سه شنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۸
حوادث ایران و جهان
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
/ لیست اخبار آسیب های اجتماعی
محاکمه پزشک تیم ملی ژیمناستیک امریکا به اتهام آزارجنسی ۱۲۵ زن و دختر
محاکمه پزشک تیم ملی ژیمناستیک امریکا به اتهام آزارجنسی 125 زن و دخترمحاکمه پزشک تیم ملی ژیمناستیک امریکا به اتهام آزارجنسی ۱۲۵ زن و دختر | پزشک سابق تیم ملی ژیمناستیک المپیک امریکا به اتهام آزار جنسی دست کم ۱۲۵ ژیمناست زن و دختر کم سن و سال در یکقدمی صدور مجازات سنگینی قرار دارد.

۶۵۹ روز پیش
۵۱ سال حبس ؛ مجازات ربودن ۲ زن جوان
۵۱ سال حبس ؛ مجازات ربودن ۲ زن جواناجتماع > اجتماعی - ۳ مرد که ۲ زن جوان را به‌عنوان مسافر سوار خودروی‌شان کرده اما در بین راه آنها را ربوده و مورد آزار و اذیت قرار داده بودند با رأی دادگاه به تحمل ۵۱ سال حبس محکوم شدند.

۶۵۹ روز پیش
۳۵ درصد خشونت‌ها علیه زنان به پلیس گزارش می‌شود
۳۵ درصد خشونت‌ها علیه زنان به پلیس گزارش می‌شوداجتماع > اجتماعی - آذر منصوری-فعال حقوق زنان:
۴ آذر مصادف بود با روز جهانی «نه به خشونت علیه زنان». براساس آمار از هر ۳ زن یک زن در دنیا در معرض انواع خشونت‌ها قرار می‌گیرد و همین فراوانی نشان از نادیده گرفتن و نقض حقوق انسانی بخش قابل توجهی از آحاد جامعه بشری است.

۶۵۹ روز پیش
تجاوز گروهی در خودرو | تجاوز وحشیانه دو پسر به دختران جوان در پراید شیشه دودی
تجاوز گروهی در خودرو | تجاوز وحشیانه دو پسر به دختران جوان در پراید شیشه دودی تجاوز دو پسر به دختران جوان در پراید شیشه دودی | دو پسر جوانی که در قالب مسافرکشی، دختران جوان را سوار پراید شیشه دودی خود کرده و در نیمه راه به آنها تجاوز می کردند، با شکایت دختران قربانی محاکمه شدند.

۶۵۹ روز پیش
قتل پسر جوان؛ انتقام تجاوز جنسی | قاتل: همه درباره تعرض به من حرف می زدند!
قتل پسر جوان؛ انتقام تجاوز جنسی | قاتل: همه درباره تعرض به من حرف می زدند!قتل پسر جوان؛ انتقام تعرض جنسی | قاتل می گوید پس از تعرض مازیار به من همه خوابگاه و حتی همه مردم روستا درباره ماجرای تعرضی که به من شده بود صحبت می کردند... انگیزه قتل مازیار از اینجا به سر قاتل زده است؛ آتطور که خودش می گوید... گرچه در حرفهایش تناقض هم کم نیست.

۶۵۹ روز پیش
شکایت مرد مکانیک از همسرش: این سه دختر، بچه های من نیستند! | ادعای خیانت عجیب
مرد مکانیک بعد از ۳۰ زندگی مشترک، دست زن و سه دختر جوانش را گرفت و به دادگاه برد و رو به قاضی گفت: تازه فهمیده ام همسرم به من خیانت کرده و این سه دختر فرزندان من نیستند! دادگاه عجیب این خانواده که با خنده حاضران، حتی شاکی و متهم همراه بود، با رضایت مرد متهم به پایان رسید... جزییات ماجرا را در ادامه بخوانید...

۶۵۹ روز پیش
تجاوز به زنانی که درجست‌وجوی خوشبختی بودند
 تجاوز به زنانی که درجست‌وجوی خوشبختی بودندتجاوز به زنانی که درجست‌وجوی خوشبختی بودند | راز جنایت‌های سیاه مرد رمال که پس از فریب زنان ساده لوح و به بهانه پیچیدن نسخه خوشبختی، ده‌ها زن و دختر را مورد آزار و اذیت قرار داده بود، سرانجام توسط یکی از مشتری‌هایش فاش شد.

۶۵۹ روز پیش
۶۰ سال زندان مجازات ۳ شیطان تهران
60 سال زندان مجازات 3 شیطان تهرانسه مرد شیطان‌ صفت که در پوشش مسافربر، دو زن را مورد آزار و اذیت قرار داده بودند در مجموع به ۶۰ سال حبس و ۲۹۷ ضربه شلاق محکوم شدند.

