دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸
حوادث ایران و جهان
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
/ لیست اخبار آسیب های اجتماعی
پاسخ پلیس اراک درخصوص ضرب‌وشتم دانشجویان
در پی انتشار خبری در فضای مجازی با عنوان ضرب و شتم دانشجویان در پارک امیرکبیر، فرمانده انتظامی شهرستان اراک پاسخ داد.

۵۴۵ روز پیش
۸سال تجاوز ناپدری به دختر نوجوان | دختر ۱۶ ساله: به خواستگارم چه بگویم؟
 8سال تجاوز ناپدری به دختر نوجوان | دختر 16 ساله: به خواستگارم چه بگویم؟دیگر تحمل این وضعیت برایم دردناک و عذاب آور بود به طوری که چند بار تصمیم های خطرناکی گرفتم ولی باز به خاطر مادرم منصرف می شدم تا این که حدود یک هفته قبل خانواده ای با اصالت مرا برای پسرشان خواستگاری کردند. اما در حالی که هیچ کس از راز درونی من خبر ندارد نمی دانم چگونه ماجرای وحشتناک زندگی تلخم را برای خواستگارم بازگو کنم .

۵۴۵ روز پیش
اجیرکردن همسر اول برای انتقام ازشوهردوم
 اجیرکردن همسر اول برای انتقام ازشوهردوم اجیرکردن همسر اول برای انتقام ازشوهردوم | زن جوان برای انتقامجویی از خانواده شوهر دومش، همسر سابق خود را برای اجرای یک توطئه تلافی جویانه اجیرکرد.

۵۴۵ روز پیش
هشت سال تجاوز ناپدری به دختر جوان
روزنامه خراسان زندگی تلخ دختری را گزارش کرد که در مراجعه به کلانتری مشهد، راز سر به مهری را افشا کرد.

۵۴۵ روز پیش
کشف دو محموله قاچاق انسان توسط ماموران گمرک +عکس
کشف دو محموله قاچاق انسان توسط ماموران گمرک +عکسگمرک ایران از کشف نهمین و دهمین محموله قاچاق انسان در سالجاری خبر داد و اعلام کرد: یکی از محموله ها ورودی و محموله دیگر خروجی بوده که در هر دو محموله قاچاق انسان کشف شده است.

۵۴۵ روز پیش
اجیر کردن همسر اول برای انتقام از شوهر دوم
زن جوان برای انتقامجویی از خانواده شوهر دومش، همسر سابق خود را برای اجرای یک توطئه تلافی جویانه اجیرکرد.

۵۴۵ روز پیش
راکی هم متهم به آزار جنسی شد
راکی هم متهم به آزار جنسی شدسیلوستر استالونه، بازیگر فیلم‌های اکشن و آثاری چون راکی، متهم به آزار جنسی یک هوادار ۱۶ ساله شده است. او متهم شده سال ۱۹۸۶ همراه محافظ شخصی‌اش به یکی از هواداران ۱۶ ساله‌اش تجاوز کرده است.

۵۴۵ روز پیش
خودکشی نافرجام در مشهد
مدیر حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: فردی که به قصد خودکشی خود را از یکی از پل های شهر مشهد به پایین پرت کرد از مرگ نجات یافت.

۵۴۵ روز پیش
شکایت ۲ زن دیگر در پرونده جوان آزارگر +عکس
شکایت 2 زن دیگر در پرونده جوان آزارگر +عکسراننده آزارگر که به اتهام ربودن هشت زن و دختر دستگیر شده بود، در برابر شکایت دو زن دیگر قرار گرفت.

۵۴۷ روز پیش
تجاوز زن جوان به شاگرد خصوصی در خودرو | دومین پرونده تجاوز خانم معلم ۲۷ ساله!
تجاوز زن جوان به شاگرد خصوصی در خودرو | دومین پرونده تجاوز خانم معلم 27 ساله!پرونده اتهامی لیندسی آندرسون ۲۷ ساله وی در ماه می به جرم تعرض به دانش آموز ۱۵ ساله متهم شد، حالا با شکایت یک قربانی دیگر ۱۴ ساله در دادگاه به جرم ۲ مورد تعرض محاکمه شد.

