سه شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۷
حوادث ایران و جهان
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
/ لیست اخبار آسیب های اجتماعی
دیدن زنان همسایه با دوربین شکاری!
دیدن زنان همسایه با دوربین شکاری!دیدن زنان همسایه با دوربین شکاری! | پرویز با دوربین شکاری خانه ها و زن مجرد و شوهردار را دید می زند و ....

۳۵۳ روز پیش
پیشنهاد عجیب یک گدا به مامور پلیس
گدایی که روزانه هشت میلیون ریال به جیب می زد در رفسنجان دستگیر شد.

۳۵۳ روز پیش
وحید خزایی دستگیر شد؟ | دستگیری حاشیه ساز اینستاگرام
وحید خزایی دستگیر شد؟ | دستگیری حاشیه ساز اینستاگراموحید خزایی دستگیر شد؟ | وحید خزایی پسر حاشیه ساز اینستاگرام توسط پلیس ترکیه در استانبول بازداشت شد.

۳۵۳ روز پیش
افشای جزئیات تکان دهنده جدید درباره جادوگری در فوتبال / استتار آقای خط خطی فوتبال ایران!
افشای جزئیات تکان دهنده جدید درباره جادوگری در فوتبال / استتار آقای خط خطی فوتبال ایران!«جادوگری در فوتبال» پرونده ای است که از خیلی وقت پیش باز شده اما اکنون و در روزهای اخیر جزئیات بیشتری درباره آن فاش می شود. جزئیات آن میتواند چیز متفاوت تری نسبت به اتفاقات هفته های گذشته باشد.

۳۵۳ روز پیش
تجاوز و قتل زن ژاپنی توسط نظامی آمریکایی
تجاوز و قتل زن ژاپنی توسط نظامی آمریکاییدادگاهی در ژاپن، یک نظامی آمریکایی را به اتهام تجاوز به یک زن جوان ژاپنی و قتل او به حبس ابد محکوم کرد.

۳۵۳ روز پیش
جدایی به خاطر اضافه وزن!
جدایی به خاطر اضافه وزن!چاقی ستاره و لاغر بودن جواد باعث شد تا زندگی مشترک این زوج جوان بعد از ۱۴ ماه از هم بپاشد.

۳۵۳ روز پیش
دستگیری گدایی که نصف روز ۴۰۰هزارتومان کاسبی کرده بود!
دستگیری گدایی که نصف روز 400هزارتومان کاسبی کرده بود!گداییکه روزانه چهار میلیون ریال به جیبمی زد در رفسنجان دستگیر شد.

۳۵۳ روز پیش
انکار قتل اهورا +عکس
انکار قتل اهورا +عکسناپدری اهورا که متهم است کودک دو سال و هشت ماهه را پس از آزار و اذیت به قتل رسانده، در جلسه دادگاه منکر اتهامات خود شد و ادعای بی‌گناهی کرد. این در حالی است که پدر و مادر اهورا درخواست قصاص کرده‌اند و نماینده دادستان نیز خواستار اعدام متهم در ملأعام شده است. قرار است حکم دادگاه ظرف یک هفته آینده صادر شود.

۳۵۳ روز پیش
ناپدری اهورا در دادگاه: نه قاتلم، نه متجاوز
ناپدری اهورا در دادگاه: نه قاتلم، نه متجاوز قاتل اهورا به دادگاه کیفری یک استان گیلان منتقل شد تا برای نخستین‌بار در مقابل هیأت قضائی جزییات این جنایت هولناک را تشریح کند.

۳۵۳ روز پیش
حرف های مادری که فرزندش را شکنجه داده است
روزنامه ایران اظهارات زنی را منتشر کرده که بدلیل شکنجه فرزندش بازداشت شده است.

۳۵۳ روز پیش
۲۷ درصد از زنان تهرانی قربانی انواع خشونت هستند
۲۷ درصد از زنان تهرانی قربانی انواع خشونت هستنداجتماع > اجتماعی - محمد صادق خسروی علیا:
«خشونت علیه زنان هر رفتار و کنشی است که باعث صدمه جسمی و روانی به زنان می‌شود.

۳۵۵ روز پیش
انکارهای عجیب قاتل اهورا در دادگاه
انکارهای عجیب قاتل اهورا در دادگاهاجتماع > اجتماعی - قاتل اهورای ۳۱ ماهه در حالی در دادگاه کیفری استان گیلان محاکمه شد که قصاص در ملأعام تنها خواسته اولیای دم بود. متهم در این جلسه اتهام قتل عمد و تجاوز را رد کرد و مدعی شد همه اعترافات قبلی‌اش دروغ بوده است.

