پنجشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۶
حوادث ایران و جهان
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
جسد بنیتا پیدا شد | ماجرای تلخ کشته شدن بنیتا هشت ماهه + عکس بنیتا
جسد بنیتا پیدا شد | ماجرای تلخ کشته شدن بنیتا هشت ماهه + عکس بنیتافیلم: بنیتا | بنیتا دختر هشت ماهه ای که چند روز پیش گم شده بود و خیلی ها به دنبال پیدا کردنش بودند، پیدا شد؛ اما نه زنده... گم شدن بنیتا برای پدر و مادرش سخت ترین روزها را آورد، اما حالا آنها باید با خبر مرگ بنیتا روبرو شوند، و به جای تحویل گرفتن دخترکشان، جسد بنیتا را تحویل بگیرند...

۲۱ روز پیش
قتل بنیتا عمد بود؟ | قاتل بنیتا اعدام می شود؟ | جزئیات ماجرای بنیتا از زبان دزدها
قتل بنیتا عمد بود؟ | قاتل بنیتا اعدام می شود؟ | جزئیات ماجرای بنیتا از زبان دزدهاقتل بنیتا عمد بود؟ اگر عمدی بودن قتل بنیتا اثبات شود، و دو متهم به قتل عمد محکوم شوند، حکم آنها چه خواهد بود؟ آیا قاتل بنیتا اعدام می شود؟ دو متهم به قتل بنیتا در آخرین اعترافات خود به جزئیات ماجرای ربودن بنیتا اشاره کرده اند. متهم اصلی پرونده می گوید: بنیتا را ماشین رها کردیم و رفتیم و از سرنوشت او اطلاع نداشتیم!

۲۱ روز پیش
«پریا»؛ دختر بچه 5 ساله ساوه ای | ماجرای تجاوز به پریا | اظهارات متناقض مادر پریا 5 ساله | بازداشت مادر پریا +عکس
«پریا»؛ دختر بچه 5 ساله ساوه ای | ماجرای تجاوز به پریا | اظهارات متناقض مادر پریا 5 ساله | بازداشت مادر پریا +عکستجاوز به دختر 5 ساله | «پریا»؛ دختر 5 ساله ساوه ای است که روز گذشته به دلیل ضربه مغزی در بیمارستان بستری شد و به کما رفت. شواهد نشان از تجاوز جنسی به پریا دختر 5 ساله ساوه ای دارد. مادر پریا در بازجویی ها اظهارات متناقض و مشکوکی داشته است. پلیس مادر پریا را بازداشت کرده. جزئیات ماجرای پریا را بخوانید...

۱۷ روز پیش
اعتراف قاتل بنیتا | بنیتا چطور کشته شد؟ | ماجرای مرگ غم انگیز بنیتا به روایت قاتل
اعتراف قاتل بنیتا | بنیتا چطور کشته شد؟ | ماجرای مرگ غم انگیز بنیتا به روایت قاتلاعترافات قاتل بنیتا | قاتل بنیتا به دزدی خودرو پدر بنیتا اعتراف کرد و گفت: بعد از سرقت لوازم خودرو، بچه را در ماشین گذاشتیم و گریختیم... به گزارش آفتاب، گرمای سوزان باعث مرگ بنیتا در داخل خودرو شده است. ماموران از جمود نعشی بنیتا در پی این اتفاق وحشتناک خبر می دهند.

۲۱ روز پیش
جزئیات قتل بنیتا | قاتل بنیتا چه می گوید؟ | دزدها بنیتا را در خیابان رها کردند | دستگیری عاملان مرگ بنیتا
جزئیات قتل بنیتا | قاتل بنیتا چه می گوید؟ | دزدها بنیتا را در خیابان رها کردند | دستگیری عاملان مرگ بنیتاجزئیات قتل بنیتا | دزدان خودرو، بنیتا دختر هشت ماهه را در خیابان رها کردند و گریختند. همین موضوع باعث مرگ بنیتا شد. سارق خودرو که حالا قاتل بنیتا شده، می گوید: خودرو و نوزاد هشت ماهه را در یكی از خیابانهای شهرستان پاكدشت رها كرده! عاملان مرگ بنیتا بازداشت شده اند...

