یکشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۵
حوادث ایران و جهان
hamchap.ir
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
/ لیست اخبار تصادفات
خط قرمز پلیس برای رانندگان پرخطر در سفر
خط قرمز پلیس برای رانندگان پرخطر در سفرعلی اصغر محمدی: شهریور مسافرت‌های هموطنان به اوج می‌رسد؛ ماهی که رکورد ثبت بیشترین قربانیان رانندگی را دارد.

۱۸۴ روز پیش
تصادف خونین در اتوبان آلابامای آمریکا
تصادف خونین در اتوبان آلابامای آمریکاسرعت غیر مجاز راننده، جان همسر و فرزند متولد نشده‌‌اش را گرفت.

۱۸۴ روز پیش
بونکرهای سیمان، گردشگران سیاهکل به دیلمان را تهدید می‌کنند
بونکرهای سیمان، گردشگران سیاهکل به دیلمان را تهدید می‌کنندهادی شفیعی: جاده سیاهکل به دیلمان یکی از زیباترین مناطق جنگلی شمال ایران در شرق استان گیلان است.

۱۸۹ روز پیش
برخورد مرگبار دو اتوبوس در نیوجرسی+عکس
برخورد مرگبار دو اتوبوس در نیوجرسی+عکستصادف ۲ اتوبوس با یکدیگر در بزرگترین شهر نیوجرسی ۲ کشته و ۷ مصدوم به‌جای گذاشت.

۱۸۹ روز پیش
تشدید برخورد با تخلفات موتورسواران در تهران
تشدید برخورد با تخلفات موتورسواران در تهرانهمشهری آنلاین: فرمانده یگان عملیات و کنترل طرح‌های ویژه ترافیکی پلیس راهور پایتخت از ادامه طرح تشدید برخورد با موتورسیکلت‌سواران متخلف با تمرکز بر نواحی مرکزی پایتخت خبر داد.

۱۸۹ روز پیش
پیگیری ویژه پرونده تصادف دو اتوبوس تهران کرج از سوی دادستان تهران
پیگیری ویژه پرونده تصادف دو اتوبوس تهران کرج از سوی دادستان تهرانهمشهری آنلاین: دادستان عمومی و انقلاب تهران با اشاره به تشکیل پرونده قضایی برای تصادف صبح روز گذشته در اتوبان تهران - کرج، گفت: رانندگان این تصادف بازداشت شدند.

۱۸۹ روز پیش
واژگونی مینی‌بوس ۱۳ مسافر را راهی بیمارستان کرد
واژگونی مینی‌بوس 13 مسافر را راهی بیمارستان کردسخنگوی سازمان امداد و نجات با اشاره به واژگونی یک دستگاه مینی‌بوس در کردستان گفت: بر اثر این حادثه ۱۳ مسافر مصدوم شد و یک نفر جان خود را از دست داد.

۱۹۱ روز پیش
برخورد سواری پراید با کامیون سه مسافر را به کام مرگ کشاند
برخورد سواری پراید با کامیون سه مسافر را به کام مرگ کشاندسخنگوی سازمان امداد و نجات با اشاره به تصادف یک دستگاه سواری پراید با کامیون، گفت: در اثر این حادثه سه مسافر جان خود را از دست داده و ۴ نفر مصدوم شدند.

۱۹۱ روز پیش
تصادف در بزرگراه بابایی ۳ کشته بر جا گذاشت
تصادف در بزرگراه بابایی ۳ کشته بر جا گذاشتسخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران گفت:تصادف در بزرگراه بابایی ۳ کشته و یک زخمی برجا گذاشت.

۱۹۱ روز پیش
۳ کشته و ۱۱ مصدوم در تصادف پژو ۴۰۵ /امدادرسانی به ۵۶۰۰ حادثه دیده در طوفان شن
۳ کشته و ۱۱ مصدوم در تصادف پژو ۴۰۵ /امدادرسانی به ۵۶۰۰ حادثه دیده در طوفان شنسخنگوی سازمان امداد و نجات با اشاره به تصادف سواری پژو۴۰۵ و پیکاپ در محور ساردوئیه جیرفت گفت:‌ بر اثر این حادثه ۱۱ مسافر مصدوم شده و ۳ نفر نیز جان خود را از دست دادند.

