دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶
حوادث ایران و جهان
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
جزییات عجیب خودکشی دختر اصفهانی | انگیزه خودکشی زهرا و نیلوفر | دختر اصفهانی قبل از خودکشی کجا بود؟
جزییات عجیب خودکشی دختر اصفهانی | انگیزه خودکشی زهرا و نیلوفر | دختر اصفهانی قبل از خودکشی کجا بود؟جزییات عجیب خودکشی دختر اصفهانی | با گذشت 12 روز از خودکشی زهرا و نیلوفر دو دختر اصفهانی، جزییات جدیدی از ماجرای این خودکشی مرموز منتشر شد. خانواده دختر اصفهانی گفته های وزیر ارتباطات را درباره خودکشی مادر او تکذیب می کنند. آنها به کلیپ منتشر شده و گفته های خاله دختر اصفهانی معترضند و می گویند او «تنها سه روز آخر پیش آنها بود.»

۱۸ روز پیش
زلزله 5.5 ریشتری در مرز کرمان و هرمزگان
زلزله 5.5 ریشتری در مرز کرمان و هرمزگانزمین‌لرزه 5.5 ریشتری مرز استان های هرمزگان و کرمان، حوالی زیارتعلی(هرمزگان) را لرزاند.

۲۸ روز پیش
خارج کردن توده 4 کیلوگرمی از شکم زن 42 ساله
خارج کردن توده 4 کیلوگرمی از شکم زن 42 سالهمدیر گروه زنان و زایمان دانشگاه علوم پزشکی بابل گفت: توده 4 کیلوگرمی از شکم زن 42 ساله آملی در بیمارستان روحانی بابل خارج شد.

۲۸ روز پیش
محدودیت گردشگری در پاسارگاد
محدودیت گردشگری در پاسارگاداجتماع > سفر - با نزدیک شدن به هفتم آبان ماه محدودیت‌ها برای ورود گردشگران و علاقه‌مندان به این روز در پاسارگاد افزایش یافت. هفتم آبان روزی است که برخی از علاقه‌مندان تاریخ ایران باستان آن را روز کوروش نامیده‌اند.

۲۸ روز پیش
ادامه به‌کار پس از اخراج شدن
ادامه به‌کار پس از اخراج شدناجتماع > اجتماعی - لندن> زنی در انگلستان پس از اینکه اخراج شده نیز بدون حقوق هر روز کارش را انجام می‌دهد.

۲۸ روز پیش
خودکشی پس از قتل عاشق سمج
آخرین روزهای پرکار اسفندماه که باید بیشتر پرونده‌ها تعیین تکلیف می‌شدند و سر و سامانی به آن‌ها می‌دادم، پرونده دیگری به دایره فقدانی ارجاع شد که دختر 28 ساله‌ای به نام «لیلی» از ظهر روز گذشته از خانه خارج شده و دیگر به خانه برنگشته‌است.

۲۸ روز پیش
قتل پسردایی‌ به‌ خاطر هزینه جوجه‌کباب
پسر جوانی که متهم است با پسردایی‌اش به‌خاطر هزینه جوجه‌کباب درگیر شده و او را به قتل رسانده، در جلسه محاکمه‌اش جزئیات درگیری را تشریح کرد و گفت دعوا به خاطر یک اختلاف خانوادگی قدیمی بود.

۲۸ روز پیش
ماجرای خودکشی در دانشگاه شهید بهشتی +عکس | آخرین یادداشت دانشجوی حقوق قبل از خودکشی
ماجرای خودکشی در دانشگاه شهید بهشتی +عکس | آخرین یادداشت دانشجوی حقوق قبل از خودکشیماجرای خودکشی در دانشگاه شهید بهشتی | روز گذشته یک دانشجوی رشته حقوق دانشگاه شهید بهشتی که از دانشجویان نخبه شناخته می شد و مدال طلای المپیاد علمی را نیز از آن خود کرده بود، در محوطه دانشگاه شهید بهشتی خودکشی کرد. او در آخرین یادداشت قبل از خودکشی، ارتباط مرگش را با نهنگ آبی رد کرده است!

