یکشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۶
حوادث ایران و جهان
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
/ لیست اخبار آسیب های اجتماعی
تجاوز به زن جوان با تهدید چاقو | شلاق در ملا عام؛ مجازات آزار و اذیت زن گالری دار
تجاوز به زن جوان با تهدید چاقو | شلاق در ملا عام؛ مجازات آزار و اذیت زن گالری دارتجاوز به زن جوان با تهدید چاقو | مجرم در ملایر به زنی که صاحب یک گالی بود حمله کرد و به آزار و اذیت وی پرداخت. به گفته دادستان ملایر این مجرم محکوم به ۲ سال حبس تعزیری، اجرای ۷۴ ضربه شلاق در ملاء عام و ۲ سال تبعید به یکی از شهرستان‌های شرقی کشور است.

۱۱ روز پیش
نقض حکم شلاق و کار اجباری پسر متهم به تعرض
مردی که به اتهام تعرض به دختر جوان به شلاق و کار اجباری محکوم شده‌ بود، به رأی دادگاه اعتراض و ادعا کرد بی‌گناه است. او به‌زودی برای سومین‌بار پای میز محاکمه حاضر می‌شود تا ادعای خود را ثابت کند.

۱۱ روز پیش
آزارجنسی مدیر شرکت در دفتر تبلیغاتی
زن جوان پس از افتتاح شرکت تبلیغاتی‌اش به دنبال استخدام نیرو بود که نخستین نیروی کاری‌اش در زمینه پخش کارت‌های تبلیغاتی در دومین روز کاری ماجرای تلخی را رقم زد. پسر جوان زمانی که متوجه تنهابودن مدیر شرکت شد، با چاقو میوه‌خوری زن جوان را در دفترکارش مورد آزار و اذیت قرار داد و پا به فرار گذاشت.

۱۲ روز پیش
پسری که می خواست با معلمش رابطه داشته باشد | مزاحمت برای خانم معلم!
پسری که می خواست با معلمش رابطه داشته باشد | مزاحمت برای خانم معلم!پسری جوان که برای ارتباط با معلم دوران ابتدایی خود برای او در شبکه‌های مجازی ایجاد مزاحمت می‌کرد، شناسایی و دستگیر شد.

۱۲ روز پیش
رابطه نامشروع با خواهر؛ علت قتل پسر جوان | عاقبت تلخ رابطه با زن شوهردار
رابطه نامشروع با خواهر؛ علت قتل پسر جوان | عاقبت تلخ رابطه با زن شوهرداررابطه نامشروع با خواهر؛ علت قتل پسر جوان شد. سعید و امیر از قدیم با هم دوست بودند؛ دوستی آنها به خانواده هایشان هم کشیده شده بود. تا اینکه روزی امیر فهمید سعید به رابطه نامشروع با خواهرش وارد شده. عاقبت تلخ رابطه نامشروع با زن شوهردار را در ادامه بخوانید...

۱۲ روز پیش
دستگیری ۴ مرد به جرم آزار و اذیت و تجاوز به دختر جوان
دستگیری 4 مرد به جرم آزار و اذیت و تجاوز به دختر جوانبیست‌و پنجم اسفند پارسال، دختر ۲۲ ساله‌ای به‌نام «نرگس» با مراجعه به‌کلانتری و تسلیم شکایتی اعلام کرد از سوی ۴ جوان ربوده شده و هدف آزار و اذیت قرار گرفته است.

۶۷ روز پیش
مینا به اتهام رابطه شیطانی محکوم به کار در غسالخانه شد + عکس
مینا به اتهام رابطه شیطانی محکوم به کار در غسالخانه شد + عکسزن جوانی که به اتهام رابطه شیطانی با مرد غریبه دستگیر شده بود با حکم قضات شعبه پنجم دادگاه کیفری تهران به دوسال شستن مرده‌ها در غسالخانه‌ها و ۷۴ضربه شلاق محکوم شد.

۶۹ روز پیش
شلاق و کار اجباری؛ مجازات تجاوز به زن بی دفاع/ "گفته بود برای تعمیر لوله می آید"
شلاق و کار اجباری؛ مجازات تجاوز به زن بی دفاع/ گفت که برای تعمیر لوله آب به خانه‌ام می‌آید. وقتی آمد متوجه رفتارهای غیرعادی‌اش شدم. برای همین سعی کردم او را از خانه‌ام بیرون کنم ولی فریبرز مرا مورد آزار و اذیت قرار داد و بعد از آن هم از خانه‌ام فرار کرد. خیلی شوکه شده بودم و اصلا فکرش را هم نمی‌کردم که فریبرز چنین پسری باشد.

۶۹ روز پیش
اقدام شیطانی مرد هوسران با زن بیمار
یک مهندس برق که زنی بیمار را به عنوان مسافر سوار پرایدش کرده و بدون توجه به التماس های زن، وی را آزار داده بود پنجشنبه پای میز محاکمه ایستاد و ابراز پشیمانی کرد.