۱۹۱ روز پیش
برخورد سواری پراید با کامیون سه مسافر را به کام مرگ کشاند
برخورد سواری پراید با کامیون سه مسافر را به کام مرگ کشاندهمشهری آنلاین: سخنگوی سازمان امداد و نجات با اشاره به تصادف یک دستگاه سواری پراید با کامیون گفت: در اثر این حادثه سه مسافر جان خود را از دست داده و ۴ نفر مصدوم شدند.

۱۹۱ روز پیش
مرگ دلخراش پسر خردسال در تصادف+عکس
مرگ دلخراش پسر خردسال در تصادف+عکسبرخورد اتوبوس با پسر دوچرخه سوار، جان کودک خردسال را گرفت.

۱۹۱ روز پیش
تصادف در بزگراه بابایی ۳ کشته بر جا گذاشت
تصادف در بزگراه بابایی ۳ کشته بر جا گذاشتهمشهری آنلاین: سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران گفت:تصادف در بزگراه بابایی ۳ کشته و یک زخمی برجا گذاشت.

۱۹۳ روز پیش
واژگونی مینی‌بوس ۱۳ مسافر را راهی بیمارستان کرد
واژگونی مینی‌بوس 13 مسافر را راهی بیمارستان کردسخنگوی سازمان امداد و نجات با اشاره به واژگونی یک دستگاه مینی‌بوس در کردستان گفت: بر اثر این حادثه ۱۳ مسافر مصدوم شد و یک نفر جان خود را از دست داد.

۱۹۳ روز پیش
تصادف در بزرگراه بابایی ۳ کشته بر جا گذاشت
تصادف در بزرگراه بابایی ۳ کشته بر جا گذاشتسخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران گفت:تصادف در بزرگراه بابایی ۳ کشته و یک زخمی برجا گذاشت.

۱۹۳ روز پیش
تصادف مرگبار زن و شوهر جوان+عکس
تصادف مرگبار زن و شوهر جوان+عکسزن و شوهر جوان که در خودروی پارک شده خود مورد سوءقصد قرار گرفتند،‌ جانشان را از دست دادند.

۱۹۳ روز پیش
مرگ خانواده ۴ نفره در تصادف دلخراش
مرگ خانواده 4 نفره در تصادف دلخراشمادر به همراه سه فرزندش در تصادف هولناکی در اتوبان بلک اسپات استرالیا کشته شدند.

۱۹۵ روز پیش
برخورد مرگبار سواری پراید با پیکان/ ۳ مسافر جان خود را از دست دادند
برخورد مرگبار سواری پراید با پیکان/ ۳ مسافر جان خود را از دست دادندسخنگوی سازمان امداد و نجات از برخورد سواری پراید با پیکان در محور نهاوند - کنگاور خبر داد و گفت: بر اثر این حادثه ۳ نفر جان خود را از دست داده و ۵ مسافر نیز مصدوم شدند.

۱۹۵ روز پیش
برخورد پراید با تیر چراغ برق/ راننده ۲۱ ساله جان خود را از دست داد
برخورد پراید با تیر چراغ برق/ راننده 21 ساله جان خود را از دست دادسخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران از برخورد یک دستگاه خودروی پراید با تیر چراغ برق و جان باختن راننده ۲۱ ساله خبرداد.

۱۹۵ روز پیش
تصادف ۱۴ خودرو با کامیون در محور تهران ـ پاکدشت/ ۳ مسافر جان باختند
تصادف 14 خودرو با کامیون در محور تهران ـ پاکدشت/ 3 مسافر جان باختندسخنگوی سازمان امداد و نجات با اشاره به تصادف ۱۴ خودرو با کامیون در محور تهران ـ پاکدشت گفت:‌ در اثر این حادثه ۳ مسافر جان خود را از دست داده و ۸ نفر مصدوم شدند.

