دوشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۷
حوادث ایران و جهان
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
تصادف شدید در بزرگراه شهید بابایی | کشته شدن چند عابر پیاده
 تصادف شدید در بزرگراه شهید بابایی | کشته شدن چند عابر پیادهساعاتی پیش یک دستگاه خودرو سواری با چند عابر پیاده در مسیر غرب به شرق بزرگراه شهید بابایی برخورد کرد. هنوز آمار دقیقی از مجروحان و کشته‌شدگان این سانحه اعلام نشده است.

۲۳ روز پیش
استفاده از قسمت بار نیسان برای حمل مسافر؛ جان یک نفر را گرفت
استفاده از قسمت بار نیسان برای حمل مسافر؛ جان یک نفر را گرفتسخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران گفت: شب گذشته بر اثر واژگونی یک دستگاه نیسان در بزرگراه یاسینی که تعدادی از افراد در قسمت بار خودرو نشسته بودند، یک نفر جان خود را از دست داد و ۶ نفر دیگر مصدوم شدند.

۲۳ روز پیش
مرگ تلخ‌تر در آب شیرین برای چند دقیقه تفریح!
مرگ تلخ‌تر در آب شیرین برای چند دقیقه تفریح!معاون امداد و نجات هلال احمر البرز گفت: از ابتدای تابستان تاکنون سه نفر به علت غرق شدگی در رودخانه جان خود را از دست داده‌اند.

۲۳ روز پیش
بازی با جان مردم؛ ریختن گازوئیل روی جاده!
از دیروز ویدئویی در شبکه های اجتماعی در حال دست به دست شدن است که در آن فردی به تشریح دلیل حادثه خود می پردازد. به گفته او افرادی برای درآمدزایی، سطح جاده تهران-شمال را با استفاده از گازوئیل لغزنده کرده تا منجر به تصادف وسایل نقلیه گردد و این افراد سودجو از این طریق و بازی با جان مردم درآمدزایی کنند.

۲۳ روز پیش
۶ کشته و مصدوم در تصادف اتوبان بابایی
۶ کشته و مصدوم در تصادف اتوبان باباییرییس اورژانس تهران گفت: در برخورد یک دستگاه ۲۰۷ با گاردریل ۳ نفر کشته شدند.

۲۳ روز پیش
جام جم آنلاین - راننده مست جان 5 کارگر را گرفت
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگدر خصوص آخرین جزئیات تصادف امروز یک دستگاه پژو ۲۰۶ در بزرگراه شهید بابایی و جان باختگان پنج نفر از کارگران فضای سبز شهرداری تهران به دلیل شدت برخورد خودروی یادشده با آنها خبر داد.

۲۳ روز پیش
راننده مست ۳ کارگر شهرداری را کشت
راننده مست ۳ کارگر شهرداری را کشترییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از مرگ سه کارگر شهرداری در تصادف با سواری پژو در بزرگراه بابایی خبر داد.

۲۳ روز پیش
واژگونی وانت بار در بازار گل تهران
واژگونی وانت بار در بازار گل تهران سقوط یک دستگاه وانت بار به زمین خاکی در ضلع شمالی بازار گل شهید محلاتی حادثه ساز شد. در این حادثه یک دستگاه وانت بار به علت نامعلوم در قسمت خاکی ضلع شمالی بازار گل محلاتی پس از سقوط در گودال واژگون و متوقف شد و راننده با کمک شهروندان از خودرویش خارج شد.

۲۳ روز پیش
زن مالخر دستگیر شد
زن مالخر دستگیر شدزنی که اموال مسروقه را از وی خریداری می کرد نیز به دام پلیس افتاد

۲۳ روز پیش
جزییات تصادف مرگبار در اتوبان بابایی/برخورد پژو با ۶ کارگر فضای سبز شهرداری
جزییات تصادف مرگبار در اتوبان بابایی/برخورد پژو با ۶ کارگر فضای سبز شهرداریرئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ گفت: ناتوانی راننده در کنترل وسیله نقلیه، جان ۳ نفر را در تصادف صبح امروز گرفت.

