دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶
حوادث ایران و جهان
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
جزییات عجیب خودکشی دختر اصفهانی | انگیزه خودکشی زهرا و نیلوفر | دختر اصفهانی قبل از خودکشی کجا بود؟
جزییات عجیب خودکشی دختر اصفهانی | انگیزه خودکشی زهرا و نیلوفر | دختر اصفهانی قبل از خودکشی کجا بود؟جزییات عجیب خودکشی دختر اصفهانی | با گذشت 12 روز از خودکشی زهرا و نیلوفر دو دختر اصفهانی، جزییات جدیدی از ماجرای این خودکشی مرموز منتشر شد. خانواده دختر اصفهانی گفته های وزیر ارتباطات را درباره خودکشی مادر او تکذیب می کنند. آنها به کلیپ منتشر شده و گفته های خاله دختر اصفهانی معترضند و می گویند او «تنها سه روز آخر پیش آنها بود.»

۱۸ روز پیش
زلزله 5.5 ریشتری در مرز کرمان و هرمزگان
زلزله 5.5 ریشتری در مرز کرمان و هرمزگانزمین‌لرزه 5.5 ریشتری مرز استان های هرمزگان و کرمان، حوالی زیارتعلی(هرمزگان) را لرزاند.

۲۸ روز پیش
خارج کردن توده 4 کیلوگرمی از شکم زن 42 ساله
خارج کردن توده 4 کیلوگرمی از شکم زن 42 سالهمدیر گروه زنان و زایمان دانشگاه علوم پزشکی بابل گفت: توده 4 کیلوگرمی از شکم زن 42 ساله آملی در بیمارستان روحانی بابل خارج شد.

۲۸ روز پیش
محدودیت گردشگری در پاسارگاد
محدودیت گردشگری در پاسارگاداجتماع > سفر - با نزدیک شدن به هفتم آبان ماه محدودیت‌ها برای ورود گردشگران و علاقه‌مندان به این روز در پاسارگاد افزایش یافت. هفتم آبان روزی است که برخی از علاقه‌مندان تاریخ ایران باستان آن را روز کوروش نامیده‌اند.

۲۸ روز پیش
ادامه به‌کار پس از اخراج شدن
ادامه به‌کار پس از اخراج شدناجتماع > اجتماعی - لندن> زنی در انگلستان پس از اینکه اخراج شده نیز بدون حقوق هر روز کارش را انجام می‌دهد.

۲۸ روز پیش
خودکشی پس از قتل عاشق سمج
آخرین روزهای پرکار اسفندماه که باید بیشتر پرونده‌ها تعیین تکلیف می‌شدند و سر و سامانی به آن‌ها می‌دادم، پرونده دیگری به دایره فقدانی ارجاع شد که دختر 28 ساله‌ای به نام «لیلی» از ظهر روز گذشته از خانه خارج شده و دیگر به خانه برنگشته‌است.

۲۸ روز پیش
قتل پسردایی‌ به‌ خاطر هزینه جوجه‌کباب
پسر جوانی که متهم است با پسردایی‌اش به‌خاطر هزینه جوجه‌کباب درگیر شده و او را به قتل رسانده، در جلسه محاکمه‌اش جزئیات درگیری را تشریح کرد و گفت دعوا به خاطر یک اختلاف خانوادگی قدیمی بود.

۲۸ روز پیش
ماجرای خودکشی در دانشگاه شهید بهشتی +عکس | آخرین یادداشت دانشجوی حقوق قبل از خودکشی
ماجرای خودکشی در دانشگاه شهید بهشتی +عکس | آخرین یادداشت دانشجوی حقوق قبل از خودکشیماجرای خودکشی در دانشگاه شهید بهشتی | روز گذشته یک دانشجوی رشته حقوق دانشگاه شهید بهشتی که از دانشجویان نخبه شناخته می شد و مدال طلای المپیاد علمی را نیز از آن خود کرده بود، در محوطه دانشگاه شهید بهشتی خودکشی کرد. او در آخرین یادداشت قبل از خودکشی، ارتباط مرگش را با نهنگ آبی رد کرده است!

