دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۶
حوادث ایران و جهان
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
جسد بنیتا پیدا شد | ماجرای تلخ کشته شدن بنیتا هشت ماهه + عکس بنیتا
جسد بنیتا پیدا شد | ماجرای تلخ کشته شدن بنیتا هشت ماهه + عکس بنیتافیلم: بنیتا | بنیتا دختر هشت ماهه ای که چند روز پیش گم شده بود و خیلی ها به دنبال پیدا کردنش بودند، پیدا شد؛ اما نه زنده... گم شدن بنیتا برای پدر و مادرش سخت ترین روزها را آورد، اما حالا آنها باید با خبر مرگ بنیتا روبرو شوند، و به جای تحویل گرفتن دخترکشان، جسد بنیتا را تحویل بگیرند...

۲۶ روز پیش
قتل بنیتا عمد بود؟ | قاتل بنیتا اعدام می شود؟ | جزئیات ماجرای بنیتا از زبان دزدها
قتل بنیتا عمد بود؟ | قاتل بنیتا اعدام می شود؟ | جزئیات ماجرای بنیتا از زبان دزدهاقتل بنیتا عمد بود؟ اگر عمدی بودن قتل بنیتا اثبات شود، و دو متهم به قتل عمد محکوم شوند، حکم آنها چه خواهد بود؟ آیا قاتل بنیتا اعدام می شود؟ دو متهم به قتل بنیتا در آخرین اعترافات خود به جزئیات ماجرای ربودن بنیتا اشاره کرده اند. متهم اصلی پرونده می گوید: بنیتا را ماشین رها کردیم و رفتیم و از سرنوشت او اطلاع نداشتیم!

۲۶ روز پیش
«پریا»؛ دختر بچه 5 ساله ساوه ای | ماجرای تجاوز به پریا | اظهارات متناقض مادر پریا 5 ساله | بازداشت مادر پریا +عکس
«پریا»؛ دختر بچه 5 ساله ساوه ای | ماجرای تجاوز به پریا | اظهارات متناقض مادر پریا 5 ساله | بازداشت مادر پریا +عکستجاوز به دختر 5 ساله | «پریا»؛ دختر 5 ساله ساوه ای است که روز گذشته به دلیل ضربه مغزی در بیمارستان بستری شد و به کما رفت. شواهد نشان از تجاوز جنسی به پریا دختر 5 ساله ساوه ای دارد. مادر پریا در بازجویی ها اظهارات متناقض و مشکوکی داشته است. پلیس مادر پریا را بازداشت کرده. جزئیات ماجرای پریا را بخوانید...

۲۲ روز پیش
اعتراف قاتل بنیتا | بنیتا چطور کشته شد؟ | ماجرای مرگ غم انگیز بنیتا به روایت قاتل
اعتراف قاتل بنیتا | بنیتا چطور کشته شد؟ | ماجرای مرگ غم انگیز بنیتا به روایت قاتلاعترافات قاتل بنیتا | قاتل بنیتا به دزدی خودرو پدر بنیتا اعتراف کرد و گفت: بعد از سرقت لوازم خودرو، بچه را در ماشین گذاشتیم و گریختیم... به گزارش آفتاب، گرمای سوزان باعث مرگ بنیتا در داخل خودرو شده است. ماموران از جمود نعشی بنیتا در پی این اتفاق وحشتناک خبر می دهند.

۲۶ روز پیش
جزئیات قتل بنیتا | قاتل بنیتا چه می گوید؟ | دزدها بنیتا را در خیابان رها کردند | دستگیری عاملان مرگ بنیتا
جزئیات قتل بنیتا | قاتل بنیتا چه می گوید؟ | دزدها بنیتا را در خیابان رها کردند | دستگیری عاملان مرگ بنیتاجزئیات قتل بنیتا | دزدان خودرو، بنیتا دختر هشت ماهه را در خیابان رها کردند و گریختند. همین موضوع باعث مرگ بنیتا شد. سارق خودرو که حالا قاتل بنیتا شده، می گوید: خودرو و نوزاد هشت ماهه را در یكی از خیابانهای شهرستان پاكدشت رها كرده! عاملان مرگ بنیتا بازداشت شده اند...

