چهارشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۶
حوادث ایران و جهان
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
ستاره فوتبال، متهم نفر دوم در پرونده قتل یک تاجر+ عکس
ستاره فوتبال، متهم نفر دوم در پرونده قتل یک تاجر+ عکسبا اعتراف قاتل به ارتکاب جرم، پای یک ستاره مطرح فوتبال در سال های نه چندان دور به پرونده قتل بازشد.

۳ روز پیش
رابطه پنهانی زن شوهردار؛ علت قتل شوهر/ مردی که بخاطر دوقلوهایش آدم کشت!
رابطه پنهانی زن شوهردار؛ علت قتل شوهر/ مردی که بخاطر دوقلوهایش آدم کشت!همسرم دوقلو باردار بود و ما با هم زندگی خوبی داشتیم اما من مشکلات مالی زیادی داشتم و نمی‌توانستم هزینه زایمان و زندگی بچه‌هایم را بدهم؛ وقتی کیانا به من پیشنهاد داد که شوهرش را بکشم و شش ‌میلیون تومان بگیرم، قبول کردم چون در مخمصه مالی گرفتار شده بودم.

۳ روز پیش
قتل مرد 50 ساله به روش حلق آویز
قتل مرد 50 ساله به روش حلق آویزفرمانده انتظامی شهرستان چابهار از شناسایی و دستگیری عامل قتل مرد 50 ساله در یکی از روستاهای این شهر خبر داد.

۳ روز پیش
این زن را می شناسید؟ / فیلم دوربین مداربسته راز مرگ وحشتناک زن جوان را افشا کرد +تصاویر
این زن را می شناسید؟ / فیلم دوربین مداربسته راز مرگ وحشتناک زن جوان را افشا کرد +تصاویردوربین مداربسته کارخانه قدیمی، راز قتل هولناک زن جوان به‌دست مرد شیشه‌ای را فاش کرد. اما باتوجه به اینکه هویت قربانی جنایت تاکنون شناسایی نشده است و هیچ سرنخی هم ازقاتل در دست نیست، بازپرس جنایی از مردم خواست در صورت اطلاع از هویت زن جوان و متهم فراری موضوع را به پلیس اطلاع دهند.

۴ روز پیش
قاتل، جسد مقتول را در فریزر مخفی‌کرده بود
قاتل، جسد مقتول را در فریزر مخفی‌کرده بوداجتماع > اجتماعی - مردی که با انگیزه تصاحب خانه زنی سالخورده او را به قتل رسانده و جسدش را ۲‌ ماه در فریزر خانه‌اش نگه داشته بود درحالی‌که از سوی دادگاه به قصاص محکوم شده بود توانست با جلب رضایت اولیای دم از چوبه دار نجات پیدا کند.

۳ روز پیش
زنده ماندن عجیب مردی که قبرش کنده شده بود
زنده ماندن عجیب مردی که قبرش کنده شده بوداجتماع > اجتماعی - «قبرش را آماده کنید تا پس از قتل، جسدش را در بیابان دفن کنیم» این دستور مرد کینه‌جو به قاتلان اجیره شده بود تا نقشه قتل مردی جوان را عملی کنند.

۳ روز پیش
خواستگار شرور، دختر جوان را دزدید تا پدرش به ازدواج رضایت بدهد/ افشای راز عاشق خشن!
خواستگار شرور، دختر جوان را دزدید تا پدرش به ازدواج رضایت بدهد/ افشای راز عاشق خشن! آن روز وقتی از دانشگاه بیرون آمدم با خودرویش سد راهم شد و مرا با زور و تهدید سوار کرد و به سمت شمال رفت. من فکر می‌کردم دیگر آینده‌ام تباه شده تا اینکه پدرش با ما تماس گرفت و توانست راضی‌اش کند که به تهران برگردیم.

۳ روز پیش
تجاوز وحشیانه سه آدم ربا به عروس جوان/ آزار و اذیت در بیابان های اطراف کرج +عکس
تجاوز وحشیانه سه آدم ربا به عروس جوان/ آزار و اذیت در بیابان های اطراف کرج +عکسزن: با وحشت پیاده شدم تا فرار کنم اما کفش‌هایم در گل فرو رفت و 3 آدم ربا وحشیانه مرا مورد آزار و اذیت قرار دادند و بعد هم فرار کردند... شوهر: آن شب وقتی همسرم را دیدم او را نشناختم. صورتش زخمی و خون‌آلود و لباس‌هایش گل‌آلود بود و انگشتان دستش هم شکسته بود.

