سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷
حوادث ایران و جهان
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
قربانیان اسیدپاشی چطور با زندگی جدید تا می‌کنند؟
قربانیان اسیدپاشی چطور با زندگی جدید تا می‌کنند؟محبوبه با این که سال‌ها از حادثه اسیدپاشی‌اش گذشته اما به گفته خودش نمی‌تواند با این ماجرا کنار بیاید. شاید برای این که با اسیدپاشش ازدواج کرد و هیچ‌وقت از ماجرا دور نشد: «وقتی به خانه برگشتم خانواده همه آینه‌ها را جمع کرده بودند. ۳۳ بار جراحی شده بودم. یک‌ چشم، بینی و چانه‌ام را ازدست‌ دادم. استخوان بینی‌ام مانده بود بدون روکش. بینایی یک‌ چشمم هم برای همیشه از دست رفت. ۱۷ سال است هر روز پانسمانش را عوض می‌کنم. تو بگو چطور می‌توانم در این شرایطبا این مسأله کنار بیایم؟»

۲ روز پیش
رابطه نامشروع آتنای 17 ساله و پسر شیطان صفت | اردوی مدرسه ای که به مسافرت با پسر غریبه تبدیل شد!
رابطه نامشروع آتنای 17 ساله و پسر شیطان صفت | اردوی مدرسه ای که به مسافرت با پسر غریبه تبدیل شد!رابطه نامشروع آتنای 17 ساله و پسر شیطان صفت | دختر 17 ساله که با پسری جوان دستگیر شده است سرنوشت عجیبی دارد.

۱ روز پیش
حال مساعد چوپان کلاله‌ای آسیب‌دیده براثر حمله پلنگ
حال مساعد چوپان کلاله‌ای آسیب‌دیده براثر حمله پلنگمدیرکل حفاظت محیط ‌زیست گلستان با اشاره به حمله پلنگ به یکی از اهالی روستای سوار بالا در شهرستان کلاله، گفت: حال مصدوم مساعد گزارش شده است.

۱ روز پیش
آویچی، دی جی و آهنگساز سوئدی درگذشت
آویچی، دی جی و آهنگساز سوئدی درگذشت تیم برگلینگ دی جی و آهنگساز سوئدی که بیشتر با نام آویچی شناخته می شد در ۲۸ سالگی درگذشت. مرگ وی از طرف مجله Billboard تایید شده است.

۲ روز پیش
ایران و روسیه؛ خیلی دور، خیلی نزدیک
ایران و روسیه؛ خیلی دور، خیلی نزدیک هنگامی که در نوروز سال 1396 رییس جمهور ایران به روسیه سفر کرد شاید می شد به مصداق سالی که نکوست از بهارش پیداست، سال پررونقی را در روابط ایران و روسیه پیش بینی کرد. نیاز دو کشور به گسترش همکاری های اقتصادی با توجه به تحریم های غرب علیه هر دو کشور، اهمیت استراتژیک حفظ برجام برای امنیت منطقه ای و بین المللی و ضرورت تلاش مشترک برای مدیریت بحران سوریه مهم ترین سرفصل هایی بودند که رهبران ایران و روسیه را وادار می ساخت گسترش روابط میان دو کشور را جدی تر از گذشته بگیرند.

۲ روز پیش
انتصاب سه زن در استانداری تهران
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری تهران همزمان با سه انتصاب جدید زنان در استانداری از روند رو به رشد ارتقای مدیریتی زنان در استانداری تهران خبر داد.

۱ روز پیش
بازگشایی سینما در عربستان بعد از ۳۵ سال
بازگشایی سینما در عربستان بعد از ۳۵ سال اولین سینمای عربستان سعودی بعد از ۳۵ سال امروز در پایتخت این کشور، ریاض بازگشایی شد.

