سه شنبه ۹ خرداد ۱۳۹۶
حوادث ایران و جهان
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
اعدام قاتل 30 سال پس از جنایت
مرد میانسال که به اتهام قتل پسر 12 ساله همسایه‌شان بازداشت شده بود، بعد از 30 سال از این جنایت دیروز در ندامتگاه مرکزی کرج به دار مجازات آویخته شد.

۵ روز پیش
سرقت یک میلیارد تومانی زوج سرایدار در عباس آباد
رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری سرایداری که با کمک همسرش نقشه سرقت یک میلیارد تومانی از خانه محل خدمت خود را کشیده بود، خبر داد.

۴ روز پیش
سارقان نقاب پوش کرج دستگیر شدند
سارقان نقاب پوش کرج دستگیر شدندبا تلاش ماموران پلیس آگاهی استان البرز اعضای باند چهار نفره سارقان به عنف خودرو و مغازه دستگیر و روانه زندان شدند.

۵ روز پیش
قاتل: كشتمش چون معتاد به شیشه بود!
پسر ١٥ ساله‌ای كه در اردیبهشت ماه سال گذشته برادرش را به خاطر مصرف شیشه كشته بود در دادگاه كیفری یك محكوم شد. این پسر بعد از اینكه به خانه آمد و برادرش را دید كه در حال مصرف مواد است عصبانی و با او درگیر شد كه این درگیری به قتل برادر بزرگ‌تر انجامید.

۴ روز پیش
تصادف شدید MVM با تیر برق +عکس
تصادف شدید MVM با تیر برق +عکسبرخورد شدید خودرو سواری با تیر چراغ برق حاشیه بزرگراه شهید صیاد شیرازی، آتش نشانان را به محل حادثه کشاند.

۵ روز پیش
ماجرای یک مرگ بدون امضا!
هفت‌ماه از مرگ مشکوک مرجان می‌گذرد. زن ٤٢ ساله‌ای که برای انجام عمل لیپوساکشن به یک کلینیک خصوصی در تهران رفت و درحین عمل فوت کرد. حادثه‌ای عجیب که هنوز پرونده آن در دادسرای جرایم پزشکی در جریان است.

۴ روز پیش
دستگیری عامل هتک حیثیت دختر سمنانی
رئیس پلیس فتا استان سمنان از شناسایی و دستگیری عامل هتک حیثیت یک دختر جوان در فضای مجازی خبر داد.

۵ روز پیش
کلاهبرداری 30 میلیون تومانی یک زن با وعده های غیر اخلاقی
کلاهبرداری 30 میلیون تومانی یک زن با وعده های غیر اخلاقیرئیس پلیس فتای استان یزد از دستگیری زنی خبر داد که با وعده های غیر اخلاقی از مردان 300 میلیون ریال کلاهبرداری کرده بود.

۷ روز پیش
۲ حادثه‌دیده کارخانه فولاد بویراحمد فوت کردند
۲ حادثه‌دیده کارخانه فولاد بویراحمد فوت کردنددو نفر از آسیب دیدگان حادثه کارخانه فولاد بویراحمد که به علت سوختگی شدید به بیمارستانی درشیراز اعزام شده بودند جان باختند.

۵ روز پیش
دختر جوان: جدایی پدر و مادرم من را سارق کرد
دختری که متهم به سرقت مسلحانه دو خودروست، در جلسه دادگاه ادعا کرد در زمان کودکی پدر و مادرش از یکدیگر جدا شدند و شرایط بد زندگی او را به این روز انداخته و یک سارق شده‌ است.

۴ روز پیش
/ لیست اخبار تصادفات
عملیات امدادی در منطقه همچنان ادامه دارد/ انتقال تمامی مجروحان به بیمارستان
عملیات امدادی در منطقه همچنان ادامه دارد/ انتقال تمامی مجروحان به بیمارستانمعاون امداد و نجات سمنان گفت: تمامی مجروحان حادثه برخورد دو قطار مسافربری در سمنان به بیمارستان منتقل شدند.

۱۸۵ روز پیش
افزایش تعداد کشته‌شدگان حادثه قطارهای مسافربری سمنان
افزایش تعداد کشته‌شدگان حادثه قطارهای مسافربری سمنانسرپرست سازمان امداد ونجات کشور از افزایش تعداد کشته شدگان حادثه قطارهای مسافربری سمنان به ۹ نفر خبر داد.

۱۸۵ روز پیش
۳۶ کشته و ۹۸ مصدوم در برخورد ۲ قطار مسافربری در سمنان
۳۶ کشته و ۹۸ مصدوم در برخورد ۲ قطار مسافربری در سمنانسرپرست اورژانس کشور تعداد جان باختگان سانحه برخورد دو قطار مسافربری را تا این لحظه ۳۶ نفر اعلام کرد و گفت: کار رهاسازی و جست‌وجو در داخل واگن‌های سوخته همچنان ادامه دارد.

