چهارشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۶
حوادث ایران و جهان
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
ستاره فوتبال، متهم نفر دوم در پرونده قتل یک تاجر+ عکس
ستاره فوتبال، متهم نفر دوم در پرونده قتل یک تاجر+ عکسبا اعتراف قاتل به ارتکاب جرم، پای یک ستاره مطرح فوتبال در سال های نه چندان دور به پرونده قتل بازشد.

۳ روز پیش
رابطه پنهانی زن شوهردار؛ علت قتل شوهر/ مردی که بخاطر دوقلوهایش آدم کشت!
رابطه پنهانی زن شوهردار؛ علت قتل شوهر/ مردی که بخاطر دوقلوهایش آدم کشت!همسرم دوقلو باردار بود و ما با هم زندگی خوبی داشتیم اما من مشکلات مالی زیادی داشتم و نمی‌توانستم هزینه زایمان و زندگی بچه‌هایم را بدهم؛ وقتی کیانا به من پیشنهاد داد که شوهرش را بکشم و شش ‌میلیون تومان بگیرم، قبول کردم چون در مخمصه مالی گرفتار شده بودم.

۳ روز پیش
قتل مرد 50 ساله به روش حلق آویز
قتل مرد 50 ساله به روش حلق آویزفرمانده انتظامی شهرستان چابهار از شناسایی و دستگیری عامل قتل مرد 50 ساله در یکی از روستاهای این شهر خبر داد.

۳ روز پیش
این زن را می شناسید؟ / فیلم دوربین مداربسته راز مرگ وحشتناک زن جوان را افشا کرد +تصاویر
این زن را می شناسید؟ / فیلم دوربین مداربسته راز مرگ وحشتناک زن جوان را افشا کرد +تصاویردوربین مداربسته کارخانه قدیمی، راز قتل هولناک زن جوان به‌دست مرد شیشه‌ای را فاش کرد. اما باتوجه به اینکه هویت قربانی جنایت تاکنون شناسایی نشده است و هیچ سرنخی هم ازقاتل در دست نیست، بازپرس جنایی از مردم خواست در صورت اطلاع از هویت زن جوان و متهم فراری موضوع را به پلیس اطلاع دهند.

۴ روز پیش
قاتل، جسد مقتول را در فریزر مخفی‌کرده بود
قاتل، جسد مقتول را در فریزر مخفی‌کرده بوداجتماع > اجتماعی - مردی که با انگیزه تصاحب خانه زنی سالخورده او را به قتل رسانده و جسدش را ۲‌ ماه در فریزر خانه‌اش نگه داشته بود درحالی‌که از سوی دادگاه به قصاص محکوم شده بود توانست با جلب رضایت اولیای دم از چوبه دار نجات پیدا کند.

۳ روز پیش
زنده ماندن عجیب مردی که قبرش کنده شده بود
زنده ماندن عجیب مردی که قبرش کنده شده بوداجتماع > اجتماعی - «قبرش را آماده کنید تا پس از قتل، جسدش را در بیابان دفن کنیم» این دستور مرد کینه‌جو به قاتلان اجیره شده بود تا نقشه قتل مردی جوان را عملی کنند.

۳ روز پیش
خواستگار شرور، دختر جوان را دزدید تا پدرش به ازدواج رضایت بدهد/ افشای راز عاشق خشن!
خواستگار شرور، دختر جوان را دزدید تا پدرش به ازدواج رضایت بدهد/ افشای راز عاشق خشن! آن روز وقتی از دانشگاه بیرون آمدم با خودرویش سد راهم شد و مرا با زور و تهدید سوار کرد و به سمت شمال رفت. من فکر می‌کردم دیگر آینده‌ام تباه شده تا اینکه پدرش با ما تماس گرفت و توانست راضی‌اش کند که به تهران برگردیم.

