چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۶
حوادث ایران و جهان
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
ما بزرگترها و والدین کودکی را از کودکانمان دزدیدم
ما بزرگترها و والدین کودکی را از کودکانمان دزدیدماجتماع > آموزش - همشهری آنلاین:
معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه امروز ما والدین و بزرگترها داریم کودکی را از کودکانمان می‌دزدیم و عجله داریم کودکان را هرچه سریعتر به بزرگسالی پرتاب و ذهن آنها را با تست و فرمول پر کنیم گفت: برخی رسانه‌ها و آموزشگاه‌ها به کودکان همانند کیسه پول نگاه می‌کنند.


۲ روز پیش
توضیحات راه آهن درباره خروج قطار اهواز – مشهد از ریل
توضیحات راه آهن درباره خروج قطار اهواز – مشهد از ریلروابط عمومی راه آهن جمهوری اسلامی ایران در اطلاعیه‌ای درباره خروج بوژی ۲ واگن قطار مسافری اهواز-مشهد در ایستگاه گلمحک توضیحاتی ارائه داد.

۲ روز پیش
شوهری که گاو شد
شوهری که گاو شداجتماع > اجتماعی - پنوم‌پنه> زن سالمندی در کامبوج از گوساله پنج‌ما‌هه‌ای در خانه‌اش نگهداری می‌کند که به ادعای او روح شوهر درگذشته‌اش در این حیوان حلول کرده است.

۲ روز پیش
احتمال لغو اعزام زائران ایرانی به حج
احتمال لغو اعزام زائران ایرانی به حج اجتماع > سفر - درحالی‌که برخی مسئولان ایرانی از اعزام قطعی زائران ایرانی به حج تمتع سخن می‌گویند، رفتار مسئولان سعودی به‌گونه‌ای است که احتمال لغو اعزام زائران وجود دارد.

۲ روز پیش
رد پای قاتل آتنا در ۲ جنایت در شمال کشور
رد پای قاتل آتنا در ۲ جنایت در شمال کشوراجتماع > اجتماعی - قاتل آتنا در حالی به قتل یک زن دیگر اعتراف کرده که پلیس احتمال می‌دهد وی در ماجرای قتل ۲ زن در شمال کشور نیز نقش داشته است.

۲ روز پیش
خودکشی پس از حمله خونین به پسربچه ۱۱ ساله
خودکشی پس از حمله خونین به پسربچه ۱۱ ساله اجتماع > اجتماعی - جوان ۲۴ ساله پس از حمله به پسربچه ۱۱ ساله در راهروی ساختمان و زخمی کردن او، دست به‌خودکشی زد.

۲ روز پیش
ولایتی: مشکل مجوز رشته‌های دانشگاه آزاد حل شد
ولایتی: مشکل مجوز رشته‌های دانشگاه آزاد حل شد اجتماع > آموزش - رئیس هیأت مؤسس و امنای دانشگاه آزاد یک هفته پس از آنکه هشدار داده بود اگر وزارت علوم رشته‌های این دانشگاه را تأیید نکند این موضوع را از طریق مجلس دنبال خواهد کرد، روز گذشته اعلام کرد که رشته‌های دانشگاه آزاد براساس قانون مجلس تأیید می‌شود.

۲ روز پیش
همه کارشناس نیستند
همه کارشناس نیستنداجتماع > اجتماعی - همشهری دو - مرضیه یوسف اقدم:
همین چند وقت پیش شاهد ماجرای عجیبی درباره «آتنا» بودیم و پس از آن هم موضوع حمله آن فرد اوباش به روحانی در مترو پیش آمد.

۲ روز پیش
استعمال دخانیات در ورزشگاه‌های کشور ممنوع شد
استعمال دخانیات در ورزشگاه‌های کشور ممنوع شداجتماع > اجتماعی - همشهری آنلاین:
طبق مصوبه هیات رئیسه سازمان لیگ فوتبال ایران ورود و استعمال ‏دخانیات در تمامی ورزشگاه‌های کشور ممنوع شد.‏

۲ روز پیش
اعتراف برادر به قتل خواهرش با همدستی پسرعمویش
اعتراف برادر به قتل خواهرش با همدستی پسرعمویشپسر جوان به قتل خواهرش با همدستی پسر عمویش در استان گلستان اعتراف کرد.

۲ روز پیش
/ لیست اخبار جامعه
شرکت ۲۶ دانش آموز ایرانی در مسابقات جهانی ریاضی در سنگاپور
شرکت ۲۶ دانش آموز ایرانی در مسابقات جهانی ریاضی در سنگاپوردوازدهمین دوره مسابقات جهانی ریاضی با حضور ۲۶ دانش آموز پسر و دختر ایرانی از در سنگاپور برگزار می‌شود.