۲۱ روز پیش
تجاوز به دختر 5 ساله ساوه ای | دختر ساوه ای در کما | یک آتنای دیگر قربانی آزار جنسی شد
تجاوز به دختر 5 ساله ساوه ای | دختر ساوه ای در کما | یک آتنای دیگر قربانی آزار جنسی شدتجاوز به دختر ساوه ای | دختر 5ساله در ساوه قربانی تجاوز وحشتناک یک فرد ناشناس قرار گرفت و پس از آزار جنسی، به علت ضربه شدید به سرش، به کما رفت. یک بار دیگر، یک آتنا دیگر قربانی آزار جنسی شده است... این چندمین مورد از آزار جنسی کودکان است که در فاصله ای اندک افشا می شود. آتنا، کیمیا و اینک تجاوز به دختر ساوه ای...

۱۸ روز پیش
حال مادر بنیتا پس از شنیدن خبر فوت فرزندش
حال مادر بنیتا پس از شنیدن خبر فوت فرزندشتصویری از مادر بنیتا پس از شنیدن خبر فوت فرزندش در فضای مجازی منتشر شد.

۲۱ روز پیش
احتمال لغو اعزام زائران ایرانی به حج
احتمال لغو اعزام زائران ایرانی به حج اجتماع > سفر - درحالی‌که برخی مسئولان ایرانی از اعزام قطعی زائران ایرانی به حج تمتع سخن می‌گویند، رفتار مسئولان سعودی به‌گونه‌ای است که احتمال لغو اعزام زائران وجود دارد.

۲۴ روز پیش
توضیحات راه آهن درباره خروج قطار اهواز – مشهد از ریل
توضیحات راه آهن درباره خروج قطار اهواز – مشهد از ریلروابط عمومی راه آهن جمهوری اسلامی ایران در اطلاعیه‌ای درباره خروج بوژی ۲ واگن قطار مسافری اهواز-مشهد در ایستگاه گلمحک توضیحاتی ارائه داد.

۲۴ روز پیش
شوهری که گاو شد
شوهری که گاو شداجتماع > اجتماعی - پنوم‌پنه> زن سالمندی در کامبوج از گوساله پنج‌ما‌هه‌ای در خانه‌اش نگهداری می‌کند که به ادعای او روح شوهر درگذشته‌اش در این حیوان حلول کرده است.

۲۴ روز پیش
/ لیست اخبار تصادفات
تصادف زنجیره ای در زابل - زاهدان با ۳۳ مصدوم
رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زابل گفت: ۳۳ نفر بر اثر سه حادثه ترافیکی زنجیره ای ناشی از طوفان گرد و خاک و کاهش دید امروز در مسیر زابل - زاهدان مصدوم شدند.

۴۳ روز پیش
تصادف زنجیره‌ای پرخسارت در خیابان ولنجک
یک کامیون با بار آهن که به گفته راننده آن مشکل ترمز داشته است، با بریدن ترمز در ابتدا با خودروی پراید پارک شده در کنار خیابان برخورد و آن را به تیر چراغ برق می کوبد که باعث شکستن تیر برق و برخورد تیر برق به ساختمان و آتش سوزی شد.

۴۳ روز پیش
تصادف زنجیره ای در بزرگراه آزادگان
مدیر روابط عمومی مرکز اورژانس تهران از برخورد چندین دستگاه خودرو در بزرگراه آزادگان خبر داد و گفت: در این تصادف ۴ نفر از سرنشینان این خودروها راهی بیمارستان شدند.

۴۳ روز پیش
کودک ۹ ساله، قربانی واژگونی پژو شد
مدیر شبکه بهداشت شهرستان هندیجان از مرگ کودک ۹ ساله در واژگونی سواری پژو پارس در جاده هندیجان - ماهشهر خبر داد.

۴۳ روز پیش
قطع عضو راکب موتورسیکلت پس از تصادف با پژو ۴۰۵ +عکس
قطع عضو راکب موتورسیکلت پس از تصادف با پژو ۴۰۵ +عکسسخنگوی آتش‌نشانی ورامین گفت: بر اثر تصادف موتورسیکلت با پژو ۴۰۵ راکب موتور از ناحیه پا دچار قطع عضو و پسر هفت ساله مصدوم شد.

