دوشنبه ۱ مهر ۱۳۹۸
حوادث ایران و جهان
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
/ لیست اخبار آسیب های اجتماعی
قتل مردی که از تجاوز فیلمبرداری کرد | سر مرد متجاوز از بدن جدا شد
قتل مردی که از تجاوز فیلمبرداری کرد | سر مرد متجاوز از بدن جدا شدکارگر کشتارگاه مرد متجاوز را سلاخی کرد | من با مقتول دوست بودم تا اینکه متوجه شدم او با خوراندن نوشابه مسموم من را بیهوش کرده وبعدهم تعرض کرده وفیلم هم گرفته است. پس ازآن رامین هر بار سراغم می‌آمد وتهدید می‌کرد درصورتی که به خواسته‌اش تن ندهم فیلم سیاه را منتشر می‌کند.

۶۴۸ روز پیش
دستگیری اراذل و اوباش فضای مجازی
دستگیری اراذل و اوباش فضای مجازیاجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
رئیس پلیس پایتخت از دستگیری عاملان ایجاد رعب و وحشت در فضای مجازی خبر داد.


۶۴۸ روز پیش
درجست‌و‌جوی ۵ مادر با نوزادان فوت‌شده در بیمارستان
درجست‌و‌جوی ۵ مادر با نوزادان فوت‌شده در بیمارستاناجتماع > اجتماعی - الهه فراهانی:
تحقیقات برای یافتن ۵مادر که پس از مرگ نوزادشان، آنها را در بیمارستان رها کرده‌اند آغاز شده است.

۶۴۸ روز پیش
جام جم آنلاین - مرگ مشکوک ۵ نوزاد در یک بیمارستان پایتخت!
جام جم آنلاین - مرگ مشکوک 5 نوزاد در یک بیمارستان پایتخت!بازپرس جنایی پایتخت دستور تحقیقات درباره مرگ مشکوک پنج نوزاد در یکی از بیمارستان‌های تهران را صادر کرد.

۶۴۸ روز پیش
جام جم ورزش - دستگیری بازیکن تیم ایرانجوان بوشهر توسط پلیس +عکس
جام جم ورزش - دستگیری بازیکن تیم ایرانجوان بوشهر توسط پلیس +عکسدر جریان بازی تیم‌های مس کرمان و ایرانجوان بوشهر یکی از بازیکنان ایرانجوان به مامور لگد می‌زند این درگیری‌های فیزیکی با ماموران نیروی انتظامی ورزشگاه موجب دستگیری دو تن از عوامل این تیم نیز شد.

۶۴۸ روز پیش
جایگزین مجازات شلاق برای دختران ۱۷ ساله
دادستان عمومی و انقلاب ملارد از جایگزینی مجازات شلاق دختران ۱۷ ساله حاضر در یک پارتی با کار فرهنگی و عام المنفعه در بهزیستی، اداره ارشاد و آموزش و پرورش خبر داد.

۶۴۸ روز پیش
تجاوز به بازیگر زن ایرانی | حکم «ارتباط نامسروع دو هنرپیشه ایرانی» صادر شد
تجاوز به بازیگر زن ایرانی | حکم «ارتباط نامسروع دو هنرپیشه ایرانی» صادر شدتجاوز به بازیگر زن ایرانی | دختر هنرپیشه ایرانی که در جریان بازی در یک نمایش، رابطه صمیمی و نزدیکی با بازیگر مرد مقابلش پیدا کرده بود، در دادگاه از او به اتهام تجاوز شکایت کرد. آقای هنرپیشه اتهام تجاوز جنسی به بازیگر زن را نپذیرفت و گفت: با هم ارتباط داشتیم اما در این ارتباط هیچ زوری در کار نبود. دادکاه برای آقای بازیگر به اتهام رابطه نامشروع ٩٩ ضربه شلاق برید...

