سه شنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۸
حوادث ایران و جهان
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
/ لیست اخبار آسیب های اجتماعی
جام جم آنلاین - پلمب کارگاه تولید غیرمجاز آب نبات و شکلات +عکس
جام جم آنلاین - پلمب کارگاه تولید غیرمجاز آب نبات و شکلات +عکسرییس پلیس امنیت شرق استان تهران از پلمب کارگاه تولید غیرمجاز آب نبات و شکلات خبر داد و افزود: در این کارگاه ۱۵ تن آب نبات غیر بهداشتی کشف شد.

۶۴۸ روز پیش
دومین حکم اعدام در پرونده آزار دختر نوجوان
دومین حکم اعدام در پرونده آزار دختر نوجواناجتماع > اجتماعی - ۲ مرد که ۴ سال قبل در اقدامی وحشیانه دختر نوجوانی را مورد آزار و اذیت قرار داده بودند سرنوشت مشابهی پیدا کردند.

۶۴۸ روز پیش
توقیف محموله ۷۰۰ میلیاردی کالای قاچاق در اندیمشک
توقیف محموله ۷۰۰ میلیاردی کالای قاچاق در اندیمشکاجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
فرمانده انتظامی خوزستان گفت: محموله ۷۰۰ میلیارد ریال کالای قاچاق در اندیمشک توقیف شد.

۶۴۸ روز پیش
دختر جوان: بعد از تجاوز، وسایلم را دزدید و در خیابان رهایم کرد | واکنش متهم به ادعای تجاوز جنسی
دختر جوان: بعد از تجاوز، وسایلم را دزدید و در خیابان رهایم کرد | واکنش متهم به ادعای تجاوز جنسیواکنش متهم به ادعای تجاوز جنسی | دختر جوان در دادسرای جنایی تهران مدعی شد متهم پس از سوار کردن او، با تهدید چاقو و ضربه به سر اورا بیهوش کرده و مورد تجاوز قرار داده است. متهم اما ادعای تجاوز را قبول ندارد و می گوید لیدا با پای خودش به خانه ما آمد و پس از چند روز ارتباط من با او قطع شد...

۶۴۸ روز پیش
جام جم آنلاین - آزار و اذیت دختر نوجوان در پارک
جام جم آنلاین - آزار و اذیت دختر نوجوان در پارکپسر جوان که متهم است دختر نوجوانی را در پارکی در تهران مورد آزار و اذیت قرار داده، دستگیر شد.

۶۴۸ روز پیش
جام جم آنلاین - باند قماربازان در فردیس متلاشی شد
جام جم آنلاین - باند قماربازان در فردیس متلاشی شدباند قماربازان با دستگیری ۱۳ نفر از اعضای این باند متلاشی شد، روزانه ۳۰ نفر از شهر‌های مجاور برای بازی قمار به این مکان تردد داشتند.

۶۴۸ روز پیش
شکایت دختر فریب خورده از سه پسر متجاوز
پسر جوانی که به اتهام تعرض به دخترجوان با همدستی دوستانش تحت تعقیب قضایی است زمانی که درشعبه چهارم دادگاه کیفری استان تهران پای میزمحاکمه ایستاد، ادعای دختر را رد کرد.

۶۴۸ روز پیش
اعدام برای عامل تجاوز به دختر ۱۵ ساله
دیوان عالی کشور حکم اعدام مردی را که با همدستی دوستش دختری نوجوان را ربوده و مورد تجاوز قرار داده‌ بود، تأیید کرد. متهم دیگر این پرونده سال‌ها پیش به اعدام محکوم شده و حکمش به اجرا درآمده ‌بود.

۶۴۸ روز پیش
آزار و اذیت دختر نوجوان در پارک
پسر جوان که متهم است دختر نوجوانی را در پارکی در تهران مورد آزار و اذیت قرار داده، دستگیر شد.

۶۴۸ روز پیش
حکم شلاق در ملاعام به اتهام تهدید به چاقو
حکم شلاق در ملاعام به اتهام تهدید به چاقو اجرای حکم ۷۴ضرب شلاق در ملاعام به اتهام تهدید به چاقو در بجستان خراسان رضوی:

۶۴۸ روز پیش
خودکشی ۲ زن در کهگیلویه و بویراحمد
دو زن در شهرستان بهمئی استان کهگیلویه و بویراحمد بنا به دلایل نامعلومی اقدام به خودکشی کردند.