۲۱ روز پیش
حکایت مشت یک قلچماق پهلوان پنبه
حکایت مشت یک قلچماق پهلوان پنبه اجتماع > اجتماعی - مهدیا گل‌محمدی:
پاندول ساعت دیواری ۴ سالی می‌شد که از حرکت ایستاده بود، خانه اما با تمام محتویاتش ‌پاندول‌وار داشت به عقب و جلو لمبر می‌خورد.

۲۸ روز پیش
دختر اصفهانی قبل از خودکشی، خودزنی کرده بود | تصاویر وحشتناک موبایل دو دختر اصفهانی +عکس
دختر اصفهانی قبل از خودکشی، خودزنی کرده بود | تصاویر وحشتناک موبایل دو دختر اصفهانی +عکسدختر اصفهانی قبل از خودکشی، خودزنی کرده بود +عکس | دختر اصفهانی کشته شده در ماجرای نهنگ آبی اصفهان، به شدت تحت تاثیر چالش های اینترنتی بوده و پیش از خودکشی، خودزنی کرده بوده است. رئیس پلیس آگاهی اصفهان با اعلام این موضوع از کشف تصاویر وحشتناک در موبایل دو دختر اصفهانی ماجرای نهنگ آبی خبر داد.

۲۸ روز پیش
/ لیست اخبار تصادفات
یک بالگرد در اصفهان دچار سانحه شد
یک بالگرد در اصفهان دچار سانحه شداین بالگرد در اختیار سازمان هواپیماسازی کشور (هسا) بود که پس از یک ساعت و ۳۰ دقیقه پرواز آموزشی دید در شب به علت نقص فنی مجبور به فرود اضطراری سنگین و هنگام فرود دچار سانحه شد.

۶۹ روز پیش
بررسی علت سقوط اتوبوس به دره آبعلی
رئیس پلیس راه راهور ناجا گفت: سرعت اتوبوسی که در آبعلی به دره سقوط کرده در لحظه سقو۵۰ کیلومتر بر ساعت بوده است.

۶۹ روز پیش
تصاویری از سقوط مرگبار اتوبوس به دره جاجرود
تصاویری از سقوط مرگبار اتوبوس به دره جاجرود سقوط یک دستگاه اتوبوس مسافربری به دره جاجرود دست کم ۱۱ کشته و ۲۷ مجروح برجای گذاشت.

۶۹ روز پیش
علت حادثه سقوط اتوبوس کرج - ساری
رییس پلیس راه شرق استان تهران گفت: بررسی های اولیه نقص فنی اتوبوس را تایید می کند، با این حال علت دقیق این حادثه تاسف بار متعاقبا با بررسی دقیق کارشناسی مشخص خواهد شد .

۶۹ روز پیش
اسامی مصدومان حادثه سقوط اتوبوس به دره
اسامی مصدومان حادثه سقوط اتوبوس به دره مصدومان و بیمارستان حادثه سقوط اتوبوس کرج-ساری به دره اعلام شد.

۶۹ روز پیش
سقوط مرگبار اتوبوس مسافربری به دره جاجرود
مدیر روابط عمومی مرکز اورژانس تهران از سقوط مرگبار یکدستگاه اتوبوس بین شهری در دره جاجرود خبر داد و گفت: در این حادثه ۱۱ نفر کشته و ۲۸ نفر به دلیل مصدومیت راهی بیمارستان شدند.

۶۹ روز پیش
واژگونی مرگبار پژو حامل اتباع غیرمجاز در ایرانشهر
رییس پلیس راه جنوب استان سیستان و بلوچستان گفت:تصادف یک دستگاه سواری پژو با یک نفر عابر پیاده، دراستان سیستان و بلوچستان منجر به کشته شدن این عابر شد.

۶۹ روز پیش
علت سقوط اتوبوس به دره آبعلی در دست بررسی است
علت سقوط اتوبوس به دره آبعلی در دست بررسی استرییس پلیس راه راهور ناجا گفت: سرعت اتوبوسی که در آبعلی به دره سقوط کرده در لحظه سقوط ۵۰ کیلومتر بر ساعت بوده است.

۶۹ روز پیش
دادستان تهران در محل سقوط اتوبوس +عکس
دادستان تهران در محل سقوط اتوبوس +عکسدادستان عمومی و انقلاب تهران دقایقی قبل در محل سقوط اتوبوس به دره در محور جاجرود حضور یافت.

