شنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۶
حوادث ایران و جهان
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
تیراندازی در مرکز مسکو زخمی به‌جا گذاشت
تیراندازی در مرکز مسکو زخمی به‌جا گذاشتیک فرد ناشناس نزدیک یک رستوران واقع در مرکز مسکو بدون هدف تیراندازی کرد.

۳ روز پیش
راز جنایت جسد سوخته خیابان مولوی کشف شد+ عکس
راز جنایت جسد سوخته خیابان مولوی کشف شد+ عکسراز جنایت جسد سوخته خیابان مولوی بعد از ۴ سال با مداومت و پیگیری‌های تخصصی پلیس کشف شد.

۲ روز پیش
ستاره فوتبال، متهم نفر دوم در پرونده قتل یک تاجر+ عکس
ستاره فوتبال، متهم نفر دوم در پرونده قتل یک تاجر+ عکسبا اعتراف قاتل به ارتکاب جرم، پای یک ستاره مطرح فوتبال در سال های نه چندان دور به پرونده قتل بازشد.

۶ روز پیش
سکوت مرموز از قتل زن جوان خبر می داد
سکوت مرموز از قتل زن جوان خبر می دادزن میانسال وقتی متوجه غیبت ناگهانی زن همسایه وسه فرزندش شد برای بررسی موضوع به آپارتمان آنها رفت اما پس ازورود به خانه با جسد زن جوان روبه‌رو شد. درحالی که هیچ اثری از همسر و سه کودکش نبود.

۴ روز پیش
افشای راز جسد سوخته در خیابان ری پس از 3سال
افشای راز جسد سوخته در خیابان ری پس از 3سالمعاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ از افشای راز یک قتل سه سال پس از وقوعش خبر داد.

۲ روز پیش
محاکمه قاتلی که می‌گوید عاشق است
محاکمه قاتلی که می‌گوید عاشق است«عشق زیاد» انگیزه‌ای بود که باعث شد مردی به‌خاطر آن دست به قتل همسرش بزند.

۳ روز پیش
رابطه پنهانی زن شوهردار؛ علت قتل شوهر/ مردی که بخاطر دوقلوهایش آدم کشت!
رابطه پنهانی زن شوهردار؛ علت قتل شوهر/ مردی که بخاطر دوقلوهایش آدم کشت!همسرم دوقلو باردار بود و ما با هم زندگی خوبی داشتیم اما من مشکلات مالی زیادی داشتم و نمی‌توانستم هزینه زایمان و زندگی بچه‌هایم را بدهم؛ وقتی کیانا به من پیشنهاد داد که شوهرش را بکشم و شش ‌میلیون تومان بگیرم، قبول کردم چون در مخمصه مالی گرفتار شده بودم.

۵ روز پیش
گروگانگیری دزد مسلح برای فرار از دست پلیس
گروگانگیری دزد مسلح برای فرار از دست پلیسدزد مسلح که با کمک همدستانش قصد سرقت از مطبی در مرکز پایتخت را داشت، وقتی خود را در محاصره پلیس دید خانواده‌ای را گروگان گرفت.

۲ روز پیش
جزئیات پرونده قتل های سریالی زنان از زبان دادستان
جزئیات پرونده قتل های سریالی زنان از زبان دادستانقاتل سریالی زنان در استان گیلان که از روز ۲۰ فروردین‌ماه در بازداشت به‌سر می‌برد، صحنه ۶ جنایت هولناک خود را بازسازی کرد. این قاتل سریالی که ۴۰ ساله است و ۸ سال قبل نخستین جنایتش را رقم زده، تا‌کنون به قتل ۷ زن اقرار کرده و همسر وی نیز که در قتل‌ها با او شریک بوده، دستگیر شده و به همکاری با شوهرش اقرار کرده است.

۲ روز پیش
آخرین جزئیات از پرونده قتل سریالی وحشتناک زنان گیلانی/ زن صیغه ای قاتل، همدست و برنامه ریز جنایت بود؟
آخرین جزئیات از پرونده قتل سریالی وحشتناک زنان گیلانی/ زن صیغه ای قاتل، همدست و برنامه ریز جنایت بود؟طعمه‌هایش را به محلی خلوت کشانده و در فرصتی مناسب با روسری‌هایشان آنها را خفه می‌کرد. اجساد را به خانه‌اش برده و در حمام مثله کرده و قسمت‌های مختلف اندام آنها را در جنگل‌ها و رودخانه‌های اطراف استان گیلان و شهرهای اطراف رشت رها می‌کرد.

