یکشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶
حوادث ایران و جهان
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
جسد بنیتا پیدا شد | ماجرای تلخ کشته شدن بنیتا هشت ماهه + عکس بنیتا
جسد بنیتا پیدا شد | ماجرای تلخ کشته شدن بنیتا هشت ماهه + عکس بنیتافیلم: بنیتا | بنیتا دختر هشت ماهه ای که چند روز پیش گم شده بود و خیلی ها به دنبال پیدا کردنش بودند، پیدا شد؛ اما نه زنده... گم شدن بنیتا برای پدر و مادرش سخت ترین روزها را آورد، اما حالا آنها باید با خبر مرگ بنیتا روبرو شوند، و به جای تحویل گرفتن دخترکشان، جسد بنیتا را تحویل بگیرند...

۲۴ روز پیش
قتل بنیتا عمد بود؟ | قاتل بنیتا اعدام می شود؟ | جزئیات ماجرای بنیتا از زبان دزدها
قتل بنیتا عمد بود؟ | قاتل بنیتا اعدام می شود؟ | جزئیات ماجرای بنیتا از زبان دزدهاقتل بنیتا عمد بود؟ اگر عمدی بودن قتل بنیتا اثبات شود، و دو متهم به قتل عمد محکوم شوند، حکم آنها چه خواهد بود؟ آیا قاتل بنیتا اعدام می شود؟ دو متهم به قتل بنیتا در آخرین اعترافات خود به جزئیات ماجرای ربودن بنیتا اشاره کرده اند. متهم اصلی پرونده می گوید: بنیتا را ماشین رها کردیم و رفتیم و از سرنوشت او اطلاع نداشتیم!

۲۴ روز پیش
«پریا»؛ دختر بچه 5 ساله ساوه ای | ماجرای تجاوز به پریا | اظهارات متناقض مادر پریا 5 ساله | بازداشت مادر پریا +عکس
«پریا»؛ دختر بچه 5 ساله ساوه ای | ماجرای تجاوز به پریا | اظهارات متناقض مادر پریا 5 ساله | بازداشت مادر پریا +عکستجاوز به دختر 5 ساله | «پریا»؛ دختر 5 ساله ساوه ای است که روز گذشته به دلیل ضربه مغزی در بیمارستان بستری شد و به کما رفت. شواهد نشان از تجاوز جنسی به پریا دختر 5 ساله ساوه ای دارد. مادر پریا در بازجویی ها اظهارات متناقض و مشکوکی داشته است. پلیس مادر پریا را بازداشت کرده. جزئیات ماجرای پریا را بخوانید...

۲۰ روز پیش
اعتراف قاتل بنیتا | بنیتا چطور کشته شد؟ | ماجرای مرگ غم انگیز بنیتا به روایت قاتل
اعتراف قاتل بنیتا | بنیتا چطور کشته شد؟ | ماجرای مرگ غم انگیز بنیتا به روایت قاتلاعترافات قاتل بنیتا | قاتل بنیتا به دزدی خودرو پدر بنیتا اعتراف کرد و گفت: بعد از سرقت لوازم خودرو، بچه را در ماشین گذاشتیم و گریختیم... به گزارش آفتاب، گرمای سوزان باعث مرگ بنیتا در داخل خودرو شده است. ماموران از جمود نعشی بنیتا در پی این اتفاق وحشتناک خبر می دهند.

۲۴ روز پیش
جزئیات قتل بنیتا | قاتل بنیتا چه می گوید؟ | دزدها بنیتا را در خیابان رها کردند | دستگیری عاملان مرگ بنیتا
جزئیات قتل بنیتا | قاتل بنیتا چه می گوید؟ | دزدها بنیتا را در خیابان رها کردند | دستگیری عاملان مرگ بنیتاجزئیات قتل بنیتا | دزدان خودرو، بنیتا دختر هشت ماهه را در خیابان رها کردند و گریختند. همین موضوع باعث مرگ بنیتا شد. سارق خودرو که حالا قاتل بنیتا شده، می گوید: خودرو و نوزاد هشت ماهه را در یكی از خیابانهای شهرستان پاكدشت رها كرده! عاملان مرگ بنیتا بازداشت شده اند...

