ نفر از اراذل واوباش
ادامه طرح امنیت و آرامش در محله‌ها؛ دستگیری ۱۶۷ نفر از اراذل واوباشفرمانده نیروی انتظامی تهران بااشاره به ادامه طرح امنیت و آرامش و برخورد با اراذل و اوباش و سطح محلات پایتخت گفت: در ۳ماهه نخست امسال، ۱۶۷نفر از اراذل و اوباش و۴۲۱مزاحم نوامیس دستگیر شده‌اند.

۲۸۱ روز پیش
خشونت علیه همسر را به تلفن ۱۲۳ اطلاع دهید
خشونت علیه همسر را به تلفن ۱۲۳ اطلاع دهیدرئیس مرکز فوریت های اجتماعی سازمان بهزیستی کشور از هموطنان خواست تا خشونت علیه همسر را به تلفن اورژانس اجتماعی با شماره تماس ۱۲۳ اطلاع دهند تا کمک های لازم برای آنان انجام شود.

۲۸۵ روز پیش
انتقامگیری اینستاگرامی شوهر بر سر مهریه
انتقامگیری اینستاگرامی شوهر بر سر مهریهمرد جوان که همسرش با به اجرا گذاشتن مهریه‌اش باعث زندانی شدن او شده بود، تصمیم به انتقامجویی از او گرفت.

۲۸۵ روز پیش
معلم شیطان‌صفت انگلیسی مردم مالزی را به خشم آورد
معلم شیطان‌صفت انگلیسی مردم مالزی را به خشم آورددستگیری معلم انگلیسی که گفته می‌شود طی ۹ سال اقامت در مالزی از دست‌کم ۲۰۰ کودک سوءاستفاده کرده است، مردم مالزی را در شوک و خشم فروبرد.

۲۸۹ روز پیش
نقشه شوم دو پراید سوار برای دختر دانشجو
نقشه شوم دو پراید سوار برای دختر دانشجو۲ جوان پراید سوار، ‌با ربودن دختردانشجویی، او را به شرق تهران کشاندند و تسلیم نیت شیطانی خود کردند.

۲۹۲ روز پیش

صفحه ۳ از ۴ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 1 2
3
4 صفحه بعد صفحه آخر