۱ روز پیش
تاثیر توییت‌های ترامپ درباره ایران بر قیمت نفت
بر اساس این گزارش دونالد ترامپ بیانیه‌ای خشن در توییتر خود منتشر کرده و به قیمت‌های بالا و متورم نفت در اوپک حمله کرد.

۲ روز پیش
/ لیست اخبار تصادفات
تصادف مرگبار در بزرگراه حکیم
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از تصادف مرگبار در محدوده شرق به غرب بزرگراه حکیم خبرداد.

۱۰۰ روز پیش
جام جم آنلاین - خودکشی زن باردار در ایستگاه مترو
جام جم آنلاین - خودکشی زن باردار در ایستگاه مترودر یکی از ایستگاه‌های مترو در انگلیس، زن بارداری بعد از سقوط روی ریل قطار، صحنه دلخراشی را رقم زد.

۱۰۳ روز پیش
تصادف زنجیره‌ای در اتوبان فتح تهران
تصادف زنجیره‌ای در اتوبان فتح تهرانرییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا جزییات تصادف زنجیره‌ای بامداد امروز در اتوبان فتح تهران را اعلام کرد.

۱۰۳ روز پیش
جام جم آنلاین - جزئیات تصادف اتوبوس با کامیون در محور دامغان
جام جم آنلاین - جزئیات تصادف اتوبوس با کامیون در محور دامغانرئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا جزئیات تصادف اتوبوس ولوو با کامیون در محور دامغان را تشریح کرد.

۱۰۵ روز پیش
تصادف مرگبار اتوبوس و نیسان وانت
معاون عملیات امداد و نجات از کشته شدن دو نفر براثر تصادف یک دستگاه اتوبوس و یک دستگاه نیسان در استان آذربایجان شرقی خبر داد.

۱۰۶ روز پیش
جام جم آنلاین - تصادف کامیون حامل الکل صنعتی / راننده در آتش سوخت
جام جم آنلاین - تصادف کامیون حامل الکل صنعتی / راننده در آتش سوختسخنگوی اورژانس کشور با اشاره به تصادف کامیون حامل الکل صنعتی گفت: راننده کامیون در شعله‌های آتش سوخت.

۱۰۶ روز پیش
جام جم آنلاین - معمای سقوط مرگبار زن از خودروی شوهرش
جام جم آنلاین - معمای سقوط مرگبار زن از خودروی شوهرشمردی که به اتهام پرتاب مرگبار همسرش از ماشین در حال حرکت، با درخواست قصاص اولیای دم روبه‌رو شده است در جلسه دادگاه مدعی مرگ خودخواسته مقتول شد. او در اواخر محاکمه از خودکشی نافرجام چند سال پیش خود نیز پرده برداشت و علت آن را جدایی از همسر اولش اعلام کرد.

۱۰۶ روز پیش
وضعیت بحرانی ۱۵۰۰ محل در جاده‌های ایران
وضعیت بحرانی ۱۵۰۰ محل در جاده‌های ایراناجتماع > سفر - همشهری آنلاین:
فرمانده پلیس راه کشور از شناسایی ۱۵۰۰ نقطه بحرانی حادثه‌خیز در جاده‌های کشور خبر داد و گفت: آمارها نشان میدهد که در سه سال گذشته ۵۳۰۰ نفر در این نقاط به دلیل تصادف جان خود را از دست داده‌اند.

۱۰۶ روز پیش
۲ کشته براثر تصادف اتوبوس و نیسان وانت
۲ کشته براثر تصادف اتوبوس و نیسان وانتمعاون عملیات امداد و نجات از کشته شدن دو نفر براثر تصادف یک دستگاه اتوبوس و یک دستگاه نیسان در استان آذربایجان شرقی خبر داد.

۱۰۶ روز پیش
سقوط از بلندی علت مرگ ۴۲درصد متوفیان حوادث کار
سقوط از بلندی علت مرگ ۴۲درصد متوفیان حوادث کاراجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
سازمان پزشکی قانونی کشور اعلام کرد: مهمترین علت مرگ افرد در حوادث کار سقوط از بلندی است به نحوی که براساس آمارها در ۸ماهه امسال ۴۸۵ نفراز کل متوفیان حوادث کار بر اثر سقوط از بلندی فوت کردند.