۶۵۹ روز پیش
تکواندوکار معروف عاملان درگیری در باشگاهش را بخشید
تکواندوکار معروف عاملان درگیری در باشگاهش را بخشیدرسیدگی به پرونده ضرب و جرح در باشگاه سوارکاری تکواندوکار معروف، با رضایت دو طرف پرونده پایان یافت. در این درگیری عموی هادی ساعی جان خود را از دست داد.

۶۵۹ روز پیش
قتل هم‌خوابگاهی در انتقام کور
قتل هم‌خوابگاهی در انتقام کورپسری ۱۸ ساله برای گرفتن انتقام از هم‌خوابگاهی دوران مدرسه‌اش، او را با هویت جعلی به قتلگاه کشاند. متهم در جلسه دادگاه مدعی تجاوز مقتول به خود شد.

۶۵۹ روز پیش
دستگیری عاملان درگیری با قهرمان ژیمناستیک
دستگیری عاملان درگیری با قهرمان ژیمناستیکعاملان درگیری با قهرمان ژیمناستیک در شهر رشت شناسایی و دستگیر شدند.

۶۵۹ روز پیش
جاسازی شمش مس در زاپاس کامیون +عکس
جاسازی شمش مس در زاپاس کامیون +عکسماموران گمرک از قسمت های مختلف یک دستگاه کامیون ۱۸۴ قطعه شمش مس قاچاق کشف کردند‌.

۶۵۹ روز پیش
دستگیری هفت نفر از کارکنان شهرداری خرم‌ آباد
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان لرستان از دستگیری هفت نفر از کارکنان شهرداری خرم آباد به اتهام سوء استفاده مالی خبر داد و گفت: این پرونده ارتباطی با شهردار و شورای شهر فعلی ندارد و عنوان مجرمانه آن هم اختلاس نیست.

۶۵۹ روز پیش
ماجرایی که قاضی را هم به خنده انداخت
در طبقه پنجم مجتمع قضایی خانواده - میدان ونک - زنان و شوهران سرگرم پیگیری پرونده‌های طلاق و مهریه بودند.مردی بلند قامت با ابروی در هم رفته وارد شعبه ۲۷۳ شد. پس از او سه دختر جوان و نوجوان به ترتیب وارد دادگاه شدند و پس از سلام به حاضران روی صندلی‌ها نشستند. سه خواهر ۲۷ ساله، ۲۰ و ۱۷ ساله بودند که به همان ترتیب مقابل قاضی جای گرفتند.

۶۵۹ روز پیش
زرنگی زن قربانی آزار جنسی برای شناسایی متجاوز
چندی قبل زن جوانی سراسیمه خود را به مأموران پلیس پایتخت رساند و گفت: ساعتی قبل ۲مرد جوان او را ربوده و در خودروی‌شان مورد آزار و اذیت قرار داده‌اند.

۶۵۹ روز پیش
مجازات زندان برای ربایندگان دو زن جوان
مرد جوانی که با همدستی دوستانش دو زن جوان را در پایتخت ‌ربود و مورد آزار قرار داد، به حبس محکوم شد.

۶۵۹ روز پیش
دختر جوان: وقتی جواب رد دادم به من تجاوز شد!
نهم آذر ۹۴ دختری همراه پدرش به پلیس مراجعه کرد و از پسر جوانی به اتهام آزار و اذیت شکایت کرد.

۶۵۹ روز پیش
حمله با قمه به داروخانه در آران و بیدگل
مشتری داروخانه که بدون نسخه قصد تهیه دارو داشت بعد از امتناع متصدیان داروخانه با قمه به آنها حمله کرد.

۶۶۱ روز پیش
۹ سال زندان برای فوتبالیست متجاوز
9 سال زندان برای فوتبالیست متجاوزستاره سابق میلان و رئال مادرید به ۹ سال زندان محکوم شد. اتهام او تجاوز است.

۶۶۱ روز پیش
تجاوز به سه دختر جوان | پسر بی ام و سوار چگونه این سه دختر را فریب داد؟
تجاوز به سه دختر جوان | پسر بی ام و سوار چگونه این سه دختر را فریب داد؟تجاوز به سه دختر جوان | پسر ثروتمند که با ظاهر شیک و خودروی بی ام دبلیوی مدل بالایش دختران جوان را اغفال می کرد به دام قانون افتاد. یکی از شاکبان مب گوبد: بعد از دوستی خیابانی و وعده ازدواج، همراه با دوستم به باغ متهم رفتیم. فربد تهدید کرد که اگر به خواسته‌های شومش تن ندهیم مدت‌ها در حبس خواهیم ماند. درنهایت آنها به خواسته‌های شوم‌شان رسیدند...

