یکشنبه ۶ فروردین ۱۳۹۶
حوادث ایران و جهان
hamchap.ir
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
/ لیست اخبار جامعه
راه حل کاهش حوادث مترو
راه حل کاهش حوادث مترویک کارشناس ایمنی ساختمان گفت: ساده‌ترین اقدامی که شهرداری می‌تواند در ساخت تونل مترو انجام دهد این است که نقشه تاسیسات گاز، برق، آب و مخابرات را از شرکت‌های مربوطه بگیرد.

۱۹۴ روز پیش
تشدید برخورد با موتورسیکلت سواران در خطوط ویژه اتوبوس+ نرخ جرائم
تشدید برخورد با موتورسیکلت سواران در خطوط ویژه اتوبوس+ نرخ جرائمفرمانده یگان عملیات و کنترل طرح های ویژه ترافیکی پلیس راهور تهران از آغاز طرح برخورد با تردد موتورسیکلت سواران در خطوط ویژه اتوبوس خبر داد.

۱۹۴ روز پیش
تمهیدات ترافیکی پلیس برای نماز عید قربان
تمهیدات ترافیکی پلیس برای نماز عید قربانجانشین رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ تمهیدات پلیس برای برگزاری نماز عید سعید قربان را تشریح کرد.

۱۹۵ روز پیش
جذب گردشگر از نگاه استاد دانشگاه مادرید
جذب گردشگر از نگاه استاد دانشگاه مادریداستاد دانشگاه کامپلوتنس مادرید گفت: برای جذب گردشگر بیشتر نیاز است اصالت‌ها را حفظ کنیم زیرا آنچه بازدیدکننده را جذب می‌کند، اصالت است.

۱۹۵ روز پیش
هدف پلیس از ایجاد طرح ارتقای امنیت اجتماعی در کشور
هدف پلیس از ایجاد طرح ارتقای امنیت اجتماعی در کشورفرمانده نیروی انتظامی گفت: پلیس هدفش از طرح ارتقای امنیت اجتماعی در کشور و به خصوص استان های شمالی، ایجاد امنیت و آرامش کامل برای مسافران است.

۱۹۵ روز پیش
فاجعه منا فراموش شدنی نیست/برقراری نظم و امنیت مهم‌ترین افتخار پلیس است
فاجعه منا فراموش شدنی نیست/برقراری نظم و امنیت مهم‌ترین افتخار پلیس استفرمانده نیروی انتظامی کشور، برقراری نظم و امنیت را بالاترین افتخار نیروی انتظامی دانست و گفت: خادمان این عرصه برای انجام وظایف خود از هیچ تلاشی فروگذار نمی‌کنند.

۱۹۵ روز پیش
نیروی انتظامی صلاحیت تنظیم سند رسمی را ندارد/نباید قانون‌گریز باشیم
نیروی انتظامی صلاحیت تنظیم سند رسمی را ندارد/نباید قانون‌گریز باشیمرییس کانون سردفتران و دفتریاران با بیان اینکه نیروی انتظامی صلاحیت تنظیم سند رسمی را ندارد، گفت: قانون تکلیف نقل و انتقال مالکیت را بر عهده دفاتر اسناد رسمی گذارده است.

۱۹۵ روز پیش
شبگردی نمایندگان مجلس در پلیس پایتخت
شبگردی نمایندگان مجلس در پلیس پایتختجمعی از نمایندگان حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس با حضور شبانه در ستاد فرماندهی انتظامی تهران بزرگ از بخش‌های مختلف پلیس بازدید کردند.

۱۹۵ روز پیش
مسیر کرج - چالوس، عیدقربان یک طرفه می‌شود
مسیر کرج - چالوس، عیدقربان یک طرفه می‌شودرئیس پلیس راه البرز گفت: مسیر شمال به جنوب جاده کرج - چالوس روز دوشنبه ۲۲ شهریور مصادف با عید سعید قربان به منظور تخلیه بار ترافیکی به سمت کرج و تهران، یک طرفه می‌شود.

۱۹۵ روز پیش
لطفاً از جاده چالوس به شمال نروید
لطفاً از جاده چالوس به شمال نرویدترافیک جاده چالوس به منظره‌ای عادی برای شهروندان تبدیل شده است.