۲۳ روز پیش
/ لیست اخبار تصادفات
واژگونی خودروی اتباع افغان با ۴ کشته
سازمان اورژانس کشور از واژگونی مینی بوس اتباع افغان با چهار نفر فوتی و هفت مصدوم در محور بم -زاهدان خبر داد.

۲۱۰ روز پیش
سقوط یک کوهنورد به دره در ارتفاعات اشکورات
سرپرست روابط عمومی جمعیت هلال احمر گیلان از سقوط یک کوهنورد به دره در ارتفاعات اشکورات رودسر خبر داد و گفت: عملیات امداد و نجات با موفقیت به پایان رسید و مصدوم با بالگرد امداد هوایی به مرکز درمانی منتقل شد.

۲۱۰ روز پیش
جام جم آنلاین - ۴ کشته در تصادفات هولناک استان‌های کرمان و اصفهان
جام جم آنلاین - ۴ کشته در تصادفات هولناک استان‌های کرمان و اصفهان رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از ۴ کشته و ۴ مجروح در تصادفات هولناک استان‌های کرمان و اصفهان خبر داد.

۲۱۰ روز پیش
جام جم نما - تصادف های جاده ای وسایل نقلیه سنگین
جام جم نما - تصادف های جاده ای وسایل نقلیه سنگین بی احتیاطی و سرعت غیر مجاز باعث رخ دادن اتفاقات و تصادف های ناگواری می شود.

۲۱۰ روز پیش
جام جم آنلاین - ۵۵ کشته و زخمی بر اثر تصادف اتوبوس در ترکیه
جام جم آنلاین - 55 کشته و زخمی بر اثر تصادف اتوبوس در ترکیه در پی برخورد یک اتوبوس با درختان اطراف جاده در «اسکی‌ شهیر» ترکیه ۱۱ نفر کشته و ۴۴ نفر دیگر نیز زخمی شدند.

۲۱۰ روز پیش
یازده کشته و مصدوم در واژگونی خودرو حاوی اتباع افغان در محور بم - زاهدان
یازده کشته و مصدوم در واژگونی خودرو حاوی اتباع افغان در محور بم - زاهدانسازمان اورژانس کشور از واژگونی مینی بوس اتباع افغان با چهار نفر فوتی و هفت مصدوم در محور بم - زاهدان خبر داد.

۲۱۰ روز پیش
جام جم آنلاین - سقوط یک شهاب سنگ، آمریکا را لرزاند
جام جم آنلاین - سقوط یک شهاب سنگ، آمریکا را لرزاند سحرگاه دیروز شهاب سنگی به قطر ١.٨٢ متر و سرعت ٤٥٠٦١ کیلومتر بر ساعت در ایالت میشیگان فرود آمد و در نتیجه این رویداد، زلزله ای ٢ ریشتری رخ داد.

۲۱۲ روز پیش
جام جم نما - گردش به چپبی موقع حادثه ساز شد
جام جم نما - گردش به چپبی موقع حادثه ساز شد خودرویی هنگام گردش به چپ با یک مینی بوس تصادف کرد که در اثر این برخورد مینی بوس واژگون شد.

۲۱۳ روز پیش
جام جم آنلاین - سقوط مرگبار کودک در چاه ۱۵۰ متری
جام جم آنلاین - سقوط مرگبار کودک در چاه 150 متری افسر نگهبان سازمان آتش‌نشانی مشهد از حادثه مرگبار سقوط در چاه و مرگ یک کودک چهار ساله در یکی ازویلاهای حومه مشهد خبر داد.

۲۱۵ روز پیش
جام جم آنلاین - مصدومیت ۲۰ نفر بر اثر تصادف اتوبوس با تریلی
جام جم آنلاین - مصدومیت 20 نفر بر اثر تصادف اتوبوس با تریلی تصادف یک دستگاه تریلی و یک دستگاه اتوبوس ۲۰ مصدوم بر جای گذاشت.