۳ روز پیش
از سرقت در نوجوانی تا قتل ۷ زن در بزرگسالی
از سرقت در نوجوانی تا قتل ۷ زن در بزرگسالیاجتماع > اجتماعی - «مردی خونسرد که مدعی است انگیزه‌اش از قتل‌های سریالی، انتقام گرفتن از زنان بوده است».

۳ روز پیش
تجاوز وحشیانه سه آدم ربا به عروس جوان/ آزار و اذیت در بیابان های اطراف کرج +عکس
تجاوز وحشیانه سه آدم ربا به عروس جوان/ آزار و اذیت در بیابان های اطراف کرج +عکسزن: با وحشت پیاده شدم تا فرار کنم اما کفش‌هایم در گل فرو رفت و 3 آدم ربا وحشیانه مرا مورد آزار و اذیت قرار دادند و بعد هم فرار کردند... شوهر: آن شب وقتی همسرم را دیدم او را نشناختم. صورتش زخمی و خون‌آلود و لباس‌هایش گل‌آلود بود و انگشتان دستش هم شکسته بود.

۴ روز پیش
اعتراف شیطان به آزار و اذیت زن جوان +عکس
اعتراف شیطان به آزار و اذیت زن جوان +عکسشیطان پراید سوار دو ماه پس از آزادی از زندان بار دیگر به اتهام آزار و اذیت یک زن شناسایی و دستگیر شد.

۳ روز پیش
/ لیست اخبار جامعه
مزارع شهر تهران با فاضلاب آبیاری نمی شود
مزارع شهر تهران با فاضلاب آبیاری نمی شودفرماندار تهران با تاکید بر اینکه مزارع شهر تهران با فاضلاب آبیاری نمی‌شود، گفت: بیش از دو سال است که برای آبیاری مزارع جنوب شهر تهران دیگر از فاضلاب استفاده نمی‌شود.

۳۱۶ روز پیش
جزییات و زمان افزایش حقوق فرهنگیان اعلام شد
جزییات و زمان افزایش حقوق فرهنگیان اعلام شدبخشنامه افزایش حقوق فرهنگیان توسط معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی ابلاغ شده است و حقوق فرهنگیان از خرداد افزایش می‌یابد.

۳۱۷ روز پیش
رأی باز؛ ظرفیت فراموش‌شده برای کاهش جمعیت زندان‌ها
رأی باز؛ ظرفیت فراموش‌شده برای کاهش جمعیت زندان‌هارئیس سازمان زندان‌های کشور از وجود تنها ۲۰۰زندانی رأی باز در تهران خبر داد و با اشاره به‌ استفاده ۵۰درصد زندانیان برخی استان‌ها از این نوع رای‌ها، خواستار افزایش توجه به این موضوع شد.

۳۱۷ روز پیش
عصبانی نیستم!
عصبانی نیستم!امیر حاج‌رضایی: بالای ۲۳۰ نزاع ثبت‌شده در طول یک روز. آماری تکان‌دهنده که چند روز پیش پزشکی قانونی منتشرش کرد و نشان‌دهنده سطح بالای خشونت در تهران است.

۳۱۷ روز پیش
ایران و چین طلایه‌دار رشد علمی و تحقیقاتی در قاره آسیا
ایران و چین طلایه‌دار رشد علمی و تحقیقاتی در قاره آسیانشریه آنلاین «یونیورسیتی ورلد نیوز» انگلیس در آخرین گزارش خود در بررسی چشم‌انداز آینده آموزش عالی درقاره آسیا، ضمن اشاره به رشد قابل توجه کشورمان در زمینه آموزش عالی در دو دهه گذشته، ایران را طلایه‌دار کشورهای آسیایی از نظر رشد علمی و تولید مقاله‌های تحقیقاتی معرفی کرد.

۳۱۷ روز پیش
تخلف برخی دانشگاه‌ها در روند پذیرش دانشجوی دکتری
تخلف برخی دانشگاه‌ها در روند پذیرش دانشجوی دکتریرییس سازمان سنجش آموزش کشور از تخلف برخی از دانشگاه‌ها در روند پذیرش دانشجویان دکتری خبر داد.

