سه شنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۸
حوادث ایران و جهان
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
/ لیست اخبار تصادفات
راننده وانت ، گاو را ندید
راننده وانت ، گاو را ندیدراننده یک وانت دو کابینه که با سرعت در جاده ای حرکت می کرد ورود یک گاو غول پیکر سفید به میان جاده را ندید و ... فیلم را با هم ببینیم.

۶۷۸ روز پیش
خروج ۸ واگن قطار باری از ریل
خروج 8 واگن قطار باری از ریلفرماندار شهرستان نهاوند از خروج ۸ واگن قطار باری از ریل در مسیر راه‌آهن نهاوند- فیروزان خبر داد.

۶۷۸ روز پیش
اسامی قربانیان حادثه سقوط اتوبوس در سوادکوه / تعداد اجساد ۱۳ نفر
اسامی قربانیان حادثه سقوط اتوبوس در سوادکوه / تعداد اجساد 13 نفرمدیر کل پزشکی قانونی استان مازندران گفت: پس از بررسی و کارشناسی اجساد و قطعات تحویل داده شده به پزشکی قانونی، تعداد اجساد قربانیان واژگونی اتوبوس جاده سوادکوه را ۱۳ تن اعلام کرد.

۶۷۸ روز پیش
آخرین جزییات واژگونی اتوبوس در سوادکوه +عکس
آخرین جزییات واژگونی اتوبوس در سوادکوه +عکسرئیس پلیس راه راهور ناجا جزییات جدید واژگونی اتوبوس ولوو در محور سوادکوه را اعلام کرد.

۶۷۸ روز پیش
۱۵ کشته و مجروح در ۲ تصادف
سخنگوی سازمان اورژانس کشور از مصدومیت و فوت ۱۵ تن در دو حادثه تصادف خبر داد.

۶۷۸ روز پیش
خروج ۸ واگن قطار کرمانشاه - فیروزان از ریل
فرماندار شهرستان نهاوند از خروج ۸ واگن قطار باری از ریل در مسیر راه‌آهن نهاوند- فیروزان خبر داد.

۶۷۸ روز پیش
احراز هویت جانباختگان حادثه سوادکوه
مدیرکل پزشکی قانونی مازندران از احراز هویت تمام ۱۳ جانباخته حادثه یکشنبه شب واژگونی اتوبوس در منطقه دوگل سوادکوه به داخل دره، خبر داد.

۶۷۸ روز پیش
۱۲ کشته در سقوط اتوبوس در جاده سواد کوه +عکس
12 کشته در سقوط اتوبوس در جاده سواد کوه +عکسسقوط یک دستگاه اتوبوس در منطقه دوگل جاده سوادکوه ۱۲ کشته و ۱۹ مجروح برجا گذاشت .

۶۷۹ روز پیش
مصدومیت ۷ زائر ایرانی بر اثر تصادف تریلی با ون در کاظمین
مصدومیت 7 زائر ایرانی بر اثر تصادف تریلی با ون در کاظمینسرپرست اورژانس کشور با اشاره به برخورد یک دستگاه تریلی با ون در کاظمین عراق، گفت: در اثر این حادثه ۷ زائر ایرانی مصدوم شدند.

۶۷۹ روز پیش
واژگونی اتوبوس در محور گدوک بعد از تونل ورسک
واژگونی اتوبوس در محور گدوک بعد از تونل ورسکسرپرست سازمان اورژانس کشور از واژگونی اتوبوس در محور گدوک بعد از تونل ورسک خبر داد.

۶۷۹ روز پیش
واژگونی اتوبوس ۱۳ کشته و ۱۷ زخمی برجای گذاشت
واژگونی اتوبوس 13 کشته و 17 زخمی برجای گذاشتسرپرست مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از کشته و زخمی شدن ۳۰ مسافر بر اثر واژگونی یک دستگاه اتوبوس خبر داد.