۵۴۷ روز پیش
روایتی از زندگی تلخ زنی که همسر دوم است
روزنامه ایران در گزارشی به زندگی سخت یک زن پرداخته است.

۵۴۸ روز پیش
شهادت سرباز ناجا در تعقیب قاچاقچیان
شهادت سرباز ناجا در تعقیب قاچاقچیانسرباز وظیفه کلانتری ۱۲ شهرستان شازند در حین عملیات مبارزه با قاچاقچیان کالا به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

۵۵۰ روز پیش
دستگیری مدیر کانال هک و دیفیس بیش از ۴۰ سایت
دستگیری مدیر کانال هک و دیفیس بیش از ۴۰ سایتدادستان عمومی و انقلاب مرکز استان مرکزی از هک و دیفیس بیش از ۴۰ سایت و برخی از سایت‎های دانشگاهی خبر داد و گفت: مدیر این کانال با انجام حملات «D.DOS» بر روی برخی از سایت‌های مهم و ایجاد کانال آموزش هک و نفوذ که در آن علاوه بر قرار دادن آموزش های مجرمانه، باگ برخی از سایت‌های با اهمیت ایرانی نیز منتشر می‏‌شد، دستگیر شد.

۵۵۰ روز پیش
کشف جنین داخل سطل زباله در خیابان مولوی
جنینی داخل یک سطل زباله در محدوده خیابان مولوی کشف شد.

۵۵۱ روز پیش
اخاذی سیاه از دختر دانش‌آموز در تلگرام
اخاذی سیاه از دختر دانش‌آموز در تلگرامپسر جوان که با اغفال دختر دانش‌آموز در تلگرام و تهیه عکس‌های سیاه از او اخاذی می‌کرد، بازداشت شد. متهم همچنین دختران و پسران را در اینستاگرام دوست می‌کرد و از آنها پول می‌گرفت.

۵۵۲ روز پیش
«پرنسس»‌ها‌ پدیده نوظهور عروسی‌ها
«پرنسس»‌ها‌ پدیده نوظهور عروسی‌هااجتماع > اجتماعی - محمد‌صادق خسروی‌علیا:
دادستان تهران هفته گذشته با اشاره به اخذ مبالغ کلان بابت آرایش عروس و پدیده پرنسس‌ها- افرادی را که آرایش و به‌عنوان ساقدوش ضمیمه عروس می‌کنند- اعلام کرد:« این اقدامات ترویج فرهنگ اشرافی‌گری است.

۵۵۲ روز پیش
۴ روز شکنجه پسربچه هشت‌ساله در مخفیگاه مرد شیطان‌صفت
۴ روز شکنجه پسربچه هشت‌ساله در مخفیگاه مرد شیطان‌صفتاجتماع > اجتماعی - پسربچه هشت‌ساله که برای بازی به پارکی در جنوب تهران رفته بود قربانی سرنوشتی هولناک شد. او توسط مردی شیشه‌ای ربوده شد و ۴ روز در مخفیگاه او مورد آزار و اذیت قرار گرفت.

۵۵۲ روز پیش
کباب با گوشت سگ، توطئه ای برای حذف رقیب!
مردی ۵۰ ساله با مراجعه به پلیس شکایت کرد که فرد یا افرادی ناشناس با انتشار خبر کذب در فضای مجازی ادعا کرده‌اند که در رستوران من کباب با گوشت سگ فروخته می‌شود.

۵۵۲ روز پیش
ربودن سه کودک به قصد تجاوز
چندی پیش زن جوانی به دادسرای جنایی تهران رفت و از ناپدید شدن پسر ۸ ساله‌اش خبر داد.

۵۵۲ روز پیش
کودکان پروانه‌ای؛ محروم از مدرسه و مطرود از صدا و سیما
کودکان پروانه‌ای؛ محروم از مدرسه و مطرود از صدا و سیمااجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
رئیس خانه "ای‌بی" با اشاره به اینکه آموزش و پرورش از پذیرش کودکان مبتلا به بیماری "ای‌بی" خودداری می‌کند، گفت: این کودکان برای رسانه ملی نیز خط قرمز هستند چون نمی‌توانند آنها را نشان دهند اما این کودکان در جامعه ما وجود دارند و نمی‌توان وجود آنها را کتمان کرد.

