یکشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۶
حوادث ایران و جهان
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
جزییات عجیب خودکشی دختر اصفهانی | انگیزه خودکشی زهرا و نیلوفر | دختر اصفهانی قبل از خودکشی کجا بود؟
جزییات عجیب خودکشی دختر اصفهانی | انگیزه خودکشی زهرا و نیلوفر | دختر اصفهانی قبل از خودکشی کجا بود؟جزییات عجیب خودکشی دختر اصفهانی | با گذشت 12 روز از خودکشی زهرا و نیلوفر دو دختر اصفهانی، جزییات جدیدی از ماجرای این خودکشی مرموز منتشر شد. خانواده دختر اصفهانی گفته های وزیر ارتباطات را درباره خودکشی مادر او تکذیب می کنند. آنها به کلیپ منتشر شده و گفته های خاله دختر اصفهانی معترضند و می گویند او «تنها سه روز آخر پیش آنها بود.»

۱۷ روز پیش
زلزله 5.5 ریشتری در مرز کرمان و هرمزگان
زلزله 5.5 ریشتری در مرز کرمان و هرمزگانزمین‌لرزه 5.5 ریشتری مرز استان های هرمزگان و کرمان، حوالی زیارتعلی(هرمزگان) را لرزاند.

۲۷ روز پیش
خارج کردن توده 4 کیلوگرمی از شکم زن 42 ساله
خارج کردن توده 4 کیلوگرمی از شکم زن 42 سالهمدیر گروه زنان و زایمان دانشگاه علوم پزشکی بابل گفت: توده 4 کیلوگرمی از شکم زن 42 ساله آملی در بیمارستان روحانی بابل خارج شد.

۲۷ روز پیش
محدودیت گردشگری در پاسارگاد
محدودیت گردشگری در پاسارگاداجتماع > سفر - با نزدیک شدن به هفتم آبان ماه محدودیت‌ها برای ورود گردشگران و علاقه‌مندان به این روز در پاسارگاد افزایش یافت. هفتم آبان روزی است که برخی از علاقه‌مندان تاریخ ایران باستان آن را روز کوروش نامیده‌اند.

۲۷ روز پیش
ادامه به‌کار پس از اخراج شدن
ادامه به‌کار پس از اخراج شدناجتماع > اجتماعی - لندن> زنی در انگلستان پس از اینکه اخراج شده نیز بدون حقوق هر روز کارش را انجام می‌دهد.

۲۷ روز پیش
خودکشی پس از قتل عاشق سمج
آخرین روزهای پرکار اسفندماه که باید بیشتر پرونده‌ها تعیین تکلیف می‌شدند و سر و سامانی به آن‌ها می‌دادم، پرونده دیگری به دایره فقدانی ارجاع شد که دختر 28 ساله‌ای به نام «لیلی» از ظهر روز گذشته از خانه خارج شده و دیگر به خانه برنگشته‌است.

۲۷ روز پیش
قتل پسردایی‌ به‌ خاطر هزینه جوجه‌کباب
پسر جوانی که متهم است با پسردایی‌اش به‌خاطر هزینه جوجه‌کباب درگیر شده و او را به قتل رسانده، در جلسه محاکمه‌اش جزئیات درگیری را تشریح کرد و گفت دعوا به خاطر یک اختلاف خانوادگی قدیمی بود.

۲۷ روز پیش
ماجرای خودکشی در دانشگاه شهید بهشتی +عکس | آخرین یادداشت دانشجوی حقوق قبل از خودکشی
ماجرای خودکشی در دانشگاه شهید بهشتی +عکس | آخرین یادداشت دانشجوی حقوق قبل از خودکشیماجرای خودکشی در دانشگاه شهید بهشتی | روز گذشته یک دانشجوی رشته حقوق دانشگاه شهید بهشتی که از دانشجویان نخبه شناخته می شد و مدال طلای المپیاد علمی را نیز از آن خود کرده بود، در محوطه دانشگاه شهید بهشتی خودکشی کرد. او در آخرین یادداشت قبل از خودکشی، ارتباط مرگش را با نهنگ آبی رد کرده است!