۷۰ روز پیش
زن خیانتکاری که به مرده شوری محکوم شد/ شوهرم بیماراست و قادر به رابطه زناشویی نیست!
زن خیانتکاری که به مرده شوری محکوم شد/ شوهرم بیماراست و قادر به رابطه زناشویی نیست!زن جوانی که به اتهام رابطه شیطانی با مرد غریبه دستگیر شده بود با حکم قضات شعبه پنجم دادگاه کیفری تهران به دوسال شستن مرده‌ها در غسالخانه‌ها و ۷۴ضربه شلاق محکوم شد.

۷۰ روز پیش
اقدام شیطانی با زن بیمار داخل پراید + عکس
اقدام شیطانی با زن بیمار داخل پراید + عکسیک مهندس برق که زنی بیمار را به عنوان مسافر سوار پرایدش کرده و بدون توجه به التماس های زن، وی را آزار داده بود پنجشنبه پای میز محاکمه ایستاد و ابراز پشیمانی کرد.

۷۰ روز پیش
شلاق و نظافت شهر؛ مجازات مرد آزارگر
شلاق و نظافت شهر؛ مجازات مرد آزارگراجتماع > اجتماعی - زن جوان وقتی فهمید شوهرش می‌خواهد او را طلاق دهد، سراغ دوست صمیمی همسرش رفت و برایش درددل کرد اما فکرش را هم نمی‌کرد دوست شوهرش چه نقشه سیاهی برای او کشیده است.

۷۰ روز پیش
محاکمه ۲ سارق به اتهام آزار دختر جوان +عکس
محاکمه 2 سارق به اتهام آزار دختر جوان +عکسدو سارق لوازم داخل خودرو در حالی پای میز محاکمه قرار گرفتند که با شکایت دختری به اتهام آزار و اذیت روبه‌رو هستند.

۷۲ روز پیش
فیلمبرداری از صحنه تجاوز به زنان قربانی/ شکایت ۴زن از خفاش شب شوش
فیلمبرداری از صحنه تجاوز به زنان قربانی/ شکایت 4زن از خفاش شب شوشمتهم ۳۰ ساله، سابقه فروش مواد مخدر، سلاح و سرقت دارد که در یک ماه اخیر با آدم ربایی، تجاوز به عنف، ضرب و جرح و سرقت مسلحانه موجب رعب و وحشت اهالی منطقه و مسافران جاده شوش - اهواز شده بود.

۷۳ روز پیش
شکارچی زنان به دام افتاد
خفاش جاده‌ها که با کمین درمسیر زنان و دختران، آنها را ربوده و قربانی جنایت‌های سیاهش کرده بود با تلاش مأموران اداره اطلاعات و نیروی انتظامی شناسایی ودستگیرشد.

۷۳ روز پیش
چند داستان واقعی درباره خشونت خانگی علیه مردان
چند داستان واقعی درباره خشونت خانگی علیه مردانگول این هیکل‌های درشت و سینه‌های ستبر را نخورید؛ با این ستاره‌های مغرور حلبی که به سینه می‌زنیم! مردان آسیب‌دیده چند بار بیشتر قربانی می‌شوند: یک بار در دل رابطه زخمگین و موهن و استثمارگرانه، یک بار در ذهن درون‌گرا و کمال‌گرایشان...یک بار در پیش‌فرض‌های اطرافیان و...

۷۵ روز پیش
جنایت خونین پس از افشای رابطه پنهانی
از محاکمه به دو بار قصاص محکوم شد اما خانواده قربانی‌ها حاضر شدند در ازای دریافت دیه از قصاص قاتل بگذرند.

۷۵ روز پیش
داستان زندگی مرد و زن نابغه که عاشق هم بودند/ از روزگار عاشقی تا کتک کاری و طلاق!
داستان زندگی مرد و زن نابغه که عاشق هم بودند/ از روزگار عاشقی تا کتک کاری و طلاق! چند روز بعد از این ماجرا سرو کله بهرام پیدا شد و در حالی که فریاد می‌زد: «شماها مزاحم پیشرفت من هستید...» همسرش را زیر مشت و لگد گرفت و آنها را از خانه بیرون انداخت. شیوا هم با دلی شکسته و دست پانسمان شده به تهران بازگشت و چاره‌ای ندید جز اینکه شکایت کند.

۷۵ روز پیش
تجاوز زن به پسر جوان با تهدید چاقو+عکس
تجاوز زن به پسر جوان با تهدید چاقو+عکسزن جوان به اتهام تجاوز به یک پسر ۱۹ ساله با توسل به تهدید با سلاح سرد دستگیر شد.

۷۶ روز پیش
دردسرهای پاک کردن آرایش غلیظ برای عروس جوان/ داماد چهره واقعی عروس را دید و شکایت کرد!
دردسرهای پاک کردن آرایش غلیظ برای عروس جوان/ داماد چهره واقعی عروس را دید و شکایت کرد!بامداد روز ازدواج، داماد الجزایری با ارائه دادخواست قضایی به دادگاه علیه عروس، وی و خانواده اش را به خیانت، جعل و تقلب متهم کرد.