۶۷۹ روز پیش
نیلوفر دختر اصفهانی به زندگی بازمی گردد | فیلم خودکشی دختران اصفهانی چرا منتشر شد!؟
نیلوفر دختر اصفهانی به زندگی بازمی گردد | فیلم خودکشی دختران اصفهانی چرا منتشر شد!؟نیلوفر دختر اصفهانی! | خودکشی دو دختر اصفهانی حساسیت های زیادی برانگیخته است. از ماجرای خودکشی، نیلوفر زنده مانده و دوستش پس از سقوط از پل کشته شده. نیلوفر دختر اصفهانی حالا تحت درمان است. رئیس اورژانس اجتماعی با انتقاد از انتشار فیلم خودکشی دختران اصفهانی، از وضعیت سلامت نیلوفر پس از خودکشی می گوید...

۶۷۹ روز پیش
۷ کشته و یک مجروح در تصادفات جاده ای
۷ کشته و یک مجروح در تصادفات جاده ایرئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا با تشریح تصادفات ۲۴ ساعت گذشته جاده های کشور، گفت: در این حوادث ۷ نفر کشته و یک نفر مجروح شدند.

۶۷۹ روز پیش
انتشار فیلم دختران اصفهانی اشتباه بود
همزمان با بهبود یکی از دختران نوجوان اصفهانی که در سقوط از پل چمران اصفهان از مرگ حتمی گریخته است، رئیس اورژانس اجتماعی کشور انتشار فیلم قبل از مرگ خودخواسته آنها را در فضای مجازی اشتباه دانست.

۶۷۹ روز پیش
جان باختن ۲ کودک در واژگونی اتوبوس در سوادکوه
مدیرکل پزشکی قانونی مازندران از جان باختن دو کودک در واژگونی اتوبوس در سوادکوه خبرداد و گفت: پیکر جان باختگان در حادثه واژگونی اتوبوس به ساری منتقل می شود.

۶۷۹ روز پیش
سقوط اتوبوس به دره در محور سوادكوه
سقوط اتوبوس به دره در محور سوادكوه بر اثر واژگونی اتوبوسی در محور سوادکوه ۱۲ نفر جان باختند که ۲ نفر کودک زیر ۴ سال بودند و ۲۳ نفر نیز مصدوم شدند.

۶۷۹ روز پیش
سقوط مرگبار اتوبوس به دره در گدوک؛ اسامی مجروحان اعلام شد
رییس پلیس راه مازندران گفت: واژگونی اتوبوس ولوو در سوادکوه تا کنون ۱۲ کشته و ۱۵ مجروح بر جا گذاشت.

۶۷۹ روز پیش
اتوبوس مسافربری واژگون شده در محور گدوك
اتوبوس مسافربری واژگون شده در محور گدوك اتوبوس مسافربری واژگون شده در محور گدوك با ١٠كشته و ٢٠زخمی.

۶۷۹ روز پیش
تصادف مرگبار اتوبوس زائران ایرانی در حله عراق
رئیس جمعیت هلال احمر دشت آزادگان از تصادف یک دستگاه اتوبوس زائران ایرانی در حله عراق خبر داد.

۶۷۹ روز پیش
۳ فوتی و ۷ مصدوم در تصادف مینی‌بوس و پژو ۴۰۵
3 فوتی و 7 مصدوم در تصادف مینی‌بوس و پژو 405رئیس اورژانس کشور از تصادف یک دستگاه مینی‌بوس و پژو ۴۰۵ در محور بروجرد- اراک خبر داد.

۶۸۰ روز پیش
جان باختن ۲ زائر ایرانی بر اثر واژگونی خودرو در عراق
جان باختن ۲ زائر ایرانی بر اثر واژگونی خودرو در عراقمنابع آگاه عراقی از واژگونی یک خودروی حامل زائران ایرانی در شمال «بابل» خبر دادند و اعلام کردند که در این حادثه دو زائر جان باختند و ۴ نفر دیگر زخمی شدند.

