یکشنبه ۶ فروردین ۱۳۹۶
حوادث ایران و جهان
hamchap.ir
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
/ لیست اخبار تصادفات
سقوط مرگبار بالگرد در شرق کانادا
سقوط مرگبار بالگرد در شرق کانادارسانه‌های کانادایی از سقوط یک فروند بالگرد در شرق این کشور و کشته شدن دو تن بر اثر این حادثه خبر دادند.

۲۰۱ روز پیش
وقوع دو حادثه رانندگی در بزرگراه بابایی
وقوع دو حادثه رانندگی در بزرگراه باباییسخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از وقوع دو حادثه رانندگی در بزرگراه شهید بابایی خبر داد.

۲۰۲ روز پیش
۳۴ کشته در سانحه رانندگیِ افغانستان
۳۴ کشته در سانحه رانندگیِ افغانستانپلیس افغانستان از برخورد مرگبار یک دستگاه اتوبوس با کامیونی در جنوب این کشور خبر داد.

۲۰۲ روز پیش
واژگونی قایق گردشگری در آب‌های ترکیه
واژگونی قایق گردشگری در آب‌های ترکیهرسانه‌های داخلی ترکیه از واژگونی یک قایق حامل تعدادی گردشگر در سواحل آنتالیا خبر دادند.

۲۰۲ روز پیش
هشدار؛ مرگ ۲۲ هزار نفر طی ۱۰ سال در حوادث رانندگی شهریور | روزی ۵۵ نفر
هشدار؛ مرگ ۲۲ هزار نفر طی ۱۰ سال در حوادث رانندگی شهریور | روزی ۵۵ نفرهمشهری آنلاین: سازمان پزشکی قانونی کشور اعلام کرد: در شهریور ماه های ۱۰ سال گذشته (۱۳۸۵ تا ۱۳۹۴) ۲۲ هزار و ۶۸۴ نفر در حوادث رانندگی جان خود را از دست دادند که این رقم ۱۰.۸ درصد از کل تلفات رانندگی این مدت را در برمی‌گیرد.

۲۰۳ روز پیش
مرگ ۱۴ نفر در سوانح رانندگی شهریورماه محورهای استان زنجان
مرگ 14 نفر در سوانح رانندگی شهریورماه محورهای استان زنجانرئیس پلیس راه استان زنجان تعداد تلفات سوانح رانندگی شهریورماه را ۱۴ نفر اعلام کرد و گفت: نیمی از این آمار تلفات راکبان موتورسیکلت‌ها بوده‌اند.

۲۰۳ روز پیش
رییس پلیس راهور پایتخت: در سه سال اخیر تصادف سرویس مدارس نداشتیم
رییس پلیس راهور پایتخت: در سه سال اخیر تصادف سرویس مدارس نداشتیمرییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ در مراسم رونمایی از برچسب سرویس مدارس با بیان اینکه تلاش تمام دستگاه در مورد سرویس مدارس به حداقل رسیدن مشکلات است، اظهار کرد: البته در این امر نقش مدیران مدارس بسیار حائز اهمیت است.

۲۰۳ روز پیش
۴۵ کشته و زخمی در حادثه واژگونی اتوبوس در محور شهرضا- اصفهان
45 کشته و زخمی در حادثه واژگونی اتوبوس در محور شهرضا- اصفهاندبیر کمیته مدیریت بحران شهرضا گفت: حادثه واژگونی اتوبوس در کیلومتر ۱۰ محور شهرضا-اصفهان ۴۲ زخمی و ۳ کشته برجای گذاشت.

۲۰۴ روز پیش
ورود اتوبوس مسافربری به پمپ بنزین
ورود اتوبوس مسافربری به پمپ بنزینسخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از برخورد یک دستگاه اتوبوس مسافربری با پمپ بنزین خبر داد.

۲۰۴ روز پیش
شهریور پرخطر؛ ۱۸۰ کشته جاده‌ای طی ده روز
شهریور پرخطر؛ ۱۸۰ کشته جاده‌ای طی ده روز همشهری آنلاین: رئیس پلیس راهور ناجا گفت: در ۱۰ روز ابتدایی شهریور امسال ۲۰۰۰ نفر در تصادفات رانندگی مجروح شدند و ۱۸۰ نفر جان باختند.