۳۶۰ روز پیش
فرصت تکمیل فرم صلاحیت‌های عمومی دکترای تخصصی دانشگاه‌ها اعلام شد
فرصت تکمیل فرم صلاحیت‌های عمومی دکترای تخصصی دانشگاه‌ها اعلام شدسازمان سنجش آموزش کشور فرصت تکمیل فرم صلاحیت‌های عمومی دکترای تخصصی دانشگاه‌ها را تا ۲۵ مرداد اعلام کرد.

۳۶۰ روز پیش
تحصیل رایگان و استخدام مدال‌آوران المپیک ریو در دانشگاه آزاد
تحصیل رایگان و استخدام مدال‌آوران المپیک ریو در دانشگاه آزادتحصیل رایگان، جایزه نقدی و استخدام مدال‌آوران در مسابقات المپیک و پارالمپیک ریو از جمله پاداش‌هایی است که این دانشگاه برای دانشجویان المپیکی و پارالمپیکی خود در نظر گرفته است.

۳۶۰ روز پیش
جزئیات برگزاری آزمون عملی رشته‌های هنری کنکور ۹۵ منتشر شد
جزئیات برگزاری آزمون عملی رشته‌های هنری کنکور ۹۵ منتشر شدجزئیات دریافت کارت ورود به جلسه و زمان و مکان برگزاری آزمون عملی و طراحی رشته‌های تحصیلی گروه هنر در آزمون سراسری سال ۱۳۹۵ اعلام شد.

۳۶۰ روز پیش
۲ پلیس خائن فرودگاه جده محاکمه نشدند | توصیه به زائران ایرانی مقیم کشورهای دیگر
۲ پلیس خائن فرودگاه جده محاکمه نشدند | توصیه به زائران ایرانی مقیم کشورهای دیگررئیس سازمان حج و زیارت گفت: عربستان با محاکمه نکردن دو پلیس خائن، فاسق و فاسد سعودی به دنیا ثابت کرد که اراده جدی برای پذیرش زائران ایرانی در حج عمره را نیز ندارد.

۳۶۰ روز پیش
برای مسافران | محدودیت‌های ترافیکی تعطیلات آخر هفته تا دهم مرداد
برای مسافران | محدودیت‌های ترافیکی تعطیلات آخر هفته تا دهم مردادمحدودیت‌های ترافیکی محورهای مواصلاتی کشور در تعطیلات آخرهفته از سوی پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی اعلام شد.

۳۶۰ روز پیش
ترافیک سنگین در جنوب به شمال محور کرج - چالوس
ترافیک سنگین در جنوب به شمال محور کرج - چالوسپلیس راهور اعلام کرد ترافیک در جنوب به شمال محور کرج-چالوس از ابتدای این محور تا کیلومتر ۱۰ و محدوده‌های تونل کندوان و پل زنگوله نیمه سنگین گزارش شده است.

۳۶۰ روز پیش
مدیرعامل سابق
مدیرعامل سابق محسن پهلوان مقدم مدیرعامل سابق پدیده شاندیز بازداشت و روانه زندان شد.

۳۶۱ روز پیش
پدیده‌ای رو به گسترش در صنعت گردشگری
پدیده‌ای رو به گسترش در صنعت گردشگریتنها یک کوله‌پشتی سبک، چند هزار تومان پول و کمی هم ریسک‌پذیری کافی است برای هیچ‌هایک (hitchhike) یا رایگان‌سواری. در دنیایی که هر روز هتل‌های پنج ستاره و تورهای گرانقیمت، شما را وسوسه می‌کند تا به سفر بروید و بازارهای جدیدی را در دورترین نقاط دنیا کشف کنید، هیچ‌هایک مثل سفرهای باستانی است؛ کمی سخت‌تر اما خالص‌تر.

۳۶۱ روز پیش
فوت دختربچه ۱.۵ ساله در آسمان تهران | فرود اضطراری در مهرآباد
فوت دختربچه ۱.۵ ساله در آسمان تهران | فرود اضطراری در مهرآبادسخنگوی اورژانس تهران گفت: دختر یک و نیم ساله که مسافر پرواز کیش به رشت بود بر اثر شدت مسمومیت جان خود را از دست داد.