۳۱۷ روز پیش
اعلام شرایط تحت کفالت قرار دادن والدین از سوی بیمه شدگان
اعلام شرایط تحت کفالت قرار دادن والدین از سوی بیمه شدگانسازمان تامین اجتماعی شرایطی را که بیمه شدگان این سازمان می توانند والدین خود را تحت تکفل قرار دهند و از خدمات این سازمان بهره مند شوند را اعلام کرد.

۳۱۷ روز پیش
امشب آخرین مهلت ثبت نام آزمون کاردانی به کارشناسی
امشب آخرین مهلت ثبت نام آزمون کاردانی به کارشناسیمشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از اتمام مهلت ثبت‌نام و انتخاب رشته در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۱۳۹۵ در ساعت ۲۴ امشب خبر داد.

۳۱۷ روز پیش
تغییر شرایط‌ معافیت سربازی منتفی شد؛ ستادکل مخالف تغییر بدون هماهنگی
تغییر شرایط‌ معافیت سربازی منتفی شد؛ ستادکل مخالف تغییر بدون هماهنگیجانشین ستادکل نیروهای مسلح موضع ستادرادر قبال ردلایحه احکام دائمی شدن برنامه‌های توسعه کشورازسوی شورای نگهبان،طرح کاهش زمان جانبازی،آزادگی ورزمندگی برای بهره مندی ازمعافیت سربازی تشریح کرد.

۳۱۸ روز پیش
هجدهمین جشن گلریزان حمایت از زندانیان برگزار می‌شود
هجدهمین جشن گلریزان حمایت از زندانیان برگزار می‌شودهجدهمین جشن گلریزان حمایت از زندانیان با حضور رئیس سازمان زندان‌ها و جمعی از مسئولان قضایی برگزار می‌شود.

۳۱۸ روز پیش
راننده تاکسی؛ امانتدار کیف ۲۰۰ میلیونی
راننده تاکسی؛ امانتدار کیف ۲۰۰ میلیونیراننده تاکسی امانتدار وقتی کیف پر از پول و طلا را زیر صندلی خودرواش دید فقط به یک چیز فکر کرد: «امانت چند میلیون تومانی را به صاحبش برگرداند.»

۳۱۸ روز پیش
شناسایی چند فیش حقوقی چند ده میلیونی | عودت به بیت المال
شناسایی چند فیش حقوقی چند ده میلیونی | عودت به بیت المالوزیر دادگستری آخرین وضعیت فیش‌های حقوقی چند ده میلیونی برخی مدیران و مسئولان بیمه مرکزی را تشریح کرد و ازعودت چند فیش حقوقی مسئولان به بیت المال خبر داد.

۳۱۸ روز پیش
مجوزی برای فعالیت مدارس دو زبانه در کشور نداریم
مجوزی برای فعالیت مدارس دو زبانه در کشور نداریممعاون وزیر آموزش و پرورش گفت: به هیچ وجه قانون و مجوزی برای فعالیت مدارس دو زبانه در کشور نداریم.

۳۱۸ روز پیش
یکصد دوربین جدید کنترل سرعت تا پایان تابستان در جاده‌ها نصب می‌شود
یکصد دوربین جدید کنترل سرعت تا پایان تابستان در جاده‌ها نصب می‌شودمعاون وزیر راه و شهرسازی گفت: تا پایان خردادماه امسال ۹۰ دوربین کنترل سرعت جدید در جاده های کشور نصب می شود که امیدواریم این عدد تا پایان تابستان امسال به یکصد دستگاه برسد که به این ترتیب شمار دوربین های کنترل سرعت نصب شده در کشور به حدود ۸۵۰ دستگاه خواهد رسید.