۲۰۴ روز پیش
واژگونی اتوبوس ۴۲ مصدوم و ۳ کشته برجا گذاشت
واژگونی اتوبوس 42 مصدوم و 3 کشته برجا گذاشتمعاون عملیات سازمان امداد و نجات با اشاره به واژگونی اتوبوس در محور شهرضا ـ‌ مهیار گفت:‌در اثر این حادثه ۴۲ مسافر مصدوم شده و ۳ نفر جان خود را از دست دادند.

۲۰۴ روز پیش
نشست زمین در خیابان پیامبر(ص)/ این حادثه فوتی یا خسارت جدی جرحی نداشت
نشست زمین در خیابان پیامبر(ص)/ این حادثه فوتی یا خسارت جدی جرحی نداشتیک دستگاه خودرو در خیابان پیامبر(ص) مرکزی در داخل یک گودال افتاد که خوشبختانه این حادثه هیچ گونه خسارت جدی جرحی و یا فوتی نداشت.

۲۰۵ روز پیش
راننده خودروی سمند بر اثر سقوط از پل جان باخت
راننده خودروی سمند بر اثر سقوط از پل جان باختبر اثر واژگونی و برخورد یک دستگاه خودروی سواری سمند با گاردریل کنار جاده و سقوط از پل در آزاد راه ساوه- همدان، راننده جان باخت و ۲ سرنشین دیگر خودرو مجروح شدند.

۲۰۵ روز پیش
مصدومیت ۱۹ مسافر به دلیل واژگونی مینی‌بوس/ امدادرسانی به ۳ هزار حادثه‌دیده در طوفان شن
مصدومیت ۱۹ مسافر به دلیل واژگونی مینی‌بوس/ امدادرسانی به ۳ هزار حادثه‌دیده در طوفان شنسخنگوی سازمان امداد و نجات با اشاره به واژگونی یک دستگاه مینی‌بوس در محور مسجد سلیمان ـ اهواز گفت: بر اثر این حادثه ۱۹ مسافر مصدوم شدند.

۲۰۵ روز پیش
سقوط پراید در کانال آب یک کشته و ۴ مصدوم برجای گذاشت
سقوط پراید در کانال آب یک کشته و 4 مصدوم برجای گذاشتفرمانده نیروی انتظامی شهرستان فلاورجان گفت: انحراف یک دستگاه پراید و سقوط آن به داخل کانال آب، یک کشته و ۴ مصدوم برجای گذاشت.

۲۰۵ روز پیش
جان باختن کودک ۱.۵ ساله زیر چرخ‌های کامیون
جان باختن کودک 1.5 ساله زیر چرخ‌های کامیونسخنگوی مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان مازندران، گفت: جان باختن کودک ۱.۵ ساله در نکا حادثه دلخراشی را رقم زد.

۲۰۵ روز پیش
کاهش تلفات جاده‌ای؛ افزایش بازرسان نامحسوس
کاهش تلفات جاده‌ای؛ افزایش بازرسان نامحسوسهمشهری آنلاین: رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی کشور گفت: تلفات تصادفات در چهار ماهه امسال حدود۸ / ۲ درصد نسبت به سال گذشته کاهش نشان می‌دهد. وی از افزایش شمار بازرسان نامحسوس در جاده‌ها نیز خبر داد.

۲۰۶ روز پیش
واژگونی سواری MVM جان سه مسافر را گرفت/ سقوط از ارتفاع به دلیل حمله خرس
واژگونی سواری MVM جان سه مسافر را گرفت/ سقوط از ارتفاع به دلیل حمله خرسسخنگوی سازمان امداد و نجات، با اشاره به واژگونی یک دستگاه سواری MVM در کیلومتر ۲۵ محور صفادشت ـ شیراز، گفت: در اثر این حادثه ۳ مسافر جان خود را از دست دادند.

۲۰۶ روز پیش
مرگ خانواده ۵ نفره در اثر سقوط خودرو به رودخانه
مرگ خانواده 5 نفره در اثر سقوط خودرو به رودخانهخواب آلودگی راننده بلای جان خود و خانوده‌اش شد.