۶۹ روز پیش
خلبان ناشی یک کامیون نخاله وارد باند فرودگاه امام (ره) کرد
خلبان ناشی یک کامیون نخاله وارد باند فرودگاه امام (ره) کردیک مقام مسئول گفت: خلبان ناشی بوئینگ ۷۴۷ متعلق به یکی از خطوط هوایی ترکیه که در اجاره شرکت هوایپمایی هما است، صبح امروز موجب انسداد باند اصلی فرودگاه امام (ره) شد.

۶۹ روز پیش
بررسی قضایی حادثه تصادف دانش آموزان هرمزگانی آغاز شد
بررسی قضایی حادثه تصادف دانش آموزان هرمزگانی آغاز شداجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
بررسی قضایی حادثه تصادف دانش آموزان هرمزگانی در دادستانی کل کشور آغاز شد.


۶۹ روز پیش
۱۱ کشته و ۲۸ مجروح به دلیل سقوط اتوبوس در جاجرود
۱۱ کشته و ۲۸ مجروح به دلیل سقوط اتوبوس در جاجروداجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
سرهنگ نادر رحمانی ضمن تشریح وضعیت جوی و ترافیکی راه‌های کشور بااشاره به تصادف مرگبار اتوبوس مسافربری با ۳۹ سرنشین در جاده قدیم جاجرود گفت: راننده این حادثه زنده است و تحقیقات از وی برای مشخص شدن علت دقیق حادثه در حال انجام است.

۶۹ روز پیش
وانت واژگون شد؛ ۱ کشته و ۲۷ مصدوم
واژگونی وانت نیسان در ساعت ۹:۱۶ و در مهریز - دوراهی گردکوه اتفاق افتاد.

۷۰ روز پیش
مرگ دلخراش یک مادر مقابل چشمان کودکانش
مرگ دلخراش یک مادر مقابل چشمان کودکانشجانشین فرمانده انتظامی جغتای گفت: برخورد یک وانت پراید با یک دستگاه موتورسیکلت در محور جغتای ـ جاجرم مرگ دلخراش مادر خانواده مقابل چشمان ۲ فرزند خردسالش را رقم زد.

۷۰ روز پیش
پرتلفات‌‌ترین تصادفات جاده ای اتوبوس‌های مسافربری در ۵ سال اخیر
پرتلفات‌‌ترین تصادفات جاده ای اتوبوس‌های مسافربری در ۵ سال اخیردر پنج سال گذشته (۱۳۹۱ تا ۱۳۹۶) ۹۱۹ نفر در حوادث رانندگی اتوبوس‌های مسافربری جان خود را از دست دادند که بیشترین آن با ۲۳۷ نفر در سال ۱۳۹۱ و کمترین آن با ۱۷۲ نفر در سال گذشته به ثبت رسیده است.

۷۰ روز پیش
یک کشته و ۲۷ مصدوم بر اثر واژگونی وانت نیسان
یک کشته و 27 مصدوم بر اثر واژگونی وانت نیسانواژگونی وانت نیسان در ساعت ۹:۱۶در مهریز - دوراهی گردکوه اتفاق افتاد.

۷۰ روز پیش
تصادف مرگبار در خیابان دولتخواه تهران
تصادف مرگبار در خیابان دولتخواه تهرانجانشین اداره تصادفات پلیس راهور تهران بزرگ از وقوع حادثه تصادف در خیابان دولتخواه در منطقه ۱۹ خبر داد و گفت: در این حادثه عابر پیاده در دم جان باخت.

۷۰ روز پیش
رضایت می‌دهم دخترم را سالم دادم و جنازه‌اش را گرفتم!
رضایت می‌دهم دخترم را سالم دادم و جنازه‌اش را گرفتم!«پدر یکی از جان باختگان اردوی دانش آموزی: با ۸ میلیون می خواستند از من رضایت نامه بگیرند.» این خبر سوژه علی میرایی در نیشخط شده است.