۶۴۹ روز پیش
تجاوز پیرمرد ثروتمند اماراتی به دختر فیلیپینی
تجاوز پیرمرد ثروتمند اماراتی به دختر فیلیپینی تجاوز مرد ثروتمند اماراتی به زن فیلیپینی | زن جوان فیلیپینی درشکایتش اعلام کرده بود از زمانی که در خانه صاحبکارش (مرد اماراتی) مشغول به کار شده بود بارها مورد تجاوز قرار گرفته ولی به خاطر ترس ازعملی شدن تهدیدهای صاحبکار شیطان صفتش، شکایت نکرده بود.

۶۴۹ روز پیش
تجاوز سه نفره به زن جوان | دو شیطان صفت، راننده را مجبور کردند به زن مسافر تجاوز کند
تجاوز سه نفره به زن جوان | دو شیطان صفت، راننده را مجبور کردند به زن مسافر تجاوز کندتجاوز سه نفره به زن جوان در خودرو | زن جوان سوار خودروی مسافربری شده بود که آن دو مرد شیطان صفت سوار شدند و دقایقی بعد با تهدید چاقو راننده را مجبور به توقف کردند... زن جوان هرچه التماس کرد، گوش متجاوزان بدهکار نبود. آنها پس از تجاوز به زن جوان، راننده ماشین را نیز مجبور کردند به زن مسافر تجاوز کند تا شریک جرمشان شود...

۶۴۹ روز پیش
ازدواج پسر جوان با زن ۵۰ ساله مقیم کانادا ۱۳۴۳ سکه مهریه | عاقبت ازدواج با زن بزرگتر!
ازدواج پسر جوان با زن 50 ساله مقیم کانادا 1343 سکه مهریه | عاقبت ازدواج با زن بزرگتر!ازدواج پسر جوان با زن ۵۰ ساله و مهریه ۱۳۴۳ سکه ای | پسر جوان که در آرزوی رفتن به کانادا بود، ازدواج با زن ۵۰ ساله مقیم این کشور را راهی برای خوشبخت شدن و رسیدن به آرزویش می دید، همین شد که اصرار کرد خانواده اش ازدواج اورا با مهرناز بپذیرند و با ۱۳۴۳ سکه مهریه مهرناز ۵۰ ساله مخالفت نکنند... این وسط اما اتفاقی افتاد که به جدایی این زوج نامعمول انجامید...

۶۴۹ روز پیش
جام جم آنلاین - دام سیاه شیاطین برای کودکان‌ کار
جام جم آنلاین - دام سیاه شیاطین برای کودکان‌ کارچراغ‌های سالن همایش که خاموش شد، فیلم کوتاه بر پرده نمایش افتاد. بازیگران آن تعدادی کودک کار ده تا ۱۲ ساله بودند که دوربین، روایت مستند زندگی آنها را ثبت می‌کرد؛ رحمان، پسری ده ساله است که هر روز صبح از خانه بیرون می‌زند و در سطل‌های زباله دنبال ضایعات به درد‌بخور برای فروش می‌گردد. کریم هم ۱۱ ساله است.

۶۴۹ روز پیش
زن جوان در دادگاه: شوهرم عاشق شده!
روزنامه ایران در گزارشی نوشت: پسر جوانی که در سودای زندگی رؤیایی خارج از کشور با زنی همسن مادرش ازدواج کرده بود درپی آشنایی با دختر جوانی، دل بسته او شد.تازه داماد بعداز پیداکردن عشق واقعی زندگی‌اش راهی دادگاه خانواده شد تا به ازدواج قبلی‌اش پایان دهد.

۶۴۹ روز پیش
التماس‌های زن جوان به سه کفتار
قضات دیوانعالی کشورپس ازرسیدگی به پرونده زن جوانی که ازسوی راننده ارابه شیطانی و دوکفتاردیگر، هدف تجاوزوحشیانه قرارگرفته بود، حکم اعدام دوتبهکاررا تأیید کردند. اما با نقض حکم راننده، پرونده را برای محاکمه و رسیدگی دوباره به دادگاه بازگرداندند.

