سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶
حوادث ایران و جهان
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
/ لیست اخبار تصادفات
نجات معجزه‌ آسا از تصادف شدید دو خودرو
وقوع تصادف شدید میان دو دستگاه خودرو سبک در جاده مخصوص کرج گرچه موجب آتش سوزی هر دو خودرو و واژگونی یکی از آنها شد، اما سرنشینان خودروها به شکل معجزه آسایی نجات یافتند.

۱۲۲ روز پیش
تصادف مرگبار کامیونت با سمند
مدیر روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان همدان از تصادف مرگبار یک دستگاه کامیونت با سمند در جاده قدیم همدان خبر داد.

۱۲۳ روز پیش
لحظه واژگونی یک خودرو پس از تصادف با وانت
لحظه واژگونی یک خودرو پس از تصادف با وانتدوربین روی داشبورد لحظه برخورد یک خودرو با وانتی که در حاشیه جاده‌ای در تایلند پارک کرده بود را ثبت کرده است.

۱۲۳ روز پیش
سه کشته و هفت مجروح سانحه رانندگی در محور خاش - زاهدان
سه کشته و هفت مجروح سانحه رانندگی در محور خاش - زاهدانرئیس جمعیت هلال احمر شهرستان خاش گفت: برخورد ۲ دستگاه خودرو در مسیر خاش - زاهدان سه نفر کشته و هفت مجروح برجای گذاشت.

۱۲۴ روز پیش
تصادف شدید MVM با تیر برق +عکس
تصادف شدید MVM با تیر برق +عکسبرخورد شدید خودرو سواری با تیر چراغ برق حاشیه بزرگراه شهید صیاد شیرازی، آتش نشانان را به محل حادثه کشاند.

۱۲۵ روز پیش
۵ کشته در تصادف تریلی با ۲ پراید
5 کشته در تصادف تریلی با 2 پرایدرئیس جمعیت هلال احمر تایباد گفت: بر اثر برخورد یک دستگاه تریلی با ۲ دستگاه خودرو پراید در جاده روستایی کرات - کوه آباد این شهرستان پنج نفر جان باخته و هشت نفر دیگر زخمی شدند.

۱۲۵ روز پیش
۲۵مجروح بر اثر واژگونی مینی بوس در محور قدیم ساوه - تهران +عکس
۲۵مجروح بر اثر واژگونی مینی بوس در محور قدیم ساوه - تهران +عکسرئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی ساوه گفت: واژگونی یک دستگاه مینی بوس در محور قدیم ساوه-تهران، موجب مجروح شدن ۲۵ نفر شد که حال دو تن از مصدومان وخیم است.

۱۲۶ روز پیش
مصدومیت ۲۰ نفر در حادثه واژگونی مینی‌بوس در جاده قدیم تهران
مصدومیت ۲۰ نفر در حادثه واژگونی مینی‌بوس در جاده قدیم تهرانسخنگوی اورژانس کشور از مصدومیت ۲۰ نفر در حادثه واژگونی مینی‌بوس در جاده قدیم تهران خبر داد.

۱۲۶ روز پیش
۵ کشته و زخمی در تصادف سمند و کمری
5 کشته و زخمی در تصادف سمند و کمریرئیس پلیس راه شمال استان فارس گفت: براثر برخورد خودرو سواری تویوتا کمری با یک دستگاه خودرو سمند دو نفر کشته و ۳ نفر مجروح شدند.

۱۲۶ روز پیش
تصادف رانندگی پلیس را به دزدان طلا فروشی رساند
تصادف رانندگی پلیس را به دزدان طلا فروشی رسانداجتماع > اجتماعی - دزدان دستگیر شده در منطقه دولت‌آباد، سارقان مسلحی بودند که به ۲ طلافروشی در تهران دستبرد زده بودند. آنها در جریان این سرقت‌ها بیش از ۷ کیلوگرم طلا دزدیدند و یکی از طلافروش‌ها را به ضرب گلوله مجروح کردند.

۱۲۶ روز پیش
تصادف تریلی‌ ها در بزرگراه امام علی (ع)
رئیس مرکز فرماندهی کنترل ترافیک پلیس راهور تهران از تصادف ۲ تریلی در بزرگراه امام علی (ع) خبر داد.

۱۲۷ روز پیش
تصادف دو تریلر در بزرگراه امام علی (ع)
تصادف دو تریلر در بزرگراه امام علی (ع)تصادف دو دستگاه تریلر در بزرگراه امام علی (ع)، نیروهای آتش نشانی را به محل حادثه کشاند.

۱۲۷ روز پیش
شگرد جدید دزدان کیف‌قاپ
شگرد جدید دزدان کیف‌قاپدزدان با تصادف‌های ساختگی با خودروی سرقتی، صد فقره کیف‌ قاپی کردند.

۱۲۷ روز پیش
واژگونی اتوبوس ۱۲مجروح برجای گذاشت
واژگونی اتوبوس ۱۲مجروح برجای گذاشترئیس پلیس راه شمال استان فارس از واژگونی اتوبوس با ۱۲ مجروح خبر داد.

۱۲۸ روز پیش
فرود‌اضطراری ‌پرواز ایران‌ایر در‌مسیر فرانکفورت-تهران
فرود‌اضطراری ‌پرواز ایران‌ایر در‌مسیر فرانکفورت-تهرانپرواز ایران ایر مسیر فرانکفورت - فرودگاه امام(ره) فرود اضطراری کرد.

