یکشنبه ۶ فروردین ۱۳۹۶
حوادث ایران و جهان
hamchap.ir
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
/ لیست اخبار جامعه
گذرنامه‌های ایرانی در میان اجساد شهدای حله
گذرنامه‌های ایرانی در میان اجساد شهدای حلهدبیر ستاد اربعین از پیدا شدن تعدادی گذرنامه ایرانی در میان اجساد شهدای حادثه تروریستی حله خبر داد و گفت: هنوز تعداد شهدای ایرانی این حادثه دقیق مشخص نشده است.

۱۲۰ روز پیش
مجروحان افغانی حادثه تروریستی عراق به بیمارستان مهران منتقل شدند
مجروحان افغانی حادثه تروریستی عراق به بیمارستان مهران منتقل شدندسرپرست اورژانس کشور با اشاره به تحویل ۸ تن از مجروحان حادثه تروریستی عراق (افغانی‌های مقیم ایران) از طریق مرز مهران به عوامل اورژانس، گفت: این مجروحان به بیمارستان امام حسین (ع) مهران منتقل شدند.

۱۲۰ روز پیش
ترکیدگی لوله آب در خیابان سنایی+ عکس
ترکیدگی لوله آب در خیابان سنایی+ عکسدرپی ترکیدگی لوله آب در خیابان سنایی، آب زیر زمین تعدادی از ساختمان های اطراف را در برگرفت.

۱۲۱ روز پیش
نحوه استرداد وثیقه مشمولان زائر اربعین حسینی
نحوه استرداد وثیقه مشمولان زائر اربعین حسینیهمشهری آنلاین: معاون مشمولان و امور معافیت های سازمان وظیفه عمومی ناجا گفت: وثیقه مشمولان زائر عتبات عالیات که اطلاعات آنان در سامانه گذرنامه ثبت شده است،ظرف مدت دو هفته به حساب آنان واریز خواهد شد و نیازی به مراجعه حضوری آنان به وظیفه عمومی نیست.

۱۲۲ روز پیش
مهلت ۲۰ روزه به زائران اربعین
مهلت ۲۰ روزه به زائران اربعینبه گفته جانشین ستاد اربعین ناجا افرادی که ویزای اربعین دریافت کرده و حداکثر تا ساعت ۲۴ اول آذر از کشور خارج شده‌اند، می‌توانند تا ۲۰ روز از تاریخ ورود به کشور عراق، در این کشور بمانند.

۱۲۲ روز پیش
بازگشت طرح ترافیک به حالت عادی/ افزایش ساعت زوج و فرد
بازگشت طرح ترافیک به حالت عادی/ افزایش ساعت زوج و فردجانشین رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از بازگشت ساعات و محدوده اجرای طرح ترافیک به حالت عادی خبر داد و گفت: ساعت اجرای طرح زوج و فرد نیز دو ساعت افزایش یافته است.

۱۲۲ روز پیش
مجازات اعدام محدود شد
مجازات اعدام محدود شدکاهش اعدام در مجازات‌های مواد‌مخدر که مدت‌ها مورد توجه و بحث کارشناسان و نمایندگان مجلس بود سرانجام روز گذشته در صحن علنی مجلس و در قالب طرح یک فوریت «الحاق یک ماده به قانون مبارزه با مواد‌مخدر» تصویب شد.

۱۲۲ روز پیش
موتورسیکلت‌سواران و نظم اجتماعی
موتورسیکلت‌سواران و نظم اجتماعیمحمود کیخا: تردد موتورسیکلت‌های مختلف در سطح شهر، یکی از معضلات اجتماعی سال‌های اخیر است.

۱۲۲ روز پیش
سرنوشت مبهم زهرا کوچولو
سرنوشت مبهم زهرا کوچولوبا گذشت ۱۰ روز از ناپدید شدن دختربچه ۲.۵ ‌ساله هنوز ردی از وی به‌دست نیامده است.

۱۲۳ روز پیش
نحوه اجرای طرح ترافیک تهران در روز چهارشنبه
نحوه اجرای طرح ترافیک تهران در روز چهارشنبهجانشین رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ اعلام کرد که در روز چهارشنبه نیز همچنان طرح ترافیک در محدوده زوج و فرد و تا ساعت ۱۹ اجرا خواهد شد.

۱۲۳ روز پیش
پلیس گردشگری به کمک توریست‌ها می‌آید
پلیس گردشگری به کمک توریست‌ها می‌آیدمدیرکل میراث فرهنگی استان تهران گفت: انگیزه‌ راه‌اندازی پاسگاه ویژه گردشگران خارجی در پایتخت، امنیتی کردن فضای گردشگری در کشور نیست.