۶۴۹ روز پیش
زن دو شوهره زندانی شد | دستگیری زن ایرانی که دو شوهر داشت!
زن دو شوهره زندانی شد | دستگیری زن ایرانی که دو شوهر داشت!زن دو شوهره زندانی شد | زنی که با داشتن همسر و چهار فرزند برای خود همسر دوم اختیار کرده بود به وسیله مأموران پاسگاه کلانتری ۱۹ تهران دستگیر شد.

۶۵۰ روز پیش
جام جم آنلاین - مجروح شدن مامور فداکار هنگام دستگیری اراذل و اوباش +عکس
جام جم آنلاین - مجروح شدن مامور فداکار هنگام دستگیری اراذل و اوباش +عکسفرمانده انتظامی استان اصفهان از مجروح شدن مامور پلیس در عملیات دستگیری اراذل و اوباش خبر داد.

۶۵۰ روز پیش
تجاوز به دختر جوان پس از آشنایی اینترنتی | فیلمبرداری از رابطه جنسی برای اخاذی
تجاوز به دختر جوان پس از آشنایی اینترنتی | فیلمبرداری از رابطه جنسی برای اخاذیتجاوز به دختر جوان پس از آشنایی اینترنتی | میترا دختر جوان ۲۰ ساله مدعی است امیرعلی پسری که با او در فضای مجازی دوست شده، اورا با زور اسلحه مورد تجاوز جنسی قرار داده و با تهیه فیلم سیاه از رابطه جنسی، اقدام به اخاذی نموده است. پسر جوان اگرچه آدم‌ربایی، آزار و اذیت و سرقت از دختر جوان را رد کرد، اما تهیه فیلم سیاه و اخاذی از او را پذیرفت...

۶۵۰ روز پیش
هکر ۲۰ ساله ۳ هزار سایت را هک کرد
هکر ۲۰ ساله ۳ هزار سایت را هک کرداجتماع > اجتماعی - هکر ۲۰ ساله که با هک کردن سایت‌های داخلی و خارجی دست به اخاذی از مدیران سایت‌ها می‌زد در یزد دستگیر شد.

۶۵۰ روز پیش
اخاذی‌های سریالی دردسر دوستی مجازی
اخاذی‌های سریالی دردسر دوستی مجازی اجتماع > اجتماعی - دختر ۲۰ ساله وقتی در یکی از شبکه‌های اجتماعی با پسری آشنا شد و با او قرار گذاشت، قدم به دام سیاهی نهاد که برای اخاذی از او پهن شده بود.

۶۵۰ روز پیش
آزار و اذیت و تهیه فیلم سیاه از دختر جوان
پسرجوان که به اتهام آزار و اذیت و تهیه فیلم سیاه از دختر جوان بازداشت شده، مدعی است آزار و اذیتی در کار نبوده وبدنبال اطلاع ازخیانت دخترمورد علاقه‌اش ازاوانتقام گرفته است.

۶۵۰ روز پیش
جام جم آنلاین - انتقام عجیب مدیر مدرسه از کارمندش در فضای مجازی
جام جم آنلاین - انتقام عجیب مدیر مدرسه از کارمندش در فضای مجازیرئیس پلیس فتا استان مازندران گفت: زنی که با انتشار مطالب کذب و غیر اخلاقی در شبکه‌های اجتماعی مختلف علیه مدیر مدرسه‌ای، موجب سلب آسایش و هتک حیثیت او و خانواده‌اش شده بود توسط کارآگاهان سایبری پلیس فتا استان مازندران شناسایی و دستگیر شد.

۶۵۱ روز پیش
دختر همسایه هم نجابتم را دزدید هم طلاهایم را
دختر همسایه هم نجابتم را دزدید هم طلاهایم رادختر همسایه هم نجابتم را دزدید هم طلاهایم را | دختر آخر خانه بودم ، هرچه می خواستم برایم فراهم می کردند ،اما تنهای تنها بودم. بخاطر همین با دختر همسایه مان صمیمی شدم و این صمیمیت همه چیزم را ازم گرفت...

