چهارشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۶
حوادث ایران و جهان
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
ستاره فوتبال، متهم نفر دوم در پرونده قتل یک تاجر+ عکس
ستاره فوتبال، متهم نفر دوم در پرونده قتل یک تاجر+ عکسبا اعتراف قاتل به ارتکاب جرم، پای یک ستاره مطرح فوتبال در سال های نه چندان دور به پرونده قتل بازشد.

۳ روز پیش
رابطه پنهانی زن شوهردار؛ علت قتل شوهر/ مردی که بخاطر دوقلوهایش آدم کشت!
رابطه پنهانی زن شوهردار؛ علت قتل شوهر/ مردی که بخاطر دوقلوهایش آدم کشت!همسرم دوقلو باردار بود و ما با هم زندگی خوبی داشتیم اما من مشکلات مالی زیادی داشتم و نمی‌توانستم هزینه زایمان و زندگی بچه‌هایم را بدهم؛ وقتی کیانا به من پیشنهاد داد که شوهرش را بکشم و شش ‌میلیون تومان بگیرم، قبول کردم چون در مخمصه مالی گرفتار شده بودم.

۳ روز پیش
قتل مرد 50 ساله به روش حلق آویز
قتل مرد 50 ساله به روش حلق آویزفرمانده انتظامی شهرستان چابهار از شناسایی و دستگیری عامل قتل مرد 50 ساله در یکی از روستاهای این شهر خبر داد.

۳ روز پیش
این زن را می شناسید؟ / فیلم دوربین مداربسته راز مرگ وحشتناک زن جوان را افشا کرد +تصاویر
این زن را می شناسید؟ / فیلم دوربین مداربسته راز مرگ وحشتناک زن جوان را افشا کرد +تصاویردوربین مداربسته کارخانه قدیمی، راز قتل هولناک زن جوان به‌دست مرد شیشه‌ای را فاش کرد. اما باتوجه به اینکه هویت قربانی جنایت تاکنون شناسایی نشده است و هیچ سرنخی هم ازقاتل در دست نیست، بازپرس جنایی از مردم خواست در صورت اطلاع از هویت زن جوان و متهم فراری موضوع را به پلیس اطلاع دهند.

۴ روز پیش
قاتل، جسد مقتول را در فریزر مخفی‌کرده بود
قاتل، جسد مقتول را در فریزر مخفی‌کرده بوداجتماع > اجتماعی - مردی که با انگیزه تصاحب خانه زنی سالخورده او را به قتل رسانده و جسدش را ۲‌ ماه در فریزر خانه‌اش نگه داشته بود درحالی‌که از سوی دادگاه به قصاص محکوم شده بود توانست با جلب رضایت اولیای دم از چوبه دار نجات پیدا کند.

۳ روز پیش
زنده ماندن عجیب مردی که قبرش کنده شده بود
زنده ماندن عجیب مردی که قبرش کنده شده بوداجتماع > اجتماعی - «قبرش را آماده کنید تا پس از قتل، جسدش را در بیابان دفن کنیم» این دستور مرد کینه‌جو به قاتلان اجیره شده بود تا نقشه قتل مردی جوان را عملی کنند.

۳ روز پیش
خواستگار شرور، دختر جوان را دزدید تا پدرش به ازدواج رضایت بدهد/ افشای راز عاشق خشن!
خواستگار شرور، دختر جوان را دزدید تا پدرش به ازدواج رضایت بدهد/ افشای راز عاشق خشن! آن روز وقتی از دانشگاه بیرون آمدم با خودرویش سد راهم شد و مرا با زور و تهدید سوار کرد و به سمت شمال رفت. من فکر می‌کردم دیگر آینده‌ام تباه شده تا اینکه پدرش با ما تماس گرفت و توانست راضی‌اش کند که به تهران برگردیم.