۱۰۷ روز پیش
جام جم آنلاین - سقوط از بلندی علت مرگ۴۲ درصد متوفیان حوادث کار
جام جم آنلاین - سقوط از بلندی علت مرگ۴۲ درصد متوفیان حوادث کارسازمان پزشکی قانونی کشور اعلام کرد: مهمترین علت مرگ افرد در حوادث کار سقوط از بلندی است به نحوی که براساس آمارها در ۸ماهه امسال ۴۸۵ نفراز کل متوفیان حوادث کار بر اثر سقوط از بلندی فوت کردند.

۱۰۷ روز پیش
کشته و زخمی شدن ١٥ نفر در تصادف در دو راهی آشتیان
کشته و زخمی شدن ١٥ نفر در تصادف در دو راهی آشتیانمعاون عملیات امداد و نجات از کشته و زخمی شدن ١٥ نفر طی برخورد یک سواری سمند با پراید خبر داد.

۱۰۷ روز پیش
واژگونی اتوبوس در اتوبان آزادگان تهران
واژگونی اتوبوس در اتوبان آزادگان تهرانسخنگوی اورژانس کشور از واژگونی اتوبوس در اتوبان امام علی و مجروحیت هفت نفر خبر داد.

۱۰۷ روز پیش
سقوط مرگبار مادر و ۲ فرزندش از طبقه پنجم
سقوط مرگبار مادر و ۲ فرزندش از طبقه پنجماجتماع > اجتماعی - زنی پس از آنکه در اقدامی هولناک ۲ فرزند پنج‌ماهه و ۱۰ ساله‌اش را از طبقه پنجم بیرون انداخت، خودش نیز از پنجره بیرون پرید و جان باخت.

۱۰۷ روز پیش
جام جم آنلاین - یک کشته بر اثر تصادف پراید و اتوبوس در محور آرادان
جام جم آنلاین - یک کشته بر اثر تصادف پراید و اتوبوس در محور آرادانرئیس پلیس‌راه استان سمنان از تصادف یک دستگاه خودرو پراید و اتوبوس در محور آرادان-سرخه خبر داد و گفت: در این حادثه راننده پراید جان باخت.

۱۰۷ روز پیش
جام جم آنلاین - ده‌ها کشته و زخمی بر اثر تصادف قطار با کامیون در آفریقای‌ جنوبی
جام جم آنلاین - ده‌ها کشته و زخمی بر اثر تصادف قطار با کامیون در آفریقای‌ جنوبیتصادف قطار با یک دستگاه کامیون در آفریقای جنوبی ده ها کشته و زخمی در پی داشت.

۱۰۷ روز پیش
جام جم نما - سقوط جنازه از ماشین حمل اموات
جام جم نما - سقوط جنازه از ماشین حمل امواتراننده ماشین حمل اموات در عقب را خوب نبسته و همین باعث شود برانکارد میت از آن خارج شدهو به وسط خیابان بیفتد.

۱۰۷ روز پیش
جام جم آنلاین - تصادف شدید هیوندای با ۲۰۶ در بزرگراه بابایی + عکس
جام جم آنلاین - تصادف شدید هیوندای با ۲۰۶ در بزرگراه بابایی + عکسدر پی تصادف یک دستگاه هیوندای با یک دستگاه پژو ۲۰۶ در مسیر غرب به شرق بزرگراه شهید بابایی، نرسیده به بزرگراه شهید باقری ۲ نفر مصدوم شدند.

۱۰۷ روز پیش
تصادف ۷ خودرو در بزرگراه فتح
تصادف 7 خودرو در بزرگراه فتح هفت دستگاه خودرو در مسیر غرب به شرق بزرگراه فتح با هم تصادف کردند.