۱۲۳ روز پیش
جرائم اتباع در کشور افزایش یافته است؟
جرائم اتباع در کشور افزایش یافته است؟هرچند وقت یکبار در گوشه و کنار اخبار حوادث، خبری در مورد جرائم اتباع خارجی منتشر می‌شود، افرادی که داخل کشورمان دست به اقدامات مجرمانه زده و دستگیر شده‌اند، اما تا کنون آمار موثقی در مورد جرائم اتباع خارجی در کشور منتشر نشده است.

۱۲۳ روز پیش
تداوم اجرای طرح ترافیک در محدوده زوج و فرد تا ساعت ۱۹
تداوم اجرای طرح ترافیک در محدوده زوج و فرد تا ساعت 19رییس مرکز اطلاع‌رسانی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ اعلام کرد که در روز سه‌شنبه نیز همچون روزهای گذشته طرح ترافیک در محدوده زوج و فرد تا ساعت ۱۹ اجرا خواهد شد.

۱۲۳ روز پیش
واکنش ناجا به انتشار تصاویر درگیری یک جانباز با ماموران کلانتری
واکنش ناجا به انتشار تصاویر درگیری یک جانباز با ماموران کلانتریدفتر سخنگوی ناجا در خصوص انتشار تصاویر درگیری با یک جانباز در کلانتری توضیح داد.

۱۲۳ روز پیش
خانه مسافرها بلای جان هتل‌های ایران
خانه مسافرها بلای جان هتل‌های ایرانرئیس اتحادیه هتل‌ها و هتل‌آپارتمان‌های استان تهران با انتقاد از تصمیم سازمان میراث فرهنگی در ایجاد خانه‌های مسافر، این اقدام را بلای جان صنعت هتلداری کشور اعلام کرد و گفت: ایجاد خانه‌مسافرها سم مهلکی برای ادامه فعالیت صنعت هتلداری ایران است.

۱۲۳ روز پیش
یک میلیون و ۴۰۰ هزار زائر اربعین از مرزهای سه گانه به کشور بازگشتند
یک میلیون و ۴۰۰ هزار زائر اربعین از مرزهای سه گانه به کشور بازگشتندهمشهری آنلاین: جانشین فرمانده نیروی انتظامی گفت: یک میلیون و ۴۰۰ هزار زائر اربعین حسینی تا شامگاه دوشنبه از طریق گذرگاه های سه گانه (مهران، شلمچه و چذابه) به کشور بازگشتند.

۱۲۳ روز پیش
نحوه اجرای طرح ترافیک در روز دوشنبه
نحوه اجرای طرح ترافیک در روز دوشنبهجانشین رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ اعلام کرد که در روز دوشنبه نیز همچون روزهای گذشته طرح ترافیک در محدوده زوج و فرد تا ساعت ۱۹ اجرا خواهد شد.

۱۲۴ روز پیش
آخرین وضعیت ترافیکی در محورهای منتهی به ۳ پایانه مرزی
آخرین وضعیت ترافیکی در محورهای منتهی به 3 پایانه مرزیرییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا آخرین وضعیت ترافیکی در مسیرهای زمینی بازگشت زائران عتبات را تشریح کرد.

۱۲۴ روز پیش
احتمال لغو ویزای سفر اربعین از سال آینده
احتمال لغو ویزای سفر اربعین از سال آیندهفرمانده مرزبانی ناجا با اعلام اینکه به دلیل حجم جمعیت و جداسازی افراد فاقد ویزا کنترل در مرزها کار سختی است، افزود: احتمال لغو ویزای سفر اربعین وجود دارد.

۱۲۴ روز پیش
۹۸.۵ درصد جمعیت کشور سرشماری شدند | اول آذرماه آخرین مهلت
۹۸.۵ درصد جمعیت کشور سرشماری شدند | اول آذرماه آخرین مهلتهمشهری آنلاین: ستاد سرشماری نفوس و مسکن سال ۱۳۹۵ کشور اعلام کرد: تا صبح شنبه ۲۹ آبان، ۹۸.۵ درصد از جمعیت کشور سرشماری شده است که ۲۳میلیون و ۸۰۰ هزار خانوار شامل ۷۸ میلیون و ۸۰۰ هزار نفر جمعیت را در بر می‌گیرد.