۲۴ روز پیش
تجاوز به دختر 5 ساله ساوه ای | دختر ساوه ای در کما | یک آتنای دیگر قربانی آزار جنسی شد
تجاوز به دختر 5 ساله ساوه ای | دختر ساوه ای در کما | یک آتنای دیگر قربانی آزار جنسی شدتجاوز به دختر ساوه ای | دختر 5ساله در ساوه قربانی تجاوز وحشتناک یک فرد ناشناس قرار گرفت و پس از آزار جنسی، به علت ضربه شدید به سرش، به کما رفت. یک بار دیگر، یک آتنا دیگر قربانی آزار جنسی شده است... این چندمین مورد از آزار جنسی کودکان است که در فاصله ای اندک افشا می شود. آتنا، کیمیا و اینک تجاوز به دختر ساوه ای...

۲۱ روز پیش
حال مادر بنیتا پس از شنیدن خبر فوت فرزندش
حال مادر بنیتا پس از شنیدن خبر فوت فرزندشتصویری از مادر بنیتا پس از شنیدن خبر فوت فرزندش در فضای مجازی منتشر شد.

۲۴ روز پیش
احتمال لغو اعزام زائران ایرانی به حج
احتمال لغو اعزام زائران ایرانی به حج اجتماع > سفر - درحالی‌که برخی مسئولان ایرانی از اعزام قطعی زائران ایرانی به حج تمتع سخن می‌گویند، رفتار مسئولان سعودی به‌گونه‌ای است که احتمال لغو اعزام زائران وجود دارد.

۲۷ روز پیش
توضیحات راه آهن درباره خروج قطار اهواز – مشهد از ریل
توضیحات راه آهن درباره خروج قطار اهواز – مشهد از ریلروابط عمومی راه آهن جمهوری اسلامی ایران در اطلاعیه‌ای درباره خروج بوژی ۲ واگن قطار مسافری اهواز-مشهد در ایستگاه گلمحک توضیحاتی ارائه داد.

۲۷ روز پیش
شوهری که گاو شد
شوهری که گاو شداجتماع > اجتماعی - پنوم‌پنه> زن سالمندی در کامبوج از گوساله پنج‌ما‌هه‌ای در خانه‌اش نگهداری می‌کند که به ادعای او روح شوهر درگذشته‌اش در این حیوان حلول کرده است.

۲۷ روز پیش
/ لیست اخبار تصادفات
تصادف مرگبار پژو در بزرگراه نیایش
تصادف مرگبار پژو در بزرگراه نیایشرییس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ از برخورد مرگبار یک دستگاه سواری پژو۲۰۶ با دیواره پل در بزرگراه نیایش خبر داد.

۳۰ روز پیش
تصادف مرگبار در بزرگراه نیایش
رییس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ از برخورد مرگبار یک دستگاه سواری پژو۲۰۶ با دیواره پل در بزرگراه نیایش خبر داد.

۳۰ روز پیش
واژگونی تریلر حاوی قیر در محور تهران - دماوند
واژگونی تریلر حاوی قیر در محور تهران - دماوندحدود ۲ ساعت پیش یک دستگاه تریلر حاوی قیر در محور تهران به دماوند در محدوده کمربندی واژگون شد که این حادثه باعث مسدود شدن بخشی از جاده و ترافیک سنگین در این جاده شد.

۳۰ روز پیش
برخورد پژو ۲۰۶ با دیواره پل در بزرگراه ستاری
رئیس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از ناتوانی راننده پژو در کنترل وسیله نقلیه و برخورد آن با دیواره پل در بزرگراه ستاری تهران خبر داد.

۳۰ روز پیش
تصادف زنجیره ای ۱۰ خودرو در آزادراه زنجان - تبریز
تصادف زنجیره ای ۱۰ خودرو در آزادراه زنجان - تبریزبامداد امروز ۱۰ دستگاه خودرو در آزادراه زنجان - تبریز با هم تصادف کردند.