۲۶ روز پیش
تجاوز به دختر 5 ساله ساوه ای | دختر ساوه ای در کما | یک آتنای دیگر قربانی آزار جنسی شد
تجاوز به دختر 5 ساله ساوه ای | دختر ساوه ای در کما | یک آتنای دیگر قربانی آزار جنسی شدتجاوز به دختر ساوه ای | دختر 5ساله در ساوه قربانی تجاوز وحشتناک یک فرد ناشناس قرار گرفت و پس از آزار جنسی، به علت ضربه شدید به سرش، به کما رفت. یک بار دیگر، یک آتنا دیگر قربانی آزار جنسی شده است... این چندمین مورد از آزار جنسی کودکان است که در فاصله ای اندک افشا می شود. آتنا، کیمیا و اینک تجاوز به دختر ساوه ای...

۲۲ روز پیش
حال مادر بنیتا پس از شنیدن خبر فوت فرزندش
حال مادر بنیتا پس از شنیدن خبر فوت فرزندشتصویری از مادر بنیتا پس از شنیدن خبر فوت فرزندش در فضای مجازی منتشر شد.

۲۶ روز پیش
احتمال لغو اعزام زائران ایرانی به حج
احتمال لغو اعزام زائران ایرانی به حج اجتماع > سفر - درحالی‌که برخی مسئولان ایرانی از اعزام قطعی زائران ایرانی به حج تمتع سخن می‌گویند، رفتار مسئولان سعودی به‌گونه‌ای است که احتمال لغو اعزام زائران وجود دارد.

۲۹ روز پیش
توضیحات راه آهن درباره خروج قطار اهواز – مشهد از ریل
توضیحات راه آهن درباره خروج قطار اهواز – مشهد از ریلروابط عمومی راه آهن جمهوری اسلامی ایران در اطلاعیه‌ای درباره خروج بوژی ۲ واگن قطار مسافری اهواز-مشهد در ایستگاه گلمحک توضیحاتی ارائه داد.

۲۸ روز پیش
شوهری که گاو شد
شوهری که گاو شداجتماع > اجتماعی - پنوم‌پنه> زن سالمندی در کامبوج از گوساله پنج‌ما‌هه‌ای در خانه‌اش نگهداری می‌کند که به ادعای او روح شوهر درگذشته‌اش در این حیوان حلول کرده است.

۲۹ روز پیش
/ لیست اخبار تحصیل و دانشگاه
مجوز ۱۵۴۱ رشته محل دانشگاه آزاد تایید شد
مجوز ۱۵۴۱ رشته محل دانشگاه آزاد تایید شداجتماع > آموزش - همشهری آنلاین:
معاون آموزشی وزارت علوم از تایید مجوز تعداد ۱۵۴۱ رشته محل دانشگاه آزاد خبر داد و گفت: صحت اطلاعات اولیه این رشته محل‌ها ظرف ۴۵ روز آینده مورد بررسی قرار می‌گیرد.

۴۳ روز پیش
کلید اولیه سئوالات کنکور منتشر می‌شود
کلید اولیه سئوالات کنکور منتشر می‌شوداجتماع > آموزش - همشهری آنلاین:
مشاور عالی سازمان سنجش کشور با بیان اینکه کلید اولیه سئوالات آزمون سراسری ۹۶ فردا منتشر می‌شود، گفت: نتیجه اولیه این آزمون نیمه اول مرداد و نتیجه نهایی نیز نیمه دوم شهریور اعلام خواهد شد.

۴۳ روز پیش
ترین‌های کنکور۹۶
ترین‌های کنکور۹۶اجتماع > آموزش - کنکور سراسری سال۹۶ نیز طی روزهای پنجشنبه و جمعه، ‌۱۵ و ۱۶تیرماه در حالی برگزار شد که ۹۳۰هزارو ۲۰۸ داوطلب برای شرکت در آن ثبت‌نام کردند؛ البته یک نکته حائز اهمیت آن افزایش ۶۹ هزار و ۷۷۱نفری (۷.۵درصدی) داوطلبان کنکور امسال نسبت به سال قبل است.

