سه شنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۸
حوادث ایران و جهان
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
/ لیست اخبار تصادفات
خودرو سواری در بزرگراه شهید ستاری واژگون شد
خودرو سواری در بزرگراه شهید ستاری واژگون شدرعایت نکردن اصول ایمنی حین رانندگی، واژگون شدن یک دستگاه خودرو سواری در بزرگراه شهید ستاری را به دنبال داشت.

۶۸۱ روز پیش
برخورد دو خودروی حامل زائران ایرانی در عراق
مسئول پایگاه هلال احمر پایانه مرزی چذابه از مصدوم شدن سه نفر بر اثر برخورد دو دستگاه خودرو ون حامل زائران ایرانی اربعین حسینی در مسیر العماره در کشور عراق خبر داد.

۶۸۱ روز پیش
جزئیات واژگونی ون حامل زائران اربعین
جزئیات واژگونی ون حامل زائران اربعینمعاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از واژگونی یک دستگاه ون حامل زائران ایام اربعین در کشور عراق خبر داد و گفت: ٨ دستگاه آمبولانس هلال احمر برای انتقال مصدومان به ایران، به خارج از مرز ایران اعزام شد.

۶۸۱ روز پیش
۶ کشته بر اثر برخورد زانتیا با پژو در کرمانشاه
مدیر روابط عمومی مرکز فوریت های دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه، از برخورد ۲ دستگاه زانتیا و آر دی خبر داد و گفت: در این حادثه ۶ تن از سرنشینان هر ۲ خودرو کشته شدند.

۶۸۱ روز پیش
۳۰ مصدوم بر اثر واژگونی اتوبوس زائران
۳۰ مصدوم بر اثر واژگونی اتوبوس زائرانمدیر عامل جمعیت هلال احمر استان ایلام از واژگونی اتوبوس زائران در ۱۰ کیلومتری مرز مهران خبر داد و گفت: مصدومان به شهر مهران منتقل شده اند.

۶۸۱ روز پیش
واژگونی اتوبوس حامل زائرین ایرانی
واژگونی اتوبوس حامل زائرین ایرانیاجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
یک دستگاه اتوبوس حامل زائران ایرانی اربعین صبح امروز (شنبه) در نزدکی مرز مهران واژگون شد.


۶۸۱ روز پیش
اسامی مصدومان اتوبوس واژگون شده در مرز مهران
اسامی مصدومان اتوبوس واژگون شده در مرز مهراناجتماع > سفر - همشهری آنلاین:
تاکنون ۳۰ نفر از مصدومان حادثه واژگونی یک دستگاه اتوبوس زائران ایرانی، به بیمارستان مهران انتقال یافته اند.


۶۸۱ روز پیش
۶ کشته بر اثر برخورد زانتیا با آر دی
6 کشته بر اثر برخورد زانتیا با آر دیمدیر روابط عمومی مرکز فوریت های دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه، از برخورد ۲ دستگاه زانتیا و آر دی خبر داد و گفت: در این حادثه ۶ تن از سرنشینان هر ۲ خودرو کشته شدند.

۶۸۱ روز پیش
دو تصادف ۲۰ مصدوم بر جای گذاشت
سخنگوی سازمان اورژانس کشور از مصدومیت ۲۰ تن در دو حادثه طی ساعات پایانی شب گذشته و بامداد امروز، خبر داد.

۶۸۱ روز پیش
تصادف جان بازیگر سرشناس را گرفت
تصادف جان بازیگر سرشناس را گرفتبازیگرمعروف کره‌ای که جوایز متعدد سینمایی در کارنامه‌اش داشت، در سانحه تصادف رانندگی جان باخت.

۶۸۱ روز پیش
واژگونی تریلر در محور قدیم ساوه به تهران
واژگونی تریلر در محور قدیم ساوه به تهرانیک دستگاه کامیون تریلر صبح امروز در محور قدیم ساوه به تهران واژگون شد که این حادثه مصدوم نداشت.

۶۸۱ روز پیش
مصدومیت ۱۴ نفر در سانحه واژگونی ون
مصدومیت 14 نفر در سانحه واژگونی ونسخنگوی اورژانس کشور از مصدومیت ۱۴ نفر در حادثه واژگونی یک دستگاه ون در محور رفسنجان-یزد خبر داد.

۶۸۱ روز پیش
۵ کشته و ۹ زخمی در حوادث رانندگی امروز
5 کشته و 9 زخمی در حوادث رانندگی امروزرییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا گفت: انحراف به چپ سمند در جاده اسلام‌آباد کرمانشاه باعث کشته‌شدن ٣ نفر شد.

۶۸۳ روز پیش
سقوط آزاد پژو از پل بزرگراه همت +عکس
سقوط آزاد پژو از پل بزرگراه همت +عکسسقوط یک دستگاه پژو ۲۰۶ از ارتفاع ۱۵ متری، مصدومیت چهار نفر سرنشینان این وسیله نقلیه را در پی داشت.

۶۸۳ روز پیش
انگیزه مرموز در سقوط دختر نوجوان اصفهانی
خانواده دختر نوجوانی که ۱۲ روز قبل و به دنبال سقوط مرگبار از پل چمران اصفهان خبرساز شده است، علاوه بر غم از دست رفتن عزیزشان از شایعات و کم توجهی مسئولان گله مندند.