۲۱ روز پیش
حکایت مشت یک قلچماق پهلوان پنبه
حکایت مشت یک قلچماق پهلوان پنبه اجتماع > اجتماعی - مهدیا گل‌محمدی:
پاندول ساعت دیواری ۴ سالی می‌شد که از حرکت ایستاده بود، خانه اما با تمام محتویاتش ‌پاندول‌وار داشت به عقب و جلو لمبر می‌خورد.

۲۸ روز پیش
دختر اصفهانی قبل از خودکشی، خودزنی کرده بود | تصاویر وحشتناک موبایل دو دختر اصفهانی +عکس
دختر اصفهانی قبل از خودکشی، خودزنی کرده بود | تصاویر وحشتناک موبایل دو دختر اصفهانی +عکسدختر اصفهانی قبل از خودکشی، خودزنی کرده بود +عکس | دختر اصفهانی کشته شده در ماجرای نهنگ آبی اصفهان، به شدت تحت تاثیر چالش های اینترنتی بوده و پیش از خودکشی، خودزنی کرده بوده است. رئیس پلیس آگاهی اصفهان با اعلام این موضوع از کشف تصاویر وحشتناک در موبایل دو دختر اصفهانی ماجرای نهنگ آبی خبر داد.

۲۸ روز پیش
/ لیست اخبار آسیب های اجتماعی
۱۳۴ زن‌ مجرد مادر شدند
۱۳۴ زن‌ مجرد مادر شدنداجتماع > اجتماعی - مهدیه تقوی راد:
۲سال قبل بود که حق سرپرستی زنان و دختران مجرد بالای ۳۰سال به قانون اضافه شد و این افراد درصورت داشتن شرایط و احراز صلاحیت می‌توانستند سرپرستی کودکانی که در مراکز بهزیستی زندگی می‌کنند را به‌عهده بگیرند.

۱۴ روز پیش
رویه دیگر خشونت؛ شوهر آزاری
رویه دیگر خشونت؛ شوهر آزاریاجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
صحبت از خشونت‌های خانوادگی علیه زنان، موضوع آشنایی است اما آن سوی قضیه خشونت‌هایی هم هست که علیه مردان صورت می‌گیرد و این گزارش به آن پرداخته است.

۱۴ روز پیش
حکایت خواب یک هوسه‌خوان
حکایت خواب یک هوسه‌خواناجتماع > اجتماعی - مهدیا گل‌محمدی:
خبر ناپدید شدن ۸ کارگر حاج‌ذبیح بزاز داشت دهان به دهان در محله منیریه می‌گشت.

۱۴ روز پیش
مرگ مشکوک دو خواهر تهرانی | نسرین و نرگس خودکشی کردند؟
مرگ مشکوک دو خواهر تهرانی | نسرین و نرگس خودکشی کردند؟مرگ مشکوک دو خواهر تهرانی | نسرین و نرگس دو خواهر تهرانی بودند که مرگ مشکوک شان به فاصله کمی از یکدیگر، شک ماموران را برانگیخته است. چندی پیش جسد نسرین دختر تهرانی در حالی پیدا شد که شواهد خبر از خودکشی او می اد اما خواهرش نرگس معتقد بود نسرین کشته شده... مرگ نسرین در دست بررسی بود که خبر مرگ مشکوک به خودکشی نرگس رسید...

۱۴ روز پیش
رابطه با دو پسر؛ دلیل خودکشی دختران اصفهانی؟ | کدام دختر اصفهانی زنده ماند؟ +عکس
رابطه با دو پسر؛ دلیل خودکشی دختران اصفهانی؟ | کدام دختر اصفهانی زنده ماند؟ +عکسرابطه دختران اصفهانی با دو پسر؛ دلیل خودکشی در اصفهان؟ | رابطه دو دختر اصفهانی با دو پسر که نامشان در فیلم خودکشی می آید، به یک رو کم کنی بچگانه مبدل شده بود. بازی کودکانه دو دختر اصفهانی با این دو پسر به خودکشی برای رو کم کنی انجامید... نیلوفر دختر اصفهانی از مرگ نجات یافت اما دوستش نه...

