دوشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۵
حوادث ایران و جهان
hamchap.ir
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
/ لیست اخبار تصادفات
سه کشته و ۱۰۰ زخمی در سانحه قطار در نیوجرسی
سه کشته و 100 زخمی در سانحه قطار در نیوجرسیمقام‌های آمریکایی اعلام کردند که یک قطار مسافربری در ایالت نیوجرسی به میان سکوهای ایستگاهی رانده است که براثر آن تاکنون سه نفر کشته و صد تن دیگر زخمی شده‌اند.

۱۴۲ روز پیش
واژگونی خونین ریو در چهارراه یافت‌آباد
واژگونی خونین ریو در چهارراه یافت‌آبادسخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرتهران از واژگونی یک‌دستگاه سواری ریو در بزرگراه سعیدی خبر داد.

۱۴۲ روز پیش
۱۱ مصدوم و ۱۴ کشته در برخورد خودروهای حامل اتباع غیرمجاز افغان
11 مصدوم و 14 کشته در برخورد خودروهای حامل اتباع غیرمجاز افغانبرخورد دو دستگاه خودروی تویوتا وانت در سیستان و بلوچستان ۱۱ مصدوم و ۱۴ کشته بر جای گذاشت.

۱۴۲ روز پیش
آمار بالای تصادفات جاده‌ای نگران‌کننده است
آمار بالای تصادفات جاده‌ای نگران‌کننده استآیت‌الله حسین نوری همدانی گفت: آمار بالای تصادفات جاده‌ای نگران‌کننده است و باید در این‌باره تدابیری شود.

۱۴۲ روز پیش
تصادف زنجیره‌ای ۱۱ خودرو در بزرگراه بسیج
تصادف زنجیره‌ای 11 خودرو در بزرگراه بسیجرئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور فاتب از وقوع تصادف ۱۱ خودرو در بزرگراه بسیج خبر داد.

۱۴۲ روز پیش
مرگ ۱۶ هزار و ۵۰۰ نفر در تصادفات سال گذشته
مرگ 16 هزار و 500 نفر در تصادفات سال گذشتهجانشین پلیس راهور با اشاره به کاهش آمار سوانح رانندگی در ۱۰ سال گذشته اظهار کرد: سال گذشته ۱۶ هزار و ۵۰۰ نفر را در تصادفات رانندگی از دست دادیم و ۳۱۳ هزار نفر مصدوم، مجروح و معلول و از کار افتاده شدند.

۱۴۲ روز پیش
بی احتیاطی راننده کامیون، ولوو و کشنده بنز دو تصادف مرگ‌بار را رقم زد
بی احتیاطی راننده کامیون، ولوو و کشنده بنز دو تصادف مرگ‌بار را رقم زدتخلف و بی احتیاطی ماشین‌های سنگین گاهی می‌تواند منجر به دلخراش ترین حوادث جاده‌ای شود. دو تصادف مرگبار ٤٨ ساعت اخیر به دلیل خواب آلودگی و انحراف به چپ رانندگان وسایل نقلیه سنگین رخ داده است.

۱۴۲ روز پیش
هنوز آمار دقیقی از تعداد مجروحان و کشته‌شدگان حادثه امروز به دست نیاورده‌ایم
هنوز آمار دقیقی از تعداد مجروحان و کشته‌شدگان حادثه امروز به دست نیاورده‌ایمرئیس روابط عمومی آموزش و پرورش استان مرکزی گفت: آمار دقیقی از تعداد مجروحان و کشته‌شدگان حادثه مینی‌بوس حامل معلمان روستاهای شازند در دست نیست.

۱۴۲ روز پیش
برخورد قطار با خودرو در لرستان/ ۲ مسافر کشته شدند
برخورد قطار با خودرو در لرستان/ 2 مسافر کشته شدندقائم‌مقام سازمان امداد و نجات از برخورد یک خودروی سواری با قطار در لرستان خبر داد و گفت: بر اثر این حادثه ۲ سرنشین خودرو جان خود را از دست دادند.