۶۴۸ روز پیش
کشتار بی‌رحمانه سگ ها با تفنگ در اشتهارد
کشتار بی‌رحمانه سگ ها با تفنگ در اشتهارد رئیس اداره محیط زیست اشتهارد از پیگیری کشتار بی‌رحمانه سگ‌ها در منطقه اطراف شهرک صنعتی اشتهارد خبر داد.

۶۴۸ روز پیش
انهدام باند تولید تجهیزات ماهواره در تهران
افرادی که با ایجاد یک کارگاه در جنوب تهران اقدام به ساخت و توزیع دیش‌های ماهواره کرده بودند، توسط ماموران پلیس شناسایی و دستگیر شدند.

۶۴۸ روز پیش
روزگار سیاه دختر ۱۷ ساله: قبل از عقد، باردار شدم | وقتی همه پل ها خراب می شوند!
روزگار سیاه دختر 17 ساله: قبل از عقد، باردار شدم | وقتی همه پل ها خراب می شوند!روزگار سیاه دختر ۱۷ ساله: قبل از عقد، باردار شدم | دختری که با طلاق پدر و مادرش از سه سالگی سرگردان خانه های ناپدری و نامادری شده بود، پس از خواستگاری پسر دایی اش چشم بسته جواب مثبت داد اما نمی دانست چه سرنوشت تلخی برای او رقم خورده. او که قبل از عقد، باردار شده است می گوید: مادرشوهرم که فهمید باردار هستم با خوراندن دارو مرا مجبور به سقط جنین کرد.

۶۵۱ روز پیش
ساخت کلیپ جعلی برای انتقام‌جویی از پزشکان
ساخت کلیپ جعلی برای انتقام‌جویی از پزشکاناجتماع > اجتماعی - «پس از ورود خون‌های آلوده به کشور به هپاتیت مبتلا شدم و از آن زمان از جامعه پزشکی کینه به دل گرفتم و به‌دنبال فرصتی برای انتقام‌جویی بودم».

۶۵۱ روز پیش
گداهای ‌بی‌نام و نشان
گداهای ‌بی‌نام و نشاناجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
یکی از شگردهای گداهای پاکستانی این است که لباس های دخترانه به تن می کنند

۶۵۱ روز پیش
سرنوشت زن جوان در گرو شهادت یک دختر بچه
دادگاه دختربچه هشت‌ساله زنی را که از سوی شوهرش متهم به خیانت شده ‌است، احضار کرد و حالا گفته‌های این بچه می‌تواند سرنوشت مادرش را رقم بزند.

۶۵۱ روز پیش
نامزد انتقام جو به دام پلیس فتا افتاد
رییس پلیس فتای استان بوشهر از شناسایی و دستگیری فردی در بوشهر که با ارسال پیام در یکی از شبکه‌های اجتماعی موبایلی اقدام به تهدید و ایجاد مزاحمت برای دختر جوان کرده بود، خبر داد.

۶۵۱ روز پیش
بی‌خبری ۸ ماهه از کودک ۴ ساله مشکین شهری
بی‌خبری ۸ ماهه از کودک ۴ ساله مشکین شهریاجتماع > اجتماعی -همشهری آنلاین:
هیچ سرنخی با وجود گذشت ۸ ماه از مفقود شدن کودک ۴ ساله مشکین شهری از این حادثه در دست نیست و دل نگرانی‌های خانواده برای یافتن فرزندشان به انتظاری طولانی تبدیل شده است.

۶۵۲ روز پیش
توطئه عجیب زن برای طلاق!
توطئه عجیب زن برای طلاق!توطئه عجیب زن برای طلاق! | زنی همسرش را با همکاری رئیس کمپ ترک اعتیاد در مسیر خانه‌اش ربوده و به‌ اجبار در کمپی زندانی کرده تا بتواند با این بهانه طلاقش را بگیرد.

۶۵۲ روز پیش
۱۲ هزار سکه ضامن خوشبختیمان نشد!
12 هزار سکه ضامن خوشبختیمان نشد!۱۲ هزار سکه ضامن خوشبختیمان نشد! | دختر و پسر جوانی که با ۱۲ هزار سکه طلا به عنوان مهریه عروس پای سفره عقد نشسته بودند، در دوازدهمین سال زندگی مشترک به بن بست رسیدند و بعد از چهارسال کشمکش سرانجام توافق کردند راهشان را از هم جدا کنند و طلاق بگیرند.

