سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶
حوادث ایران و جهان
آگهی
پربیننده ترین اخبار این ماه
/ لیست اخبار جامعه
مرگ جوان ۱۸ ساله کنار بخاری
مرگ جوان 18 ساله کنار بخاریسخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از مرگ خاموش جوانی ۱۸ ساله در خیابان پاسدار گمنام خبر داد.

۱۹۷ روز پیش
کشف ۵۲ هزار مواد محترقه در پردیس
کشف 52 هزار مواد محترقه در  پردیسفرمانده انتظامی شهرستان پردیس از کشف ۵۲ هزار عدد انواع مواد محترقه غیر استاندارد در این شهرستان خبر داد.

۱۹۷ روز پیش
فروش و آموزش ساخت موادمحترقه در فضای مجازی جرم است
فروش و آموزش ساخت موادمحترقه در فضای مجازی جرم استرئیس مرکز تشخیص و پیشگیری از جرائم سایبری پلیس فتا ناجا با اشاره به نزدیکی به پایان سال و چهارشنبه سوری، گفت: متاسفانه شاهد کوچ فروشندگان مواد محترقه و منفجره از فضای حقیقی به فضای سایبر هستیم. فروشندگانی که فقط به دنبال کسب سود خود هستند و پای‌بند به هیچ اخلاقیاتی نیستند.

۱۹۷ روز پیش
تخلیه هیجانی مثبت منعی ندارد/مراسم چهارشنبه‌سوری باید محله‌محور برگزار شود
تخلیه هیجانی مثبت منعی ندارد/مراسم چهارشنبه‌سوری باید محله‌محور برگزار شودسخنگو و معاون اجتماعی ناجا با تاکید براینکه تخلیه هیجانی مثبت منعی ندارد، گفت که پلیس در چهارشنبه سوری با کارهای خطرآفرینی که برای دیگران ایجاد مزاحمت کند، برخورد می‌کند.

۱۹۷ روز پیش
هشدار پلیس به هنجارشکنان در چهارشنبه سوری
هشدار پلیس به هنجارشکنان در چهارشنبه سوریهمشهری آنلاین: نیروی انتظامی به منظور کاهش صدمات و خسارت‌ها، حفظ نظم و امنیت جامعه در چهارشنبه آخر سال، در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: پلیس با هنجارشکنان و تمام کسانی که مترصد ایجاد ناامنی برای هموطنان هستند، برخورد جدی می‌کند.

۱۹۷ روز پیش
تحویل بیش از هزار واحد مسکونی به خانواده‌های دارای فرزند معلول
تحویل بیش از هزار واحد مسکونی به خانواده‌های دارای فرزند معلولهمشهری آنلاین: مدیر کل حمایتی و توانمندسازی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: یکهزار و ۱۶۱ واحد مسکونی امسال برای خانوارهای دارای دو فرزند معلول و بیشتر ساخته و تحویل جامعه هدف شده است.

۱۹۷ روز پیش
هشدار دادستانی کل کشور به عوامل حادثه‌آفرین چهارشنبه آخر سال
هشدار دادستانی کل کشور به عوامل حادثه‌آفرین چهارشنبه آخر سالمعاون دادستان کل کشور با صدور بخشنامه‌ای به دادستان‌های مراکز استان‌ها، از آنان خواست با تشکیل شعب ویژه رسیدگی، نسبت به پیشگیری و برخورد جدی با عوامل تهیه، نگهداری و توزیع مواد محترقه و آتش‌زای غیرمجاز و غیراستاندارد و جلوگیری از بروز حوادث و خسارت های جانی و مالی در روزهای باقی مانده تا چهارشنبه آخر سال اقدام کنند.

۱۹۷ روز پیش
آماده‌باش برای سفر راهیان‌نور/ همکاری ۱۰ میلیون دانش‌آموز همیار پلیس
آماده‌باش برای سفر راهیان‌نور/ همکاری 10 میلیون دانش‌آموز همیار پلیسرییس پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی از آماده‌باش پلیس برای سفرهای نوروزی خبر داد و همچنین گفت که به رانندگان کاروان‌های راهیان نور آموزش‌های لازم داده شده است.

۱۹۷ روز پیش
اطلاعیه ناجا برای چهارشنبه سوری/رویکرد اجتماعی پلیس و برخورد جدی با هنجارشکنان
اطلاعیه ناجا برای چهارشنبه سوری/رویکرد اجتماعی پلیس و برخورد جدی با هنجارشکناننیروی انتظامی همزمان با فرا رسیدن چهارشنبه آخر سال در راستای کاهش صدمات و خسارات، حفظ نظم و امنیت جامعه، اطلاعیه ای صادر کرد.