۴۵ روز پیش
تصادف زنجیره‌ای پرخسارت در خیابان ولنجک
تصادف زنجیره‌ای پرخسارت در خیابان ولنجکساعت ۱۸:۲۰ عصر شنبه، خیابان هجدهم ولنجک شاهد حادثه ای هولناک بود.در این حادثه یک کامیون با بار آهن که به گفته راننده آن مشکل ترمز داشته است، با بریدن ترمز در ابتدا با خودروی پراید پارک شده در کنار خیابان برخورد و آن را به تیر چراغ برق می کوبد که باعث شکستن تیر برق و برخورد تیر برق به ساختمان و آتش سوزی شد که بلافاصله نیروی آتش نشانی در محل حاضر و به اطفای حریق پرداختند.

۴۵ روز پیش
تصادف زنجیره ای در بزرگراه آزادگان تهران
تصادف زنجیره ای در بزرگراه آزادگان تهرانمدیر روابط عمومی مرکز اورژانس تهران از تصادف چندین دستگاه خودرو در بزرگراه آزادگان خبر داد و گفت: در این تصادف ۴ نفر از سرنشینان این خودروها راهی بیمارستان شدند.

۴۵ روز پیش
واژگونی وانت حامل مرغ در بزرگراه بعثت +عکس
واژگونی وانت حامل مرغ در بزرگراه بعثت +عکسبی احتیاطی راننده وانت حمل مرغ در بزرگراه بعثت، واژگونی خودرو را در پی داشت.

۴۷ روز پیش
۳ راننده کامیون در شارجه در آتش سوختند
در تصادف سه کامیون در شیخ نشین شارجه سه راننده آسیایی در آتش سوختند.

۴۷ روز پیش
ورزشکار مشهور زنباعث مرگ یک نفر شد
ورزشکار مشهور زنباعث مرگ یک نفر شدونویس ویلیامز بانوی مشهور تنیس جهان در یک سانحه رانندگی مرگ یک مرد را رقم زد.

۴۷ روز پیش
تصادف پژو ۴۰۵ با تریلر ۵ کشته بر جای گذاشت
تصادف پژو ۴۰۵ با تریلر 5 کشته بر جای گذاشترئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی آذربایجان‌ شرقی از برخورد خونین پژو ۴۰۵ با تریلر در محور بستان‌آباد - تیکمه داش حوالی چرزه خون خبر داد و گفت: این حادثه پنج کشته و یک مصدوم برجای گذاشت.

۴۷ روز پیش
رشد نگران‌کننده سوانح موتورسیکلت‌ها در بوشهر
رشد نگران‌کننده سوانح موتورسیکلت‌ها در بوشهرسوانح رانندگی موتورسیکلت‌سواران و بروز تصادفات در محورهای درون‌شهری و برون‌شهری استان بوشهر حوادث تلخ و مرگباری را برای راکبان این وسایل نقلیه رقم زده است به گونه‌ای که آماراین سوانح رو به افزایش است.

۴۷ روز پیش
فرود اضطراری هواپیما در اصفهان +عکس
فرود اضطراری هواپیما در اصفهان +عکسچرخ جلوی هواپیما در پرواز مشهد - تهران، در آخرین لحظه باز شد و هواپیما بدون مشکل در فرودگاه بین المللی شهید بهشتی اصفهان به زمین نشست.

۴۷ روز پیش
تصادف BMW میلیاردی در تهران +عکس
تصادف BMW میلیاردی در تهران +عکستصادف یک دستگاه پژو پارس با BMW i۸ که حدود یک میلیارد تومان قیمت دارد.

۴۷ روز پیش
نزاع منجر به قتل در اتوبان آزادگان تهران
نزاع منجر به قتل در اتوبان آزادگان تهرانمعاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ از وقوع یک نزاع و درگیری ناشی از تصادف دو دستگاه خودرو در اتوبان آزادگان که قتلی را در پی داشت، خبر داد.

۴۷ روز پیش
برخورد مرگبار تریلی با عابر پیاده در جاده نیشابور
رئیس مرکز کنترل و هماهنگی عملیات هلال احمر خراسان رضوی از بر جای ماندن یک کشته و هفت مصدوم بر اثر واژگونی سه خودرو طی شب گذشته خبر داد.

۴۷ روز پیش
تصادف شدید پژو با تریلر ۵ کشته داد
تصادف شدید خودروی سواری پژو پارس با یک دستگاه تریلر در محور بستان آباد - قره چمن (آذربایجان شرقی)، پنج نفر کشته و یک نفر مصدوم بر جای گذاشت.

