سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶
حوادث ایران و جهان
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
/ لیست اخبار تصادفات
برخورد قطار با پراید در بهشهر
سخنگوی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان مازندران، گفت: برخورد قطار با پراید در بهشهر یک نفر را مصدوم کرد.

۱۳۶ روز پیش
واژگونی سواری رانا با ۸ کشته و مصدوم
واژگونی سواری رانا با 8 کشته و مصدومواژگونی سواری رانا در محور سرچشمه به رفسنجان روبروی پمپ بنزین اوراف ۶ کشته و ۲ مصدوم برجا گذاشت.

۱۳۶ روز پیش
سوانح مرگبار هوایی
سوانح مرگبار هواییکاپیتان بلند شدن هواپیما را اعلام می‌کند و مسافران با نگاهی به کمربندهای بسته شده خود را آماده پرواز می‌کنند، اما در بعضی از این پروازها، مسافران و خدمه هرگز پایشان زمین را لمس نمی‌کنند و سانحه‌ای باعث سقوط هواپیما و مرگ سرنشینان و خدمه می‌شود.

۱۳۷ روز پیش
۵ کشته در تصادف در جاده استان فارس
رئیس مرکز اورژانس و فوریت‌های پزشکی استان فارس گفت: تصادف در جاده اقلید - آسپاس منجر به فوت ۵ نفر و مصدومیت ۳ نفر شد.

۱۳۷ روز پیش
سقوط هواپیما در آذربایجان غربی
سقوط هواپیما در آذربایجان غربیهواپیمای سمپاش جنگل های بلوط پیرانشهر و سردشت صبح امروز لحظاتی بعد از برخاستن از فرودگاه اضطراری پیرانشهر دچار سانحه شد و سقوط کرد.

۱۳۷ روز پیش
سقوط مرگبار پراید به دره در جاده هراز
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان آمل گفت: براثر سقوط یک دستگاه سواری پراید درمسیرجاده هراز به دره و رودخانه خروشان هراز ۲ نفر از سرنشینان ان جان باختند.

۱۳۷ روز پیش
مرگ تلخ زن ۸۰ ساله در پایانه اتوبوسرانی
مدیر روابط عمومی مرکز حوادث و فوریتهای پزشکی استان همدان از وقوع حادثه منجر به مرگ در پایانه اتوبوس های سرگذر شهر همدان خبرداد.

۱۳۸ روز پیش
مرگ راننده بر اثر واژگونی کامیون در زنجان +عکس
مرگ راننده بر اثر واژگونی کامیون در زنجان +عکسرئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان زنجان گفت: یک دستگاه کامیون حامل بار مرغ زنده در مسیر ارتباطی ابهر - خدابنده، واژگون و راننده به علت شدت جراحات وارده در دم فوت کرد.

۱۳۸ روز پیش
۵ کشته بر اثر سقوط پژو در کانال آب +عکس
5 کشته بر اثر سقوط پژو در کانال آب +عکسسخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی ورامین گفت: بر اثر سقوط یک دستگاه خودروی سواری پژو داخل کانال انتقال آب، پنج سرنشین این خودرو جان خود را از دست دادند.

۱۳۸ روز پیش
تصادف کامیون – پیکان ۴ قربانی گرفت
تصادف کامیون – پیکان ۴ قربانی گرفتسخنگوی اورژانس کشور گفت: تصادف کامیون – پیکان در محور ارومیه-انهر ۴ فوتی برجای گذاشت.

۱۳۹ روز پیش
خروج مینی بوس و اتوبوس از جاده در ٢ استان
خروج مینی بوس و اتوبوس از جاده در ٢ استانطی ٢٤ ساعت گذشته، ٢ تصادف مهم در جاده های کشور رخ داده که یکی از آنها منجر به خروج یک دستگاه مینی بوس بنز از جاده و مجروح شدن ٤ نفر شد.

۱۳۹ روز پیش
برخورد با تیر برق، پیکان را نصف کرد
سخنگوی اورژانس بابل گفت: دو نفر بر اثر برخورد پیکان با تیر برق در جاده قدیم بابل به آمل جنب پارک پردیس دچار مصدومیت شدند.

۱۳۹ روز پیش
برخورد قطار با یک زن در مترو ارم سبز
برخورد قطار با یک زن در مترو ارم سبزمدیر روابط عمومی مرکز اورژانس تهران گفت: یک خانم میانسال در ایستگاه مترو ارم سبز در برخورد با قطار مصدوم و راهی بیمارستان شد.

۱۴۰ روز پیش
تصادف مرگبار پژو با دکل برق در دیر +عکس
تصادف مرگبار پژو با دکل برق در دیر +عکسبامداد امروز در روستای لمبدان از توابع شهرستان دیر در تصادف پژو با دکل برق، یک نفر کشته شد.

۱۴۰ روز پیش
مرگ زن هندی در قطار مشهد - تهران
فرمانده انتظامی شهرستان خوشاب اعلام کرد:‌ یک گردشگر زن هندی در قطار مشهد - تهران درگذشت.

۱۴۰ روز پیش
۴ مجروح در حادثه آتش سوزی پراید پس از واژگونی
4 مجروح در حادثه آتش سوزی پراید پس از واژگونیسخنگوی اورژانس تهران گفت: بامداد امروز واژگونی و آتش سوزی پراید ۴ مجروح برجای گذاشت.