۳۱۸ روز پیش
آغاز پیش فروش بلیت قطارهای مسافری از ۲۴ خرداد ماه
آغاز پیش فروش بلیت قطارهای مسافری از ۲۴ خرداد ماهشرکت های حمل و نقل ریلی مسافری پیش فروش بلیت قطارهای مسافری خود در مسیرهای مختلف از یکم تا ۱۵ مرداد ماه سال جاری را از روز ۲۴ خرداد ماه آغاز می کنند.

۳۱۹ روز پیش
جریمه برای پرتاب زباله از شیشه ماشین
جریمه برای پرتاب زباله از شیشه ماشینرییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از اعمال قانون خودروهایی که سرنشینانش اقدام به پرتاب زباله به سطح معابر و خیابان‌ها می‌کنند، خبر داد.

۳۱۹ روز پیش
امسال حداقل حقوق همه بازنشستگان ۹۰۰هزار تومان است
امسال حداقل حقوق همه بازنشستگان ۹۰۰هزار تومان استرئیس کانون عالی مستمری‌بگیران و بازنشستگان سازمان تأمین اجتماعی با بیان اینکه افزایش حقوق در تمامی سطوح برای بازنشستگان ۱۴درصد بوده است، اعلام کرد: مستمری‌بگیرانی که حداقل حقوق‌شان با این افزایش به ۹۰۰هزار تومان نرسد، کمک اضافه‌ای دریافت خواهند کرد تا دریافتی‌شان به رقم وعده داده شده از سوی دولت ارتقا پیدا کند.

۳۱۹ روز پیش
مجازات جایگزین به جای حبس‌های موقت
مجازات جایگزین به جای حبس‌های موقترئیس سازمان زندان‌های کشور این روزها بیشتر از همیشه به موضوع مجازات‌های جایگزین توجه می‌کند یا می‌شود گفت دست‌کم اظهارنظر او درباره این موضوع بسیار بیشتر شده است.

۳۱۹ روز پیش
۳۰۰ هزار پست سازمانی در تصرف بازنشسته‌ها
۳۰۰ هزار پست سازمانی در تصرف بازنشسته‌هانماینده ارومیه در مجلس گفت: بازنشستگانی که به جای نیروهای انسانی جوان در اداره‌ها به کار گیری شده‌اند، بیش از ۳۰۰ هزار پست سازمانی را تصرف کرده‌اند.

۳۱۹ روز پیش
غول کنکور تا سال ۱۴۰۱ نفس می‌کشد
غول کنکور تا سال ۱۴۰۱ نفس می‌کشدکنکور دست‌کم تا ۶سال‌ آینده حذف نمی‌شود و قانون سنجش و پذیرش دانشجو نیز نافرجام می‌ماند و به سرنوشت قانون حذف کنکور مصوب سال ۸۶دچار می‌شود. نتیجه اینکه بازار صدها میلیارد تومانی کنکور همچنان ادامه می‌یابد.

۳۱۹ روز پیش
مطلوبات و مقدورات افزایش حقوق بازنشستگان در دولت یازدهم
مطلوبات و مقدورات افزایش حقوق بازنشستگان در دولت یازدهمهر ساله در ماه‌های پایانی سال قبل و اوائل سال بعد موضوع افزایش حقوق شاغلین و بازنشستگان جزو مسائل خبرساز کشور قرار می‌گیرد...

۳۲۰ روز پیش
گزارش وضعیت لیزینگ هواپیمای مسافرتی در ایران
گزارش وضعیت لیزینگ هواپیمای مسافرتی در ایراندبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی معتقد است با نهایی شدن مذاکرات شرکت های هواپیمایی ایرانی با شرکت‌های لیزینگ کننده هواپیما می‌توان امید داشت این بحث نهایی شود، هرچند هنوز صحبت‌های فعلی در حد مذاکره است.