۳۰ روز پیش
جان باختن ۲ جوان در سانحه تصادف در لنگرود
فرمانده انتظامی لنگرود از جان باختن دو جوان در پی برخورد یک دستگاه سواری پژو پارس به خودروی کامیون پارک شده در این شهرستان خبر داد.

۳۱ روز پیش
واژگونی تریلر در همدان جان دو نفر را گرفت
جانشین پلیس‌راه استان همدان از واژگونی یک دستگاه تریلر در همدان خبر داد و گفت: متأسفانه بر اثر این حادثه دو نفر جان خود را از دست دادند.

۳۱ روز پیش
ادعایی درباره قتل تکان‌ دهنده یک کودک در تهران
سال ۹۵ حدود هزار و ۱۱ نفر برای دریافت دیه اقدام به خودزنی، تصادف ساختگی و حتی اره کردن استخوان ترقوه خود کرده‌اند که این آمار نسبت به سال گذشته ۱۴ درصد افزایش داشته است. این آماری است که پزشکی قانونی اعلام کرده است.

۳۲ روز پیش
حبس مسافران پرواز اهواز-تهران در هواپیما
حبس مسافران پرواز اهواز-تهران در هواپیمامسافران پرواز اهواز-تهران شرکت آسمان، پس از رسیدن پرواز به فرودگاه مهرآباد یک ساعت در داخل کابین هواپیما منتظر اتصال پلکان برای باز شدن درب و پیاده شدن بودند.

۳۲ روز پیش
نجات راننده و سرنشینان از دل آتش
نجات راننده و سرنشینان از دل آتشفیلم نجات راننده و سرنشینان یک اتومبیل را که بعد از تصادف آتش گرفت، با هم ببینیم.

۳۲ روز پیش
مرگ موتورسوار تهرانی در اثر برخورد با کامیون
مرگ موتورسوار تهرانی در اثر برخورد با کامیونبرخورد با کامیون موتورسیکلت‌سوار تهرانی را در بزرگراه بسیج به کام مرگ فرستاد.

۳۳ روز پیش
تصادف مرگبار کامیون و موتور در بزرگراه بسیج
رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از مرگ یک موتورسیکلت‌سوار در تصادف با کامیون در بزرگراه بسیج خبر داد.

۳۳ روز پیش
سقوط مرگبار اتوبوس زائران هندی به دره +عکس
سقوط مرگبار اتوبوس زائران هندی به دره +عکسسقوط یک دستگاه اتوبوس مسافربری به دره در هند ۱۶ کشته و ۲۷ زخمی داشت.

۳۳ روز پیش
مرگ دلخراش موتورسوار جوان در بزرگراه بسیج
مرگ دلخراش موتورسوار جوان در بزرگراه بسیجرییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از مرگ یک موتورسیکلت‌سوار در تصادف با کامیون در بزرگراه بسیج خبر داد.

۳۳ روز پیش
تصادف پژو و پراید در بلوار ابراهیم آباد +عکس
تصادف پژو و پراید در بلوار ابراهیم آباد +عکسخودروی پژو ۴۰۵ با پنج سرنشین پس از تصادف با پراید در بلوار ابراهیم آباد واژگون شد.

۳۴ روز پیش
برخورد شدید پراید با پایه پل در بزرگراه بسیج +عکس
برخورد شدید پراید با پایه پل در بزرگراه بسیج +عکسبی احتیاطی در حین رانندگی و برخورد شدید یک دستگاه خودرو سواری پراید با پایه پل در بزرگراه بسیج موجب مصدومیت ۴ سرنشین و محبوس شدن راننده سواری شد.

۳۴ روز پیش
دست عروس خانم در شب عروسی قطع شد
دست عروس خانم در شب عروسی قطع شدعروس ۲۳ ساله‌ای که در حادثه رانندگی در شب عروسی خود دچار قطع عضو از ناحیه دست شده بود در بیمارستان چمران بروجرد پیوند عضو شد.