۲۰ روز پیش
حکایت مشت یک قلچماق پهلوان پنبه
حکایت مشت یک قلچماق پهلوان پنبه اجتماع > اجتماعی - مهدیا گل‌محمدی:
پاندول ساعت دیواری ۴ سالی می‌شد که از حرکت ایستاده بود، خانه اما با تمام محتویاتش ‌پاندول‌وار داشت به عقب و جلو لمبر می‌خورد.

۲۷ روز پیش
دختر اصفهانی قبل از خودکشی، خودزنی کرده بود | تصاویر وحشتناک موبایل دو دختر اصفهانی +عکس
دختر اصفهانی قبل از خودکشی، خودزنی کرده بود | تصاویر وحشتناک موبایل دو دختر اصفهانی +عکسدختر اصفهانی قبل از خودکشی، خودزنی کرده بود +عکس | دختر اصفهانی کشته شده در ماجرای نهنگ آبی اصفهان، به شدت تحت تاثیر چالش های اینترنتی بوده و پیش از خودکشی، خودزنی کرده بوده است. رئیس پلیس آگاهی اصفهان با اعلام این موضوع از کشف تصاویر وحشتناک در موبایل دو دختر اصفهانی ماجرای نهنگ آبی خبر داد.

۲۷ روز پیش
/ لیست اخبار جامعه
مرگ زن سالخورده در ریزش آوار ساختمان
مرگ زن سالخورده در ریزش آوار ساختمانریزش بخشی از ساختمان چهار طبقه قدیمی در خیابان کمیل بر اثر گودبرداری زمین کناری آنجا، مرگ زنی ۶۰ ساله را رقم زد.

۳ روز پیش
درگیری ۲ شرور در تهران با قتل پایان یافت
درگیری ۲ شرور در تهران با قتل پایان یافتدرگیری دو نفر از اراذل و اوباش در منطقه بیسیم پایتخت با قتل یکی از آنها رنگ خون گرفت. با دستور بازپرس کشیک قتل پایتخت تلاش برای دستگیری متهمان ادامه دارد.

۴ روز پیش
ریزش ساختمان چهار طبقه در خیابان کمیل
سخنگوی آتش‌نشانی تهران از ریزش یک ساختمان ۴ طبقه در خیابان کمیل خبر داد و گفت: احتمالا افرادی زیر آوار این ساختمان محبوس شده‌اند.

۴ روز پیش
نام‌گذاری ۳ روز جدید در تقویم رسمی ایران
نام‌گذاری ۳ روز جدید در تقویم رسمی ایراناجتماع > اجتماعی - همشهری‌آنلاین:
سید رضا موالی زاده،دبیر شورای فرهنگ عمومی کشور از نام‌گذاری ۳ روز جدید در تقویم رسمی سال ۱۳۹۷ هجری شمسی با مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی خبر داد.

۴ روز پیش
کودکان قوطی کبریتی
کودکان قوطی کبریتیاجتماع > اجتماعی - شهرهای ما مناسب زندگی برای کودکان نیستند. برای آنها خانه‌هایی از قوطی‌کبریت ساخته‌ایم که به‌صورت عمودی روی هم چیده شده‌اند؛ خانه‌هایی بی‌چشم‌انداز با کارکرد نابودکردن خلاقیت کودکانه.

۴ روز پیش
شهادت سرباز مرزبانی به علت برخورد با مین
شهادت سرباز مرزبانی به علت برخورد با مینسرباز مرزبانی بانه به علت برخورد با مین به شهادت رسید.

۴ روز پیش
غفلت کارگر، کارفرما را روانه زندان کرد
غفلت کارگر، کارفرما را روانه زندان کردسرویسکار با تجربه‌ با غفلت شاگرد مغازه در باد کردن لاستیک یک فرغون، روانه زندان شد.

۵ روز پیش
فراخوان برای دارندگان گروه‌ خونی «O منفی»
سخنگوی سازمان انتقال خون از دارندگان گروه‌های خونی منفی به ویژه o - دعوت کرد تا برای کمک به مردم زلزله زده جهت اهدای خون به مراکز انتقال خون سراسر کشور مراجعه کنند.

۶ روز پیش
ضبط بیش از ٣ هزار و ۵۰۰ جلد گواهینامه در ٦ماه
ضبط بیش از ٣ هزار و ۵۰۰ جلد گواهینامه در ٦ماهاجتماع > اجتماعی -همشهری آنلاین:
رئیس مرکز اجراییات پلیس راهور نیروی انتظامی گفت: طی ٦ ماه امسال، بیش از ٣ هزار و ۵۰۰ جلد گواهینامه، به دلیل نمرات منفی صاحبان آنها در سراسر کشور ضبط شده است.