۱۸۵ روز پیش
۲ واگن از قطار تبریز-مشهد در حادثه سمنان آسیب دیده است
2 واگن از قطار تبریز-مشهد در حادثه سمنان آسیب دیده استمدیر کل راه آهن آذربایجان شرقی با بیان اینکه تنها دو واگن از قطار تبریز-مشهد در حادثه سمنان آسیب دیده است، گفت: این قطار ظهر روز گذشته از تبریز به مقصد مشهد حرکت کرده بود.

۱۸۵ روز پیش
سرپرست اورژانس کشور عازم سمنان شد
سرپرست اورژانس کشور عازم سمنان شدسرپرست اورژانس کشور، صبح امروز پس از حادثه برخورد دو قطار در سمنان دستورات لازم برای رسیدگی به وضعیت موجود را صادر کرد.

۱۸۵ روز پیش
انتقال مصدومان حادثه قطار مسافربری سمنان به مراکز درمانی
انتقال مصدومان حادثه قطار مسافربری سمنان به مراکز درمانیسرپرست اورژانس کشور از انتقال ۵۲ مصدوم حادثه برخورد دوقطار مسافربری در ایستگا هفت خان سمنان خبر داد.

۱۸۵ روز پیش
انتقال ۶۱ مصدوم حادثه قطار دامغان به بیمارستان
انتقال 61 مصدوم حادثه قطار دامغان به بیمارستانرئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان از انتقال ۶۱ مجروح حادثه قطار به بیمارستان‌های کوثر سمنان، ولایت دامغان و کلینیک دامغان خبر داد.

۱۸۵ روز پیش
آمار کشته‌شدگان حادثه تصادف ۲ قطار در سمنان به ۱۵ نفر رسید
آمار کشته‌شدگان حادثه تصادف ۲ قطار در سمنان به ۱۵ نفر رسیدمعاون امداد و نجات استان سمنان گفت: آمار کشته‌شدگان حادثه تصادف دو قطار به ۱۵ نفر رسیده است و احتمال افزایش آمار مصدومان و کشته‌شدگان وجود دارد.

۱۸۵ روز پیش
افزایش تعداد مصدومان حادثه قطارهای مسافربری سمنان
افزایش تعداد مصدومان حادثه قطارهای مسافربری سمنانروابط عمومی اورژانس کشور از افزایش مصدومان حادثه قطارهای مسافربری سمنان به ۷۰ نفر خبر داد.

۱۸۵ روز پیش
احتمال یخ ‌زدگی لکوموتیو قطار تبریز/ ریل صدمه‌ای ندیده و به زودی فعالیت این خط راه‌آهن مجدداً آغاز می‌شود
احتمال یخ ‌زدگی لکوموتیو قطار تبریز/ ریل صدمه‌ای ندیده و به زودی فعالیت این خط راه‌آهن مجدداً آغاز می‌شوداستاندار سمنان گفت: آنچه که می‌توان احتمال داد این است که لکوموتیو قطار تبریز به دلیل شدت سرما یخ زده و این قطار مجبور شده در ۴ و نیم کیلومتری از ایستگاه متوقف شود.

۱۸۵ روز پیش
آخرین جزئیات حادثه قطار در دامغان
آخرین جزئیات حادثه قطار در دامغانرئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان از بستری شدن ۸۶مصدوم حادثه قطار دامغان در بیمارستان های این استان خبر داد.

۱۸۵ روز پیش
تعداد کشته‌شدگان حادثه تصادف ۲ قطار در سمنان ۲۵ نفر شد
تعداد کشته‌شدگان حادثه تصادف ۲ قطار در سمنان ۲۵ نفر شدسرپرست مرکز اورژانس کشور گفت: تا کنون حادثه قطار در سمنان ۲۵ کشته بر جای گذاشته است.

۱۸۵ روز پیش
تعداد مصدومان حادثه برخورد دو قطار در سمنان به ۷۰ نفر رسید
تعداد مصدومان حادثه برخورد دو قطار در سمنان به 70 نفر رسیدسرپرست اورژانس کشور از افزایش تعداد مصدومان حادثه برخورد دو قطار در سمنان به ۷۰ نفر خبر داد.

۱۸۵ روز پیش
سقوط خودروی حامل کارگران معدن، ۵ کشته و مصدوم بر جای گذاشت
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی آذربایجان‌شرقی گفت: سقوط خودروی پیکان به دره، در مسیر روستایی امند به سمت روستای سرکش خاروانا، دو کشته و سه مصدوم بر جای گذاشت.

۱۸۵ روز پیش
برخورد ۲ قطار مسافربری در محور سمنان
برخورد ۲ قطار مسافربری در محور سمنانبا برخورد ۲ قطار مسافربری در ایستگاه هفت‌خوان سمنان ۷ تیم عملیاتی به منطقه اعزام شده است و هنوز حریق اطفا نشده است.

۱۸۵ روز پیش
تعداد کشته‌شدگان یا مصدومان برخورد دو قطار در سمنان فعلا مشخص نیست
تعداد کشته‌شدگان یا مصدومان برخورد دو قطار در سمنان فعلا مشخص نیسترییس اورژانس کشور درباره حادثه برخورد دو قطار در سمنان در ایستگاه هفت‌خوان با اشاره به اعزام عوامل اورژانس گفت: هنوز اطلاع دقیقی از تعداد کشته‌ها یا مصدومان این حادثه نداریم.