۱۰۷ روز پیش
واژگونی اتوبوس در اتوبان آزادگان؛ اسامی مجروحان
سخنگوی اورژانس کشور از واژگونی اتوبوس در اتوبان امام علی و مجروحیت هفت نفر خبر داد.

۱۰۷ روز پیش
سقوط و مرگ جوانی در چاهک آسانسور
سقوط کارگر ۳۰ ساله به داخل چاهک آسانسور ساختمان نیمه کاره ۸ طبقه در فلکه بارنج، موجب مرگ وی شد.

۱۰۷ روز پیش
داستان هولناک «ناتا»، «سارا» و دیگران
داستان هولناک «ناتا»، «سارا» و دیگران روزنامه شهروند؛ جزییات جدیدی از حادثه تصادف در بلوار ارتش تهران منتشر کرد.

۱۰۷ روز پیش
جام جم آنلاین - شیرجه مرگبار هواپیما به داخل رودخانه + عکس
جام جم آنلاین - شیرجه مرگبار هواپیما به داخل رودخانه + عکسسقوط ناگهانی یک هواپیمای حامل گردشگران به داخل رودخانه سیدنی تعدادی کشته و مجروح برجا گذاشت.

۱۱۲ روز پیش
سقوط هواپیما در استرالیا ۶ کشته برجای گذاشت
سقوط هواپیما در استرالیا ۶ کشته برجای گذاشتدست‌کم ۶ نفر در اثر سقوط هواپیمای آب‌نشین یا دریایی در سیدنی استرالیا کشته شدند.

۱۱۲ روز پیش
سقوط مرگبار ۵ کارگر در چاه فاضلاب
بر اثر سقوط در سبتیک چاه فاضلاب ۵ نفر از کارگران شرکت بازیافت و تولید مواد اولیه پلاستیک، جان باختند.

۱۱۳ روز پیش
جام جم آنلاین - سقوط مرگبار ۵ کارگر به چاه فاضلاب
جام جم آنلاین - سقوط مرگبار 5 کارگر به چاه فاضلابسخنگوی آتش نشانی اصفهان گفت: پنج نفر از کارگران شرکت بازیافت اصفهان بر اثر سقوط در فاضلاب در شهرک صنعتی جی جان باختند.

۱۱۳ روز پیش
جزئیات تصادف مرگبار هفت جوان در اتوبان ارتش
رئیس پلیس راهور تهران گفت: دستور اخذ تست الکل از سرنشینان تیبا واژگون شده در اتوبان ارتش صادر شده است.

۱۱۴ روز پیش
جام جم آنلاین - اسامی مصدومین واژگونی مینی‌بوس در قاین منتشر شد
جام جم آنلاین - اسامی مصدومین واژگونی مینی‌بوس در قاین منتشر شدساعتی پیش یک دستگاه مینی بوس حامل دانش آموزان در استان خراسان جنوبی، شهرستان قاین بعد از چاهک موسویه به سمت روستای چلونک واژگون شد.

۱۱۴ روز پیش
اعلام جزییات واژگونی مینی‌بوس حامل دانش‌آموزان/علت حادثه تخطی از سرعت مطمئنه بود
اعلام جزییات واژگونی مینی‌بوس حامل دانش‌آموزان/علت حادثه تخطی از سرعت مطمئنه بودجزئیات واژگونی مینی بوس سرویس دانش آموزان دختر در قاین اعلام شد.

۱۱۴ روز پیش
وضعیت مصدومان واژگونی مینی‌بوس دانش‌ آموزان
سخنگوی سازمان اورژانس کشور آخرین وضعیت مصدومان حادثه واژگونی مینی‌بوس حامل دانش‌آموزان را تشریح کرد.

۱۱۴ روز پیش

صفحه ۵ از ۵۱ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 1 2 3 4
5
6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 صفحه بعد صفحه آخر