پنجشنبه ۳ فروردین ۱۳۹۶
حوادث ایران و جهان
hamchap.ir
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
/ لیست اخبار تصادفات
واژگونی اتوبوس ۱۵ مسافر را به کام مرگ کشاند/۱۴ نفر دیگر مصدوم شدند
واژگونی اتوبوس ۱۵ مسافر را به کام مرگ کشاند/۱۴ نفر دیگر مصدوم شدندسخنگوی سازمان امداد و نجات با اشاره به وقوع یک فقره واژگونی اتوبوس در محور چالوس گفت: در این حادثه ۱۵ مسافر جان خود را از دست دادند.

۲۴۲ روز پیش
آتش سوزی یک دستگاه تریلی در آزادراه زنجان- قزوین
آتش سوزی یک دستگاه تریلی در آزادراه زنجان- قزوینرئیس پلیس راه از حادثه آتش‌سوزی برای یک دستگاه کامیون تریلی در آزادراه زنجان- قزوین و انسداد این مسیر خبر داد.

۲۴۳ روز پیش
مصدومیت ۳۰ مسافر بر اثر برخورد قطاربا کامیون در مازندران
مصدومیت ۳۰ مسافر بر اثر برخورد قطاربا کامیون در مازندرانسخنگوی اورژانس ۱۱۵ مازندران از برخورد قطار با کامیون در مسیر گلوگاه در مازندران خبر داد و گفت : در این حادثه ۳۰ نفر از مسافران قطار مصدوم شدند.

۲۴۳ روز پیش
۳ کشته در حادثه واژگونی پرایدی که به دو نیم شد + تصاویر
3 کشته در حادثه واژگونی پرایدی که به دو نیم شد + تصاویرفرمانده انتظامی نایین گفت: در تصادف و واژگونی خودروی پراید، در کیلومتر ۲۰ جاده نایین به اردکان سه نفر کشته و دو نفر زخمی شدند.

۲۴۴ روز پیش
حوادث رانندگی استان مرکزی ۲ کشته و یک مجروح بر جای گذاشت
حوادث رانندگی استان مرکزی 2 کشته و یک مجروح بر جای گذاشتدر حوادث رانندگی روز گذشته در استان مرکزی دو نفر کشته و یک نفر دیگر مجروح شد.

۲۴۵ روز پیش
واژگونی مرگبار تریلی ۱۸ چرخ/ ۹ مسافر در برخورد سه سواری مصدوم شدند
واژگونی مرگبار تریلی ۱۸ چرخ/ ۹ مسافر در برخورد سه سواری مصدوم شدندسخنگوی سازمان امداد و نجات با اشاره به واژگونی تریلی ۱۸ چرخ در محور تهران ـ‌ فیروزکوه و جان باختن دو سرنشین آن، گفت: برخورد ۳ سواری پراید، سمند و پژو ۴۰۵ در خراسان رضوی نیز سبب مصدومیت ۹ مسافر شد.

۲۴۵ روز پیش
واژگونی اتوبوس مسافربری در هرمزگان/ ۴۲ مسافر به بیمارستان منتقل شدند
واژگونی اتوبوس مسافربری در هرمزگان/ 42 مسافر به بیمارستان منتقل شدندسرپرست معاونت عملیات امداد و نجات، از واژگونی یک دستگاه اتوبوس مسافربری در محور پارسیان هرمزگان خبر داد و گفت: بر اثر این حادثه یک مسافر جان خود را از دست داد و ۴۲ نفر مصدوم شدند.

۲۴۷ روز پیش
تراکتور قاتل جوان ۲۲ ساله شد
تراکتور قاتل جوان 22 ساله شدمسئول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی آذربایجان‌شرقی گفت: صبح امروز بدنبال واژگونی یک دستگاه تراکتور در زمین‌های کشاورزی روستای آبگرم شهرستان چاراویماق جوان ۲۲ ساله‌ای فوت کرد.

۲۴۷ روز پیش
علت حادثه اتوبوس اسکانیای محور آبادان ـ بندرعباس سرعت غیرمجاز اعلام شد
علت حادثه اتوبوس اسکانیای محور آبادان ـ بندرعباس سرعت غیرمجاز اعلام شدفرماندار بندرلنگه گفت: علت واژگونی اتوبوس اسکانیا در محور آبادان ـ بندرعباس، سرعت غیرمجاز و عدم توانایی راننده در کنترل وسیله نقلیه اعلام شده است.

۲۴۷ روز پیش
تصادف خونین در محور هراز ۲ کشته و ۳ مصدوم برجای گذاشت/ وخیم بودن حال یکی از مصدومان
تصادف خونین در محور هراز 2 کشته و 3 مصدوم برجای گذاشت/ وخیم بودن حال یکی از مصدومانسخنگوی مرکز فوریت‌های پزشکی اورژانس ۱۱۵ مازندران از کشته و زخمی شدن پنج نفر در اثر تصادف کامیون و سه دستگاه سواری در محور هراز خبر داد.