۴ روز پیش
/ لیست اخبار تصادفات
سقوط سواری ۲۰۶ به دره/ برخورد پیکان با نیسان جان ۲ مسافر را گرفت
سقوط سواری ۲۰۶ به دره/ برخورد پیکان با نیسان جان ۲ مسافر را گرفتسخنگوی سازمان امداد و نجات از سقوط سواری ۲۰۶ به دره در مینودشت گلستان خبر داد و گفت: بر اثر این حادثه، ۲ نفر مصدوم شده که یک نفر از آنها به بیمارستان منتقل شد.

۲۷۲ روز پیش
مثلث مرگ
مثلث مرگدر یک سال‌ گذشته، جاد‌‌ه‌های کشور شاهد حوادث مختلفی بودند که برای اتوبوس‌های مسافربری رخ داد. حوادثی که جان افراد زیادی را گرفت و خیلی‌ها را راهی بیمارستان‌ها کرد.

۲۷۷ روز پیش
سناریوی تکراری پس ازحوادث جاده‌ای کسی عذرخواهی نمی‌کند
سناریوی تکراری پس ازحوادث جاده‌ای کسی عذرخواهی نمی‌کندماجرا کاملا تکراری‌ شده؛ اتوبوسی دچار حادثه می‌شود، عده‌ زیادی مسافر جانشان را از دست می‌دهند، پای چند نهاد و سازمان به میان می‌آید، مسئولان آنها در مصاحبه با رسانه‌ها توپ را به زمین دیگری انداخته و دلیلی برای حادثه اعلام می‌کنند و دست آخر نیز همه‌‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود تا حادثه‌ای دیگر و قربانی شدن بی‌گناهانی بیشتر.

۲۷۷ روز پیش
واژگونی پراید در شهریار ۲ مصدوم بر جای گذاشت
واژگونی پراید در شهریار 2 مصدوم بر جای گذاشتمسؤول اطلاع‌رسانی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار گفت: واژگونی یک دستگاه خودروی پراید در این شهر دو مصدوم بر جای گذاشت.

۲۷۷ روز پیش
واژگونی پراید ۲ کشته و مجروح بر جای گذاشت
واژگونی پراید 2 کشته و مجروح بر جای گذاشتمسئول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی آذربایجان‌شرقی گفت: به‌دنبال واژگونی خودروی سواری پراید در راه روستایی میاب، یک نفر فوت کرد و یک تن دیگر به‌شدت مجروح شد.

۲۷۷ روز پیش
اسامی جانباختگان حادثه رانندگی جاده چالوس اعلام شد
اسامی جانباختگان حادثه رانندگی جاده چالوس اعلام شداداره کل پزشکی قانونی استان البرز، اسامی ۱۵ قربانی حادثه واژگونی اتوبوس مسافربری در محور چالوس - کرج را اعلام کرد.

۲۷۸ روز پیش
اسامی جان باختگان و مجروحان اتوبوس چالوس
اسامی جان باختگان و مجروحان اتوبوس چالوس معاون امداد ونجات هلال احمر البرز اسامی جان باختگان حادثه تصادف رانندگی درجاده چالوس که تاکنون شناسایی شدند را اعلام کرد.

۲۷۹ روز پیش
واژگونی اتوبوس در جاده چالوس ۱۶ کشته بر جای گذاشت
واژگونی اتوبوس در جاده چالوس ۱۶ کشته بر جای گذاشتسید مصطفی مرتضوی سخنگوی سازمان امداد و نجات در گفت‌وگو با ایسنا گفت: ساعت ٠٣:٢٥ بامداد امروز واژگونی اتوبوس و برخورد با تیر برق در استان البرز- مسیر کرج به چالوس (نرسیده به تونل کندوان) گزارش شد.

۲۷۹ روز پیش
واژگونی خودرو یک کشته و ۴ مصدوم برجای گذاشت
واژگونی خودرو یک کشته و 4 مصدوم برجای گذاشترئیس فوریت‌های پزشکی استان کرمانشاه گفت: واژگونی یک دستگاه خودروی سواری تویوتا در محور ثلاث‌باباجانی به جوانرود یک کشته و ۴ مصدوم برجای گذاشت.

۲۷۹ روز پیش
تصاویر واژگونی اتوبوس در محور کرج به چالوس
تصاویر واژگونی اتوبوس در محور کرج به چالوسواژگونی اتوبوس و برخورد با تیر برق بامداد امروز در محور کرج به چالوس نرسیده به تونل کندوان سبب کشته و زخمی شدن بیش از ۳۰ مسافر شد.

۲۷۹ روز پیش
تصادف اتوبوس حامل دانشجویان با کامیون در جاده اصفهان-شیراز
تصادف اتوبوس حامل دانشجویان با کامیون در جاده اصفهان-شیرازمدیر مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی استان اصفهان گفت: صبح امروز اتوبوسی که حامل دانشجویان و به سمت شیراز در حرکت بوده به دلیل خواب آلودگی راننده با کامیون جلویی برخورد و به حاشیه جاده می‌رود.