۶۸۳ روز پیش
تصادف مینی‌بوس زائرین اربعین در محور کرمانشاه
تصادف مینی‌بوس زائرین اربعین در محور کرمانشاهسخنگوی سازمان اورژانس کشور از تصادف مینی‌بوس زائرین اربعین در محور کرمانشاه خبر داد.

۶۸۴ روز پیش
واژگونی مینی بوس زائران اربعین در کرمانشاه + عکس
واژگونی مینی بوس زائران اربعین در کرمانشاه + عکسمعاون عملیات امداد و نجات سازمان هلال احمر گفت: واژگونی مینی بوس حامل زائران اربعین حسینی در کرمانشاه ۱۴ مصدوم بر جا گذاشت.

۶۸۴ روز پیش
انتقال مصدومان حادثه حامل زائرین خوزستانی به بیمارستان
انتقال مصدومان حادثه حامل زائرین خوزستانی به بیمارستانمعاون عملیات امداد و نجات از انتقال مصدومان حادثه حامل زائرین خوزستانی به مراکز درمانی خبر داد.

۶۸۴ روز پیش
۱۸ کشته و زخمی در تصادف ون حامل زائران ایرانی با تریلر در عراق +اسامی مصدومان
18 کشته و زخمی در تصادف ون حامل زائران ایرانی با تریلر در عراق +اسامی مصدومانسرپرست سازمان اورژانس کشور از برخورد خودروی ون حامل زائران ایرانی با تریلر در حله عراق خبر داد.

۶۸۴ روز پیش
تصادف‌خونین زائران ایرانی در حله؛اسامی مصدومان
سرپرست سازمان اورژانس کشور از برخورد خودروی ون با تریلی در حله عراق خبر داد.

۶۸۴ روز پیش
برخورد شدید اتوبوس و تریلی در اتوبان قم - کاشان
رئیس مرکز فوریت‌های پزشکی استان قم گفت: دقایقی پیش یک دستگاه اتوبوس با یک دستگاه تریلی در محور اتوبان قم کاشان برخورد کرد.

۶۸۴ روز پیش
مسئول پشتیبانی ستاد اربعین آستان قدس در راه کربلا جان باخت + عکس
مسئول پشتیبانی ستاد اربعین آستان قدس در راه کربلا جان باخت + عکسمسئول پشتیبانی ستاد اربعین آستان قدس هنگام خدمت برای زوار اربعین حسینی و در سانحه تصادف جان خود را از دست داد.

۶۸۵ روز پیش
جزئیات واژگونی اتوبوس ولوو با ۲۵ مسافر و تصادف سرویس مدرسه
جزئیات واژگونی اتوبوس ولوو با ۲۵ مسافر و تصادف سرویس مدرسهرییس مرکز اطلاعات و‌کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از واژگونی یک دستگاه اتوبوس ولوو با ۲۵ مسافر در خراسان رضوی خبر داد.

۶۸۵ روز پیش
دو مصدوم در تصادف زنجیره‌ای اتوبان ازادگان
دو مصدوم در تصادف زنجیره‌ای اتوبان ازادگانسخنگوی سازمان آتش‌نشانی از برخورد چندین دستگاه در اتوبان ازادگان خبر داد و گفت: حال دو مصدوم این حادثه به شدت بدحال گزارش شده است.

۶۸۵ روز پیش
پیرمرد ۶۰ ساله به خاطر تصادف ۳۰ سال پیش روانه زندان شد
پیرمرد ۶۰ ساله به خاطر تصادف ۳۰ سال پیش روانه زندان شدتصادف ۳۰ سال پیش پیرمرد ۶۰ ساله را راهی زندان کرد.

۶۸۵ روز پیش
شهادت ۴ زائر ایرانی
شهادت 4 زائر ایرانیمنابع عراقی خبر دادند در پی سانحه رانندگی در جنوب شهر «الحله» مرکز استان بابل عراق ۴ زائر ایرانی شهید و ۱۴ زائر دیگر زخمی شدند.

۶۸۵ روز پیش
اتوبوس زائران ایرانی در العماره واژگون شد
اتوبوس زائران ایرانی در العماره واژگون شدرئیس جمعیت هلال احمر دشت آزادگان از واژگونی اتوبوس زائران ایرانی در شهر «العماره» خبر داد.

۶۸۵ روز پیش
سقوط هواپیمای سبک در گلبهار
سقوط هواپیمای سبک در گلبهارمشاور و مدیر روابط عمومی فرودگاه گلبهار گفت: یک فروند هواپیمای فوق‌سبک از نوع آموزشی تک‌نام ایتالیا در این فرودگاه دچار سانحه شد.

۶۸۵ روز پیش
متلاشی شدن پرشیا و سمند در بزرگراه آزادگان + عکس
متلاشی شدن پرشیا و سمند در بزرگراه آزادگان + عکسسخنگوی آتش‌نشانی تهران از تصادف و برخورد چندین دستگاه خودرو با یکدیگر در بزرگراه آزادگان خبر داد و گفت: بر اثر این حادثه، خودروی پرشیا و سمند متلاشی شدند.

۶۸۵ روز پیش
شهادت ۴ زائر بر اثر واژگونی مینی‏‌بوس در الحله
حادثه واژگونی مینی‏‎بوس حامل زائران ایرانی در جنوب شهر الحله استان بابل به شهادت چهار زائر ایرانی و زخمی شدن ۱۴ نفر دیگر منجر شد.

۶۸۵ روز پیش

صفحه ۱۶ از ۵۱ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
16
17 18 19 20 21 صفحه بعد صفحه آخر