۲۱۵ روز پیش
جام جم آنلاین - جزییات تصادف مرگبار سمند و نیسان در ایلام
جام جم آنلاین - جزییات تصادف مرگبار سمند و نیسان در ایلام تصادف یک دستگاه سمند و وانت نیسان در استان ایلام، منجر به کشته شدن یک نفر و مجروح شدن ٤ نفر دیگر شد.

۲۱۵ روز پیش
جام جم ورزش - حادثه بسیار تلخ برای شناگر المپیکی ایران / &#۱۷۱;مبرز&#۱۸۷; به کما رفت، همسرش درگذشت
جام جم ورزش - حادثه بسیار تلخ برای شناگر المپیکی ایران / «مبرز» به کما رفت، همسرش درگذشت شناگر ایران در رقابت های المپیک سیدنی که اکنون مقیم استرالیاست روز گذشته دچار یک سانحه رانندگی شدید شد. متاسفانه دراین سانحه رانندگی همسرش درگذشت و خود مبرز نیز به کما رفته.

۲۱۵ روز پیش
جام جم آنلاین - سقوط مرگبار یک چتر باز
جام جم آنلاین - سقوط مرگبار یک چتر باز یکی از اعضای گروه چتربازان ارتش در ماهدشت کرج در تمرین چتر بازی به علت بازنشدن چترش با زمین برخورد و جانش را از دست داد.

۲۱۶ روز پیش
سقوط مرگبار چتر باز ارتش
یکی از اعضای گروه چتربازان ارتش در ماهدشت کرج در تمرین چتر بازی به علت بازنشدن چترش با زمین برخورد و جانش را از دست داد.

۲۱۶ روز پیش
جام جم آنلاین - یک کشته و ۲ مجروح بر اثر واژگونی پراید در محور میامی - ری آباد
جام جم آنلاین - یک کشته و ۲ مجروح بر اثر واژگونی پراید در محور میامی - ری آباد رئیس پلیس‌راه استان سمنان با بیان اینکه واژگونی پراید در محور میامی-ری آباد یک کشته و دو مجروح برجای گذاشت، گفت: علت این حادثه بی‌توجهی راننده به جلو بوده است.

۲۱۶ روز پیش
مرگ ِخانم مدیر بافقی در حادثه تصادف
مرگ ِخانم مدیر بافقی در حادثه تصادفعصر روز گذشته یک خانم معلم در بافق بر اثر تصادف با یک پراید جان خود را از دست داد.

۲۱۶ روز پیش
جام جم آنلاین - سقوط زن جوان از روی پل عابر پیاد‌‌ه
جام جم آنلاین - سقوط زن جوان از روی پل عابر پیاد‌‌ه زن جوانرضوانشهری پس از سقوط از پل عابر پیاده با کامیون برخورد و به بیمارستان منتقل شد.

۲۱۶ روز پیش
جام جم آنلاین - ۱۳ کشته در تصادف خودروها در برزیل
جام جم آنلاین - 13 کشته در تصادف خودروها در برزیل بنابر اعلام پلیس برزیل، در حادثه برخورد چند دستگاه خودرو در این کشور دست‌کم ۱۳ تن جان خود را از دست دادند و ۳۹ تن دیگر نیز مصدوم شدند؛ وضعیت جسمی ۱۲ نفر از مجروحان این حادثه وخیم است.

۲۱۶ روز پیش
جام جم آنلاین - سانحه هولناک در فرودگاه ترکیه + عکس
جام جم آنلاین - سانحه هولناک در فرودگاه ترکیه + عکس یک هواپیمای مسافربری در ترکیه هنگام فرود روی باند فرودگاه دچار سانحه شد و تا آستانه سقوط به داخل دریا پیش رفت.

