پنجشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۷
حوادث ایران و جهان
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
/ لیست اخبار تصادفات
حادثه آفرینی افغانی کِش‌ها ادامه دارد
حادثه آفرینی افغانی کِش‌ها ادامه داردمدیر مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمان از واژگونی یک دستگاه پژو ۴۰۵ حامل افاغنه در جاده تهران ابتدای سعادت‌آباد خبر داد.

۴۳۳ روز پیش
خروج اتوبوس از جاده در محور یزد - طبس
خروج اتوبوس از جاده در محور یزد - طبسرییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از خروج یک دستگاه اتوبوس از جاده در محور یزد - طبس خبر داد.

۴۳۳ روز پیش
خروج مرگبار اتوبوس از جاده اراک - قم
رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان مرکزی گفت: سانحه رانندگی خروج اتوبوس از جاده در محور اراک - قم در بامداد روز پنجشنبه یک نفر کشته و ۶ نفر مصدوم شدند.

۴۳۳ روز پیش
هشت مصدوم در تصادف جاده کرج - چالوس
معاون امداد ونجات جمعیت هلال احمر البرز گفت: براثر برخورد ٢ دستگاه خودروی پژو ٢٠٦ و پراید در جاده کرج- چالوس ٨ نفر مصدوم شدند.

۴۳۳ روز پیش
افغانی کِش‌ها همچنان حادثه آفرینی می‌کنند
مدیر مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمان از واژگونی یک دستگاه پژو ۴۰۵ حامل افاغنه در جاده تهران ابتدای سعادت‌آباد خبر داد.

۴۳۳ روز پیش
۲ مصدوم بر اثر برخورد پژو ۴۰۵ با درخت در خیابان ولنجک +عکس
2 مصدوم بر اثر برخورد پژو 405 با درخت در خیابان ولنجک +عکسبرخورد شدید یک دستگاه خودروی سواری با یک اصله درخت در خیابان ولنجک، حادثه ساز شد.

۴۳۳ روز پیش
سقوط مرگبار مستاجر بعد از دعوا با صاحبخانه
سقوط مرگبار مستاجر بعد از دعوا با صاحبخانهزن جوان دقایقی پس از مشاجره با صاحب‌‌خانه‌ در تهرانپارس با سقوط از طبقه پنجم ساختمان به زندگی خود خاتمه داد.

۴۳۴ روز پیش
پژو ۲۰۶تیر چراغ برق را شکست +عکس
پژو ۲۰۶تیر چراغ برق را شکست +عکسسخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران از وقوع یک مورد تصادف در خیابان دارآباد خبر داد و افزود: در اثر این تصادف، تیر چراغ برق شکست و راننده از ناحیه دست و صورت آسیب دید.

۴۳۴ روز پیش
۲۰ کشته و مجروح بر اثر واژگونی تویوتا وانت حامل اتباع افاغنه
۲۰ کشته و مجروح بر اثر واژگونی تویوتا وانت حامل اتباع افاغنهدر اثر واژگونی یکدستگاه خودروی تویوتا وانت در محور ایرانشهر مهرستان حد فاصل روستای ابتر ۱۸ نفر مصدوم و ۲نفر فوت شدند.

۴۳۴ روز پیش
جزئیات سقوط یک دختر به چاه در مجموعه ورزشی انقلاب +عکس
جزئیات سقوط یک دختر به چاه در مجموعه ورزشی انقلاب +عکسیکی از اعضای مجموعه ورزشی انقلاب در چاه آب این مجموعه سقوط کرد و با تلاش عوامل آتش نشانی و اورژانس، به بیمارستان انتقال یافت.

۴۳۴ روز پیش
۳ مصدوم بر اثر تصادف اتوبوس و مینی بوس در شهرری
3 مصدوم بر اثر تصادف اتوبوس و مینی بوس در شهرریسخنگوی اورژانس تهران از مصدوم شدن سه نفر در تصادف اتوبوس و مینی بوس در شهرری خبر داد.

