سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶
حوادث ایران و جهان
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
/ لیست اخبار بهداشت و سلامت
افزایش مسمومان گاز کلر به ۵۰۹ نفر
افزایش مسمومان گاز کلر به 509 نفرمعاون فنی و عملیات اورژانس کشور آخرین وضعیت مسموم شدگان با گاز کلر در شهر دزفول را تشریح کرد.

۴۱ روز پیش
میخ، فندک و قیچی در معده بیمار! +عکس
میخ، فندک و قیچی در معده بیمار! +عکسپزشکی در یک عمل جراحی از معده یک بیمار۳۹ میخ و یک فندک و یک قیچی خارج کرد.

۴۱ روز پیش
جزییات حادثه انتشار گاز در یک تالار عروسی
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی خوزستان گفت: بر اثر انتشار گاز شهری در یکی از تالارهای عروسی اهواز در صبح روز سه شنبه ۱۰ نفر دچار مسمومیت شدند.

۴۱ روز پیش
یک گام به جلو در اجرای مصوبه مرخصی زایمان
یک گام به جلو در اجرای مصوبه مرخصی زایمان اجتماع > اجتماعی - هیأت عمومی دیوان عدالت اداری، بخشنامه وزارت آموزش و پرورش که اجرای مصوبه دولت درخصوص افزایش مرخصی زایمان را از ابتدای آذر سال۹۳ مجاز دانسته بود ابطال کرد.

۴۳ روز پیش
اقدام به خودکشی بیمار ارومیه ای ناکام ماند
مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی آذربایجان غربی با اشاره به درج خبر و تصاویری از اقدام به خودکشی یک بیمار در بیمارستان امام خمینی (ره) ارومیه گفت: اقدام به خودکشی این بیمار صحت دارد و این اقدام توسط یکی از پرسنل این بیمارستان ناکام ماند.

۴۵ روز پیش
کشف ۳۰۶ بطری مشروبات الکلی در مشهد
جانشین سرپرست دادسرای انقلاب مشهد از کشف ۳۰۶ بطری مشروبات الکلی در یکی از باربری ها در مشهد خبر داد.

۴۶ روز پیش
عکس: زن جوان زیر فشار عمل جراحی زیبایی فلج شد +تصاویر
زن جوان ۲۷ ساله، بی خبر از فرجام شومی که در انتظارش بود، خود را به تیغ جاحان زیبایی سپرد.

۴۷ روز پیش
قطع بیمه پیامک خواهد شد
قطع بیمه پیامک خواهد شداجتماع > اجتماعی - علی‌اصغر محمدی:
سامانه سوابق بیمه‌شدگان سازمان تأمین اجتماعی این امکان را برای بیمه‌شدگان این سازمان ایجاد کرده تا از وضعیت بیمه‌پردازی خویش مطلع شوند و درصورت واریزنشدن حقوق بیمه از سوی کارفرما، مطلع شوند و آن را پیگیری کنند.

۵۰ روز پیش
ذرات سرطان‌زا در هوای قم
ذرات سرطان‌زا در هوای قمسرپرست معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی قم با اشاره به وجود ذرات دو و نیم میکرونی در گرد و غبار موجود در هوای قم از تأثیر این ذرات در ایجاد بیماری‌های خطرناک خبر داد.

۵۰ روز پیش
نوزاد عجول در آمبولانس به دنیا آمد
نوزاد عجول در آمبولانس به دنیا آمدمسئول مرکز فوریت‌های پزشکی مهاباد اعلام کرد: مادر جوان در آمبولانس اورژانس این مرکز زایمان کرد.

۵۰ روز پیش
بزرگترین غده تاریخ از رحم یک زن خارج شد! +عکس
بزرگترین غده تاریخ از رحم یک زن خارج شد! +عکسبزرگترین تومور تاریخ از رحم زنی ۴۰ ساله بعد از گذشتن ۷ سال بیرون کشیده شد.

۵۲ روز پیش
اشتباه پرسنل بیمارستان، سرنوشت این مرد را دگرگون کرد +عکس
اشتباه پرسنل بیمارستان، سرنوشت این مرد را دگرگون کرد +عکسمردی به همراه نامادری اش بدلیل اشتباه بزرگ پرسنل بیمارستان، شکایت کرده اند.

۵۲ روز پیش
کشف بیش از ۱۳ میلیون نخ سیگار خارجی در تهران
کشف بیش از ۱۳ میلیون نخ سیگار خارجی در تهران۱۳ میلیون و ۷۰۰ هزار نخ سیگار خارجی که قرار بود به کشور عراق منتقل شود، در مسیر انتقال ناپدید و در نهایت در حاشیه تهران کشف شد.

۵۳ روز پیش
مرگ ۳ نفر در پی مصرف مشروبات الکلی تقلبی
مصرف مشروبات الکلی تقلبی پس از کرمان، در شیراز نیز جان ۳ نفر را گرفت.

۵۵ روز پیش
جزئیات جان باختن دو نفر در آسایشگاه تبریز
سرپرست اورژانس کشور با اشاره به جزئیات حادثه در آسایشگاه سالمندان تبریز گفت: به دلیل مسمومیت غذایی در آسایشگاه قشقایی شبستر ۱۳ نفر مصدوم شده و ۲ نفر جان خود را از دست دادند.

۵۵ روز پیش
«الکل تقلبی» در شیراز هم قربانی گرفت
مدیرکل پزشکی قانونی استان فارس از مرگ سه نفر در استان در پی مسمومیت با الکل طی هفته گذشته خبر داد.