۱۹۷ روز پیش
طرح ملی امداد و نجات نوروز ۹۶ کلید خورد
طرح ملی امداد و نجات نوروز ۹۶ کلید خوردهمشهری آنلاین: طرح ملی امداد و نجات نوروز ۹۶ با مانور نجاتگران و بالگردهای امدادی آغاز شد.

۱۹۷ روز پیش
آغاز طرح‌ ‌ترافیکی نوروزی استان یزد از ۲۶ اسفند
آغاز طرح‌ ‌ترافیکی نوروزی استان یزد از 26 اسفندفرمانده انتظامی استان یزد با بیان این که برنامه‌های فرهنگی در کنار اقدامات انتظامی از جمله برنامه‌های در دستور کار پلیس یزد است، از آغاز طرح‌های ویژه ترافیکی ویژه ایام عید از ۲۶ اسفند ماه خبر داد.

۱۹۷ روز پیش
هشدار پلیس به هنجارشکنان چهارشنبه سوری
هشدار پلیس به هنجارشکنان چهارشنبه سورینیروی انتظامی همزمان با فرا‌رسیدن چهارشنبه آخر سال در راستای کاهش صدمات و خسارت‌ها، حفظ نظم و امنیت جامعه در اطلاعیه‌ای اعلام کرد با هنجارشکنان و تمام کسانی که مترصد ایجاد ناامنی برای هموطنان هستند، برخورد جدی می‌کند.

۱۹۷ روز پیش
اعلام جزئیات طرح ملی امداد و نجات نوروزی
اعلام جزئیات طرح ملی امداد و نجات نوروزیرئیس سازمان امداد و نجات جزئیات طرح ملی امداد و نجات نوروزی را تشریح کرد.

۱۹۷ روز پیش
شرایط تردد مشمولان ایرانی مقیم خارج از کشور
شرایط تردد مشمولان ایرانی مقیم خارج از کشورمعاون مشمولان و امور معافیت‌های سازمان وظیفه عمومی ناجا گفت: مشمولانی که شرایط تردد به داخل کشور را تا پایان سال جاری داشته‌اند، همچنان می توانند تا پایان فروردین ماه سال۹۶ با همان شرایط به داخل کشور تردد کنند.

۱۹۷ روز پیش
قبل از سفر از بیمه خودرو مطمئن شوید
قبل از سفر از بیمه خودرو مطمئن شویدرئیس‌کل بیمه مرکزی از شهروندان خواست قبل از سفر از بیمه خود مطمئن شوند.

۱۹۷ روز پیش
۲۹۲ هزار نفر شب ظرفیت اسکان زائران مشهد در نوروز ۹۵
۲۹۲ هزار نفر شب ظرفیت اسکان زائران مشهد در نوروز ۹۵همشهری آنلاین: معاون هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضوی گفت: ۲۹۲ هزار نفر شب خواب در قالب ۲ هزار و ۶۰۵ مراکز اسکان از جمله هتل، هتل آپارتمان و تأسیسات گردشگری برای زائران در مشهد در نوروز ۹۵ پیش‌بینی شده است.

۱۹۷ روز پیش
هشدار پزشکی قانونی برای آسیب‌های حوادث چهارشنبه‌سوری
هشدار پزشکی قانونی برای آسیب‌های حوادث چهارشنبه‌سوریهمشهری آنلاین: جانشین مدیریت بحران رئیس سازمان پزشکی قانونی و مدیر ستاد بحران کشور درخصوص صدمات و آسیب‌های ناشی از حوادث چهارشنبه آخر سال هشدار داد.

۱۹۷ روز پیش
سرفصل اخبار اجتماعی ایسنا در روز چهارشنبه
سرفصل اخبار اجتماعی ایسنا در روز چهارشنبهتحریریه اجتماعی ایسنا، امروز سرفصل مهمترین خبرش را در اختیار حوزه شهری گذاشت و به معضل ورود رایگان موتورسواران به محدوده طرح ترافیک و چاره‌ مسوولان برای رفع این مشکل پرداخت.

۲۵۷ روز پیش
نامگذاری معبری به نام مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی
نامگذاری معبری به نام مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانیهمشهری آنلاین: رئیس کمیسیون نامگذاری شورای اسلامی شهر تهران گفت: یکشنبه هفته آینده طرح دوفوریتی نامگذاری خیابان و بوستانی مناسب به نام آیت الله هاشمی رفسنجانی را در صحن شورا مطرح می‌کنیم.

۲۵۷ روز پیش
سهمیه حج پس از ۵ سال افزایش پیدا می‌کند
سهمیه حج پس از ۵ سال افزایش پیدا می‌کندهمشهری آنلاین: دولت عربستان سعودی اعلام کرد قصد دارد پس از پنج سال سهمیه‌ حضور حجاج از کشورهای مختلف را افزایش دهد.