۶۵۲ روز پیش
ربودن شوهر برای طلاق
ربودن شوهر برای طلاقزن میانسال برای گرفتن طلاق شوهرش را فردی معتاد جلوه داد و با بستری‌کردن اجباری او در کمپ ترک اعتیاد، زمینه طلاقش را فراهم کرد. او در جلسه دادگاه خود را بی‌گناه دانست و منکر ربودن شوهرش شد.

۶۵۲ روز پیش
فرصت یک هفته‌‌ای جوان عاشق‌ پیشه برای ازدواج
فرصت یک هفته‌‌ای جوان عاشق‌ پیشه برای ازدواجپسر جوان که با فریب دختر مورد علاقه‌اش، سناریوی فریب او را از خانه طراحی کرده بود، ‌یک هفته فرصت دارد با دختر جوان ازدواج کند.

۶۵۲ روز پیش
کودکان قربانی آزار جنسی چرا سکوت می کنند؟
کودکان قربانی آزار جنسی چرا سکوت می کنند؟بهار ، هنوز همه چیز یادش است؛ با تمام جزئیات! همه آن لحظه های تلخی که پشت درهای بسته خانه خسرو گذرانده؛ لحظه هایی که خسرو در مسیر مدرسه تا خانه این دانش آموز، گذری به خانه خودش می زده و دور از چشم همه، خودش را به او می رسانده و بهار کاری از دستش برنمی آمده، لحظه هایی که کابوس این چند سال زندگی اش شده اند و آرام و قرار را از او گرفته اند.

۶۵۲ روز پیش
کودکان طعمه مجرمان جنسی
کودکان طعمه مجرمان جنسیهنوز خاطره آتنا و کیمیا و ظلمی که شانس زندگی را از این کودکان ربود از خاطرمان نرفته که به فاصله چند روز خبر دیگری از آزار جنسی و کودک آزاری در شهری دیگر می‌شنویم و فردا ممکن است این حوادث باز هم تکرار شوند.

۶۵۲ روز پیش
ماجرای مهریه سنگین زن جوان
زن و شوهر جوان که برای رسیدگی پرونده «طلاق توافقی» به شعبه ۲۶۴ آمده بودند، «نگار» و «بهرام» نام داشتند. زن ۳۵ ساله و مرد ۳۸ ساله بود که لباس‌های مد روز، اما ارزان قیمتی بر تن داشتند. اما آنچه قاضی «غلامحسن گل آور» را به تعجب وا می‌داشت رقم مهریه سنگین زن جوان بود.

۶۵۲ روز پیش
دستگیری ۲۴ زن و مرد در پارتی
دستگیری 24 زن و مرد در پارتیدادستان عمومی و انقلاب مرکز استان مرکزی گفت: بنابر گزارشات واصله مبنی بر برگزاری پارتی مختلط در مکانی با هویت معلوم پس از صدور دستور قضایی و اعزام مامورین به محل تعداد ۲۴ نفر زن و مرد دستگیر شدند.

۶۵۳ روز پیش
کشف ۲۸۵ بطری، مشروبات الکلی در مشهد
معاون اجتماعی دادگستری خراسان رضوی از کشف ۲۸۵ بطری انواع مشروبات الکلی خارجی در سوپر مارکتی در مشهد با گزارشات دیده‌بانان پیشگیری در مشهد خبر داد.

۶۵۳ روز پیش
حکم مرد سوئدی به اتهام «تجاوز اینترنتی»
دادگاهی در سوئد در اقدامی بی‌سابقه فردی را که با فریب کودکان از طریق اینترنت آنها را وادار به انجام رفتارهای غیراخلاقی می‌کرد به ۱۰ سال زندان محکوم کرد.

۶۵۳ روز پیش
توقیف کامیون حامل مواد محترقه / کشف ۸۰۰ هزار سیگارت، هفت‌ ترقه و بمبک
توقیف کامیون حامل مواد محترقه / کشف ۸۰۰ هزار سیگارت، هفت‌ ترقه و بمبکرئیس پلیس اطلاعات و امنیت تهران بزرگ از کشف ۸۰۰ هزار انواع مواد محترقه قاچاق در یک کامیون ۱۰ تنی خبر داد.

۶۵۳ روز پیش

صفحه ۶ از ۳۹ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 1 2 3 4 5
6
7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 صفحه بعد صفحه آخر