۳۶۱ روز پیش
وضعیت مجوز رشته‌های دانشگاه آزاد برای پذیرش دانشجو در سال ۹۵
وضعیت مجوز رشته‌های دانشگاه آزاد برای پذیرش دانشجو در سال ۹۵سخنگوی دانشگاه آزاد گفت: در دفترچه‌های پذیرش دانشجو در دانشگاه آزاد برای سال ۹۵ حتی یک رشته محل فاقد مجوز نیز وجود ندارد.

۳۶۱ روز پیش
جزئیات حمایت‌های صندوق حمایت از پژوهشگران از دوره‌های پسادکتری
جزئیات حمایت‌های صندوق حمایت از پژوهشگران از دوره‌های پسادکتریرئیس صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران کشور درباره حمایت صندوق از پژوهشگران و فناوران کشور داوطلب دوره‌های پسادکتری خبر داد و گفت: در این راستا افراد پروپزال خود را به این صندوق ارائه می‌کنند و بعد از بررسی و تصویب، به مدت ۱ تا ۲ سال به این افراد حقوق پرداخت می‌شود تا ۲ سال به صورت تمام‌وقت فعالیت پژوهشی انجام دهند.

۳۶۱ روز پیش
لزوم بازگشت معلولان از مراکزنگهداری به خانه‌ها
لزوم بازگشت معلولان از مراکزنگهداری به خانه‌هارئیس انجمن دفاع از حقوق معلولان ایران ضمن اشاره به کشته شدن ۲۰ نفر از معلولان در آسایشگاهی در ژاپن گفت: هر چند این اتفاق در خارج از ایران رخ داده اما از مسئولان سازمان بهزیستی می‌خواهیم که این مسئله را رصد کرده و دلیل شکل گیری آن را بررسی کنند.

۳۶۱ روز پیش
شرایط و شهریه ثبت‌نام در مدارس «آموزش از راه دور»
شرایط و شهریه ثبت‌نام در مدارس «آموزش از راه دور»مدیرآموزش از راه دور وزارت آموزش و پرورش ضمن اعلام شرایط و شهریه ثبت نام در مدارس آموزش از راه دور گفت: داوطلبان برای ثبت‌نام در این مدارس تا پایان مهرماه مهلت دارند.

۳۶۱ روز پیش
توصیه‌های ستاد خدمات سفر برای تعطیلات
توصیه‌های ستاد خدمات سفر برای تعطیلاتستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر با صدور اطلاعیه‌ای به‌منظور تسهیل و مدیریت بهینه سفرهای مسافران تعطیلات آخر هفته جاری نکاتی را به شرح زیر متذکر شد:

۳۶۱ روز پیش
جنجال هدایت تحصیلی با طعم غیردولتی
جنجال هدایت تحصیلی با طعم غیردولتی«هدایت تحصیلی» دانش‌آموزان جهت انتخاب رشته برای نخستین بار امسال در پایه نهم انجام می‌شود و والدین دانش‌آموزان می‌گویند هدف از هدایت تحصیلی هدایت دانش‌آموزان به مدارس غیردولتی و ایجاد نارضایتی است.

۳۶۱ روز پیش
تجهیز کلانتری‌ها به دوربین در دستور کار مجلس
تجهیز کلانتری‌ها به دوربین در دستور کار مجلساعضای کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس معتقدند تجهیز کلانتری‌ها به دوربین موجب رعایت بیشتر حقوق شهروندان و کنترل رفتار مأموران با مراجعین و مردم می‌شود و این طرح باید سریع‌تر در همه کلانتری‌ها اجرایی شود.

۳۶۱ روز پیش
اعلام محدودیت‌های ترافیکی تعطیلات؛جاده چالوس یکطرفه می‌شود
اعلام محدودیت‌های ترافیکی تعطیلات؛جاده چالوس یکطرفه می‌شودپلیس راهور کشور محدودیت‌های ترافیکی ویژه تعطیلات آخر هفته را اعلام کرد.

۳۶۱ روز پیش
تخریب طبقه هفتم علاءالدین آغاز شد/حاجی علاءالدین در مقابل قانون تسلیم شد
تخریب طبقه هفتم علاءالدین آغاز شد/حاجی علاءالدین در مقابل قانون تسلیم شدتخریب طبقه هفتم پاساژ علاءالدین توسط مالک به دستور دادستانی آغاز شد.

۳۶۴ روز پیش
مرگ ۳۵۰ تن بر اثر حوادث کار در کشور طی ۳ ماه
مرگ ۳۵۰ تن بر اثر حوادث کار در کشور طی ۳ ماهسازمان پزشکی قانونی از مرگ ۳۵۰ تن بر اثر حوادث ناشی از کار از ابتدای فروردین تا پایان خرداد ماه سال جاری در کشور خبر داد.