۲۴۷ روز پیش
آسیب ۲۳ مسافر در برخورد شدید اتوبوس با کامیون بنز
آسیب ۲۳ مسافر در برخورد شدید اتوبوس با کامیون بنزسخنگوی سازمان امداد و نجات از برخورد یک دستگاه اتوبوس با کامیون بنز در اتوبان سلفچگان ـ ساوه خبر داد و گفت: بر اثر این حادثه ۲۳ مسافر دچار آسیب شدند.

۲۵۱ روز پیش
جزئیات تازه از سانحه رانندگی خودروی سربازان در نوشهر/ یک کشته و ۵ مصدوم تاکنون
جزئیات تازه از سانحه رانندگی خودروی سربازان در نوشهر/ یک کشته و 5 مصدوم تاکنونسخنگوی اورژانس مازندران از کشته و زخمی شدن ۶ سرباز در سانحه رانندگی در محور نوشهر - رویان خبر داد.

۲۵۱ روز پیش
۶ کشته و مجروح در حوادث رانندگی استان مرکزی
6 کشته و مجروح در حوادث رانندگی استان مرکزیمعاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مرکزی گفت: حوادث رانندگی روز گذشته در استان مرکزی، سه کشته و سه مجروح در پی داشت.

۲۵۱ روز پیش
۲ کشته و ۳ زخمی در تصادف محور باشت-بابامیدان
2 کشته و 3 زخمی در تصادف محور باشت-بابامیدانمدیر مرکز خدمات جامع سلامت شهید بهشتی باشت از کشته و زخمی شدن ۵ نفر در تصادفی در محور باشت به بابامیدان خبر داد.

۲۵۱ روز پیش
سانحه‌ای دیگر برای سربازان ارتش در نوشهر/ یک کشته و ۳ مصدوم بر اثر واژگونی مینی‌بوس
سانحه‌ای دیگر برای سربازان ارتش در نوشهر/ یک کشته و 3 مصدوم بر اثر واژگونی مینی‌بوسبر اثر واژگونی مینی‌بوس ون حامل سربازان ارتش در نوشهر یک نفر جان خود را از دست داد و سه نفر مصدوم شدند.

۲۵۱ روز پیش
واژگونی سمند در محور آبسرده به بیرانشهر یک کشته برجای گذاشت
واژگونی سمند در محور آبسرده به بیرانشهر یک کشته برجای گذاشترئیس پلیس راه لرستان گفت: واژگونی یک دستگاه خودرو سمند در محور آب‎سرده به بیران‎شهر یک کشته و سه زخمی بر جای گذاشته است.

۲۵۱ روز پیش
برخورد یک دستگاه اتوبوس با تریلی/برخورد سمند با پژو برای ۹ مسافر حادثه آفرید
برخورد یک دستگاه اتوبوس با تریلی/برخورد سمند با پژو برای ۹ مسافر حادثه آفریدسخنگوی سازمان امداد و نجات با اشاره به برخورد یک دستگاه اتوبوس با تریلی در محور زاهدان - بم گفت: در اثر این حادثه ۲ مسافر مصدوم شدند.

۲۵۱ روز پیش
امدادرسانی به بیش از ۱۲ هزار نفر طی ۲۴ ساعت گذشته/ سقوط پژو ۲۰۶ به دره
امدادرسانی به بیش از ۱۲ هزار نفر طی ۲۴ ساعت گذشته/ سقوط پژو ۲۰۶ به درهقائم سازمان امداد و نجات با بیان اینکه طی ۲۴ ساعت گذشته بیش از ۱۲ هزار حادثه‌ دیده در سراسر کشور توسط نیروهای هلا‌ل‌احمر امدادرسانی شدند، گفت: سقوط پژو ۲۰۶ به دره در ارتفاعات خلج خراسان رضوی سبب وقوع حادثه برای ۴ مسافر شد.

۲۵۱ روز پیش
۲ کشته و ۱۲ مصدوم حاصل واژگونی اتوبوس
۲ کشته و ۱۲ مصدوم حاصل واژگونی اتوبوسسرپرست معاونت عملیات امداد و نجات هلال‌احمر، از واژگونی اتوبوس مسافربری در محور فارس ـ‌ مرودشت خبر داد و گفت: در اثر این حادثه دو نفر جان خود را از دست داده و ۱۲ نفر مصدوم شدند.

۲۵۶ روز پیش
۵ کشته و مجروح در محور ماهان ـ کرمان
5 کشته و مجروح در محور ماهان ـ کرمانواژگونی خودروی سواری کرایه در محور ماهان ـ کرمان دو کشته و سه مجروح بر جای گذاشت.

