چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶
حوادث ایران و جهان
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
جدال زلزله‌زدگان با باران و سرما
جدال زلزله‌زدگان با باران و سرمااجتماع > اجتماعی - محمد جعفری:
بازی مرگ و زندگی زلزله‌زدگان غرب کشور وارد مرحله تازه‌ای شده است.

۱۰ ساعت پیش
قاتل زن ۱۶ ساله به قتل همسرش هم اعتراف کرد
قاتل زن ۱۶ ساله به قتل همسرش هم اعتراف کرداجتماع > اجتماعی - سارق حرفه‌ای که برای پنهان ماندن راز سرقتش زن ۱۶ ساله‌ای را به قتل رسانده بود در ادامه بازجویی‌ها پرده از اسرار قتل همسرش هم برداشت.

۱۰ ساعت پیش
مردم و مسئولان برای شادی در جامعه تلاش کنند
مردم و مسئولان برای شادی در جامعه تلاش کننداجتماع > اجتماعی - سیدحسن موسوی چلک-رئیس انجمن مددکاری ایران:
یکی از نشانه‌های یک جامعه سالم بالا بودن شاخص نشاط اجتماعی و رضایت از زندگی است.

۱۰ ساعت پیش
فرار زیرکانه گروگان راز زوج آدم‌ربا را فاش کرد
فرار زیرکانه گروگان راز زوج آدم‌ربا را فاش کرداجتماع > اجتماعی - زوج افغان به‌عنوان مسافر سوار خودروهای مسافرکش شده و با دلستر مسموم راننده‌ها را بیهوش می‌کردند تا نقشه اخاذی‌هایشان را عملی کنند.

۱۰ ساعت پیش
اعدام پستچی قلابی به اتهام تجاوز به 40 زن
اعدام پستچی قلابی به اتهام تجاوز به 40 زنمرد متجاوز که در پوشش پستچی بیش از 40 زن را قربانی نیت شیطانی خود کرده بود با تائید حکم اعدامش در یک قدمی چوبه دار قرار گرفت.

۳ ساعت پیش
انکار خیانت و جنایت در جلسه دادگاه
مرد افغانستانی که در پی رابطه با یک زن، شوهر او را به قتل رسانده بود، وقتی برای دومین‌بار پای میز محاکمه رفت، همه اتهاماتش را منکر شد.

۳ ساعت پیش
نوزاد شش ماهه؛ قربانی جنایت جنون‌ آمیز پدر
مردی که متهم است شوهر خواهرش و فرزند خود را به قتل رسانده است، به‌زودی در دادگاه کیفری پای میز محاکمه می‌رود. او درحالی در زندان منتظر جلسه دادگاه است که پیش از این، اقدام به خودکشی کرده، اما مأموران او را نجات داده بودند.

۳ ساعت پیش
قتل، پایان ارتباط شیطانی
قتل، پایان ارتباط شیطانیارتباط پنهانی مردی با زن متاهل به قتل شوهر زن منجر شد. متهم در جلسه دادگاه ادعای بی‌گناهی کرد.

۳ ساعت پیش
نجات معجزه آسای 6 نفر از مجروحان زلزله کرمانشاه + عکس
نجات معجزه آسای 6 نفر از مجروحان زلزله کرمانشاه + عکسمن دیدم که چطور سقف پایین آمد ، خانم! ده دقیقه قبل از زلزله داشتم نماز می خواندم، جانماز را جمع نکردم مادرم شروع کرد به نماز خواندن، من جلوی تلویزیون نشسته بودم که یک دفعه زمین لرزید؛ترسیدم، جیغ کشیدم، بلند جیغ کشیدم، مادرم را صدا زدم...

۳ ساعت پیش
اعتراف به قتل پدر به‌ دلیل عذاب وجدان
پسری که متهم است برای تصاحب پول‌های پدرش با همکاری دوستش او را کشته و جسدش را دفن کرده‌ است، به‌خاطر عذاب‌ وجدان به قتل اعتراف کرد و گفت از کرده خود پشیمان است.

۳ ساعت پیش
/ لیست اخبار تصادفات
تصادف خودروی زائران اربعین
معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از برخورد یک دستگاه ون حامل زائران مراسم اربعین با یک دستگاه خودروی سواری و مصدومیت شش تن خبر داد.

۱۷ روز پیش
واژگونی یک اتوبوس مسافربری در شاهین شهر
در اثر واژگونی یک اتوبوس مسافربری در محور شاهین شهر_ مورچه خورت ۱۳ مرد و یک زن مصدوم شدند.

۱۷ روز پیش
برخورد یک دستگاه ون حامل زائران مراسم اربعین با یک دستگاه خودروی سواری
برخورد یک دستگاه ون حامل زائران مراسم اربعین با یک دستگاه خودروی سواریمعاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از برخورد یک دستگاه ون حامل زائران مراسم اربعین با یک دستگاه خودروی سواری و مصدومیت شش تن خبر داد.