۴۳۴ روز پیش
۵ مجروح بر اثر واژگونی خودروی زائران اربعین
5 مجروح بر اثر واژگونی خودروی زائران اربعینسخنگوی اورژانس کشور از مجروح شدن ۵ زائر اربعین در حادثه واژگونی تیبا خبر داد.

۴۳۴ روز پیش
بررسی فرضیه قتل در مرگ جوان کوهنورد
بررسی فرضیه قتل در مرگ جوان کوهنوردمرد میانسالی که پسرش در جریان سقوط مرگبار از ارتفاعات دربند فوت کرده، با طرح شکایتی مدعی شد که او به قتل رسیده است.

۴۳۴ روز پیش
مشخص شدن مقصران واژگونی مرگبار اتوبوس در سوادکوه
مشخص شدن مقصران واژگونی مرگبار اتوبوس در سوادکوهرئیس پلیس راه مازندران علت اصلی واژگونی اتوبوس در محور سوادکوه را که به کشته شدن ۱۳ مسافر منجر شد، نقص فنی در سیستم ترمز اعلام کرد و از شناسایی سه مقصر آن خبر داد.

۴۳۴ روز پیش
سقوط مرگبار مرد جوان در تهران
سقوط مرگبار مرد جوان در تهرانمرد جوانی که دچار بیماری بود، پس از سقوط از طبقه پنجم یک ساختمان در شمال تهران به کام مرگ رفت.

۴۳۴ روز پیش
تویوتا وارد مدرسه شد؛ ۲۱ دانش‌آموز کشته و مجروح شدند+ عکس
تویوتا وارد مدرسه شد؛ 21 دانش‌آموز کشته و مجروح شدند+ عکسورود ناگهانی خودروی تویوتا به داخل یک کلاس درس ۲۱ کشته و زخمی برجا گذاشت.

۴۳۴ روز پیش
سقوط مرگبار زن جوان پس از مشاجره با صاحبخانه
زن جوان دقایقی پس از مشاجره با صاحب‌‌خانه‌اش در تهرانپارس با سقوط از طبقه پنجم ساختمان جان خودش را از دست داد.

۴۳۴ روز پیش
سقوط زن ۲۷ ساله در چاه مجموعه انقلاب تهران
مدیر روابط عمومی مرکز اورژانس تهران گفت: یک خانم ۲۷ ساله بدلایل نامشخص به درون یک حلقه چاه در مجموعه ورزشی انقلاب سقوط کرد و توسط تکنسین های اورژانس این خانم مصدوم روانه بیمارستان شد.

۴۳۴ روز پیش
۶ مجروح در تصادف زائران ایرانی در عراق
سرپرست اورژانس کشور اعلام کرد:بر اثر تصادف خودرو حامل زائران در عراق ۶ نفر مجروح شدند که به داخل کشور منتقل شدند.

۴۳۴ روز پیش
دعوای زوج ایرانی باعث فرود اضطراری هواپیما شد
دعوای زوج ایرانی باعث فرود اضطراری هواپیما شداجتماع > اجتماعی - زن جوان که همراه شوهر و فرزندش در راه سفر به جزیره بالی در اندونزی بود، وقتی متوجه شد شوهرش به او خیانت کرده، دعوایی به راه انداخت که باعث فرود اضطراری هواپیما شد.

۴۳۴ روز پیش
فرود اضطراری هواپیما در هند بخاطر دعوای زن و شوهر ایرانی | کشف خیانت در سفر به هند!
فرود اضطراری هواپیما در هند بخاطر دعوای زن و شوهر ایرانی | کشف خیانت در سفر به هند!فرود اضطراری هواپیما در هند بخاطر دعوای زن و شوهر ایرانی | زن ایرانی که به همراه همسر خود در هواپیمای خطوط هوایی قطر در حال پرواز به اندونزی بود، در هواپیما از خیانت همسرش با خبر شد و شروع به ضرب و شتم شوهر خیانتکار کرد! دعوای زن و شوهر ایرانی در هواپیما به جایی رسید که خلبان ناچار شد با فرود اضطراری آن دو را در شهر چنای هند پیاده کند!