۱۴ روز پیش
عاقبت تلخ رابطه زن شوهردار با مرد غریبه | او را به باغ کشاندیم و...
عاقبت تلخ رابطه زن شوهردار با مرد غریبه | او را به باغ کشاندیم و...مأموران در بررسی‌های خود دریافتند مقتول با زن جوانی به نام «شیرین» در ارتباط بوده که این زن پس از مرگ وی به طرز مشکوکی ناپدید شده است... شوهر شیرین گفت: وقتی متوجه ارتباط پنهانی همسرم با مقتول شدم، از «شیرین» خواستم مرد جوان را به باغ بکشاند که وقتی او به باغ آمد همراه عموی همسرم مرد جوان را کشتیم.

۱۵ روز پیش
نگرانی از «خشونت خفته» دختران و «رفتار پرخطر» پسران
نگرانی از «خشونت خفته» دختران و «رفتار پرخطر» پسراناجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران از خشونت خفته در دختران و رفتارهای پرخطر در پسران اعلام نگرانی کرد و گفت: متاسفانه یک متولی خانواده که در سطح کشور قوی عمل کند، نداریم.

۱۵ روز پیش
نقشه این ۳ زن برای ثروت افسانه ایرانی مقیم آمریکا +عکس
نقشه این 3 زن برای ثروت افسانه ایرانی مقیم آمریکا +عکسسه زن و یک مرد وقتی از سفر زن ثروتمند مقیم امریکا به کرمانشاه خبردار شدند، توطئه‌ای چیدند و طعمه ۸۰ ساله‌شان را در سودای رسیدن به ثروتی بادآورده ربودند.

۱۵ روز پیش
آخرین خبر از وضعیت دختر اصفهانی که از خودکشی جان به در برد
آخرین خبر از وضعیت دختر اصفهانی که از خودکشی جان به در بردخودکشی دو دانش آموزاز روی پل در اصفهان، بازتاب‌های متعددی در فضای مجازی وافکار عمومی به دنبال داشت، اصل ماجرا و آخرین خبر در مورد وضعیت مصدوم حادثه را از قول پزشک معالج می‌خوانید.

۱۵ روز پیش
زندانی شدن زن سرپرست خانوار به خاطر تلف شدن چند راس گاو
گلنار، به خاطر بیماری همسرش مجبور به دامداری می شود، اما زندگی روی خوش به او نشان نمی دهد و به دلیل بدهی به بانک، حالا در زندان به سرمی برد.

۱۵ روز پیش
دختر اصفهانی چرا خودکشی کرد؟ | از رابطه با جنس مخالف تا افسردگی؛ پشت پرده فیلم خودکشی
دختر اصفهانی چرا خودکشی کرد؟ | از رابطه با جنس مخالف تا افسردگی؛ پشت پرده فیلم خودکشی چرا دو دختر اصفهانی خودکشی کردند؟ | انتشار فیلم خودکشی دو دختر اصفهانی در روزهای گذشته خبرساز شد و به گمانه زنی ها درباره علت خودکشی این دو دختر نوجوان اصفهانی دامن زد. یک روانشناس به جنبه های مختلف فیلم خودکشی دو دختر اصفهانی پرداخته است. از رابطه دختر اصفهانی با جنس مخالف تا احتمال افسردگی و مشکلات خانوادگی؛ کدام یک علت خودکشی دو دختر اصفهانی بود؟

۱۵ روز پیش
زندانی شدن زنی به خاطر تلف شدن چند راس گاو
گلنار، به خاطر بیماری همسرش مجبور به دامداری می شود، اما زندگی روی خوش به او نشان نمی دهد و به دلیل بدهی به بانک، حالا در زندان به سرمی برد.

۱۵ روز پیش
پشت پرده فیلم سلفی دو دختر اصفهانی قبل از خودکشی / شوخی، خنده، هیجان و مرگ ...
پشت پرده فیلم سلفی دو دختر اصفهانی قبل از خودکشی / شوخی، خنده، هیجان و مرگ ...یک فیلم کوتاه چند دقیقه ای؛ یک فیلم باورنکردنی با عنوانی عجیب :« صحبت های دو دختر اصفهانیلحظاتی قبل از خودکشی ! » از شنبه ۲۹ مهر که دو دختر اصفهانی با خودکشی شان در صدر اخبار حوادث رسانه ها قرار گرفتند ، حدود ۱۵ روز می گذرد و حالا با انتشار این فیلم ، بسیاری از فرضیه ها درباره دلایل خودکشی این دونفر بهم ریخته است.