۷۰ روز پیش
سهم ۸۰ درصدی سواری‌ها و موتورسیکلت‌ها در تصادفات شهریور
سهم ۸۰ درصدی سواری‌ها و موتورسیکلت‌ها در تصادفات شهریوراجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا باهشدار درباره افزایش میزان تصادفات در شهریور هر سال، گفت: ۸۰ درصدتصادفات شهریور ۹۵ را رانندگان سواری و موتورسیکلت‌ها سبب شده‌اند.

۷۰ روز پیش
تصادف نابود کننده موتور سوار
تصادف نابود کننده موتور سوارموتورسوار به دلیل سرعت زیاد کنترل موتورش را از دست می دهد. موتور به پرواز در آمده و با دیوار یک تعمیرگاه تصادم کرده و موتور سوار هم به شدت به عقب یک وانت متوقف شده برخورد می کند.

۷۰ روز پیش
تصادفی مرگبار که ۵ کشته بر جای گذاشت
تصادفی مرگبار که 5 کشته بر جای گذاشت رئیس مرکز حوادث و فوریت های پزشکی کهگیلویه بویراحمد گفت: سانحه جاده‌ای محور گچساران به دهدشت پنج کشته و دو مصدوم بر جای گذاشت.

۷۱ روز پیش
فوت دختر ۸ ساله در تصادف مرگبار در ایرانشهر
رئیس پلیس راه جنوب استان سیستان و بلوچستان گفت :تصادف یک دستگاه سواری پژو با یک نفر عابر پیاده، دراستان سیستان و بلوچستان منجر به کشته شدن این عابر شد.

۷۱ روز پیش
یک کشته و ۲۰ زخمی در برخورد اتوبوس با کامیون
بر اثر برخورد یک دستگاه اتوبوس با کامیون در محور گناباد-تربت حیدریه یک نفر کشته و ۲۰ نفر زخمی شدند.

۷۱ روز پیش
واژگونی خودرو در گلستان با یک کشته
واژگونی خودرو در گلستان با یک کشته معاون امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر گلستان گفت: واژگونی یک دستگاه خودروی پژو ۴۰۵ در محور توسکستان منجر به فوت یک نفر و مصدوم شدن پنج نفر شد.

۷۱ روز پیش
۲۵ فوتی و مصدوم بر اثر برخورد کامیون با اتوبوس
برخورد کامیون و اتوبوس در محور جنگل گلستان - بجنورد ۲۵ فوتی و مصدوم بر جای گذاشت.

۷۱ روز پیش
برخورد پراید و کامیون در جاده هراز
سخنگوی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان مازندران از کشته و مصدوم شدن ۶ نفر بر اثر برخورد پراید و کامیون در تونل ۸ و ۹ جاده هراز خبر داد.

۷۱ روز پیش
تصادف مرگبار در محور ساوه - همدان
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی ساوه گفت: بر اثر برخورد یک دستگاه کامیون و یک خودروی سواری در محور ساوه - همدان، تمامی سرنشینان خودروی سواری جان باختند.

۷۱ روز پیش
۷ کشته در تصادف سواری با عابران در ایرانشهر
فرمانده پلیس راه جنوب سیستان و بلوچستان گفت: برخورد یک دستگاه سواری پژو با عابران پیاده در بزرگراه شهید فتح مرادی ایرانشهر هفت کشته و ۲ مجروح برجای گذاشت.

۷۱ روز پیش
تصادف مرگبار در جاده آشخانه
تصادف مرگبار در جاده آشخانه برخورد اتوبوس با کامیون که صبح امروز درمحور بجنورد- جنگل گلستان و در نزدیکی روستای اسپاخو رخ داد،۳ کشته و ۱۵ مجروح داشت.

۷۱ روز پیش
اظهارنظر هاشمی درباره سانحه اتوبوس دانش‌آموزان هرمزگانی
اظهارنظر هاشمی درباره سانحه اتوبوس دانش‌آموزان هرمزگانیاجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
وزیر بهداشت گفت: در حوزه بهداشت و درمان هر کاری از دست‌مان برآید، کوتاهی نمی‌کنیم و در دولت دوازدهم با همکاری سایر ارگان‌ها و نهادها، بیش از دوره قبل انجام وظیفه خواهیم کرد.

۷۱ روز پیش

صفحه ۱۱ از ۳۹ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
11
12 13 14 15 16 17 18 19 صفحه بعد صفحه آخر