۴۳ روز پیش
کنکور؛ نشانه‌ای از بیماری؟
کنکور؛ نشانه‌ای از بیماری؟اجتماع > اجتماعی - مسعود کوثری:
اگر یادتان باشد شخصیتی در فیلمفارسی پیش از انقلاب بود به نام «علی کنکوری». علی کنکوری مظهر یک جوان ایرانی بود که مرتبا در کنکور شرکت می‌کرد و موفق نمی‌شد و امروزه تمثیلی شده است برای هزاران جوان ایرانی که مرتبا در فکر شرکت در کنکور و گذشتن از سد آن هستند.

۴۳ روز پیش
تعیین تکلیف رشته‌های ارشد دانشگاه آزاد تا ۱۷ تیر | مهلت انتخاب رشته تمدید شد
تعیین تکلیف رشته‌های ارشد دانشگاه آزاد تا ۱۷ تیر | مهلت انتخاب رشته تمدید شد اجتماع > آموزش - همشهری آنلاین:
رئیس سازمان سنجش آموزش کشور به برگزاری جلسه درباره موضوع رشته‌های ارشد دانشگاه آزاد اشاره کرد و گفت: پس از جلسه مجلس شورای اسلامی و توافق برسه محور در مورد رشته‌های کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی، آخرین نشست پنج‌شنبه شب با مسئولان این دانشگاه برگزار و روز شنبه نتیجه آن نهایی و اعلام می‌شود.

۴۳ روز پیش
دختری که به جلسه کنکور نرسید
دختری که به جلسه کنکور نرسیدمدیر روابط عمومی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی همدان از واژگونی یک دستگاه پیکان وانت در جاده علیصدر خبر داد و گفت: این حادثه منجر به فوت دختری جوان شده است.

۴۴ روز پیش
تدابیر ترافیکی پلیس برای کنکوری‌ها
تدابیر ترافیکی پلیس برای کنکوری‌هاجانشین رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ با تشریح تمهیدات ترافیکی پلیس برای برگزاری کنکوردر پایتخت گفت: ماموران با استقرار در اطراف محل‌های برگزاری نسبت به روان‌سازی ترافیک اقدام می‌کنند.

۴۴ روز پیش
آموزش‌های امدادی به دانش آموزان در ۸۰۰۰ مدرسه کشور
آموزش‌های امدادی به دانش آموزان در 8000 مدرسه کشورمعاون پیش دبستانی و دانش آموزی سازمان جوانان هلال احمر گفت: دانش آموزان در ۸۰۰۰ مدرسه کشور آموزش‌های امدادی را فرا می‌گیرند.‌

۴۴ روز پیش
تعیین تکلیف رشته‌های ارشد دانشگاه آزاد تا ۱۷ تیر | مهلت انتخاب رشته تمدید شد
تعیین تکلیف رشته‌های ارشد دانشگاه آزاد تا ۱۷ تیر | مهلت انتخاب رشته تمدید شدهمشهری آنلاین: رئیس سازمان سنجش آموزش کشور به برگزاری جلسه درباره موضوع رشته‌های ارشد دانشگاه آزاد اشاره کرد و گفت: پس از جلسه مجلس شورای اسلامی و توافق برسه محور در مورد رشته‌های کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی، آخرین نشست پنج‌شنبه شب با مسئولان این دانشگاه برگزار و روز شنبه نتیجه آن نهایی و اعلام می‌شود.

۴۴ روز پیش
آغاز ثبت نام کتب‌درسی کلاس اولی‌ها از۱۵ تیر
آغاز ثبت نام کتب‌درسی کلاس اولی‌ها از۱۵ تیرهمشهری آنلاین: ثبت نام اینترنتی کتب درسی کلاس‌ اولی‌ها از ۱۵ تیر ماه شروع می‌شود.