۱۶ روز پیش
بارداری دختر ۱۶ ساله در رابطه نامشروع | قرار ازدواج در دادگاه کیفری!
بارداری دختر 16 ساله در رابطه نامشروع | قرار ازدواج در دادگاه کیفری!این پرونده در پی شکایت دختر ۱۶ ساله‌ای به نام رؤیا آغاز شده بود. شاکی عنوان کرده بود پسری به نام «شهروز» او را فریب داده و پس ازرابطه با او باردار شده است.»... دقایقی پس از شروع محاکمه، ناگهان رؤیا از جا بلند شد و در اظهاراتی عجیب گفت که از شکایتش صرفنظر می‌کند. چرا که قصد ازدواج با شهروز را دارد!

۱۶ روز پیش
فوتبالیست مشهور بازداشت شد ؛ دلیل: ضرب و شتم همسر!
فوتبالیست مشهور بازداشت شد ؛ دلیل: ضرب و شتم همسر!فوتبالیست مطرح یکی از تیم های لیگ برتری به دلیل ضرب و شتم همسرش بازداشت شد.

۱۶ روز پیش
ادعای دختر جوان:منصور به من تعرض کرد
چند روز قبل دختری به نام «فتانه» سراسیمه راهی کلانتری شد وبا تسلیم شکایتی از انتشار فیلم سیاهش در فضای مجازی و آزار و اذیت شیطانی خواستگارکینه جویش خبر داد.

۱۶ روز پیش
دوستی پردردسر دختر و پسر جوان در اینستاگرام
دوستی پردردسر دختر و پسر جوان در اینستاگراماجتماع > اجتماعی - دوستی اینستاگرامی دختر و پسرجوان پایان تلخی داشت. دختر جوان مدعی است که دوستش او را ربوده و با تهیه فیلم سیاه از صحنه آزار و اذیت‌اش، وی را تهدید می‌‌کند.

۱۶ روز پیش
فیلم دختر جوان را چه کسی منتشر کرد؟ | ماجرای یک فیلم سیــــــــــاه!
فیلم دختر جوان را چه کسی منتشر کرد؟ | ماجرای یک فیلم سیــــــــــاه!دختر جوان گفت: پس از آشنایی حضوری و درجریان تماس‌های تلفنی و تلگرامی، ابراز علاقه منصور ادامه داشت تا اینکه با من قرار دیگری گذاشت. اما آن روز منصور حال خوبی نداشت. بعد از فریبم مرا به خانه دوستش برد و با تهدید مرا مورد آزار و اذیت قرار داد و فیلم سیاهی هم تهیه کرد. بعد از آن تهدید کرد اگر در این باره حرفی به زبان بیاورم مرا خواهد کشت...

۱۶ روز پیش
درس‌هایی از فیلم دختران اصفهانی
درس‌هایی از فیلم دختران اصفهانیانتشار فیلم دو دختر دانش‌آموز قبل از خودکشی در اصفهان مهر تائیدی بر رد خودکشی آنها به خاطر چالش نهنگ آبی بود.

۱۶ روز پیش
پایان شکایت دختری که از یک پسر باردار شد
چند ماه پیش دختر ۱۶ ساله‌ای به نام رؤیا در شکایتی عنوان کرده بود پسری به نام «شهروز» او را فریب داده وپس ازرابطه با او باردار شده است.

۱۶ روز پیش
علت خودکشی دختر اصفهانی | فیلمی که اسرار خودکشی دو دختر اصفهانی را افشا کرد
علت خودکشی دختر اصفهانی | فیلمی که اسرار خودکشی دو دختر اصفهانی را افشا کردبا انتشار فیلم دو دختر اصفهانی پیش از خودکشی، بخشی از زوایای پنهان این پرونده مرموز افشا شد. گرچه ابتدا چالش نهنگ ابی علت خودکشی دختر اصفهانی عنوان شده بود، اما کمی بعد این موضوع رد شد. حال با انتشار فیلم اظهارات دو دختر اصفهانی قبل از خودکشی، پیداست که علت خودکشیف مشکلات شخصی بوده است...