۱۴۲ روز پیش
آخرین جزئیات از برخورد مینی‌بوس معلمان با تریلر/ ۳ نفر کشته شدند
آخرین جزئیات از برخورد مینی‌بوس معلمان با تریلر/ 3 نفر کشته شدندبرخورد مینی‌بوس با تریلر صبح امروز در محور اراک - ازنا ۳ کشته و ۱۳ مصدوم بر جای گذاشت.

۱۴۲ روز پیش
واژگونی مرگبار اتوبوس در محور همدان ـ ساوه/ ۲۲ مسافر مصدوم شدند
واژگونی مرگبار اتوبوس در محور همدان ـ ساوه/ 22 مسافر مصدوم شدندسخنگوی سازمان امداد و نجات از واژگونی اتوبوس مسافربری در محور ساوه ـ همدان خبر داد و گفت:‌بر اثر این حادثه ۲۲ مسافر مصدوم شده و یک نفر جان خود را از دست داد.

۱۴۶ روز پیش
تصادف اتوبوس گردشگران چینی در کالیفرنیا
تصادف اتوبوس گردشگران چینی در کالیفرنیابنابر اعلام پلیس محلی کالیفرنیا، یک دستگاه اتوبوس حامل تعدادی گردشگر چینی در این ایالت دچار حادثه شد.

۱۴۶ روز پیش
شتر، جان سه نفر را در ریگان گرفت
شتر، جان سه نفر را در ریگان گرفتهمشهری آنلاین: بر اثر برخورد خودروی سواری پراید با شتر در محور ریگان - ایرانشهر سه نفر کشته و سه نفر دیگر مصدوم شدند.

۱۴۷ روز پیش
مجازات‌ تخطی‌کنندگان از مقررات ترافیکی باید بیش از پیش سنگین شود
مجازات‌ تخطی‌کنندگان از مقررات ترافیکی باید بیش از پیش سنگین شوددستیار رییس‌جمهور در امور حقوق شهروندی روز یکشنبه با حضور در محل فرماندهی پلیس راهنمایی و رانندگی، با فرمانده و جمعی از معاونان و مسئولان این نهاد دیدار کرد و در جریان برنامه‌ها و اقدامات انجام شده برای صیانت و ارتقای حقوق شهروندی قرار گرفت.

۱۴۷ روز پیش
برخورد مرگبار کامیون و اتوبوس در شمال چین
برخورد مرگبار کامیون و اتوبوس در شمال چینمقامات داخلی چین از برخورد یک دستگاه اتوبوس با کامیونی در شمال این کشور و کشته شدن هشت تن در این حادثه خبر دادند.

۱۴۷ روز پیش
فوت ۳ مسافر در برخورد پراید با شتر/ تصادف خونین در محور فیروزآباد ـ‌ شیراز
فوت 3 مسافر در برخورد پراید با شتر/ تصادف خونین در محور فیروزآباد ـ‌ شیرازسخنگوی سازمان امداد و نجات با اشاره به مهمترین حوادث شبانه‌روز گذشته، گفت: برخورد سواری پراید با شتر در محور ریگان ـ‌ ایرانشهر سبب بروز حادثه برای ۶ مسافر شد که متأسفانه ۳ نفر از آنها جان خود را از دست دادند.

۱۴۸ روز پیش
برخورد پراید با شتر ۳ کشته بر جای گذاشت
برخورد پراید با شتر 3 کشته بر جای گذاشتبرخورد پراید با یک شتر در محور کرمان _ ریگان، سه کشته بر جای گذاشت.

۱۴۸ روز پیش
تصادف سرویس غیرمجاز دانش آموزی ۳ مجروح برجای گذاشت
تصادف سرویس غیرمجاز دانش آموزی 3 مجروح برجای گذاشتسخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از تصادف میان یک پراید سرویس مدرسه غیر مجاز در شهرک راه آهن خبر داد

۱۴۸ روز پیش
سقوط مرگبار مینی‌بوس در پاکستان
سقوط مرگبار مینی‌بوس در پاکستانمقامات پاکستانی از حادثه سقوط مرگبار یک دستگاه مینی‌بوس مسافربری به داخل رودخانه خبر دادند.

۱۴۸ روز پیش
انحراف به چپ پژو، ۴ قربانی گرفت
انحراف به چپ پژو، 4 قربانی گرفترییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از مرگ چهار تن در پی تصادف میان یک دستگاه سواری پژو و سواری سمند خبر داد.

