دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶
حوادث ایران و جهان
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
قتل دختر جوان در همدان +جزئیات | دختر همدانی تازه نامزد کرده بود | قاتل دختر همدانی کیست؟
قتل دختر جوان در همدان +جزئیات | دختر همدانی تازه نامزد کرده بود | قاتل دختر همدانی کیست؟قتل دختر جوان در همدان | دختر جوان 34 ساله همدانی که تنها در خانه ای در محله اسلام آباد همدان زندگی می کرد، روز گذشته با ضربات چاقوی فردی ناشناس به قتل رسید. جزییات جدید از قتل دختر جوان همدانی حاکی از آن است که او به تازگی نامزد کرده بوده است. به گفته آگاهان، «یکی از بستگان نزدیک مقتول» متهم اصلی «قتل دختر جوان» در همدان است.

۲۲ روز پیش
دختران دوجنسه تهرانی؛ قاتل مرد ثروتمند | رابطه غیراخلاقی این دو دختر با مقتول +عکس
دختران دوجنسه تهرانی؛ قاتل مرد ثروتمند | رابطه غیراخلاقی این دو دختر با مقتول +عکسدختران دوجنسه تهرانی؛ قاتل مرد ثروتمند | دو دختر دو جنسه تهرانی که پس ازیک شب رابطه غیراخلاقی با مرد ثروتمند، از او یک و نیم میلیون تومان طلبکرده بودند، وقتی با خودداری مقتول از پرداخت پول مواجه شدند، به جانش افتادند و کشتندش. این دو دختر دوجنسه تهرانی (مرجان و میترا) می گویند: قصد ما کشتن او نبود، اما شواهد و مدارک فعلا چیز دیگری می گویند!

۲۵ روز پیش
جزئیات جنایت ۲ ترنس در لباس زنانه
جزئیات جنایت ۲ ترنس در لباس زنانهاجتماع > اجتماعی - الهه فراهانی:
دو جوان دو‌جنسیتی که متهم هستند در یک درگیری مردی را به قتل رسانده‌اند، دیروز در دادسرای جنایی تهران اتهام قتل را انکار کردند.

۲۵ روز پیش
قتل یک زوج توسط خدمتکار +عکس
قتل یک زوج توسط خدمتکار +عکسخدمتکاری که پس از مدتی موفق به جلب اعتماد یک زوج شده بود، در فرصتی مناسب سعی کرد آن ها را به قتل برساند.

۲۵ روز پیش
قتل به خاطر هزینه تغییر جنسیت +عکس
قتل به خاطر هزینه تغییر جنسیت +عکسدو دختر که برای هزینه تغییر جنسیت سراغ مرد پولدار رفته بودند، در جریان درگیری با او، مرگش را رقم زدند.

۲۵ روز پیش
سوزاندن جسد همسر پس از جنایت
راز قتل زن جوانی که جسد سوخته‌اش در شهرستان گالیکش پیدا شده بود، پس از یک ماه تحقیق، با دستگیری همسر معتادش فاش شد.

۲۵ روز پیش
قاتل جوان موتورسوار بخشیده شد
قاتل جوان موتورسوار بخشیده شداجتماع > اجتماعی - مردی که ۵ سال قبل در جریان درگیری خیابانی با جوانی موتورسوار وی را به قتل رسانده بود با گذشت اولیای دم از قصاص نجات یافت اما به لحاظ جنبه عمومی جرم محاکمه شد.

۲۵ روز پیش
گروگانگیری صد میلیونی سه نوجوان در خراسان
فرمانده انتظامی خراسان رضوی ازدستگیری دو نوجوان خبرداد که باند آدم ربایی مسلحانه راه انداخته بودند.

۲۵ روز پیش
مرد پس از قتل همسرش جسدش را سوزاند
مرد پس از قتل همسرش جسدش را سوزاندرییس پلیس آگاهی استان گلستان از شناسایی قاتل جسد سوخته زن گالیکشی خبر داد.

۲۵ روز پیش
ارسال ۳۰ کانکس درس به مناطق زلزله زده کرمانشاه
ارسال ۳۰ کانکس درس به مناطق زلزله زده کرمانشاهاجتماع > آموزش - همشهری آنلاین:
رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران گفت: ۳۰ کانسک که با کمک فرهنگیان و دانش آموزان شهر تهران تهیه شده است امروز به مناطق زلزله کرمانشاه ارسال می‌شود.

