چهارشنبه ۹ فروردین ۱۳۹۶
حوادث ایران و جهان
hamchap.ir
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
/ لیست اخبار تصادفات
انتقال ۶۱ مصدوم حادثه قطار دامغان به بیمارستان
انتقال 61 مصدوم حادثه قطار دامغان به بیمارستانرئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان از انتقال ۶۱ مجروح حادثه قطار به بیمارستان‌های کوثر سمنان، ولایت دامغان و کلینیک دامغان خبر داد.

۱۲۳ روز پیش
آمار کشته‌شدگان حادثه تصادف ۲ قطار در سمنان به ۱۵ نفر رسید
آمار کشته‌شدگان حادثه تصادف ۲ قطار در سمنان به ۱۵ نفر رسیدمعاون امداد و نجات استان سمنان گفت: آمار کشته‌شدگان حادثه تصادف دو قطار به ۱۵ نفر رسیده است و احتمال افزایش آمار مصدومان و کشته‌شدگان وجود دارد.

۱۲۳ روز پیش
افزایش تعداد مصدومان حادثه قطارهای مسافربری سمنان
افزایش تعداد مصدومان حادثه قطارهای مسافربری سمنانروابط عمومی اورژانس کشور از افزایش مصدومان حادثه قطارهای مسافربری سمنان به ۷۰ نفر خبر داد.

۱۲۳ روز پیش
احتمال یخ ‌زدگی لکوموتیو قطار تبریز/ ریل صدمه‌ای ندیده و به زودی فعالیت این خط راه‌آهن مجدداً آغاز می‌شود
احتمال یخ ‌زدگی لکوموتیو قطار تبریز/ ریل صدمه‌ای ندیده و به زودی فعالیت این خط راه‌آهن مجدداً آغاز می‌شوداستاندار سمنان گفت: آنچه که می‌توان احتمال داد این است که لکوموتیو قطار تبریز به دلیل شدت سرما یخ زده و این قطار مجبور شده در ۴ و نیم کیلومتری از ایستگاه متوقف شود.

۱۲۳ روز پیش
تعداد مصدومان حادثه برخورد دو قطار در سمنان به ۷۰ نفر رسید
تعداد مصدومان حادثه برخورد دو قطار در سمنان به 70 نفر رسیدسرپرست اورژانس کشور از افزایش تعداد مصدومان حادثه برخورد دو قطار در سمنان به ۷۰ نفر خبر داد.

۱۲۳ روز پیش
تعداد کشته‌شدگان حادثه تصادف ۲ قطار در سمنان ۲۵ نفر شد
تعداد کشته‌شدگان حادثه تصادف ۲ قطار در سمنان ۲۵ نفر شدسرپرست مرکز اورژانس کشور گفت: تا کنون حادثه قطار در سمنان ۲۵ کشته بر جای گذاشته است.

۱۲۳ روز پیش
آماده باش کامل مراکز درمانی سمنان برای رسیدگی به مجروحان حادثه صبح امروز
آماده باش کامل مراکز درمانی سمنان برای رسیدگی به مجروحان حادثه صبح امروزرییس دانشگاه علوم پزشکی تاکید کرد: تمامی نیروهای مراکز درمانی در استان، در حالت آماده باش کامل هستند و با تمام امکانات و توان، در حال انجام امور درمانی مجروحان این حادثه هستند.

۱۲۳ روز پیش
سقوط خودروی حامل کارگران معدن، ۵ کشته و مصدوم بر جای گذاشت
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی آذربایجان‌شرقی گفت: سقوط خودروی پیکان به دره، در مسیر روستایی امند به سمت روستای سرکش خاروانا، دو کشته و سه مصدوم بر جای گذاشت.

۱۲۳ روز پیش
برخورد ۲ قطار مسافربری در محور سمنان
برخورد ۲ قطار مسافربری در محور سمنانبا برخورد ۲ قطار مسافربری در ایستگاه هفت‌خوان سمنان ۷ تیم عملیاتی به منطقه اعزام شده است و هنوز حریق اطفا نشده است.