۱۸۵ روز پیش
مصدومان حادثه قطار سمنان افزایش یافت/ ۵ کشته و ۱۴ مصدوم
مصدومان حادثه قطار سمنان افزایش یافت/ 5 کشته و 14 مصدومبرخورد دو قطار مسافربری در سمنان ۵ کشته و ۱۴ مصدوم برجای گذاشت.

۱۸۵ روز پیش
آسیب ۴۱ مسافر در برخورد اتوبوس با تریلی/ اجرای طرح بزرگ همسفران خورشید
آسیب ۴۱ مسافر در برخورد اتوبوس با تریلی/ اجرای طرح بزرگ همسفران خورشیدسخنگوی سازمان امداد و نجات با اشاره به برخورد یک دستگاه اتوبوس با تریلی در محور سوادکوه-جوارم گفت: در اثر این حادثه ۴۱ مسافر دچار آسیب شدند.

۱۸۶ روز پیش
تصادف مرگبار گل در آزادگان
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از مرگ راننده یک دستگاه سواری گل در پی برخورد با کامیون در بزرگراه آزادگان خبر داد.

۱۸۸ روز پیش
تصادف زنجیره‌ای ۵۶ خودرو در چین کشته داد
تصادف زنجیره‌ای ۵۶ خودرو در چین کشته دادبر اثر برخورد زنجیره‌ای ۵۶ خودرو در شمال چین در مجموع ۱۷ تن جان خود را از دست دادند.

۱۸۸ روز پیش
تلفات حادثه ریلی هند به ۱۴۵ تن رسید
تلفات حادثه ریلی هند به ۱۴۵ تن رسیدبنابر اعلام مقامات داخلی هند شمار تلفات حادثه خروج قطار از ریل در شمال این کشور به ۱۴۵ تن افزایش یافته است.

۱۸۸ روز پیش
تصادف اتوبوس مدرسه در آمریکا جان چند کودک را گرفت
تصادف اتوبوس مدرسه در آمریکا جان چند کودک را گرفتتصادف اتوبوس حامل دانش‌آموزان ابتدایی در شهر "چاتانوگا" در ایالت تنسیِ آمریکا، دست‌کم شش کشته و ۲۳ مجروح برجای گذاشته است.

۱۸۸ روز پیش
ادامه جستجوها برای یافتن بازماندگان حادثه ریلی هند
ادامه جستجوها برای یافتن بازماندگان حادثه ریلی هندنیروهای امداد و نجاتِ هند در حال جستجو در میان لاشه قطار حادثه‌دیده‌ برای یافتن بازماندگان احتمالی هستند.

۱۸۹ روز پیش
سقوط مرگبار بالگرد پلیس در برزیل
سقوط مرگبار بالگرد پلیس در برزیلسقوط بالگرد پلیس در "ریو دو ژانیرو"ی برزیل جان چهار تن را گرفت.

۱۸۹ روز پیش
گردنبند‌قاپی با شیوه تصادف ساختگی
گردنبند‌قاپی با شیوه تصادف ساختگیتصادف ساختگی با خودروهای مدل بالا بهانه‌ای بود تا دزد حرفه‌ای در یک چشم برهم زدن گردنبند راننده‌ها را قاپیده و فرار کند.

۱۸۹ روز پیش
سقوط خودرو به دره / کشته شدن چهار نفر
سقوط خودرو به دره / کشته شدن چهار نفرمدیر راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان البرز گفت:ساعتی پیش یک خودور پژو ۲۰۶ در جاده چالوس به دره سقوط کرد.

۱۸۹ روز پیش
واژگونی مرگبار کامیونت در اتوبان کرج
واژگونی مرگبار کامیونت در اتوبان کرجسخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از واژگونی مرگبار یک دستگاه کامیونت در اتوبان کرج خبر داد.

۱۹۰ روز پیش
حادثه ریلی در هند بیش از ۱۰۰ کشته به‌جا گذاشت
حادثه ریلی در هند بیش از ۱۰۰ کشته به‌جا گذاشتبه گفته پلیس هند، تعداد کشته‌های خروج قطار از ریل در ایالت "اوتارپرادش" به بیش از ۱۰۰ نفر رسیده است.

۱۹۰ روز پیش
گردنبندقاپی از راننده خودروهای مدل بالا با تصادف ساختگی
گردنبندقاپی از راننده خودروهای مدل بالا با تصادف ساختگیرئیس پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری دو سارق گردنبندقاپ خبر داد و با اشاره به ارتکاب ده‌ها فقره سرقت از سوی این افراد از دیگر مالباختگان خواست که این افراد را شناسایی کنند.

۱۹۱ روز پیش
مرگ موتور سوار در پیاده رو
مرگ موتور سوار در پیاده رورییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ از مرگ یک موتورسوار در پی تصادف با سواری سمند خبر داد.

۱۹۱ روز پیش

صفحه ۸ از ۱۹ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 1 2 3 4 5 6 7
8
9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 صفحه بعد صفحه آخر