سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶
حوادث ایران و جهان
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
/ لیست اخبار جامعه
برگزاری آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی به تعویق افتاد
همشهری آنلاین: مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از تغییر زمان برگزاری سومین آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی کشور خبر داد و گفت: قرار بود آزمون مذکور در ۱۹ شهریورماه برگزار شود که زمان برگزاری آن به نیمه دوم آبان‌ماه تغییر کرده است.

۳۸۷ روز پیش
دلایل حذف گرایش در کارشناسی | هم راستا با آموزش جهانی پیش می‌رویم
دلایل حذف گرایش در کارشناسی | هم راستا با آموزش جهانی پیش می‌رویمهمشهری آنلاین: معاون آموزشی وزیر علوم با تشریح دلایل حذف گرایشها در مقطع کارشناسی گفت: این تصمیم به تازگی در وزارت علوم اخذ شده است و با این کار هم راستا با نظام آموزش جهانی پیش می‌رویم.

۳۸۷ روز پیش
یادواره ۱۲۰۰ شهید یگان‌های ویژه برگزار می‌شود
یادواره 1200 شهید یگان‌های ویژه برگزار می‌شودیادواره ۱۲۰۰ شهید یگان‌های ویژه ناجا روز پنجشنبه ۱۸ شهریورماه در تهران برگزار می‌شود.

۳۸۷ روز پیش
هشدار بین‌المللی در باره تاثیر شبکه‌های اجتماعی روی نوجوانان
هشدار بین‌المللی در باره تاثیر شبکه‌های اجتماعی روی نوجوانانهمشهری آنلاین: مطالعات بین‌المللی نشان می دهد نوجوانانی که بیش از حد درگیر شبکه‌های اجتماعی هستند در خطر بیشتری برای استعمال سیگار و مصرف مشروبات الکلی و مواد مخدر قرار دارند.

۳۸۸ روز پیش
خواهرخواندگی ۱۲ دانشگاه ایرانی با دانشگاه‌های روسیه
خواهرخواندگی ۱۲ دانشگاه ایرانی با دانشگاه‌های روسیههمشهری آنلاین: قائم‌مقام وزیر علوم در امور بین‌الملل گفت: ۱۲ دانشگاه ایرانی با دانشگاه‌های روسیه تفاهم‌نامه خواهرخواندگی امضا می‌کنند.

۳۸۸ روز پیش
کارنامه آزمون سراسری کارشناسی ارشد سال ۹۵ منتشر شد
کارنامه آزمون سراسری کارشناسی ارشد سال ۹۵ منتشر شدهمشهری آنلاین: کارنامه داوطلبان آزمون سراسری کارشناسی ارشد سال ۹۵ در سایت سازمان سنجش منتشر شد و داوطلبان می‌توانند با شماره پرونده، شماره داوطلبی و مشخصات فردی، کارنامه خود را دریافت کنند.

۳۸۸ روز پیش
دفتر عمان دانشگاه آزاد راه‌اندازی شد| ایجاد ۲ واحد جدید در اروپا
دفتر عمان دانشگاه آزاد راه‌اندازی شد| ایجاد ۲ واحد جدید در اروپاهمشهری آنلاین: رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گفت: این دانشگاه در کشورهای مختلف دارای واحد یا دفتر بین‌المللی است که به تازگی واحد عمان این دانشگاه نیز راه‌اندازی شد.

۳۸۸ روز پیش
بعد از هیجان فوتبال؛ دردسر بزرگ
همشهری آنلاین: فوتبال تمام می‌شود، تماشاگران به خانه باز می‌گردند اما این کارگران ورزشگاه‌ها هستند که باید تاوان کم توجهی تماشاگران را با کاری سخت بپردازند.

۳۸۸ روز پیش
۸۰ درصد دکل‌های اپراتورهای تلفن همراه غیرمجاز است
80 درصد دکل‌های اپراتورهای تلفن همراه غیرمجاز استرئیس مرکز تشخیص و پیشگیری از جرائم سایبری پلیس فتا ناجا با اشاره به اینکه شهروندان اطلاعات کاملی در خصوص نصب دکل های مخابراتی ندارند، گفت: برای نصب این دکل‌ها نیاز به اخذ مجوز است و همین امر باعث شده تا هموطنان با دریافت مبالغی تحت عنوان اجاره بهاء اجازه نصب این نوع دکل‌ها و آنتن‌های مخابراتی را در محل زندگی خود بدهند.

۳۸۸ روز پیش
سه ویژگی سرویس‌های مدارس از منظر معاون شهردار تهران
سه ویژگی سرویس‌های مدارس از منظر معاون شهردار تهرانمعاون حمل و نقل و ترافیک شهر تهران با بیان اینکه برابر آمارها یک میلیون و ۱۰۰ هزار دانش‌آموز و ۷۰۰ هزار دانشجو در شهر تهران داریم، اظهارکرد: با احتساب جمعیت هشت میلیونی تهران می ‌توان گفت که به ازای هر پنج نفر در تهران یک نفر با آغاز سالتحصیلی به مدرسه یا دانشگاه می‌رود.