۳۵۵ روز پیش
جوان شاهرودی به جرم تیراندازی دستگیر شد
فرمانده انتظامی شاهرود از دستگیری یک جوان شاهرودی به جرم تیراندازی در این شهرستان خبر داد و گفت: این جوان پس از عملیات تعقیب و گریز به چنگ قانون افتاد.

۳۵۵ روز پیش
جنسیس توقیف شد
جنسیس توقیف شدجنسیس مزاحم در شهر سمنان سرانجام توسط پلیس شناسایی و توقیف شد.

۳۵۵ روز پیش
درگیری در لیگ برتر والیبال
درگیری در لیگ برتر والیبالهفته دهم رقابت های لیگ برتر والیبال با برگزاری چند دیدار در شهرهای مختلف پیگیری شد که با نیمه تمام ماندن دیدار تیم های پیکان تهران و شهرداری ارومیه همراه بود.

۳۵۵ روز پیش
ضارب محیط‌بانان بابلی دستگیر شد
ضارب محیط‌بانان بابلی دستگیر شدبا تلاش و پیگیری نیروی انتظامی مازندران، ضاربی که شب گذشته، دو تن از محیط‌بانان یگان حفاظت محیط زیست شهرستان بابل را از فاصله نزدیک هدف شلیک قرار داده بود بامداد امروز دستگیر شد.

۳۵۶ روز پیش
تجاوز راننده سرویس به دانش آموز دختر | اظهارات متجاوز: ۳ سال است به من تجاوز می کند
تجاوز راننده سرویس به دانش آموز دختر | اظهارات متجاوز: 3 سال است به من تجاوز می کندتجاوز راننده سرویس به دانش آموز دختر| راننده سرویس مدرسه که متهم است یکی از دختران دانش‌آموز را طی چند سال، با تهدید و خوراندن قرص ترامادول مورد تجاوز قرار داده، صبح دیروز وقتی در شعبه چهارم دادگاه کیفری استان تهران پای میزمحاکمه ایستاد منکر اظهارات شاکی شد.

۳۵۶ روز پیش
دختر دانش‌آموز در دام راننده سرویس
راننده ۶۴ ساله سرویس مدرسه، در حالی اتهام آزار و اذیت دختر دانش‌آموز را رد کرد که به گفته پدر شاکی، چند دانش‌آموز دیگر نیز قربانی نیت شیطانی متهم شده‌اند، اما خانواده‌هایشان به خاطر مسائل شخصی، حاضر به شکایت نیستند.

۳۵۶ روز پیش
سوء استفاده از ۱۸۰ زن در یک مرکز ماساژ
شمار زیادی زن در آمریکا می‌گویند در شعبه‌های مختلف یک مؤسسه ارائه‌کننده خدمات ماساژ به آنها تعرض جنسی شده است. موارد تعرض در سطوح مختلفی بوده است. این افراد می‌گویند در موارد بسیاری به شکایت آنها بی‌توجهی شده است.

۳۵۶ روز پیش
دو راهی انتخاب؛ زن ۹۷ ساله یا همسر دوم؟!
زنی که همسر دوم مرد سالمندی شده بود، پس از ۱۵ سال عقد موقت سرانجام با دادخواست طلاق روبه رو شد و راهش به دادگاه خانواده کشید. این درحالی بود که زندگی او نه از سوی شوهر، بلکه توسط «هوو»ی ۹۷ ساله‌اش تهدید شده بود.

۳۵۶ روز پیش
تجاوز سه ساله روباه پیر به دختر نوجوان
راننده سرویس مدرسه که متهم است یکی از دختران دانش‌آموز را طی چند سال، با تهدید و خوراندن قرص ترامادول مورد تجاوز قرار داده، صبح دیروز وقتی در شعبه چهارم دادگاه کیفری استان تهران پای میزمحاکمه ایستاد منکر اظهارات شاکی شد.

۳۵۶ روز پیش
راننده سرویس در برابر اتهام تجاوز به دختر دانش‌آموز
اجتماع > اجتماعی - «اولین مرتبه وقتی ۹ سال داشتم مرا به خانه‌اش برد و مورد آزار و اذیت قرار داد و این کابوس تا ۱۲ سالگی‌ام ادامه داشت.