۳ روز پیش
تجاوز وحشیانه سه آدم ربا به عروس جوان/ آزار و اذیت در بیابان های اطراف کرج +عکس
تجاوز وحشیانه سه آدم ربا به عروس جوان/ آزار و اذیت در بیابان های اطراف کرج +عکسزن: با وحشت پیاده شدم تا فرار کنم اما کفش‌هایم در گل فرو رفت و 3 آدم ربا وحشیانه مرا مورد آزار و اذیت قرار دادند و بعد هم فرار کردند... شوهر: آن شب وقتی همسرم را دیدم او را نشناختم. صورتش زخمی و خون‌آلود و لباس‌هایش گل‌آلود بود و انگشتان دستش هم شکسته بود.

۴ روز پیش
از سرقت در نوجوانی تا قتل ۷ زن در بزرگسالی
از سرقت در نوجوانی تا قتل ۷ زن در بزرگسالیاجتماع > اجتماعی - «مردی خونسرد که مدعی است انگیزه‌اش از قتل‌های سریالی، انتقام گرفتن از زنان بوده است».

۳ روز پیش
اعتراف شیطان به آزار و اذیت زن جوان +عکس
اعتراف شیطان به آزار و اذیت زن جوان +عکسشیطان پراید سوار دو ماه پس از آزادی از زندان بار دیگر به اتهام آزار و اذیت یک زن شناسایی و دستگیر شد.

۳ روز پیش
/ لیست اخبار جامعه
آغاز مرحله دوم ثبت‌نام برای جریمه ریالی سربازی
آغاز مرحله دوم ثبت‌نام برای جریمه ریالی سربازیهمشهری آنلاین: جانشین رییس سازمان وظیفه عمومی ناجا از آغاز مرحله دوم ثبت‌نام برای جریمه ریالی سربازی در سال جاری از اول مهر ماه خبر داد.

۲۱۸ روز پیش
پایان دادن به فضای رسانه‌ای مقابله‌ای درخصوص سند خودرو
پایان دادن به فضای رسانه‌ای مقابله‌ای درخصوص سند خودروروز یکشنبه نمایندگان نیروی انتظامی و کانون سردفتران و دفتریاران در نشستی مشترک خواستار پایان دادن به فضای رسانه‌ای مقابله‌ای درخصوص سند خودرو شدند.

۲۱۸ روز پیش
آغاز مرحله دوم ثبت‌نام برای جریمه ریالی سربازی
آغاز مرحله دوم ثبت‌نام برای جریمه ریالی سربازیجانشین رییس سازمان وظیفه عمومی ناجا از آغاز مرحله دوم ثبت‌نام برای جریمه ریالی سربازی در سال جاری از اول مهر ماه خبر داد.

۲۱۹ روز پیش
سفر سرمایه‌گذاران خارجی به ایران برای ساخت هتل
سفر سرمایه‌گذاران خارجی به ایران برای ساخت هتلسرمایه‌گذاران خارجی در صنعت گردشگری ۱۱ و ۱۲ مهرماه به تهران سفر می‌کنند تا در گفت‌وگوی رو دررو با وزرا و سرمایه‌گذاران داخلی ایران از امنیت سرمایه‌گذاری در صنعت گردشگری ایران اطمینان حاصل کنند.

۲۱۹ روز پیش
اجتماع بزرگ غدیر در میدان ۱۳ آبان تهران
اجتماع بزرگ غدیر در میدان ۱۳ آبان تهرانهمشهری آنلاین: چهارمین اجتماع بزرگ فدائیان حضرت زنیب(س) و حضرت رقیه (س) و حرکت دسته هزاران نفری بزرگداشت عید غدیرخم در تهران برگزار می‌شود.