۴۷ روز پیش
نزاع سرنشینان ۲خودرو در سیرجان یک کشته برجا گذاشت
نزاع سرنشینان 2خودرو در سیرجان یک کشته برجا گذاشتکرمان - ایرنا - فرمانده انتظامی شهرستان سیرجان گفت: نزاع سرنشینان ۲ خودرو پراید و پژو امروز (دوشنبه) در این شهرستان منجر به تصادف و در نتیجه یک نفر کشته و یک نفر دیگر زخمی شد.

۵۱ روز پیش
تصادف وحشتناک تیبا با درختان اتوبان
تصادف وحشتناک تیبا با درختان اتوبانیک خودروی تیبا پس از انحراف از مسیر اصلی در شمال به جنوب اتوبان کردستان بعد از خروجی همت شرق، با درختان میانی بزرگراه تصادف کرد. این حادثه مصدومی نداشت اما خودرو به طور کامل از بین رفت.

۵۱ روز پیش
فوت یک تکنسین اورژانس در واژگونی آمبولانس
واژگونی آمبولانس اورژانس ۱۱۵ شاهرود در ساعت ۱۰:۰۵ دقیقه صبح امروز منجر به فوت یکی از تکنسین‌های اورژانس و نیز زخمی شدن یک تکنسین دیگر شد.

۵۱ روز پیش
۵ کشته و مصدوم در واژگونی خوردو در جاده مشهد
واژگونی یک خودرو ۴۰۵ در جاده مشهد-نیشابور یک کشته و چهار مصدوم برجای گذاشت‌.

۵۱ روز پیش
مرد جوان در اتاقک مچاله شده ی کامیونت جان باخت +تصاویر
تصادف یک دستگاه کامیونت ایسوزو با تانکر آب در جاده ورامین یک کشته و یک زخمی برجای گذاشت.

۵۱ روز پیش
تصادف مرگبار کامیونت با تانکر آب در جاده ورامین
تصادف مرگبار کامیونت با تانکر آب در جاده ورامینتصادف شدید کامیونت با تانکر آب در جنوب تهران یک کشته و یک زخمی بر جا گذاشت.

۵۱ روز پیش
مرگ تکنسین اورژانس شاهرود در حادثه واژگونی آمبولانس +عکس
مرگ تکنسین اورژانس شاهرود در حادثه واژگونی آمبولانس +عکسواژگونی آمبولانس اورژانس شاهرود موجب کشته و مجروح شدن دو تکنسین شد.

۵۱ روز پیش
شمار تلفات آتش‌سوزی تانکر نفت در پاکستان به ۱۴۸ نفر رسید +عکس
شمار تلفات آتش‌سوزی تانکر نفت در پاکستان به 148 نفر رسید +عکسشمار تلفات سانحه آتش‌سوزی در پی واژگونی تانکر حامل نفت در پاکستان به ۱۴۸ تن رسید.

۵۲ روز پیش
مرگ مرد جوان در کامیونت +عکس
مرگ مرد جوان در کامیونت +عکستصادف یک دستگاه کامیونت ایسوزو با تانکر آب در جاده ورامین یک کشته و یک زخمی برجای گذاشت.

۵۲ روز پیش
واژگونی تانکر نفت در پاکستان با ۱۲۳ کشته
در پی واژگونی یک دستگاه تانکر نفت در پاکستان دست‌کم ۱۲۳ تن جان خود را از دست دادند.

۵۲ روز پیش
۶ مصدوم در تصادف ۲ خودرو در جاده کرج - چالوس
6 مصدوم در تصادف 2 خودرو در جاده کرج - چالوسمعاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر البرز گفت: براثر تصادف دو خودروی پژو ٢٠٦ و مزدا۳ در جاده کرج- چالوس ٦ نفر مصدوم شدند.

۵۲ روز پیش
تصادف مرگبار در بزرگراه امام رضا (ع)
رئیس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ از تصادف مرگبار یک دستگاه موتورسیکلت با پژو خبر داد.

۵۳ روز پیش
جوان دهدشتی در آتش سوخت
جوان دهدشتی در آتش سوخترئیس جمعیت هلال احمر کهگیلویه گفت: براثر واژگونی خودرو و آتش گرفتن، جوان ۲۹ ساله راننده پراید در این شهرستان در آتش سوخت.

۵۳ روز پیش

صفحه ۷ از ۲۹ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 1 2 3 4 5 6
7
8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 صفحه بعد صفحه آخر