۶ روز پیش
مرگ کارگر کشتارگاه دام دزفول در حوضچه پساب
مرگ کارگر کشتارگاه دام دزفول در حوضچه پسابسرپرست شهرداری دزفول صبح امروز (یکشنبه/۲۱ آبان) اعلام کرد که در حادثه‌ای که صبح امروز در کشتارگاه دام این شهر اتفاق افتاد یک کارگر جان خود را از دست داد.

۶ روز پیش
جان باختن هفت زائر ایرانی در راه بازگشت از کربلا
جان باختن هفت زائر ایرانی در راه بازگشت از کربلا اجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
رسانه‌های عراقی اعلام کردند که یک خودروی حامل زائران اربعین حسینی در راه بازگشت از کربلا دچار سانحه شده و هفت زائر ایرانی جان باختند.

۷ روز پیش
هفت زائر ایرانی در راه بازگشت از کربلا جان باختند
هفت زائر ایرانی در راه بازگشت از کربلا جان باختندرسانه‌های عراقی اعلام کردند که یک خودروی حامل زائران اربعین حسینی در راه بازگشت از کربلا دچار سانحه شده و هفت زائر ایرانی جان باختند.

۷ روز پیش
اخذ گواهینامه رانندگی نیازی به کارت پایان خدمت ندارد
اخذ گواهینامه رانندگی نیازی به کارت پایان خدمت ندارداجتماع > اجتماعی - علی‌اصغر محمدی:
ستاد کل نیرو‌های مسلح روز گذشته با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد که از اول آذر امسال اخذ گواهینامه رانندگی مستلزم داشتن کارت پایان خدمت سربازی نیست و این موضوع به نیروی انتظامی ابلاغ شده است.

۷ روز پیش
مرگ خاموش، جان نگهبان را گرفت
مرگ خاموش، جان نگهبان را گرفتجانشین فرماندهی انتظامی شهرستان کرمان از فوت یک نگهبان ۲۵ ساله در اثر بی احتیاطی و توجه نکردن به نکات ایمنی خبر داد.

۷ روز پیش
انتقاد سازنده و مقامات‌پسند
انتقاد سازنده و مقامات‌پسنداجتماع > اجتماعی - اسماعیل امینی:
می‌‌گویند انتقاد باید سازنده باشد؛ می‌گویند در انتقاد از مسئولان، باید اول نقاط قوت را بیان کنید؛ می‌گویند همراه انتقاد، باید پیشنهاد و راه‌حل هم ارائه کنید.

۷ روز پیش
سه مجروح بر اثر ریزش آوار در شورآباد
سه مجروح بر اثر ریزش آوار در شورآبادمعاون عملیات اورژانس تهران گفت: بر اثر ریزش آوار در شورآباد کهریزک، سه نفر مجروح شدند که پس از اقدامات اولیه به بیمارستان منتقل شدند.

۷ روز پیش
ریزش آوار در محدوده کهریزک/۳ نفر به شدت مصدوم شدند
ریزش آوار در محدوده کهریزک/3 نفر به شدت مصدوم شدندسخنگوی اورژانس کشور از ریزش آوار در ساختمانی در محدوده شور آباد کهریزک خبر داد.

۷ روز پیش
مرگ یک دختربچه بر اثر سقوط از ساختمان
مرگ یک دختربچه بر اثر سقوط از ساختمانفرمانده انتظامی شهرستان زنجان گفت: یک دختربچه زنجانی بر اثر سقوط از پنجره طبقه چهارم یک ساختمان مسکونی جان سپرد.

۷ روز پیش
پیش از فشار‌دادن دکمه send
پیش از فشار‌دادن دکمه sendاجتماع > اجتماعی - جواد رسولی:
در طول هفتــه گذشته، فضــای رسانه‌های اجتماعی، وب‌سایت‌های خبری و حتی رسانه‌های رسمی، مشغول به اشتراک‌گذاشتن و بحث و حدس و گمان درباره ویدئویی بودند که از ۲ دختر اصفهانی منتشر شده‌ بود.