۲۱۹ روز پیش
دسترسی افراد کم‌توان به گردشگری شعار روز جهانی جهانگردی
دسترسی افراد کم‌توان به گردشگری شعار روز جهانی جهانگردیمرتضی رحمانی موحد، معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی صبح دیروز در نشست خبری اعلام برنامه‌های روز جهانی گردشگری که ۵مهرماه در سالن همایش‌های صدا و سیما برگزار می‌شود، گفت که شعار امسال سازمان جهانی جهانگردی، «گردشگری برای همه و ترویج دسترسی همگانی» است.

۲۱۹ روز پیش
قانون، ثبت سند خودرو را اختیاری ندانسته است
قانون، ثبت سند خودرو را اختیاری ندانسته استسخنگوی قوه قضاییه گفت: ظهور ماده ۲۹ قانون رسیدگی به جرائم رانندگی حاکی از اختیاری نبودن ثبت سند خودروست.

۲۱۹ روز پیش
آخرین وضعیت پرونده‌های کهریزک، کرسنت، مدیرعامل سابق بانک دی، خبرگزاری موج و نگین غرب
آخرین وضعیت پرونده‌های کهریزک، کرسنت، مدیرعامل سابق بانک دی، خبرگزاری موج و نگین غربسخنگوی قوه قضاییه از کشف سه هزار و ۸۹۲ کیلوگرم مواد مخدر در شهریور ماه امسال خبر داد.

۲۱۹ روز پیش
بیمه رایگان ۲۰ میلیون واحد مسکونی در کشور در صورت تصویب لایحه بیمه همگانی حوادث در مجلس
بیمه رایگان 20 میلیون واحد مسکونی در کشور در صورت تصویب لایحه  بیمه همگانی حوادث در مجلسرییس سازمان مدیریت بحران کشور استان‌های قزوین، بوشهر و یزد را دارای بالاترین ضریب نفوذ بیمه در کشور اعلام کرد.

۲۱۹ روز پیش
توصیه‌های مهم پلیس به زائران عتبات
توصیه‌های مهم پلیس به زائران عتباتنیروی انتظامی توصیه‌ها و هشدارهایی را به زائران اربعین حسینی و عتبات ارائه کرد و از آنان خواست تا فرصت کافی در اختیار دارند نسبت به تکمیل و دریافت مدارک خود اقدام کنند.

۲۱۹ روز پیش
رشد بی‌سابقه خودکشی در آمریکا
رشد بی‌سابقه خودکشی در آمریکاآمار منتشر شده در آمریکا نشان می‌دهد که سال گذشته میلادی (۲۰۱۵) نزدیک به ۱۰ میلیون نفر از مردم این کشور به خودکشی فکر کرده‌اند.

۲۲۰ روز پیش
ارجاع پرونده ۴۲ محکوم غیرعمد افغان به ستاد دیه استان قم
ارجاع پرونده 42 محکوم غیرعمد افغان به ستاد دیه استان قم۴۲ زندانی تبعه افغانستان از ابتدای فروردین سال ۹۴ تاکنون به دلیل عدم استطاعت مالی در پرداخت دیه ناشی از حوادث رانندگی، به ستاددیه استان قم مراجعه کرده‌اند.

۲۲۰ روز پیش
برخورد با استودیوهای زیرزمینی دوبله/ ساخت سریال تلویزیونی «گشت پلیس»
برخورد با استودیوهای زیرزمینی دوبله/ ساخت سریال تلویزیونی «گشت پلیس»سخنگوی ناجا از برخورد با استودیوهای دوبله زیر زمینی خبر داد و توضیحاتی درباره مهمانی ها و پارتی های برگزار شده به واسطه دعوت در فضای مجازی ارائه کرد.

۲۲۰ روز پیش
چالش خاصی در حوزه امنیتی نداریم
چالش خاصی در حوزه امنیتی نداریمفرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه چالش خاصی در حوزه امنیت کشور وجود ندارد، گفت: آسیب های اجتماعی مهمترین دغدغه پلیس است و مردم باید هوشیاری خود را در برابر این گونه آسیب ها حفظ کنند.