۱۶ روز پیش
از خودکشی دختر اصفهانی تا خودکشی غیر واقعی دختر رشتی! | نهنگ آبی نیست، خودکشی هست
از خودکشی دختر اصفهانی تا خودکشی غیر واقعی دختر رشتی! | نهنگ آبی نیست، خودکشی هستخودکشی دختر رشتی | ماجرای خودکشی دو دختر اصفهانی این روزها نقل محافل بسیاری شده. گرچه ارتباط این خودکشی به بازی نهنگ آبی تکذیب شد، اما همچنان این چالش مورد توجه کاربران فضای مجازی است. روزنامه اعتماد با انتقاد از برخی رویکردها نسبت به بازی نهنگ آبی و ماجرای خودکشی دو دختر اصفهانی در یادداشتی نوشته است:

۱۶ روز پیش
عربده کشان تهرانپارس دستگیر شدند
عربده کشان تهرانپارس دستگیر شدندمعاون اجتماعی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ گفت: پنج نفر که در منطقه تهران پارس اقدام به عربده کشی و ایجاد رعب و وحشت در میان اهالی محل کرده بودند، توسط پلیس دستگیر شدند.

۱۶ روز پیش
خودکشی ناکام یک دختر در سمنان
خودکشی ناکام یک دختر در سمناندختری که قصد داشت به زندگی خود پایان دهد، به واسطه حضور به‌موقع ماموران پلیس و امدادگران از مرگ نجات یافت.

۱۶ روز پیش
فیلم خودکشی دو دختر اصفهانی(جدید) | دختر اصفهانی قبل از خودکشی: میدونم کار اشتباهیه!
فیلم خودکشی دو دختر اصفهانی(جدید) | دختر اصفهانی قبل از خودکشی: میدونم کار اشتباهیه! فیلم خودکشی دختر اصفهانی (جدید) | دو دختر اصفهانی در فیلمی که پیش از خودکشی ضبط کرده اند، با خوشحالی به سمت مرگ می شتابند. در فیلم خودکشی دو دختر اصفهانی که به تازگی منتشر شده است، این دو دختر با دوستان خود خداحافظی می کنند. فیلم صحبت های دو دختر اصفهانی پیش از خودکشی را در ادامه ببینید...

۱۶ روز پیش
شکار پرنده به مرگ شکارچی ختم شد
شکار پرنده به مرگ شکارچی ختم شداجتماع > اجتماعی - ۳ شکارچی که برای شکار پرنده به شالیزارهای روستای کوشال در لاهیجان رفته بودند گرفتار حادثه‌ای عجیب شدند.

۱۶ روز پیش
مجازات خواستگار دروغگو
مجازات خواستگار دروغگوفصل نوزدهم قانون مجازات اسلامی به جرایم بر ضد حقوق تکالیف خانوادگی می‌پردازد. ماده ۶۴۳ قانون مجازات می‌گوید؛ هرگاه کسی عالما زن شوهردار یا زنی را که در عده دیگری است برای مردی عقد کند به حبس از شش ماه تا سه سال یا از سه میلیون تا ۱۸ میلیون ریال جزای نقدی و تا ۷۴ ضربه شلاق محکوم می‌شود و اگر دارای دفتر ازدواج و طلاق یا اسناد رسمی باشد برای همیشه از تصدی دفتر منع خواهد شد.

۱۶ روز پیش
خودکشی در بزرگراه امام علی‌(ع)
ساعتی پیش مرد جوانی با انداختن خود به بزرگراه امام علی (ع) جان داد.

۱۶ روز پیش
۲۰ سال است مسافرت خارجی نرفتـه‌ام
20 سال است مسافرت خارجی نرفتـه‌اممریم بعد از ۲۰ سال زندگی مشترک با فرشاد، راهی دادگاه خانواده شد تا برای همیشه از شوهرش جدا شود.

۱۶ روز پیش
خودکشی در بزرگراه امام علی (ع)
خودکشی در بزرگراه امام علی (ع)مرد جوانی با انداختن خود به بزرگراه امام علی (ع) جان داد.

۱۶ روز پیش

صفحه ۳ از ۳۱ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 1 2
3
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 صفحه بعد صفحه آخر