۳۲۰ روز پیش
پرداخت هزینه بیمه تکمیلی و افزایش بیمه عمر بازنشستگان به ۵ میلیون تومان
پرداخت هزینه بیمه تکمیلی و افزایش بیمه عمر بازنشستگان به ۵ میلیون تومانمدیرکل اجتماعی فرهنگی صندوق بازنشستگی کشوری با اشاره به اینکه حق بیمه تکمیلی برای بازنشستگان و خانواده‌های آنها تا سه نفر از سوی صندوق تقبل می‌شود گفت:

۳۲۰ روز پیش
تدریس واحد درسی مهارت‌های زندگی دانشجویی به دانشگاه‌ها ابلاغ شد
تدریس واحد درسی مهارت‌های زندگی دانشجویی به دانشگاه‌ها ابلاغ شدمعاون آموزشی وزارت علوم به کلیه دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی کشور ابلاغ کرد که واحد مهارت‌های زندگی دانشجویی به عنوان دو واحد درس اختیاری در تمام دوره‌های کاردانی و کارشناسی ارائه شود.

۳۲۰ روز پیش
رمضان رسید، سبد کالای نیازمندان نرسید
رمضان رسید، سبد کالای نیازمندان نرسیدنخستین سحر و افطار‌ماه مبارک رمضان در حالی سپری شد که خبری از سبد حمایت غذایی که قرار بود در‌ماه رمضان توزیع شود، نیست.

۳۲۲ روز پیش
میزان وام‌های دانشجویی افزایش یافت
میزان وام‌های دانشجویی افزایش یافتصندوق رفاه دانشجویان سقف وام‌های دانشجویی را به طور متوسط ۲۰ درصد افزایش داد.

۳۲۲ روز پیش
تذکر پلیس به روزه‌خواران؛ موافقت با اکران بامدادی سینماها
تذکر پلیس به روزه‌خواران؛ موافقت با اکران بامدادی سینماهافرمانده انتظامی تهران بزرگ، خدمات و تسهیلات پلیس پایتخت برای اصناف و شهروندان در ایام ماه مبارک رمضان را تشریح کرد.

۳۲۲ روز پیش
افت تحصیلی دانشجویان به صورت هوشمند رصد می‌شود
افت تحصیلی دانشجویان به صورت هوشمند رصد می‌شودمعاون دانشجویی دانشگاه اصفهان از تدوین طرح رصد هوشمند افت تحصیلی دانشجویان توسط دانشگاه‌های برتر کشور خبر داد و گفت: اقدامات اولیه این طرح در جلسه معاونان دانشجویی دانشگاه‌های برتر بررسی شد.

۳۲۲ روز پیش
بازدید روزنامه‌نگاران از آسایشگاه خیریه کهریزک
بازدید روزنامه‌نگاران از آسایشگاه خیریه کهریزکبه گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک، محمدرضا صوفی‌نژاد، مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک، در نشستی صمیمی که روز دوشنبه ۱۷ خرداد‌ماه با اصحاب رسانه در محل آسایشگاه خیریه کهریزک برگزار شد، با اشاره به تاریخچه این آسایشگاه و خدماتی که به مددجو‌یان ارائه می‌شو‌د، گفت: آسایشگاه خیریه کهریزک در سال ۵۱ بود که به همت مرحوم دکتر حکیم‌زاده رئیس وقت بیمارستان فیروز‌آبادی تهران تأسیس شد.

۳۲۲ روز پیش
مأمور پلیس جانش را پای فداکاری‌اش گذاشت
مأمور پلیس جانش را پای فداکاری‌اش گذاشتمامور شجاع پلیس راهور که در جریان حادثه‌ای جان یک راننده کامیون را نجات داده اما خودش به‌شدت مصدوم شده بود، پس از ۲۱روز که در حالت کما بود، جان خود را از دست داد.

۳۲۲ روز پیش

صفحه ۲۴ از ۲۵ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
24
25 صفحه بعد صفحه آخر