۲۲۰ روز پیش
ورود بانوان به قهوه‌خانه‌ها ممنوع است
ورود بانوان به قهوه‌خانه‌ها ممنوع استهمشهری آنلاین: رئیس اتحادیه قهوه‌خانه‌داران و سفره‌خانه‌های سنتی تاکید کرد که ورود بانوان به قهوه‌خانه‌های معمولی غیرقانونی است و در مورد قهوه‌خانه‌ها و سفره‌خانه‌های سنتی نیز ارائه سرویس قلیان به بانوان غیرمجاز است.

۲۲۰ روز پیش
آشفتگی درصندوق ذخیره فرهنگیان
آشفتگی درصندوق ذخیره فرهنگیانپس از انتشار برخی اخبار مبنی بر بروز تخلفاتی در صندوق ذخیره فرهنگیان و ورود دستگاه‌های نظارتی به این موضوع و مطرح شدن آن در دولت، اکنون اخبار ضد‌ونقیضی درباره برکناری اعضای هیأت مدیره و مدیرعامل این صندوق به گوش می‌رسد.

۲۲۰ روز پیش
برای تعطیلات پاییزه، تعطیلات نوروزی را کم کنیم
برای تعطیلات پاییزه، تعطیلات نوروزی را کم کنیمعلی‌اصغر محمدی: انتشار خبر اضافه‌شدن تعطیلی احتمالی دو هفته‌ای به مدارس و به جای آن کاهش از تعطیلات تابستان در روزهای گذشته مورد توجه مردم قرار گرفت.

۲۲۰ روز پیش
ثبت نام نهایی زیارت اربعین در سامانه سماح آغازشد
ثبت نام نهایی زیارت اربعین در سامانه سماح آغازشدهمشهری آنلاین: سازمان حج و زیارت اعلام کرد: متقاضیان زیارت اربعین که از ۱۶ مرداد در سماح ثبت نام کرده اند، از امروز به مدت ۷۲ ساعت فرصت دارند با پرداخت هزینه‌ها، ثبت نام خود را نهایی کنند.

۲۲۰ روز پیش
ایران دومین مقصد مقرون به صرفه برای گردشگران انگلیسی
ایران دومین مقصد مقرون به صرفه برای گردشگران انگلیسییک‌روز پس از تعطیلی سفارتخانه آلمان در ترکیه به‌دلیل آنچه برلین هراس از عملیات تروریستی خوانده است، سفارت انگلیس در ترکیه نیز بسته شد تا بدین‌ترتیب صنعت گردشگری ترکیه به‌عنوان رقیب جدی ایران در منطقه یک گام دیگر به عقب رانده شود.

۲۲۰ روز پیش
قاضی عسگر: ما غرور و عزت زائران ایرانی را خدشه‌دار نمی‌کنیم
قاضی عسگر: ما غرور و عزت زائران ایرانی را خدشه‌دار نمی‌کنیمهمشهری آنلاین: نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت با اشاره به حوادث تلخ سال گذشته در زمان انجام مناسک حج گفت: ما غرور و عزت زائران ایرانی را خدشه دار نمی‌کنیم، تا آخرین لحظه بنای مسئولان ایرانی بر اعزام زائران به مناسک حج قرار داشت، حتی منازل حجاج هم اجاره شد اما دولت عربستان تأمین امنیت زائران ایرانی را قبول نکرد.

۲۲۰ روز پیش
مصدومیت ۷۰ تماشاچی در دربی پایتخت
مصدومیت 70 تماشاچی در دربی پایتختسخنگوی اورژانس تهران از مصدومیت ۷۰ تماشاچی در دربی روز گذشته پایتخت خبر داد.

۲۲۱ روز پیش
بخشنامه ساماندهی زندانیان و کاهش جمعیت کیفری زندان‌ها صادر شد
بخشنامه ساماندهی زندانیان و کاهش جمعیت کیفری زندان‌ها صادر شدبخشنامه "ساماندهی زندانیان و کاهش جمعیت کیفری زندانها" از سوی آیت الله آملی لاریجانی رئیس قوه قضاییه صادر شد.