۶۶۱ روز پیش
دستگیری اعضای باند مدلینگ در مشهد
دستگیری اعضای باند مدلینگ در مشهدفرمانده انتظامی خراسان رضوی گفت: با دستگیری سرشاخه های گروه مدلینگ لباس در مشهد، این باند متلاشی شد.

۶۶۱ روز پیش
درکمین مسافران هوایی
درکمین مسافران هواییاجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
همه چیز عادی بود اما ناگهان در مسیر به بهانه خراب شدن خودرو به سمت اتوبان فتح پیچید و کنار جاده خاکی و خلوتی متوقف شد

۶۶۲ روز پیش
دختر ۱۶ ساله قربانی رابطه خیابانی شد
دختر ۱۶ ساله ای که به دنبال شکست عاطفی در دوستی خیابانی، به قلیان کشی شبانه روی آورده بود، قربانی ماجرای هولناک آپاچی سوار جوان شد.

۶۶۲ روز پیش
دختری که اسیر یک هوس شیطانی شد
مدرس موسیقی که هنگام تعلیم به دختر هنرجو، او را هدف تعرض قرارداده بود صبح دیروز زمانی که برای محاکمه در برابر قضات شعبه چهارم دادگاه کیفری ایستاد ناگهان با رضایت دخترجوان روبه‌رو شد.

۶۶۲ روز پیش
تجاوز معلم موسیقی به دختر جوان | المیرا: مجبورم رضایت بدهم!
تجاوز معلم موسیقی به دختر جوان | المیرا: مجبورم رضایت بدهم!تجاوز معلم موسیقی به دختر جوان | المیرا دختر ۲۴ ساله ای که در کلاس موسیقی مورد تجاوز بی شرمانه معلمش قرار گرفته بود، در دادگاه رضایت داد اما گفت:مجبورم رضایت دهم، اما باور کنید از سر اجبار است که چنین تصمیمی گرفته‌ام... المیرا درباره تجاوز معلم موسیقی می گوید: یک روز که من و استاد تنها بودیم، در هنگام آموزش ناگهان او به طرفم هجوم آورد و...

۶۶۲ روز پیش
ربوده شدن دختری که با یک پسر ارتباط داشت/ دختر بعد رهایی از دست آدم ربا،از خانه فرار کرد!
ربوده شدن دختری که با یک پسر ارتباط داشت/ دختر بعد رهایی از دست آدم ربا،از خانه فرار کرد!ربوده شدن دختری که با یک پسر ارتباط داشت | دختر جوان بعد از رهایی از چنگ آدم ربا، به پلیس آگاهی مراجعه کرد و با اعلام شکایت از «م» گفت: من قصد داشتم به رابطه ام با «م» پایان بدهم چرا که از این وضعیت خسته شده بودم اما او به منزل دوستم آمد و مرا به زور داخل خودرو انداخت و به باغی در اطراف چناران برد....

۶۶۴ روز پیش
بازداشت ۳۲۰ نفر از اوباش در عملیات پلیس تهران
بازداشت ۳۲۰ نفر از اوباش در عملیات پلیس تهرانرئیس پلیس پایتخت از دستگیری بیش از ۳۲۰ نفر از اوباش تهران خبر داد که ۷۵ نفر از آن ها زیر ۲۰ سال سن دارند.

۶۶۴ روز پیش
مجازات متجاوز؛ ۳۶ سال پس از تجاوز
مجازات متجاوز؛ 36 سال پس از تجاوز مرد شیطان صفت که ۳۶ سال قبل، از اتهام آزار و اذیت پسر ۶ ساله‌ای تبرئه شده بود، با شکایت دوباره قربانی تحت محاکمه قرارگرفت و این بار از سوی دادگاه به ۶ سال زندان محکوم شد.

۶۶۴ روز پیش
تجاوز به زن سالخورده | سارق به التماس های پیرزن توجه نکرد
تجاوز به زن سالخورده | سارق به التماس های پیرزن توجه نکردتجاوز به زن سالخورده |دادگاهی در انگلیس، عامل آزار و اذیت پیرزن ۷۲ ساله بیمار را پس از ۷ ماه محاکمه به ۹ سال زندان محکوم کرد.

۶۶۴ روز پیش
کشف دو محموله قاچاق انسان توسط ماموران گمرک
کشف دو محموله قاچاق انسان توسط ماموران گمرکگمرک ایران از کشف نهمین و دهمین محموله قاچاق انسان در سال‌جاری خبر داد و اعلام کرد: یکی از محموله‌ها ورودی و محموله دیگر خروجی بوده که در هر دو محموله قاچاق انسان کشف شده است.

۶۶۵ روز پیش

صفحه ۸ از ۳۹ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 1 2 3 4 5 6 7
8
9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 صفحه بعد صفحه آخر