۱۲۵ روز پیش
آغاز طرح ضربتی برخورد با وسایل نقلیه پلاک مخدوش در تهران
آغاز طرح ضربتی برخورد با وسایل نقلیه پلاک مخدوش در تهرانجانشین رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از آغاز طرح ضربتی برخورد با وسایل نقلیه پلاک مخدوش خبر داد.

۱۲۵ روز پیش
چگونگی اخذ گذرنامه خروج موقت دانشجویان
چگونگی اخذ گذرنامه خروج موقت دانشجویانمعاون مشمولان و امور معافیت‌های سازمان وظیفه ناجا نحوه استفاده از جریمه مشمولان غایب، چگونگی استفاده از سهمیه جبهه پدران افراد مشمول، مراحل اخذ گذرنامه دانشجویان برای خروج موقت و ... را توضیح داد.

۱۲۶ روز پیش
ترافیک نیمه سنگین محور مهران ـ ایلام با آغاز موج اول بازگشت زائران
ترافیک نیمه سنگین محور مهران ـ ایلام با آغاز موج اول بازگشت زائرانرئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از ترافیک پرحجم در مسیرهای منتهی به دو مرز شلمچه و چذابه خبر داد.

۱۲۶ روز پیش
مرز مهران تنها به‌روی زائرانی که قصد بازگشت به ایران را دارند، باز است
مرز مهران تنها به‌روی زائرانی که قصد بازگشت به ایران را دارند، باز استفرمانده مرزبانی کشور با اشاره به بسته شدن مرز مهران گفت: اصرار زائران فاقد مدارک قانونی برای خروج از کشور به تراکم و ترافیک جمعیت در این مرز منجر شد که با "مدیریت صحنه" و "هدایت مردم" به سمت مرز شلمچه و چذابه این موضوع حل شد.

۱۲۶ روز پیش
خروج ۲ میلیون زائر حسینی از کشور و بازگشت ۸۰۰ هزار تن تاکنون
خروج 2 میلیون زائر حسینی از کشور و بازگشت 800 هزار تن تاکنونفرمانده ناجا امروز در راس هیئتی از اقدامات انجام شده در حوزه اربعین حسینی (ع) و نحوه خدمت رسانی به زائران اباعبدالله در مرز چذابه بازدید کرد.

۱۲۶ روز پیش
زائران کربلا برای بازگشت عجله نکنند
زائران کربلا برای بازگشت عجله نکنندفرمانده انتظامی استان ایلام گفت: استان ایلام آماده بازگشت زائران بوده و هیچ‌گونه مشکلی وجود ندارد، لذا زائران کربلا برای بازگشت عجله نکنند.

۱۲۶ روز پیش
طرح ترافیک، شنبه هم تا ساعت ۱۹ در محدوده زوج و فرد اجرا می‌شود
طرح ترافیک، شنبه هم تا ساعت 19 در محدوده زوج و فرد اجرا می‌شودجانشین رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ اعلام کرد که در روز شنبه نیز طرح ترافیک در محدوده زوج و فرد اجرا شده و تا ساعت ۱۹ ادامه خواهد داشت.

۱۲۶ روز پیش
زائران اربعین به تابلوهای هشداردهنده «مین‌» توجه کنند
زائران اربعین به تابلوهای هشداردهنده «مین‌» توجه کنندرئیس دبیرخانه ستاد برگزاری هفته ناجا از زائران خواست که هنگام تردد در مسیر های منتهی به مرزهای خروجی به سمت عتبات به تابلوهای هشدار دهنده به خصوص تابلوی انفجار مین توجه کنند.

۱۲۶ روز پیش
تا روز اربعین امکان خروج از مرز مهران وجود ندارد/ بازگشت ۱۴۰ هزار زائر به کشور
تا روز اربعین امکان خروج از مرز مهران وجود ندارد/ بازگشت 140 هزار زائر به کشورجانشین رئیس ستاد اربعین ناجا با اعلام انسداد مرز مهران برای خروج از کشور گفت: زائرانی که قصد حضور در راهپیمایی اربعین را دارند می‌توانند طی امروز و فردا از دو مرز شلمچه و چذابه وارد کشور عراق شوند.

۱۲۶ روز پیش
مدارس کشور شنبه ۲۹ آبان دایر است
مدارس کشور شنبه ۲۹ آبان دایر استهمشهری آنلاین: وزارت آموزش و پرورش با توجه به قرارداشت روز شنبه ۲۹ آبان بین دو تعطیلی تأکید کرد: فعالیت مدارس روز شنبه برقرار است.

۱۲۸ روز پیش

صفحه ۲ از ۲۴ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 1
2
3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 صفحه بعد صفحه آخر