۲۰۶ روز پیش
افزایش بازرسان نامحسوس پلیس در جاده‌ها
افزایش بازرسان نامحسوس پلیس در جاده‌هاکنترل ویژه مسیرهای روستایی و ناوگان حمل و نقل عمومی، اعلام بیشترین علل وقوع حوادث رانندگی، بیان خط قرمزهای پلیس در طرح ترافیک تابستانه، فعالیت ۱۵ هزار راهور محله در روستاها و ... از مهم‌ترین سخنان رئیس پلیس راهور ناجا بود.

۲۰۶ روز پیش
آزادی ۱۳ هزار و ۲۵۲ راننده زندانی دیه
آزادی ۱۳ هزار و ۲۵۲ راننده زندانی دیههمشهری آنلاین: مدیرعامل ستاددیه کشور از آزادی ۱۳ هزار و ۲۵۲ راننده محکوم به پرداخت دیه ناشی از تصادفات رانندگی در طی ۵ ساله گذشته خبر داد.

۲۰۶ روز پیش
واژگونی بونکر روی پایانه تاکسیرانی نوبنیاد + عکس
واژگونی بونکر روی پایانه تاکسیرانی نوبنیاد + عکسسخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از واژگونی بونکر حامل ۲۰ تن بتن بر روی پایانه تاکسیرانی در محدوده میدان نوبنیاد خبر داد.

۲۰۷ روز پیش
بیش از ۳۵ هزار آمریکایی قربانی سوانح جاده‌ای در ۲۰۱۵
بیش از ۳۵ هزار آمریکایی قربانی سوانح جاده‌ای در ۲۰۱۵اداره ایمنی بزرگراه‌های آمریکا اعلام کرده است که در سال ۲۰۱۵ میلادی ۳۵ هزار و ۹۲ نفر در سوانح جاده‌ای این کشور کشته شده‌اند.

۲۰۷ روز پیش
حادثه مرگبار برای ۲ زن در اتوبان کرج
حادثه مرگبار برای 2 زن در اتوبان کرجسخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از تصادف مرگبار سواری پژو ۲۰۶ با مینی‌بوس در اتوبان کرج خبر داد.

۲۰۸ روز پیش
مرگ روزانه ۴۳ نفر در جاده‌های کشور
مرگ روزانه 43 نفر در جاده‌های کشورسازمان پزشکی قانونی از کاهش ۲.۹ درصد جان باختگان حوادث رانندگی در چهار ماه امسال خبر داد.

۲۰۸ روز پیش
۴۲ کشته و مجروح در پی واژگونی اتوبوس در چین
۴۲ کشته و مجروح در پی واژگونی اتوبوس در چینبر اثر واژگونی یک دستگاه اتوبوس در جنوب چین دست‌کم ۱۰ تن کشته شدند.

۲۰۸ روز پیش
برخورد با ۲۲ هزار و ۵۰۰ خودروی سنگین در لاین سرعت
برخورد با 22 هزار و 500 خودروی سنگین در لاین سرعترئیس مرکز اجراییات پلیس راهور ناجا از اعمال قانون ۲۲هزار و ۵۰۰ راننده متخلف وسایل نقلیه سنگین در لاین سرعت خبر داد و گفت: دوربین‌ها در بزرگراه‌ها و آزادراه‌ها وسایل نقلیه سنگینی را که از لاین سرعت تردد کنند جریمه می کنند.

۲۰۸ روز پیش
سانحه رانندگی در مصر ۱۲ کشته داد
سانحه رانندگی در مصر ۱۲ کشته داددر پی وقوع یک سانحه رانندگی در جنوب مصر دست‌کم ۱۲ تن جان خود را از دست دادند.

۲۰۸ روز پیش
سانحه رانندگی در مصر ۱۲ کشته داد
سانحه رانندگی در مصر ۱۲ کشته داددر پی وقوع یک سانحه رانندگی در جنوب مصر دست‌کم ۱۲ تن جان خود را از دست دادند.

۲۰۸ روز پیش
۱۹ کشته و زخمی بر اثر سانحه رانندگی در میانمار
۱۹ کشته و زخمی بر اثر سانحه رانندگی در میانمارپلیس محلی میانمار از وقوع سانحه رانندگی در شرق این کشور و کشته و مجروح شدن دست‌کم ۱۹ تن خبر داد.

۲۰۹ روز پیش

صفحه ۹ از ۱۴ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 1 2 3 4 5 6 7 8
9
10 11 12 13 14 صفحه بعد صفحه آخر