۳۴ روز پیش
خروج قطار اهواز - قم از ریل تکذیب شد
راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران خروج قطار اهواز-قم را از ریل تکذیب کرد.

۳۵ روز پیش
سوزوکی پراید را نصف کرد + عکس
سوزوکی پراید را نصف کرد + عکسبرخورد خودرو سوزوکی با پراید منجر به نصف شدن پراید و مصدومیت سه نفر شد.

۳۵ روز پیش
تصادف اتوبوس با ۸ خودرو در بزرگراه یاسینی
رییس پلیس راه غرب استان تهران گفت: از حرکت خودروهای دارای شیشه دودی در غرب تهران تا اصلاح وضعیت شیشه خودرو جلوگیری خواهد شد.

۳۵ روز پیش
خروج یک واگن قطار مسافری در ایستگاه شوش
قطار مسافری فوق العاده دوم خرمشهر - تهران عصر جمعه در ایستگاه شوش در شمال خوزستان از ریل خارج شد.

۳۵ روز پیش
۱۸ مصدوم در تصادف محور درگز به قوچان
تصادف شدید سه دستگاه خودروی سبک و سنگین در محور قوچان به درگز ۱۸ مصدوم برجای گذاشت.

۳۵ روز پیش
تصادف اتوبوس با ٨ خودرو در بزرگراه یاسینی
تصادف اتوبوس با ٨ خودرو در بزرگراه یاسینیتصادف اتوبوس با ٨ خودرو در بزرگراه یاسینی تهران تلفاتی نداشت.

۳۵ روز پیش
قطار خرمشهر - تهران دوباره از ریل خارج شد
قطار خرمشهر - تهران دوباره از ریل خارج شداهواز - قطار مسافربری خرمشهر - تهران برای دومین بار در هفته جاری از ریل خارج شد.

۳۵ روز پیش
فرار دیوانه‌وار راننده اپتیما از دست پلیس + فیلم
فرار دیوانه‌وار راننده اپتیما از دست پلیس + فیلمرانندگی مخاطره آمیز راننده خودروی اپتیما سفید رنگ پس از مصرف مواد روان گردان، به تعقیب و گریز پلیس با این خودرو انجامید که فرار دیوانه وار وی از دست ماموران، علی‌رغم خسارت زدن به خودروی پلیس و چند خودروی شخصی ناکام ماند.

۳۵ روز پیش
واژگونی مینی بوس حامل حدود ۴۰ نفر در البرز
رئیس مرکز فوریت های پزشکی استان البرز اعلام کرد که براثر واژگونی مینی بوس حامل حدود ۴۰ نفر در شهرستان ساوجبلاغ تعدادی مصدوم شدند.

۳۶ روز پیش
نماینده دماوند در بومهن تصادف کرد +عکس
نماینده دماوند در بومهن تصادف کرد +عکسنماینده مردم شهرستان‌های دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی بر اثر تصادف راهی بیمارستان شد.

۳۷ روز پیش
تصادف یک نماینده مجلس در جاده دماوند
تصادف یک نماینده مجلس در جاده دماوندقاسم میرزایی نیکو، نماینده دماوند صبح امروز با خودروی شخصی عازم این شهرستان بود که در جاده با خودرویی دیگر تصادف و راهی بیمارستان شد.

۳۷ روز پیش
مرگ کودک یک و نیم ساله بر اثر واژگونی خودرو
این خودرو، ۴ نفر سرنشین داشت ولی تنها این دختر بچه ۱.۵ ساله به علت عدم استفاده از صندلی کودک مصدوم و ضربه مغزی می شود.

۳۷ روز پیش
پاترول حامل اتباع افغان واژگون شد
بر اثر واژگونی یک دستگاه پاترول که حامل اتباع افغان ۱۳ نفر مصدوم شدند.

۳۸ روز پیش

صفحه ۴ از ۲۹ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 1 2 3
4
5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 صفحه بعد صفحه آخر