۳۶۴ روز پیش
جاده چالوس از ساعت ۲ ششم مرداد یک طرفه می‌شود
جاده چالوس از ساعت ۲ ششم مرداد یک طرفه می‌شودرئیس پلیس راه البرز از اعمال محدودیت ترافیکی ویژه تعطیلات پایان هفته در جاده های این استان خبرداد و گفت که جاده کرج - چالوس از ساعت ۱۴ روز چهارشنبه ۶ مرداد یک طرفه می‌شود.

۳۶۴ روز پیش
۳ هزار مربی حق‌التدریس فنی‌وحرفه‌ای استخدام می‌شوند
۳ هزار مربی حق‌التدریس فنی‌وحرفه‌ای استخدام می‌شوندوزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با صدور دستوری به رییس سازمان آموزش فنی‌وحرفه‌ای بر پیگیری امور مربوط به استخدام حق‌التدریس مربیان آموزش فنی‌وحرفه‌ای تاکید کرد.

۳۶۴ روز پیش
زمان برگزاری آزمون عملی ارشد اعلام شد
زمان برگزاری آزمون عملی ارشد اعلام شدمشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از برگزاری آزمون عملی کدرشته‌های امتحانی ۱۳۵۰، ۱۳۵۱، ۱۳۵۲، ۱۳۵۷، ۱۳۵۸، ۱۳۶۲ و ۱۳۶۴ دوره‌ کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۹۵ در روزهای چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه ۶، ۷ و ۸ مردادماه خبر داد.

۳۶۴ روز پیش
تکمیل عملیات پرداخت متمرکز حقوق بازنشستگان کشوری تا شهریورماه
تکمیل عملیات پرداخت متمرکز حقوق بازنشستگان کشوری تا شهریورماهمعاون فنی صندوق بازنشستگی کشور از تکمیل طرح پرداخت «حقوق» بازنشستگان کشوری تا شهریورماه امسال خبر داد.

۳۶۴ روز پیش
رایزنی مولاوردی با جهانگیری برای حذف تبعیض جنسیتی از آزمون استخدامی
رایزنی مولاوردی با جهانگیری برای حذف تبعیض جنسیتی از آزمون استخدامیمعاون رئیس‌جمهور در امور زنان و خانواده گفت: با معاون اول رئیس جمهور مکاتبه کرده‌ایم تا اگر قرار است در آزمون استخدامی سال جاری تبعیض جنسیتی رخ دهد، جلوی این کار گرفته شود.

۳۶۴ روز پیش
افزایش جمعیت معلولان متوقف می‌شود؟
افزایش جمعیت معلولان متوقف می‌شود؟معاون پیشگیری از مـعلولـیـت سازمـان بهزیستی گفت: در سال گذشته مجوز قانونی ۴۵۰مورد سقط‌جنین که دچار معلولیت بودند، در سطح کشور صادر شد تا از تولد فرزندان معلول جلوگیری شود.

۳۶۴ روز پیش
تلاش ترکیه برای عادی نشان‌دادن شرایط به گردشگران ایرانی
تلاش ترکیه برای عادی نشان‌دادن شرایط به گردشگران ایرانیسفیر ترکیه در تهران از مقامات ایرانی خواسته است تا ممنوعیت فروش تورهای ترکیه در ایران لغو شود.

۳۶۴ روز پیش
تعطیلات در ایران کم است اما باید ساماندهی شود
تعطیلات در ایران کم است اما باید ساماندهی شودزهرا رفیعی: ساماندهی تعطیلات در کشور، مناقشه ۱۴ساله‌ای است که هنوز بین موافقان و مخالفان به سرانجام نرسیده است.

۳۶۴ روز پیش
واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد جایگاه ۵۸۱ جهان را کسب کرد
واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد جایگاه ۵۸۱ جهان را کسب کردبر اساس جدیدترین رده‌بندی موسسه نوآوری و فناوری سیامگو اسپانیا در سال ۲۰۱۶ میلادی، واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد در رده ۵۸۱ جهان قرار گرفت.

۳۶۴ روز پیش
منتظر تصمیم قاضی در پرونده تعرض به سفارت عربستان هستیم
منتظر تصمیم قاضی در پرونده تعرض به سفارت عربستان هستیمرئیس کل محاکم عمومی و انقلاب تهران گفت: قاضی پرونده تعرض به سفارت عربستان آخرین دفاعیات متهمان را اخذ کرده و منتظر تصمیم قاضی هستیم.

۳۶۴ روز پیش

صفحه ۲۴ از ۳۱ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
24
25 26 27 28 29 صفحه بعد صفحه آخر