۱۲۳ روز پیش
تعداد کشته‌شدگان یا مصدومان برخورد دو قطار در سمنان فعلا مشخص نیست
تعداد کشته‌شدگان یا مصدومان برخورد دو قطار در سمنان فعلا مشخص نیسترییس اورژانس کشور درباره حادثه برخورد دو قطار در سمنان در ایستگاه هفت‌خوان با اشاره به اعزام عوامل اورژانس گفت: هنوز اطلاع دقیقی از تعداد کشته‌ها یا مصدومان این حادثه نداریم.

۱۲۳ روز پیش
مصدومان حادثه قطار سمنان افزایش یافت/ ۵ کشته و ۱۴ مصدوم
مصدومان حادثه قطار سمنان افزایش یافت/ 5 کشته و 14 مصدومبرخورد دو قطار مسافربری در سمنان ۵ کشته و ۱۴ مصدوم برجای گذاشت.

۱۲۳ روز پیش
آسیب ۴۱ مسافر در برخورد اتوبوس با تریلی/ اجرای طرح بزرگ همسفران خورشید
آسیب ۴۱ مسافر در برخورد اتوبوس با تریلی/ اجرای طرح بزرگ همسفران خورشیدسخنگوی سازمان امداد و نجات با اشاره به برخورد یک دستگاه اتوبوس با تریلی در محور سوادکوه-جوارم گفت: در اثر این حادثه ۴۱ مسافر دچار آسیب شدند.

۱۲۴ روز پیش
تصادف مرگبار گل در آزادگان
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از مرگ راننده یک دستگاه سواری گل در پی برخورد با کامیون در بزرگراه آزادگان خبر داد.

۱۲۶ روز پیش
تصادف زنجیره‌ای ۵۶ خودرو در چین کشته داد
تصادف زنجیره‌ای ۵۶ خودرو در چین کشته دادبر اثر برخورد زنجیره‌ای ۵۶ خودرو در شمال چین در مجموع ۱۷ تن جان خود را از دست دادند.

۱۲۶ روز پیش
تلفات حادثه ریلی هند به ۱۴۵ تن رسید
تلفات حادثه ریلی هند به ۱۴۵ تن رسیدبنابر اعلام مقامات داخلی هند شمار تلفات حادثه خروج قطار از ریل در شمال این کشور به ۱۴۵ تن افزایش یافته است.

۱۲۶ روز پیش
تصادف اتوبوس مدرسه در آمریکا جان چند کودک را گرفت
تصادف اتوبوس مدرسه در آمریکا جان چند کودک را گرفتتصادف اتوبوس حامل دانش‌آموزان ابتدایی در شهر "چاتانوگا" در ایالت تنسیِ آمریکا، دست‌کم شش کشته و ۲۳ مجروح برجای گذاشته است.

۱۲۶ روز پیش
ادامه جستجوها برای یافتن بازماندگان حادثه ریلی هند
ادامه جستجوها برای یافتن بازماندگان حادثه ریلی هندنیروهای امداد و نجاتِ هند در حال جستجو در میان لاشه قطار حادثه‌دیده‌ برای یافتن بازماندگان احتمالی هستند.

۱۲۷ روز پیش
سقوط مرگبار بالگرد پلیس در برزیل
سقوط مرگبار بالگرد پلیس در برزیلسقوط بالگرد پلیس در "ریو دو ژانیرو"ی برزیل جان چهار تن را گرفت.

۱۲۷ روز پیش
گردنبند‌قاپی با شیوه تصادف ساختگی
گردنبند‌قاپی با شیوه تصادف ساختگیتصادف ساختگی با خودروهای مدل بالا بهانه‌ای بود تا دزد حرفه‌ای در یک چشم برهم زدن گردنبند راننده‌ها را قاپیده و فرار کند.