۲۵۷ روز پیش
حادثه‌ای دیگر برای سربازان
حادثه‌ای دیگر برای سربازانباز هم حادثه به سراغ سربازان آمد و این بار در جریان تصادف ۳ خودرو، ۸ سرباز که از پادگان راهی خانه شده بودند، به‌شدت مصدوم شدند.

۲۵۷ روز پیش
حادثه دیدن ۱۵ مسافر به دلیل تصادف زنجیره‌ای در سمنان/ مصدومیت ۹ نفر به دلیل برخورد ۲ پراید
حادثه دیدن 15 مسافر به دلیل تصادف زنجیره‌ای در سمنان/ مصدومیت 9 نفر به دلیل برخورد 2 پرایدسخنگوی سازمان امداد و نجات از تصادف زنجیره‌ای ۴ خودرو در محور شهمیرزاد- فولادمحله سمنان خبر داد و گفت: به دلیل این تصادف ۱۵ مسافر دچار حادثه شدند.

۲۵۷ روز پیش
توقیف ۱۳ هزار خودرو در سفرهای عید فطر
توقیف ۱۳ هزار خودرو در سفرهای عید فطرمعاون فرهنگ ترافیک پلیس راهور گفت: بیش از ۱۳ هزار دستگاه خودرو به دلیل رعایت نکردن مقررات راهنمایی و رانندگی در تعطیلات عید سعید فطر توقیف شد.

۲۵۷ روز پیش
۷ نفر در محور زاهدان - خاش کشته شدند
7 نفر در محور زاهدان - خاش کشته شدندمدیرکل پزشکی قانونی سیستان و بلوچستان گفت: بر اثر یک سانحه رانندگی هفت نفر در محور زاهدان - خاش کشته شدند.

۲۵۸ روز پیش
مصدوم شدن ۸ نفر با واژگونی خودروی پژو در محور شیراز به یاسوج
مصدوم شدن 8 نفر با واژگونی خودروی پژو در محور شیراز به یاسوجکارشناس اورژانس کهگیلویه و بویراحمد از مصدوم شدن هشت نفر با واژگونی خودروی پژو در محور شیراز به یاسوج خبر داد.

۲۵۸ روز پیش
واژگونی وانت پیکان در جاده امامزاده داوود (ع)/ ۹ نفر مصدوم شدند
واژگونی وانت پیکان در جاده امامزاده داوود (ع)/ ۹ نفر مصدوم شدندسخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران از واژگونی یک دستگاه وانت پیکان در جاده امامزاه داوود (ع) و مصدومیت ۹ نفر خبرداد.

۲۵۸ روز پیش
برخورد زنجیره‌ای ۷ دستگاه خودرو در آزادراه زنجان - قزوین
برخورد زنجیره‌ای 7 دستگاه خودرو در آزادراه زنجان - قزوینمسؤول مرکز مدیریت راه‌های اداره‌کل راه و شهرسازی استان زنجان از برخورد زنجیره‌ای ۷ دستگاه خودرو در آزادراه زنجان - قزوین خبر داد و گفت: از رانندگان می‌خواهیم با توجه به افزایش تردد در محورهای مواصلاتی نکات ایمنی را رعایت کنند.

۲۵۹ روز پیش
مصدومیت ۱۴ نفر به دلیل سیل و آب‌گرفتگی در آذربایجان غربی/ آتش‌سوزی مراتع خداآفرین/ وقوع تصادفات خونین در جاده‌ها
مصدومیت ۱۴ نفر به دلیل سیل و آب‌گرفتگی در آذربایجان غربی/ آتش‌سوزی مراتع خداآفرین/ وقوع تصادفات خونین در جاده‌هاقائم مقام سازمان امداد و نجات با اشاره به مهم‌ترین حوادث شبانه‌روز گذشته گفت:‌ علاوه بر وقوع تصادفات در جاده‌های کشور، سیل و آب‌گرفتگی در آذربایجان غربی ۱۴ نفر را مصدوم کرد.

۲۵۹ روز پیش
واژگونی خودروی پراید در محور سمنان - شاهرود/ ۴ نفر مصدوم شدند
واژگونی خودروی پراید در محور سمنان - شاهرود/ ۴ نفر مصدوم شدندسخنگوی سازمان امداد و نجات هلا‌ل‌‌احمر از واژگونی یک دستگاه خودرو پراید در محور سمنان-شاهرود-خرقانی خبر داد.

۲۵۹ روز پیش
کشف ۵۴کیلوگرم حشیش از یک پراید تصادفی با دو کشته در بندرلنگه
کشف 54کیلوگرم حشیش از یک پراید تصادفی با دو کشته در بندرلنگهفرمانده انتظامی بندرلنگه از کشف ۵۴ کیلوگرم حشیش از یک‌دستگاه خودرو پراید در این شهرستان خبر داد.

۲۵۹ روز پیش

صفحه ۱۲ از ۱۴ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
12
13 14 صفحه بعد صفحه آخر