۴۴ روز پیش
ظرفیت پذیرش کنکور ۹۶ اعلام شد
ظرفیت پذیرش کنکور ۹۶ اعلام شدهمشهری آنلاین: رییس سازمان سنجش با اعلام این که بیش از ۷۴۰ هزار داوطلب در کنکور ۹۶ پذیرفته خواهند شد، گفت: آمار نهایی پذیرش زمان انتخاب رشته داوطلبان اعلام خواهد شد، ضمن این که دانشگاه‌های غیر دولتی از جمله دانشگاه آزاد ظرفیت پذیرش مجزایی دارندو مطمئنا دانشگاه آزاد اسلامی بیش از ۵۰۰ هزار ظرفیت برای داوطلبان در نظر خواهد گرفت.

۴۴ روز پیش
آغاز ثبت نام کتب‌درسی کلاس اولی‌ها از۱۵ تیر
آغاز ثبت نام کتب‌درسی کلاس اولی‌ها از۱۵ تیر اجتماع > آموزش - همشهری آنلاین:
ثبت نام اینترنتی کتب درسی کلاس‌ اولی‌ها از ۱۵ تیر ماه شروع می‌شود.

۴۵ روز پیش
ظرفیت پذیرش کنکور ۹۶ اعلام شد
ظرفیت پذیرش کنکور ۹۶ اعلام شداجتماع > آموزش - همشهری آنلاین:
رییس سازمان سنجش با اعلام این که بیش از ۷۴۰ هزار داوطلب در کنکور ۹۶ پذیرفته خواهند شد، گفت: آمار نهایی پذیرش زمان انتخاب رشته داوطلبان اعلام خواهد شد، ضمن این که دانشگاه‌های غیر دولتی از جمله دانشگاه آزاد ظرفیت پذیرش مجزایی دارندو مطمئنا دانشگاه آزاد اسلامی بیش از ۵۰۰ هزار ظرفیت برای داوطلبان در نظر خواهد گرفت.

۴۵ روز پیش
۷۶۴ هزار نفر کارت کنکور گرفتند؛ ۱۴ تیر آخرین مهلت دریافت کارت
۷۶۴ هزار نفر کارت کنکور گرفتند؛ ۱۴ تیر آخرین مهلت دریافت کارتاجتماع > آموزش - همشهری آنلاین:
مشاور عالی سازمان سنجش گفت: ساعت ۲۴ امشب چهارشنبه ۱۴ تیرماه آخرین فرصت دریافت کارت کنکور سراسری ۹۶ است و داوطلبان می‌توانند پرینت کارت خود را از سایت سنجش دریافت کنند.

۴۷ روز پیش
آغاز فرایند هدایت تحصیلی ۹۸۰ هزار دانش‌آموز از هفته آینده
آغاز فرایند هدایت تحصیلی ۹۸۰ هزار دانش‌آموز از هفته آیندهاجتماع > آموزش - علی‌اصغر محمدی:
با استقرار کامل ساختار آموزشی ‌۳-۳-۶، هدایت تحصیلی از سال گذشته تحصیلی از پایه اول دبیرستان به پایه نهم منتقل شده و دانش‌آموزان در بدو ورود به دبیرستان دوره دوم، باید در رشته‌ای که انتخاب کرده‌اند ادامه تحصیل بدهند.

۴۷ روز پیش
پایان موقت اختلاف دانشگاه آزاد و وزارت علوم
پایان موقت اختلاف دانشگاه آزاد و وزارت علوماجتماع > آموزش - سرانجام از جلسه مشترک مسئولان وزارت علوم و دانشگاه آزاد در مورد اختلاف این دو دستگاه، در رابطه با حذف تعداد ۲۹۰۰رشته‌محل دانشگاه آزاد «دود سفید» برخاست.

۴۸ روز پیش
فرهادی: دانشگاه آزاد از مدت‌ها قبل در جریان حذف برخی رشته محل‌ها قرار گرفته بود
فرهادی: دانشگاه آزاد از مدت‌ها قبل در جریان حذف برخی رشته محل‌ها قرار گرفته بوداجتماع > آموزش - همشهری آنلاین:
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در پی انتشار واکنش‌های مسئولان دانشگاه آزاد نسبت به حذف بیش از ۲ هزار و ۸۰۰ کدرشته محل کارشناسی ارشد این دانشگاه، عنوان کرد که جنجال رسانه‌ای در مقطع کنونی نسبت به حذف برخی رشته محل‌های دانشگاه آزاد تعجب‌آور است.