۲۷۹ روز پیش
سانحه رانندگی در جاده چالوس/ تعداد کشته‌ها بیش از ۱۵ تن
سانحه رانندگی در جاده چالوس/ تعداد کشته‌ها بیش از 15 تنمدیرعامل جمعیت هلال احمر استان البرز از وقوع یک سانحه رانندگی در جاده چالوس خبر داد.

۲۷۹ روز پیش
واژگونی سمند در کرمانشاه ۶ کشته و مصدوم برجای گذاشت
واژگونی سمند در کرمانشاه 6 کشته و مصدوم برجای گذاشترئیس فوریت‌های پزشکی استان کرمانشاه از کشته شدن یک نفر و مصدومیت پنج نفر در سانحه واژگونی یک دستگاه سمند خبر داد.

۲۷۹ روز پیش
شمار کشته‌شدگان واژگونی اتوبوس در خرگوش‌دره به ۱۶ نفر رسید
شمار کشته‌شدگان واژگونی اتوبوس در خرگوش‌دره به 16 نفر رسیدرئیس اداره راه و شهرسازی چالوس گفت: بر اساس آخرین آمار پلیس راه استان البرز شمار کشته‌‌شدگان حادثه واژگونی اتوبوس در خرگوش‌دره به ۱۶ نفر رسیده است.

۲۷۹ روز پیش
تصادف بامداد امروز در جاده چالوس + تصاویر
تصادف بامداد امروز در جاده چالوس + تصاویریک دستگاه اتوبوس که بامداد امروز شنبه از مسیر تنکابن به تهران در حال حرکت بود در محل تونل واقع در استان البرز در اثر برخورد با تیر برق واژگون شد و جان ۱۴ نفر را گرفت و بقیه سرنشینان این اتوبوس نیز مصدوم شدند.

۲۷۹ روز پیش
واژگونی اتوبوس ۱۵ مسافر را به کام مرگ کشاند/۱۴ نفر دیگر مصدوم شدند
واژگونی اتوبوس ۱۵ مسافر را به کام مرگ کشاند/۱۴ نفر دیگر مصدوم شدندسخنگوی سازمان امداد و نجات با اشاره به وقوع یک فقره واژگونی اتوبوس در محور چالوس گفت: در این حادثه ۱۵ مسافر جان خود را از دست دادند.

۲۷۹ روز پیش
آتش سوزی یک دستگاه تریلی در آزادراه زنجان- قزوین
آتش سوزی یک دستگاه تریلی در آزادراه زنجان- قزوینرئیس پلیس راه از حادثه آتش‌سوزی برای یک دستگاه کامیون تریلی در آزادراه زنجان- قزوین و انسداد این مسیر خبر داد.

۲۸۰ روز پیش
مصدومیت ۳۰ مسافر بر اثر برخورد قطاربا کامیون در مازندران
مصدومیت ۳۰ مسافر بر اثر برخورد قطاربا کامیون در مازندرانسخنگوی اورژانس ۱۱۵ مازندران از برخورد قطار با کامیون در مسیر گلوگاه در مازندران خبر داد و گفت : در این حادثه ۳۰ نفر از مسافران قطار مصدوم شدند.

۲۸۰ روز پیش
۳ کشته در حادثه واژگونی پرایدی که به دو نیم شد + تصاویر
3 کشته در حادثه واژگونی پرایدی که به دو نیم شد + تصاویرفرمانده انتظامی نایین گفت: در تصادف و واژگونی خودروی پراید، در کیلومتر ۲۰ جاده نایین به اردکان سه نفر کشته و دو نفر زخمی شدند.

۲۸۱ روز پیش
حوادث رانندگی استان مرکزی ۲ کشته و یک مجروح بر جای گذاشت
حوادث رانندگی استان مرکزی 2 کشته و یک مجروح بر جای گذاشتدر حوادث رانندگی روز گذشته در استان مرکزی دو نفر کشته و یک نفر دیگر مجروح شد.

۲۸۲ روز پیش
واژگونی مرگبار تریلی ۱۸ چرخ/ ۹ مسافر در برخورد سه سواری مصدوم شدند
واژگونی مرگبار تریلی ۱۸ چرخ/ ۹ مسافر در برخورد سه سواری مصدوم شدندسخنگوی سازمان امداد و نجات با اشاره به واژگونی تریلی ۱۸ چرخ در محور تهران ـ‌ فیروزکوه و جان باختن دو سرنشین آن، گفت: برخورد ۳ سواری پراید، سمند و پژو ۴۰۵ در خراسان رضوی نیز سبب مصدومیت ۹ مسافر شد.