۳۸۸ روز پیش
رونمایی از برچسب‌های جدید سرویس‌های مدارس سال ۹۵
رونمایی از برچسب‌های جدید سرویس‌های مدارس سال 95برچسب‌های ویژه سرویس مدارس برای سال‌تحصیلی ۹۵-۹۶ رونمایی شد.

۳۸۸ روز پیش
برخورد با ۲۰۰ هزار راننده سرویس‌ مدارس در سال گذشته
برخورد با  200 هزار راننده سرویس‌ مدارس در سال گذشتهرئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از اعمال قانون ۲۰۰ هزار راننده متخلف خودروهای سرویس مدارس در سال گذشته خبر داد.

۳۸۸ روز پیش
جمعیت کیفری، سه‌برابر ظرفیت زندان‌ها
جمعیت کیفری، سه‌برابر ظرفیت زندان‌هارئیس سازمان زندان‌ها به‌طور رسمی اعلام کرد سه برابر ظرفیت زندان‌ها جمعیت کیفری داریم.

۳۸۸ روز پیش
فاز دوم رتبه‌بندی معلمان اجرا می‌شود
فاز دوم رتبه‌بندی معلمان اجرا می‌شوددر شرایطی که بیش از ۶۰ نماینده مجلس بر استیضاح وزیر آموزش و پرورش اصرار دارند، این وزارتخانه از اجرای فاز دوم طرح رتبه‌بندی معلمان خبر داد؛ طرحی که نقص در اجرای آن یکی از دلایل اصلی بازخواست علی اصغر فانی از سوی وکلای مردم است.

۳۸۸ روز پیش
گردشگری معلولان و سالمندان، سخت اما شدنی
گردشگری معلولان و سالمندان، سخت اما شدنیدکتر حسن تقی‌زاده انصاری: « گردشگری برای همه و ارتقای دسترسی جهانی» شعار امسال روز جهانی جهانگردی سال ۲۰۱۶است.

۳۸۸ روز پیش
آغاز بازنگری ۶۰۰ برنامه‌ درسی دانشگاهی با قدمت ۱۰ سال
آغاز بازنگری ۶۰۰ برنامه‌ درسی دانشگاهی با قدمت ۱۰ سالهمشهری آنلاین: معاون آموزشی وزارت علوم از آغاز بازنگری برنامه‌های درسی که بین ۵ تا ۱۰ سال از بازنگری آنها گذشته است خبر داد و گفت: بیش از ۶۰۰ برنامه درسی از قدمت ۱۰ ساله برخوردارند که باید بازنگری شوند.

۳۸۸ روز پیش
مطالبه جدی پلیس از مجلس در باره سلاح سرد
مطالبه جدی پلیس از مجلس در باره سلاح سردهمشهری آنلاین: رئیس پلیس آگاهی ناجا از مجلس دهم خواست که لایحه ممنوعیت حمل سلاح سرد را پس از سال‌ها وقفه به تصویب برساند.

۳۸۸ روز پیش
تصویب لایحه ممنوعیت سلاح سرد یکی از مطالبات جدی ماست
تصویب لایحه ممنوعیت سلاح سرد یکی از مطالبات جدی ماسترییس پلیس آگاهی ناجا از مجلس دهم خواست که لایحه ممنوعیت حمل سلاح سرد را پس از سال‌ها وقفه به تصویب برساند.

۳۸۸ روز پیش
غلاف مجلس دهم روی تیزی‌ها می‌نشیند؟
غلاف مجلس دهم روی تیزی‌ها می‌نشیند؟با آغاز سال ۸۶ آمارهای ناشی از مرگ با سلاح سرد افزایش چشمگیری یافت، آماری که از سال ۸۲ سیر صعودی آن آغاز شده و هر سال جان بیش از ۱۱۰۰ نفر را گرفته بود، آنقدر نگران کننده شد که طرح ممنوعیت حمل سلاح‌سرد از سوی ناجا مطرح و به عنوان راه حلی برای کاهش وقوع جرایم خشن تحت عنوان لایحه ای از سوی دولت وقت به مجلس وقت ارائه شد. لایحه ای که بر اساس آن حمل، فروش و توزیع سلاح سرد ممنوع و با عاملان آن برخورد خواهد شد.

۳۸۸ روز پیش
۱۴ شهریور | انتشار کارنامه کنکور کارشناسی ارشد ۹۵
۱۴ شهریور | انتشار کارنامه کنکور کارشناسی ارشد ۹۵همشهری آنلاین: کارنامه‌ داوطلبان حاضر در جلسه کنکور کارشناسی ارشد سال ۹۵ روز یکشنبه ۱۴ شهریور ماه منتشر می‌شود و داوطلبان در صورت هر گونه سئوال می‌توانند تا ۷ مهرماه ۹۵ به صورت اینترنتی اقدام کنند.