۱۷ روز پیش
متلاشی شدن وانت در اتوبان تهران-ساوه/انتقال مصدومان به وسیله بالگرد
متلاشی شدن وانت در اتوبان تهران-ساوه/انتقال مصدومان به وسیله بالگردصبح امروز یک خودروی وانت بر اثر تصادف در اتوبان تهران ـ ساوه متلاشی شد.

۱۷ روز پیش
متلاشی شدن وانت در اتوبان تهران ـ ساوه
متلاشی شدن وانت در اتوبان تهران ـ ساوه یک خودروی وانت بر اثر تصادف در اتوبان تهران ـ ساوه متلاشی شد؛ انتقال مصدومان این تصادف از طریق امداد هوایی و هلیکوپتر صورت گرفت.

۱۷ روز پیش
جزئیات جدید خودکشی دو دختر اصفهانی | عکس: دختر اصفهانی چطور زنده ماند؟ | یکی از دو دختر سپر بلای دیگری شد!
جزئیات جدید خودکشی دو دختر اصفهانی | عکس: دختر اصفهانی چطور زنده ماند؟ | یکی از دو دختر سپر بلای دیگری شد!پزشک معالج دختر اصفهانی نجات یافته، جزئیات جدیدی از ماجرای خودکشی دو دختر اصفهانی را بیان کرد. در جریان خودکشی دو دختر اصفهانی، یک دختر کشته شد و دوست او زنده ماند. علت زنده ماندن دختر ۱۵ ساله در جریان خودکشی، اصابت سر او به بدن دخترِ کشته شده است. سر این دختر پس از سقوط از روی پل، به بدن دختر دیگر اصابت کرد و همین باعث زنده ماندنش شد.

۱۷ روز پیش
برخورد دو خودروی حامل زائران ایرانی در عراق
مسئول پایگاه هلال احمر پایانه مرزی چذابه از مصدوم شدن سه نفر بر اثر برخورد دو دستگاه خودرو ون حامل زائران ایرانی اربعین حسینی در مسیر العماره در کشور عراق خبر داد.

۱۷ روز پیش
خودرو سواری در بزرگراه شهید ستاری واژگون شد
خودرو سواری در بزرگراه شهید ستاری واژگون شدرعایت نکردن اصول ایمنی حین رانندگی، واژگون شدن یک دستگاه خودرو سواری در بزرگراه شهید ستاری را به دنبال داشت.

۱۷ روز پیش
جزئیات واژگونی ون حامل زائران اربعین
جزئیات واژگونی ون حامل زائران اربعینمعاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از واژگونی یک دستگاه ون حامل زائران ایام اربعین در کشور عراق خبر داد و گفت: ٨ دستگاه آمبولانس هلال احمر برای انتقال مصدومان به ایران، به خارج از مرز ایران اعزام شد.

۱۷ روز پیش
واژگونی اتوبوس حامل زائرین ایرانی
واژگونی اتوبوس حامل زائرین ایرانیاجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
یک دستگاه اتوبوس حامل زائران ایرانی اربعین صبح امروز (شنبه) در نزدکی مرز مهران واژگون شد.


۱۷ روز پیش
۶ کشته بر اثر برخورد زانتیا با پژو در کرمانشاه
مدیر روابط عمومی مرکز فوریت های دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه، از برخورد ۲ دستگاه زانتیا و آر دی خبر داد و گفت: در این حادثه ۶ تن از سرنشینان هر ۲ خودرو کشته شدند.

۱۷ روز پیش
۳۰ مصدوم بر اثر واژگونی اتوبوس زائران
۳۰ مصدوم بر اثر واژگونی اتوبوس زائرانمدیر عامل جمعیت هلال احمر استان ایلام از واژگونی اتوبوس زائران در ۱۰ کیلومتری مرز مهران خبر داد و گفت: مصدومان به شهر مهران منتقل شده اند.

۱۷ روز پیش
اسامی مصدومان اتوبوس واژگون شده در مرز مهران
اسامی مصدومان اتوبوس واژگون شده در مرز مهراناجتماع > سفر - همشهری آنلاین:
تاکنون ۳۰ نفر از مصدومان حادثه واژگونی یک دستگاه اتوبوس زائران ایرانی، به بیمارستان مهران انتقال یافته اند.


۱۷ روز پیش
۶ کشته بر اثر برخورد زانتیا با آر دی
6 کشته بر اثر برخورد زانتیا با آر دیمدیر روابط عمومی مرکز فوریت های دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه، از برخورد ۲ دستگاه زانتیا و آر دی خبر داد و گفت: در این حادثه ۶ تن از سرنشینان هر ۲ خودرو کشته شدند.

۱۸ روز پیش
واژگونی تریلر در محور قدیم ساوه به تهران
واژگونی تریلر در محور قدیم ساوه به تهرانیک دستگاه کامیون تریلر صبح امروز در محور قدیم ساوه به تهران واژگون شد که این حادثه مصدوم نداشت.

۱۸ روز پیش
تصادف جان بازیگر سرشناس را گرفت
تصادف جان بازیگر سرشناس را گرفتبازیگرمعروف کره‌ای که جوایز متعدد سینمایی در کارنامه‌اش داشت، در سانحه تصادف رانندگی جان باخت.