۴۸ روز پیش
۲۳۰۰ رشته محل ارشد دانشگاه آزاد تایید شد | وزارت علوم ۳ شرط گذاشت
۲۳۰۰ رشته محل ارشد دانشگاه آزاد تایید شد | وزارت علوم ۳ شرط گذاشتاجتماع > آموزش - همشهری آنلاین:
سرنوشت ۲۹۰۰ کد رشته محل کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد که محل مناقشه بین وزارت علوم و این دانشگاه قرار گرفته است، در جلسه یکشنبه ۱۱ تیر ماه اعضای کمیسیون آموزش مجلس با دانشگاه آزاد مورد بررسی قرار گرفت و مقرر شد حدود ۲۳۰۰ رشته محل از رشته محل‌های حذف شده دانشگاه آزاد، تأیید شود.

۴۸ روز پیش
مجوز حدود ۲۳۰۰ رشته دانشگاه آزاد از سوی وزارت علوم تایید شد
مجوز حدود ۲۳۰۰ رشته دانشگاه آزاد از سوی وزارت علوم تایید شداجتماع > آموزش - همشهری آنلاین:
معاون آموزشی اعلام کرد: وزارت علوم در جلسه‌ای با کمیسیون آموزش مجلس با دانشگاه آزاد درباره بازگرداندن تعداد قابل ملاحظه‌‎ای از رشته‌های حذف شده مقطع کارشناسی‌ارشد این دانشگاه توافق کرد.

۴۸ روز پیش
بررسی پرونده رشته‌های دانشگاه آزاد در مجلس
بررسی پرونده رشته‌های دانشگاه آزاد در مجلساجتماع > آموزش - سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس از بررسی موضوع «حذف رشته‌محل‌های دانشگاه آزاد» با حضور رئیس این دانشگاه و وزیر علوم در هفته جاری خبر داد.

۴۹ روز پیش
آغاز توزیع کارت کنکور ۹۶؛ برگزاری آزمون در ۱۵ و ۱۶ تیر
آغاز توزیع کارت کنکور ۹۶؛ برگزاری آزمون در ۱۵ و ۱۶ تیراجتماع > آموزش - همشهری آنلاین:
آزمون‌ سراسری‌ سال ۱۳۹۶ در صبح و بعد از ظهر پنج­شنبه و جمعه ۱۵ و ۱۶ برگزار می شود و داوطلبان گروه‌های آزمایشی پنجگانه می‌توانند از یکشنبه ۱۱ تیر کارت خود را به صورت اینترنتی دریافت کنند.

۴۹ روز پیش
سردرگمی داوطلبان کنکور در دعوای دانشگاه آزاد و وزارت علوم
سردرگمی داوطلبان کنکور در دعوای دانشگاه آزاد و وزارت علوماجتماع > آموزش - علی‌اصغر محمدی:
جنجال حذف رشته‌های کارشناسی‌ارشد دانشگاه آزاد از سوی شورای گسترش آموزش عالی همچنان ادامه دارد؛ وزارت علوم از این کار حمایت می‌کند و در مقابل مسئولان دانشگاه آزاد و نمایندگان مجلس معتقدند این کار غیرقانونی است.

۵۱ روز پیش
۱۰۷ هزار استاد و کارمند دانشگاه آزاد بیکار می‌شوند | حمایت میرزاده از خواسته ولایتی
اجتماع > آموزش - همشهری آنلاین:
مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی و جمعی از نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی نسبت به تصمیم وزارت علوم برای حذف بیش از ۲ هزار و ۸۰۰ کدرشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد واکنش نشان داده و این اقدام را باعث بیکاری تعداد قابل توجهی از کارکنان و معطل ماندن سرمایه‌گذاری چند صد هزار میلیارد تومانی در این دانشگاه دانسته‌اند.

۵۱ روز پیش
بیکاری؛ نتیجه حذف رشته‌محل‌های دانشگاه آزاد
بیکاری؛ نتیجه حذف رشته‌محل‌های دانشگاه آزاداجتماع > اجتماعی - علی اصغر محمدی:
چالش بین وزارت علوم و دانشگاه آزاد بر سر مجوز رشته‌محل‌های این دانشگاه همچنان ادامه دارد.