۱۴۸ روز پیش
۱۱ مجروح در سانحه رانندگیِ استانبول
۱۱ مجروح در سانحه رانندگیِ استانبولسانحه رانندگی عجیبی در شهر استانبول ترکیه ۱۱ زخمی برجای گذاشت.

۱۴۹ روز پیش
تبدیل تصادف به یک تابلوی هنری
تبدیل تصادف به یک تابلوی هنریمسکو>مرد روس پس از اینکه همسایه‌ بی‌احتیاطش هنگام رانندگی در‌های خودروی او را غر کرده و دست‌آخر او را مقصر قلمداد کرده بود با خونسردی مشغول ترسیم یک نقاشی زیبا روی ماشین شد.

۱۴۹ روز پیش
۳ کشته و ۱۰ مجروح در ۳ تصادف رانندگی
۳ کشته و ۱۰ مجروح در ۳ تصادف رانندگیرئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از ۳ تصادف سنگین خبر داد و گفت: در پی این حوادث، ۳ نفر کشته و ۱۰ نفر مجروح شدند.

۱۴۹ روز پیش
بی احتیاطی راننده یک کشته و ۲ مجروح بر جای گذاشت
بی احتیاطی راننده یک کشته و 2 مجروح بر جای گذاشتسرهنگ عباس فرمانی گفت: شب گذشته براثر برخورد دو دستگاه پژو پارس در محور خوی-سلماس، یک نفر از هم وطنان مان جان خود را از دست داد و دو نفر مصدوم شدند.

۱۵۰ روز پیش
تصادف مرگبار پراید در اتوبان کرج
تصادف مرگبار پراید در اتوبان کرجسخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از تصادف مرگبار سواری پراید با گاردریل خبر داد.

۱۵۰ روز پیش
یک کشته و ۷ مصدوم بر اثر ریزش آوار در ارومیه/ واژگونی اتوبوس در خراسان رضوی برای ۳۰مسافر حادثه آفرید
یک کشته و ۷ مصدوم بر اثر ریزش آوار در ارومیه/ واژگونی اتوبوس در خراسان رضوی برای ۳۰مسافر حادثه آفریدسخنگوی سازمان امداد و نجات از ریزش آوار به علت گودبرداری غیراصولی در ارومیه خبر داد و گفت: بر اثر این حادثه یک نفر جان خود را از دست داد و ۴ نفر مصدوم شدند.

۱۵۱ روز پیش
سقوط مرگبار هلی‌کوپتر اورژانس مازندران
سقوط مرگبار هلی‌کوپتر اورژانس مازندرانهمشهری آنلاین: رئیس جمعیت هلال احمر آمل از وقوع حادثه برای هلی کوپتر اورژانس مازندران در گزنک خبرداد.

۱۵۱ روز پیش
علت سقوط بالگرد اورژانس در جاده هراز اعلام شد
علت سقوط بالگرد اورژانس در جاده هراز اعلام شدهمشهری آنلاین: سرپرست اورژانس کشور در مورد علت سقوط مرگبار بالگرد ۱۱۵ را در جاده هراز گفت: بالگرد با کابل فشار قوی برق برخورد کرده که منجر به سقوط می‌شود.

۱۵۱ روز پیش
تصاویر جدید از بالگرد حادثه دیده اورژانس
تصاویر جدید از بالگرد حادثه دیده اورژانسیک فروند بالگرد اورژانس در جاده هراز صبح امروز دچار حادثه شد و سقوط کرد که در اثر آن یک نفر جان خود را از دست داد و ۳ سرنشین دیگر نیز مصدوم شدند.ث

۱۵۱ روز پیش
تازه‌ترین اطلاعات از سقوط بالگرد در جاده هراز/ یک تکنسین اورژانس کشته شد
تازه‌ترین اطلاعات از سقوط بالگرد در جاده هراز/ یک تکنسین اورژانس کشته شدلحظاتی قبل یک فروند بالگرد در جاده هراز سقوط کرد که تاکنون یک تکنسین اورژانس کشته شده است.

۱۵۱ روز پیش

صفحه ۶ از ۱۴ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 1 2 3 4 5
6
7 8 9 10 11 12 13 14 صفحه بعد صفحه آخر