۱۴۱ روز پیش
۲ مصدوم بر اثر تصادف کامیون با زانتیا در کرمانشاه +عکس
2 مصدوم بر اثر تصادف کامیون با زانتیا در کرمانشاه +عکستصادف رخ به‌رخ کامیون بنز و خودروی زانتیا در کرمانشاه ۲ مصدوم به جا گذاشت.

۱۴۱ روز پیش
مرگ ۳۲ دانش آموز در یک سانحه جاده ای در تانزانیا
مرگ ۳۲ دانش آموز در یک سانحه جاده ای در تانزانیادر پی سقوط یک دستگاه مینی بوس حامل معلمان و دانش آموزان به یک دره در کشور تانزانیا، ۳۵ تن جان باختند.

۱۴۲ روز پیش
۴ فوتی و ۱ مصدوم در برخورد کامیون و پژو/ ۳ مامور ناجا در میان فوت‌شدگان
۴ فوتی و ۱ مصدوم در برخورد کامیون و پژو/ ۳ مامور ناجا در میان فوت‌شدگانبرخورد کامیون و پژو ۴۰۵ در محور خاش-سراوان ظهر امروز چهار فوتی و یک مصدوم برجای گذاشت.

۱۴۳ روز پیش
انتقال ۲۴مصدوم حادثه واژگونی اتوبوس دانش آموزان به بیمارستان
انتقال ۲۴مصدوم حادثه واژگونی اتوبوس دانش آموزان به بیمارستاناجتماع > آموزش - همشهری آنلاین:
سرپرست سازمان اورژانس کشور، از انتقال مصدومان حادثه واژگونی اتوبوس حامل دانش آموزان در بزرگراه یادگار امام (ره)تهران به مراکز درمانی خبر داد.

۱۴۳ روز پیش
زیر گرفتن عابر هنگام پارک کردن خودرو
زیر گرفتن عابر هنگام پارک کردن خودرویک راننده زن هنگام پارک خودرو، پدال گاز و ترمز را قاطی کرد و عابر از همه جا بیخبری را زیر گرفت.

۱۴۳ روز پیش
اسامی مصدومان واژگونی اتوبوس دانش‌آموزان
اسامی مصدومان واژگونی اتوبوس دانش‌آموزانسرپرست اورژانس کشور اسامی مصدومین اعزامی به بیمارستان در حادثه واژگونی اتوبوس دانش‌آموزان در بزرگراه یادگار تهران را اعلام کرد.

۱۴۳ روز پیش
تصادف زنجیره‌ای در محور مرودشت - شیراز
تصادف زنجیره‌ای در محور مرودشت - شیرازرئیس پلیس راه شمال استان فارس گفت: تصادف زنجیره‌ای پنج خودرو در محور مرودشت به شیراز ۶ مجروح بر جای گذاشت.

۱۴۳ روز پیش
واژگونی اتوبوس دانش آموزان در راه پارک ژوراسیک
اتوبوس دانش آموزان مدرسه ای در رباط کریم در محدوده بزرگراه یادگار امام (ره) واژگون شده و در پی این اتفاق تعدادی از دانش آموزان مصدوم می شوند.

۱۴۳ روز پیش
واژگونی اتوبوس دانش آموزان در اتوبان یادگار امام
واژگونی اتوبوس دانش آموزان در اتوبان یادگار اماماتوبوس دانش آموزان دختر یک مدرسه حین اعزام به یک اردوی دانش آموزی واژگون شده و در داخل یک کانال آب افتاده است.

۱۴۳ روز پیش
سلفی در ایستگاه قطار دامغان حادثه آفرید
فرمانده انتظامی دامغان ضمن تائید جان باختن یک فرد در ایستگاه زرین این شهرستان بر اثر برخورد با قطار گفت: این فرد برای سلفی گرفتن با قطار به نزدیک خطوط ریل گام گذاشته بود.

۱۴۳ روز پیش
آزادی مشروط راننده «زانتیا» پس از تصادف مرگبار
درپی انتشارگزارش حادثه مرگبار رانندگی درمحله سعادت آباد تهران، مرد جوانی با مراجعه به کلانتری خود را به‌عنوان راننده خودروی زانتیا معرفی کرد.

۱۴۳ روز پیش
۴۲ کشته و زخمی بر اثر سقوط کامیون در هند
۴۲ کشته و زخمی بر اثر سقوط کامیون در هندسقوط یک دستگاه کامیون به داخل کانالی در هند ۱۴ کشته و ۲۸ زخمی برجای گذاشت.

۱۴۴ روز پیش
۳ کشته بر اثر سقوط بالگرد در روسیه
3 کشته بر اثر سقوط بالگرد در روسیهیک فروند بالگرد در جمهوری باشقیرستان در منطقه ولگای روسیه سقوط کرد و سه سرنشین آن کشته شدند.

۱۴۴ روز پیش
۱۱ مصدوم در واژگونی اتوبوس در شیراز
رئیس مرکز اورژانس و فوریت‌های پزشکی استان فارس از واژگونی اتوبوس در محور شیراز - مرودشت خبر داد که تاکنون منجر به مصدومیت ۱۱ نفر شده است.

۱۴۴ روز پیش

صفحه ۱۲ از ۲۹ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
12
13 14 15 16 17 18 19 صفحه بعد صفحه آخر