۳۹۰ روز پیش
معاون شهرداری تهران:‌ نشست زمین خیابان پیامبر ارتباطی با مترو ندارد
معاون شهرداری تهران:‌ نشست زمین خیابان پیامبر ارتباطی با مترو ندارددر پی نشست زمین در نزدیکی مجتمع تجاری کوروش، گودالی یا عمق حدود ۳ متر در این منطقه ایجاد شد.

۳۹۰ روز پیش
انسداد خیابان پیامبر و محدودیت در پارکینگ کوروش
انسداد خیابان پیامبر و محدودیت در پارکینگ کوروشمعاون ترافیکی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ با اشاره به نشست زمین در خیابان پیامبر، از اعمال محدودیت برای تردد خودروها در پارکینگ مجتمع تجاری فرهنگی کوروش خبر داد و گفت که خیابان پیامبر تا اطلاع ثانوی مسدود است.

۳۹۰ روز پیش
سند مالکیت پلیس برای خودروها سند رسمی است
سند مالکیت پلیس برای خودروها سند رسمی استسخنگوی ناجا با تاکید بر اینکه پلیس بر در نقل و انتقال خودرو بر اساس قانون عمل می‌کند، گفت که سند مالکیت صادره توسط پلیس، سند رسمی محسوب می‌شود.

۳۹۰ روز پیش
پاسخ مراجع به سؤالات رایج درباره حج
پاسخ مراجع به سؤالات رایج درباره حجاگر عربستان سعودی برای حضور ایرانیان در حج امسال مانع تراشی نمی‌کرد، حالا باید حجاج آماده می‌شدند تا از هفته آینده و در نخستین روز‌ماه ذی‌الحجه حاجیان برای انجام اعمال در مکه مکرمه باشند.

۳۹۰ روز پیش
آخرین مهلت مشمولان غایب؛ ۲۰ شهریور ۹۵
آخرین مهلت مشمولان غایب؛ ۲۰ شهریور ۹۵همشهری آنلاین: جانشین سازمان وظیفه عمومی ناجا گفت: مشمولان غایب تا ۲۰ شهریور ۹۵ مهلت دارند برای تعیین تکلیف خدمت سربازی، اقدام کنند در غیر این صورت براساس قانون تمامی محدودیتها برای این افراد اعمال می شود.

۳۹۱ روز پیش
حمایت دولت از نصب دوربین در کلانتری‌ها
حمایت دولت از نصب دوربین در کلانتری‌هاسخنگوی دولت ضمن تأیید اهمیت نصب دوربین در کلانتری‌ها، بر حمایت دولت از این موضوع و سایر فعالیت‌های نیروی انتظامی تأکید کرد.

۳۹۱ روز پیش
یارانه خانوارهایی که مانع تحصیل فرزندان‌ شوند قطع می‌شود
یارانه خانوارهایی که مانع تحصیل فرزندان‌ شوند قطع می‌شودهمشهری آنلاین: معاون رفاه اجتماعی وزارت، تعاون، کار و رفاه اجتماعی، محروم کردن فرزندان از تحصیل را جرم دانست و تاکید کرد که یارانه سرپرست خانوارهایی که از تحصیل فرزندان ممانعت می‌کنند، قطع می‌شود.

۳۹۲ روز پیش
متقاضی سفر به ایران زیاد است اما زیرساخت‌های کشور ضعیف‌اند
متقاضی سفر به ایران زیاد است اما زیرساخت‌های کشور ضعیف‌اندهمشهری آنلاین: نماینده دفتر اطلاع‌رسانی گردشگری ایران در ایتالیا گفت زیرساخت‌های ضعیف اقامتی در ایران که مانع پاسخگویی به شمار زیاد متقاضیان سفر به کشورمان شده است، و نمی‌توانیم پاسخگوی حجم زیاد درخواست‌ها برای سفر به ایران باشیم.

۳۹۲ روز پیش
افزایش جرایم در فضای مجازی
افزایش جرایم در فضای مجازیهمشهری آنلاین: سخنگو و معاون اجتماعی ناجا نسبت به افزایش جرائم در فضای مجازی هشدار داد.

۳۹۲ روز پیش
نیاز پلیس به سرمایه اجتماعی
نیاز پلیس به سرمایه اجتماعیسخنگو و معاون اجتماعی ناجا در یادداشتی حیاتی‌ترین ماموریت جامعه را بر دوش پلیس دانست و با اشاره به نیاز نیروی انتظامی و پلیس به سرمایه‌های اجتماعی و مردمی جامعه، هفته ناجا را فرصتی مغتنم برای ارتقاء این سرمایه اجتماعی برشمرد.

۳۹۲ روز پیش

صفحه ۲۴ از ۳۵ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
24
25 26 27 28 29 صفحه بعد صفحه آخر