۲۶ روز پیش
/ لیست اخبار آسیب های اجتماعی
نامزد انتقام جو به دام پلیس فتا افتاد
رییس پلیس فتای استان بوشهر از شناسایی و دستگیری فردی در بوشهر که با ارسال پیام در یکی از شبکه‌های اجتماعی موبایلی اقدام به تهدید و ایجاد مزاحمت برای دختر جوان کرده بود، خبر داد.

۱۴ روز پیش
بی‌خبری ۸ ماهه از کودک ۴ ساله مشکین شهری
بی‌خبری ۸ ماهه از کودک ۴ ساله مشکین شهریاجتماع > اجتماعی -همشهری آنلاین:
هیچ سرنخی با وجود گذشت ۸ ماه از مفقود شدن کودک ۴ ساله مشکین شهری از این حادثه در دست نیست و دل نگرانی‌های خانواده برای یافتن فرزندشان به انتظاری طولانی تبدیل شده است.

۱۵ روز پیش
توطئه عجیب زن برای طلاق!
توطئه عجیب زن برای طلاق!توطئه عجیب زن برای طلاق! | زنی همسرش را با همکاری رئیس کمپ ترک اعتیاد در مسیر خانه‌اش ربوده و به‌ اجبار در کمپی زندانی کرده تا بتواند با این بهانه طلاقش را بگیرد.

۱۵ روز پیش
۱۲ هزار سکه ضامن خوشبختیمان نشد!
12 هزار سکه ضامن خوشبختیمان نشد!۱۲ هزار سکه ضامن خوشبختیمان نشد! | دختر و پسر جوانی که با ۱۲ هزار سکه طلا به عنوان مهریه عروس پای سفره عقد نشسته بودند، در دوازدهمین سال زندگی مشترک به بن بست رسیدند و بعد از چهارسال کشمکش سرانجام توافق کردند راهشان را از هم جدا کنند و طلاق بگیرند.

۱۵ روز پیش
ربودن شوهر برای طلاق
ربودن شوهر برای طلاقزن میانسال برای گرفتن طلاق شوهرش را فردی معتاد جلوه داد و با بستری‌کردن اجباری او در کمپ ترک اعتیاد، زمینه طلاقش را فراهم کرد. او در جلسه دادگاه خود را بی‌گناه دانست و منکر ربودن شوهرش شد.

۱۵ روز پیش
فرصت یک هفته‌‌ای جوان عاشق‌ پیشه برای ازدواج
فرصت یک هفته‌‌ای جوان عاشق‌ پیشه برای ازدواجپسر جوان که با فریب دختر مورد علاقه‌اش، سناریوی فریب او را از خانه طراحی کرده بود، ‌یک هفته فرصت دارد با دختر جوان ازدواج کند.

۱۵ روز پیش
کودکان طعمه مجرمان جنسی
کودکان طعمه مجرمان جنسیهنوز خاطره آتنا و کیمیا و ظلمی که شانس زندگی را از این کودکان ربود از خاطرمان نرفته که به فاصله چند روز خبر دیگری از آزار جنسی و کودک آزاری در شهری دیگر می‌شنویم و فردا ممکن است این حوادث باز هم تکرار شوند.

۱۵ روز پیش
ماجرای مهریه سنگین زن جوان
زن و شوهر جوان که برای رسیدگی پرونده «طلاق توافقی» به شعبه ۲۶۴ آمده بودند، «نگار» و «بهرام» نام داشتند. زن ۳۵ ساله و مرد ۳۸ ساله بود که لباس‌های مد روز، اما ارزان قیمتی بر تن داشتند. اما آنچه قاضی «غلامحسن گل آور» را به تعجب وا می‌داشت رقم مهریه سنگین زن جوان بود.

۱۵ روز پیش
کودکان قربانی آزار جنسی چرا سکوت می کنند؟
کودکان قربانی آزار جنسی چرا سکوت می کنند؟بهار ، هنوز همه چیز یادش است؛ با تمام جزئیات! همه آن لحظه های تلخی که پشت درهای بسته خانه خسرو گذرانده؛ لحظه هایی که خسرو در مسیر مدرسه تا خانه این دانش آموز، گذری به خانه خودش می زده و دور از چشم همه، خودش را به او می رسانده و بهار کاری از دستش برنمی آمده، لحظه هایی که کابوس این چند سال زندگی اش شده اند و آرام و قرار را از او گرفته اند.