۷ روز پیش
خانه قانون، پشت دیوار
خانه قانون، پشت دیواراجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
به‌دلیل افزایش امنیت ساختمان مجلس شورای اسلامی، دیواری در حال ساخته‌شدن دورتادور ساختمان قدیمی مجلس است کهاین ساختمان زیبای تاریخی را کاملا از میدان بهارستان جدا می‌کند

۷ روز پیش
گرانقیمت‌های خوشمزه
گرانقیمت‌های خوشمزهاجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
تولید باقلوای سه رنگ قزوینی از جمله کارهای پر درآمد محسوب می‌شود به شرطی که بدانید چگونه می‌توان به بازار رونق بخشید


۸ روز پیش
حمله تروریستی به زائران اربعین خنثی شد
حمله تروریستی به زائران اربعین خنثی شدکتائب حزب الله از نیروهای مقاومت اسلامی عراق روز جمعه با صدور بیانیه ای از کشف و خنثی سازی یک حمله تروریستی گروه تکفیری داعش به زائران اربعین خبر داد.

۸ روز پیش
۸ نوجوان پای چوبه دار در انتظار بخشش
۸ نوجوان پای چوبه دار در انتظار بخشش اجتماع > اجتماعی - جمعیت امام علی(ع) ۱۲سال است که طرحی را با عنوان طفلان مسلم در‌ماه محرم (از ۱۰روز قبل از شروع‌ماه محرم تا زمان اربعین حسینی) با هدف رهایی کودکان و نوجوانانی که به قصاص محکوم شده‌اند اجرایی می‌کند؛

۸ روز پیش
شرایط تغییر اسامی مذهبی در شناسنامه اعلام شد
شرایط تغییر اسامی مذهبی در شناسنامه اعلام شداجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
سخنگوی سازمان ثبت احوال کشور درباره شرایط تغییر اسامی مذهبی در شناسنامه افراد، گفت: اسامی مذهبی تنها قابل تغییر به اسامی مذهبی دیگر و آن هم منوط بر غالب بودن فراوانی نام منتخب ثانویه است.

۸ روز پیش
هادی ساعی به دادسرای جنایی احضار شد
هادی ساعی به دادسرای جنایی احضار شدتکواندوکار سابق تیم ملی در رابطه با مرگ عمویش در باشگاه سوارکاری او، به دادسرای جنایی احضار شد.

۸ روز پیش
بازداشت تعدادی از زائران ایرانی بدون ویزا توسط پلیس عراق
بازداشت تعدادی از زائران ایرانی بدون ویزا توسط پلیس عراقاجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
رئیس اداره گذرنامه و روادید وزارت امور خارجه، اعلام کرد: کسانی که امسال بدون ویزا به عراق سفر کردند تعداد بسیار انگشت‌شماری بودند و برخی از آن‌ها نیز توسط پلیس عراق بازداشت شده‌اند.

۸ روز پیش
گاز تینر نقاشان را بی‌هوش کرد +عکس
گاز تینر نقاشان را بی‌هوش کرد +عکسدو نقاش هنگام رنگ‌آمیزی دیواره داخلی یک منبع ۹ هزار لیتری بر اثر انتشار گاز تینر دچار مسمومیت شده و کاملاً بی‌رمق داخل منبع قرار گرفتند.

۱۰ روز پیش
سلفی با امیرسام
سلفی با امیرساماجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
وزن زیاد کردن امیرسام به جز نگرانی‌هایی که برای سلامتی او پیش می‌آورد ، باعث می‌شد ما بهمشکلاتی نظیر پیدا نکردن البسه یا کفش یا حتی کالسکه بر بخوریم

۱۱ روز پیش
توضیحات ذوالفقاری درباره شهادت ۸ مرزبان چالدرانی
توضیحات ذوالفقاری درباره شهادت 8 مرزبان چالدرانیمعاون امنیتی انتظامی وزیر کشور جزئیات شهادت ۸ مرزبان را در منطقه چالدران تشریح کرد.

۱۱ روز پیش
شکایت پلیس از یک مدیر کانال تلگرامی
رئیس پلیس فتا ایلام گفت: از مدیر کانال تلگرامی که خبر باز شدن مرز و سفر بدون ویزا را منتشر کرده بود، شکایت کردیم.

۱۱ روز پیش

صفحه ۱ از ۵۲ صفحه
1
2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 صفحه بعد صفحه آخر