۴ روز پیش
از سرقت در نوجوانی تا قتل ۷ زن در بزرگسالی
از سرقت در نوجوانی تا قتل ۷ زن در بزرگسالیاجتماع > اجتماعی - «مردی خونسرد که مدعی است انگیزه‌اش از قتل‌های سریالی، انتقام گرفتن از زنان بوده است».

۳ روز پیش
اعتراف شیطان به آزار و اذیت زن جوان +عکس
اعتراف شیطان به آزار و اذیت زن جوان +عکسشیطان پراید سوار دو ماه پس از آزادی از زندان بار دیگر به اتهام آزار و اذیت یک زن شناسایی و دستگیر شد.

۳ روز پیش
/ لیست اخبار تصادفات
برخورد سواری پراید با کامیون سه مسافر را به کام مرگ کشاند
برخورد سواری پراید با کامیون سه مسافر را به کام مرگ کشاندسخنگوی سازمان امداد و نجات با اشاره به تصادف یک دستگاه سواری پراید با کامیون، گفت: در اثر این حادثه سه مسافر جان خود را از دست داده و ۴ نفر مصدوم شدند.

۲۵۱ روز پیش
تصادف در بزرگراه بابایی ۳ کشته بر جا گذاشت
تصادف در بزرگراه بابایی ۳ کشته بر جا گذاشتسخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران گفت:تصادف در بزرگراه بابایی ۳ کشته و یک زخمی برجا گذاشت.

۲۵۱ روز پیش
تصادف در بزگراه بابایی ۳ کشته بر جا گذاشت
تصادف در بزگراه بابایی ۳ کشته بر جا گذاشتهمشهری آنلاین: سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران گفت:تصادف در بزگراه بابایی ۳ کشته و یک زخمی برجا گذاشت.

۲۵۳ روز پیش
واژگونی مینی‌بوس ۱۳ مسافر را راهی بیمارستان کرد
واژگونی مینی‌بوس 13 مسافر را راهی بیمارستان کردسخنگوی سازمان امداد و نجات با اشاره به واژگونی یک دستگاه مینی‌بوس در کردستان گفت: بر اثر این حادثه ۱۳ مسافر مصدوم شد و یک نفر جان خود را از دست داد.

۲۵۳ روز پیش
تصادف در بزرگراه بابایی ۳ کشته بر جا گذاشت
تصادف در بزرگراه بابایی ۳ کشته بر جا گذاشتسخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران گفت:تصادف در بزرگراه بابایی ۳ کشته و یک زخمی برجا گذاشت.

۲۵۳ روز پیش
تصادف مرگبار زن و شوهر جوان+عکس
تصادف مرگبار زن و شوهر جوان+عکسزن و شوهر جوان که در خودروی پارک شده خود مورد سوءقصد قرار گرفتند،‌ جانشان را از دست دادند.

۲۵۳ روز پیش
برخورد مرگبار سواری پراید با پیکان/ ۳ مسافر جان خود را از دست دادند
برخورد مرگبار سواری پراید با پیکان/ ۳ مسافر جان خود را از دست دادندسخنگوی سازمان امداد و نجات از برخورد سواری پراید با پیکان در محور نهاوند - کنگاور خبر داد و گفت: بر اثر این حادثه ۳ نفر جان خود را از دست داده و ۵ مسافر نیز مصدوم شدند.

۲۵۵ روز پیش
برخورد پراید با تیر چراغ برق/ راننده ۲۱ ساله جان خود را از دست داد
برخورد پراید با تیر چراغ برق/ راننده 21 ساله جان خود را از دست دادسخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران از برخورد یک دستگاه خودروی پراید با تیر چراغ برق و جان باختن راننده ۲۱ ساله خبرداد.

۲۵۵ روز پیش
مرگ خانواده ۴ نفره در تصادف دلخراش
مرگ خانواده 4 نفره در تصادف دلخراشمادر به همراه سه فرزندش در تصادف هولناکی در اتوبان بلک اسپات استرالیا کشته شدند.