۲۵۷ روز پیش
«حوادث کار» جان ۲۳۸ نفر را در پایتخت گرفت
«حوادث کار» جان ۲۳۸ نفر را در پایتخت گرفتمدیرکل پزشکی قانونی استان تهران با اشاره به اینکه در ۸ ماه اول سال، ۲۳۸ مورد فوت ناشی از حوادث کار به مراکز پزشکی قانونی استان تهران ارجاع شده است، گفت: این آمار نسبت به مدت مشابه سال قبل، ۷.۱ درصد کاهش داشته است.

۲۵۷ روز پیش
مرگ خاموش به سراغ خانواده ۳ نفره رفت/ مادر ۶۰ ساله جان خود را از دست داد
مرگ خاموش به سراغ خانواده ۳ نفره رفت/ مادر ۶۰ ساله جان خود را از دست دادسخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران از انتشار گازهای منواکسید کربن در یک واحد ۴۰ متری مسکونی و جان باختن مادر ۶۰ ساله و مصدومیت ۲ نفر خبر داد.

۲۵۷ روز پیش
تعطیلی زمستانی مدارس همچنان در حال بررسی
تعطیلی زمستانی مدارس همچنان در حال بررسیعلی‌اصغر محمدی: بازنگری در تعطیلات مدارس امسال بیش از پیش احساس می‌شود، در این هفته مدارس ابتدایی کلانشهرها به‌علت آلودگی هوا چند روز تعطیل بود.

۲۵۷ روز پیش
حداقل افزایش مستمری مددجویان؛ ۲۰۰ هزار تومان
حداقل افزایش مستمری مددجویان؛ ۲۰۰ هزار توماندرحالی‌که بعد از مصوبه مجلس درباره اختصاص ۲۰درصد حداقل حقوق کارگری به مددجویان کمیته امداد و بهزیستی میزان دقیق افزایش مستمری هر فرد مشخص نیست، نایب‌رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس، کف این افزایش را ۲۰۰ هزارتومان اعلام کرد.

۲۵۷ روز پیش
زندگی با سبقت‌مجازی‌های عاشق
زندگی با سبقت‌مجازی‌های عاشقهمشهری دو - مهیار زاهد: به‌عنوان یک روزنامه‌نگار با اطمینان زیادی می‌توانم بگویم کسی در میان همکاران من نیست که عاشق حرفه‌اش نباشد.

۲۵۷ روز پیش
ناجا درگذشت رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام را تسلیت گفت
ناجا درگذشت رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام را تسلیت گفتنیروی انتظامی درگذشت رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام را تسلیت گفت.

۲۵۹ روز پیش
تدابیر ترافیکی پلیس در محورهای منتهی به حرم مطهر
تدابیر ترافیکی پلیس در محورهای منتهی به حرم مطهرپلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ تدابیر ترافیکی ویژه مراسم تشییع آیت الله هاشمی رفسنجانی در حرم مطهر حضرت امام خمینی (ره) را اعلام کرد.

۲۵۹ روز پیش
مهمترین اخبار اجتماعی ایسنا همزمان با سوگ آیت‌الله هاشمی رفسنجانی
مهمترین اخبار اجتماعی ایسنا همزمان با سوگ آیت‌الله هاشمی رفسنجانیدر سوگ آیت الله هاشمی رفسنجانی، وزرای بهداشت، آموزش و پرورش، کار و رفاه اجتماعی و سایر مقامات لشگری و کشوری پیام‌های تسلیت صادر کردند که جزییات بیشتر درباره فوت آیت‌الله و نبود ابهام در مرگ وی، توصیه ایشان به وزیر رفاه، اعلام محل دفن و همچنین محدودیتهای ترافیکی مراسم تشییع هاشمی رفسنجانی از جمله مهمترین اخبار منتشر شده اداره اجتماعی به شمار می‌رود.

۲۵۹ روز پیش
محدودیت‌ها و ممنوعیت‌های ترافیکی مراسم تشییع آیت‌الله هاشمی رفسنجانی
محدودیت‌ها و ممنوعیت‌های ترافیکی مراسم تشییع آیت‌الله هاشمی رفسنجانیمحدودیت‌ها وممنوعیت‌های ترافیکی ویژه مراسم تشییع آیت‌الله هاشمی رفسنجانی اعلام شد.

۲۵۹ روز پیش
آماده‌باش آتش‌نشانی برای مراسم تشییع آیت‌الله هاشمی
آماده‌باش آتش‌نشانی برای مراسم تشییع آیت‌الله هاشمیسخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران تمهیدات آتش‌نشانی برای مراسم تشییع پیکر رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام را تشریح کرد.

۲۵۹ روز پیش

صفحه ۱۱ از ۳۵ صفحه
صفحه اول صفحه قبل 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
11
12 13 14 15 16 17 18 19 صفحه بعد صفحه آخر