۵۵۲ روز پیش
ازدواج منصوره با مرد نامرئی! /حتی طلاق هم نمی توانم بگیرم!
ازدواج منصوره با مرد نامرئی! /حتی طلاق هم نمی توانم بگیرم!ازدواج منصوره با مرد نامرئی! /حتی طلاق هم نمی توانم بگیرم! | منصوره پس از گرفتن حکم طلاق از همسر فراری اش در دادگاه به دفترخانه رفت تا حکم را ثبت کند اما اعلام کردند مردی با مشخصات شوهرش در اسناد ثبت احوال وجود ندارد، حتی در میان مردگان مشخصاتش دیده نمی شود...

۵۵۳ روز پیش
خودکشی یک بیمار در غرب تهران
خودکشی یک بیمار در غرب تهرانجسد یک بیمار در حالیکه حلق‌ آویز شده بود، در محوطه یک بیمارستان در غرب تهران کشف شد.

۵۵۳ روز پیش
انتقام اینترنتی از منشی شوهر با انتشار عکسهایش در فضای مجازی
انتقام اینترنتی از منشی شوهر با انتشار عکسهایش در فضای مجازیانتقام اینترنتی از منشی شوهر با انتشار عکسهایش در فضای مجازی | از رابطه ی پنهانی شوهر تا انتقام زن از منشی شوهر با انتشار عکسهایش در اینترنت

۵۵۳ روز پیش
انتقام اینترنتی از منشی شوهر با انتشار عکسهایش در فضای مجازی
انتقام اینترنتی از منشی شوهر با انتشار عکسهایش در فضای مجازیانتقام اینترنتی از منشی شوهر با انتشار عکسهایش در فضای مجازی | از رابطه ی پنهانی شوهر تا انتقام زن از منشی شوهر با انتشار عکسهایش در اینترنت

۵۵۳ روز پیش
شکنجه زن و فرزند با میخ طویله
شکنجه زن و فرزند با میخ طویلهمرد افغان معتاد به شیشه با میخ طویله، همسر و فرزندانش را مورد آزار و اذیت قرار داد.

۵۵۳ روز پیش
تبعیض؛ ریشه افزایش خشونت دختران
تبعیض؛ ریشه افزایش خشونت دختراناجتماع > اجتماعی - افزایش «تمایل به خشونت در میان دختران» موضوعی است که روز گذشته معصومه ابتکار، معاون امور زنان رئیس‌جمهور در همایش سلامت زنان به آن اشاره کرد.

۵۵۳ روز پیش
بازداشت حفاران آثار تاریخی در سرخه
بازداشت حفاران آثار تاریخی در سرخهفرمانده انتظامی سرخه با بیان اینکه حفاران غیرمجاز آثار تاریخی در این شهرستان دستگیر شدند، گفت: پرونده این چهار نفر به مراجع قضایی تحویل داده شد.

۵۵۳ روز پیش
انتقام اینترنتی از منشی شوهر با انتشار عکس
زن جوانی که به شوهرش ظنین شده و تصور می‌کرد او با منشی دفترش در شرکت رابطه پنهانی دارد تصمیم به انتقامجویی از منشی جوان گرفت تا دختر را رسوا کند و آبروی شوهرش را هم ببرد.

۵۵۳ روز پیش
روایت زن جوان از ازدواج با مرد نامرئی!
روزنامه ایران در گزارشی نوشت: زن جوان پس از پیگیری‌های فراوان بالاخره توانست از دادگاه حکم طلاق از همسر فراری‌‌اش را بگیرد. اما وقتی به دفترخانه رفت تا حکم را ثبت کند درکمال ناباوری شنید مردی با نام و مشخصات شوهرش وجود ندارد.

۵۵۳ روز پیش
خودکشی در کنار قبر همسر
خودکشی در کنار قبر همسرزن جوان یک ماه بعد از مرگ شوهرش بر سر مزار او در بهشت زهرای تهران با خوردن قرص برنج به زندگی‌اش پایان داد.

۵۵۳ روز پیش

صفحه ۹ از ۳۹ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 1 2 3 4 5 6 7 8
9
10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 صفحه بعد صفحه آخر