۴۳۴ روز پیش
تصادف مینی بوس و اتوبوس در شهرری ۳ مصدوم بر جای گذاشت
تصادف مینی بوس و اتوبوس در شهرری ۳ مصدوم بر جای گذاشتسخنگوی اورژانس کشور گفت:‌ تصادف مینی بوس و اتوبوس در محدوده شهر ری ۳ مصدوم بر جای گذاشت.

۴۳۴ روز پیش
کشته شدن ۶ عضو یک خانواده در تصادف کامیون و پژو در لردگان
کشته شدن ۶ عضو یک خانواده در تصادف کامیون و پژو در لردگان۶ عضو یک خانواده در تصادف یک دستگاه کامیون با خودرو پژو روز سه شنبه در شهرستان لردگان کشته شدند.

۴۳۵ روز پیش
جزییات‌ تصادف اتوبوس در گردنه گدوک
مدیرکل دفتر ایمنی و ترافیک سازمان راهداری با اشاره به بررسی ابعاد مختلف تصادف اتوبوس تهران-گنبدکاووس در گردنه گدوک، گفت: عمل نکردن سیستم ترمز در سراشیبی جاده و عدم موفقیت راننده در کاهش دنده اتوبوس، موجب وقوع این حادثه شد.

۴۳۵ روز پیش
جزییات‌ تصادف اتوبوس گنبدکاووس در گردنه گدوک
مدیرکل دفتر ایمنی و ترافیک سازمان راهداری با اشاره به بررسی ابعاد مختلف تصادف اتوبوس تهران-گنبدکاووس در گردنه گدوک، گفت: عمل نکردن سیستم ترمز در سراشیبی جاده و عدم موفقیت راننده در کاهش دنده اتوبوس، موجب وقوع این حادثه شد.

۴۳۵ روز پیش
جزئیات‌ تصادف اتوبوس گنبدکاووس در گردنه گدوک
جزئیات‌ تصادف اتوبوس گنبدکاووس در گردنه گدوکمدیرکل دفتر ایمنی و ترافیک سازمان راهداری با اشاره به بررسی ابعاد مختلف تصادف اتوبوس تهران-گنبدکاووس در گردنه گدوک، گفت: عمل نکردن سیستم ترمز در سراشیبی جاده و عدم موفقیت راننده در کاهش دنده اتوبوس، موجب وقوع این حادثه شد.

۴۳۵ روز پیش
۵ کشته و زخمی بر اثر تصادف کامیون با پراید در رشت
5 کشته و زخمی بر اثر تصادف کامیون با پراید در رشتسخنگوی سازمان اورژانس کشور گفت: براثر برخورد یک‌دستگاه پراید با یک‌دستگاه کامیون ۴ نفر زخمی و یک نفر کشته شد.

۴۳۵ روز پیش
تصادف مرگبار سانتافه با هیوندا در سوسنگرد/ ۱۰ نفر کشته و زخمی شدند
تصادف مرگبار سانتافه با هیوندا در سوسنگرد/ 10 نفر کشته و زخمی شدندرییس اورژانس کشور از کشته و زخمی‌شدن ۱۰ نفر در اثر برخورد یک‌دستگاه سانتافه با هیوندا خبر داد.

۴۳۵ روز پیش
فوت مرد ۸۰ ساله بر اثر سقوط در چاهک آسانسور
فوت مرد ۸۰ ساله بر اثر سقوط در چاهک آسانسورسخنگوی سازمان آتش‌نشانی از فوت یک مرد ۸۰ ساله براثر سقوط در چاهک آسانسور خبر داد.

۴۳۵ روز پیش
پیگیری قضایی حادثه تصادف محور سوادکوه مازندران
پیگیری قضایی حادثه تصادف محور سوادکوه مازندراندادستان عمومی و انقلاب سوادکوه از پیگیری قضایی حادثه تصادف در محور سوادکوه خبر داد.

۴۳۵ روز پیش

صفحه ۱۴ از ۵۱ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
14
15 16 17 18 19 صفحه بعد صفحه آخر