۲۱۶ روز پیش
جام جم آنلاین - جزئیات دقیق مرگ ۲ زن عابر بر اثر برخورد با بونکر سیمان
جام جم آنلاین - جزئیات دقیق مرگ 2 زن عابر بر اثر برخورد با بونکر سیمان یک دستگاه بونکر حمل سیمان در خیابان دادمان با دو زن عابر تصادف کرد که هر دو نفر جان خود را از دست دادند.

۲۱۶ روز پیش
جام جم نما - تصادف مرگبار دو موتورسوار
جام جم نما - تصادف مرگبار دو موتورسوار دو موتورسوار در خیابانی در تایلند مشغول به حرکت بودند که به دلیل تغییر مسیر ناگهانی یکی از آن‌ها، با یکدیگر برخورد کردند.

۲۱۶ روز پیش
جام جم آنلاین - یک نوزاد قربانی بی احتیاطی پدر
جام جم آنلاین - یک نوزاد قربانی بی احتیاطی پدر نوزاد هفت ماهه در تصادف رانندگی جان باخت.

۲۱۶ روز پیش
سقوط هواپیمای مسافربری در ساحل دریای سیاه
یک فروند هواپیمای بوئینگ مسافربری خط هوایی پگاسوس با ۱۶۲ مسافر و ۴ خدمه و دو خلبان بر اثر انحراف از باند پرواز به دره ای در سواحل دریای سیاه سقوط کرد. تمامی مسافران بدون آسیب از هواپیما بیرون آورده شدند.

۲۱۶ روز پیش
۴ کشته در حادثه محور معدن زغال سنگ طبس
تصادف تریلی با سواری پراید ساعت ۱۹ امشب در کیلومتر ۲۵ محور معدن زغال سنگ طبس ۴ کشته برجا گذاشت.

۲۱۶ روز پیش
مرگ فجیع عابران زیر چرخ‌های بونکر حمل سیمان
مرگ فجیع عابران زیر چرخ‌های بونکر حمل سیمان سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تهران از وقوع تصادف مرگبار بونکر حمل سیمان با عابران پیاده در خیابان دادمان خبر داد.

۲۱۶ روز پیش
سقوط مرگبار استاد دانشگاه در یوسف‌آباد
استاد ایرانی که در دانشگاهی در سان‌فرانسیکو تدریس می‌کرد، بر اثر سقوط از ساختمانی در یوسف‌آباد به کام مرگ فرورفت.

۲۱۶ روز پیش
سقوط جایگاه تماشاچیان
سقوط جایگاه تماشاچیانسخنگوی اورژانس کشور از سقوط جایگاه تماشاچیان در حاشیه مسابقات کراس فیت خبر داد.

۲۱۸ روز پیش
جام جم آنلاین - سقوط مرگبار جوان پلدختری از ارتفاعات &#۱۷۱;طول کش&#۱۸۷;
جام جم آنلاین - سقوط مرگبار جوان پلدختری از ارتفاعات «طول کش»رئیس جمعیت هلال‌احمر پلدختر از جان باختن جوان پلدختری براثر سقوط از ارتفاعات «طول کش» این شهرستان خبر داد.

۲۱۸ روز پیش
جام جم آنلاین - تصادفی که یک نفر را کشت و ۱۶ زخمی داشت +عکس
جام جم آنلاین - تصادفی که یک نفر را کشت و ۱۶ زخمی داشت +عکسرییس پلیس راه کشور از کشته و زخمی شدن ۱۷ نفر در سانحه تصادف یک دستگاه اتوبوس ولوو با یک کامیون در استان سیستان و بلوچستان خبر داد.

۲۱۸ روز پیش
جام جم آنلاین - کشوری با کمترین آمار تخلفات رانندگی
جام جم آنلاین - کشوری با کمترین آمار تخلفات رانندگیدر سال گذشته میلادی در «مینسک» پایتخت بلاروس تنها ۴۸۸ مورد تصادف رانندگی رخ داده است.

۲۱۸ روز پیش

صفحه ۴ از ۵۱ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 1 2 3
4
5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 صفحه بعد صفحه آخر