۱۹۶ روز پیش
تصادف هولناک زوج جوان در تعقیب و گریز پلیس
تصادف هولناک زوج جوان در تعقیب و گریز پلیسزن و شوهر جوان در جریان تعقیب و گریز پلیس برای دستگیری زندانی فراری قربانی شدند.

۱۹۷ روز پیش
مرگ دلخراش دختر نوجوان در تصادف هولناک +تصاویر
مرگ دلخراش دختر نوجوان در تصادف هولناک +تصاویردختر نوجوانی که نتوانست خودرویش را کنترل کند پس از برخورد با مغازه تعمیر لوازم برقی، بر اثر شدت تصادف جانش را از دست داد.

۱۹۸ روز پیش
مرگ تازه عروس داماد در اثر برخورد با کامیون/ راننده ایست قلبی کرد
مرگ تازه عروس داماد در اثر برخورد با کامیون/ راننده ایست قلبی کردزن و شوهری که تنها یک هفته از ازدواجشان می‌گذشت توسط راننده کامیون جان باختند.

۱۹۸ روز پیش
۵۸۰ مورد تخلف و ۲۷۷ میلیون ریال جریمه، خودروی لیفان را متوقف کرد
580 مورد تخلف و 277 میلیون ریال جریمه، خودروی لیفان را متوقف کردرئیس پلیس راهور فرماندهی انتظامی استان البرز از توقیف خودروی لیفان با خلافی معوقه ۲۷۷ میلیون و ۸۰۰ هزار ریال خبر داد.

۱۹۸ روز پیش
برخورد مرگبار اتوبوس با پژو و تریلی با پراید جان ۶ مسافر را گرفت
برخورد مرگبار اتوبوس با پژو و تریلی با پراید جان ۶ مسافر را گرفتدر ۲۴ ساعت گذشته تصادفات مختلفی سبب حادثه دیدن مسافران شد که در این میان برخورد اتوبوس با پژو ۱۷ مصدوم برجای گذاشت و یک نفر را به کام مرگ کشاند.

۲۰۰ روز پیش
واژگونی مینی‌بوس برای ۲۰ مسافر حادثه آفرید/ انتقال مصدومان به بیمارستان
سخنگوی سازمان امداد و نجات از واژگونی یک دستگاه مینی‌بوس در لرستان خبر داد و گفت: ۲۰ نفر در این تصادف دچار حادثه شدند.

۲۰۲ روز پیش
برخورد کامیون و تریلی با سواری جان ۵ مسافر را گرفت
سخنگوی سازمان امداد و نجات با اشاره به تصادف کامیون و تریلی با سواری در خراسان رضوی، گفت: در اثر این حادثه ۵ مسافر جان خود را از دست داده و ۳ نفر نیز راهی بیمارستان شدند.

۲۰۲ روز پیش
جان باختن ۴ مسافر در برخورد زانتیا با کامیون/ تصادف شدید دو سواری پژو در یاسوج
سخنگوی سازمان امداد و نجات با اشاره به برخورد سواری زانتیا با کامیون در استان سیستان و بلوچستان گفت: در اثر این حادثه۴ مسافر جان خود را از دست دادند.

۲۰۲ روز پیش
مرگ کودک خردسال در تصادف دلخراش + عکس
پسر خردسال خانواده دراثر تصادفی هولناک جانش را از دست داد.

۲۰۲ روز پیش
تصادف زنجیره‌ای در جاده قدیم کرج
همشهری آنلاین: سخنگوی سازمان آتش نشانی از وقوع تصادف زنجیره سه دستگاه مینی بوس خبر داد و گفت: ۱۲ زن کارگر و کارمند یک شرکت در تصادفی که در جاده قدیم کرج رخ داد مجروح شدند.

۲۰۲ روز پیش

صفحه ۱۰ از ۱۴ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 1 2 3 4 5 6 7 8 9
10
11 12 13 14 صفحه بعد صفحه آخر