۱۲۸ روز پیش
مچاله شدن پراید زیر بونکر، دو نفر جان باختند
مچاله شدن پراید زیر بونکر، دو نفر جان باختندسخنگوی آتش‌نشانی تهران گفت: بر اثر واژگونی یک خودروی بونکر بر روی یک دستگاه پراید، دو سرنشین پراید جان باختند.

۱۲۹ روز پیش
واژگونی یک دستگاه بونکر روی خوردوی پراید
واژگونی یک دستگاه بونکر روی خوردوی پرایدسخنگوی سازمان آتش‌نشانی از واژگونی یک دستگاه بونکر روی خوردوی پراید خبر داد.

۱۲۹ روز پیش
تصادف شدید سه خودرو در بزرگراه تهران - کرج
تصادف شدید سه خودرو در بزرگراه تهران - کرجتصادف شدید سه دستگاه خودرو در غرب تهران، مصدومیت خانم جوان را به دنبال داشت.

۱۲۹ روز پیش
اولین فیلم از واژگونی تانکر حامل سوخت در ستارخان+ فیلم و عکس
اولین فیلم از واژگونی تانکر حامل سوخت در ستارخان+ فیلم و عکستانکر حامل سوخت بنزین در مسیر غرب به شرق خیابان ستارخان، در حال حرکت بود که پس از افتادن پیلت،منجر به واژگونی شد.

۱۲۹ روز پیش
واژگونی تریلی حامل سوخت در خیابان ستارخان
واژگونی تریلی حامل سوخت در خیابان ستارخانرئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ از واژگونی تریلی حامل سوخت در خیابان ستارخان خبر داد و گفت: در حال حاضر ماموران پلیس راهور و ماموران آتش نشانی در محل حادثه حضور دارند.

۱۲۹ روز پیش
واژگونی تریلی بنزین در خیابان ستارخان
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از واژگونی یک دستگاه تریلی حامل بنزین در خیابان ستارخان خبر داد.

۱۲۹ روز پیش
۳ کشته بر اثر تصادف سوناتا و کامیونت
3 کشته بر اثر تصادف سوناتا و کامیونترئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی کاشان گفت: تصادف یک دستگاه سواری سوناتا با یک دستگاه کامیونت در آزاد راه کاشان - نطنز سه کشته بر جا گذاشت.

۱۲۹ روز پیش
یک کشته و ۲۲ زخمی بر اثر تصادف خودرو با عابران پیاده در نیویورک
یک کشته و ۲۲ زخمی بر اثر تصادف خودرو با عابران پیاده در نیویورکیک خودرو که ظاهرا راننده آن کنترلش را از دست داده بود به عابران پیاده در میدان «تایمز» شهر نیویورک برخورد کرده و در این حادثه یک دختر جوان کشته و ۲۲ نفر دیگر زخمی شدند.

۱۳۰ روز پیش
ناگفته‌های پدری که اعضای بدن فرزندش را بخشید
والدین پسر نوجوانی که در پی تصادف دچار مرگ مغزی شده بود، با اهدای اعضای فرزندشان جان چند بیمار نیازمند به پیوند عضو را نجات دادند و زندگی دوباره به آنها بخشیدند.

۱۳۱ روز پیش
مرگ گردشگر زن روسی در یزد
مرگ گردشگر زن روسی در یزدگردشگر زن روسی که عصر دیروز به دلیل سانحه تصادف در یزد به بیمارستان شهید رهنمون منتقل شد،‌ صبح امروز درگذشت.

۱۳۲ روز پیش
کارکنان فرودگاهی جان باخته در ایران ایر شاغل بودند
کارکنان فرودگاهی جان باخته در ایران ایر شاغل بودنددر حادثه تصادف صبح امروز، کارکنان شرکت ایران ایر جان خود را از دست دادند.

۱۳۲ روز پیش
آتش‌سوزی مینی‌بوس ۴ فوتی بر جای گذاشت
آتش‌سوزی مینی‌بوس ۴ فوتی بر جای گذاشتسخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران از وقوع حادثه تصادف و حریق یک دستگاه مینی بوس حامل کارمندان فرودگاه خبر داد و گفت: در این حادثه ۴ نفر جان خود را از دست دادند.

۱۳۲ روز پیش
تصادف در امیر آباد، جان یک نفر را گرفت
حوالی ساعت ۱۷دوشنبه ۲۵ اردیبهشت ماه ۹۶ در انتهای خیابان کارگر شمالی ، ورودی بزرگراه آیت الله حکیم، یک دستگاه خودرو سواری پژو ۴۰۵ پس از برخورد به موانع وسط خیابان واژگون شد.

۱۳۲ روز پیش
واژگونی خودروی نماینده مجلس در اتوبان قم
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا از واژگونی سواری پژو پارس در اتوبان قم-کاشان خبر داد و گفت: در این حادثه هر دو سرنشین خودرو سواری مجروح و راهی بیمارستان شدند.

۱۳۳ روز پیش
تصادف قابل پیشگیری یک خودرو با دوچرخه
تصادف قابل پیشگیری یک خودرو با دوچرخهیک دستگاه خودروی سواری که قصد گردش به چپ در جاده را داشت با دوچرخه‌سوار نگون بخت برخورد کرد.

۱۳۳ روز پیش

صفحه ۱۰ از ۲۹ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 1 2 3 4 5 6 7 8 9
10
11 12 13 14 15 16 17 18 19 صفحه بعد صفحه آخر