دوشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۶
حوادث ایران و جهان
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
ستاره فوتبال، متهم نفر دوم در پرونده قتل یک تاجر+ عکس
ستاره فوتبال، متهم نفر دوم در پرونده قتل یک تاجر+ عکسبا اعتراف قاتل به ارتکاب جرم، پای یک ستاره مطرح فوتبال در سال های نه چندان دور به پرونده قتل بازشد.

۲ روز پیش
این زن را می شناسید؟ / فیلم دوربین مداربسته راز مرگ وحشتناک زن جوان را افشا کرد +تصاویر
این زن را می شناسید؟ / فیلم دوربین مداربسته راز مرگ وحشتناک زن جوان را افشا کرد +تصاویردوربین مداربسته کارخانه قدیمی، راز قتل هولناک زن جوان به‌دست مرد شیشه‌ای را فاش کرد. اما باتوجه به اینکه هویت قربانی جنایت تاکنون شناسایی نشده است و هیچ سرنخی هم ازقاتل در دست نیست، بازپرس جنایی از مردم خواست در صورت اطلاع از هویت زن جوان و متهم فراری موضوع را به پلیس اطلاع دهند.

۲ روز پیش
قتل مرد 50 ساله به روش حلق آویز
قتل مرد 50 ساله به روش حلق آویزفرمانده انتظامی شهرستان چابهار از شناسایی و دستگیری عامل قتل مرد 50 ساله در یکی از روستاهای این شهر خبر داد.

۲ روز پیش
زنده ماندن عجیب مردی که قبرش کنده شده بود
زنده ماندن عجیب مردی که قبرش کنده شده بوداجتماع > اجتماعی - «قبرش را آماده کنید تا پس از قتل، جسدش را در بیابان دفن کنیم» این دستور مرد کینه‌جو به قاتلان اجیره شده بود تا نقشه قتل مردی جوان را عملی کنند.

۲ روز پیش
تجاوز وحشیانه سه آدم ربا به عروس جوان/ آزار و اذیت در بیابان های اطراف کرج +عکس
تجاوز وحشیانه سه آدم ربا به عروس جوان/ آزار و اذیت در بیابان های اطراف کرج +عکسزن: با وحشت پیاده شدم تا فرار کنم اما کفش‌هایم در گل فرو رفت و 3 آدم ربا وحشیانه مرا مورد آزار و اذیت قرار دادند و بعد هم فرار کردند... شوهر: آن شب وقتی همسرم را دیدم او را نشناختم. صورتش زخمی و خون‌آلود و لباس‌هایش گل‌آلود بود و انگشتان دستش هم شکسته بود.

۲ روز پیش
قاتل، جسد مقتول را در فریزر مخفی‌کرده بود
قاتل، جسد مقتول را در فریزر مخفی‌کرده بوداجتماع > اجتماعی - مردی که با انگیزه تصاحب خانه زنی سالخورده او را به قتل رسانده و جسدش را ۲‌ ماه در فریزر خانه‌اش نگه داشته بود درحالی‌که از سوی دادگاه به قصاص محکوم شده بود توانست با جلب رضایت اولیای دم از چوبه دار نجات پیدا کند.

۲ روز پیش
قتل سریالی ۷ زن در گیلان به سبک خفاش شب
قتل سریالی ۷ زن در گیلان به سبک خفاش شباجتماع > اجتماعی - معمای ناپدید شدن زنان در رشت با دستگیری قاتل سریالی فاش شد.

۲ روز پیش
اعتراف شیطان به آزار و اذیت زن جوان +عکس
اعتراف شیطان به آزار و اذیت زن جوان +عکسشیطان پراید سوار دو ماه پس از آزادی از زندان بار دیگر به اتهام آزار و اذیت یک زن شناسایی و دستگیر شد.

۲ روز پیش
دستگیری دانشجوی ایرانی مقیم کانادا به اتهام اقدام به قتل دختر جوان کانادایی
دستگیری دانشجوی ایرانی مقیم کانادا به اتهام اقدام به قتل دختر جوان کاناداییدانشجوی ایرانی مقیم کانادا که به اتهام اقدام به قتل دخترجوان دانشجو دستگیرشده است در دادگاه تفهیم اتهام شد.