۳۵۶ روز پیش
دختر نوجوان: خواننده مشهور به من تجاوز کرد!
خواننده مشهور رپ که به اتهام آزار و اذیت دختر دانش‌آموز تحت تعقیب پلیس قرار گرفته بود، با معرفی خود به کلانتری، مسیر پرونده را تغییر داد.

۳۵۷ روز پیش
کشف طلای قاچاق از بدن یک مسافر +عکس
کشف طلای قاچاق از بدن یک مسافر +عکسماموران گمرک از بدن یک مسافر ورودی مقدار یک کیلو و ۱۰۰ گرم طلای قاچاق کشف کردند.

۳۵۷ روز پیش
دستگیری شکارچی پلید فضای مجازی
دستگیری شکارچی پلید فضای مجازیفرمانده انتظامی شهرستان جیرفت گفت: جوان ۲۱ ساله که در فضای مجازی اقدام به شکار تصاویر و هتک حیثیت برخی دختران کرده بود، در جیرفت دستگیر شد.

۳۵۷ روز پیش
نجات خواننده رپ از مجازات با رضایت دختر نوجوان
نجات خواننده رپ از مجازات با رضایت دختر نوجوانخواننده مشهور رپ که به اتهام آزار و اذیت دختر دانش‌آموز تحت تعقیب پلیس قرار گرفته بود، با معرفی خود به کلانتری، مسیر پرونده را تغییر داد.

۳۵۷ روز پیش
پسری که می خواست دختر مورد علاقه اش را سوار کند! | ماجرای یک کتک کاری خیابانی!
پسری که می خواست دختر مورد علاقه اش را سوار کند! | ماجرای یک کتک کاری خیابانی!اختلاف پسر جوان با دختر مورد علاقه اش، وسط خیابان کار دستش داد. پسر جوان که می خواست دختر را سوار ماشین کند، با مخالفت دختر روبرو شد و کار به دعوا کشید. اما این همه ماجرا نبود! اهل محل اورا با زورگیر مسافرکش نما اشتباه گرفتند و...

۳۵۷ روز پیش
تجاوز به زنان و دختران در خانه پلمب شده | از دختر فراری تا زن مسافر: قربانیان باند تجاوز
تجاوز به زنان و دختران در خانه پلمب شده | از دختر فراری تا زن مسافر: قربانیان باند تجاوزتجاوز به زنان و دختران در خانه پلمب شده | ۴ عضو یک باند سیاه که در پوشش مسافرکش زنان و دختران را می ربودند و به یک خانه پلمب شده برده و مورد آزار و اذیت و تجاوز جنسی قرار می دادند، توسط ماموران پلیس مشهد دستگیر شدند. یک دختر فراری و یک زن مسافر در میان قربانیان این باند متجاوز هستند. پلیس می گوید احتمالا این پرونده قربانیان دیگری نیز دارد...

۳۵۷ روز پیش
از دوستی خیابانی تا تصاویر مستهجن رابطه نامشروع | مادری که دخترش را طعمه اعمال بی شرمانه کرد
از دوستی خیابانی تا تصاویر مستهجن رابطه نامشروع | مادری که دخترش را طعمه اعمال بی شرمانه کردتصاویر رابطه نامشروع با دختر جوان؛ طعمه اخاذی از ثروتمندان | مادر ۵۰ ساله و پسر جوان، برای دختر خانواده کار جالبی دست و پا کردند، شهلا طعمه اخاذی از مردان ثروتمند شد! او در خیابان با مردان ثروتمند رابطه برقرار می کرد و آنها را به خانه خود می کشاند و... یکی از شاکیان که از او تصاویر مستهجنی تهیه شده بود می گوید: آنها تهدید کردند اگر در‌این‌باره حرفی بزنم، فیلم‌ها را منتشر می‌کنند!

۳۵۷ روز پیش
حاملگی دختر ۹ ساله بعد از تجاوز ناپدری +عکس | دختر باید فرزندش را به دنیا بیاورد
حاملگی دختر 9 ساله بعد از تجاوز ناپدری +عکس | دختر باید فرزندش را به دنیا بیاورددختر ۹ ساله ای در پرو بعد از تجاوزهای وحشیانه ناپدری سنگدلش باردار شد. این دختر ۹ ساله در اثر تجاوزهای مداوم ناپدری، ۵ ماهه باردار و پزشکان می گویند چاره ای جز به دنیا آوردن فرزندش ندارد...

۳۵۷ روز پیش

صفحه ۷ از ۳۹ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 1 2 3 4 5 6
7
8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 صفحه بعد صفحه آخر