۱۵ روز پیش
دستگیری ۲۴ زن و مرد در پارتی
دستگیری 24 زن و مرد در پارتیدادستان عمومی و انقلاب مرکز استان مرکزی گفت: بنابر گزارشات واصله مبنی بر برگزاری پارتی مختلط در مکانی با هویت معلوم پس از صدور دستور قضایی و اعزام مامورین به محل تعداد ۲۴ نفر زن و مرد دستگیر شدند.

۱۵ روز پیش
کشف ۲۸۵ بطری، مشروبات الکلی در مشهد
معاون اجتماعی دادگستری خراسان رضوی از کشف ۲۸۵ بطری انواع مشروبات الکلی خارجی در سوپر مارکتی در مشهد با گزارشات دیده‌بانان پیشگیری در مشهد خبر داد.

۱۵ روز پیش
توقیف کامیون حامل مواد محترقه / کشف ۸۰۰ هزار سیگارت، هفت‌ ترقه و بمبک
توقیف کامیون حامل مواد محترقه / کشف ۸۰۰ هزار سیگارت، هفت‌ ترقه و بمبکرئیس پلیس اطلاعات و امنیت تهران بزرگ از کشف ۸۰۰ هزار انواع مواد محترقه قاچاق در یک کامیون ۱۰ تنی خبر داد.

۱۵ روز پیش
حکم مرد سوئدی به اتهام «تجاوز اینترنتی»
دادگاهی در سوئد در اقدامی بی‌سابقه فردی را که با فریب کودکان از طریق اینترنت آنها را وادار به انجام رفتارهای غیراخلاقی می‌کرد به ۱۰ سال زندان محکوم کرد.

۱۵ روز پیش
دیدن زنان همسایه با دوربین شکاری!
دیدن زنان همسایه با دوربین شکاری!دیدن زنان همسایه با دوربین شکاری! | پرویز با دوربین شکاری خانه ها و زن مجرد و شوهردار را دید می زند و ....

۱۶ روز پیش
جدایی به خاطر اضافه وزن!
جدایی به خاطر اضافه وزن!چاقی ستاره و لاغر بودن جواد باعث شد تا زندگی مشترک این زوج جوان بعد از ۱۴ ماه از هم بپاشد.

۱۶ روز پیش
وحید خزایی دستگیر شد؟ | دستگیری حاشیه ساز اینستاگرام
وحید خزایی دستگیر شد؟ | دستگیری حاشیه ساز اینستاگراموحید خزایی دستگیر شد؟ | وحید خزایی پسر حاشیه ساز اینستاگرام توسط پلیس ترکیه در استانبول بازداشت شد.

۱۶ روز پیش
پیشنهاد عجیب یک گدا به مامور پلیس
گدایی که روزانه هشت میلیون ریال به جیب می زد در رفسنجان دستگیر شد.

۱۶ روز پیش
انکار قتل اهورا +عکس
انکار قتل اهورا +عکسناپدری اهورا که متهم است کودک دو سال و هشت ماهه را پس از آزار و اذیت به قتل رسانده، در جلسه دادگاه منکر اتهامات خود شد و ادعای بی‌گناهی کرد. این در حالی است که پدر و مادر اهورا درخواست قصاص کرده‌اند و نماینده دادستان نیز خواستار اعدام متهم در ملأعام شده است. قرار است حکم دادگاه ظرف یک هفته آینده صادر شود.

۱۶ روز پیش
حرف های مادری که فرزندش را شکنجه داده است
روزنامه ایران اظهارات زنی را منتشر کرده که بدلیل شکنجه فرزندش بازداشت شده است.

۱۶ روز پیش
دستگیری گدایی که نصف روز ۴۰۰هزارتومان کاسبی کرده بود!
دستگیری گدایی که نصف روز 400هزارتومان کاسبی کرده بود!گداییکه روزانه چهار میلیون ریال به جیبمی زد در رفسنجان دستگیر شد.