۱۸ روز پیش
دو تصادف ۲۰ مصدوم بر جای گذاشت
سخنگوی سازمان اورژانس کشور از مصدومیت ۲۰ تن در دو حادثه طی ساعات پایانی شب گذشته و بامداد امروز، خبر داد.

۱۸ روز پیش
مصدومیت ۱۴ نفر در سانحه واژگونی ون
مصدومیت 14 نفر در سانحه واژگونی ونسخنگوی اورژانس کشور از مصدومیت ۱۴ نفر در حادثه واژگونی یک دستگاه ون در محور رفسنجان-یزد خبر داد.

۱۸ روز پیش
۵ کشته و ۹ زخمی در حوادث رانندگی امروز
5 کشته و 9 زخمی در حوادث رانندگی امروزرییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا گفت: انحراف به چپ سمند در جاده اسلام‌آباد کرمانشاه باعث کشته‌شدن ٣ نفر شد.

۲۰ روز پیش
انگیزه مرموز در سقوط دختر نوجوان اصفهانی
خانواده دختر نوجوانی که ۱۲ روز قبل و به دنبال سقوط مرگبار از پل چمران اصفهان خبرساز شده است، علاوه بر غم از دست رفتن عزیزشان از شایعات و کم توجهی مسئولان گله مندند.

۲۰ روز پیش
سقوط آزاد پژو از پل بزرگراه همت +عکس
سقوط آزاد پژو از پل بزرگراه همت +عکسسقوط یک دستگاه پژو ۲۰۶ از ارتفاع ۱۵ متری، مصدومیت چهار نفر سرنشینان این وسیله نقلیه را در پی داشت.

۲۰ روز پیش
تصادف مینی‌بوس زائرین اربعین در محور کرمانشاه
تصادف مینی‌بوس زائرین اربعین در محور کرمانشاهسخنگوی سازمان اورژانس کشور از تصادف مینی‌بوس زائرین اربعین در محور کرمانشاه خبر داد.

۲۱ روز پیش
واژگونی مینی بوس زائران اربعین در کرمانشاه + عکس
واژگونی مینی بوس زائران اربعین در کرمانشاه + عکسمعاون عملیات امداد و نجات سازمان هلال احمر گفت: واژگونی مینی بوس حامل زائران اربعین حسینی در کرمانشاه ۱۴ مصدوم بر جا گذاشت.

۲۱ روز پیش
برخورد شدید اتوبوس و تریلی در اتوبان قم - کاشان
رئیس مرکز فوریت‌های پزشکی استان قم گفت: دقایقی پیش یک دستگاه اتوبوس با یک دستگاه تریلی در محور اتوبان قم کاشان برخورد کرد.

۲۱ روز پیش
۱۸ کشته و زخمی در تصادف ون حامل زائران ایرانی با تریلر در عراق +اسامی مصدومان
18 کشته و زخمی در تصادف ون حامل زائران ایرانی با تریلر در عراق +اسامی مصدومانسرپرست سازمان اورژانس کشور از برخورد خودروی ون حامل زائران ایرانی با تریلر در حله عراق خبر داد.

۲۱ روز پیش
انتقال مصدومان حادثه حامل زائرین خوزستانی به بیمارستان
انتقال مصدومان حادثه حامل زائرین خوزستانی به بیمارستانمعاون عملیات امداد و نجات از انتقال مصدومان حادثه حامل زائرین خوزستانی به مراکز درمانی خبر داد.

۲۱ روز پیش
تصادف‌خونین زائران ایرانی در حله؛اسامی مصدومان
سرپرست سازمان اورژانس کشور از برخورد خودروی ون با تریلی در حله عراق خبر داد.

۲۱ روز پیش
مسئول پشتیبانی ستاد اربعین آستان قدس در راه کربلا جان باخت + عکس
مسئول پشتیبانی ستاد اربعین آستان قدس در راه کربلا جان باخت + عکسمسئول پشتیبانی ستاد اربعین آستان قدس هنگام خدمت برای زوار اربعین حسینی و در سانحه تصادف جان خود را از دست داد.

۲۱ روز پیش
دو مصدوم در تصادف زنجیره‌ای اتوبان ازادگان
دو مصدوم در تصادف زنجیره‌ای اتوبان ازادگانسخنگوی سازمان آتش‌نشانی از برخورد چندین دستگاه در اتوبان ازادگان خبر داد و گفت: حال دو مصدوم این حادثه به شدت بدحال گزارش شده است.

۲۲ روز پیش
جزئیات واژگونی اتوبوس ولوو با ۲۵ مسافر و تصادف سرویس مدرسه
جزئیات واژگونی اتوبوس ولوو با ۲۵ مسافر و تصادف سرویس مدرسهرییس مرکز اطلاعات و‌کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از واژگونی یک دستگاه اتوبوس ولوو با ۲۵ مسافر در خراسان رضوی خبر داد.

۲۲ روز پیش

صفحه ۵ از ۴۰ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 1 2 3 4
5
6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 صفحه بعد صفحه آخر