۶۵۱ روز پیش
مرد زن نما در آرایشگاه زنانه شیراز دستگیر شد
مرد زن نما در آرایشگاه زنانه شیراز دستگیر شدمرد زن نما در آرایشگاه زنانه شیراز دستگیر شد | مردی که صبح دیروز با لباس زنانه به یک آرایشگاه در خیابان نصیرزاده شیراز رفته بود؛ دستگیر شد.

۶۵۱ روز پیش
پسر جوانی که عکس های نامزدش را در اینترنت پخش کرده بود دستگیر شد
پسر جوانی که عکس های نامزدش را در اینترنت پخش کرده بود دستگیر شدپسر جوانی که عکس های نامزدش را در اینترنت پخش کرده بود دستگیر شد | پسر جوانی که بعد از قطع رابطه با نامزدش عکس های او را در اینترنت پخش کرده بود دستگیر شد.

۶۵۱ روز پیش
جام جم آنلاین - فروش مشروبات الکلی در پوشش آب معدنی
جام جم آنلاین - فروش مشروبات الکلی در پوشش آب معدنیپس از فروش مشروبات الکلی در بطری‌های دلستر، این بار فروشندگان این مشروبات الکلی برای در امان ماندن خود، اقدام به توزیع آنها در قالب بسته‌های ۶تایی آب معدنی یک برند معروف کردند که به‌طرز ماهرانه‌ای پلمب شده است.

۶۵۱ روز پیش
شکایت از شوهر، هشت سال بعد از طلاق
زن میانسال، هشت سال پس از طلاق به دادگاه خانواده رفت تا از شوهر سابقش شکایت کند.

۶۵۱ روز پیش
انهدام باند بزرگ تولید مشروبات الکلی در تهران
ماموران پلیس پایتخت موفق شدند یک باند تولید و توزیع مشروبات الکلی در جنوب تهران را منهدم کنند که علاوه بر تولید این مشروبات، آن‌ها را در بطری‌های خارجی و با بسته بندی و برچسب برندهای خارجی توزیع می‌کردند.

۶۵۳ روز پیش
جام جم آنلاین - عروس، پدرشوهرش را حبس کرد
جام جم آنلاین - عروس، پدرشوهرش را حبس کرد«مهناز» عروس ۲۶ ساله خانواده‌ای است که با ارائه دادخواست مهریه و به دنبال آن متواری شدن همسرش، با استناد به تضامین ارائه شده برای این تعهد، پدرشوهر ۶۰ ساله خود را روانه زندان کرد.

۶۵۳ روز پیش
پایانی برای پستچی قلابی
پایانی برای پستچی قلابیاجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
پرونده‌ی مردی که با معرفی خود به عنوان مأمور پست ۴۰ زن و دختر را در تهران مورد آزار و اذیت قرار داده بود پس از کش و قوس فراوان به خوان آخر رسید

۶۵۳ روز پیش
جام جم آنلاین - توضیحات پلیس در مورد درگیری روستای جلیزی شهرستان دهلران
جام جم آنلاین - توضیحات پلیس در مورد درگیری روستای جلیزی شهرستان دهلرانفرمانده انتظامی شهرستان دهلران در خصوص درگیری روستای جلیزی شهرستان دهلران توضیحاتی ارائه کرده است.

۶۵۴ روز پیش
جام جم آنلاین - انهدام باند تولید تجهیزات ماهواره در تهران
جام جم آنلاین - انهدام باند تولید تجهیزات ماهواره در تهرانافرادی که با ایجاد یک کارگاه در جنوب تهران اقدام به ساخت و توزیع دیش‌های ماهواره کرده بودند، توسط ماموران پلیس شناسایی و دستگیر شدند.

۶۵۴ روز پیش

صفحه ۵ از ۳۹ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 1 2 3 4
5
6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 صفحه بعد صفحه آخر