۱۶ روز پیش
ناپدری اهورا در دادگاه: نه قاتلم، نه متجاوز
ناپدری اهورا در دادگاه: نه قاتلم، نه متجاوز قاتل اهورا به دادگاه کیفری یک استان گیلان منتقل شد تا برای نخستین‌بار در مقابل هیأت قضائی جزییات این جنایت هولناک را تشریح کند.

۱۶ روز پیش
افشای جزئیات تکان دهنده جدید درباره جادوگری در فوتبال / استتار آقای خط خطی فوتبال ایران!
افشای جزئیات تکان دهنده جدید درباره جادوگری در فوتبال / استتار آقای خط خطی فوتبال ایران!«جادوگری در فوتبال» پرونده ای است که از خیلی وقت پیش باز شده اما اکنون و در روزهای اخیر جزئیات بیشتری درباره آن فاش می شود. جزئیات آن میتواند چیز متفاوت تری نسبت به اتفاقات هفته های گذشته باشد.

۱۶ روز پیش
تجاوز و قتل زن ژاپنی توسط نظامی آمریکایی
تجاوز و قتل زن ژاپنی توسط نظامی آمریکاییدادگاهی در ژاپن، یک نظامی آمریکایی را به اتهام تجاوز به یک زن جوان ژاپنی و قتل او به حبس ابد محکوم کرد.

۱۶ روز پیش
جوان شاهرودی به جرم تیراندازی دستگیر شد
فرمانده انتظامی شاهرود از دستگیری یک جوان شاهرودی به جرم تیراندازی در این شهرستان خبر داد و گفت: این جوان پس از عملیات تعقیب و گریز به چنگ قانون افتاد.

۱۸ روز پیش
۲۷ درصد از زنان تهرانی قربانی انواع خشونت هستند
۲۷ درصد از زنان تهرانی قربانی انواع خشونت هستنداجتماع > اجتماعی - محمد صادق خسروی علیا:
«خشونت علیه زنان هر رفتار و کنشی است که باعث صدمه جسمی و روانی به زنان می‌شود.

۱۸ روز پیش
انکارهای عجیب قاتل اهورا در دادگاه
انکارهای عجیب قاتل اهورا در دادگاهاجتماع > اجتماعی - قاتل اهورای ۳۱ ماهه در حالی در دادگاه کیفری استان گیلان محاکمه شد که قصاص در ملأعام تنها خواسته اولیای دم بود. متهم در این جلسه اتهام قتل عمد و تجاوز را رد کرد و مدعی شد همه اعترافات قبلی‌اش دروغ بوده است.

۱۸ روز پیش
درگیری در لیگ برتر والیبال
درگیری در لیگ برتر والیبالهفته دهم رقابت های لیگ برتر والیبال با برگزاری چند دیدار در شهرهای مختلف پیگیری شد که با نیمه تمام ماندن دیدار تیم های پیکان تهران و شهرداری ارومیه همراه بود.

۱۸ روز پیش
جنسیس توقیف شد
جنسیس توقیف شدجنسیس مزاحم در شهر سمنان سرانجام توسط پلیس شناسایی و توقیف شد.

۱۸ روز پیش
ضارب محیط‌بانان بابلی دستگیر شد
ضارب محیط‌بانان بابلی دستگیر شدبا تلاش و پیگیری نیروی انتظامی مازندران، ضاربی که شب گذشته، دو تن از محیط‌بانان یگان حفاظت محیط زیست شهرستان بابل را از فاصله نزدیک هدف شلیک قرار داده بود بامداد امروز دستگیر شد.

۱۹ روز پیش
تجاوز راننده سرویس به دانش آموز دختر | اظهارات متجاوز: ۳ سال است به من تجاوز می کند
تجاوز راننده سرویس به دانش آموز دختر | اظهارات متجاوز: 3 سال است به من تجاوز می کندتجاوز راننده سرویس به دانش آموز دختر| راننده سرویس مدرسه که متهم است یکی از دختران دانش‌آموز را طی چند سال، با تهدید و خوراندن قرص ترامادول مورد تجاوز قرار داده، صبح دیروز وقتی در شعبه چهارم دادگاه کیفری استان تهران پای میزمحاکمه ایستاد منکر اظهارات شاکی شد.

۱۹ روز پیش

صفحه ۴ از ۳۷ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 1 2 3
4
5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 صفحه بعد صفحه آخر