۱۹۵ روز پیش
توضیح دوباره پلیس درباره ماجرای شیراز
توضیح دوباره پلیس درباره ماجرای شیرازنیروی انتظامی درباره حواشی پیش‌آمده درباره اجرای طرح امنیت اجتماعی در شیراز توضیحاتی ارائه و اعلام کرد که تمامی افرادی که در این طرح دستگیر شدند، مجرم بودند.

۱۹۶ روز پیش
رعایت کرامت انسانی از سیاست‌های جمهوری اسلامی ایران است
رعایت کرامت انسانی از سیاست‌های جمهوری اسلامی ایران استسفارت جمهوری اسلامی ایران در کابل درباره انتشار اخبار و تصاویری مبنی بر دستگیری اتباع بیگانه در شیراز توضیحاتی را ارائه داد.

۱۹۶ روز پیش
عرضه گوسفند در ۲۲ منطقه تهران به مناسبت عید قربان
عرضه گوسفند در ۲۲ منطقه تهران به مناسبت عید قربان همشهری آنلاین: رئیس اتحادیه عرضه و فروش گوشت گوسفندی گفت: ۲۲ جایگاه در مناطق بیست و دوگانه شهرداری به عنوان قربانگاه در نظر گرفته شده است.

۱۹۶ روز پیش
قاضی عسکر با اشاره به حادثه منا: نمی‌دانم چرا در پیگیری‌ها جدیت نداریم
قاضی عسکر با اشاره به حادثه منا: نمی‌دانم چرا در پیگیری‌ها جدیت نداریمهمشهری آنلاین: نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت گفت: نمی‌دانم ما چرا نسبت به حوادثی که برای هموطنانمان رخ می‌دهد اینگونه سخاوتمندانه برخورد می‌کنیم و در پیگیری‌ها جدیت نداریم.

۱۹۶ روز پیش
راه‌اندازی مراکز جدید اختلال یادگیری دانش‌آموزان
راه‌اندازی مراکز جدید اختلال یادگیری دانش‌آموزانهمشهری آنلاین: رییس سازمان آموزش و پرورش استثنایی با بیان اینکه در حال حاضر ۴۵۰ مرکز اختلال یادگیری داریم که درصدد اخذ ۱۵۰ مجوز جدید دیگر هستیم، گفت: قصد داریم در هر منطقه آموزشی یک مرکز اختلال یادگیری دایر کنیم.

۱۹۶ روز پیش
اعلام آمادگی کمیته‌امداد برای دریافت نذورات مردم در عیدقربان
اعلام آمادگی کمیته‌امداد برای دریافت نذورات مردم در عیدقربانهمشهری آنلاین: کمیته امداد امام (ره) طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد که این نهاد همزمان با عید سعید قربان آماده جمع‌آوری نذورات و کمک‌های مردم نیکوکار در دفاتر و ادارات کمیته امداد در سراسر کشور خواهد بود.

۱۹۶ روز پیش
آغاز ممنوعیت حفاری در معابر پایتخت
آغاز ممنوعیت حفاری در معابر پایتختمعاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از آغاز طرح ترافیکی پلیس راهور برای بازگشایی مدارس خبر داد و گفت: از امروز تا پانزدهم مهرماه انجام عملیاتهای عمرانی و حفاری در معابر پایتخت ممنوع است.

۱۹۶ روز پیش
۲۰میلیون روستایی در شهر
۲۰میلیون روستایی در شهرهمشهری دو : دکتر ابراهیم رزاقی، مدرس اقتصاد دانشگاه تهران از مهاجرت ، مهاجرت معکوس و تأثیر آن بر جامعه‌ شهری و روستایی می‌گوید.

۱۹۶ روز پیش
تمایل به مهاجرت از کجا می‌آید؟
تمایل به مهاجرت از کجا می‌آید؟همشهری دو - دکتر بهمن آرمان: بیمارستان خوب و پارک خوب و سینمای خوب در تهران است.