۱۲۷ روز پیش
سقوط خودرو به دره / کشته شدن چهار نفر
سقوط خودرو به دره / کشته شدن چهار نفرمدیر راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان البرز گفت:ساعتی پیش یک خودور پژو ۲۰۶ در جاده چالوس به دره سقوط کرد.

۱۲۷ روز پیش
حادثه ریلی در هند بیش از ۱۰۰ کشته به‌جا گذاشت
حادثه ریلی در هند بیش از ۱۰۰ کشته به‌جا گذاشتبه گفته پلیس هند، تعداد کشته‌های خروج قطار از ریل در ایالت "اوتارپرادش" به بیش از ۱۰۰ نفر رسیده است.

۱۲۸ روز پیش
واژگونی مرگبار کامیونت در اتوبان کرج
واژگونی مرگبار کامیونت در اتوبان کرجسخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از واژگونی مرگبار یک دستگاه کامیونت در اتوبان کرج خبر داد.

۱۲۸ روز پیش
گردنبندقاپی از راننده خودروهای مدل بالا با تصادف ساختگی
گردنبندقاپی از راننده خودروهای مدل بالا با تصادف ساختگیرئیس پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری دو سارق گردنبندقاپ خبر داد و با اشاره به ارتکاب ده‌ها فقره سرقت از سوی این افراد از دیگر مالباختگان خواست که این افراد را شناسایی کنند.

۱۲۹ روز پیش
مرگ موتور سوار در پیاده رو
مرگ موتور سوار در پیاده رورییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ از مرگ یک موتورسوار در پی تصادف با سواری سمند خبر داد.

۱۲۹ روز پیش
اجساد ۳ زائر ایرانی وارد کشور شد؛ اسامی مصدومان تصادف در عراق
اجساد ۳ زائر ایرانی وارد کشور شد؛ اسامی مصدومان تصادف در عراقهمشهری آنلاین: سرپرست اورژانس کشور گفت: اجساد ۳ زایر ایرانی روز جمعه از مرز مهران وارد کشور شد.

۱۲۹ روز پیش
تصادف خونین در محور پونل – خلخال
تصادف خونین در محور پونل – خلخالتصادف خونین در محور پونل – خلخال ۲ کشته و ۲ مصدوم به همراه داشت.

۱۲۹ روز پیش
کشته و مجروح شدن ۵ نفر بر اثر سانحه رانندگی در لرستان/ ممنوعیت تردد زائران اربعین از مسیر لرستان به مهران
کشته و مجروح شدن 5 نفر بر اثر سانحه رانندگی در لرستان/ ممنوعیت تردد زائران اربعین از مسیر لرستان به مهرانرئیس پلیس راه لرستان گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته بر اثر واژگونی یک دستگاه خودرو پژو ۳ نفر کشته و دو تن دیگر مجروح شدند.

۱۲۹ روز پیش
مصدومان سانحه رانندگی حله عراق از مرز مهران وارد کشور شدند
مصدومان سانحه رانندگی حله عراق از مرز مهران وارد کشور شدندمدیرعامل جمعیت هلال احمر استان ایلام گفت: مصدومان سانحه رانندگی حله عراق از مرز مهران وارد کشور شدند.

۱۲۹ روز پیش
۵ فوتی در برخورد تریلی با ۲ دستگاه سواری
۵ فوتی در برخورد تریلی با ۲ دستگاه سواریبرخورد تریلی با سمند و پراید، پنج فوتی بر جای گذاشت.

۱۳۱ روز پیش
تصادف خونین پژو با نیسان حامل ۲گاو
تصادف خونین پژو با نیسان حامل ۲گاوسخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرتهران از تصادف خونین میان سواری پژو و نیسان حامل گاو در جاده ورامین خبر داد.

۱۳۱ روز پیش

صفحه ۳ از ۱۴ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 1 2
3
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 صفحه بعد صفحه آخر