۲۵۵ روز پیش
تصادف ۱۴ خودرو با کامیون در محور تهران ـ پاکدشت/ ۳ مسافر جان باختند
تصادف 14 خودرو با کامیون در محور تهران ـ پاکدشت/ 3 مسافر جان باختندسخنگوی سازمان امداد و نجات با اشاره به تصادف ۱۴ خودرو با کامیون در محور تهران ـ پاکدشت گفت:‌ در اثر این حادثه ۳ مسافر جان خود را از دست داده و ۸ نفر مصدوم شدند.

۲۵۵ روز پیش
تصادف هولناک زوج جوان در تعقیب و گریز پلیس
تصادف هولناک زوج جوان در تعقیب و گریز پلیسزن و شوهر جوان در جریان تعقیب و گریز پلیس برای دستگیری زندانی فراری قربانی شدند.

۲۵۷ روز پیش
۵۸۰ مورد تخلف و ۲۷۷ میلیون ریال جریمه، خودروی لیفان را متوقف کرد
580 مورد تخلف و 277 میلیون ریال جریمه، خودروی لیفان را متوقف کردرئیس پلیس راهور فرماندهی انتظامی استان البرز از توقیف خودروی لیفان با خلافی معوقه ۲۷۷ میلیون و ۸۰۰ هزار ریال خبر داد.

۲۵۸ روز پیش
مرگ تازه عروس داماد در اثر برخورد با کامیون/ راننده ایست قلبی کرد
مرگ تازه عروس داماد در اثر برخورد با کامیون/ راننده ایست قلبی کردزن و شوهری که تنها یک هفته از ازدواجشان می‌گذشت توسط راننده کامیون جان باختند.

۲۵۸ روز پیش
مرگ دلخراش دختر نوجوان در تصادف هولناک +تصاویر
مرگ دلخراش دختر نوجوان در تصادف هولناک +تصاویردختر نوجوانی که نتوانست خودرویش را کنترل کند پس از برخورد با مغازه تعمیر لوازم برقی، بر اثر شدت تصادف جانش را از دست داد.

۲۵۸ روز پیش
برخورد مرگبار اتوبوس با پژو و تریلی با پراید جان ۶ مسافر را گرفت
برخورد مرگبار اتوبوس با پژو و تریلی با پراید جان ۶ مسافر را گرفتدر ۲۴ ساعت گذشته تصادفات مختلفی سبب حادثه دیدن مسافران شد که در این میان برخورد اتوبوس با پژو ۱۷ مصدوم برجای گذاشت و یک نفر را به کام مرگ کشاند.

۲۶۰ روز پیش
برخورد کامیون و تریلی با سواری جان ۵ مسافر را گرفت
سخنگوی سازمان امداد و نجات با اشاره به تصادف کامیون و تریلی با سواری در خراسان رضوی، گفت: در اثر این حادثه ۵ مسافر جان خود را از دست داده و ۳ نفر نیز راهی بیمارستان شدند.

۲۶۱ روز پیش
تصادف زنجیره‌ای در جاده قدیم کرج
همشهری آنلاین: سخنگوی سازمان آتش نشانی از وقوع تصادف زنجیره سه دستگاه مینی بوس خبر داد و گفت: ۱۲ زن کارگر و کارمند یک شرکت در تصادفی که در جاده قدیم کرج رخ داد مجروح شدند.

۲۶۱ روز پیش
مرگ کودک خردسال در تصادف دلخراش + عکس
پسر خردسال خانواده دراثر تصادفی هولناک جانش را از دست داد.

۲۶۱ روز پیش
جان باختن ۴ مسافر در برخورد زانتیا با کامیون/ تصادف شدید دو سواری پژو در یاسوج
سخنگوی سازمان امداد و نجات با اشاره به برخورد سواری زانتیا با کامیون در استان سیستان و بلوچستان گفت: در اثر این حادثه۴ مسافر جان خود را از دست دادند.

۲۶۱ روز پیش
واژگونی مینی‌بوس برای ۲۰ مسافر حادثه آفرید/ انتقال مصدومان به بیمارستان
سخنگوی سازمان امداد و نجات از واژگونی یک دستگاه مینی‌بوس در لرستان خبر داد و گفت: ۲۰ نفر در این تصادف دچار حادثه شدند.