۲ روز پیش
دماغ بزرگ زورگیر تهران را لو داد +عکس
دماغ بزرگ زورگیر تهران را لو داد +عکسزورگیر جنوب تهران پس از دهها فقره زورگیری میلیونی از روی دماغ بزرگش شناسایی و دستگیر شد.

۲ روز پیش
/ لیست اخبار آسیب های اجتماعی
حمله وحشیانه به یک زن در پارک/ مجرم بلافاصله دستگیر شد + عکس
مرد بی‌شرمی که جنایت هولناکی را رقم زده بود، به ۱۲ سال زندان محکوم شد.

۲۵۹ روز پیش
اسارت دختر فراری برای بیگاری
دختر ۲۰ ساله وقتی از خانه فرار کرد نمی‌دانست سرنوشتی شوم در انتظارش است.

۲۵۹ روز پیش
نقشه شوم سرنشینان پراید شیشه دودی
نقشه شوم سرنشینان پراید شیشه دودی۲ پسر جوان سوار بر پرایدشیشه دودی زنان و دختران را شکار و قربانی نقشه شوم خود می‌کردند.

۲۶۶ روز پیش
آتش‌ در مجتمع پتروشیمی بیستون دوباره شعله‌ور شد
آتش‌ در مجتمع پتروشیمی بیستون دوباره شعله‌ور شدشعله‌های آتش مخزن پتروشیمی بیستون که خاموش شده بود مجدداً زبانه کشید.

۲۶۷ روز پیش
احداث خانه‌های امن در ۱۸ استان| ثبت ۱۹ طلاق در هر ساعت در کشور
احداث خانه‌های امن در ۱۸ استان| ثبت ۱۹ طلاق در هر ساعت در کشورهمشهری آنلاین: مدیر کل دفتر امور آسیب دیدگان بهزیستی کشور از احداث خانه های امن در ۱۸استان کشور خبر داد.

۲۷۱ روز پیش
توریست فرانسوی متجاوزان را بخشید
توریست فرانسوی متجاوزان را بخشیدپرونده جنجالی ۳ مرد افغان که متهم هستند زنی فرانسوی را در فرحزاد مورد آزار و اذیت قرار داده بودند با اعلام رضایت توریست فرانسوی وارد مرحله تازه‌ای شد.

۲۷۱ روز پیش
۵۰ درصد طلاق‌ها طی ۵ سال اول ازدواج است
۵۰ درصد طلاق‌ها طی ۵ سال اول ازدواج استهمشهری آنلاین: مدیر کل دفتر ازدواج و تعالی خانواده وضعیت ازدواج در کشور را نگران‌کننده عنوان کرد و گفت؛ ۵۰ درصد طلاق‌ها در ۵ سال اول زندگی رخ می‌دهد

۲۷۳ روز پیش
جولایی: آمار زندانیان مهریه تغییری ندارد؛ ۲۰۱۲ بدهکار مهریه در کشور وجود دارد
جولایی: آمار زندانیان مهریه تغییری ندارد؛ ۲۰۱۲ بدهکار مهریه در کشور وجود داردمدیرعامل ستاد دیه کشور گفت: هر چند در استان‌هایی تعداد زندانیان بدهی مالی مهریه تغییر داشته، اما طی آمار چند سال گذشته تعداد ۲۰۰۰ زندانی مهریه در مجموع هیچ تغییری نداشته است.

۲۷۳ روز پیش
الکل‌هایی با طعم مرگ؛ بیشترین علت مرگ ورزشکاران
الکل‌هایی با طعم مرگ؛ بیشترین علت مرگ ورزشکارانمدیرکل پزشکی قانونی استان تهران ضمن تشریح بیشترین علت مرگ ورزشکاران گفت: الکل‌های صنعتی و الکل‌هایی که در داروخانه‌ها موجود است در صورت مصرف خوراکی سبب کوری و مرگ فرد می‌شود.

۲۷۴ روز پیش
خودکشی دختر ۲۳ ساله از طبقه هفتم منزل مسکونی
خودکشی دختر ۲۳ ساله از طبقه هفتم منزل مسکونیدختر ۲۳ ساله با سقوط از طبقه ۷ منزل مسکونی در منطقه دارآباد، خودکشی کرد.