۲۲۱ روز پیش
تاکید عضو کمیسیون اجتماعی مجلس بر ساماندهی موتورسواران
تاکید عضو کمیسیون اجتماعی مجلس بر ساماندهی موتورسوارانیک عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با اشاره به اینکه وضعیت موتورسواران و رسیدگی به جرائم و تخلفات آنها باید ساماندهی شود، تاکید کرد: البته شیوه برخورد با تخلفات این افراد باید به گونه‌ای باشد که جنبه اصلاحی و تربیتی به خود گیرد تا اثرگذاری آن را در جامعه شاهد باشیم.

۲۲۱ روز پیش
بازی جدید ناجا+عکس
بازی جدید ناجا+عکسنیروی انتظامی به تازگی بازی جدیدی به نام «گشت پلیس» طراحی کرده که امکان جستجو و گشت زنی در سطح شهر تهران را به کاربران خود می دهد.

۲۲۲ روز پیش
آماده باش راهور برای شهرآورد
آماده باش راهور برای شهرآوردجانشین رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی پایتخت با تشریح تمهیدات ترافیکی شهرآورد پایتخت، از مسافرانی که قصد بازگشت از سفر دارند خواست تا زمان بازگشت خود را طوری تنظیم کنند که با زمان تخلیه استادیوم و پایان بازی همراه نشود.

۲۲۲ روز پیش
ناامنی خطوط ریلی برای مجرمان
ناامنی خطوط ریلی برای مجرمانفرمانده پلیس راه آهن تاکید کرد که خطوط ریلی کشور جای امنی برای فعالیت مجرمان نخواهد بود.

۲۲۲ روز پیش
وضعیت هوای تهران برای دربی ۸۳ چگونه خواهد بود؟
وضعیت هوای تهران برای دربی ۸۳ چگونه خواهد بود؟همشهری آنلاین: کارشناس سازمان هواشناسی گفت: هوای تهران فردا در ساعاتی ابری همراه با وزش باد است. تیم‌های استقلال و پرسپولیس تهران فردا در ادامه لیگ برتر فوتبال ایران با یکدیگر دیدار خواهند داشت.

۲۲۲ روز پیش
اتمام حجت پلیس با کانون سردفترداران درباره نقل و انتقال خودروها
اتمام حجت پلیس با کانون سردفترداران درباره نقل و انتقال خودروهاتاکید بر کافی بودن دریافت برگ سبز برای معامله و شماره گذاری خودرو، توصیه به کانون سردفترداران، ثبت ۱۴۲ هزار حکم قضایی در سامانه ثبت پلاک و... از مهمترین اظهارات معاون فنی و مهندسی پلیس راهور ناجاست.

۲۲۳ روز پیش
وضعیت نقل و انتقال خودرو؛ توصیه پلیس به سردفترداران
وضعیت نقل و انتقال خودرو؛ توصیه پلیس به سردفتردارانهمشهری آنلاین: معاون فنی و مهندسی پلیس راهور ناجا، با اشاره به حواشی نقل و انتقال خودرو، گفت: خریدار و فروشنده باید به مراکز تعویض پلاک مراجعه کنند.

۲۲۳ روز پیش
جزییات جدید از صدور ویزای اربعین
جزییات جدید از صدور ویزای اربعینبا وجود تلاش‌های ایران برای کاهش هزینه ویزای عراق اما امسال نیز مانند سال گذشته هزینه ویزا ۴۰دلار از سوی دولت عراق اعلام شد.

۲۲۳ روز پیش

صفحه ۱۰ از ۲۵ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 1 2 3 4 5 6 7 8 9
10
11 12 13 14 15 16 17 18 19 صفحه بعد صفحه آخر