۱۹۶ روز پیش
صِرف زندگی در تهران ارزش نیست
صِرف زندگی در تهران ارزش نیستهمشهری دو : جابه‌جایی مکان زندگی یا مهاجرت، جزو جدایی‌ناپذیر زندگی بیشتر ساکنان جهان است.

۱۹۶ روز پیش
واکنش پلیس به خبر به نمایش گذاشتن اتباع بیگانه
نیروی انتظامی به اخبار منتشر شده در فضای مجازی در خصوص به نمایش گذاری اتباع بیگانه و غیرمجاز دستگیر شده در شیراز واکنش نشان داد.

۱۹۶ روز پیش
انسداد خیابان مولوی درپی ترکیدگی لوله آب
انسداد خیابان مولوی درپی ترکیدگی لوله آبرئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از انسداد بخش هایی از خیابان مولوی در پی ترکیدگی لوله آب خبر داد.

۱۹۷ روز پیش
شکایت پلیس از سعودی‌ها در اینترپل
شکایت پلیس از سعودی‌ها در اینترپلفرمانده نیروی انتظامی با اشاره به فاجعه منا در سال گذشته، از شکایت این نیرو از سعودی‌ها به پلیس بین‌الملل خبر داد.

۱۹۸ روز پیش
تشکیل کمیته بررسی حادثه کیانشهر
تشکیل کمیته بررسی حادثه کیانشهرمعاون حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران از تشکیل کمیته بررسی حادثه کیانشهر خبر داد.

۱۹۸ روز پیش
گودبرداری غیر اصولی قربانی گرفت
گودبرداری غیر اصولی قربانی گرفترئیس سازمان آتشنشانی و خدمات ایمنی باقرشهر از مرگ یک کارگر جوان در پی ریزش آوار در زمین گودبرداری شده خبر داد.

۱۹۸ روز پیش
عملیات امدادرسانی ریزش تونل متروی کوهسار پایان یافت/ استقرار آمبولانس در محل حادثه
عملیات امدادرسانی ریزش تونل متروی کوهسار پایان یافت/ استقرار آمبولانس در محل حادثهسخنگوی اورژانس تهران با اعلام خبر ریزش کارگاه تونل مترو در منطقه کوهسار گفت: در این حادثه یک نفر مصدوم شده است که به بیمارستان انتقال داده شده و عملیات امدادرسانی نیز پایان یافته است.

۱۹۸ روز پیش
تأیید مرگ سه نفر در پی ریزش تونل کارگاه مترو
تأیید مرگ سه نفر در پی ریزش تونل کارگاه مترومعاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان تهران از مرگ سه تن از افراد محبوس در تونل ریزش‌کرده کارگاه مترو خبر داد.

۱۹۹ روز پیش
دستور رسیدگی قالیباف/تایید مرگ کارگر چهارم/ احتمال خطای انسانی
دستور رسیدگی قالیباف/تایید مرگ کارگر چهارم/ احتمال خطای انسانیریزش در تونل متروی کیانشهر در عصر روز چهارشنبه (۱۷ شهریور) و مرگ سه کارگر سبب شد، شهردار تهران دستور تشکیل کمیته ویژه برای بررسی علت حادثه را بدهد.

۱۹۹ روز پیش
احتمال فوت سه کارگر در حادثه مترو کیانشهر/ تلاش امدادگران برای نجات مفقودین
احتمال فوت سه کارگر در حادثه مترو کیانشهر/ تلاش امدادگران برای نجات مفقودینسخنگوی هلال‌احمر استان تهران با اشاره به اینکه به احتمال بسیار زیاد سه نفر از مفقودین زیر آوار مترو کیانشهر جان خود را از دست داده‌اند، گفت: ۲۰ نفر در این حادثه دچار آسیب شده‌اند.

۱۹۹ روز پیش
اعزام سگ‌های تجسس به محل حادثه مترو
سخنگوی سازمان امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر از اعزام سگ‌های تجسس و زنده‌یاب به محل حادثه ریزش تونل مترو خبر داد.

۱۹۹ روز پیش

صفحه ۱۰ از ۲۴ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 1 2 3 4 5 6 7 8 9
10
11 12 13 14 15 16 17 18 19 صفحه بعد صفحه آخر