۵۲ روز پیش
اطلاعیه سازمان سنجش درباره نتیجه بازنگری رشته محل‌های ارشد دانشگاه آزاد
اطلاعیه سازمان سنجش درباره نتیجه بازنگری رشته محل‌های ارشد دانشگاه آزاداجتماع > آموزش - همشهری آنلاین:
سازمان سنجش آموزش کشور در اطلاعیه‌ای، خبر منتشر شده در برخی رسانه‌ها مبنی بر رفع مشکل دو هزار و ۵۰۱ رشته محل کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی را تکذیب و اعلام کرد که نتیجه بازنگری‌ها در روزهای آینده توسط مرجع دارای صلاحیت اعلام می‌شود.

۵۲ روز پیش
ولایتی: برای ثبت‌نام از دانشجویان نیاز به اجازه از جایی نداریم
ولایتی: برای ثبت‌نام از دانشجویان نیاز به اجازه از جایی نداریماجتماع > آموزش - همشهری آنلاین:
رییس هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه دانشگاه برای ثبت‌نام از دانشجویان کارشناسی ارشد نیاز به اجازه جایی ندارد، گفت: اجازه این کار را قبلا قانون صادر کرده است.

۵۲ روز پیش
ولایتی: با تعطیلی واحدهای دانشگاه آزاد موافق نیستیم
ولایتی: با تعطیلی واحدهای دانشگاه آزاد موافق نیستیماجتماع > آموزش - همشهری آنلاین:
رئیس هیات امنا و هیات موسس دانشگاه آزاد اسلامی با تاکید بر اینکه توسعه کمی این دانشگاه مصلحت نیست، گفت: با تعطیل شدن واحدها به ویژه در مناطق دور و کمتر توسعه یافته نیز موافق نیستم.

۵۷ روز پیش
آغاز انتخاب رشته داوطلبان ارشد دانشگاه آزاد
آغاز انتخاب رشته داوطلبان ارشد دانشگاه آزاداجتماع > آموزش - همشهری آنلاین:
متقاضیان تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی در سال ۹۶می‌توانند از بعدازظهر امروز پنجشنبه اول تیرماه لغایت پایان روز شنبه ۱۰ تیرماه با مراجعه به پایگاه ثبت نام الکترونیکی مرکز سنجش و پذیرش به آدرس www.azmoon.org نسبت به انتخاب رشته اقدام نمایند.

۵۹ روز پیش
رویکرد مدیران جدید دانشگاه آزاد به مسئله دانشجویان دوره‌های فاقد مجوز
رویکرد مدیران جدید دانشگاه آزاد به مسئله دانشجویان دوره‌های فاقد مجوزاجتماع > آموزش - همشهری آنلاین:
علیرضا رهایی که به تازگی از سوی سرپرست جدید این دانشگاه به عنوان معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد منصوب شده است، در رابطه با وضعیت تائید مدرک فارغ‌التحصیلان رشته‌های فاقد مجوز گفت: دانشگاه مسئول تعیین تکلیف مدرک فارغ‌التحصیلان است و این مساله را پیگیری می‌کنیم.

۶۱ روز پیش
جزئیات مصاحبه آزمون دکتری تخصصی دانشگاه آزاد | معدل و نمره پایان‌نامه؛ ملاک پذیرش بدون آزمون
جزئیات مصاحبه آزمون دکتری تخصصی دانشگاه آزاد | معدل و نمره پایان‌نامه؛ ملاک پذیرش بدون آزموناجتماع > آموزش - همشهری آنلاین:
مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی با صدور اطلاعیه‌ای جزئیات انجام مصاحبه‌ دوره‌های با آزمون و بدون آزمون دکتری تخصصی سال ۹۶ این دانشگاه را اعلام کرد.

۶۱ روز پیش

صفحه ۳ از ۱۲ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 1 2
3
4 5 6 7 8 9 10 11 12 صفحه بعد صفحه آخر