۲۷۴ روز پیش
تصادف خودروی آدم‌ربایان با سگ دختر جوان را فراری داد
تصادف خودروی آدم‌ربایان با سگ دختر جوان را فراری دادتصادف خودروی آدم‌ربایان با سگی در جاده، باعث فرار دختر جوان از چنگال دو جوان که نیت شومی در سرداشتند، شد.

۲۷۸ روز پیش
پلیس به گروگانگیری خواستگار سمج پایان داد
پلیس به گروگانگیری خواستگار سمج پایان دادمرد مسلح که با محبوس‌کردن دختر مورد علاقه‌اش در آژانس مسافرتی تلاش می‌کرد هر طوری شده از او جواب مثبت بگیرد، در عملیات ضربتی پلیس لاهیجان دستگیر شد.

۲۷۹ روز پیش
انکار آزار زن جوان در تحقیقات قضایی
انکار آزار زن جوان در تحقیقات قضایی«ما سرقت کردیم، نه تجاوز» این اعترافات ۲ پسر جوان است که متهم‌اند با ورود به خانه زن جوانی با تهدید قمه او را مورد آزار و اذیت قرار داده و گوشی تلفن همراه و پول‌هایش را سرقت کرده‌اند.

۲۷۹ روز پیش
دختران جوان در دام سیاه خواستگاری با پراید شیشه‌دودی
دختران جوان در دام سیاه خواستگاری با پراید شیشه‌دودیمرد شیطان صفت خود را طلافروش معرفی می‌کرد و به بهانه ازدواج دختران جوان را به دام سیاه خود می‌کشاند.

۲۸۲ روز پیش
حبس در خانه متروکه؛ عاقبت فرار از خانه
حبس در خانه متروکه؛ عاقبت فرار از خانهدختر٢٠ ساله وقتی با مادرش درگیر شد و از خانه فرار کرد، نمی‌دانست حادثه‌ای شوم در انتظارش است و در دام ٤ آدم ربای شیطان صفت گرفتار خواهد شد.

۲۸۹ روز پیش
شاکی، اتفاقی آدم‌ربای شیطان‌صفت را در خیابان دید
شاکی، اتفاقی آدم‌ربای شیطان‌صفت را در خیابان دیدزن جوان که در دام شیطانی راننده پراید گرفتار شده بود، پس از مدتی متهم را به‌صورت اتفاقی در خیابان دید و پلیس را خبر کرد.

۲۹۳ روز پیش
گزارش نشست بررسی وضعیت نوزادان مبتلا به اعتیاد
گزارش نشست بررسی وضعیت نوزادان مبتلا به اعتیاداگر زنان معتاد را حدود ۲۰۰ هزار نفر در نظر بگیریم حتی اگر کمتر از یک چهارم آنها به کارتن خوابی و روابط پرخطر متعدد، در نهایت بارداری‌های مکرر برسند و هر کدام سه کودک به دنیا آورند در آینده نزدیک قابل پیش‌بینی است که با حدود ۳۰۰ هزار کودک معتاد مواجه شویم.

۲۹۴ روز پیش
نقشه شوم مرد آشنا برای ربودن دختر ۱۷ ساله
نقشه شوم مرد آشنا برای ربودن دختر ۱۷ سالهوقتی زن جوان به همراه خواهرش سوار خودروی مرد موردعلاقه‌اش شد نمی‌دانست، او نقشه‌ شومی در سر دارد.

۲۹۵ روز پیش
رابطه پنهانی به جنایت منجر شد
رابطه پنهانی به جنایت منجر شدمرد جوان با همدستی زنی شوهر وی را به قتل رساند و جسدش را به آتش کشید اما اسرار این جنایت خیلی زود بر ملا شد.

۲۹۶ روز پیش
چوبه ‌دار در انتظار عاملان آزار توریست فرانسوی
چوبه ‌دار در انتظار عاملان آزار توریست فرانسوی«اعدام» مجازاتی است که قضات دادگاه کیفری یک استان تهران برای عاملان آزار و اذیت توریست فرانسوی درنظر گرفتند.