۷۸ روز پیش
تعرض به زن جوان در پرشیای سفید/ متجاوز باقرشهر دستگیر شد
تعرض به زن جوان در پرشیای سفید/ متجاوز باقرشهر دستگیر شدتجاوز به زن جوان اتهامی بود که مرد ۴۱ ساله باقرشهری با آن مواجه شد. او همان کسی بود که چندی پیش زن جوان را به بیابان های اطراف باقرشهر برد و به او تعرض کرد. حالا اما با سرنخ هایی که زن به پلیس داد، مرد متجاوز پیدا شده...

۷۸ روز پیش
زندان تاوان عشق نامشروع
زندان تاوان عشق نامشروعفریده زن میانسالی است که دلدادگی‌اش به یک مردآشنا باعث شد زندگی‌اش ورق دیگری بخورد. او گمان نمی‌کرد این عشق سایه سنگینی بر زندگی‌اش بیندازد.

۷۹ روز پیش
خودکشی عروس جوانی که شوهرش از او درخواست های ناجور داشت/ فقط شش روز توانستم تحمل کنم!
خودکشی عروس جوانی که شوهرش از او درخواست های ناجور داشت/ فقط شش روز توانستم تحمل کنم!زن جوان گفت: شوهرم به همه چیز گیر می‌داد. می‌گفت چرا آرایش غلیظ نمی‌کنی و به روز نیستی و خیلی حرف‌های دیگر که نمی‌توانم به زبان بیاورم.... دلایل من هم برایش قانع‌کننده نبود. به همین خاطر فقط ۶ روز توانستم تحملش کنم و تصمیم گرفتم هر چه زودتر به این زندگی پایان دهم..."

۷۹ روز پیش
دو جنایت خونین پس از افشای رابطه پنهانی
از محاکمه به دو بار قصاص محکوم شد اما خانواده قربانی‌ها حاضر شدند در ازای دریافت دیه از قصاص قاتل بگذرند.

۸۰ روز پیش
سرنوشت ازدواج تاجر بین‌المللی فرش با چهار زن
تاجر بین‌المللی فرش که طی سال‌ها در جست‌و‌جوی آرامش و خوشبختی با سه زن ازدواج کرده، اما هر بار با شکست و تلخکامی تن به جدایی داده بود، در رؤیای شیرین زندگی، با چهارمین زن آشنا شد و با او پیوند زناشویی بست، اما این زن هم با ترک خانه و زندگی مشترک، مهریه ۱۰۰ میلیون تومانی‌اش را به اجرا گذاشت و پس از ممنوع الخروج کردن شوهرش او را با ماجراهای دیگری روبه‌رو کرد.

۸۰ روز پیش
عشق ممنوعه، عامل قتل زن و مرد جوان
مرد عاشق که به زنی متأهل دل بسته بود، وقتی متوجه شد او با مردی غریبه رابطه دارد، زن و مرد موردعلاقه‌ او را کشت.

۸۰ روز پیش
قتل رقیب عشقی و زن مورد علاقه با تور
مرد جوان وقتی فهمید زن مورد علاقه‌اش عاشق مرد دیگری است، هر دوی آنها را کشت و پا به فرار گذاشت. او اکنون هفت سال است به دلیل مراجعه نکردن اولیای دم برای دریافت دیه، بلاتکلیف در زندان مانده است.

۸۰ روز پیش
ماجراهای ۴ زن تاجر فرش/زن چهارم چه بلایی سر مرد ثروتمند آورد؟!
ماجراهای 4 زن تاجر فرش/زن چهارم چه بلایی سر مرد ثروتمند آورد؟!در همان دو سه سال بود که پای سومین زن به زندگی ناصر باز شد. دخترخاله‌اش از جوانی عاشق او بود، اما سرنوشت راهشان را از هم جدا کرده بود و در حالی که از همسرانشان طلاق گرفته بودند، با هم ملاقات کردند...

۸۰ روز پیش
تجاوز وحشتناک مرد قطری به زن انگلیسی/ آدم ربایی، شکنجه، تجاوز و قتل؛ اتهام مرد عرب +عکس
«بدر هاشم خمیس» متهم است اکتبر ۲۰۱۳ «لارن پترسون» ۲۴ ساله را در دوحه ربوده و پس از شکنجه و تجاوز او را با ضربات چاقو به قتل رسانده است. عامل جنایت سپس جسد را به بیابان برده و به آتش کشیده بود.

۸۱ روز پیش
رابطه مشکوک زن شوهردار به مرگ در ماشین انجامید/ چه کسی سونیا را کشت؟
رابطه مشکوک زن شوهردار به مرگ در ماشین انجامید/ چه کسی سونیا را کشت؟زن جوان متاهل که از زندگی خود سرد شده بود، روابط مشکوکی را با فردی آغاز کرد که پایانش مرگ او بود. وقتی بزرگ خاندان راز زن را فهمید، با او مشاجره کرد، به قول خودش یک مشت زد و همان یک مشت زن را کشت!

۸۱ روز پیش

صفحه ۳ از ۸ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 1 2
3
4 5 6 7 8 صفحه بعد صفحه آخر