۲۶۱ روز پیش
برخورد تریلر و پژو جان ۶ مسافر را گرفت/ وقوع سیل در ۳ استان
برخورد تریلر و پژو جان 6 مسافر را گرفت/ وقوع سیل در ۳ استانسرپرست معاونت عملیات امداد و نجات با اشاره به برخورد تریلر با پژو ۴۰۵ در محور شهرضا-مبارکه گفت: در اثر این حادثه ۶ نفر جان خود را از دست داده و ۳ مسافر نیز مصدوم شدند.

۲۶۴ روز پیش
تعداد کشته‌ها به ۷ نفر رسید/ سرنوشت غم‌انگیز کودک یکساله در برخورد پژو با تریلر
تعداد کشته‌ها به 7 نفر رسید/ سرنوشت غم‌انگیز کودک یکساله در برخورد پژو با تریلررئیس مرکز فوریت‌های پزشکی اصفهان از افزایش کشته‌های سانحه بامداد امروز در محور شهرضا ـ مبارکه خبر داد.

۲۶۴ روز پیش
تصادف مرگبار دو زن جوان به علت سرعت غیر مجاز
تصادف مرگبار دو زن جوان به علت سرعت غیر مجازدو زن جوان در پی سرعت غیر مجاز به طرز فجیعی کشته شدند.

۲۶۴ روز پیش
تصادف پراید و وانت پیکان جان ۳ مسافر را گرفت/ ادامه امدادرسانی به حادثه دیدگان توفان شن در سیستان و بلوچستان
تصادف پراید و وانت پیکان جان 3 مسافر را گرفت/ ادامه امدادرسانی به حادثه دیدگان توفان شن در سیستان و بلوچستانسخنگوی سازمان امداد و نجات از وقوع تصادف میان سواری پراید و وانت پیکان در محور شاهرود- آزادشهر خبر داد و اعلام کرد: بر اثر این حادثه ۳ مسافر جان خود را از دست دادند.

۲۶۴ روز پیش
تصادف عجیب
همشهری آنلاین: اخیرا در فضای مجازی عکسی از یک تصادف منشتر شده است که خیلی استثنایی است

۲۶۴ روز پیش
۹ کشته در ۴ تصادف تعطیلات گذشته
۹ کشته در ۴ تصادف تعطیلات گذشتهدر ۴ تصادف مهم رخداده در تعطیلات گذشته ۹ نفر کشته شدند و این در حالی است که در دو تصادف خودروی پراید واژگون شده است.

۲۶۹ روز پیش
برخورد پراید و موتورسیکلت، جوان ۲۲ ساله را به کام مرگ کشاند
برخورد پراید و موتورسیکلت، جوان 22 ساله را به کام مرگ کشاندفرمانده انتظامی شهرستان چادگان گفت: در اثر برخورد یک دستگاه موتورسیکلت با خودروی پراید راکب ۲۲ ساله موتورسوار جان باخت.

۲۶۹ روز پیش
۱۱ کشته و مجروح در اثر تصادف زنجیره‌ای چند خودرو
11 کشته و مجروح در اثر تصادف زنجیره‌ای چند خودروبر اثر تصادف زنجیره‌ای چند خودرو در جاده نیزار قم ۱۱ نفر کشته و مجروح شدند.

۲۶۹ روز پیش
تصادفات رانندگی در زنجان جان ۲ نفر را گرفت
تصادفات رانندگی در زنجان جان 2 نفر را گرفتمسؤول مرکز مدیریت راه‌های اداره کل راه و شهرسازی استان زنجان از مرگ دو نفر بر اثر تصادفات ۲۴ ساعت گذشته در زنجان خبر داد.

۲۶۹ روز پیش
۳ نفر در اثر واژگونی خودرو کشته شدند
3 نفر در اثر واژگونی خودرو کشته شدندمسئول خدمات ایمنی و ایستگاه آتش نشانی محلات از کشته شدن سه نفر در اثر واژگونی یک دستگاه خودروی پراید در محور محلات و چشمه آبگرم خبر داد.

۲۶۹ روز پیش

صفحه ۱۱ از ۱۴ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
11
12 13 14 صفحه بعد صفحه آخر