۲۸۲ روز پیش
تصادف خونین در محور هراز ۲ کشته و ۳ مصدوم برجای گذاشت/ وخیم بودن حال یکی از مصدومان
تصادف خونین در محور هراز 2 کشته و 3 مصدوم برجای گذاشت/ وخیم بودن حال یکی از مصدومانسخنگوی مرکز فوریت‌های پزشکی اورژانس ۱۱۵ مازندران از کشته و زخمی شدن پنج نفر در اثر تصادف کامیون و سه دستگاه سواری در محور هراز خبر داد.

۲۸۴ روز پیش
علت حادثه اتوبوس اسکانیای محور آبادان ـ بندرعباس سرعت غیرمجاز اعلام شد
علت حادثه اتوبوس اسکانیای محور آبادان ـ بندرعباس سرعت غیرمجاز اعلام شدفرماندار بندرلنگه گفت: علت واژگونی اتوبوس اسکانیا در محور آبادان ـ بندرعباس، سرعت غیرمجاز و عدم توانایی راننده در کنترل وسیله نقلیه اعلام شده است.

۲۸۴ روز پیش
تراکتور قاتل جوان ۲۲ ساله شد
تراکتور قاتل جوان 22 ساله شدمسئول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی آذربایجان‌شرقی گفت: صبح امروز بدنبال واژگونی یک دستگاه تراکتور در زمین‌های کشاورزی روستای آبگرم شهرستان چاراویماق جوان ۲۲ ساله‌ای فوت کرد.

۲۸۴ روز پیش
واژگونی اتوبوس مسافربری در هرمزگان/ ۴۲ مسافر به بیمارستان منتقل شدند
واژگونی اتوبوس مسافربری در هرمزگان/ 42 مسافر به بیمارستان منتقل شدندسرپرست معاونت عملیات امداد و نجات، از واژگونی یک دستگاه اتوبوس مسافربری در محور پارسیان هرمزگان خبر داد و گفت: بر اثر این حادثه یک مسافر جان خود را از دست داد و ۴۲ نفر مصدوم شدند.

۲۸۴ روز پیش
امدادرسانی به بیش از ۱۲ هزار نفر طی ۲۴ ساعت گذشته/ سقوط پژو ۲۰۶ به دره
امدادرسانی به بیش از ۱۲ هزار نفر طی ۲۴ ساعت گذشته/ سقوط پژو ۲۰۶ به درهقائم سازمان امداد و نجات با بیان اینکه طی ۲۴ ساعت گذشته بیش از ۱۲ هزار حادثه‌ دیده در سراسر کشور توسط نیروهای هلا‌ل‌احمر امدادرسانی شدند، گفت: سقوط پژو ۲۰۶ به دره در ارتفاعات خلج خراسان رضوی سبب وقوع حادثه برای ۴ مسافر شد.

۲۸۸ روز پیش
آسیب ۲۳ مسافر در برخورد شدید اتوبوس با کامیون بنز
آسیب ۲۳ مسافر در برخورد شدید اتوبوس با کامیون بنزسخنگوی سازمان امداد و نجات از برخورد یک دستگاه اتوبوس با کامیون بنز در اتوبان سلفچگان ـ ساوه خبر داد و گفت: بر اثر این حادثه ۲۳ مسافر دچار آسیب شدند.

۲۸۸ روز پیش
جزئیات تازه از سانحه رانندگی خودروی سربازان در نوشهر/ یک کشته و ۵ مصدوم تاکنون
جزئیات تازه از سانحه رانندگی خودروی سربازان در نوشهر/ یک کشته و 5 مصدوم تاکنونسخنگوی اورژانس مازندران از کشته و زخمی شدن ۶ سرباز در سانحه رانندگی در محور نوشهر - رویان خبر داد.

۲۸۸ روز پیش
۶ کشته و مجروح در حوادث رانندگی استان مرکزی
6 کشته و مجروح در حوادث رانندگی استان مرکزیمعاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مرکزی گفت: حوادث رانندگی روز گذشته در استان مرکزی، سه کشته و سه مجروح در پی داشت.

۲۸۸ روز پیش
۲ کشته و ۳ زخمی در تصادف محور باشت-بابامیدان
2 کشته و 3 زخمی در تصادف محور باشت-بابامیدانمدیر مرکز خدمات جامع سلامت شهید بهشتی باشت از کشته و زخمی شدن ۵ نفر در تصادفی در محور باشت به بابامیدان خبر داد.

۲۸۸ روز پیش

صفحه ۱۳ از ۱۵ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
13
14 15 صفحه بعد صفحه آخر