۶۸۰ روز پیش
مصدومیت ۱۴نفر بر اثر واژگونی اتوبوس در شاهین شهر
مصدومیت ۱۴نفر بر اثر واژگونی اتوبوس در شاهین شهرسخنگوی اورژانس کشور با اشاره به واژگونی اتوبوس در شاهین شهر اصفهان، گفت: ۱۴ مسافر به دلیل این حادثه مصدوم و به بیمارستان منتقل شدند.

۶۸۰ روز پیش
برخورد یک دستگاه ون حامل زائران مراسم اربعین با یک دستگاه خودروی سواری
برخورد یک دستگاه ون حامل زائران مراسم اربعین با یک دستگاه خودروی سواریمعاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از برخورد یک دستگاه ون حامل زائران مراسم اربعین با یک دستگاه خودروی سواری و مصدومیت شش تن خبر داد.

۶۸۰ روز پیش
جزئیات جدید خودکشی دو دختر اصفهانی | عکس: دختر اصفهانی چطور زنده ماند؟ | یکی از دو دختر سپر بلای دیگری شد!
جزئیات جدید خودکشی دو دختر اصفهانی | عکس: دختر اصفهانی چطور زنده ماند؟ | یکی از دو دختر سپر بلای دیگری شد!پزشک معالج دختر اصفهانی نجات یافته، جزئیات جدیدی از ماجرای خودکشی دو دختر اصفهانی را بیان کرد. در جریان خودکشی دو دختر اصفهانی، یک دختر کشته شد و دوست او زنده ماند. علت زنده ماندن دختر ۱۵ ساله در جریان خودکشی، اصابت سر او به بدن دخترِ کشته شده است. سر این دختر پس از سقوط از روی پل، به بدن دختر دیگر اصابت کرد و همین باعث زنده ماندنش شد.

۶۸۰ روز پیش
متلاشی شدن وانت در اتوبان تهران-ساوه/انتقال مصدومان به وسیله بالگرد
متلاشی شدن وانت در اتوبان تهران-ساوه/انتقال مصدومان به وسیله بالگردصبح امروز یک خودروی وانت بر اثر تصادف در اتوبان تهران ـ ساوه متلاشی شد.

۶۸۰ روز پیش
فوت ۸۶۰۰ نفر در اثر حوادث رانندگی
فوت ۸۶۰۰ نفر در اثر حوادث رانندگیسازمان پزشکی قانونی اعلام کرد: در نیمه اول امسال، ۸ هزار و ۶۹۱ نفر در حوادث رانندگی کشته شده‌اند که این تعداد نسبت به مدت مشابه در سال گذشته ۱.۲ درصد کاهش یافته است.

۶۸۰ روز پیش
ترکیدن لاستیک خودرو ۴ نفر را کشت
ترکیدن لاستیک خودرو ۴ نفر را کشترئیس پلیس راه استان کرمانشاه گفت: ترکیدن لاستیک خودروی زانتیا چهار کشته و ۲ مصدوم بر جا گذاشت.

۶۸۰ روز پیش
واژگونی یک اتوبوس مسافربری در شاهین شهر
در اثر واژگونی یک اتوبوس مسافربری در محور شاهین شهر_ مورچه خورت ۱۳ مرد و یک زن مصدوم شدند.

۶۸۰ روز پیش
متلاشی شدن وانت در اتوبان تهران ـ ساوه
متلاشی شدن وانت در اتوبان تهران ـ ساوه یک خودروی وانت بر اثر تصادف در اتوبان تهران ـ ساوه متلاشی شد؛ انتقال مصدومان این تصادف از طریق امداد هوایی و هلیکوپتر صورت گرفت.

۶۸۰ روز پیش
تصادف خودروی زائران اربعین
معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از برخورد یک دستگاه ون حامل زائران مراسم اربعین با یک دستگاه خودروی سواری و مصدومیت شش تن خبر داد.

۶۸۰ روز پیش

صفحه ۱۵ از ۵۱ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
15
16 17 18 19 20 صفحه بعد صفحه آخر