۵۶ روز پیش
جزئیات فوت دو نفر در آسایشگاه شبستر
جزئیات فوت دو نفر در آسایشگاه شبسترسرپرست اورژانس کشور با اشاره به جزئیات حادثه در آسایشگاه سالمندان تبریز گفت: به دلیل مسمویمت غذایی در آسایشگاه قشقایی شبستر ۱۳ نفر مصدوم شده و ۲ نفر جان خود را از دست دادند.

۵۶ روز پیش
الکل جان ۳ نفر را در شیراز گرفت
الکل جان 3 نفر را در شیراز گرفتمدیرکل پزشکی قانونی استان فارس از مرگ سه نفر در استان در پی مسمومیت با الکل طی هفته گذشته خبر داد.

۵۶ روز پیش
خروج توده ۵ کیلویی از شکم زن خاشی +عکس
خروج توده ۵ کیلویی از شکم زن خاشی +عکسپزشک متخصص زنان و زایمان بیمارستان امام خمینی (ره) خاش گفت: توده بسیار بزرگ تخمدان به وزن پنج کیلوگرمی در یک عمل موفقیت آمیز از شکم بانوی ۵۰ ساله توسط تیم جراحی این بیمارستان خارج شد.

۵۷ روز پیش
نیازی به ارائه دفترچه بیمه در بیمارستان‌ها نیست
نیازی به ارائه دفترچه بیمه در بیمارستان‌ها نیستاجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
معاون بیمه خدمات سلامت سازمان بیمه سلامت ایران گفت:برای دریافت خدمات در سطح بیمارستان‌ها احتیاجی به ارائه دفترچه بیمه کاغذی از سوی بیمار نیست.۵۷ روز پیش
مرگ ۶ نفر بر اثر «هاری» در منطقه سیستان/آرامشی که قربانی می شود
مرگ ۶ نفر بر اثر «هاری» در منطقه سیستان/آرامشی که قربانی می شودزابل- مردم منطقه سیستان این روزها با مشکلات فراوانی همچون خشکسالی، طوفان های شن و بیماری های تنفسی ناشی از آن مواجه هستند اما به تازگی آرامش آن ها نیز قربانی سگ های ولگرد شده است.

۵۷ روز پیش
نوزادی که در پراید به دنیا آمد
نوزادی که در پراید به دنیا آمدسخنگوی اورژانس تهران گفت: شب گذشته نوزاد تهرانی در خودروی پراید با تلاش نیروهای اورژانس به دنیا آمد.

۵۸ روز پیش
مرگ یک همدانی در پی سوءمصرف الکل
مدیرکل پزشکی قانونی استان همدان مصرف مشروبات الکلی را زمینه‌ساز بسیاری از نزاع‌ها و حوادث رانندگی دانست و گفت: در ۳ ماه ابتدای امسال یک نفر به علت سوء‌مصرف الکل در استان جان خود را از دست داده است.

۵۸ روز پیش
پیوند دست به شکم + عکس
پیوند دست به شکم + عکسبرای جلوگیری از قطع انگشتان، دست این مرد را به مدت سه هفته زیر پوست شکمش قرار دادند تا با خون رسانی به انگشتان، زخم‌ها التیام پیدا کنند.

۵۹ روز پیش
جزئیات مرگ ناگوار کودک زنجانی در بیمارستان +عکس
جزئیات مرگ ناگوار کودک زنجانی در بیمارستان +عکسمرگ محمد طه، کودک ۵.۵ ساله زنجانی به دلیل دل درد در یکی از بیمارستان‌های این شهر موجب شد تا والدین این کودک به تشریح جزئیات این حادثه بپردازند.

۶۱ روز پیش
دستگیری متهمان پرونده مسمومیت با مشروبات
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان از دستگیری ۴ نفر از متهمان و مظنونان پرونده مسمومیت با مشروبات الکلی در شهرستان سیرجان خبرداد.

۶۲ روز پیش
هویت راننده خودروی حامل مشروبات الکلی شناسایی شد
هویت راننده خودروی حامل مشروبات الکلی شناسایی شددادستان عمومی و انقلاب شهرستان نکا گفت: هویت راننده متواری خودروی حامل مشروبات الکلی شناسایی و دستورات قضایی لازم در این خصوص صادر شده است.

۶۲ روز پیش
بازداشت ۴ نفر از متهمان پرونده مسمومیت با مشروبات الکلی
بازداشت ۴ نفر از متهمان پرونده مسمومیت با مشروبات الکلیدادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان از دستگیری ۴ نفر از متهمان و مظنونان پرونده مسمومیت با مشروبات الکلی در شهرستان سیرجان خبر داد.

۶۲ روز پیش
کاهش یک درصدی موالید در تهران؛ افزایش دوبرابری چندقلوزایی
کاهش یک درصدی موالید در تهران؛ افزایش دوبرابری چندقلوزاییاجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
آمارهای اداره ثبت احوال استان تهران جزئیاتی در مورد موالید ثبت شده در استان تهران را نشان می‌دهد که در آن می‌توان به موارد مختلفی از جمله اسامی پرکاربرد، میزان موالید دختران و پسران و... اشاره کرد.

۶۴ روز پیش
۵ فوتی و ۹۹ مسموم با مصرف مشروب دست‌ساز
5 فوتی و 99 مسموم با مصرف مشروب دست‌سازمصرف مشروبات الکلی دست‌ساز در سیرجان ۵ کشته و ۹۹ مسموم برجای گذاشت.

۶۴ روز پیش

صفحه ۱ از ۵ صفحه
1
2 3 4 5 صفحه بعد صفحه آخر