۲۹۸ روز پیش
تلخ‌تر از مرگ
تلخ‌تر از مرگدر عصری که رسانه‌ها تسلط بی‌چون و چرایی بر زندگی افراد جامعه پیدا کرده‌اند، کارکرد آنها بیش از پیش اهمیت پیدا می‌کند.

۳۰۰ روز پیش
ترسوها را قهرمان نکنیم
ترسوها را قهرمان نکنیمرسانه‌ها دماسنج جامعه هستند و می‌توانند نشانگر سلامت آن باشند.

۳۰۰ روز پیش
راهنمای انعکاس خبر خودکشی در رسانه‌ها
راهنمای انعکاس خبر خودکشی در رسانه‌هادفتر سلامت روانی، اجتماعی و اعتیاد وزارت بهداشت چندی قبل پژوهشی را راجع به چگونگی انعکاس اخبار خودکشی در رسانه‌ها منتشر کرد.

۳۰۰ روز پیش
خودکشی؛ سومین عامل مرگ نوجوانان
خودکشی؛ سومین عامل مرگ نوجوانانکودکان ازجمله آسیب‌پذیرترین گروه‌های جامعه هستند و همواره در معرض مخاطرات زیادی قرار دارند.

۳۰۰ روز پیش
۳۰ سال حبس؛ مجازات عاملان آزار دخترافغان
۳۰ سال حبس؛ مجازات عاملان آزار دخترافغان۲ پسر جوان که دختر افغان را ربوده و مورد آزار و اذیت قرار داده و با انداختن وی در کانال آب وی را تا یک قدمی مرگ پیش برده بودند با تأیید قضات دیوان عالی کشور به ۳۰ سال حبس محکوم شدند.

۳۰۰ روز پیش
افزایش متقاضیان سقط درمانی/ فوت ۲۲ نفر در تهران به دلیل حوادث کار
افزایش متقاضیان سقط درمانی/ فوت 22 نفر در تهران به دلیل حوادث کارمدیر کل پزشکی قانونی استان تهران با اشاره به اینکه در اردیبهشت ماه امسال ۱۸۷ نفر متقاضی سقط درمانی به مراکز پزشک قانونی پایتخت مراجعه کرده‌اند، گفت: این رقم نسبت به مدت مشابه سال قبل ۷ درصد افزایش یافته است.

۳۰۲ روز پیش
آمار تحصیلات زوجین در ازدواج و طلاق؛ بیشترین ازدواج در دیپلمه‌ها
آمار تحصیلات زوجین در ازدواج و طلاق؛ بیشترین ازدواج در دیپلمه‌هاهمشهری آنلاین: مدیرکل دفتر اطلاعات، آمار و مهاجرت سازمان ثبت احوال با اعلام اینکه در ۳۵.۳درصد ازدواجها و ۳۱.۲درصد طلاق‌ها زوجین تحصیلات برابر دارند، افزود: بیشترین ازدواج های انجام شده مربوط به دیپلمه‌ها است.

۳۰۲ روز پیش
افزایش آمار نوزادان فروخته شده در شکم مادر
افزایش آمار نوزادان فروخته شده در شکم مادرمعاون امور زنان رئیس جمهور گفت؛ آماری از تعداد فروش نوزادان در شکم مادر نداریم اما آنقدر تعداد آن زیاد است که به خبر تبدیل شده است.

۳۰۵ روز پیش
انکار آزار توریست فرانسوی توسط ۲ جوان افغان
انکار آزار توریست فرانسوی توسط ۲ جوان افغان۲ جوان افغان که متهمند در باغی واقع در حوالی فرحزاد زن توریست فرانسوی را مورد آزار و اذیت قرار داده‌اند در دادگاه اتهام‌شان را به گردن همدست فراری‌شان انداختند.

۳۰۷ روز پیش
آمارهای نگران‌کننده از زندگی دانشجویی
آمارهای نگران‌کننده از زندگی دانشجویی۱۷ درصد دانشجویان قلیان می‌کشند، ۲۳ درصد‌شان مطلقا هیچ ورزشی نمی‌کنند و ۵ درصدهم معتاد اینترنتی هستند

۳۰۷ روز پیش

صفحه ۳ از ۴ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 1 2
3
4 صفحه بعد صفحه آخر